پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۲:۵۷Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چهار باغ»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بهمن ماه 1401 در چهارباغ عباسی دیده بودمش، با لباس جاهلی یا به قولی داش مشتی وار و کلاه مخملی و کفش قیصریَش که خاطره بازی های لوتی وار سینمای قدیم ایران را برای من تداعی می کرد. حالا یک بار دیگر درست روبروی سینما فلسطین، سیمایش لبخند دوباره ای بر لبانم نشاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۱۱    
طلاب جهادی اصفهان با حضور در گذر فرهنگی چهارباغ عباسی اصفهان، چهره به چهره با جوانان و نوجوانان گفتگو می کنند.
چهارباغ اصفهان در ماه مبارک رمضان با تلاوت جزء خوانی قاریان بین المللی، میزبان گردشگران نوروزی است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۶    
همزمان با ماه مبارک رمضان و سراسر کشور هر روز ساعت 16، محفل جزخوانی قرآن کریم در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان برگزار می گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مسیری پر و پیچ و خم و رویایی، تماشای انواع حیات وحش، دیدن چند کاروانسرای شاه عباسی و هوای خوش و دل نشین بخشی از جاذبه های روستای ییلاقی چهارباغ گرگان برای گردشگران نوروزی است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کاربری به نام ساسان دانش پژوه، با انتشار تصاویری از جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در چهارباغ اصفهان نوشت: تصاویر حاوی مقادیر زیادی محتوای برانداز سوز، مراسم جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان، گذر چهارباغ شهر اصفهان.
کمال مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کمال مهر، کاربری در توئیتر با انتشار تصاویری از جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در چهارباغ اصفهان نوشت:وقتی فرانسه و اسقاطیل اونجوری بهم ریختن و آتیش گرفتن ما تو اصفهانمون اینجوری وسط چهارباغ جزء خوانی قرآن برگزار میکنیم. ما مثه هم نیستیم! 0 0 رای ها رأی دهی به مقاله
به گزارش روابط عمومی اداره کل غله البرز ، جلسه هم اندیشی حوزه آرد و نان با حضور اتحادیه های شهرستانهای استا ن البرز و به ریاست مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز برگزار شد . ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربری در توئیتر با انتشار تصاویری از جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان در چهارباغ اصفهان نوشت: مراسم جزخوانی گذر چهارباغ اصفهان. حال خوب میخواید بیاید اینجا.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، مراسم جزءخوانی قرآن کریم به صورت روزانه در گذر فرهنگی چهارباغ اصفهان برگزار می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۳    
محفل جزءخوانی قرآن کریم همزمان با بهار طبیعت و قرآن هر روز عصر در گذر فرهنگی چهارباغ عباسی اصفهان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر طرح چهارباغ عباسی از برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم با نام "هم نشین" طی ماه مبارک رمضان در گذر تاریخی چهارباغ عباسی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موزه تاریخ طبیعی همدان در دانشگاه کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا، در انتهای چهارباغ آزادگان در شهر همدان، در زیر بنای تقریبی 2000 مترمربع واقع است. این موزه بهترین مکان برای گردش علمی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی شهرستان چهارباغ پیرو طرح تشدید نظارت های بهداشتی ویژه ایام نوروز 1402 ، اکیپ ناظرین دامپزشکی ، در مورخه 7 فروردین از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی سطح شهرستان بازدید نمودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان جزءخوانی قرآن کریم در گذر فرهنگی چهارباغ با حضور مردم برگزار می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در چهارباغ اصفهان ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
درست کنار بازار هنر در خیابان چهارباغ عباسی، مدرسه سیصد ساله چهارباغ را می بینید که در فهرست آثار ملی هم ثبت شده است. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
چهارباغ- امام جمعه چهارباغ گفت: شعار امسال در قسمت اول یعنی مهار تورم یک جنبه سلبی و در قسمت دوم یعنی رشد تولید جنبه ایجابی دارد، بنابراین باید بدانیم که این دو مولفه مکمل هم هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۱    
حوزه/ یکی از ائمه جمعه البرز گفت: شعار سال، یک جنبه سلبی دارد که عبارت است از "مهار تورم" و یک بعد ایجابی نیز دارد که عبارت است از "رشد تولید" و هرکدام از این دو جزء، مکمل یکدیگر هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۷    
امام جمعه شهرستان چهارباغ گفت: ماه مبارک رمضان ماه ترمیم گذشته و ترسیم آینده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از برگزاری جزخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در پیاده راه فرهنگی چهارباغ اصفهان مثل سال گذشته خبرداد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۶    
این توصیف ملال آوری است از گردشگاهی که روزگاری زیباترین و مشهورترین گردشگاه آسیا بوده. گردشگاهی شاهانه که پاتوق اصلی مردم عادی شهر بوده است. اصفهانی ها در آن روزهایشان را به شب می رسانده اند و شب های چهارباغ را تا صبح به خوشی می گذرانده اند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پروژه چهارباغ عباسی گفت: طی سال جدید و در ایام مبارک ماه رمضان، مراسم جزءخوانی قرآن کریم با حضور قاریان بزرگ در گذر چهارباغ اصفهان برگزار خواهد شد.
آیین آغاز احداث 50 مدرسه توسط بنیاد خیریه نصری با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، استاندار البرز و رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
چهارباغ- فرمانده انتظامی چهارباغ گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی 206 یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یحیی دارایی روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: براین اساس شهرستان های کرج، نظرآباد، ساوجبلاغ، طالقان، اشتهارد، فردیس و چهارباغ تا 15 فررودین ماه در قالب این جشنواره ها اوقات شاد و مفرح را برای گردشگران نوروزی رقم می زنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
آثار تاریخی اصفهان به واسطۀ قدمت، معماری، تزئینات و ارزش های تاریخی که در خود دارند، این شهر را به یکی از گردشگرپذیرترین شهرهای کشور تبدیل کرده است، آثار تاریخی این شهر به خصوص آن هایی که از دوره صفویه به جای مانده اند، امروز در حاشیه زاینده رود قرار گرفته اند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مجموعه چهارباغ عباسی گفت: در نوروز و رمضان 1402 نیز مانند سال گذشته، آیین جزءخوانی قرآن کریم در گذر فرهنگی چهارباغ عباسی اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امور جوانان مدیرکل آموزش وپرورش گفت: هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان، طرح آیه های نور اصفهان در گذر فرهنگی چهارباغ عباسی با تلاوت یک جزء از قرآن کریم توسط قاریان بین المللی برگزار می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش، کلنگ احداث 2 باب مدرسه و یک مجموعه ورزشی را در ولدآباد محمدشهر به زمین زد. نوری در ادامه سفر خود به البرز برای کلنگ زنی 2 باب مدرسه خیرساز دیگر به شهرک ابریشم چهارباغ سفر می کند و کلنگ زنی 3 باب مدرسه خیرساز در کمالشهر نیز گام بعدی سفر وزیر آموزش و پرورش است. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۱    
نماینده غرب البرز در مجلس گفت: در بودجه 1402 اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش روستایی طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ پیش بینی شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه چهارباغ گفت: بسیاری در توافق راهبردی ایران و عربستان نقش داشتند اما باید گفت که این توافق ابتکار عمل شهید سلیمانی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
چهارباغ- امام جمعه چهارباغ گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی سه برنامه محوری شامل انزوای بین المللی ایران، ترویج خشونت و منسجم کردن اپوزیسیون را به عنوان هدف های اصلی خود قرار داده بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹    
امام جمعه چهارباغ با بیان اینکه توافق ایران و عربستان ابتکار عمل شهید سلیمانی بوده است، خاطرنشان کرد: این توافق غرب و به خصوص آمریکا و رژیم موقت اسرائیل را به شدت نگران کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به استقبال مردم از جزءخوانی، در ماه رمضان آینده نیز 30 روز جزءخوانی را در گذر چهاباغ خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم جزء خوانی ماه مبارک رمضان در گذر فرهنگی چهار باغ عباسی برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار، امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جمعی از مسئولین شهرستان چهارباغ به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با چندتن از خانواده های معظم ومعزز شهدا دیدار و گفتگو کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۸    
نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چهارباغ تشکیل شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۳:۲۱    
فرماندار شهرستان چهارباغ گفت: توزیع اقلام فرهنگی و معرفی جاذبه های گردشگری چهارباغ به گردشگران به صورت ویژه انجام شود و تمام جایگاه های سوخت نسبت به نصب بنرهای معرفی جاذبه ها اقدام کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس در بازدید از کتابخانه عمومی امام باقر (ع) نظرآباد بازدید گفت: افزایش سرانه های کتابخانه های عمومی در شهرستانهای غرب استان البرز مهم است و آنچه که باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد توسعه فضاهای فرهنگی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۴    
فیلم سینمایی لوپتو در روستای سلطان آباد شهرستان چهارباغ برای دانش آموزان پخش شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۴    
خانواده محترم و معزز شهدای شهرستان چهارباغ با بدرقه مسئولین شهرستان عازم مناطق خاطرات 8سال دفاع مقدس شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
چهارباغ نصف جهان رنگ و عطرگل شب بو به خود گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان از کاشت 45 هزار بوته گل شب بو و گل کاری محور میانی چهارباغ در آستانه نوروز 1402 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان از کاشت 45 هزار بوته گل شب بو و گل کاری محور میانی چهارباغ در آستانه نوروز 1402 خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۱    
به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان چهارباغ تشکیل شد.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۶    
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، شهردار اصفهان با اشاره به وضعیت پیاده راه چهارباغ گفت: چهارباغ پیاده راه باقی خواهد ماند و این مورد اتفاق نظر اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر است، بنابراین پای کار پیاده راه چهارباغ ایستاده ایم. ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۶    
البرز | نشست مدیر کل مرکز خدمات حوزه ی علمیه استان البرز با امام جمعه شهرستان چهارباغ
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چهارباغ به همراه کارشناسان در مصلی نمازجمعه به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی با برپایی میزخدمت به سوالات و درخواست های ایثارگران پاسخ دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - شهردار اصفهان گفت: با اتفاق نظراکثریت اعضای شورای اسلامی شهر چهارباغ پیاده راه باقی خواهد ماند بنابراین پا کار پیاده راه چهارباغ ایستاده ایم.