یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۰۹May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناژوان»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان از برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کارکنان ستادهای بحران مناطق پانزده گانه و ناژوان شهرداری اصفهان با هدف افزایش تاب آوری در برابر مخاطرات در فرهنگسرای شاهنامه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: در پی حادثه جان سوز شهادت رئیس جمهور و جمعی از همراهانش، مراکز گردشگری ناژوان اصفهان فردا (چهارشنبه) تعطیل است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری جشن های دهه کرامت در ناژوان گفت: با همکاری سایر دستگاه های اجرایی مرتبط و گروه های مردمی، درصدد هستیم روند مستمر و پایداری در اجرای برنامه های تفریحی، فرهنگی و مناسبتی با رویکرد مذهبی و معنوی برای شهروندان داشته باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- عضو شورای شهر اصفهان گفت: بیش از 1000 دستگاه دوچرخه در ایستگاه های دوچرخه سطح شهر بود، اکنون نه ایستگاه هست نه دوچرخه و قدمی در این زمینه برداشته نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: تصفیه خانه 60 لیتری با شیوه IFAST در ناژوان در مرحله مناقصه است و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان با اشاره به آشنایی اعضای کارگروه تخصصی و کمیته کار کمیسیون ماده 5 با ناژوان گفت: از جمله موضوعات مورد بحث در جلسه کارگروه تخصصی و کمیته کار کمیسیون ماده 5 استان، حفظ حریم مادی ها و انهار موجود و ارتقای آن به مسیرهای گردشگری سبز بود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا خاکسار در ارتباط با توسعه زیرساخت های ورزشی شهرداری در سال 1403 گفت: در سال جاری با هدف افزایش سرانه ورزشی و توسعه زیرساخت ها پروژه های مختلفی در دستور کار قرار دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان از جمع بندی اولیه به منظور احداث ژوراسیک پارک ناژوان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۶    
میهمانان عراقی هفته فرهنگی اصفهان امروز سه شنبه یازدهم اردیبهشت از مجموعه گردشگری ناژوان بازدید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: از شهروندان دعوت می شود در محور سلامت ناژوان که برای خانواده ها پیش بینی شده است حضور پیدا کنند، در چهارباغ نیز فضای متفاوتی تدارک دیده شده و گوشه به گوشه آن برنامه های متفاوتی پیش بینی شده است .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۴    
گروه گزارش- مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفته است در ایام نوروز 1403 بیش از 314 هزار و 630 نفر از مراکز گردشگری ناژوان بازدید کردند و میزان رشد بازدید ها در سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل بین دو تا 30 درصد بوده است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۹    
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: با تلاش امور ارتباطات و روابط عمومی مدیریت ناژوان و سایر ادارات همکار عرصه پارک طبیعی ناژوان در وسعت 1200 هکتار تحت پوشش تمام ابزارهای اطلاع رسانی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: نزدیک به 315 هزار نفر در ایام نوروز 1403 از مراکز گردشگری ناژوان بازدید کردند و میزان رشد بازدید در سال جاری به نسبت مدت مشابه سال قبل در مراکز یاد شده حدود 2 تا 30 درصد بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از کاهش 30 درصدی نرخ بلیت مراکز گردشگری ناژوان از امروز (شنبه) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان ساعت کاری مراکز گردشگری ناژوان در تعطیلات عید سعید فطر و بعد از آن را اعلام کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: حاشیه جنوبی ناژوان از میدان سهروردی به سمت سه راهی باغ فردوس و خیابان لوله (شرق به غرب) تا پایان روز جمعه بیست وچهارم فروردین سال جاری یک طرفه است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 925401 / دیروز, 10:54 / شهر دبیر هیئت ورزش های روستایی و بومی محلی استان اصفهان از تجهیز و بهره برداری از 23 خانه ورزش روستایی جدید تا پایان فروردین خبر داد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۴    
محسن حسام مظاهری، جامعه شناس و پژوهشگر، در یادداشتی تلگرامی نوشت: برود هرکه دلش خواست شکایت بکند شهر باید به من هیئتی عادت بکند دیروز ظهر که از کنار کوه صفه می گذشتم، چشمم به ماشین های پلیس افتاد که راه فرعی پارک کوه را مسدود کرده بودند ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۶    
رکنا: با حضور گشت سیار تعزیرات حکومتی نرخنامه های قانونی در مجموعه ناژوان اصفهان الزام به نصب شد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ورودی کوه صفه اصفهان و پارک جنگلی ناژوان برای روز سیزده فروردین مسدود شد. از شب گذشته خبر تعطیلی پارک ها و بوستان ها در 13بدر خبرساز شده بود که البته تکذیب شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
علی رغم آنکه وزارت کشور تعطیلی بوستان ها و پارک ها را در روز سیزدهم فرودین ماه تکذیب کرده بود، اما امروز ورودی کوه صفه اصفهان و ناژوان برای سیزده فروردین مسدود شد. پیش از نیز پارک کوهستانی نجف آباد با نصب بنری از تعطیلی خود خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۷    
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین بار در نوروز سال جاری بر اساس تعامل، هم افزایی و هماهنگی صورت پذیرفته، شاهد حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی در عرصه پارک طبیعی و جنگلی ناژوان اصفهان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از تعطیلی تمام مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان اصفهان در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین سال جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: در حین بازدید معاون دادستان و اعضای ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان، گفت وگویی با بازدیدکنندگان از مجمومه ناژوان صورت گرفت که اکثر آن ها رضایت خوبی از خروجی فعالیت کارکنان ناژوان داشتند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین مسئول کمیته حمل ونقل و ترافیک ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: جاده الفت ناژوان از سمت میدان سهروردی به سه راه تربچه و خیابان لوله تا عید فطر یک طرفه شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۰    
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: اداره فرهنگی اجتماعی و ورزشی ناژوان چهار ایستگاه گفت وگو و اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی در عرصه ناژوان برپا کرده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده / مهدی قائلی با اعلام اینکه دو پاتوق ورزشی ازسوی اداره فرهنگی اجتماعی و ورزشی ناژوان با همکاری معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و هیئت های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان در عرصه ناژوان برپا شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۴    
منطقه گردشگری ناژوان در مرکز شهر اصفهان با وسعت تقریبی 1200 هکتار، میزبان شهروندان، گردشگران و طبیعت دوستان است. مجموعه ناژوان ترکیبی از پارک جنگلی، مراکز و امکانات گردشگری و تفریحی ، ساحل زیبای زاینده رود و کوچه باغ های بکر و طبیعی است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از آغاز خدمت جدید این مدیریت در ارائه خدمات مراکز گردشگری ناژوان از نوروز 1403 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از بهره برداری پروژه روشنایی ناژوان حدفاصل میدان باغبان تا جاده سلامت شماره یک با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان با بیان اینکه با افطاری ساده طی ایام نوروز 1403 روزه داران عرصه ناژوان تکریم می شوند، گفت: بر اساس پیش بینی انجام شده، بیش از 10 هزار لقمه افطاری ساده برای توزیع در این ایام تهیه شده و در دست اقدام است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شاید یکی از مکان های دیدنی اصفهان که نامش را کمتر کسی شنیده باشد، پارک جنگلی زیبایی به نام پارک جنگلی ناژوان است. پارک جنگلی ناژوان از مکان های زیبا و بی بدیلی است که دیدن آن می تواند یک خاطره به یادماندنی و فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۰:۵۰    
سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به استقبال پرشور گردشگران از ابرسازه های تفریحی اصفهان در بهار 1403 اظهار کرد: با آغاز نوروز و توسعه ظرفیت های بازی و تفریحی شهربازی شهر رویاها ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از اجرای نمادها و المان های شهری متناسب با ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در عرصه پارک طبیعی و جنگلی ناژوان خبر داد و گفت: این المان ها قابلیت مناسبی برای ثبت خاطرات تصویری شهروندان و گردشگران هنگام حضور در عرصه ناژوان فراهم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان - بیش از 124 هزار نفر از آغاز بهار تا تاریخ 5 فروردین 1403 از ظرفیت های تفریحی ابرسازه های تفریحی اصفهان و خدمات گردشگری جانبی آن استقبال و استفاده کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان با بیان اینکه همه تلاش مدیریت شهری فراهم کردن فضای تفریح و نشاط برای مردم در مجموعه ناژوان است، گفت: مردم باید میراث دار طبیعت ناژوان باشند و مدیریت شهری را در حفظ و نگهداری و انتقال این امانت به نسل بعد یاری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه هم بازی در ایام تعطیلات نوروزی به همست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در پارک کوهستانی صفه، گذر فرهنگی چهارباغ، باغ فدک، پارک جنگی ناژوان و باغ غدیر برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۱    
با آغاز بهار 1403، گردشگران و مسافران نوروزی از ابرسازه های تفریحی تله کابین صفه، تله سی یژ ناژوان و شهربازی شهر رویاها استقبال کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته آمار و ارزیابی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: این کلان شهر تاکنون پذیرای 400 هزار مسافر بوده و باغ پرندگان در پارک جنگلی ناژوان حدود 33 هزار نفر بازدیدکننده داشته که 11 هزار نفر از این بازدیدکنندگان تنها مربوط به روز گذشته بوده است.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
جریان آب زاینده رود لحظاتی پیش به شهر اصفهان رسید و تا ساعتی دیگر زیر پل های تاریخی دیار نصف جهان جاری می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۳    
کد خبر: 923162 / دیروز, 22:09 / شهر مسئول کمیته آمار و ارزیابی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان برای نوروز 1403 تاکنون حدود 10 هزار نفر از تله کابین صفه، 11200 نفر از مجموعه شهر رویاها ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته آمار و ارزیابی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای فعالیت ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان برای نوروز 1403 تاکنون حدود 10 هزار نفر از تله کابین صفه، 11200 نفر از مجموعه شهر رویاها، حدود 9 هزار نفر از تله سیژ ناژوان و حدود 11 هزار نفر از شهربازی صفه استفاده کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: یک طرفه شدن مسیر ورودی جنوبی ناژوان از میدان سهروردی به سمت سه راهی باغ فردوس موجب کاهش ترافیک و نظم ترددها در نوروز 1403 شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۹    
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از پیش بینی محل های صرف غذا در عرصه ناژوان به ویژه مراکز گردشگری این منطقه در راستای آسایش گردشگران و افرادی که برای روزه داری عذر شرعی دارند، خبر دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: کاشت بیش از 8000 اصله درخت و درختچه مقاوم به کم آبی، ناژوان را برای میزبانی از حضور و استفاده شهروندان آماده و محیا کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶    
کد خبر: 922750 / دیروز, 08:00 / شهر مدیر ناژوان شهرداری اصفهان با بیان اینکه با توجه به درخواست های مردمی و حوادثی همچون سقوط خودرو در مادی ها، رفع خطر و ایمن سازی مادی ها در دستور کار این مدیریت قرار گرفت، گفت: در این راستا نصب حدود 500 متر گاردریل ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از آماده سازی و افزایش ظرفیت پارکینگ های ناژوان در راستای تسهیل تردد در مراکز گردشگری این مجموعه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان یا اعلام اینکه در مناطق پانزده گانه و پارک ناژوان 30 نقطه برای نصب سفره هفت سین جانمایی شده است، گفت: همچنین نصب یک هزار و 500 نماد شکوفه و پرنده در چهارراه ها و معابر اصلی شهر از جمله اقدامات موقت این مدیریت در ایام نوروز است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان گفت: ورودی جنوبی ناژوان از میدان سهروردی به سمت سه راهی باغ فردوس یک طرفه می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 922099 / دیروز, 14:51 / شهر مسئول کمیته آمار و ارزیابی عملکرد ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه به صورت خاص دو نقطه شامل باغ فدک با توجه به وجود خدمات اسکان و ناژوان به دلیل وجود مجموعه تفریحی، برای نوروز 1403 به صورت الکترونیکی نظرسنجی خواهد شد ...