چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۳۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیمانکاران»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/البرز معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز با گلایه از افزایش هزینه اجرای طرح های آبخیزداری گفت: طی چند ماه شاهد افزایش قابل توجه تجهیزات و مصالح مورد استفاده در اجرای طرح های آبخیزداری بوده ایم که همین امر ادامه کار را برای پیمانکاران سخت کرده است.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حوزه مدیریت بندر امام درباره ملزم بودن شرکت های پیمانکاری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا گفت: تمامی شرکت ها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بنادر هستند. از این رو از کارگران می خواهیم که تخطی پیمانکاران را گزارش دهند.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارگران یک شرکت از پیمانکاران بندرامام از حقوق و مزایایی مثل حق ارتفاع، حق بدی آب و هوا محروم هستند ولی کارمندان کارفرمای مادر یعنی سازمان بنادر از این مزایا برخوردار هستند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۵    
دراین بین اما هیچگونه نظارت دقیق و کارشناسی بر روی تولیدات تحویلی این سازندگان به پیمانکاران و کارفرمایان نفتی صورت نمی گیرد تا جاییکه بسیاری از کارشناسان همراهی کارفرمایان برخی از پروژه ها ...
پیرو بازدید های میدانی نمایندگان، گزارش های بسیار نگران کننده ای از وضعیت نابسامان نیروگاهها، شرکت های بهره بردار از شبکه برق، تأمین کنندگان تجهیزات و پیمانکاران دریافت شده است که بیم آن می رود موجب اعتراضات و تجمعات و به تبع آن اختلال در تأمین برق کشور گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
خراسان شمالی از جمله استان های کم تر توسعه یافته در حوزه راه ها و جاده هاست که باید با توجه ویژه به این موضوع هر چه سریع تر وضعیت بهتری را برای مردم رقم زد، اما به گواه پیمانکاران راه ساز در استان، مجموعه مدیریتی راه و شهرسازی استان به بهانه ورود بازرسی به عملکردها، وظایف خود را انجام نمی دهد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۸    
#جوابیه شبکه محترم خبری کرج رسا موضوع: جوابیه با سلام و احترام بازگشت به موضوع مطرح شده در تاریخ 3 آذر 99 در خصوص مراجعه افراد برای اجرای شبکه داخلی فاضلاب منازل در منطقه #مهرویلا به اطلاع می رساند ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پروژه احداث سد عمارت شهرستان گرمی با پیشرفت فیزیکی 93 درصد به مرحله تکمیل رسیده است. عباس جنگی مرنی افزود: عملیات اجرایی این سد توسط پیمانکاران ادامه دارد و در صورت مساعد بودن هوا و تامین اعتبار لازم در زمان مقرر به بهره برداری می رسد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم یکی از پیمانکاران پروژه های بزرگ عمرانی و تفریحی از احداث پارک طبقاتی در استان قم برای اولین بار خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۹    
عملیات اجرایی احداث کارخانه تغلیظ دره زار در دو بخش مجزای خردایش و فلوتاسیون، از آبان ماه 1397 توسط پیمانکاران EPC آغاز شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۱    
به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، خانم شهزاد بهادری کارشناس حوزه خبر و رسانه در یاداشت انتقادی می نویسد ؛مهندس مرتضی افروزی مدیر آزاد سازی و املاک شهرداری اصفهان بر اثر سقوط در ساختمان جهان نما اصفهان در گذشت!! ؟؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم شهردار قم گفت: مدیریت و کاهش هزینه ها به عنوان اصل مهمی در شهرداری قم پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون یک میلیون و 50 هزار نفر بیمه بیکاری دریافت کرده و از خرداد ماه نیز برای 82 هزار نفر بیمه بیکاری برقرار شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران پیمانکاری شهرداری سهند در استان آذربایجان شرقی از چندین ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده خود خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- فرماندار دشتیاری در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: تمامی ساخت وسازها در محدوده شهر و یا روستاهای این شهرستان باید براساس قانون انجام شود و در صورت تخلف با پیمانکاران برخورد قانونی شدیدی خواهد شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سندیکای صنعت برق در نامه ای به معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، درخواست کرد مهلت سه ماهه تعیین شده برای همکاری کارفرمایان با سازندگان و پیمانکاران تمدید شود.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۲    
آمازون رسما اعلام کرده که تعدادی از کارمندان خود که در پروژه داخلی تحویل کالا با پهپاد مشغول به فعالیت هستند را اخراج می کند ، البته آن ها می توانند در بخش های دیگر این کمپانی کار کنند. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن -در سال "جهش تولید" با همت و تلاش شبانه روزی همکاران مدیریت امور فرآوری و پیمانکاران مربوطه در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، رکوردهای تولید آبان ماه به شرح ذیل محقق گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل عمران پردیس از فسخ قرارداد یکی از پیمانکاران بدعهد مسکن مهر این شهر خبر داد. این پیمانکار مساکن مهر را ناقص و بدون آسانسور تحویل مالکان داده بود.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بجنورد را شهری مناسب برای سرمایه گذاری و توسعه توصیف کرد و گفت: از سرمایه گذاران و پیمانکاران در اجرای طرح های توسعه شهری حمایت می کنیم.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی، نیره بیات: رقیه یادگاری رئیس سازمان مدیریت و بر نامه ریزی استان مرکزی گفت: تخصیص 70 درصدی به طرح های تملک دارایی سرمایه ای استان داده شد که در جلسات بعدی پیشرفت فیزیکی پروژه ها مطرح می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به وضعیت کاری نیروهای شاغل در شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران شد.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۲    
خبراستان:تنها چند ساعت از حضور روز پنجشنبه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به ورامین و دستور برای آغاز عملیات اجرایی احداث خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- پیشوا در محدوده ورامین نگذشته بود که عوامل شهرداری برای بار دوم طی هفته اخیر از ادامه کار پیمانکاران شرکت راه جلوگیری کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تنها چند ساعت از حضور روز پنجشنبه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به ورامین و دستور برای آغاز عملیات اجرایی احداث خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- پیشوا در محدوده ورامین نگذشته بود که عوامل شهرداری برای بار دوم طی هفته اخیر از ادامه کار پیمانکاران شرکت راه جلوگیری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۱    
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با اشاره به زباله گردی با لباس منتسب به شهرداری اظهار داشت: از ابتدای شروع همه گیری ویروس کرونا در کشور سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین ، زباله گردی و تفکیک پسماند از مخازن شهری را ممنوع و غیر قانونی اعلام کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر استان قم، با بیان این که مجلس شورای اسلامی از طرح های جامعه کارگری استفاده کند، گفت: طرح جایگزینی تعاونی های کارگری بجای پیمانکاران موجود از جمله طرح های ارائه شده از سوی جامعه کارگری است که اگر اجرایی شود، قدمی بزرگ در تحقق اصل 44 قانون اساسی است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان در نشست با پیمانکاران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، از تلاش ها و خدمات ارزنده و همیشگی آنان بویژه در وقوع حوادث بحرانی تقدیر کرد. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۲    
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران پیمانکاران را شریک استراتژیک و تجاری این شرکت خواند و گفت: ما به دنبال کوچک سازی شرکت و رسیدن به اهداف، با مشارکت بخش خصوصی هستیم تا با نگاهی به مقوله هم افزایی، ضمن بهره مندی از تجارب پیمانکاران، در توانمندسازی شرکت های نوبنیان نیز کوشا باشیم.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: شیوع ویروس کرونا بازارها و مشاغل مختلفی را تحت تاثیر قرارداده؛ یکی از این بخش ها مسکن و حوزه ساخت و ساز است که با وجود این بیماری و وضعیت اقتصادی ، روزهای سختی را پشت سر می گذارد.میزان ساخت و ساز در یک سال اخیر کاهش داشته و حتی افزایش قیمت مسکن سبب نشده تا این بخش رونق یابد ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان با اختصاص اعتبار 200 میلیاردی قول تکمیل پروژه راه آهن زنجان-تهران را می دهند، اما هنوز تکلیف بدهی ها به پیمانکاران به صورت شفا مشخص نشده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی گشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، با عنایت به مصوبه ستاد فنی سازمان جهاد کشاورزی استان و ورود این شرکت به پروسه تولید بذر گندم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران نسبت به حوادث اخیر در مترو، خواستار نظارت بیشتر بر پیمانکاران شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی مشکلات ایجاد شده شامل فرسایشی شدن اجرای طرح های عمرانی استان، افزایش هزینه های اجرا و تأخیر در بهره مندی مردم استان از مزایای آنها را به دنبال داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سامان دهی کارگران ساختمانی شهرداری مشهد: از اردیبهشت 99 تا حالا 65 هزار مورد اعزام کارگر برای کار های روزمزدی که مردم و پیمانکاران اعلام کرده اند، داشته ایم.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد به ریاست معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه و اعضاء تشکیل و مواردی از قبیلانتشار اوراق مالی اسلامی برای اجرا و تکمیل طرح ساختمان سد و نیروگاه چمشیر" ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار بوشهر با اشاره به ابلاغ بخشنامه تسویه و تهاتر بدهی های دستگاه های اجرایی به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی گفت: باید مطالبات مالیاتی و پیمانکاران طرح های مختلف دستگاه های اجرایی استان بوشهر از طریق تهاتر تسویه شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت:وقتی مطالبات پیمانکار داده نمی شود به سمت خلع ید نمی توان رفت چرا که پیمانکاران صاحب صلاحیت هستند و تنها دلیل عدم اجرای برخی پروژه ها کمبود اعتبارات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت: قیمت برخی تجهیزات گازرسانی از سال گذشته تا کنون چهار برابر افزایش داشته که همین قدرت عمل پیمانکاران را کند کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: نماینده دادستان اعلام کرد شخصاً به پرونده به کارگیری کودکان توسط پیمانکاران بازیافت زباله ورود پیدا می کند.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۲    
لیست پیشنهادی اتحادیه ی صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران برای انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای منتشر شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه استان استاندار خراسان شمالی بر پرداخت مطالبات کارگری تاکید کرد و گفت: شرط پرداخت اعتبارات به پیمانکاران پرداخت حقوق کارگران باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اعتبار خوبی برای اجرای پروژه آبرسانی بن - بروجن تزریق شده است، گفت: مطالبات تمامی پیمانکاران به طور کامل پرداخت شده است، اسناد مناقصه برای جذب پیمانکار بخش آبگیر این پروژه در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی دویست و هفتمین جلسه ی رسمی علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز صبح امروز یکشنبه 25 آبان به ریاست شهرام دبیری و حضور شهردار تبریز و سایر اعضای شورا در عمارت شهرداری تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران تهاتر شهر از واگذاری املاک معرفی شده از سوی مودیان شهرداری متقاضی صدور هولوگرام به پیمانکاران در قالب مزایده خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران پیمانکاران را شریک استراتژیک و تجاری این شرکت خواند و گفت: ما به دنبال کوچک سازی شرکت و رسیدن به اهداف، با مشارکت بخش خصوصی هستیم تا با نگاهی به مقوله هم افزایی، ضمن بهره مندی از تجارب پیمانکاران، در توانمندسازی شرکت های نوبنیان نیز کوشا باشیم.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: قانون جنجالی تامین قیر برای پروژه های عمرانی به تایید شورای نگهبان رسیده و به دولت ابلاغ شده است. این طرح از اواخر تیرماه امسال در مجلس با قید دو فوریت بررسی و تصویب شد و به شورای نگهبان رفت و حالا با تصویب نهایی آن ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳    
به طورمعمول در قراردادهای میان کارفرمایان و پیمانکاران در هر زمینه ای، تعهد طرفین به مفاد قرارداد، اهمیت ویژه ای دارد و به طور مثال در یک پروژه ساختمانی تا زمانی که پیمانکار مجری احداث ساختمان، پروژه را به طور کامل و مطابق با ضوابط ایمنی و استاندارد و خواست کارفرما، تکمیل نکند ...