یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۲۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کم کاری»

پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویرجیل فن دایک به انتقادات شدید مارکو فان باستن به خاطر عملکردش در برابر اکوادور پاسخ داد. طرفداری | ویرجیل فن دایک که در دیدار تیم ملی هلند با اکوادور در ترکیب اصلی هلند قرار داشت، توسط مارکو فان باستن متهم به کم کاری شد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه خاتم تشکیل نهاد مستقل به منظور پیشبرد دیپلماسی اقتصادی را جایز و مفید ندانست و گفت: این امر در جهان مرسوم نیست؛ به باور من نهاد مسئول وجود دارد اما متأسفانه کار خود را به درستی انجام نمی دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: دانشگاه علوم پزشکی استان باید با اهتمام، جدیت و مسئولیت پذیری بیشتری نسبت به تکمیل پروژه های حوزه خود اقدام کند چراکه چاره اندیشی و ارائه راهکارهای رفع موانع به عهده این اداره است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه در گردشگری و بویژه حوزه های تفریحی و سرگرمی برای مردم، دچار عقب ماندگی و کم کاری هستیم به سرمایه گذاران توصیه کرد به این بخش ورود کرده و از مشوق های آن مثل وام و زمین بهره مند شوند .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۲    
علی حقیقی در جمع کارشناسان حوزه جوانان گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان نیاز است که حوزه جوانان با دقت و برنامه ریزی مورد توجه قرار گیرد و باید بدانیم همه ما در قبال جوانان مسئول هستیم و نباید در این حوزه کم کاری صورت بگیرد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام بیان داشت : امروزه کم کاری و کوتاهی مسئولین همکاری با دشمنانی است که قرآن را به آتش کشیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امام جمعه ایلام گفت: مسئولان و کارگزاران نظامی اسلامی باید قدردان مردم باشند و تمام هم و غم و انرژی خود را برای حل مشکلات و خدمتگزاری به مردم به کار گیرند و بدانند کم کاری و امروز و فردا کردن، همراهی با دشمنانی است که قرآن را به آتش کشیدند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب جمعه قم گفت: مردم همیشه نشان دادند که پیشگام هستند، اما متاسفانه برخی از خواص آن گونه که باید در میدان حاضر و ظاهر نشدند و مردم گله مند هستند و انتظار دارند شخصیت های موثر جریان سازی کنند و همراه مردم باشند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
یک فوق تخصص قلب و عروق گفت: حفظ سلامت قلب موضوعی بسیار حیاتی است که یکی از عوامل به خطر افتادن سلامتی آن کم کاری و پرکاری تیروئید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۳    
نماینده بسیجیان دانش آموزی نیشابور گفت: مشکل امروز ما نتیجه کم کاری دیروز مسئولان تست
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: در شرایطی که دشمنان بر روی قشر نوجوان و جوان ایرانی سرمایه گذاری کرده اند ،متولیان فرهنگی و خانواده ها برای مقابله با هجمه های ضدفرهنگی کم کاری کرده اند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۴    
علیرضا منوچهریان، مترجم دیوان متنبی در ایران، عضو بنیاد نخبگان و از استادان گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبائی تاکید دارد که ترجمه هایی که ایرانیان از دیوان های شاعران مشهور عرب از جمله ابوتمام، بحتری و متنبی انجام داده اند اغلب در حد گزیده یا بخشی از دیوان و نه تمام آن بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان از کم کاری بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات قانون جوانی جمعیت انتفاد کرد و گفت: پیشنهاد شده که یارانه زوجین به عنوان ضمانت دریافت تسهیلات مورد نظر پذیرفته شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۴    
بررسی دغدغه های رهبر معظم و هوشیار انقلاب برای فضای مجازی و عملکرد مسئولین نشان می دهد که کم کاری های زیادی انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بسیاری از شعارهای دانشجویان در جریانات 2 ماه اخیر به جز اندک شعارهای ساختارشکنانه، در چارچوب انقلاب اسلامی قابل هضم است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نتیجه کم کاری و عقب ماندگی هائی که از گذشته دامن گیر این دولت شده نباید فراموش شود و از دولتی که یک ساله روی کار آمده هم نباید انتظار معجزه داشت. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یونس ژائله معتقد است: عمده موانع بخش صادرات ریشه در مشکلات داخلی دارد و در بسیاری از موارد، کم کاری و وجود نداشتن اراده برای هدف گذاری صادراتی مانع توسعه این حوزه است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
توقع داریم ادارات کار استان ها کم کاری نکنند و بازرسان به صورت متناوب و پیوسته ناظر بر عملکرد اجرای قوانین در بنگاههای اقتصادی باشند؛ دولت نباید زنان کارگر را در این وانفسای اقتصادی تنها بگذارد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: در ابتدا باید آتش فتنه و اغتشاشات خاموش شده و کشور به وضعیت عادی برگردد سپس کم کاری ها شناسایی شده و برطرف شود بنابراین ائمه جمعه باید محور وحدت در شهرها باشند و وحدت بین مردم و مسئولان را حفظ کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه در فضای مجازی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب کم کاری شده است، گفت: با تولیدات جاذب و هنری می توانیم قلب ها را متمایل کنیم و باید دستگاه های فرهنگی پای کار بیایند و بیش از گذشته در این زمینه فعالیت داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: رئیس جمهور دستور لازم برای احداث مترو را داده و باید اراده لازم برای اجرای آن باشد که متاسفانه کم کاری هایی در استان و شهرستان وجود دارد که مسؤولان راه آهن برای افزایش قطار حومه ای و گرمایش قطار تلاش نمی کنند.
کم کاری تیروئید (تیروئید کم کار) عارضه ای است که در آن غده تیروئید به اندازه کافی برخی از هورمون های حیاتی را تولید نمی کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۱:۴۲    
تاثیر دانه چیا برای لاغری، کم کاری تیروئید، پوست و مو و ... چیست و طریق مصرف آن چگونه است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
قم- کارشناس ادبیات پایداری گفت: امروز عرصه جنگ روایت ها است و ما در این بخش کم کاری کردیم و دشمن با تمام توان در حال تحریف واقعیت ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس استکبار جهانی در اغتشاشات اخیر با تصویرسازی های دروغین و متعدد سعی دارد ذهن مردم ایران را گمراه و جوانان را مقابل انقلاب قرار دهد، گفت: دولت های گذشته با کم کاری در فضای مجازی خیانت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۴    
گرگان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی مسئولان نگاه حاشیه ای نسبت به مقوله فرهنگ دارند حال آنکه فرهنگ زیربنای توسعه کشور است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از کم کاری یا ترک برخی از ستارگان اجرا در تلویزیون، انتظار می رفت صداوسیما، مجریان جوان و مستعد جایگزینی را داشته باشد، اما سپردن برنامه هایش به آدم هایی که سابقه ای در اجرا ندارند، نشان از خالی بودن دست صداوسیما دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۲    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار مطالبات جدی اقتصادی، مطالبات اجتماعی نیز در کشور وجود دارد و کم کاری جدی در حوزه فرهنگ موجب عدم ارتباط جامعه با گفتمان انقلاب اسلامی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۵    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت: متاسفانه الگوی موفق جایگاه زن در گفتمان انقلاب را در اوج بی هنری و غفلت به نسل جوان معرفی نکردیم و نقش موثری که باید در حوزه هویت بخشی ایفا می شد صورت نگرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنعت، تجارت و صنایع دفاعی سازمان پدافند غیرعامل کشور اشاره به عقب ماندگی و پسرفت تبریز در چند سال گذشته در برخی حوزه ها را نشان از کم کاری برخی مدیران و مسئولان و تغییر این شرایط را نیازمند تلاش و جدیت مسئولان و دست اندرکاران در قالب یک خانواده دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نخستین نشست شورای تبیین و اطلاع رسانی صبح امروز در مجتمع فرهنگی ولیعصر به همت سازمان بسیج حقوقدانان کشور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مهسا کرامتی بازیگر سریال آتش سرد درباره کم کاری اش بیان کرد که اگر احترامی دارد از همین کم کاری است و همین باعث می شود مخاطب بگوید دلش برای دیدن او تنگ شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : 7 علامت شایع اختلال کم کاری تیروئید عبارتند از: افزایش تدریجی وزن، خستگی، حساسیت بیش از حد به دمای سرد، دردهای عضلانی و مفاصل، خشکی پوست یا نازک شدن موها، قاعدگی های سنگین یا نامنظم و افسردگی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مصطفی طاری بازیگر باسابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ضمن تشریح دلایل کم کاری خود در یک دهه گذشته ابراز امیدواری کرد نتیجه نقش آفرینی اش در سلمان فارسی را ببیند.
عقیق   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یک استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه دشمن برای اغتشاشات اخیر بیش از دو دهه برنامه ریزی داشته است، تصریح کرد: طی این دو دهه کم کاری های مختلفی انجام شده که نتایج آن را در جامعه فعلی مشاهده می کنیم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در کم کاری تیروئید غده تیروئید دیگر قادر نیست به اندازه کافی هورمون های تیروئیدی تولید نماید. از هر 100 نفر حدود 2 نفر مبتلا به کم کاری تیروئید هستند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون ژیمناستیک گفت: ثبت نام برای حضور نماینده فدراسیون ژیمناستیک جهت حضور در اجلاس جهانی باید در اردیبهشت ماه انجام می شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دولت به عنوان یک بنگاه دار بزرگ بعد از تامین منابع در سال های گذشته، بورس را به حال خود رها کرد و حالا حتی برای جبران زیانی که به سهامداران تحمیل کرده مقررات دست و پاگیر تولید را تسهیل نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کم کاری بانک های کهگیلویه و بویراحمد در جذب تسهیلات اشتغال به بانک مرکزی اعلام می شود.
سلامت نیوز / سینا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا متخصصان گیاهان دارویی عنوان کرده اند، دارچین به عنوان یکی از ادویه های بسیار خوشبو و خوش طعم، جدا از خاصیت شگفت انگیزش در کاهش وزن و لاغری، کنترل دیابت، درمان تنگی نفس و کاهش فشار خون، خاصیت بسیار زیادی در کنترل کم کاری تیروئید دارد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
کم کاری تیروئید به عنوان نارسایی غده تیروئید در تولید مقادیر کافی از هورمون های مورد نیاز برای تنظیم متابولیسم بدن مانند تری یدوتیرونین و تیروکسین تعریف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم با روحیه جهادی کار می کند بنابراین کم کاری برخی مدیران با این روحیه سازگار نیست.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
غده تیروئید یکی از غدد مهم در بدن است که بروز هر گونه مشکل در آن بر روی تمام بخش های بدن تاثیر می گذارد، در این مطلب به علائم کم کاری و پرکاری تیروئید اشاره می کنیم
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای خاتمی می تواند و باید اشتباهات را جبران کند، همان طور که هرکس از سیاسیون و دولت ها تا حاکمیت و... برای برون شد از این وضع باید نقصان ها و کم کاری ها را جبران کنند ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فوق تخصص غدد واستاد دانشگاه علوم پزشکی ایران در همایش علمی کاربردی تازه های پزشکی به تشریح جدید ترین روش های درمانی بیماری های تیروئید پرداخت و گفت: انجام آزمایش T3 جایگاهی در بررسی تشخیصی و غربالگری کم کاری تیروئیدندارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ایوان گفت: ائمه جمعه در خط مقدم اعتراض به گرانی، تورم، کم کاری ها و مافیای فساد در برخی جاها هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۹    
فرهاد درویشی، استاد دانشگاه و محمدحسین شفیعی ها، دبیر حزب موتلفه استان قزوین در قسمت دوم برنامه "راه نو" درباره نقاط ضعف و کم کاری ها و نقش احزاب در ناآرامی های اخیر گفت وگو کرده و بر این نکته تاکید کردند که احزاب در جامعه و اتفاقات سیاسی کارکرد اصلی خود را ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ سهرابی بازتعریف مفاهیم دفاع مقدس با استفاده از زبان هنر را ضروری دانست و گفت: طی سال های گذشته در انتقال مفاهیم دفاع مقدس کم کاری شده است
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمد خزاعی امروز چهارشنبه در دیدار با اهالی فرهنگ، هنر و سینمای شهرستان تربت حیدریه در استان خراسان رضوی افزود: رویکرد توسعه کمی و کیفی سینماهای کشور در دولتهای قبل وجود نداشت و گواه این ادعا کم کاری دولتهای گذشته است ...