دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۰۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشکده علوم پزشکی»

ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین از 2.5 برابر شدن شمار بیماران بستری مبتلا به کووید19 در این شهرستان در بهمن نسبت به ماه قبل از آن خبر داد و گفت: این افزایش نشان می دهد که زنگ خطر خیز چهارم کرونا در این شهرستان به صدا در آمده است.
میلاد لارستان   ۲ ساعت پیش    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه ما متولی تعطیلی مجالس و دورهمی ها نیستیم در سخنانی به مسئولان مصلحت اندیش ستاد کرونا در خصوص سلامت مردم هشدار داد. به...
نصیر نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جواد آقازاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مرحله هزار و 345 دوز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و 210 دوز در اختیار دانشکده علوم پزشکی خوی قرار گرفته است. وی اضافه کرد: تاکنون چهار هزار و 780 دوز واکسن کووید 19 از نوع اسپوتنیک وی، به آذربایجان غربی [...]
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: بنا بر آخرین آمار، در 24 ساعت گذشته 2 مورد فوتی در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: با آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در این شهرستان، 130 نفر از کارکنان بخش های مختلف بهداشتی و درمانی، که به طور مستقیم با بیماران مبتلا به کووید 19 در ارتباط هستند، واکسینه می شوند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: اردوگاه شهید باکری خرمشهر به عنوان محل نقاهتگاه بیماران کرونایی شد. مسعود تراب پور معاون دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس جهش یافته و تکمیل ظرفیت بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ادامه روند افزایشی بستری بیماران مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد اعلام کرد: با اختصاص واکسن کرونای لازم به دانشکده علوم پزشکی قطعا با آمادگی دانشکده تا پایان شهریور 1400 تمامی جمعیت جامعه هدف شهرستان اسدآباد واکسینه خواهند شد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی بهبهان از آغاز دومین مرحله واکسیناسیون کادر درمان این شهرستان در برابر کرونا ویروس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی درباره مرحله اول دریافت واکسن در استان گفت: در مرحله اول 360 دوز واکسن برای دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و 75 دوز واکسن برای دانشکده علوم پزشکی خوی دریافت شد که در مجموع 435 دوز واکسن با اولویت افراد شاغل در بخش های آی سی یو بیمارستان ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۹    
کرونا 2 قربانی دیگر از اوز و کهنه گرفت. به گزارش میلاد لارستان، روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان آخرین آمار مربوط به کرونا در سه شهرستان لارستان، خنج و اوز...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۶    
106 اثر دانشکده علوم پزشکی شوشتر در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر 12) به ثبت رسید.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ هنگامه پروین با اشاره به اختصاص 29 تخت بستری به همراه 6 تخت مراقبت های ویژه در بیمارستان ولیعصر خرمشهر اظهار داشت:با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان بیمارستان خرمشهر تجهیز و ورودی این بخش از کل بیمارستان مجزا شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ثبت ابتلای 99 نفر جدید به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: توانستیم ضمن تأیید هیات بورد وزارت بهداشت، رشته پرستاری را به دانشکده برگردانیم و تابستان سال آینده این رشته در دفترچه آزمون سراسری گنجانده خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/مرکزی سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه از مردم خواست تا با عدم مقاومت در برابر فعالیت تیم های رهگیری طرح شهید سلیمانی، اجازه دهند تا شناسایی و ارزیابی شهروندان در قالب ماموریت این طرح به درستی اجرا شود.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه اولین مورد ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی در ساوه شناسایی شد، نسبت به رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی توسط مردم و مسئولان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ساوه-ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه از ابتلای یک نفر در این شهرستان به کرونای جهش یافته پس از تایید نتیجه آزمایش ها، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه اولین مورد ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی در ساوه شناسایی شد، نسبت به رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی توسط مردم و مسئولان تاکید کرد.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت : تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و عمل به دستورات ستاد کرونا توسط عموم می توان شرایط کرونایی را کنترل کرد. دکتر مهرتک در گفتگوی اختصاصی با خلخالیم افزود ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
230 دوز واکسن کرونا (اسپوتنیک v) برای 115 نفر به لارستان رسید. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، محمد...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۲    
فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی دانشکده علوم پزشکی آبادان، از سوی کمیته کشوری تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان پژوهشگر برجسته کشوری معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت : ویروس انگلیسی جهش یافته کرونا جان2 بیمار در آبادان ،2 بیمار در شادگان و یک بیمار را در خرمشهر گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۶    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان اسدآباد از افزایش آمار بیماران بستری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با تأکید بر فوت پنج نفر بر اثر کرونا در جنوب غرب خوزستان، گفت: در 24 ساعت گذشته، 322 نمونه کرونایی گرفته شد که 159 مورد آن مثبت بوده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از فوت 5 بیمار در 3 شهرستان خوزستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان از استقرار آزمایشگاه PCR برای نمونه گیری از اتباع غیر ایرانی در مرز شلمچه در پی انعقاد تفاهم نامه سه جانبه خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در 24 ساعت گذشته از 322 نمونه گیری انجام شده، 159مورد جدید از ابتلای افراد به کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان (آبادان، خرمشهر و شادگان) به ثبت رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران گروه جهادی شهید غرویان وابسته به بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، اردوی جهادی پزشکی در روستای زیگ برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از مرگ پنج نفر دیگر در جنوب غرب خوزستان بر اثر ابتلا به ویروس جهش یافته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۸    
رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/همدان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از فوت جوان حدوداً 30 ساله بر اثر گازگرفتگی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۵    
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت:اجرای طرح نسخ الکترونیک بدون ایجاد زیرساخت های لازم و در شرایط همه گیری کرونا درست نیست.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلای 189 نفر دیگر به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتلای 189 نفر دیگر به ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۷    
دومین نشست اضطراری ستاد مقابله با کرونا ویروس جنوب غرب خوزستان به منظور بررسی آخرین وضعیت مرز شلمچه و شهرستان های تابعه با حضور دکتر محمد مطلق نماینده وزیر بهداشت در استان های جنوبی و رییس مرکز مدیریت کاهش خطر و بلایا وزارت، مسوولان بهداشت و درمان استان خوزستان، فرمانداران آبادان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ساوه-ایرنا- معاون بهداشتی و سخنگوی دانشکده علوم پزشکی از مردم شهرستان های ساوه و زرندیه درخواست کرد با توجه به اینکه مواردی از کرونای انگلیسی در استانهای قم و تهران مشاهده شده است، تا اطلاع ثانوی از سفر به این مناطق پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان سرعت گسترش ویروس کرونا در غرب خوزستان را بالا اعلام کرد و گفت: 177 بیمار مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های این شهر بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان آبادان از شناسایی 214 مورد جدید مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
آبادان- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در 24 ساعت گذشته از 517 نمونه آزمایش گرفته شد که 214 مورد ابتلای جدید به کرونا ثبت شده است 127 نفر آنها از شادگان هستند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نسبت به روند انتشار کرونای جهش یافته در منطقه جنوب غرب خوزستان هشدار جدی داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۶:۲۵    
درخواست های تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی دانشکده علوم پزشکی لارستان در دستور کار نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش میلاد لارستان به نقل...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
5 مراسم عروسی در لار و خور توسط گشتِ ستادِ کرونا تعطیل شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر وحید یگانه معاون...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بیماری هاری دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه در هفته گذشته حمله گرگ در اسفراین 7 مصدوم را بر جای گذاشت گفت : بعد از یافتن جسد گرگ، نمونه ای از سر حیوان برای تشخیص بیماری هاری به آزمایشگاه انستیتو پاستور تهران ارسال شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح همگانی شهیدسلیمانی باحضور پرسنل دانشکده علوم پزشکی وبسیجیان پایگاه های عشایری حوزه سه روستایی در مناطق عشایری شهرشرافت درحال اجرا می باشد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۰    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان ضمن تاکید بر ممنوعیت برگزاری مراسم عروسی از 7 اسفندماه، گفت: آرایشگاه های زنانه از پذیرفتن عروس اجتناب کنند و در صورت بی توجهی...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با توجه به وضعیت به وجود آمده، چاره ای جز تعطیلی و قرنطینه کامل استان خوزستان وجود ندارد و منتظر هستیم که تصمیم های مربوطه در این خصوص اتخاذ شود. ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با توجه به وضعیت به وجود آمده، چاره ای جز تعطیلی و قرنطینه کامل استان خوزستان وجود ندارد و منتظر هستیم که تصمیم های مربوطه در این خصوص اتخاذ شود. ...