چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۴۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزمون دستیاری دندانپزشکی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارنامه نهایی سی و چهارمین آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰    
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران از امروز، 21 آبان ماه 99 آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران از امروز 21 آبان آغاز شد.
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۶    
پیام نورنا: ثبت نام پذیرفته شدگان سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی 1399-1400 از سه شنبه 20 آبان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام اسامی پذیرفته شدگان سی و چهامین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال 99 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۷    
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: نتایج آزمون دستیاری دندانپزشکی از سوی مرکز سنجش و آموزش پزشکی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی نظری گفت: نتایج نهایی سی و چهارمین آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1399 امروز در سایت سنجش پزشکی اعلام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت نحوه و ظرفیت بومی پذیرش داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی سال جاری را تشریح کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی با اظهار تاسف از وضع قوانین غیرکارشناسی در خصوص نحوه برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی در سال جاری گفت: صرفا استفاده از قوانین بومی و لحاظ نکردن شایسته سالاری علمی ، قاطبه دندانپزشکی کشور را بر هم زده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی نظری گفت: نتایج سی وچهارم دوره آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی تا پایان مهر ماه اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: به دلیل تغییر ظرفیت پذیرش سهمیه بومی، فرصت مجددی برای انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: به دلیل تغییر ظرفیت پذیرش سهمیه بومی، فرصت مجددی برای انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تمدید مهلت انتخاب و ویرایش رشته - محل آزمون دستیاری دندانپزشکی تا شنبه آینده 12 مهرماه خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۳    
با اعلام کدرشته های جدید فرصت انتخاب رشته در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1399 تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز سنجش و آموزش پزشکی؛ مهلت انتخاب رشته محل در آزمون دستیاری دندانپزشکی تا ساعت 15 چهارشنبه 9 مهر 99 تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با اعلام کدرشته های جدید فرصت انتخاب رشته در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1399 تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارنامه عملی و پاسخنامه دوره سی و چهارم داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99 از سوی مرکز سنجش و آموزش پزشکی اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۶    
رییس دانشکده دندانپزشکی از برگزاری آزمون دستیاران دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۰    
تهران- ایرنا- سی وچهارمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی راس ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 30 مرداد 99 با حضور بیش از 2 هزار دواطلب که 15 تن از آنها به کرونا مبتلا هستند، آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رقابت بیش از 2500 داوطلب شرکت کننده در سی و چهارمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی از صبح امروز پنج شنبه 30 مرداد ماه آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: بر اساس آمار، 2181 نفر فرم خود اظهاری ابتلا به ویروس کرونا تکمیل کرده اند. طبق اطلاعات دریافت شده از فرم خوداظهاری داوطلبان، 15 نفر مبتلا به کرونا هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۷    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 1399 پنجشنبه 30 مردادماه 99 برگزار و کارت آزمون از فردا توزیع می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۵    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دندانپزشکی از فردا در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی سال 99 از فردا 27 تا 29 مردادماه مهلت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و اموزش پزشکی نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت با بیان این که آزمون دستیاری دندانپزشکی در زمان تعیین شده برگزار می شود و به تعویق نخواهد افتاد، بیان داشت: آزمون علوم پایه و پره انترنی نیز در موعد تعیین شده برگزار خواهد شد و تغییر زمان این آزمون ها کمکی نخواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۲    
رئیس مرکز سنجش اموزش پزشکی گفت: در مجموع فرصت های اعطا شده برای ثبت نام در آزمون دندانپزشکی سال 99 تعداد 2 هزار و 569 نفر نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99 تا پایان امشب، دوم تیرماه 99 فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۴    
رکود اقتصادی در پایان نامه های دانشجویی، مالچ رسی؛ علیه ریزگردها به نفع محیط زیست و اعلام آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون دستیاری دندانپزشکی از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی از امروز اول تیرماه آغاز شده است و دوم تیر ماه پایان می یابد. همچنین مهلت ثبت نام دوره تخصصی علوم آزمایشگاهی از امروز آغاز شد و 8 تیر ماه پایان می یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی از فردا، اول تیرماه آغاز می شود و دوم تیر ماه پایان می یابد. همچنین مهلت ثبت نام دوره تخصصی علوم آزمایشگاهی از فردا آغاز می شود و 8 تیر ماه پایان می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک وکیل پایه یک دادگستری در خصوص شرط رضایت همسر در آزمون دستیاری دندانپزشکی با بیان اینکه تحصیل کردن، با توجه به قانون اساسی کشور ما حق هر انسانی فارغ از جنسیت است ، گفت: دولت موظف است شرایط تحصیل را برای شهروندانش فراهم کند.
خبرگزاری ایسنا: دستیار حقوق شهروندی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن انتقاد از ضرورت اخذ رضایت شوهر برای محل خدمت زنان پذیرفته شده در آزمون دستیاری رشته های تخصصی دندانپزشکی می گوید: در صورتی که در موقع اجرای تعهد خدمت در برابر وزارت بهداشت ...
برترین ها / بیتوته   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به دنبال درخواست های داوطلبان مبنی بر تعویق زمان آزمون های ملی به دلیل شیوع کروناویروس، زمان جدید کنکور سراسری 99 به ستاد ملی مقابله با کنکور پیشنهاد شد و در نهایت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جلسه 14 اردیبهشت ماه 99، تاریخ برگزاری آزمون سراسری سال 1399 را مصوب کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 99 برای آخرین بار تمدید شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: وزارت بهداشت به حاشیه سازی های آزمون دستیاری دندانپزشکی واکنش نشان داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی دکتر بهزاد هوشمند خبر اخذ رضایت همسر برای آزمون دستیاری دندانپزشکی را تکذیب کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
بهزاد هوشمند دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت گفت: آنچه که به عنوان شرط اخذ رضایت همسر برای داوطلبان زن در آزمون پذیرش دستیاری رشته های تخصصی دندانپزشکی عنوان می شود در واقع مربوط به مصوبه ای در سال 1370 است که این مصوبه در نهمین نشست شورای آموزش دندانپزشکی با حضور وزیر وقت (دکتر ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۰۷:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بهزاد هوشمند ضمن بیان این مطلب در توضیح شرط اخذ تعهدنامه و ثبت رضایت همسر برای داوطلبان زن آزمون دستیاری دندانپزشکی اظهار کرد: این موضوع اتفاق جدیدی نیست و وزارت بهداشت هیچ مصوبه یا تصمیمی طی سال های اخیر درخصوص شرط رضایت همسر برای شرکت در آزمون دستیاری اعلام نکرده است ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :طبق فرمی که وزارت بهداشت در دفترچه آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی اضافه کرده همسر پذیرفته شده باید رضایتش را برای ادامه تحصیل کتبا اعلام کند! گفتنیست تحصیلات جز حقوق مدنی برای افراد است . لازم است وزارت بهداشت برای این فرم توضیحات روشنی به مردم و داوطلبان ارائه کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: پیوست 3-6 راهنمای آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی حاوی فرم تعهدنامه ای برای زنان متاهل است: رضایت نامه ای که مرد باید برای همسرش پر کند تا زن اجازه ادامه تحصیل و اشتغال داشته باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون حدود 2 هزار و 500 نفر در آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: 2 هزار و 500 نفر در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی ثبت نام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به پایان فرصت ثبت نام مجدد در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی گفت: در مجموع تعداد 2 هزار و 500 نفر در این آزمون ثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ثبت نام مجدد برای شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی از امروز پنجشنبه چهارم اردیبهشت آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش پزشکی اعلام کرد در صورتی که داوطلبان در زمان مهلت مجدد ثبت نام موفق به ارسال مدارک نشوند زمان دیگری برای تکمیل مدارک اختصاص می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرصت مجدد ثبت نام در سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 99 فراهم شد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی بااشاره به ثبت نام بیش از 365 داوطلب در آزمون دستیاری دندانپزشکی تاکید کرد: 12 اسفند، آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این آزمون است. ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سی و چهارمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 99 به صورت الکترونیک برگزار می شود. ثبت نام در آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال 1399 به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی بااشاره به ثبت نام بیش از 365 داوطلب در آزمون دستیاری دندانپزشکی تاکید کرد: 12 اسفند، آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این آزمون است.