دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۷:۳۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «کارگاه های آموزشی»

حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ خواهران و برادران طلبه حوزه های علمیه استان لرستان در کارگاههای آموزش پیش از ازدواج شرکت می کنند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ نظر به استقبال گسترده مخاطبان و مشارکت گسترده مربیان فرهنگی، هنری و ادبی مراکز فرهنگی هنری و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان از کارگاه های آموزشی مجازی در سامانه ی hormozgan.kpf ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سینماگر و مدرس کارگاه های آموزشی سی وسومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان گفت: نقش دولت در ارتقای محتوا و فیلم کودک بسیار مهم است. کانال های بسیاری محتوای کودکان دارند و می توانند با محتوای کودکان دیگر کشورها و شهرها تبادل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای روز چهارشنبه جهت شرکت در شورای مهارت و نشست هم اندیشی بخش خصوصی و مدیران شورای هماهنگی و بازدید از کارگاه های آموزشی به بجنورد مرکز استان خراسان شمالی سفر کرد. (عکاس: وحید خادمی)
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
چاندرا کی جاها، مدرس کارگاه های آموزشی جشنواره33 گفت: سینماگران جهان از سینمای ایران الهام می گیرند، زیرا سینمای ایران ظرفیت ها و شگفتی های زیادی دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی دهمین جشنواره استانی ادبیات داستانی بسیج اصفهان گفت: مهلت ارسال آثار جشنواره در موضوعات اعلامی در قالب داستان کوتاه تا 15 آذر امسال خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
فهیمه پناه آذر- روزنامه نگار سی وسومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان، امسال متفاو ت تر از سال های گذشته مراسم افتتاحیه خود را در اصفهان برگزار کرد. جشنواره ای که قرار است آثار سینمایی شرکت کننده در این دوره از پلتفرم های اینترنتی و تلویزیون های تعاملی نمایش داده شوند و برنامه های جنبی از جمله ...
تسهیل گرانی می توانند باشگاه تشکیل دهند که در کارگاه های آموزشی شرکت کرده باشند. تسهیلگرانی که در سال های گذشته دوره های آموزشی را گذرانده باشند، علاوه بر مدیریت باشگاه های گذشته، می توانند باشگاه جدیدی تشکیل بدهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ثبت نام تسهیلگران برای شرکت در کارگاه های آموزشی پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۴    
ثبت نام از تسهیل گران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۵    
مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری، دوره بازآموزی قبل از اعزام خادمان فرهنگی کاروان ها در سال 1400 را به صورت تلفیقی از کارگاه های آموزشی و آزمون برگزار می کند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۷    
عسلویه(پانا)_ کارگاه های بررسی کتب با حضور مؤلفین کتب درسی دوره اول ابتدایی و کلیه همکاران و نیروهای جدید الورود ابتدایی در شهرستان عسلویه برگزار شد. ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۸    
نظر به استقبال گسترده مخاطبان و مشارکت گسترده مربیان فرهنگی، هنری و ادبی مراکز فرهنگی هنری و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان از کارگاه های آموزشی مجازی در سامانه ی hormozgan.kpf.ir، دوره های برخط کانون هرمزگان شروع به کار کرد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنرانی، تلاوت قرآن، مرثیه سرایی، شعر خوانی، برگزاری کارگاه های آموزشی و... از جمله این برنامه ها است که از امشب آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۸    
9کارگاه تخصصی برخط(آنلاین)، حال خوش زندگی، قصه گویی و جشنواره، هنرهای دستی، نقاشی، سرود، شعر و داستان نویسی، تا25 مهر آماده ثبت نام کودکان ونوجوانان لرستانی از طریق سایت kpf.ir هستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد از تاسیس 2 صندوق جدید اعتباری خرد زنان روستایی در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: در حال حاضر 4 صندوق در این شهرستان فعالیت دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی آبادان از برگزاری جشنواره کارگاه های پاییزه ویژه دانشجویان خبر داد.
ثبت نام از تسهیلگران متقاضی تشکیل باشگاه پنجمین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان آغاز شد
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مشارکت سازمان های مردم نهاد (سمن ها) به عنوان نماد و حلقه واسط مشارکت های مردمی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و به ویژه حقوق کودکان می توانند نقش موثری در ارتقای سلامت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۷    
لرستان - حجت الاسلام پنام از برگزاری دوره های آموزشی به صورت مجازی خبر داد و گفت: به علت شیوع ویروس کرونا کارگاه های آموزشی مجازی برگزار خواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره بین المللی فیلم جاده ابریشم با شرکت 101 فیلم و برگزاری کارگاه های آموزشی از جمله با حضور اصغر فرهادی، آغاز به کار کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹    
ثبت نام در کارگاه های آموزشی برخط استانی فصل پاییز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کردستان تا تاریخ 25 مهر تمدید شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سلسله کارگاه های آموزشی آنلاین با عنوان بیان تجارب در اخذ گرنت های بین المللی 23 مهر ماه 99 برگزار می شود.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۸    
"سارا نظام زاده" از بانوان موفق و پرتلاشی است که سعی دارد کارگاه های آموزشی برای اشتغال و توانمند سازی بانوان راه اندازی نماید. به گزارش دیارجنوب ، "سارا نظام زاده" فرزند عباس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، کارگاه های آموزشی فرمولاسیون و ساخت محصولات شوینده، آرایشی، بهداشتی و ضدعفونی کننده ها را برگزار می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
براساس رایزنی انجام شده توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای با دبیرخانه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان یکی از کارگاه های آموزشی مجازی در بخش ملی این جشنواره به موضوع تعامل سینما و بازی های ویدئویی اختصاص پیدا کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۴    
مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود گفت: علاوه بر برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی، خدمات مشاوره تلفنی، غیرحضوری و ازفضای مجازی باتمام توان نیز به متقاضیان ارائه می شود.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۰    
اولین مدرسه آنلاین مددکاری اجتماعی ایران راه اندازی شد به اطلاع می رساند با توجه به ادامه یافتن بحران کرونا در کشور ما و پیرو همین مبحث، ضرورت یافتنِ برگزاریِ کارگاه های آموزشی به شکل از راه دور و آنلاین، با استفاده از ظرفیت های موجود در فضای مجازی ...
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان عنوان کرد: امروزه نهادینه سازی فرهنگ کنترل خشم در جامعه نیاز به آموزش و اطلاع رسانی دارد که معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان با برگزاری کارگاه های آموزشی در این امر پیشرو است.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۱:۴۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه از تامین و توزیع نهاده های مورد نیاز برای کشت کلزا در شهرستان خبر داد به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان امیدیه سید داود علوی فرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت : در راستای حمایت از کلزا کاران و داشتن تولیدات مطالوب، تأمین و توزیع به موقع، کافی، [...]
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان، فیلمسازان جوان و علاقه مندان سینما می توانند برای ثبت نام و شرکت در کارگاه های آموزشی مجازی جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، به پُرتال اعلام شده مراجعه کنند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت:برگزاری کارگاه های آموزشی برای کادر تیم هاباعث میشود تا در بهترین شرایط وضعیت تیمها رقم بخورد و در مسابقات بدون دغدغه حضور داشته باشند.
ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 13 مهر 1399 - 15:30 آخرین ویرایش:یکشنبه 13 مهر 1399 - 22:11 به مناسبت سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان کارگاه های آموزشی این جشنواره اعلام برنامه و دعوت به ثبت نام کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۵    
رئیس انجمن حرفه ای مؤسسات آموزشی گردشگری استان فارس،گفت: به مناسبت هفته گردشگری کارگاه های آموزشی گردشگری به صورت مجازی در فارس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در گرامیداشت هفته گردشگری کارگاه های آموزشی گردشگری در شهرستان های استان اردبیل برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۲    
ثبت نام کارگاه های آموزشی برخط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان آغاز شد. علاقه مندان می توانند تا تاریخ 18 مهر 99 از طریق سایت www.kpf.ir ثبت نام کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۷    
کرباسی با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبان ترکی آذری به میزبانی زنجان گفت: از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری کارگاه های آموزشی و شب شعر استفاده خواهد شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان،برگزاری جشنواره انیمیشن و موشن گرافی نماز برگزار می گردد. با توجه به تعطیلی نشست ها و کارگاه های آموزشی معارف نماز در مدارس ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
هم زمان با هفته آتش نشانی و ایمنی، سه کارگاه آموزشی در زمینه ایمنی و آتش نشانی و آشنایی با تجهیزات فردی دوره H2S در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افتتاح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۰    
کارگاه های آموزشی فیلمسازی مهندسی فیلمنامه از ایده تا فیلم نامه و جهان خودت را بساز و برای آن چراغی بیافروز امروز و فردا (12 و 13 مهر ماه) در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: بهروز نشان تهیه کننده کیارستمی و عصای گمشده با اشاره به ساخت این مستند از وجوه آموزشی آن برای نسل آینده سخن گفت. او معتقد است نسل آینده با این فیلم می تواند خودش را در کلاس های عباس کیارستمی تصور کند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فلاحت پیشه از راه اندازی استودیو ضبط و تولید محتوای مجازی و برگزاری کارگاه های آموزشی برخط در کانون پرورش فکری مازندران خبر داد.
مهدی نیکخواه قمی در جریان بازدید از هنرهای اسلامی موزه بناکی یونان، پیشنهاد اجرای برنامه های مشترک موزه ای بین دو کشور به ویژه برگزاری کارگاه های آموزشی و هنری را داد. ...
کارگاه های آموزشی فیلمسازی فیلم خودت را بساز و اصالت نگاه از فیلم کوتاه تا بلند به مدت دو روز در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۶    
کارگاه آموزشی قبل از ازدواج جوانان با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان ملکشاهی وسازمان مردم نهاد آوای امید زاگرس ویژه بانوان شهرمهرملکشاهی برگزارشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دوره بازآموزی قبل از اعزام خادمان فرهنگی کاروان ها در سال 1400 (روحانیون، معین و معینه ها) با تصویب شورای آموزش به صورت تلفیقی از کارگاه های آموزشی و برگزاری آزمون برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱    
فراخوان شرکت در کارگاه های آموزشی مجازی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در دو بخش ملی و بین الملل اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عناوین کارگاه های آموزشی مجازی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در دو بخش ملی و بین الملل اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اسامی فیلم های پذیرفته شده در بخش کروناروایت سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شد.