جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشکده علوم پزشکی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: نتیجه آزمایش های پی سی آر به عمل آمده از کارگران هندوستانی شاغل در صنایع این شهرستان منفی است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: به منظور ارائه خدمات به بیماران غیرکرونایی تخت های آی سی یو بیمارستان شهید بهشتی آبادان 50 درصد افزایش یافت.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت در نامه ای به معاونان بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بر لزوم استمرار برنامه های کنترل و مبارزه با دخانیات، تاکید کرد که متن این نامه به شرح ذیل است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان : کرونا 3 نفر دیگر را در آبادان به کام مرگ کشاند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال گفت: از زمان اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکنون 2 هزار نفر از افراد ، گروه های پرخطر و سالمندان در این شهرستان علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد از تزریق 900 دز واکسن کرونا به افراد بالای 80 سال خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۳    
دکتر عاطفه سمایی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه طی چهار سال اخیر و بعد از ادغام برنامه غربالگری در شبکه بهداشت در شهرستان اسدآباد رشد جمعیت سیر کاهشی نگران کننده ای داشته، اظهار کرد: در سال 99 ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
با رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزایش 50 درصدی تخت های آی سی یو بیمارستان شهید بهشتی شهرستان به بهربرداری رسید.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: آبادان هم اکنون در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است که این وضعیت کاملا شکننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: بر اساس یافته های تشخیصی و آزمایشگاهی 18 فرد مبتلا به ویروس کرونا 48 ساعت اخیر در این شهرستان شناسایی شده که با احتساب این مبتلایان شمار بیماران کوید 19 در زادگاه امام راحل 2 هزار و 707 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۵    
مکفا گفت: 32 درصد موارد مثبت کرونا به دلیل ارتباط خانوادگی و 12 درصد از حضور در ادارات و اصناف رخ می دهد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱    
نیشابور ( پانا)- نیشابور از وضعیت قرمز به نارنجی تبدیل شد . به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیشابور، مطابق آخرین به روز رسانی سامانه ماسک وزارت بهداشت، وضعیت کرونا در شهرستان های کشور از تاریخ 13 اردیبهشت مشخص کرد که شهرستان نیشابور از وضعیت قرمز خارج و به رنگ نارنجی در آمده است ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در حاشیه افتتاح این طرح در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پایگاه اورژانس اردغان هفتمین پایگاه اورژانس جاده ای شهرستان اسفراین است که در زمینی با زیربنای 80 متر مربع با مشارکت خیرین احداث شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در 24 ساعت گذشته، تست کرونای 180 نفر دیگر در جنوب غرب خوزستان مثبت اعلام شده است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۸    
یک بانو در روستای زاهدمحمود در پی ابتلا به کرونا جان باخت به گزارش میلاد لارستان، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان آخرین آمار مربوط به کرونا در سه شهرستان...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان گفت: در شبانه روز گذشته 87 نفر در ساوه و زرندیه به کرونا مبتلا شدند تا با احتساب این افراد، مجموع مبتلایان از آغاز شیوع ویروس مذکور تاکنون به 18 هزار و 745 نفر افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: 180 بیمار جدید کرونایی در مدت 24 ساعت گذشته در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان شناسایی شدند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلای 180 نفر به کرونا جان باختن سه نفر دیگر بر اثر این ویروس در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس دانشکده علوم پزشکی آبادان از زایمان طبیعی و موفق در منزل توسط کارشناسان فوریت های پزشکی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۶    
اسفراین- رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با اشاره به نارنجی شدن این شهرستان، گفت: 41 بیمار کرونایی اکنون در شهرستان بستری هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر بر لزوم توجه به علائم بیماری از سوی کارگران شاغل در صنایع بوشهر و افرادی که برای خرید کالا به این استان تردد دارند، تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۹    
اسدآباد-رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از مثبت شدن تست 4 درصد از جمعیت اسدآباد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلا 27 هزار و 902 نفر به کرونا از ابتدای شیوع بیماری تا کنون در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: کرونا جان هفت شهروند آبادانی را در 24 ساعت گذشته گرفت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، طبق گزارش سامانه ماسک که 13 اردبیهشت ماه منتشر شد، شهرستان اسفراین در جنوب استان خراسان شمالی به دلیل کاهش آمار بیماران کووید 19 بستری در بیمارستان های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی این شهرستان از رنگ بندی قرمز کرونایی خارج و به رنگ نارنجی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: در چند روز اخیر میزان مراجعه به بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر ثابت شده اما تعداد مراجعات همچنان بالا است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۹    
اسدآباد-معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه نباید ذهنیت اشتباه مانع از تزریق واکسن شود، گفت: واکسن های تزریقی مورد تایید سازمان های معتبر درمانی خارجی و داخلی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی گفت: از آغاز شیوع کرونا در اوایل اسفند سال 98 تاکنون 18 هزار و 556 نفر در شهرستان های ساوه و زرندیه به این ویروس مبتلا شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۶    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: پیک چهارم کرونا تجربه بسیار سختی بود به طوریکه در یک روز بیش از 4000 مورد رپید تست انجام گرفت که این امر کاملاً گویای سنگینی کار است، در این پیک همواره دل نگران پر شدن تخت های بیمارستانی بخش کرونا بودیم.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان سرپرست مرکز بهداشت آبادان دوشنبه گفت: به منظور رفاه حال شهروندان آبادان و کاهش ازدحام جمعیت همچنین سهولت دسترسی به خدمات رایگان نمونه برداری از افراد مشکوک به کرونا ...
دکتر فرهاد ابول نژادیان، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز طی حکمی دکتر رمضان احدی، متخصص پزشکی هسته ای را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بهبهان منصوب کرد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه دانشکده علوم پزشکی و ناحیه مقاومت بسیج آبادان از بیمارستان صحرائی حضرت علی ابن ابیطالب (ع) بازدید مشترک انجام دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد _ ایرنا_ مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت :2 هزار و 67 سالمندان بالای 80 سال اسفراینی در فهرست دریافت واکسن کرونا قرار دارند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: همشهریان برای مقابله با کووید 19 و نوع جهش یافته آن باید موارد بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: واکسیناسیون 2 هزار و 67 سالمند بالای 80 سال از امروز در شهرستان اسفراین آغاز شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۸    
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: آماده سازی سالن ورزشی شهید باقریه برای انجام واکسیناسیون عمومی در فاز دوم از روز های قبل آغاز شد تا بتوانیم با رعایت کامل...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرونا دو قربانی دیگر از لار و بائن گرفت. به گزارش میلاد لارستان، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان آخرین آمار مربوط به کرونا در سه شهرستان لارستان، خنج و...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلا 122 نفر به کرونا در جنوب غرب خوزستان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسفراین از آغاز تزریق واکسن کرونای بالای 85 سال در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - سخنگوی دانشکده علوم پزشکی از واکسیناسیون 40 درصد جمعیت سالمندان بالای 80 سال در شهرستان های ساوه و زرندیه با هدف ایمن سازی آنها در مقابل ویروس کرونا، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: 123 مورد جدید ابتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته در شهرستان های آبادان ، خرمشهر و شادگان در جنوب غرب خوزستان شناسایی شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از انتقال 5 مصدوم به بیمارستان به سبب بروز حادثه آتش سوزی در یک منزل در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: حادثه آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در فاز چهار امیر آباد آبادان پنج نفر را مصدوم و راهی بیمارستان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۴    
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس با اشاره به مطالبه دیرینه مردم درخصوص ارتقای دانشکده علوم پزشکی نیشابور به دانشگاه افزود: در سالیان گذشته به هر دلیلی این اتفاق برای نیشابور رخ نداد و درحالی که در سایر نقاط مشابه این کار انجام شد متاسفانه نیشابور از قلم افتاد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور بهداشتی دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد گفت: بستری های کرونایی بیمارستان شهرستان کاهش محسوسی نداشته و شرایط خطر هنوز وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت : بیش از 97 درصد از مجموعه کادر درمان این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به میزان بالای ابتلا و بستری در جنوب غرب خوزستان، گفت: تا زمانی که ویروس های جهش یافته در جامعه می چرخند، همه مناطق بحرانی هستند و رنگ بندی ها هیچ ارزشی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ثبت 5 فوت دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:قدرت سرایت پذیری کرونای هندی 20 درصد بیشتر از انگلیسی است.