شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۱۳Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخاب رشته»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که فرایند هدایت تحصیلی 33 هزار639 دانش آموز پایه نهم مدارس متوسطه اول این استان به خوبی در حال انجام است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۹    
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی درباره روند اخذ شهریه ثابت و متغیر در انتخاب رشته ترم بهمن 1400 گفت: فرمول اخذ شهریه برای تمامی دانشجویان یکسان است برای تسهیل شرایط مالی دانشجویان نیز وام هایی از بانک های مختلف درنظر گرفتیم که دانشجویان می توانند استفاده کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۱    
شهرکرد(پانا) - مشاور دبیرستان دخترانه مرضیه در گفت وگو با پانا گفت هرساله آزمون های سلامت روان در دبیرستان مرضیه اجرا می شود. حمیده رستمی در ادامه افزود: دانش آموزان پایه نهم دو آزمون رغبت و آزمون استعداد را دارند که در انتخاب رشته به آنها کمک میکند. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۸    
سه شنبه 00/11/05 ، (اخبار رسمی) : دانش آموزان در زمان انتخاب رشته پایه نهم به دهم از بین رشته های نهم به دهم، رشته تخصصی خود را انتخاب می کنند و با تغییر کتاب های درسی در دوره متوسطه دوم به یادگیری دروس عمومی و اختصاصی می پردازند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور امروز (جمعه 1 بهمن ماه) پایان می یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته تا روز پنج شنبه 30 دی ماه نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اقدام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 1400 تنها تا فردا جمعه اول بهمن ماه ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۴    
نیشابور (پانا) - مشاور دبیرستان مخدره مرآتی نیشابور انتخاب رشته را یکی از تصمیمات مهم زندگی دانش آموزان برای ساختن آینده ای روشن عنوان کرد. نجمه علمدار مشاور دبیرستان مخدره مرآتی نیشابور معتقد است که آشنایی با بحث هدایت تحصیلی ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۹    
اگر برای کنکور 1401 آماده می شوید باید بدانید برای انتخاب رشته درست و موفق به چه نکاتی باید توجه کرد؛ چرا که آینده شغلی و اجتماعی تان در گرو تخمین انتخاب رشته دقیق است و کوچکترین اشتباه می تواند اهداف و برنامه های شما را به هم بریزد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
داوطلبان ابتدا با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان سنجش و آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته تا اول بهمن تمدید شد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مهلت انتخاب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 ساعت 24 امشب دوشنبه 27 دی ماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به پایان می رسد. به گزارش ایسنا ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور کارشناسی ارشد 1400 امروز به پایان می رسد و تاکنون بیش از 10 هزار نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 بیش از 34 هزار ظرفیت خالی وجود دارد که عمده این ظرفیت مربوط به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی غیر انتفاعی در رشته های مختلف است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته 5 هزار و 955 داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 خبر داد و گفت: متقاضیان تا روز دوشنبه 27 دی ماه می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته 5 هزار و 955 داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 خبر داد و گفت: متقاضیان تا روز دوشنبه 27 دی ماه می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به داوطلبان توصیه می شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۵    
انتخاب رشته یکی از پایه های اصلی برای ورود موفق به دانشگاه است که می تواند روی زندگی تحصیلی و به تبع آن زندگی دانش اموز در بزرگسالی تاثیر زیادی داشته باشد این انتخاب مانند هر انتخاب دیگری می تواند حساس و سرنوشت ساز باشد حتی می توان به صراحت بیان کرد که انتخاب رشته تحصیلی دوره متوسطه از انتخاب رشته ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد 1400 این دانشگاه تا روز دوشنبه (27 دی ماه) ادامه دارد.
برترین ها / مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: انتخاب رشته، حساس ترین مرحله زندگی هر نوجوان است. بیشتر آن ها برای رسیدن به موفقیت و مشاغل پردرآمد با جایگاه اجتماعی بالا وارد دانشگاه می شوند اما تحصیلات عالیه تنها شرط موفقیت نیست، بلکه تمام داوطلبان باید بازار کار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: 52 درصد شرکت کنندگان در کنکور انتخاب رشته نمی کنند. یعنی درس نخواندن را ترجیح می دهند، در واقع آموزش عالی کشور نتوانسته است اعتماد جوانان را جلب کند.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته 1400 رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۱    
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی علوم پزشکی دانشگاه آزاد از آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته 1400 رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه 21 دی ماه آغاز می شود.
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۷    
برای دانش آموزان نهمی که می خواهند انتخاب رشته کنند توجه به نکاتی سرنوشت ساز، اهمیت بسیاری دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یادتان هست وقتی بچه بودید، از شما می پرسیدند که می خواهید چه کاره شوید؟ اکثر بچه ها هم در پاسخ به این سوال می گفتند: می خوام دکتر، مهندس، معلم و غیره بشم! این تصمیم گیری در آن زمان عادی به نظر می رسید. ولی زمان درستش در هنگام انتخاب رشته دبیرستان بود ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۸    
مجید مشیری تصویر از خود و همسر جوان و زیبای خود را به اشتراک گذاشت. به گزارش وقت صبح ، مجید مشیری بازیگر مطرح و سرشناس در اینستاگرامش تصویری عاشقانه را در کنار همسر زیبایش به اشتراک گذاشت. زمانی انتخاب رشته ام بخاطر اینکه یکی از برادرانم مکانیک می خواند به رشته مکانیک علاقمند شدم. ...
آیا از فهرست بیکارترین رشته های دانشگاهی مطلع هستید؟ در این گزارش با ما همراه باشید تا از بیکارترین رشته های دانشگاهی برای تان بگوییم. با کمک فهرست بیکارترین رشته های دانشگاهی می توانید در انتخاب رشته ی دانشگاهی تان با چشمی بازتر عمل کنید.
نواندیش   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
که همه ساله برگذار میشود، موجب میشود تا دانش آموزان استرس بیش از حد داشته باشند و به نتیجه مطلوب خود نرسند. امروزه رشته های بسیار خوبی در دانشگاه های برتر کشور پدید امده که بدون کنکور دانشجو میپذیرند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۳    
آیا برای انتخاب رشته و شغل آینده خود، بین رشته های مهندسی و پزشکی دچار تردید هستید؟ آیا دوست دارید با یک تیر دو نشان زده و هر دو عنوان شغلی را از آن خود کنید؟ پس چرا رشته ی مهندسی پزشکی را انتخاب نمی کنید؟ ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۷    
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از پایان فصل دوم سلسله گفت وگوهای مدوتاک (MeduTalk) با موضوع انتخاب رشته تخصصی پزشکی خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از پایان فصل دوم سلسله گفت وگوهای مدوتاک (MeduTalk) با موضوع انتخاب رشته تخصصی پزشکی خبر داد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۷    
زمان انتخاب رشته تحصیلی که می شود کم نیستند مشاورانی که سعی دارند که به دانشجویان آینده بقبولانند که دانشگاه محل تحصیل آنها هیچ نقشی در آینده آنها ندارد و مهم رشته انتخابی و تلاش برای موفقیت در آن است!
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان سنجش و آموزش کشور فهرست مناطق ممنوعه برای تردد و اقامت اتباع غیرایرانی داوطلب آزمون ها را منتشر و اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پلیس فتا استان مرکزی فردی که با سوءاستفاده از اعتماد دوستانش اقدام به دسترسی غیرمجاز به پنل کاربری انتخاب رشته کنکور سراسری آنان کرده بود، دستگیر کرد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا مطلبی منتسب به امام جمعه محترم اصفهان درباره تحصیل بانوان در رشته حقوق منتشر شد. نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از وزارت علوم خواست تا نسبت به اختصاص رشته های دانشگاهی کارآمد و متناسب با موقعیت بانوان اقدام شود و در این راستا به جهت آنکه بر اساس قوانین موضوعه و فقه انور اسلام در کشور امکان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (پذیرش بدون آزمون) در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با اتمام مهلت انتخاب رشته های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1400 در مرحله تکمیل ظرفیت تعداد 65 هزار نفر در این مرحله ثبت نام کردند که با توجه به آمار، بازهم ظرفیت خالی پر نشد.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران بر این اساس، متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا پایان امروز، 29 آذر ماه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی(پذیرش بدون آزمون) در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز دوشنبه 29 آذر پایان می پذیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۲    
تهران (پانا) - شناسایی توانایی و استعداد و علاقه دانش آموزان در انتخاب رشته پایه نهم، کلید انتخاب راه درست بین چند راهی رشته های مختلف است. وبیناری با موضوع فرایند هدایت تحصیلی در بستر شاد با حضور سجاد هاشمی؛ کارشناس مسئول مشاوره منطقه 15 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پذیرش متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در کد ضریب هایی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، بر اساس نمره کل حاصل از 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل مقطع کارشناس انجام خواهد گرفت.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای پیشرفت کشور و حل مشکلات جامعه باید از رویکرد دانشگاه محوری به سوی مهارت آموزی رفت. به گزارش بازارکار ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 27 آذر پایان می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز شنبه 27 آذر پایان می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 اعلام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زنگ هنر یا درس هنر در مدرسه، از درس هایی است که جایگاهی در نظام آموزشی ندارد. مدرسه ها در به کارگیری معلمان هنر با محدودیت روبرو هستند. مراکز آموزشی گاهی مجبورند از معلمان غیر تخصصی هنر برای برگزاری این ساعت ضروری استفاده کنند ...
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۲۲:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و اعلام رشته محل های جدید مربوط به مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 تمدید شد.