شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۰۶Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیومرث پوراحمد»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۵    
پویا نجفی بازیگر فیلم پرونده باز است : کار کردن با کیومرث پوراحمد حساسیت هایی دارد، اما یکی از قشنگ ترین کارهایی بود که در این چند سال انجام دادم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کیومرث پوراحمد در یادداشت هایی که از پشت صحنه فیلم خانه دوست کجاست؟ کیارستمی نوشته، به خاطره ای از تکرار فیلمبرداری چند سکانس پس از پایان کار اشاره کرده که با توجه به نمایش ویژه این فیلم در برلیناله بازخوانی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس رافعی از کارمندان سابق و کارشناسان ارشد حوزه سیما گفت: بعد از انقلاب کسانی که سینمای جدید ایران را پایه گذاری کردند افرادی بودند که یا در تلویزیون مدیر بودند یا کارگردان و تهیه کننده، مدیران سینمای ایران، آقای بهشتی، سیف الله داد، حیدریان و.. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۳    
حمیدرضا یراقچیان آهنگساز فیلم پرونده باز است می گوید: کیومرث پوراحمد به ما اعلام کرد که این فیلم بعد از 48 سال کار کردن، آخرین فیلمی است که می سازد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۴    
کیومرث پوراحمد قدیمی ترین فیلمسازی است که در این جشنواره با فیلم پرونده باز است حضور یافت. داستان فیلم پرونده باز است درباره نوجوانی است که مرتکب قتل شده و حالا در انتظار اجرای حکم به سر می برد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا برخی شرکت ها به صورت غیرقانونی و تنها با صدور یک کارت که... ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۶    
فیلم پوراحمد ایده و سوژه خاصی ندارد، اما این چندان مهم نیست؛ اصل کار پرورش و پرداخت درست وحسابی است. اما آیا پرونده باز است ازاین نظر خوب است؟
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دلیل اصلی پوراحمد از نیامدن به جشنواره این بوده که احتمالا خودش از قبل می دانسته چه افتضاحی ساخته و فیلمش با موج انتقاد منتقدان و اهالی رسانه مواجه خواهد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین فیلم کیومرث پوراحمد برخلاف آثار قبلی او بدون قصه و شخصیت پردازی در روزهای پایانی سیزدهمین دوره از جشنواره فیلم فجر اصفهان اکران شد و همچنان عدم قصه گویی و قهرمان در فیلم های سینمایی مورد نقد فعالان فرهنگ و هنر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۷    
ششمین روز از برگزاری بیستمین جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس سینمایی آفریقا، با اکران فیلم پرونده باز است کیومرث پوراحمد به پایان رسید.
تصاویری از شادی مختاری، بازیگر فیلم پرونده باز است در کنفرانس مطبوعاتی این فیلم در جشنواره فجر را مشاهده کنید.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پویا نجفی، نقش اول فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد می گوید: من از آقای پوراحمد درس بازیگری و زندگی آموخته ام.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فیلم های سرهنگ ثریا به کارگردانی لیلی عاج و پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد امروز در سینماهای استقلال خرم آباد و فلسطین بروجرد اکران می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ناراحت کننده و البته خبر ناگواری است اما فکر می کنم کیومرث پوراحمد کار خوبی کرده است که تصمیم گرفته دیگر فیلم نسازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۵    
تصور می کردم کیومرث پوراحمد پس از تیغ و ترمه دیگر فیلمی نخواهد ساخت، اما گویا وجود تهیه کننده ناشی و پول بادآورده سبب شده تا یک کاردستی بچگانه دیگر از پوراحمد خلق شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۱    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: فیلم های پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد و سرهنگ ثریا به کارگردانی لیلی عاج در سینما فردوسی و بهمن بیرجند در دومین روز از نهمین جشنواره فیلم فجر استان اکران می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۰    
رحمت امینی نویسنده و کارگردان تئانر گفت: بازیگر همیشه متأثر از چند عامل همچون فیلمنامه و شخصیت پردازی است، وقتی روایت فیلم ضعیف باشد می بینیم بازیگران خوبی مثل حسین پاکدل، نسیم ادبی و علی باقری هم بازی خوبی ارائه نمی دهند
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پلان هایی از فیلم پرونده باز است ساخته کیومرث پوراحمد به تهیه کنندگی علی قائم مقامی منتشر شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که به دلیل پیچیدگی های روابط اجتماعی و نیز تنوع و گوناگونی نقش افراد در عرصه جامعه در روزگار کنونی، جرایم نیز متنوع و گوناگون شده اند و به همین دلیل قوانین کیفری هم به تناسب این وضعیت در عرصه های مختلف، انواع فعل و ترک فعل را، جرم انگاری کرده اند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۳    
پرونده باز است ساخته کیومرث پوراحمد نشان داد که این فیلمساز با ساخت فیلم های خوبی چون اتوبوس شب فاصله گرفته و نتوانسته خاطره خوش کارهای خوبش را در سال های اخیر تکرار کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
لقمان مداین در یادداشتی به نقد و تحلیل فیلم سینمایی پرونده باز است جدیدترین اثر سینمایی کیومرث پوراحمد پرداخته و آن را اثری دانسته که پیام های مهمی در ریشه یابی علل وقوع جرم قتل و مجازات قصاص دارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کیهان بعد از عدم حضور کیومرث پوراحمد در اکران فیلمش در جشنواره فجر نوشت:از پور احمد، خاطرات قصه های مجید و فیلم هایی مانند عینک و آلبوم تمبر و حتی سریال سرنخ در ذهنمان باقی مانده اما به نظر می آید آن پوراحمد بعد از دو فیلمفارسی گل یخ و نوک برج (به جز فیلم اتوبوس شب ) بدجوری در سرازیری قرار گرفت به ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با تماشای آخرین اثر کیومرث پوراحمد می توان گفت که بعد از دهه شصت و هفتاد و کارگردانی آثار درخشانی همچون قصه های مجید، خواهران غریب، سر نخ، شب یلدا و ... قابل قبول ترین اثر او در مقام کارگردان و نویسنده به سال 1385 و فیلم اتوبوس شب بازمی گردد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۲    
فیلم پرونده باز است که گفته می شود آخرین ساخته کیومرث پوراحمد است در فجر 41 با نقد گسترده بازی نسل جوان برای طرح یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی شان همراه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
غلام عباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور به تماشای فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد نشست.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۲    
سخت است بخواهیم درباره فیلمی از کیومرث پوراحمد حرف بزنیم وقتی با اثری آشفته، شعاری و بدون صناعت طرفیم. برای کارگردانی که شب یلدا، قصه های مجید و اتوبوس شب را ساخته، رسیدن به چنین فیلم بی حوصله و سردرگمی عجیب و دور از انتظار است. در فیلم با آدمهایی طرف هستیم که از تیپ [...]
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۰:۵۱    
سومین روز جشنواره فیلم فجر با حواشی گوناگونی که همراه بود به پایان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
محمد خزاعی گفت: خیلی از آثار هنوز دارد آماده می شود و مراحل فنی اش را طی می کند، انشالله روزهای دیگر نمایش داده خواهد شد ... همزمان با آغاز اکران های فیلم های چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از تاریخ 17 بهمن ماه در 31 استان کشور ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پرونده باز است آخرین ساخته کارگردان مهم سینمای بعد از انقلاب طرفدارانش را راضی نمی کند و مانند چند فیلم آخر کارنامه او انتظار برای فیلم بهتری از پوراحمد را طولانی می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالعلی زاده: غفلت از روایت و بازخوانی جنایات منافقان خطرناک است/ شاه حاتمی: پرونده باز است برای کیومرث پوراحمد کار قابل دفاعی نیست
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی در سومین روز از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در سینما ملت اکران شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایران اکونومیست - علیرضا رحیم بصیری روز سوم جشنواره مثل روز دوم، پرفشار بود و با اکران 3 فیلم سینمایی پرونده باز است ، سرهنگ ثریا و عطرآلود دنبال شد. علاوه براین، مجتبی امینی هم برای نخستین بار در طول برگزاری جشنواره (به جز نشست خبری) مقابل رسانه ها ایستاد و در جمع آنان به سؤالات پاسخ داد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پویا نجفی بازیگر نوجوان فیلم سینمایی پرونده باز است درباره آشنایی اش با کیومرث پوراحمد و ایفای نقش اول این فیلم توضیحاتی ارائه داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در روز سوم چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر سه فیلم پرونده باز است ، سرهنگ ثریا و عطرآلود در سینما رسانه اکران شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نشست خبری فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در روز سوم چهل ویکمین جشنواره فیلم فجر، فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد برای اهالی رسانه نمایش داده شد. فیلمی با موضوع قتل یک نوجوان و مسئله قصاص که در نهایت نتوانست نظر مثبت اهالی رسانه را بگیرد و منتقدان هم به کلیت ساخت این فیلم نقدهای جدی وارد دانسته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلم سینمایی پرونده باز است کاری از کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی است که امروز در پردیس سینمایی ملت اکران شد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: کیومرث پوراحمد در نشست خبری فیلم خود در جشنواره حضور نیافت. علی قائم مقامی، تهیه کننده فیلم پرونده باز است : نظر آقای پوراحمد، کارگردان فیلم بر عدم حضور بود و من هم اصرار نکردم، چون ایشان پیش کسوت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری فیلم پرونده باز است با حضور جمعی از عوامل این فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. از حاشیه این نشست می توان به عدم حضور کیومرث پوراحمد کارگردان این فیلم اشاره کرد. همچنین نمایش پرونده باز است در کاخ جشنواره نتوانست نظر مثبت اهالی رسانه را به خود جلب کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۰    
فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی و بازیگری پژمان بازغی، محمدرضا غفاری، نسیم ادبی، حسین پاکدل، شادی مختاری، علی باقری، سام قریبیان، مه لقا باقری. بازیگران نوجوان پویا نجفی، راشین ربی، مهبد جهان نوش، محمدمتین ستاری در سینما پردیس ملت به روی پرده رفت .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نشست مطبوعاتی فیلم پرونده باز است در جشنواره فجر بدون حضور کیومرث پوراحمد (کارگردان فیلم) آن هم در شرایطی که گفته شد این فیلم آخرین اثر سینمایی کارگردان شب یلدا خواهد بود، برگزار شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کیومرث پوراحمد در نشست خبری فیلم خود در جشنواره حضور نیافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۶    
نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد پس از نمایش این فیلم در سینمای رسانه، بدون حضور کارگردان و با حضور علی قائم مقامی (تهیه کننده)، شادی مختاری (بازیگر) و دیگر عوامل فیلم برگزار شد.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۳    
کیومرث پوراحمد باز هم سراغ سوژه کلیشه ای این چند سال اخیر رفته. موضوع قصاص، دیگر به یکی از سوژه های اصلی سینمای ایران بدل شده است. پوراحمد این بار فیلمی ساخته است که فاقد هر گونه ارزش هنری است. این پرونده باز است هیچ گونه گره داستانی ندارد. دیالوگ های نخ نمای فیلم به [...]
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
فیلم پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی در جشنواره فجر حضور پیدا می کند. بخش عمده ای از این فیلم در زندان قزل حصار و کانون اصلاح و تربیت فیلمبرداری شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قدیمی ترین و شناخته شده ترین فیلمساز حاضر در فهرست سازندگان فیلم های حاضر در جشنواره فیلم فجر، کیومرث پوراحمد است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۶    
کیومرث پوراحمد نه به تدوین و کارگردانی خاص و نه به قاب های عجیب مشهور است، او به فیلم های ساده، روان و دلچسب برای تماشاگران شناخته می شود، فیلم هایی ساده برای مردم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
لوگوی فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فیلم سینمایی پرونده باز است به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی علی قائم مقامی به جشنواره چهل و یکم پیوست.