چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۶:۵۳Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشر اکاذیب»

چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ا توران ولی مراد پژوهشگر حوزه زنان با شکایت انسیه خزعلی به دادسرا احضار شد. اتهام او نشر اکاذیب اعلام شده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۸    
مدیر عامل استقلال از قربان زاده با ادعای نشر اکاذیب و افترا شکایت خواهد کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
کمیته انضباطی جدیدترین آرای منتشره را صادر کرد و بر اساس آن مدیرعامل استقلال خوزستان نقره داغ شد. براساس اعلام این کمیته، کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با افترا و نشر اکاذیب نسبت به جامعه داوری در مصاحبه پس از بازی مقابل سایپا اقدام مرتکلب تخلف شده است که با توجه به دفاعیات وی در ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۵    
سینماپرس: مسعود ستایشی سخنگوی قوه قضاییه گفت: آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. پرونده وی در شعبه بازپرسی ناحیه دادسرای عمومی انقلاب تهران و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به محض حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه امروز حکمی که برای رضا کیانیان صادر شده است را اعلام کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
کمیته انضباطی جدیدترین آرای منتشره را صادر کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدرسیون فوتبال، آرای انضباطی به شرح زیر است: باتوجه به نشر اکاذیب از سوی مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران از طریق مصاحبه بعد از بازی با نساجی مازندران و بیان مطالبی در خصوص داوری ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قضا گفت: برای آذر منصوری و صادق زیباکلام قرار ناحیه جلب دادرسی صادر و به دادگاه کیفری 2 ارسال شده است. اتهام این دو نفر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی است. برای این دو نفر نسبت به فعالیت تبلیغی علیه نظام، قرار منع تعقیب صورت گرفته است. توضیحات ستایشی را ببینید.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: نسبت به آقای کیانیان باید بگویم، پرونده ایشان در مرحله تحقیقات مقدماتی در شعبه دادسرای عمومی تهران در حال رسیدگی است و اتهام ایشان نشر اکاذیب است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره برخورد خشن با یک زن مقابل یک مدرسه که تصاویر آن چندی پیش منتشر شد، گفت: کمتر از چند ساعت پس از انتشار این تصاویر، دادسرای نظامی تهران ورود پیدا کرد و فردی که متعرض به آن خانم بود، شناسایی و دستگیر و پس از احضار، تفهیم اتهام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره برخورد خشن با یک زن مقابل یک مدرسه که تصاویر آن چندی پیش منتشر شد، گفت: کمتر از چند ساعت پس از انتشار این تصاویر، دادسرای نظامی تهران ورود پیدا کرد و فردی که متعرض به آن خانم بود، شناسایی و دستگیر و پس از احضار تفهیم اتهام شد.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. پرونده وی در شعبه بازپرسی ناحیه دادسرای عمومی انقلاب تهران و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به محض حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جماران: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده صادق زیباکلام، رضا کیانیان و آذر منصوری گفت: پرونده کیانیان به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار غیر و تشویش اذهان عمومی، در مرحله تحقیقات مقدماتی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش پلیس امنیت عمومی استان عامل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در خصوص مسمومیت سریالی دانش آموزان شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از بازداشت یکی از فعالان فضای مجازی به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در ارومیه خبر داد
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران در خصوص شناسایی و برخورد قانونی با عاملین انتشار اخبار کذب در فضای مجازی هشدارهایی را برای شهروندان بیان داشت . پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ دوم حمیدرضا سلطان آبادی رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران در خصوص این خبر اظهار داشت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت کشور با تأکید بر اینکه تاکنون وجود مواد سمی و خطرناک در هیچ یک از دانش آموزان مراجعه کننده به مراکز درمانی بر اثر مسمومیت یافت نشده، اعلام کرد: تعدادی از عناصر مخل روان و سلامت جامعه که با نشر اکاذیب در کنار هیاهوی بیگانگان در ایجاد جو ملتهب و اضطراب تلاش داشتند، تحت پیگرد قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۷   + ۱۰۱ سایت دیگر  
وزارت کشور در بیانیه ای درباره بررسی علل مسمومیت دانش آموزان اعلام کرد: بنا به اطلاعات ارائه شده استانداران مرتبط با موضوع و سایر بخش های مربوط، معلوم شد بیش از 90 درصد ابراز ناراحتی دانش آموزان ناشی از اضطراب و نگرانی های ایجادشده در فضای کلاس و مدرسه بوده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
اینگونه نمی شود که فردی، چون مشهور است و چند طرفدار دارد، هر آن چه که شد را منتشر کند و هیچ کس هم نگوید که بالای چشم شما ابروست، چون بازیگر و سلبریتی و هنرمند هستید پس آزادید تا امنیت روانی مردم را مورد تفقد قرار دهید و برای کشور معضل امنیتی ایجاد کنید.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد دررابطه با بستری تعدادی از دانش آموزان دختر یکی از مدارس متوسطه بجنورد با تاکید براینکه حال دانش آموزان بستری شده خوب است، گفت: هر نوع نشر اکاذیب یا تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی جرم محسوب می شود و دادستان به عنوان مدعی العموم با این موارد برخورد جدی می کند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۵:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رکنا، سرهنگ زینلی فرمانده انتظامی مرودشت گفت: طی شکایت یکی از شهروندان با موضوع هتک حیثیت و نشر اکاذیب علیه وی در شبکه اجتماعی، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
بامداد نو نوشت: توران ولی مراد پژوهشگر حوزه زنان با شکایت انسیه خزعلی به دادسرا احضار شد. اتهام او نشر اکاذیب اعلام شده است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ فرماندار شهرستان کهگیلویه در جلسه شورای اداری با انتقاد از برخی افراد مغرض که برای جلب توجه در فضای مجازی اقدام به نشر اطلاعات بی پایه و اساس در شبکه های مجازی میکنند یادآور شد ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۰    
تهمینه میلانی کارگردان حامی اغتشاشات با پافشاری بر حماقت، تصاویری که عملا ساختگی و نشر اکاذیب است را با چند صد هزار نفر از کاربران خود به اشتراک می گذارد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
تهمینه میلانی، کارگردان معروف سینما باز هم در پیج خود که 2 میلیون فالوور دارد، با انتشار تصویری جعلی اقدام به نشر اکاذیب کرده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۳    
نصر: به دنبال شکایت یکی از وکلای دادگستری آذربایجان شرقی مبنی بر نشر اکاذیب در آژانس خبری تحلیلی نصر با دفاع مدیر مسئول این رسانه؛ رئیس شعبه 112 دادگاه کیفری دو دادگستری آذربایجان شرقی رای به تبرئه رسانه داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با اعلام کمیته انضباطی، علی فیروزی، سرپرست تیم صنعت نفت آبادان به دلیل نشر اکاذیب و توهین به مقامات رسمی از طریق مصاحبه پس از بازی با پرسپولیس و محتویات پرونده از جمله مفاد مصاحبه نامبرده ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۹    
به گزارش ایلنا، براین اساس و با اعلام کمیته انضباطی،علی فیروزی،سرپرست تیم صنعت نفت آبادان به دلیل نشر اکاذیب و توهین به مقامات رسمی از طریق مصاحبه پس از بازی با پرسپولیس و محتویات پرونده از جمله مفاد مصاحبه نامبرده ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
با اعلام کمیته انضباطی آنالیزور تیم پرسپولیس و سرپرست تیم صنعت نفت آبادان محکوم شدند. خبرگزاری میزان – به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، با اعلام کمیته انضباطی، محمد عسگری ...
رئیس پلیس فتای پایتخت از بازداشت فردی که اقدام به انتشار نشراکاذیب علیه یک شرکت خدماتی کرده بود، خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸    
برخی از سلبریتی ها و یا حتی برخی از مردم عادی با زلزله زده های ترکیه نهایت همدردی را می کنند ولی نسبت به هموطنان زلزله زده خوی اقدام به نشر اکاذیب و یا سانسور اخبار خوب می کنند!
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی خوی از شناسایی و دستگیری تعدادی از عوامل نشر اکاذیب و شایعه پراکنی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در خصوص زلزله اخیر شهرستان خوی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۷    
امام جواد(ع) در طول عمر مبارک خود همواره با نشر اکاذیب و احادیث جعلی در جامعه مبارزه می کردند و جامعه اسلامی را در جریان حقایق بیان شده از سوی پیامبر(ص) قرار می دادند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۶۸ سایت دیگر  
هیچ یک از والدین مدعی تجاوز به فرزندانشان نشدند و در حال بررسی هستیم که انگیزه انتشار چنین خبری چیست؟ مستندی از شکایت در این زمینه نبوده است. چطور در فضای مجازی مطرح و با ابروی افراد بازی می کنند ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نازیلا معروفیان در صفحه توییترش نوشته است: براساس رای شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی افشاری، با اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار مصاحبه با پدر مهسا امینی به دو سال حبس تعزیری، 15 میلیون تومان جریمه و 5 سال ممنوع الخروج از کشور محکوم شدم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۱    
حسن فیروزی کسی ست که از ابتدای ایجاد آشوب ها در کشور، توسط رسانه های بیگانه به عنوان لیدر اغتشاشات معرفی شد. شخصی که با سناریوسازی های دروغین سعی بر تحت تاثیر قرار دادن احساسات مردم و نشر اکاذیب را داشت عاقبت در هنگام فرار از کشور دستگیر شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای تحریم های جدیدی را علیه تعدادی از نهادها و اشخاص در اتحادیه اروپا و انگلیس اعمال کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱    
قوه قضاییه اعلام کرد:شخصی به نام حسن فیروزی در حال فرار از مرزهای آبی کشور بازداشت شده است. به گزارش ایسنا؛ پس از بازداشت و انتقال به تهران، اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به او تفهیم شد و تحقیقات تکمیلی در مورد او و اقدامات مجرمانه اش در این پرونده ادامه دارد که متعاقبا اطلاع رسانی لازم ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
محسن برهانی حقوقدان در توئیتی نوشت: با تأخیری چند روزه و با توجه به عدم عذرخواهی و اصلاح، شکایت علیه خبرگزاری فارس مبنی بر ارتکاب افتراء و نشر اکاذیب ثبت شد؛ منتظر دادرسی بیطرفانه می مانیم. خبرگزاری تسنیم در اندازه و شأنی نیست که حتی مشتکی عنه قرار گیرد؛ به اتاقشان بروند و به کار های بدشان فکر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه گاهی در فضای مجازی افرادی به نشر اکاذیب می پردازند که پلیس فتا باید در حوزه بازنشر چنین محتواهایی نظارت داشته و نقش خود را ایفا کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
محسن برهانی حقوق دان و وکیل دادگستری در توییتی به یک خبرگزاری اصولگرا هشدار داد که در صورت عدم اصلاح و عذرخواهی این سایت، دست به اقدام قضایی خواهد زد. وی در توییتی با قرار دادن لینک یک گزارش خبرگزاری فارس⁩ نوشته که این خبرگزاری مطالبی را به اینجانب نسبت داده که مصداق جرم افتراء و نشر اکاذیب است ⁩
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
براساس قوانین، ارسال پیامک های ابلاغیه از سوی سازمان ها و ادارات، باید از طریق سرشماره صورت بگیرد و به هیچ عنوان حق ندارند از شماره شخصی ابلاغیه قانونی را ارسال کنند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۶:۰۷    
شورای عالی فضای مجازی رویکرد فعلی قوانین جزایی به انتشار اکاذیب و اخبار خلاف واقع در فضای مجازی را دارای سطح بازدارندگی مطلوبی ندانسته است که نتیجتاً در متن مقرره به ضرورت قانونگذاری در این خصوص تأکید شده است؛ لذا با توجه به اینکه صلاحیت شورا عمدتاً سیاستگذاری است و به جهت ماهیت قضایی چنین موضوعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
وکیل پایه یک دادگستری با اشاره بازنشر اخبار کذب در فضای مجازی گفت: بازنشر خبر کذب مصداق نشر اکاذیبی است که در صورت تشویش اذهان عمومی فرد با بازنشر یک پست و یا خبر کذب، دو عمل مجرمانه را مرتکب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: تعلیق دوچرخه سواری ایران نشر اکاذیب است و چنین چیزی صحت ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۷    
محمدرضا آقاجری عضو شورای شهر امیدیه از اتهام نشر اکاذیب تبرئه شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان "مرودشت" از شناسایی عامل هتک حیثیت و نشر اکاذیب در شبکه های اجتماعی، خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۷۹ سایت دیگر  
در پی انتشار دروغ گم شدن 36 هزار میلیارد تومان قسط اول معامله بلوک 12 درصدی شرکت پتروشیمی خلیج فارس از سوی روزنامه اعتماد، وزارت امور اقتصادی با اتهام نشر اکاذیب از این روزنامه شکایت کرد و خزانه داری کل کشور اعلام کرد که هیچ پولی گم نشده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار دروغ گم شدن 36 هزار میلیارد تومان معامله شرکت پتروشیمی خلیج فارس از سوی روزنامه اعتماد، وزارت امور اقتصادی با اتهام نشر اکاذیب از این روزنامه شکایت کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
دادستان بجنورد گفت: کسانی که بخواهند در فضای مجازی با نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی درصدد برهم زدن آرامش و امنیت روانی جامعه باشند، تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.