جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۱۷Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کم کاری»

مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دریافت 7 MB به گزارش مشرق، پدر و مادر شهید آرمان علی وردی با حضور در حسینیه ارشاد رأی های خود را در صندوق انداخته و سپس در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفتند: باید با تحقیق به نماینده ای که اهل عمل و کار هست رأی داد. انتظار مردم نیز این است که همه نمایندگان به معنای واقعی کار کنند. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان این که حمایت از نظام و ولایت و ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان برای مردم کشورمان عزت آفرین بود، گفت: رای دادن نه تنها بله گفتن به نظام جمهوری اسلامی، بلکه بله گفتن به امام زمان(عج) و اسلام است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۷    
فیلم پیوستی کار خوب روابط عمومی حفاری با هدف تشویق پرسنل این شرکت به مشارکت در انتخابات را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۶    
سنندج- ایرنا- مسئول بسیج اصناف کردستان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات مسیر و عاملی برای تغییر کم کاری ها و رفع نواقص موجود در کشور است و وضعیت جامعه با انتخاب فرد اصلح بهبود می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۳:۱۵    
امیدوار تجریشی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات گفت: اینکه یک مدیری در یک وزارتخانه کم کاری های خود را با یک بخشنامه و تحمیل به بخش خصوصی جبران کند، جای مساحمه ندارد، اگر وزیر مشکل دارد باید استیضاح شود؛ اگر ما در مجلس باشیم در جهت منافع ملی و منافع اقتصاد اصلاً با کسی تعارف نداریم.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
وجود این علائم، همراه با حالت افسردگی و خستگی، می تواند نشانه ای از کم کاری تیروئید باشد که در آن هورمون کافی تولید نمی کند. به گزارش جی پلاس، یکی از سخنگویان NHS گفت: "علائم کم کاری تیروئید اغلب شبیه علائم سایر بیماری ها است و معمولا به کندی ایجاد می شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امیدوار تجریشی: معاون یا مدیر کل برای جبران کم کاری خود بخشنامه یک شبه صادر میکند وزیری که نتواند آن را کنترل کند استیضاح می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
98 درصد نوزادان تازه متولد شده از غربالگری کم کاری مادرزادی تیروئید و فنیل کتونوری بهره مند می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۶    
حجت الاسلام فرحمند با بیان اینکه نباید اجازه دهیم همان هایی که کم کاری و بی توجهی به مردم و مملکت داشته اند دوباره صندوق های رای را مصادره کنند گفت: لذا هر چقدر که ناراحتیم و گله داریم باید بیشتر در عرصه انتخابات حضور داشته باشیم تا اجازه ندهیم مسببین وضع موجود دوباره داخل مجلس بیایند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که چند سالی است، تسهیلات حمایتی با عنوان ودیعه مسکن به کمک مستاجران آمده تا از فشار اقتصادی بابت اجاره کم کند، سنگ اندازی بانک ها و کم کاری شبکه بانکی باعث شده تا عملا اجرای این قانون مهم، رضایت بخش نباشد،
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۲۱    
بخشی از دین گریزی نتیجه کم کاری مبلغان دینی است که دین را به خوبی و به صورت کامل و همراه با ارزش های جذابش به جوانان معرفی نکرده و گاهی فقط بخشی از دین را که شامل احکام، سختی ها و تکلفاتش هست را بیان کردند و از بیان زیبایی هایش غفلت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نقل و انتقالات فوتبال ایران در پنجره زمستانی با خروج مهاجمان پرسپولیس و کم کاری استقلال در این مقطع به پایان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : از این زشت تر نمی شود که با تز وطن پرستی و تعصب بیش از حد، فرد یا افرادی متهم به دریافت رشوه برای کم کاری در قبال مملکت شان شوند. حتی مطرح شدن شایعه چنین اتفاقی هم به اندازه کافی مشمئز کننده هست چه برسد به وقوع آن ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی، بانک های عامل قرارداد پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن با 29 درصد از متقاضیان واجد شرایط را امضا کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دزفول با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر قانون گذاری و نظارت بر اجرای درست قوانین گفت: گرفتار بودن کشور با چالش فساد اقتصادی نشان می دهد مجلس در انجام وظایف خود به درستی عمل نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۱    
تبریز- ایرنا- نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر با اشاره به کم کاری انجام شده در حوزه صنعت و اقتصاد آذربایجان شرقی، برون رفت از مشکلات استان آذربایجان شرقی را نیازمند سرمایه گذاری و افزایش اختیارات استانی عنوان کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اقدامات گسترده و متنوع زیربنایی و اقتصادی دولت در سراسر کشور گفت: متاسفانه در گذشته کسانی که بیش از 40 سال مدیریت های ارشد اجرائی کشور را برعهده داشتند به خاطر روحیه رخوت ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات مجلس در استان البرز در خصوص دخالت یا عدم دخالت نمایندگان مجلس در انتصابات و عزل و نصب ها گفت: من در عزل و نصب ها دخالت نمی کنم اما باید بر نحوه اجرای کارهای مربوط به مردم نظارت کنم که به خوبی و درستی پیش برود، در غیر این صورت مطالبه گری خواهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار خلیل آباد گفت: کم کاری از هیچ اداره ای در خصوص مسکن ملی پذیرفته نیست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۲    
تحقق وعده ها از سنجه هایی است که در هنگامه انتخابات نقشی محوری در مجاب کردن مردم برای حضور در پای صندوق های رای دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
جنتی گفت: جبران کم کاری بانک ها در پرداخت تسهیلات 550 میلیون تومانی مسکن را پیگیری می کنیم تا سرعت اجرای پروژه ها افزایش یابد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه موقت شهرستان سنندج گفت: نباید به خاطر کم کاری برخی از نمایندگان مجلس با صندوق های رای قهر کنیم.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
محمدحسین شفیعی ها و رضا عسگری در بخش دوم برنامه "راه نو" به موضوع ضعف ها و کم کاری های مرتبط با حوزه انتخابات پرداختند. محمدحسین شفیعی ها و رضا عسگری در بخش دوم برنامه "راه نو" به موضوع ضعف ها و کم کاری های مرتبط با حوزه انتخابات پرداختند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۰    
دارچین یکی از ادویه های بسیار خوشبو و خوش طعم است و به روش های مختلف و ترکیبات متعدد از آن استفاده می شود، این ادویه خواص درمانی رایجی دارد که از جمله خواص آن در طب سنتی می توان به لاغری، بهبود تنگی نفس، کاهش فشار و قند خون و کنترل دیابت و کم کاری تیروئید اشاره کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۳:۵۷    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا ، روانبخش دیهیم روز چهارشنبه در نشست شورای اداری گچساران گفت: این دولت انقلابی و به افراد و مدیران دلسوز و جسوری نیاز دارد که مدام پای کار باشند. دیهیم ادامه داد: همکاری و تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی در رفع مشکلات مردم تاثیر بسزایی دارد. وی با بیان [...]
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین - خوزستان، رضا امینی شامگاه سه شنبه یکم اسفند ماه در حاشیه نخستین نمایشگاه روایت خدمت ( نمایشگاه جامع مدیریت شهری شهرداری کلانشهر اهواز) در نشست خبری اظهار کرد: این نمایشگاه به عنوان روایت خدمت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان قائم مقام رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: زمانی که زمین مور نیاز برای راه اندازی شهرک گلخانه ای در گنبد موجود است و سرمایه گذارانی هم به جد پیگیر ماجرا هستند، کوتاهی و کم کاری متولیان امر در رفع موانع موجود معنایی ندارد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
ساعت 24- کم کاری تیروئید به عنوان یکی از رایج ترین اختلالات غدد درون ریز، بیشتر در بین زنان مشاهده می شود و با تورم و افزایش اندازه غده تیروئید همراه است. این وضعیت می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی از جمله اختلالات روحی و روانی، اضافه وزن قابل توجه، و بیماری های قلبی-عروقی شود ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۷    
برای درمان کم کاری تیروئید، اولین گزینه ای که به ذهن می رسد، قرص لووتیروکسین سدیم است، دارویی که تنها می تواند بیماری را کنترل کند، ضمن اینکه در اثر مصرف زیاد و بلندمدت مضر است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱    
خانم ها باید با دقت به دنبال علائم و نشانه های هشداردهنده باشند و مراقبت های لازم را انجام دهند. وجود برخی از علائم ممکن است نیاز به انجام آزمایش خون را ضروری سازد تا مشخص شود فرد به پرکاری تیروئید یا کم کاری تیروئید مبتلاست یا نه.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
میثم حسین پور قاضی جوانی است که در سال های اخیر خیلی ها او را به عنوان یک قاضی خلاق می شناسند.
در بخش دوم برنامه گفت وگو محور "راه نو" مهری السادات تقوی و مهدیه السادات میرناصری به موضوع ضعف ها و کم کاری ها در حوزه انتخابات پرداختند. در بخش دوم برنامه گفت وگو محور "راه نو" مهری السادات تقوی و مهدیه السادات میرناصری به موضوع ضعف ها و کم کاری ها در حوزه انتخابات پرداختند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲    
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های ایران پس از 6 سال وقفه، از یکشنبه -29 بهمن - در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: مردم تصور می کنند که در مورد مسائل برق، آب، نان و جاده و امثال آن، رهبری کم کاری کرده است. این در حالی است که اگر منتخب مردم که رئیس جمهور، دولت و نمایندگان مجلس هستند کم کاری کردند، نباید پای رهبری گذاشته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
درحالی از تحویل بخشی از واحدهای مسکن مهر در پردیس ماه ها می گذرد اما به دلیل کم کاری پیمانکاران واحدهای مذکور قابل سکونت نیست. این پروژه ها فاقد آسانسور، پمپ، مخزن و ... هستند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۲    
در حالی که نمایندگان مجلس یازدهم در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس با مصاحبه های گوناگون در خصوص طرح حذف پیمانکار نیروی انسانی در حال ماهی گیری از آب گل آلود برای خود هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان قم گفت: از ابتدای امسال 154 هزار فقره تسهیلات خرد به شهروندان قمی پرداخت شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی گفت: عدم ارائه گزارش و یا کم توجهی در ارائه گزارش گاها باعث می شود دستگاه متهم به کم کاری شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بهبود تغذیه مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: خستگی، افزایش وزن، ریزش مو، عدم تحمل سرما، خشکی پوست، احساس خواب آلودگی و افسردگی از شایع ترین علائم کم کاری تیروئید است.
فاخته نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فاخته ، حجت الاسلام رنجبران اظهار کرد: مردم نسبت به شرعی بودن لاشه و خوراک خود اعتقاد خاصی دارند و برای آنها این موضوع، بسیار با اهمیت است. ما امروزه، در زمینه صید و ذبح شرعی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۰    
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان از کم کاری مسئولان در عرصه جهاد تبیین انتقاد و بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به این مهم تاکید کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۷    
غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشستی در دانشگاه تهران گفت: اگر منتخب مردم که رئیس جمهور، دولت و نمایندگان مجلس هستند کم کاری کردند، نباید پای رهبری گذاشته شود
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد علی زلفی گل در نشست سراسری اساتید معارف اسلامی دانشگاه ها گفت: اساتید معارف اسلامی در صف اول دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند چرا که باید پاسخگوی تمامی ابهامات نسل جوان و در برخی موارد پاسخگوی کم کاری های مسئولین باشند و ... ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عجمی با بیان اینکه ادبیات درباره روایت دوران کرونا کم کاری کرده است، گفت: کادر پزشکی در ایام شیوع ویروس کرونا 300 شهید تقدیم کرده است که جا دارد روایت های بیشتری در این باره تولید شود.
فرهاد درویشی و رحیم حداد از استادان دانشگاه استان در بخش دوم برنامه "راه نو" به ضعف ها و کم کاری های موجود پرداخته و به وجود فضای رقابتی برای انتخاباتی پویا تاکید کردند. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۳:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، اگر مقدار زیادی فیبر و مایعات دریافت می کنید و هنوز با یبوست دست و پنجه نرم می کنید، بدانید که مشکل جای دیگری است؛ کم تحرکی، دیابت، کم کاری تیروئید، مصرف داروهایی مانند مسکن های مخدر، داروهای ضد افسردگی، آنتی اسیدهای حاوی آلومینیوم، داروهای فشار خون ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اگر مقدار زیادی فیبر و مایعات دریافت می کنید و هنوز با یبوست دست و پنجه نرم می کنید، بدانید که مشکل جای دیگری است؛ کم تحرکی، دیابت، کم کاری تیروئید، مصرف دارو هایی مانند مسکن های مخدر، دارو های ضد افسردگی، آنتی اسید های حاوی آلومینیوم، دارو های فشار خون ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ احسان عابدی در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه اگر در سایر حوزه ها نارضایتی هایی از جمله مباحث اقتصادی وجود دارد و دشمن هم دنبال ایجاد فضای ناامیدی در جامعه است ...