جمعه ۲۵ خردادساعت ۱۸:۵۳Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاونت پرورشی»

معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون کیفیت بخشی وزارت آموزش وپرورش برای استخدام 19 هزار و 179 نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور تخصصی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۷:۴۷    
بجنورد (پانا)_ سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: دوره آموزش ارزیابی آزمون های استخدامی مشاغل کیفیت بخشی(مربی تربیت بدنی و سلامت- امور تربیتی و مشاوره- امور تربیتی و سبک زندگی- مشاور) در خراسان شمالی در حال برگزاری است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۷    
فارس (پانا) - به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لامرد، از مدیران، معاونان و معلمان فعال در حوزه پرورشی و تربیت بدنی و همچنین داوران مسابقات این شهرستان تجلیل شد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۷    
به گزارش لنگه نیوز، به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش بندرلنگه مسابقات والیبال جام شهدای خدمت به میزبانی شهر بندرلنگه در سالن اشرفی اصفهانی برگزار گردید. در این دوره از رقابت ها لاور شیخ بر سکوی نخست ایستاد،فرهنگیان بندرلنگه دوم شد، و تیم گزیر مقام سوم را کسب کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردوگاه شهید مصطفی خمینی دماوند، میزبان گردهمایی معاونین پرورشی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران افق تربیت 11 بود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: جلوگیری از ایجاد و رواج آسیب های اجتماعی، مهم ترین ماموریت مربیان پرورشی است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز هدایت تحصیلی از نیمه دوم تیر ماه گفت: 15 هزار مشاور و مربی امور تربیتی وارد مدارس می شوند. به گزارش صبح ساحل، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم در نیمه دوم تیر ماه آغاز خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کانون های فرهنگی تربیتی معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره طرح مزرعه تابستانی من گفت: این طرح با نگاه به حرفه خانوادگی، انتقال تجربیات و فرهنگ، اشتغال نسل آینده، کسب مهارت و کارآفرینی دانش آموزان متوسطه اول و دوم اجرا خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری، یکی از عرصه های مهم فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را بستر حوزه معاونت و فرهنگی و پرورشی دانست؛ چرا که فعالیت های متنوع و ماموریت های جذابی را برای دانش آموزان در این حوزه می تواند رقم بزند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۷    
نشست هم اندیشی تشکل های دانش آموزی استان با هدف برنامه ریزی، هماهنگی و هم افزایی در ارتقای کمی و کیفی اقدامات پیشنهادی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به میزبانی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سمنان برگزار شد.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۰:۲۴    
گردهمایی ائمه جماعات و مبلغین طرح امین با حضور مدیرآموزش و پرورش فلاورجان،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان،سرپرست معاونت پرورشی در محل خانه معلم فلاورجان برگزار شد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۱    
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: نگاه انسان دوستانه و عدالت محور به دانش آموزان اتباع، درمدارس استان فارس وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۵    
همدان (پانا) - کارشناس مسئول فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: این اداره کل و معاونت پرورشی و فرهنگی، میزبان داوری مرحله کشوری بخش فیلم و هنرهای نمایشی چهل ودومین جشنواره فرهنگی و هنری امید فردا ویژه دانش آموزان است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، میکائیل باقری مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به طرح زیست مسجدی اظهار کرد: از سال های گذشته طرحی با عناوین مختلف مانند سه میم یا طرح پیوند مدرسه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۹    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ کارگاه آموزشی- توجیهی ارزیابان و مصاحبه گران نیروهای جدیدالورود آزمون استخدامی کیفیت بخشی (حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی ) استان البرز باحضور سردار فتح اللهی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از معرفی برترین های مرحله استانی نهمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰    
شست مشترک شورای معاونت پرورشی استان و شورای معاونت پرورشی و تربیت بدنی ناحیه7 مشهد در محل این اداره برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک شورای معاونت پرورشی استان و شورای معاونت پرورشی و تربیت بدنی ناحیه 6 مشهد برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵    
به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش زرقان، مراسم تجلیل از دانش آموزان برگزیده جشنواره های فرهنگی هنری، المپیاد رویش و خبرنگاران پانا زرقان، با حضور مسئولان سازمان دانش آموزی استان فارس در سالن معلم زرقان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه سند تحول معاونت پرورشی در ستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است گفت: دستورالعمل اوقات فراغت دانش آموزان نیز بعد از چندین سال در حال بررسی است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فارس (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس گفت از میان 5000 اثری که به دبیرخانه استانی جشنواره فرهنگی و هنری امید فردا ارسال شده بود، 225 اثر در بخش انفرادی و 72 اثر در بخش گروهی به دبیرخانه کشوری راه یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۳۱    
اولین نشست از سلسله نشست های مطالبه گری دانشجویی با حضور علی مهدوی خواه، معاونت پرورشی فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مشهد در تالار اجتماعات امام علی (ع) پردیس شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران( پانا) - آئین تجدید عهد با آرمان های امام خمینی (ره) و بزرگداشت شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان، به همت معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حسینیه جماران برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۶    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با تأکید براینکه در دولت سیزدهم اقدامات گسترده و مؤثری برای دانش آموزان، معلمان و فعالان عرصه تعلیم و تربیت در حوزه آموزش وپرورش صورت گرفته است، گفت دولت سیزدهم و مردمی، عامل ارتقای جایگاه معاونت پرورشی در آموزش و پرورش است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مسأله جذب معلم و تقویت معاونت پرورشی از دغدغه های اصلی رئیس جمهور شهید بود، گفت با پیگیری ایشان طرح تحول معاونت پرورشی و فرهنگی به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفت.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
علاقه مندان به حضور در دوره ی آموزشی تربیت مربی سرود تا 15 خرداد 1403 مهلت دارند برای حضور در این دوره ثبت نام کنند. این دوره به همت انجمن سرود واحد هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز و با همکاری واحد آموزش و پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرزو معاونت پرورشی ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۳    
گلستان(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان گلستان به مناسبت سوم خرداد پیامی صادر کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
محمد حسین جعفری گفت: زیباسازی جداره های شهر با مشارکت دانش آموزان شهر فردیس انجام می شود اولین جلسه تخصصی مدیریت زیباسازی شهرداری فردیس با معاونت پرورشی آموزش و پرورش برگزار شد ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت جشنواره کارینو فرصتی ارزشمند برای تبادل تجربیات و ایده های تربیتی است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، به همت حوزه ی معاونت پرورشی وتربیت بدنی انوزش و پرورش نهاوند، جشن تکلیف متمرکز بیش از 800 دانش آموز پایه ی هشتم مدارس شهرستان نهاوند با حضور امام جمعه نهاوند، مدیر آموزش وپرورش نهاوند، معاونین پرورشی، ابتدایی و متوسطه ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش فارس، گفت: مرحله استانی مسابقات قرآن فرهنگیان فارس در دو بخش آقایان و خانم ها و با شرکت بیش از 250 نفر در شیراز در حال برگزاری است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی معلمان جهادی سراسر کشور که با حضور منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور، آقا محمدی جانشین وزیر کشور، صحرایی وزیر آموزش و پرورش و خانمحمدی معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی کشور، سردار باستان رییس سازمان بسیج دانش آموزی کشور ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۱    
تهران (پانا) - مدیرعامل موسسه منادی تربیت می گوید این انتشارات با 81 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد و برای تمام رده های سنی کتابی را آماده کرده است که نشان دهنده این موضوع است که برای تمام ذائقه ها اندیشیده شده است.
موسسه فرهنگی منادی تربیت وابسته به معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با حدود 96 عنوان کتاب چاپ اولی در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حاضر شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۸    
آیین تقدیر از خبرنگاران برتر خبرگزاری پانا، فرهنگیان و دانش آموزان برتر حوزه قرآن، عترت و نماز، دانش آموزان برتر حوزه فرهنگی و هنری و دانش آموزان برگزیده حوزه سلامت و پیشگیری آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری در ایوان ری با حضور معاون تربیت ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 شهرری از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره های مختلف معاونت پرورشی و تربیت بدنی ناحیه 1 شهرری در ایوان ری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر آموزش و پرورش گفت باید به موضوعات پرورشی و تربیتی در مدارس غیردولتی نگاه ویژه ای شود و باید بتوانیم در حوزه های پرورشی و تربیتی برنامه های متنوع و اثرگذاری را تعریف و اجرا کنیم.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۹    
در آیین تقدیر از نام آوران حوزه فرهنگی هنری معاونت پرورشی ناحیه یک، کاروان زیر سایه خورشید در جمع دانش آموزان و فرهنگیان رشت حاضر و چشم مدعوین به دیدن پرچم حرم امام رضا(ع) متبرک شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پروش با تاکید بر کنترل و نظارت بر شهریه مدارس غیردولتی توسط مدیران گفت: احیای معاونت پرورشی در مدارس غیردولتی و کنشگری به منظور تربیت و پرورش دانش آموزان مورد توجه مدیران باشد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
لنگرود (پانا) - به همت معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان لنگرود، جشن تکلیف بیش از 500 دانش آموز دختر سوم ابتدایی برگزار شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه، جشن تکلیف دانش آموزان مدرسه شهید برزگر با همت و تلاش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، در محل نمازخانه این مدرسه برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۱    
همایش پیاده روی فرهنگیان پارسیان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، به همت معاونت پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان پارسیان، به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی، برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: باید به تمامی مدارس غیر انتفاعی از اکنون ابلاغ شود که حوزه معاونت پرورشی را از ابتدای تابستان راه اندازی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۲    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی با بیان اینکه 240 مدرسه غیرانتفاعی در استان وجود دارد گفت: همه این مدارس باید از ابتدای تابستان معاونت پرورشی را راه اندازی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ایجاد معاونت پرورشی در مدارس غیردولتی یک ضرورت است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی خبرنگاری دختران منطقه 6 به همت معاونت پرورشی و با حضور عباس کیوانلو، مدیر سازمان دانش آموزی شهر تهران، محمد صادق نوری تبار، دبیر پانا شهر تهران، آزیتا فکور، معاون پرورشی منطقه و تیم هوش مصنوعی دانشگاه امیر کبیر در کانون فرهنگی تربیتی نیایش برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۲    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و به نقل از معاونت پرورشی و فرهنگی؛ معاونت پرورشی و فرهنگی استان، موفق به کسب رتبه برتر کشوری، در مدیریت عقیدتی و نظارت بسیج فرهنگیان گردید. ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: در نتیجه غفلت های گذشته امروز قریب به 70 هزار نیروی پرورشی و مشاور کمبود داریم. به گزارش خبرگزاری صداو سیما، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین پورثانی گفت: تقریبا از سال 1363 معاونت پرورشی در وزارت آموزش و پرورش شکل گرفت و تا 1380 ادامه داشت ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۴    
حجت السلام حسین پورثانی معاون پرورشی و فرهنگی وزرات آموزش و پرورش در سفری یک روزه به استان فارس، از ظرفیت های فرهنگی، اردویی و پرورشی آموزش و پرورش این استان بازدید و برای بازدهی بیشتر تمهیداتی را اتخاذ کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون حجت الاسلام محمدحسین پورثانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان گفت: حضرت آقا در دیدار اخیر خود با معلمان فرمودند اوّلین کار معاونت پرورشی این است که از ایجاد و رواج و شیوع آسیب های اخلاقی و اجتماعی در میان خود جوان ها جلوگیری کند ...