یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۵۰Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناژوان»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیران شهری در ادوار گذشته از ظرفیت ناژوان غافل بوده و نتوانسته اند بهره برداری مناسبی در این منطقه شهری داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۲    
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نبود مطالعات ترافیکی و معضلات ناشی از آن به ویژه در آخر هفته ها سبب بروز مشکلاتی برای سکنه ناژوان و خیابان باغ فردوس می شود که رسیدگی به این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در جاده پیچ در پیچ ناژوان که قدم بگذاری، طنین خش خش برگ های پاییزی خوشایند و روح نواز است، برگ های رنگارنگ فضایی رویایی را تداعی می کند، گویی در میان هیاهوی خیابان های پر از دود جایی برای آرامش وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۴    
گروه استان ها- مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور به میزبانی استان اصفهان به مدت 3 روز در پارک ناژوان اصفهان برگزار شد که در پایان تیم های بهمن ارومیه در بخش پسران و تیم اصفهان الف در بخش دختران به مقام قهرمانی رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تله کابین صفه و تله سیژ پارک ناژوان اصفهان بعد از رفع نواقص و دریافت تائیدیه استاندارد مجاز به فعالیت شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۵۰    
اصفهان(پانا) - همایش دوچرخه سواری کارکنان صنعت آب و برق اصفهان 13 آبان ماه و همزمان با روز دانش آموز با حضور پرشور پدران و پسران شاغل در این صنعت برگزار شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۰    
همایش مشترک جهاد کشاورزی و شهرداری طرح ساماندهی ناژوان با موضوع کنترل آفت مگس مدیترانه در باغات در هفته پدافند غیر عامل انجام شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اصفهان با تأکید بر اینکه تجهیزات شهرهای بازی مشمول استاندارد اجباری است، گفت: تله کابین پارک صفه و تله سیژ پارک ناژوان اصفهان امسال به دلیل نداشتن تأییدیه ایمنی مهروموم شدند و تا زمان دریافت مجوز استانداردسازی و ایمنی اجازه فعالیت ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۹    
مدیر کل استاندارد استان اصفهان گفت: وضعیت حقوق و مزایای کارشناسان استاندارد خوب نیست و دولت باید در این باره چاره اندیشی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر کل استاندارد استان اصفهان گفت: تله سیژ ناژوان و تله کابین صفه تا اطلاع ثانوی به دلیل استاندارد نبودن اجازه فعالیت ندارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد اصفهان با بیان اینکه استاندارد باید مطالبه مردمی باشد، گفت: هیچ تجهیز بازی بدون دریافت تایید ایمنی استاندارد اجازه فعالیت ندارد، البته در حال حاضر تله کابین صفه و تله سیژ ناژوان به منظور انجام تعمیرات فک پلمب شده اما استفاده نمی شود..
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان اصفهان گفت: در باغ پرندگان ناژوان اصفهان، 90 گونه پرنده وجود دارد .
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی مجموعه گردشگری طبیعی ناژوان از بازگشایی این مجموعه عظیم طبیعی پس از فروکش کردن تدریجی موج پنجم بیماری کرونا خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: طبق روال هر سال روز 28 صفر (13مهرماه سال جاری) مراکز تفریحی ناژوان تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۳    
اصفهان- ایرنا- دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی دختران با حضور 59 تیم از سراسر استان اصفهان به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری وهیات والیبال استان اصفهان به مدت یک هفته در پارک ساحلی ناژوان اصفهان برگزارشد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
باغ موزه پروانه ها در محدوده پارک جنگلی ناژوان در فضایی به مساحت 2000 مترمربع واقع شده است. در این موزه 48 قاب پروانه تاکسیدرمی شده است و در آن 2200 گونه پروانه به نمایش در آمده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوب ایران است که همه ساله گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به آن سفر می کنند. باغ موزه پروانه ها در محدوده پارک جنگلی ناژوان در فضایی به مساحت 2000 مترمربع واقع شده است. در این موزه 48 قاب پروانه تاکسیدرمی شده است و در آن 2200 گونه پروانه به نمایش در آمده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: آکواریوم ناژوان پس از ماه ها تعطیلی بازگشایی شده و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی همه روزه آماده بازدید شهروندان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی بانوان استان اصفهان به میزبانی باغ بانوان ناژوان از 6 الی 12 مهرماه در حال برگزاری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ارشد نظامی سپاه پاسداران در استان های اصفهان و چهارمحال وبختیاری گفت: آمریکایی ها به خوبی می دانند که هر طرحی برای نفوذ به ایران شکست خواهد خورد و هرگونه نفوذ، جنگی طولانی مدتی را به دنبال خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان شامل باغ پرندگان، باغ خزندگان، موزه پروانه ها، موزه صدف ها و شهربازی از امروز _شنبه سوم مهرماه 1400_ بازگشایی شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۰    
مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با انتقاد از تعطیلی مستمر مراکز صفه و ناژوان گفت: استدعا داریم دادستان اصفهان بررسی کنند که آیا محدودیت های اعمال شده در مراکز صفه و ناژوان، متن صریح مصوبه ستاد استانی کرونا را دارد یا خیر؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان از بازگشایی پارک ها و بوستان های و نیز پارک صفه و ناژوان از اول مهر خبر داد و گفت: البته این بازگشایی بدون فعالیت صنوف است.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۴    
زمان مطالعه : 5 دقیقه 23 شهریور 00 اصفهان به عنوان یکی از شهرهای پر جمعیت و توریستی ایران شناخته می شود که به علت آثار تاریخی فراوان، همه ساله پذیرای گردشگرانی از سراسر دنیا می باشد. اما امروز قصد داریم یک از جاذبه های شهر اصفهان که شاید کمتر در مورد آن شنیده باشید را به شما معرفی کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- تصمیم بر سر بازگشایی ورودی صفه و ناژوان بر روی خودروها به عنوان 2 تفرجگاه بزرگ اصفهان در زمان موج پنجم کرونا مساله ای است که این روزها تصمیمی برای آن از طرف مسوولان ستاد مقابله با کرونای استان گرفته نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری اصفهان گفت: بر اساس آخرین اعلام ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری پارک ها، صفه و ناژوان بازگشایی می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۰    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از بازگشایی پارکها و همچنین صفه و ناژوان در اصفهان و 10 شهرستان دیگر این استان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
باغ خزندگان اصفهان با افتتاح در سال 1391، در دل یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی این شهر، یعنی پارک جنگلی ناژوان اصفهان قرار دارد و با حدود هزار متر مربع مساحت، مکانی مناسب برای آشنایی با خزندگان و نقش مهم آن ها در اکوسیستم است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
باغ خزندگان اصفهان با افتتاح در سال 1391، در دل یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی این شهر، یعنی پارک جنگلی ناژوان اصفهان قرار دارد و با حدود هزار متر مربع مساحت، مکانی مناسب برای آشنایی با خزندگان و نقش مهم آن ها در اکوسیستم است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه صنعت فرش حداد اصفهان گفت: به دلیل نداشتن زمین فوتبال ساحلی استاندارد مجبور هستیم در یزد از رقیبان لیگ برتری میزبانی کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۹    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری با همکاری دستگاه های مرتبط، در دو مرحله با اطلاع رسانی، اخطار و تذکر دکه های غیرقانونی و غیرمجاز را جمع آوری کرد و آرامش به ناژوان بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان اصفهان گفت: جاده جنگل بان در راستای تقدیر از جنگل بانان در ناژوان اصفهان افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۰    
مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری اصفهان به چوپانان و صاحبان گوسفندان رها شده در بستر ناژوان و زاینده رود هشدار داد که تکرار این اقدام ضبط احشام آنها را به همراه خواهد داشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سید رسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا از شهروندان تقاضا داریم پیرو مصوبه ستاد کرونا از حضور در بوستان ها و فضاهای تفریحی شهر به خصوص ناژوان خودداری کنند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۷    
نصف جهان: مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: تمام راه های ورودی به این مجموعه باز شده است اما پیرو مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان مراکز گردشگری آن همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: تمام راه های ورودی به این مجموعه باز شده است اما پیرو مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان مراکز گردشگری آن همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در مجموعه کوه صفه ورود خودروها ممنوع است همچنین پارک خودروها در حاشیه زاینده رود، بزرگراه اقارب پرست و پارک ناژوان اعمال قانون می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۱    
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در مجموعه کوه صفه ورود خودروها ممنوع است همچنین پارک خودروها در حاشیه زاینده رود، بزرگراه اقارب پرست و پارک ناژوان اعمال قانون می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تمام اصناف مشغول فعالیت هستند و تنها فعالیت مکان های تفریحی و مجموعه ناژوان به دلیل قرار گرفتن در پارک ممنوع شده درحالی که پارک ها مملو از جمعیت است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان گفت: همزمان با بازگشایی زاینده رود از روز _یکشنبه 20 تیر ماه 1400_ لایروبی بستر رودخانه حدفاصل ناژوان تا پل شهرستان آغاز شده است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در پی خشک شدن زاینده رود در چند سال اخیر حالا جریان آب زاینده رود به دریچه های پل مارنان ناژوان اصفهان رسیده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: روز گذشته جریان آب زاینده رود به دریچه های پل مارنان ناژوان اصفهان رسید. آب از سد نکوآباد رها سازی شد و با گذر از شهرستان فلاورجان و محمود آباد و گذر از پل های اصفهان به مرکز شهر رسید. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۹    
سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: زاینده رود اکنون تا نزدیکی های ناژوان رسیده و تا عصر امروز _ یکشنبه 20 تیرماه_ به مرکز شهر خواهد رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اصفهان ( پانا) - جریان آب زاینده رود به دریچه های پل مارنان ناژوان اصفهان رسید. با اتمام بُنش آب برای باغات غرب اصفهان، خروجی سد نکو آباد (مبارکه) از شامگاه 19 با هدف توزیع آب کشاورزی افزایش یافت و آب زاینده رود به سمت شرق اصفهان جاری شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: پیرو مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرداری اصفهان، تمام راه های ورودی به این مجموعه بسته شده و مراکز گردشگری ناژوان تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: اصفهان میزبان مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی کشور در دو بخش آقایان و بانوان شد. مسابقات هندبال ساحلی به مناسبت هفته نکوداشت اصفهان روز های شانزدهم تا هجدهم تیر در اصفهان برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۰۵    
ورزشکاران موای تای اصفهان، صبح امروز را با تمرین درحاشیه پارک ناژوان آغاز کرده و پس از آن راهی یکی از شعب اخذ رای شدند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۷:۵۸    
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان با اشاره به پلمب تله کابین صفه و تله سیژ ناژوان برای دریافت گواهی استاندارد، گفت: با اقدام صورت گرفته از سوی اداره کل استاندارد این سوال مطرح می شود که مبنای پلمب این مراکز تفریحی قانون بوده یا میل و اراده اشخاص؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان اصفهان از پلمب تله کابین پارک صفه و تله سیژ پارک ناژوان کلانشهر اصفهان خبر داد و گفت: این تجهیزات تا زمان رفع نواقص بحرانی پلمب می مانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل استاندارد استان، تله کابین و تله سیژ پارک های صفه و ناژوان را پلمب کردند.