پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۲۸Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون دستیاری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی خطاب به وزیر بهداشت نوشتند:علیرغم تاکید حضرتعالی بر رعایت قانون ، متاسفانه چند روز قبل طی اطلاعیه ای از سوی معاونت آموزشی وزارتخانه، آزمون دستیاری به تاریخ 20 فروردین ماه سال آینده منتقل گردید ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
یکسال از ورود کرونا به ایران می گذرد و آزمون و امتحان مسیر جدیدی برای دور شدن از تعویق و لغو یافته است، برگزاری آزمون ها با پروتکل های بهداشتی جدید مهمترین تغییر در شیوه آزمونها در کشور است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان چهل و هشتمین آزمون دستیاری پزشکی با هشتگ پزشکان- منتظر- عدالت- رئیسی در توئیتر خواستار رسیدگی به تخلفات وزارت بهداشت در برگزاری این آزمون و تعویق آن شدند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۲    
یکی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری چهل وهشتم در گفت وگو با فرهیختگان ، گفت: تغییر زمان برگزاری این آزمون نشان دهنده لجاجت و قانون گریزی مسئولان وزارت بهداشت است؛ چراکه پیش تر این مساله به دیوان عدالت اداری و کمیسیون اصل 90 کشیده شده بود و بیشتر این ارگان ها نیز حق را به داوطلبان داده اند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۴۴    
میگن میهمان حبیب خداست اما پانزدهم اسفند ماه 180هزار نفر، میهمانانی خواهیم بود که کادر درمان از دیدن ما خوشحال نخواهند شد. یا با تعویق کنکور دکتری و آزمون وکالت از پیک چهارم جلوگیری کنید. سلامتی ما بازیچه دست شما نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش پزشکی گفت: 12 هزار نفر در چهل و هشتمین دوره آزمون دستیار تخصصی پزشکی ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار ثبت نام در چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بیش از 12 هزار نفر در این دوره ثبت نام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۷    
آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امشب 24 بهمن ماه پایان می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به تغییر زمان برگزاری آزمون چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی گفت: مهلت ثبت نام در این دوره از آزمون تمدید شد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سلامت نیوز : دکتر علیرضا سلیمی رئیس انجمن متخصصان بیهوشی و مراقبت های ویژه گفت: برداشتن شرط انجام تعهدات قانونی یا انجام خدمت نظام وظیفه برای شرکت در آزمون دستیاری رشته های بیهوشی و طب اورژانس ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۸    
درحالی که اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی با هشتگ های مختلف در توییتر ادامه دارد، وزارت بهداشت در واکنش به بالاگرفتن نارضایتی ها، زمان آزمون را از 7 اسفند امسال به 20 فرودین سال آینده موکول کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی از طرح شکایت داوطلبان آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۷    
چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی روز جمعه 20 فروردین 1400 برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از داوطلبین آزمون دستیاری خطاب به وزیر بهداشت در مورد تغییر زمان آزمون دستیاری دوره 48 بیانیه ای صادر کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۱    
بسیاری از داوطلبان آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از مدت ها پیش درخواست تعویق این آزمون را مطرح می کردند سرانجام با دستور وزیر بهداشت این آزمون به تعویق افتاد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای زمان برگزاری چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
با دستور وزیر بهداشت زمان برگزاری چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تغییر کرد و این آزمون روز جمعه 20 فروردین 1400 برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه تا جایی که من اطلاع دارم چهل و هشتمین آزمون دستیاری در همان تاریخ اعلام شده یعنی اسفند ماه برگزار می شود، گفت: داوطلبان به جای حاشیه سازی وقت خود را صرف مطالعه در این آزمون کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۲    
مهلت مجدد برای شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امروز دوشنبه 13 بهمن ماه پایان می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از احتمال تغییر زمان برگزاری چهل و هشتمین آزمون دستیاری خبر داد و گفت: جلساتی در این خصوص با وزیر بهداشت برگزار شده و احتمال تغییر زمان برگزاری این آزمون وجود دارد که جزییات آن اعلام خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۶    
مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی به دلیل اضافه شدن یک رشته محل جدید تمدید شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۱    
زمان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مهلت مجدد برای شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امروز، 13 بهمن ماه پایان می یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۷    
ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری تخصصی پزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سلامت فارس: تعدادی از داوطلبان آزمون دستیاری سال 1400 ضمن اعتراض به زمان برگزاری این آزمون در اسفند ماه اعلام کردند؛ برگزاری این آزمون دوبار در یک سال و همچنین اعلام تغییر منابع 6 ماه پیش از برگزاری آزمون به داوطلبان خلاف مصوبات وزارت بهداشت است در حالیکه طبق عرف و قانون باید منابع ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرصت دوباره برای شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته جدید چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت: آزمون دستیاری تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی اسفند برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اعتراض داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی اسفندماه 99، موجب شد تا با دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی وزارت بهداشت گفتگو کنیم و از پاسخ این وزارتخانه به اعتراضات و سوالات داوطلبان چهل و هشتمین دوره آزمون دستیاری پزشکی آگاه شویم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرصت داوطلبان برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته جدید چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امشب 8 بهمن به پایان می رسد.
صدای پزشکان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۹    
با اعلام لیست تکمیل ظرفیت رشته ی تخصصی طب اورژانس با یک محاسبه ساده سرانگشتی می توان دریافت که 67٪ صندلی های این رشته خالی مانده است و هیچ تمایلی برای پر کردن این رشته تخصصی از جانب داوطلبین آزمون دستیاری وجود ندارد ( 269 نفر در تکمیل ظرفیت اعلام شده است ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۹    
داوطلبان معترض معتقدند که بر اساس قانون وزارت بهداشت، باید در سال تنها یکبار آزمون برگزار شود و برگزاری آزمون با فاصله کوتاه مدت 6 ماهه در حالی که 7 ماه پس از آن نیز تا شروع دستیاری سال تحصیلی بعد فاصله وجود دارد، تخلف محسوب می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۳    
به گزارش #اقتصادبرتر ، پس از درخواست داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی از وزارت بهداشت مبنی بر تغییر زمان و اعلام منابع آزمون ، این وزارتخانه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: آزمون طبق مصوبات و آیین نامه های دوره های آموزش دستیار تخصصی است و ایرادات متقاضیان وارد نیست ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۷    
داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی طی نامه ای به وزارت بهداشت و درمان، خواستار تعویق زمان برگزاری این آزمون شدند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: داوطلبان آزمون دستیاری گوش هایشان را در برابر شایعات و حرف ها و گفتگوها و پیام های متعدد سنگین کنند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۸    
آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم همچون دوره های گذشته خود با حاشیه های زیادی همراه شده است. ▫️ پزشکان جوان در جدیدترین اعتراض خود تاکید کرده اند که برگزاری این آزمون در زمان پاندمی کووید 19 منجر به پایمال کردن حقوق پزشکان جوان و دانشجویان پزشکی حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آزمون دستیاری دوره چهل و هشتم همچون دوره های گذشته خود با حاشیه های زیادی همراه شده و به نوعی حاشیه همچنان بر متن آزمون دستیاری و مشکلات اساسی تر پذیرش دستیاری سایه انداخته است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۵۵    
به رغم اینکه آزمون دستیاری پزشکی برای داوطلبان شرکت کننده در آن به عنوان یکی از مهم ترین مراحل تحصیلی و کاری شان محسوب می شود، اما برگزاری آن در اسفندماه می تواند دردسرهای زیادی را برای بخش قابل توجهی از داوطلبان ایجاد کند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی ضمن تقدیر از تلاش های تیم های ایرانی تولید کننده واکسن کرونا و ذکر اینکه نتیجه تلاش های دانشمندان کشور تا چند ماه دیگر نتیجه خواهد داد، گفت: ایران با توجه به پیشگام بودن در زمینه بهداشت و درمان در منطقه باید در زمینه واکسیناسیون هم پیشرو منطقه باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
با آغاز مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی، جدول اعلام نیاز رشته محل های این مرحله از سوی مرکز سنجش پزشکی اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۸    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: فردا نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد پزشکی اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرصت داوطلبان برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته جدید چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۵    
ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره چهل و هفتمین آزمون دستیاری پزشکی آغاز شد و تا روز 8 بهمن ماه ادامه دارد.
معاون آموزشی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در گفت وگوی تفصیلی با روزنامه سپید با اشاره به ابهامات و اعتراض ها در خصوص آزمون دستیاری تاکید کرد: برگزاری آزمون دستیاری در اسفند 99 و تغییر در منابع آزمون برخی رشته ها، کاملا منطبق با قوانین و مقررات موجود است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امین جلالوند بیانیه ها، تجمع ها و اعتراض های مکرر داوطلبان آزمون دستیاری و اصرار وزارت بهداشت بر برگزاری حتمی امتحان در تاریخ هفتم اسفند امسال، ظاهرا تبدیل به اجزاء جدایی ناپذیر چهل و هشتمین دوره آزمون آزمون پذیرش دستیار تخصصی شده اند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از اعتراضات مکرر داوطلبان چهل و هشتمین آزمون دستیاری تخصصی پزشکی به زمان برگزاری آزمون و تغییر ناگهانی منابع برخی رشته ها و به نتیجه نرسیدن این اعتراضات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی نظری گفت: مهلت ثبت نام چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تا ساعت 24 امروز شنبه 4 بهمن ماه تمدید شده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۶    
معاون اموزشی وزارت بهداشت: در خصوص ایرادات مطرح شده، اول آنکه منابع امتحانی 14 ماه قبل از تاریخ آزمون در سایت وزارت بهداشت منتشر شده است و تنها در خصوص دو رفرنس تغییر داشته که همین دو تغییر هم با زمان آزمون 14 ماه فاصله داشتند ...