چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۰۸Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آلوده ترین»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از مجله سلامت صد آنلاین، هریک از اعضای بدن ما ساختار ویژه خود را دارد. جالب است بدانید بین این همه اعضای بدن آلوده ترین آن کدام است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه فرمانداری شهر ری در منطقه 20 آلوده ترین و ایستگاه دانشگاه شهید بهشتی در منطقه یک پاک ترین هوا را دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۱    
تابناک با تو – زمانی که صحبت از آلوده ترین مکان خانه می شود، ناخودآگاه ذهن ما متوجه سرویس بهداشتی می رود، این در حالی است که مکان های آلوده تری در خانه وجود دارد، گوشه ها و سطوحی که اغلب پر رفت و آمد هستند و نادیده گرفته می شوند و بی سرو صدا محل تجمع باکتری ها و میکروب ها می شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کشف رود با قدمت 800 هزار ساله که در مناطق شرقی کشور جریان دارد، از جمله آلوده ترین رود های کشور است که همچنان پای ساماندهی آن لنگ می زند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: پالایشگاه نفت تهران طی توافق نامه ای با شهرداری باقرشهر موظف و مکلف شده که از لحاظ آلایندگی سرمایه گذاری جدید داشته باشد و با استفاده از ابزار و تجهیزات جدید برای جلوگیری از آلودگی تلاش کند.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اگر در زمان تمیزکاری، به اندازه کافی دقت نکنیم، خانه های ما می توانند به سالن اجتماعات برای حشرات، باکتری ها و قارچ ها تبدیل شوند. بنابراین، در اینجا لیستی از ناخوشایندترین مناطق خانه، با نکاتی در مورد ضدعفونی کردن آنها آورده شده است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه فرمانداری شهرری در منطقه 20 با ثبت عدد شاخص 141 و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس، آلوده ترین نقطه و ایستگاه شهرک چشمه در منطقه 22 با ....
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (20 بهمن ماه) در شرایط قابل قبول قرار دارد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (20 بهمن ماه) در شرایط قابل قبول قرار دارد. به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 94 بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایستگاه پارک سلامت در منطقه 17 آلوده ترین و ایستگاه شهرک چشمه در منطقه 22 امروز پاک ترین نقطه شهر تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا در خوزستان ادامه دارد و اندیمشک آلوده ترین شهر این استان شناخته شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای سه شهر ناسالم و 22 شهر در کشور سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز زنجان رکوردار آلوده ترین هوا است و تنها 10 شهر کشور در وضعیت پاک قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۵    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. تاریخ سازی دختر مهندس برای زنان سعودی آشنایی با تاریخچه نژادپرستی و راه های مبارزه با آن اتفاق عجیب برای یک مجتمع مشهور تجاری شادی دخترانه در یکی از مدارس تهران سلطان کاهش وزن هالیوود 50 ساله شد ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه پایتخت در فهرست 20 پایتخت آلوده جهان قرار ندارد، گفت: انجامنا، دهلی نو و بغداد، آلوده ترین و کانبرا، همیلتون و سن خوآن، پاکیزه ترین پایتخت های دنیا هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه پایتخت در فهرست 20 پایتخت آلوده جهان قرار ندارد، گفت: انجامنا، دهلی نو و بغداد، آلوده ترین و کانبرا، همیلتون و سن خوآن، پاکیزه ترین پایتخت های دنیا هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۲    
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد در صفحه ایکس نوشته است که افغانستان یکی از آلوده ترین کشورهای جهان به مواد منفجره است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کشور ایران با میانگین غلظت سالانه 32،5 میکروگرم بر مترمکعب در رتبه بیست و یکم در بین کشورهای جهان قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۰۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: کشور ایران با میانگین غلظت سالانه 32،5 میکروگرم بر مترمکعب در رتبه بیست و یکم در بین کشورهای جهان قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۵    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز شهر کرمان رکوردار آلودگی هوا است و ارومیه پاک ترین هوا را در کشور دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
طبق آخرین داده های سنجش کیفیت هوا، امروز دهلی یکی از شهرهای کشور هندوستان با شاخص کیفیت هوای 355 رکورد دار آلوده ترین شهر جهان است.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۲    
وقایع استان گزارش می دهد؛ عوارض آلایندگی اراک به درستی پرداخت و هزینه نمی شود زهرا مدنی: اراک از آلوده ترین شهرهای کشور است و شفاف سازی فرایند دریافت و نحوه هزینه کرد عوارض آلایندگی در این کلان شهر اهمیت زیادی دارد تا راهکارهای موثری به منظور کاهش آلودگی مدنظر قرار گیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
آلودگی هوا در خوزستان سبب شد که وضعیت هوای 4 شهر از این استان قرمز شود و مسجدسلیمان آلوده ترین نقطه لقب بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز پنج شهر ناسالم برای گروه های حساس و 20 شهر سالم و پاک ثبت شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی از ابلاغ دستور ویژه رئیس جمهوری و وزیر کشور در نشست اخیر شورای عالی حفاظت محیط زیست برای کنترل آلودگی هوای مشهد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز شهرکرد، کرمان و قزوین آلوده ترین شهرها هستند و تنها هوای یک کلان شهر پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دولت اذعان دارد که اصفهان آلوده ترین شهر کشور است، اما بر این باور نیست که مردم از این آلودگی دچار بیماری هایی می شوند، بنابراین مطالبه گری از دولت باید ادامه پیدا کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۸    
بر اساس آمار وبسایت آماری statista از آلوده ترین پایتخت های جهان در سال 2022، شهر انجامنا پایتخت کشور چاد در آفریقای جنوبی با میانگین 89.7 میکروگرم غلظت آلایندگی هوا در هر متر مکعب هوا، آلوده ترین پایتخت در جهان است. منبع: آمار فکت
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با اشاره به گزارش منتشر شده از سوی وزارت بهداشت در سال 1400 گفت: براساس گزارش وزارت بهداشت، غلظت ذرات معلق هوای مشهد نه تنها از میزان استاندارد جهانی فاصله زیادی دارد، بلکه از 27 شهر دیگر کشور پیشی گرفته و 1891فقره مرگ ومیر در مشهد منتسب به ذرات معلق هوای این شهر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان 29 دی ماه، "روز هوای پاک" است؛ اما امسال اهواز پاکی هوا را به چشم ندیده و یکی از آلوده ترین سال ها را گذرانده است.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
آلودگی هوا در آبادان و خرمشهر وضعیت کیفی این 2 شهر را به رنگ قهوه ای و خطرناک کشاند.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام سامانه کیفی هوای کشور، هوای شهرهای خرمشهر و آبادان در استان خوزستان از لحاظ وجود ذرات آلاینده 10 میکرون هم اکنون در وضعیت خطرناک و قهوه ای قراردارند.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
داریوش گل علیزاده رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست در گفت وگو با خبرنگار ایلنا به مناسبت آغاز هفته هوای پاک در پاسخ به این سوال که کدام شهر را می توان به عنوان آلوده ترین کلانشهر کشور نامگذاری کرد، اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر از نظر تعداد روزهای دارای هوای ناسالم ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۸    
رئیس مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با بیان اینکه اراک تنها کلانشهر کشور است که با آلاینده مسئول دی اکسیدگوگرد در هوای خود دست و پنجه نرم می کند، گفت: با این رخداد اراک آلوده ترین شهر ایران محسوب می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که اصفهان با تنها 12 روز هوای پاک در 8 ماهه نخست امسال، مثل سنوات گذشته لقب آلوده ترین کلانشهر ایران را یدک می کشد، بررسی ها نشان می دهد اصرار بر استراتژی صنعتی سازی توسط دولت، بزرگ ترین متهم آلودگی هوای اصفهان است ...
طلا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به انجام مطالعه ای برای بررسی اثرات بهداشتی و اقتصادی منتسب به آلاینده ذرات معلق PM 2.5 در 33 شهر کشور، گفت: تعداد کل موارد مرگ منتسب به مواجهه طولانی مدت با ذرات معلق PM2.5 در افراد بالای 30 سال به طور میانگین 26 هزار و 307 نفر گزارش شده است
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱    
رئیس گروه سلامت هوا وزارت بهداشت: بالاترین و پایین ترین میانگین غلظت سالیانه ذرات معلق PM2.5 در سال 1401 به ترتیب مربوط به شهر زابل...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به این که 13.9درصد از مرگ های طبیعی ایران منتسب به آلودگی هواست، گفت: شهر تهران رتبه 19 را از نظر غلظت ذرات معلق بین پایتخت کشورهای جهان دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در رودخانه تارکولس آلوده ترین رودخانه کاستاریکا و یکی از آلوده ترین رودخانه ها در آمریکای مرکزی، موجودی ترسناک زندگی می کند که از میلیون ها سال پیش حکمران رودخانه ها است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
داده های جهانی از نرخ آلودگی هوا نشان می دهد که لاهور و پیشاور پاکستان، داکای بنگلادش، دهلی، مظفرنگار، پاتنا، قاضی آباد و هاپور هند، بغداد عراق و دمام عربستان سعودی آلوده ترین شهرهای جهان در آغاز سال 2024 هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رودخانه تاریخی "کشَف رود" با دیرینگی بیش از 800 هزار ساله، از آلوده ترین رودهای شرق کشور محسوب می شود که ساماندهی آن به آرزویی دست نایافتنی، دست کم برای یک نسل تبدیل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز شهر بیرجند خطرناک ترین هوای کشور را دارد و هوای 23 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم، امروز هوای اصفهان آلوده ترین شهر در کشور و تعداد 21 کلان شهر سالم و پاک ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز تنها هفت کلان شهر پاک ثبت شده و کرمانشاه آلوده ترین شهر در کشور است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت هوای تهران در شرایط نارنجی قرار دارد و هوا برای گروه های حساس آلوده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز وضعیت 19 کلان شهر سالم و پاک ثبت شده و کرمان همچنان آلوده ترین شهر در کشور است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز وضعیت 17 کلان شهر پاک ثبت شده و کرمان آلوده ترین شهر در کشور است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
16 منطقه خطرناک، 8 منطقه آزار دهنده، 3 منطقه نامناسب برای کودکان و 2 منطقه تهران در شرایط سالم از نظر آلودگی صوتی قرار دارند.