شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۲:۱۶Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار»

خبرگزاری مهر   ۵۸ دقیقه پیش    
شهداد - شهردار شهداد با اشاره به خسارت سیلاب به زیرساخت های شهری شهداد گفت: برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی باید داکت حفاظتی در ابتدای شهر ایجاد شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران یکی از اصلی ترین، مهم ترین و تاثیرگذارترین وظیفه و تصمیمات شورای شهر در بدو تشکیل شورا انتخاب شهردار خوب و کاربلد است، انتخاب شهردار باید به دور از حواشی و مسائل سیاسی باشد. رای مردم، رای سیاسی نیست بلکه رای به به عمران، آبادانی، توسعه شهر و همچنین آرامش و آسایش است.
تابا خبر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ ابراهیم نوشادی شهردار اهواز صبح امروز به همراه سیدحکمت اله موسوی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر اقایان ایزدی، فلسفی، موسی پور، حاجتی، باباپور، حیدری و موسوی نژاد از اماکن و ابنیه تاریخی شهر اهواز بازدید کردند. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱ ساعت پیش    
48 خودروی جدید به ناوگان تاکسیرانی فرودگاه اردبیل افزوده شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های اردبیل، این طرح با حمایت نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرودگاه های استان، شهردار و مدیرعامل شرکت تعاونی تاکسیرانی ویژه فرودگاه اجرا شد. ...
استانداری تهران   ۱ ساعت پیش    
نشست بررسی مسائل حوزه شهرسازی با حضور محمدمهدی قمی شهردار جلیل آباد، شاهوردی مسئول نظام مهندسی ساختمان شهرستان پیشوا و مسئولان فنی و شهرسازی شهرداری برگزار شد.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از ادامه عملیات احداث خیابان پاییزان دو در محله دولتخواه جنوبی به منظور سهولت تردد شهروندان و اهالی این محله خبر داد.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نشست مشترک شهردار و چند تن از مدیران شهرداری منطقه 19 با رییس اداره ثبت اسناد شهر ری پیرامون بررسی موضوعات مربوط به اسناد این منطقه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
ماجرای مشکلات خیابان مشاور غربی را با شهردار منطقه 2 فردیس درمیان گذاشتیم.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
محمود کلهری شهردار منطقه 5 به همراه مدیران شهری این منطقه بر روند اجرای پروژه های توسعه محلی و نگهداشت شهر نظارت کرد.
همت خبر   ۱ ساعت پیش    
به ریاست رضا رجب زاده شهردار منطقه 21 نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه با حضور معاونین، مدیران ارشد و شهرداران نواحی سه گانه در محوطه روبازی که به تازگی در مجاورت ساختمان معاونت ترافیک ورودی غربی پایتخت مورد بهره برداری قرار گرفته برگزار شد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
در دو روز اخیر خبرهای متفاوتی از تزریق سهمیه پاکبانان آبادانی در واکسیناسیون کرونا، به مدیران شهری خبرساز شده و واکنش های زیادی را درپی داشته است؛ علوم پزشکی تایید می کند، شهردار توجیه می آورد، امام جمعه تزریق واکسن به خود را تکذیب می کند و وزیر بهداشت هم پیگیر ماجراست.
شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: لایروبی و ساخت دیواره های ساحلی از وظایف اداره امور آب است که برای کاهش خطر سیلاب و جلوگیری از آسیب به شهروندان و زیرساخت های شهری لایروبی منطقه توسط شهرداری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک- شهردار اراک با اعلام آغاز مناقصات شهرداری گفت: تمامی موارد و جزئیات اعتبارات عمرانی در شهرداری اراک شفاف است و برای اطلاع عموم مردم در سامانه عیان بارگذاری می شود.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصادی شهردار قم با انتقاد از مشارکت پایین مردم در پرداخت عوارض نوسازی گفت: از شهروندان خواهشمندیم اهتمام ویژه در پرداخت این عوارض داشته باشند، چراکه این عوارض صرفاً برای خود شهروندان مصرف می شود.
ندای پیشوا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قرچک در بازدید از پروژه پردیس سینمایی گفت:مردم قرچک شایسته امکانات مناسب و بیشتری هستند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن خرمی شریف شهردار قرچک به همراه رضازاده مدیر روابط عمومی شهرداری ...
استانداری تهران   ۱ ساعت پیش    
نشست هماهنگی تهیه طرح هادی شهر جلیل آباد با حضور محمدمهدی قمی شهردار و مسئول و کارشناسان شرکت مشاور طرح برگزار شد.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ماجرای تزریق واکسن کرونا شهردار آبادن و اعضای شورای شهر با ویدیویی که شهردارآبادن منتشر کرده است زوایایی جدیدی پیدا کرد. با توجه به ورود نماینده دادستان به این پرونده شهردار آبادان و اعضای شورای شهر مورد این اتهام قرار گرفتند که اسامی خود را در لیست دریافت کنندگان واکسن قرار دادند ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: به مناسبت روز جهانی هموفیلی چراغ های پل سردار شهید عرب و خیابان امام خمینی(ره) به رنگ قرمز در می آید.
انتشار خبر استفاده شهردار آبادان از سهمیه واکسن پاکبان ها موجی از انتقادات را در پی داشت به ویژه آنکه 11 فروردین ماه سال جاری نیز خبر مشابهی درمورد شهردار اهواز و جمعی از مدیران این شهرداری منتشر شد.
استانداری اردبیل   ۲ ساعت پیش    
88 تیم محله محور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محلات و روستاهای پارس آباد مستر و فعال شدند فرماندار شهرستان پارس آباد امروز به همراه فرماندهی سپاه و روسای بهداشت و درمان و هلال احمر و شهردار و اتاق اصناف با حضور در مسجد محمدرضالو از فعال شدن 88 تیم محله محور برای مشارکت در امر نظارت و ...
55آنلاین   ۲ ساعت پیش    
شیرازی، شهردار آبادان، مدعی است: کارگران پاکبان آبادانی خودشان خواسته اند که او و امام جمعه آبادان، واکسن بزنند - بازهم تقصیر مردم است.
ندای پیشوا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قرچک گفت: طرح واکسیناسیون پاکبانان و کارگران زحمت کش خدمات شهری علیه ویروس کرونا در مرحله اول با همکاری مدیریت شهری و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آغاز شد/ به گزارش خبرگزاری ندای ...
روز نو   ۲ ساعت پیش    
محمد توسلی، سومین دبیرکل نهضت آزادی ایران و اولین شهردار تهران پس از انقلاب 1357 است.
انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام دانشگاه علوم اهواز با صدور نامه ای خطاب به رئیس دادگستری استان خوزستان بر لزوم برخورد و انفصال از خدمت شهردار اهواز و آبادان و برخورد با عاملین سو استفاده از قدرت تاکید کردند.
شفا آنلاین   ۲ ساعت پیش    
با توجه به این که افراد ماسک بر چهره داشتند، شناسایی آنان برای همکاران ما ممکن نشده اما نامشان در فهرست ارسالی از سوی شهرداری قرار دارد
شهردار کرج با اشاره به آخرین وضعیت روند اجرایی بزرگراه شمالی کرج گفت: این پروژه مهم برای تکمیل شدن نیازمند 2هزار میلیارد تومان اعتبار است.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شهردار خوانسار گفت: در فاز نخست اجرای واکسن کرونا 16 نفر از کارگران مدیریت پسماند و کارکنان آرامستان بهشت فاطمیه در شهر خوانسار واکسینه شدند.
در پی انتشار خبر استفاده شهردار آبادان از سهمیه واکسن پاکبان ها، وزیر بهداشت دستور داد با سوءاستفاده کنندگان برخورد شود.
تیک   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
محمود رضا شیرازی شهردار آبادان گفت: شهرداری آبادان مانند سایر شهرداری های کشور سهمیه تزریق واکسن کرونا به پاکبان ها را دریافت کردکه متاسفانه این موضوع در روزهای اخیر باحواشی زیادی به همراه بود. ...
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: شهرداری در صدد است 100 تخت بیمارستانی را برای روزهای سخت تهیه و به بیمارستان های شهر اهدا کند تا ظرفیت پذیرش بیماران افزایش یابد.
برترین ها / الف   ۱۰ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
ایسنا: در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل فوری معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی را صادر کرد. ...
اتحاد خبر   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: در آیینی با حضور شهردار و رئیس شورای شهر بوشهر پس از گذشت سه سال طرح تفکیک پسماندهای خانگی از مبدا در بندر بوشهر از سر گرفته شد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
شهردار کلیشاد و سودرجان گفت: اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال برای مرمت و بازسازی حمام ارباب اختصاص داده شده است.
مردم نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : کیهان در ویژه های خود نوشت: محمدعلی افشانی شهردار سابق تهران که در اثر قانون منع به کارگیری بازنشستگان، از این سمت کناره گرفت، به روزنامه آرمان گفته است: ...
شهردار قزوین گفت: در پی اعلام شرایط ویژه در استان قزوین فعالیت و خدمات سازمان اتوبوسرانی از امروز به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۶ ساعت پیش    
داستان واکسن، رقابت هسته ای قالیباف با دولت! مذاکرات وین فرصت یا تهدید؟ سبقت غنی سازی 60 درصدی از وین، 4 نما از عقبگرد عدالت اقتصادی در دهه 90، جنجال استفاده واکسن پاکبان ها توسط شورا و شهردار آبادان! سید حسن خمینی: به عنوان یک کنشگر در عرصه حضور خواهم داشت ...
در پی انتشار خبر استفاده شهردار آبادان از سهمیه واکسن پاکبان ها، وزیر بهداشت دستور داد با سوء استفاده کنندگان برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خصوص آخرین وضعیت بسته شدن لیست شورای ائتلاف برای شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد و گفت: احتمال دارد شهردار آینده تهران خانم باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم : شهردار آبادان درباره حاشیه های تزریق واکسن پاکبانان به مدیران شهرداری توضیحاتی ارائه داد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پیشتر در خبری ادعا شده بود که اعضای شورای شهر و شهرداری آبادان سهمیه واکسن پاکبانان را به سرقت بردند ( اینجا بخوانید).
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان در خبری گفت: تعدادی از مدیران شهرداری و اعضای شورای این شهر با قرار دادن نام خود در لیست پاکبانان دریافت کننده واکسن کرونا، از سهمیه واکسن آن ها استفاده کردند. ...
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تبریز از خانه های قدیمی و ابنیه های تاریخی تحت تملک شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان روند مرمت این بناها قرار گرفت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۵    
ناصرامانی از بی برنامگی و سوء مدیریت شورای پنجم در اداره شهر تهران می گوید و بیان می دارد که مهمترین وظیفه شورا انتخاب شهردار است. اما واقعا این ها چه کردند؟
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۰    
شهردار آبادان:یکی از مسئولان شهرداری آبادان بعد از تزریق واکسن، حالش بد می شود و به کرونا مبتلا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۸    
شهردار سردشت گفت: لازم به ذکر است آبشار صخره ای با استفاده از مصالح و سنگ های بومی و محلی (شاخی جو) توسط یکی از هنرمندان رشته مجسمه سازی و پیکر تراش سردشت طراحی و اجرا گردیده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: کلاب هاوس واسطه بازگشت مرجعیت رسانه ای و تاملات کلان به داخل کشور شده است. پرسش های ساختاری را مقررات حاکم بر رسانه های داخلی تاب نمی آورد و شبکه های ماهواره ای خارجی نیز این پرسش ها را به براندازی پیوند می زند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان(پانا) - سفیر صربستان در ایران با حضور در اصفهان، با شهردار اصفهان دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی، شهردار اصفهان در این دیدار با بیان اینکه اصفهان شهری منحصر به فرد و جهانی است و میراث بشری را در خود جای داده است ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شب گذشته شهردار اهواز به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ُبه دیدار آیت الله جزایری زعیم حوزه های علمیه استان رفت.