دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۸:۴۵May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگاه های آموزشی»

پایگاه خبری 2020   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری2020، در حالی که بنا به پروتکل های فیفا تمامی تیم های ملی حاضر در مسابقات می بایست با سرمربی و مدیر تیم در مراسم قرعه کشی جام جهانی حضور یافته و کارگاه های آموزشی در نظر گرفته شده را در حاشیه این مراسم بگذرانند، غیبت وحید شمسایی از ایران بیشتر به چشم آمده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان از برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کارکنان ستادهای بحران مناطق پانزده گانه و ناژوان شهرداری اصفهان با هدف افزایش تاب آوری در برابر مخاطرات در فرهنگسرای شاهنامه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شهرسازی الکترونیک شهرداری اصفهان از برگزاری کارگاه های آموزشی اصنو (سرا 10) در قالب عملی از ابتدای خرداد سال جاری خبر داد و گفت: در این کارگاه ها کارشناسان بخش شهرسازی الکترونیک و درآمد، تمام جزئیات مربوط به سرویس ها و خدمات غیرحضوری شهرداری این کلان شهر را برای حاضران ارائه خواهند کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۲    
همدان-فرمانده پایگاه هاجر لالجین از برگزاری کارگاه های آموزشی تربیت فرزند خبر داد و گفت: این امر از نیازهای مهم جامعه امروز است، چرا که یکی از عمده آسیب ها ضعف در مهارت های ارتباطی والدین با فرزندان است.
روزنامه اقتصاد پویا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
این دوره دوروزه که از روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه آغاز شده بود تا روز 31 اردیبهشت ماه ادامه داشت. این دوره آموزشی با هدف ارتقای کیفی و افزایش سطح دانش فعالان عرصه روابط عمومی در ادارات کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان ها برگزار شد؛ در این دوره کارگاه های آموزشی خبرنویسی، عکاسی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
چهار کارگاه آموزشی از سری کارگاه های آموزشی توانمندسازی شاغلان صنعت گردشگری در زاهدان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۲۲    
معاون میراث فرهنگی استان گیلان از برگزاری کارگاه های آموزشی در موزه ها و بناهای تاریخی به مناسبت گرامیداشت میراث فرهنگی خبر داد.
Submitted by ravabet on 18 May 2024 به مناسبت گرامی داشت نقش و ارزش والای آموزش، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شنبه 29 اردیبهشت 1403 لغایت چهارشنبه 2خرداد 1403 را به عنوان هفته آموزش اعلام نمود. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
گروه موزه های دفینه - زیرمجموعه بنیاد مستضعفان - با تشریح برنامه ها و فعالیت ها به مناسبت هفته میراث فرهنگی، از رونمایی یک خودرو جدید در موزه خودروهای تاریخی و برگزاری نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی مختلفی به این بهانه خبر داد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان با 970 شرکت کننده و کارگاه آموزشی شبکه فروش بیمه و تحول دیجیتال با 796 شرکت کننده، در صدر پرمخاطب ترین کارگاه های آموزشی پژوهشکده بیمه قرار گرفتند.
خانه خشتی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هنری و سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان از برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی در جریان رویداد کمیک(داستان مصور) دفاع مقدس استان در رفسنجان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس گفت: مشاوره ها و کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج بی شک مهم ترین مرحله ازدواج هستند؛ چراکه جنبه پیشگیری داشته و موجب آرامش روانی زوجین، خانواده ها و عموم جامعه در آینده خواهد بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷    
برنامه های فرهنگی و کارگاه های آموزشی به مناسبت هفته میراث فرهنگی در خراسان شمالی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی ومنابع طبیعی استان کرمانشاه؛ کارگاه های آموزشی بهره برداران به میزبانی مرکز خدمات دهستان جلال وند روستای چنار با حضور معصومه خان حسنی، پژوهشگر مروج ارشد بخش منابع طبیعی؛ رحمت اله غلامی، محقق معین بخش باغبانی؛ محمد حیدری ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در راستای افزایش اطلاعات عمومی ارس وندان از ژئوپارک جهانی ارس و مزایای آن برای منطقه، کارگاه های آموزشی با هدف معرفی ژئوپارک ها و آشنایی دانش آموزان و جامعه محلی با میراث کهن زمین شناختی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح جوانه ها با حضور 700 نفر برای حضور در کارگاه های آموزشی تخصصی تربیت فرهنگی، تربیت رسانه ای و تئاتر بچه های مسجد در خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۱    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از برگزاری سه کارگاه آموزشی از سری کارگاه های آموزشی برای توانمندسازی شاغلین صنعت گردشگری یزد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرخنده با اشاره به اینکه طرح جوانه ها با حضور 700 نفر برای حضور در کارگاه های آموزشی تخصصی تربیت فرهنگی، تربیت رسانه ای و تئاتر بچه های مسجد در خراسان جنوبی اجرا می شود، گفت: این ماموریت به کانون های فرهنگی هنری مساجد واگذار می شود تا جریان هنر را در مساجد رشد دهیم.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان؛ محمد رضا کدوری گفت: توسعه روزافزون گل محمدی (Rosa damascena Mill) در عرصه کشاورزی کشور به ویژه در استان کرمان مرهون سازگاری، مقاومت به کم آبیاری، کشت در اراضی شیب دار و سودآوری آن است و از میان محصولات عمده استان کرمان ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۹    
کارگاه های آموزشی دانایی با هدف تبادل تجربه و هم افزایی کارشناسان و روسای سازمان دانش آموزی خراسان رضوی با حضور مدرسان برجسته استانی برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بهار پشت دیوارهای زندان خشک شده است. اینجا همه چیز به گفته رئیس دادگستری طبق استانداردهای حقوق بشر اسلامی است. محیط تمیز است. هواکش ها کار می کنند. تفریح و سرگرمی به راه است. سالن ورزشی و کارگاه های آموزشی وجود دارد، اما کسی در میان دیوارها خنده ای بر لب ندارد ...
کتاب آرا در بخش نشست های تخصصی طراحی و گرافیک و تصویرسازی در نمایشگاه کتاب برای علاقه مندان هنرهای تجسمی، کارگاه های آموزشی برگزار می کند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه های آموزشی گسترش انرژی پاسارگاد در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی از 19 تا 22 اردیبهشت 1403 برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۱    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیکشهر از برگزاری کارگاه های آموزشی طراحی محصول در شهرستان های نیکشهر و لاشار خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۵    
کارگاه آموزشی جشنواره ایده های برتر به همت سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان استان امروز، 17 اردیبهشت ماه در دانشگاه پیام نور سنندج آغاز شد.
پسماند ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه های آموزشی تجربه محور _ دوشبه های آموزشی
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۹    
یزد- ایران پرس: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نساجی در یزد از 11 الی 14 اردیبهشت 1403 پذیرای دانشجویان، هنرآموزان و علاقه مندان صنعت پوشاک و نساجی در کارگاه های آموزشی پارچه شناسی، روانشناسی مد، آشنایی با نرم افزار مارولوس، Clo3d و آموزش نرم افزار جمینی است.
معلم مربیان و اولیای تربیتی مدارس شهرستان لردگان همسو با بخشِ دانش آموزی فراخوان ملی "خاتم" نشست های توجیهی و کارگاه های آموزشی برگزار کردند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۸    
جلسه طرح آموزشی شهید آوینی با حضور مربیان شهرستان نظرآباد و مدیر موسسه فرهنگی هنری نارون برگزار شد. دراین جلسه طبق ابلاغ وزارتخانه در چهار محور ،برگزاری کارگاه های آموزشی رسانه و خبرنگاری ، برگزاری دوره های استعداد یابی نویسندگی، تصویر سازی از داستانهای قرآنی ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خانم معصومه چمک، دبیر علمی این المپیاد و از نویسندگان این مقاله، درباره روند انتشار آن می گوید: سیزدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش آموزی نانو در تیرماه 1401 برگزار شد ...
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۳    
کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوعات کنترل و کاهش اعتیاد به مواد مخدر، تاب آوری و سبک زندگی سالم در خوزستان برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ناصر قاسمی، مدیر باغ موزه قصر و هیات همراه از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد که در این دیدار بربرگزاری نشست های مشترک فصلی، ایجاد کارگاه های آموزشی برای مدیران و راویان تاکید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی شعر و داستان کودک و نوجوان با حضور مصطفی رحماندوست ، محمدرضا یوسفی ، کمال شفیعی مشعوف ، غلامرضا بکتاش ، بهناز ضرابی زاده و مونا اسکندری در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ ژیلا خدادادی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز بیان داشت: این کارگاه های آموزشی با هدف مهارت افزایی شاغلین صنایع دستی در رشته سفال و سرامیک برگزار می شود. ...
باشگاه رویش استعدادهای برتر ادبی کشور (قاف) سلسه کارگاه های آموزشی خود را در بخش شعر و داستان آغاز می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بوستان بهشت مادران واقع در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با هدف اهمیت و لزوم مشاور برای همه، مشاوره های انفرادی و گروهی همراه با کارگاه های آموزشی را با عنوان روانشناسی خودمانی برگزار می کند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۳    
کارگاه های آموزشی مسیر روشن با عنوان مدیریت اضطراب و استرس از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان از برنامه ریزی به منظور برگزاری کارگاه های آموزشی صنایع دستی در سال جدید برای افزایش و رونق تولید در شهرستان تویسرکان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۳    
نخستین جلسه از سلسله کارگاه های آموزشی اصول برنامه ریزی با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان فرمانداری شمیرانات برگزار شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هرمزگان امروز به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان هرمزگان، پروین پشتکوهی مدیرکل کانون هرمزگان با ابراز خرسندی از آمادگی اعضا در این مسابقات گفت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی برای خانواده ها و قشر نوجوان و جوان در این شهرستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بازارشان سکه است؛ از انتشار کتاب گرفته تا برگزاری همایش و کارگاه های آموزشی و سخنرانی در فضای مجازی و حتی مجال یافتن برای حضور رسمی در رسانه ملی!
رضا قدسی دبیر جشنواره موسیقی شب های تاک اظهار کرد: در پنج حوزه اجرای صحنه ای داریم و همزمان با آغاز به کار جشنواره، دومین نمایشگاه ساز و صنایع دستی در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد افتتاح شد و بعدازظهر هر روز کارگاه ها و ورک شاپ و تور گردشگری برگزار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان در نشست مدیران شهرستان ها و معاونان اداره کل در شهرستان ملایر گفت: در سال جهش تولید با مشارکت مردم، تلاش خواهیم کرد تا کارگاه های آموزش رایگان صنایع دستی در استان همدان پربارتر از سال های قبل در راستای رونق اشتغال و تولید برگزار شود.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فعالیت های شورای ائتلاف به انتخابات محدود نمی شود، افزود: ما باید با برگزاری کارگاه های آموزشی و تربیتی، زمینه را برای ارتقای سطح آگاهی و بصیرت جوانان و سایر اقشار جامعه فراهم کنیم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۹    
قلعه گنج (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان قلعه گنج از برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس این شهرستان با همکاری اداره بهزیستی تا پایان اردیبهشت خبر داد.