شنبه ۰۵ مهرساعت ۰۴:۴۰Sep 2020 26

جدیدترین‌های «آزمون دکتری»

 
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۷    
دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد: مصاحبه آزمون دکتری سال 99 این دانشگاه به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات مصاحبه غیرحضوری دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال 1399 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱    
ثبت نام برای شرکت در مصاحبه الکترونیکی معرفی شدگان آزمون دکتری 99 دانشگاه پیام نور تا فردا جمعه چهارم مهرماه در سامانه مدد ادامه دارد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
میزان شهریه تحصیل دوره دکتری سال تحصیلی 1399-1400 دانشگاه علامه طباطبایی در دوره های شبانه و پردیس های خودگردان اعلام شد. به گزارش روزانه نیوز ، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مصاحبه آزمون دکتری سال 99 این دانشگاه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه از 2 مهر آغاز می شود و تا 13 ماه جاری به طول می انجامد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۷    
زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری 99 دانشگاه صنعتی ارومی از 9 مهرماه آغاز و تا 14 ماه جاری ادامه دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان از محل برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد کاووس - مینودشت بازدید کرد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۲    
کاربران فارس من با درخواست کاهش تراز آزمون دکتری 99، اعلام کردند که تراز دعوت به مصاحبه دکتری نامعقول افزایش یافته است؛ در پیگیری این مطالبه، سازمان سنجش دلیل فنی تعیین ترازها را در ظرفیت پایین تر دوره شبانه نسبت به روزانه اعلام و تاکید کرد که اشتباه یا تخلفی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاربران فارس من با درخواست کاهش تراز آزمون دکتری 99، اعلام کردند که تراز دعوت به مصاحبه دکتری نامعقول افزایش یافته است؛ در پیگیری این مطالبه، سازمان سنجش دلیل فنی تعیین ترازها را در ظرفیت پایین تر دوره شبانه نسبت به روزانه اعلام و تاکید کرد که اشتباه یا تخلفی نشده است.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاکید بر این که آمار داوطلبان دعوت شده برای مصاحبه دکتری این دانشگاه در رشته های مختلف متفاوت است، گفت: حداقل پذیرفته شدگان دکتری 7 و حداکثر نیز 10 برابر ظرفیت تعیین شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲    
زمان برگزاری مصاحبه مجازی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 گروه های آموزشی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز تغییر کرد.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور، نحوه و زمان ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مصاحبه آزمون دکتری سال 99 این دانشگاه به صورت شفاهی و به شیوه مجازی در بازه پنجم تا هشتم مهرماه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۶    
دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان در اطلاعیه ای آخرین مهلت برای ارسال مدارک در مصاحبه آزمون دکتری را 4 مهر اعلام کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۶    
طبق معمول هرسال، یک یا دو هفته پس از اعلام نتایج انتخاب رشته، دانشگاه ها اقدام به برگزاری مصاحبه علمی می کنند که داوطلبان باید با فراهم کردن مدارک مصاحبه دکتری، خود را آماده این آزمون شفاهی کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه حکیم سبزواری از 30 شهریور تا 17 مهر و به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند در اطلاعیه ای، جزئیات مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی برای سال تحصیلی جدید در این دانشگاه را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به شرایط شیوع کروناویروس در کشور گفت: این شرایط موجب شد که شیوه آزمون های شفاهی برای آزمون دکتری و دانشنامه گروه علوم پزشکی تغییر کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال تحصیلی 1399 دانشگاه علامه طباطبایی تا پایان وقت امروز شنبه 29 شهریور ماه سال جاری تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۱    
معاون آموزشی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: مصاحبه آزمون دکتری به صورت مجازی و الکترونیک و از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر می باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۴    
حوزه/ آزمون دکتری دانشگاه معارف اسلامی ویژه طلاب صبح امروز در قم برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
آزمون دکتری دانشگاه معارف اسلامی امروز با رقابت 741 داوطلب خانم و آقا در دانشگاه قم برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری در دانشگاه اصفهان و در بیش از 130 رشته دانشگاهی از 5 تا 9 مهر انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۷    
سومین هفته شهریور ماه با آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و اعلام زمان مصاحبه آزمون دکتری همراه بود.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: مصاحبه دانشجویان ورودی جدید دکتری دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان گفت: مصاحبه آزمون دکتری 99 این دانشگاه به صورت مجازی (الکترونیکی) برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون دکتری در این دانشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: قرار است، مصاحبه آزمون دکتری 99 این دانشگاه به صورت غیرحضوری (مجازی) برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد در محل زندگی داوطلبان برگزار می شود و در این زمینه سوابق علمی و توانمندی علمی آن ها نیز بررسی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۶    
مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان، جزئیات مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 1399 را اعلام کرد و بر اساس آن، این مصاحبه از 31 شهریورماه به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۶    
دانشگاه زنجان در اطلاعیه ای نحوه ثبت نام و برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در این دانشگاه را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون معاونت آموزشی دانشگاه جزییات ثبت نام، ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی سال 1399 را اعلام کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۸    
مصاحبه آزمون دکترای امسال در این دانشگاه از امروز آغاز می شود و داوطلبانی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای مصاحبه دکترا در این دانشگاه معرفی شده اند باید در موعد مقرر برای ثبت نام مصاحبه اقدام کنند. ...
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
نحوه و زمان برگزاری مصاحبه مجازی دکتری در تمامی دانشکده های دانشگاه شریف اعلام شد.
مدیر اداره آموزش دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری به صورت غیر حضوری بوده و در روز های اول تا هفتم مهرماه انجام می شود.
زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1399 دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: بیش از 3 هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال 99 گروه علوم پزشکی انتخاب رشته کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۵    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: بیش از 3 هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال 99 گروه علوم پزشکی انتخاب رشته کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه ایلام در اطلاعیه ای اعلام کرد: زمان ثبت نام از متقاضیان مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1399 دانشگاه به صورت الکترونیکی از 24 شهریورماه آغاز شده و تا پنجم مهرماه ادامه دارد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زمان مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1399 دانشگاه شهید مدنی در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۷    
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: بر اساس آخرین آمار 3 هزار و 374 نفر مجاز به انتخاب محل در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت بودند که از این تعداد 3 هزارو 271 به انتخاب رشته پرداخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۱    
پس از پخش اولین برنامه زنده تلویزیون اینترنتی ماهان تحت عنوان مسیر یکساله را دو ماهه طی کنید، و انتشار نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد 99 و کسب رتبه های درخشان ماهانی ها، دومین پخش زنده تلویزیون اینترنتی ماهان با عنوان "پرمشغله هایی که در دکتری برترند"در تاریخ 22 شهریور ماه 1399 برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۵    
دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای، زمان و جزئیات برگزاری مصاحبه های پذیرفته شدگان آزمون دکتری در این دانشگاه را اعلام کرد.
دانشگاه گیلان از بین پذیرفته شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز، بر اساس سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و مصاحبه علمی و سنجش علمی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 دانشجو می پذیرد.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج اولیه دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعدادهای درخشان) سال 1399دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
چگونگی ثبت نام به منظور مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) اعلام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تشریح جزئیات مصاحبه علمی پذیرفته شدگان اولیه آزمون دکتری 99 گفت: بر اساس آخرین تصمیم گیری انجام شده این مصاحبه به صورت مجازی خواهد بود.