شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۲۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان شرقی»

وقت نیوز   ۹ ساعت پیش    
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا، تحت قرنطینه و مراقبت خانگی قرار گرفت.
گروه استان ها - مدیرکل روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی از ابتلای محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی به کرونا خبر داد و گفت: ایشان امور استان را از قرنطینه خانگی پیگیری می کند.
استاندار آذربایجان شرقی در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا، تحت قرنطینه و مراقبت خانگی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با مثبت اعلام شدن تست کرونا؛ استاندار آذربایجان شرقی تحت قرنطینه و مراقبت خانگی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی در پیام مشترکی درگذشت مادر شهیدان والامقام محمدپور کارگر را تسلیت گفتند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یونس ژائله ظهر امروز در جلسه ویدیوکنفرانسی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند با استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان استانی گفت: بخش خصوصی کشور درگیر برخی بروکراسی های اداری بوده و همین امر کار را برای تمامی صادرکنندگان سخت کرده است ...
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از بی توجهی و عئم همکاری بانک های خصوصی در استان گفت: بانک های خصوصی باید به وظایف خود در حمایت از تولید عمل کنند وگرنه به دلیل ممانعت از انجام مصوبات قانونی به دادستانی معرفی می شوند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی بمناسبت درگذشت مادر شهیدان محمدپور کارگر پیام تسلیتی صادر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: بهسازی و آسفالت مسیرهای 2 روستای ورزقان و شیخدر آباد با اعتبار 57 میلیارد ریال به صورت مشارکتی اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، گفت: فضای رانت دهی و رانت خواهی در بخش معدن، جز با اتخاذ تدابیر مناسب و تصویب قوانین مناسب عملیاتی، پایان نمی یابد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه همکاری های تجاری، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه جزو اولویت های جمهوری اسلامی است، گفت: این سیاست اصولی در استان آذربایجان شرقی هم با جدیت دنبال می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدودیت فعالیت های دینی و مذهبی به خاطر حفظ سلامت مردم است، گفت: با وجود این محدودیت ها، نباید از موضوع تقویت معنویات در جامعه و بزرگداشت شعائر دینی و ملی غفلت شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از عدم اجرایی شدن جمع آوری و دفع بهداشتی پسماندهای پزشکی، یک ماه مهلت داد تا این موضوع از سوی سازمان نظام پزشکی استان تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار آذربایجان شرقی گفت: این استان می تواند به محل مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت های هندی تبدیل شود چراکه اکنون سرمایه گذاران خوبی از ترکیه، چین، روسیه و... در این استان داریم و صادرات بالایی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: 694 داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در 2 بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- تفاهم نامه ساخت سه مدرسه 2 کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه، مدیرکل نوسازی مدارس استان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز امضا شد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه های مختلف، گفت: آذربایجان شرقی دروازه دسترسی به بازار 350 میلیون نفری آسیای میانه است و استفاده از این مزیت می تواند موجب حضور گسترده کشورمان در بازارهای جهانی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه ویژه به مدیریت مصرف انرژی و بهره وری در استفاده از منابع، گفت: الگوی مصرف انرژی در کشور ما الگوی نادرستی بوده و باید اصلاح شود.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه ویژه به مدیریت مصرف انرژی و بهره وری در استفاده از منابع، گفت: الگوی مصرف انرژی در کشور ما الگوی نادرستی است و با سیاست های تشویقی می توان این الگو را اصلاح کرده و از هدررفت انرژی جلوگیری کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پروژه قطار شهری تبریز به عنوان اولویت دار ترین پروژه عمرانی این شهرنام برد و گفت: خط یک و دو قطار شهری تبریز به عنوان یکی از مهمترین پروژه های عمرانی استان اولویت اصلی شهرداری تبریز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۰    
گروه استان ها- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام کاندیداهای شوراهای روستایی در استان گفت: در مهلت تعیین شده 11 هزار و 301 نفر در شوراهای روستایی آذربایجان شرقی ثبت نام کردند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش محوری تبریز در توسعه مناسبات کشورمان با جمهوری آذربایجان و ارمنستان، بر اهتمام جدی همه بخش های دولتی و خصوصی برای افزایش سهم تجاری استان با این کشورها تأکید کرد.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیشرفت در حوزه علم و فناوری و تبدیل علم به ثروت با اتکا به دانشگاهیان و جوانان، تنها راه توسعه یافتگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شتاب دهنده میزبان واحد آذربایجان شرقی امروز با حضور قادری فر ، رئیس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری، پورمحمدی ، استاندار آذربایجان شرقی متفکر آزاد ، رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس و مجیدی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا، یک سوم کارکنان ادارات مجاز به حضور در محل کار خود هستند و اگر این مصوبه رعایت نشود برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح بیش از 26 هزار و 257 پروژه مهم استان در بخش های مختلف خدماتی، عمرانی، صنعتی و کشاورزی استان از ابتدای استقار دولت تدبیر و امید تا پایان سال 99 خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در شرایط دشوار و نگران کننده ای از نظر شیوع کرونا قرار داریم، از همه مردم استان خواست تا با رعایت جدی شیوه نامه های بهداشتی، کادر درمان را در عرصه مبارزه با کرونا و خدمت رسانی به مردم حمایت و پشتیبانی کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، موضوعی فرادستگاهی است و همه در قبال ترویج این فرهنگ، وظیفه دارند.
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت خانم غاده حجاوی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی را تسلیت گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رحمتی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بزرگراه ورزقان- تبریز به مرز نوردوز متصل می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تصویب چهار پروژه بزرگراهی استان برای استفاده از تسهیلات ماده 56 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، خواستار مشارکت فعال بانک های استان برای تأمین این تسهیلات شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم حمایت از کارآفرینان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار سال همه امکانات استان برای رفع مشکلات موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی استفاده می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رفع مشکلات حقوقی واگذاری پیست اسکی سهند به بخش خصوصی، ابراز امیدواری کرد با احیا و فعالیت مجدد این پیست، ظرفیت های استان در حوزه ورزش ارتقا یافته و زمینه مناسب برای فعالیت ورزشکاران و علاقه مندان ورزش اسکی فراهم شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام جدی دستگاه های مسئول برای اجرای دقیق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تأکید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش عمده ای از مسائل و مشکلات شهروندان در رابطه با دستگاه های اجرایی، توسط سامانه سامد پاسخ گویی شده و تنها موارد ریشه دار به دستگاه های مربوطه ارجاع داده می شود
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، از اولویت های اصلی استان است، گفت: فعالان بخش خصوصی در این زمینه، رسالت سنگینی بر عهده دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - تفاهم نامه ساخت مدرسه 6 کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۸    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت مهم و اساسی سامانه های جامع تجارت و انبارها و مراکز نگهداری کالا در رصد میزان تولید و عرضه اقلام ضروری شهروندان حائز اهمیت است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی – فلاح: رییس اتاق بازرگانی تبریز از رشد 209 درصدی صدور گواهی مبدا توسط اتاق تبریز برای صادرات از آذربایجان شرقی طی سال گذشته نسبت به سال 98 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان 100 روستای این شهرستان فراهم می شود.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی گفت: امنیت استان در سطح کشور مثال زدنی است و این امنیت در سایه تلاش و حضور هوشمندانه نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی به دست آمده است .
استاندار آذربایجان شرقی گفت: امنیت استان در سطح کشور مثال زدنی است و این امنیت به واسطه حضور فعال نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی به دست آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۴    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امنیت این استان در کشور مثال زدنی است، گفت: تلاش نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آرامش جامعه ستودنی است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه چرخ توسعه و عمران استان، به رغم همه مشکلات، متوقف نشده است، ابراز امیدواری کرد سال 1400 افق روشنی برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر استان باشد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: چرایی کمبود مرغ در بازار باید بررسی شود و برنامه ریزی های لازم برای تامین و ذخیره گوشت قرمز و مرغ در ماه مبارک رمضان انجام گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم بررسی دلایل کمبود گوشت مرغ در بازار، تاکید کرد: برنامه ریزی های لازم برای تامین و ذخیره گوشت قرمز و مرغ در ماه مبارک رمضان انجام گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: باید به بخش خصوصی اعتماد کنیم و بخش دولتی به جای این که خود را رقیب بخش خصوصی بداند، باید نقش کنش یاری و نظارت دقیق بر فعالیت های اقتصادی را ایفا کند که در این صورت، مسیر برای فعالیت هرچه بهتر بخش خصوصی هموارتر خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه به رغم تمامی مشکلات، شاخص های اقتصادی کشور و استان، مثبت است، گفت: در سال گذشته علاوه بر افزایش میزان تولید و صادرات، نرخ بیکاری استان نیز کاهش چشمگیری داشته که حاکی از پویایی در اقتصاد استان است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۷    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: در این سال ها بعضاً خصوصی سازی ها خیلی دقیق نبوده است و یا برخی از واگذاری ها مسئله داشته است و برخی از واگذاری ها نیز مجددا به دولت برگشته است. در همه کشور های دنیا بیشترین نقش توسعه اقتصادی در دست بخش خصوصی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تجربه های موفق استان در جهش تولید و رفع موانع آن گفت: برای تحقق شعار امسال نیز اهتمام جدی داریم.