پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۳۴Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آلوده ترین»

شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- براساس گزارش سازمان محیط زیست، هوای شهرهای اهواز و اصفهان برای گروه های حساس ناسالم است. به گزارش شفقنا از مهر، طبق گزارش دریافتی از مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست، وضعیت شاخص آلودگی هوا در 8 کلانشهر در تاریخ 30 شهریور ماه 1401 به ترتیب آلوده ترین مشخص شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۷    
صنعتی شدن شهرها و افزایش جمعیت، موجب آلودگی هوا در کلان شهرها می شود. شهر تهران در تیرماه 1401 به عنوان آلوده ترین شهر جهان معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۸    
ایسنا/خوزستان اهواز از دو ماه پیش تا امروز آلوده ترین کلانشهر کشور بوده است؛ هوای شهر از اول امسال خفه است و حالا دیگر از نفس افتاده...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(14 شهریورماه) شهر اهواز همچنان آلودگی هوا را در وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس اطلاعات مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست درباره کیفیت هوای هشت کلانشهر کشور، امروز(13 شهریور) آلاینده شاخص هوای اهواز ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 149 و به عنوان آلوده ترین کلانشهر کشور در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(7 شهریورماه) شهر اهواز همچنان آلودگی هوا را در وضعیت ناسالم برای همه حساس تجربه کرده است همچنین اهالی شهر تبریز هوای پاک را تنفس می کنند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۵    
یک کلاه ایمنی به تازگی توسعه یافته است که آلاینده های مضر هوا را فیلتر می کند و از موتورسواران در دهلی نو و سایر شهرهای هند که جزو آلوده ترین شهرهای جهان به حساب می آیند، محافظت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کلاه ایمنی به تازگی توسعه یافته است که آلاینده های مضر هوا را فیلتر می کند و از موتورسواران در دهلی نو و سایر شهرهای هند که جزو آلوده ترین شهرهای جهان به حساب می آیند، محافظت خواهد کرد.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
گیل خبر/ روابط عمومی بازرسی کل گیلان در خبری اعلام کرد:ده ده جانی بازرس کل گیلان به اتفاق معاون و سربازرسان گروه های اقتصادی و زمین، با همراهی مدیران آب و فاضلاب استان از طرح های ایستگاه پمپاژ psa در پل بوسار و psr در پارک دانشجوی رشت بازدید کردند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نصر: بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(31 مردادماه) شهر اهواز همچنان آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(31 مردادماه) شهر اهواز همچنان آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(29 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. تبریزی ها نیز هوای پاک را تنفس می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
امروز شنبه ، هوای یازده شهر خوزستان در شرایط آلوده قرار دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز (29 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. تبریزی ها نیز هوای پاک را تنفس می کنند.
رسانه کلیک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
گزارش کسپرسکی حاکی از آن است که ایران بالاترین سهم آلودگی موبایل ها به بدافزارها را در جهان دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۲۳:۴۷    
شناسایی 35 مدرسه دچار فرونشست در اصفهان، گلایه شهروندان از کمبود دفاتر پلیس +10، واریزی جدید به حساب بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان، اصفهان رکورددار آلوده ترین شهر کشور از منابع انسان ساز، اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان متقاضی زیارت عتبات عالیات را مطالعه کنید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امور آزمایشگاه های حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: در کلان شهر اصفهان و شهرستان های پیرامون این شهر به لحاظ آلودگی هوا وضعیت مناسبی نداریم؛ در سال های 98 و 99 رکوردار آلوده ترین شهر کشور از منابع انسان ساز بودیم.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- طبق اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست، اهواز همچنان آلوده ترین کلان شهر کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست، اهواز همچنان آلوده ترین کلانشهر کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۴۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(22 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. کیفیت هوای شش کلان شهر نیز در وضعیت قابل قبول قرار دارد و هوای شیراز در شرایط پاک است.
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بنزین یورو 4 چیست؟ بنزین یورو 5 چیست؟ بنزین یورو 4 و یورو 5 چه تفاوتی دارند؟ در این مقاله از خودرو بانک به بررسی تفاوت بنزین یورو 4 و 5 پرداخته ایم، با ما همراه باشید. تفاوت بنزین یورو 4 و 5 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی وضعیت شاخص آلودگی هوا در هفت کلانشهر کشور در تاریخ 18 مرداد ماه 1401 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(18 مردادماه) شهر اصفهان آلودگی هوا را با وضعیت بسیار ناسالم تجربه کرده است. کیفیت هوای چهار کلان شهر نیز در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
امروز (15 مردادماه) آلاینده شاخص هوای اهواز ذرات معلق کمتر از 10 میکرون با عدد 157 و به عنوان آلوده ترین کلانشهر کشور در وضعیت ناسالم برای همه قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از بین 7 کلانشهر کشور امروز(15 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. کیفیت هوای 6 کلانشهر نیز در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست، وضعیت کیفیت هوا در 8 کلانشهر کشور را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(10 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. کیفیت هوای هفت کلان شهر نیز در وضعیت قابل قبول قرار دارد.
صبح کیش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مریم محمدی وجود این آلاینده ها را در سمت شرق جزیره کیش تایید کرد و گفت: خلیج فارس به دلیل انجام فعالیت های نفتی زیاد یکی از آلوده ترین مناطق دریایی دنیا است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد، امروز اهواز آلوده ترین کلانشهر کشور بوده است. ، بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست امروز در بین هشت کلانشهر کشور شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه و شهر تبریز هوای پاک را تجربه کرده است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز( 4 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه و شهر تبریز هوای پاک را تجربه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز( 4 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه و شهر تبریز هوای پاک را تجربه کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سانتیاگو در شیلی، دوبی در امارات متحده عربی، شانگهای در چین، لیما در پرو از تهران آلوده تر هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در این آمار از تهران دومین شهر آلوده جهان نام برده شده است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار تهران از آماده باش تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی به خاطر افزایش آلودگی هوا برای روز دوشنبه سوم مرداد ماه خبر داد.
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 119 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه آلوده است.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق گزارش جدید شرکت کسپرسکی از سه ماهه ابتدایی سال 2022، مردم ایران و چین به جهت استفاده نرم افزارهای ناایمن، آلوده ترین تلفن های همراه در جهان را دارند. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آنگونه که گزارش3ماهه اول شرکت کسپرسکی نشان می دهد، بیش از 35درصد از گوشی های کاربران ایرانی به وسیله ابزارهای تبلیغاتی آلوده شده اند
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/اصفهان زباله های عفونی بیمارستانی از جمله خطرناک ترین و آلوده ترین پسماندها محسوب می شود که برای دفن استاندارد این نوع پسماند و بی خطرسازی آنها شرایط خاصی در نظر گرفته می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مطابق با ارقام اعلامی در ایستگاه های سنجش صوت تهران نیمی از مناطق پایتخت آلوده ترین مناطق صوتی هستند. به گزارش همشهری آنلاین، نقشه سنجش صوت تهران، گزارش وضعیت آلودگی صوتی را به طور ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه ارائه می دهد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی ؛ اراک به عنوان آلوده ترین شهرها معرفی شده است. از دلایل آلودگی آن فعالیت صنایع، آلاینده های متحرک و در فواصلی از سال ریزگردهای برخواسته از تالاب میقان بوده و همین دلایل باعث شد که از سال 1386 طرح جامع کاهش آلودگی هوای اراک در دستور کار قرار گیرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- تهران در هفته جاری در برخی ساعات به عنوان آلوده ترین شهر جهان معرفی شد و این در حالی است که ریزگردها منشا اصلی آلودگی هوای استان تهران معرفی شده اند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
هوا آلوده ؛ایران تشنه! ستاره صبح- مصطفی فروغی: طوفان گرد و غبار که تا چند سال پیش در جنوب غربی ایران ظاهر می شد، حالا به دلیل افزایش ریزگردها مرکز کشور،پایتخت و حتی تا شمال هم رسیده است. تهران روز یکشنبه برای چندمین بار با میانگین شاخص 214 واحدی، آلوده ترین شهر جهان بود ...
آنا / رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس با حضور هواداران برگزار می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- براساس جدیدترین گزارش پایگاه بین المللی سنجش و رتبه بندی کیفیت شهر ها (IQAIR)، تهران با شاخص کیفیت هوای 186 در رتبه نخست آلوده ترین شهر های جهان قرار دارد. پس از تهران کویت پایتخت کشور کویت دومین شهر آلوده جهان با شاخص 172 است. دهلی هند با شاخص 158 در رتبه سوم قرار دارد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: شاخص آلاینده هم اکنون کیفیت هوا 172 و در شرایط ناسالم برای همه قرار دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
شب گذشته شاخص هوای تهران در وضعیت بسیار ناسالم و خطرناک قرار گرفت و میزان آلودگی هوای تهران برای چندمین بار در چند وقت اخیر بین شهرهای آلوده دنیا رتبه اول را به نام خود ثبت کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۲    
میزان آلودگی هوای تهران برای چندمین بار در چند وقت اخیر بین شهرهای آلوده دنیا رتبه اول را به نام خود ثبت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان مازندران گفت: مازوت استفاده شده در مازندران آلوده ترین نوع مازوت است و ما از مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا خواستیم که حداقل این مازوت را با مازوتِ گوگردزدایی شده، جایگزین کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۳    
ایسنا/همدان مسئول کنترل کیفیت هوای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان وضعیت آلودگی هوای همدان را برای گروه های حساس ناسالم اعلام کرد.