دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۸Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان شرقی»

انصاف نیوز   ۴۱ دقیقه پیش    
یک کارشناس آب در نامه ای به استاندار آذربایجان شرقی سوال هایی را درباره ی وضعیت آب شرب این استان به ویژه تبریز پرسیده است. در متن نامه ی حیدر ستایش خطاب به محمدرضا پورمحمدی که به انصاف نیوز ارسال شده آمده است: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی وزیر نیرو در جلسه ویدیوکنفرانسی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، پس از ارایه گزارش استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، از مجموع اقدامات انجام شده برای تدوین سند سازگاری با کم آبی استان، قدردانی و از عوامل دست اندرکار آن تشکر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با ارائه کلیاتی از وضعیت منابع آب استان، اعلام کرد: این استان در هر سه حوزه آبریز ارس، قزل اوزن و دریاچه ارومیه با کمبود آب مواجه است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۰    
محمدرضا پورمحمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین روند انجام کمک های مومنانه در استان آذربایجان شرقی اظهارداشت: از آغاز شیوع بیماری کرونا در استان آذربایجان شرقی تاکنون، در چند مرحله کمک های مومنانه با محوریت نماینده مقام معظم رهبری در این استان اجرایی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اشاره به اعمال محدودیت های کرونایی در استان از اول آذر ماه جاری گفت: میزان همراهی مردم با محدودیت ها بسیار قابل تقدیر و بیش از 95 درصد است.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به کمبود منابع آبی در تمامی حوضه های آبریز استان، بر ضرورت تلاش و توجه هرچه بیشتر برای مقابله با این پدیده تاکید کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران و روسای دستگاه های اجرایی استان، بنا به تشخیص، می توانند تعداد کارکنان خود را از یک سوم نیز کاهش داده و به کمترین تعداد ممکن برسانند.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۶    
باشگاه در و پنجره و نما: دکتر محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، به همراه جمعی از مدیران ارشد استانی صبح روز پنجشنبه 6 آذرماه از گروه کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک)، بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و همچنین استاندار آذربایجان شرقی شهادت دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان را تسلیت گفتند.
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی، شهادت دانشمند صنعت دفاعی و هسته ای کشور و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شهید محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستورالعمل سازمان امور اداری و استخدامی کشور مبنی بر تعطیلی ادارات، کاملاً صریح و شفاف بوده و فردا نیز به صورت رسمی به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ می شود.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۱    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی گفت : توسعه اقتصاد کشور را در گرو تولید و اشتغال است و حل مشکلات واحدهای تولیدی عزم همه دستگاه های اجرایی را می طلبد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: احداث و بهره برداری از زیرساخت های ورزشی در مناطق مختلف شهری و روستایی زمینه ساز ارتقای فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی خواهد بود ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی؛ شهادت سه تن از مدافعان سلامت استان بر اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفتند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: تا پایان امسال طرح تعریض پل چکان و عملیات اجرایی زیرگذر داش آتان با هدف رفع نقاط حادثه خیز جاده مراغه - هشترود به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندارآذربایجان شرقی گفت:توسعه اقتصاد کشور در گرو حمایت از تولید و اشتغال است .
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از فعالیت های خیرخواهانه شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک)، از برنامه ریزی این شرکت برای ساخت یک مدرسه برای کودکان استثنائی در تبریز استقبال کرد و همکاری همه دستگاه های مسئول برای تحقق این اقدام انسان دوستانه را خواستار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی جابجایی واحدها و انتقال به شهرک جوانان را اتفاق بزرگی برای شهر تبریز دانست و گفت: قطعا این اقدام نوعی الگوسازی در کشور خواهد بود که اگر همت کنیم این امر محقق می شود.
استاندار آذربایجان شرقی محافظه کار شدن بانک ها را یک آسیب جدی در مسیر فعالیت های مالی بخش تولید دانست و گفت: به نظر می رسد برخی برخوردهای قضایی و ورود دستگاه های نظارتی، عامل این امر بوده است که صدمات فراوانی به حمایت از تولید و کارآفرینی می زند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی با تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان استان، اظهارداشت: حضور بسیج همیشه پر خیر و برکت بوده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یوسف غفارزاده روز چهارشنبه در جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان با اشاره به وجود 12 سد بزرگ در استان عنوان کرد: میزان تراز نرمال این سدها، سه میلیارد و 447 میلیون مترمکعب است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارآفرینی ایثارگران و جانبازان گامی موثر در جهت تحقق شعار جهش تولید است، گفت: این روحیه تلاشگری نشان می دهد جانبازان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید و سرمایه گذاری، منافع کشور را بر هر امر دیگری ترجیح داده و وفادار به نظامند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: صرفه جویی در مصرف منابع آب، وظیفه ای همگانی است و دستگاه های مسئول باید آموزش و فرهنگ سازی را در این زمینه افزایش دهند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: جانبازان و خانواده های شهدا، دلسوختگان اصلی انقلاب هستند و نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف و آرمان های انقلاب دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: صرفه جویی در مصرف منابع آب، وظیفه ای همگانی است و دستگاه های مسئول باید موضوعاتی هم چون آموزش و فرهنگسازی مردمی در این زمینه را افزایش دهند.
استاندار آذربایجان شرقی وحدت و همدلی در بخش های مختلف را رمز اصلی حل مشکلات کشور دانست و بر همکاری ویژه تمامی مجموعه ها با یکدیگر برای خدمت به مردم و ریشه کن کردن بیماری کرونا تاکید کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی استانداری، از طریق سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) به سؤالات و درخواست های تعدادی از شهروندان پاسخ داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: صبح امروز نشستی با حضور معاون وزیر نیرو ، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، استاندار آذربایجان شرقی و بنده به عنوان نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر برگزار شد. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدمرتضی نیرومنداسکویی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به جلسه هفته قبل شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان و دستور استاندار آذربایجان شرقی در خصوص بررسی مشکل برق و وضعیت روشنایی معابر شهرک های صنعتی شهید سلیمی و شهید سلیمانی اظهار کرد ...
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پروژه های عمرانی اقدامات زیربنایی شهرداری میانه را قابل تحسین خواند. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۲    
گروه استان ها - معاون استاندار آذربایجان شرقی بابیان این که طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان قانون در آذربایجان شرقی اجرا می شود، گفت: تمامی مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا همانند مصوبات شورای عالی امنیت ملی لازم الاجراست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی و جانشین ستاد استانی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا از مشارکت 80 درصدی مردم استان در نخستین روز اجرای هوشمند محدودیت های کرونایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا اعلام کرد: طرح جامع اعمال محدودیت های کرونایی در نخستین روز آن تا 80 درصد در شهرستان های استان اجرا شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۰    
محمدرضا پورمحمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در استان آذربایجان شرقی جهت مقابله با کرونا اظهارداشت: با توجه به تصویب محدودیت های جدید کرونایی در ستاد ملی مقابله با کرونا، این محدودیت ها از صبح امروز متناسب با وضعیت هر یک از شهرستان های استان اجرایی شد. ...
خبرگزاری ایرنا: پرفسور سعید راد، بنیانگذار گروه آموزشی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، معروف به پدر رادیولوژی ایران و عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشورمان در سن 90 سالگی دارفانی را وداع گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: حاشیه نشینی بزرگ ترین و مهم ترین تهدید کلانشهر تبریز است و 25 تا 30 درصد جمعیت این شهر در مناطق حاشیه نشین ساکن هستند.
استاندار آذربایجان شرقی خواستار مشارکت هرچه بیشتر مردم و دستگاه های اجرایی برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در استان شد و گفت: روند فعلی شیوع بیماری کرونا در استان، نگران کننده است و امیدواریم با مشارکت همه جانبه در بخش های مختلف، شاهد کنترل بیماری و کاهش آمار مبتلایان و فوتی ها در استان باشیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا دبیر روز پنجشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی رشته ورزشی کشتی را ورزشی مملو از ارزش های مذهبی، ملی و مرام پهلوانی دانست و افزود: کشتی متعلق به همه ایرانی هاست و همه باید برای احیای آن بیش از پیش تلاش کنیم. وی با بیان اینکه با هدف بررسی مشکلات کشتی و توسعه این رشته ورزشی به [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تشریح تمامی جزئیات محدودیت های کرونایی که از اول آذرماه اعمال می شوند، گفت: پنج درصد جمعیت کشور و هشت درصد فوتی های کرونا از آذربایجان شرقی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۱۵    
استاندار آذربایجان شرقی برحل مشکلات شهرک های صنعتی استان تاکید کرد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی آلومینیوم - استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از اینکه کشور ما به شدت گرفتار بروکراسی است، گفت: عده ای رفتند در کشور گینه معدن آلومینا خریداری کردند ولی در ایران که چند برابر آن دخیره داریم، مانع تراشی های تولید این ماده تحریمی در کشور می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از مسائل کمبود برق، آب و نامناسب بودن جاده ها رنج می برند که هرچند لاینحل نیستند چندان ساده هم به نظر نمی رسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۴    
گروه استان ها استاندار آذربایجان شرقی به مدیران استان نسبت به عدم پیگیری مصوبات و رفع مشکلات استان هشدار داد و گفت: مدیران باید مشکلات را پیگیری کنند و اگر به نتیجه نمی رسد، بعد از یک سال پیگیری نشود بلکه سریعاً موانع را شناسایی و رفع کنند.
استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام و پیگیری مسئولان اجرایی برای حل مشکلات شهرک های صنعتی استان تأکید کرد و گفت: موانع اجرای تصمیمات استانی در این زمینه، شناسایی و برای رفع آنها اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۲    
معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: رنگ نارنجی کرونا در مراغه شکننده است، مردم شیوه نامه ها را کامل رعایت کنند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ورزش قهرمانی و جذابیت های آن، انگیزه ای قوی برای گرایش جوانان به سمت ورزش است و بدون سرمایه گذاری و کسب موفقیت در ورزش قهرمانی، ترویج ورزش همگانی نیز دشوار خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی، گفت: تردد خودروهای شخصی از ساعت 9 شب تا چهار صبح در شهرهای دارای وضعیت قرمز آذربایجان شرقی ممنوع است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی از اجرای دقیق و جدی مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر اعمال محدودیت های جدید از روز شنبه در استان خبر داد و گفت: اجرای این محدودیت ها و در نتیجه کاهش روند شیوع بیماری کرونا، بدون مشارکت مردم و همت ویژه مسئولان قابل انتظار نیست.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با اعمال محدودیت تردد از صبح امروز، محدویتی برای خروج خودرو های غیربومی از مرکز استان نداریم.