پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیمانکاران»

بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان به نقش بذر در میزان عملکرد نهایی کشاورزان اشاره کرده و گفت ضروری است مزارع بذری توسط شرکتهای تولید بذر و واحد ثبت و گواهی بذر و نهال رصد شده و توصیه های لازم به پیمانکاران جهت تهیه حداکثری بذر از مزارع تحت نظارت به عمل آید.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس از واگذاری بیش از 165 میلیون یورو کالا و تجهیزات طرح ساخت واحد فرآورش مرکزی میدان آزادگان جنوبی (CTEP) به پیمانکاران، سازندگان و تأمین کنندگان داخلی خبر داد.
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
59 مانور جهادی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در امر سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه ،کاهش خاموشی های ناخواسته،کاهش هزینه های جاری شرکت ،جلب رضایت مشترکین ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر ایران: آخرین وضعیت دو شهردار بازداشت شده در تهران اعلام شد. اسماعیلی: علاوه بر بازداشت دو شهردار، یک نفر از معاونان سابق یکی از شهرداران مناطق تحت تعقیب قرار گرفت. سه نفر از پیمانکاران در این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خروج پیمانکاران لاکهید مارتین از پایگاه هوایی بلد در عراق به بهانه حملات شبه نظامیان، چند فروند اف 16 باقیمانده از ناوگان عراق را که هنوز عملیاتی هستند، زمین گیر می کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۵    
معاون شهرسازی شهرداری با سادگی توام با حق به جانبگی تمام می گوید که بحث در خصوص افتتاح مسیر و بعد تامین دوچرخه یا برعکس، مثل داستان مرغ و تخم مرغ است. غافل از اینکه این بحث ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۷    
سال گذشته بیش از 95 درصد از 168 گلزار استان البرز به سازی شده است همچنین در سال جاری نیز با اعتبارات تخصیص یافته از سازمان مدیریت و شناسایی پیمانکاران واجد الشرایط بزودی ساماندهی مابقی گلزارها نیز اجرا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: در راستای تنظیم بازار گوشت در تبریز و طبق توافق با پیمانکاران در فروشگاه های کشتارگاه تبریز، مقرر شده تا در آستانه عید سعید فطر، قیمت گوشت قرمز در این فروشگاه ها ارزان شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اجرای موفقیت آمیز طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری در ستاد و مناطق سی وهفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: سال گذشته 370 میلیارد ریال از بدهی های پیمانکاران بخش راه و شهرسازی این استان از طریق تهاتر بانکی و مالیاتی پرداخت و تسویه شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تسویه افزون بر 37 میلیارد تومان از مطالبات سال گذشته پیمانکاران در راستای اجرای بند (و) تبصره قانون بودجه سال1399خبر داد.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۲    
شهردار زرند صبح امروز از مراحل لوله گذاری شهرک امام علی اکبر آباد، خیابان امیر کبیر، خیابان شهید صدوقی و شهید عربزاده بازدید و با توجه به عدم تعهد پیمانکاران به تعهدات خود دستور توقف فعالیت های این طرح را صادر کرد.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۲    
شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر کرمان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود و پیمانکاران از بین داوطلبان مرد و بومی استان به صورت قرادادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار ویژه سقز گفت: عملیات زیرساخت جاده جایگزین مسیر سقز - مریوان به طول سه کیلومتر توسط پیمانکاران آماده شده و فقط آسفالت آن مانده است که باید هرچه زودتر این مسیر آسفالت و زیر بار ترافیک برود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: پیمانکاران و دستگاه های خدمات رسان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند که پروژه فرودگاه سقز تا 20 خرداد امسال تحویل داده شود و به بهره برداری برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: پرداخت مطالبات پیمانکاران استان بوشهر با مکانیزم تهاتر انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: براساس توافقی که با پیمانکاران و دستگاه های مختلف صورت گرفته، مقرر شده پروژه جاده جدید سنندج - مریوان تا 31 اردیبهشت تکمیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با اشاره به بدعهدی دولت در قبال تعهداتش به پیمانکاران، از نقش اساسی بانک ها در حمایت از تولید یاد کرد و 4 راه حل در این زمینه پیشنهاد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر خواستار اجرای مکانیزم تهاتر برای پرداخت مطالبات پیمانکاران در استان شد و گفت: پژوهش های مرتبط با کشت گیاهان سازگار با اقلیم استان بوشهر تقویت می شود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیردفتر ایمنی وکنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: به منظورکاهش حوادث برق گرفتگی درمشاغل ساختمانی، رعایت حریم برق و انجام نکات ایمنی درهنگام اجرای هرگونه عملیات ساختمانی که در مجاورت شبکه برق می باشد، بسیار ضروری است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به جذب 800 کودک کار و خیابان در طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان گفت: تاکنون فقط 9 کودک دوباره برای کار به خیابان برگشته اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
حذف تبعیض مزدی نیاز به اصلاحات قانونی دارد. سالهاست که نمایندگان مجلس از طرح حذف پیمانکاران و در دستور کار قرار گرفتن آن سخن می گویند اما تا امروز هیچ زمان، پای چنین طرحی به صحن علنی مجلس نرسیده است. امروز بیشترین چیزی که کارگران را آزار می دهد، همین تبعیض به ظاهر قانونی اما در واقع غیرقانونی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا در جمع خبرنگاران گفت، پیمانکاران نظامی مانند دیگر نیروهای آمریکایی افغانستان را ترک خواهند کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود و پیمانکاران از بین داوطلبان مرد و بومی استان به صورت قرادادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار ویژه سقز گفت: فرودگاه سقز از طرح های اولویت دار کردستان برای بهره برداری تا پایان دولت است که باید تمام دستگاه های خدماتی در واگذاری خدمات به آن و پیمانکاران چندگانه در ادامه عملیات، تسریع کنند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۷    
چرا دولت با وجود این همه نارضایتی و ظلم مشهود به کارگران شرکتی، همچنان از انعقاد مستقیم قرارداد با کارگران و حذف شرکت های واسطه امتناع می کند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها روستای طارم از توابع بخش مرکزی شهرستان حاجی آباد به دلیل ترک فعل مدیران و پیمانکاران پروژه راهسازی به روستایی در محاصره خاکریزی بزرگ تبدیل شده است و این موضوع مشکلات زیادی برای اهالی ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سال گذشته بیش از 95 درصد از 168 گلزار استان البرز به سازی شده است همچنین در سال جاری نیز با اعتبارات تخصیص یافته از سازمان مدیریت و شناسایی پیمانکاران واجد الشرایط بزودی ساماندهی مابقی گلزارها نیز اجرا خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کارگران پیمانکاری معادن زغال سنگ البرز شرقی از مسئولان درخواست کردند با سرکشی از کار پیمانکاران این واحد معدنی، به مشکلات عدیده آنان بخصوص مشکلات معیشتی و ضریب سلامت و ایمنی کارگران رسیدگی کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حادثه معدن زغال سنگ در حدود ساعت 12 ظهر روز شنبه 11 اردیبهشت ماه در تونل شماره 42 معدن بزرگ طزره رخ داد. دو نفر از پیمانکاران معدن در تونل محبوس شده اند گفته می شود تاکنون بیش از 300 واگن آوار از محل حادثه معدن طزره دامغان خارج شده است تا این دو پیمانکار را از زیر آوار خارج کنند اما هنوز اثری از ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۳    
آخوندی با اشاره به آبگرفتگی روستای صمدآباد شهرستان خوسف در جریان بارندگی روزهای گذشته گفت: دلیل این آبگرفتگی سهل انگاری پیمانکاران شرکت گاز بوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اعداد و آمار تزریق واکسن کرونا تا زمانی که مرحله اول کار به پایان نرسد، کامل نمی شود؛ با این حال می دانیم پاکبان ها واکسن می زنند؛ چه کارگران رسمی شهرداری باشند و چه اتباع افغانستانی که پیمانکاران رسما آن ها را به کار گرفته اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
بخش آمریکایی پایگاه هوایی بلد در شمال بغداد هدف شلیک 10 راکت کاتیوشا قرار گرفت که این بخش پایگاه را به آتش کشیده است؛ برخی رسانه های عراقی می گویند تعدادی از پیمانکاران آمریکایی در این حمله کشته و زخمی شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساخت پردیس سینمایی امید شهرستان نور که سال 1398 موضوع ساخت آن مطرح شده بود به دلیل شرکت نکردن پیمانکاران واجد شرایط در مناقصه ساخت این پروژه هنوز آغاز نشده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل:یک روز پس از شلیک دو موشک به محل استقرار سربازان و پیمانکاران آمریکایی، سه راکت دیگر به این پایگاه شلیک شد. خسارات احتمالی مشخص نیست و هیچ گروهی نیز مسئولیت این حمله را نپذیرفته است.یک روز قبل نیز دو موشک به سمت این پایگاه شلیک شده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پیمانکار نظامی سالی بورتر وابسته به ارتش اشغالگر آمریکا، مستقر در پایگاه هوایی بلد هدف تعدادی راکت قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رجبی مشهدی گفت: هوشمندسازی شبکه های برق و ارائه خدمات مهندسی به کشور عراق با توجه به پتانسیل خوب شرکت های تامین کننده تجهیزات، پیمانکاران و مشاوران انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره و مدیر عملیات شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت می گوید که حضور پیمانکاران EPC پرتوان و بنام کشور در پروژه پتروشیمی دهدشت مولّفه های بسیار تأثیرگذار در این تغییر وضعیت مثبت طرح بوده اند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اکبر بهنام جو صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چهار سال پیش فقط 50 کیلومتر از 750 کیلومتر در حال احداث بزرگراه بوده که هم اکنون 350 کیلومتر جاده سازی در حال اجرا بوده که از پارس آباد گرفته به سمت سربند و مشگین شهر ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهدی هدایت روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دریافت امضا بابت سازه هایی که در واحد تامین نشده، موجه نیست و با متخلفان برخورد می شود. وی افزود: شرکت عمران بر اساس ساز و کاری مشخص صورت جلسه ای به مالکان ارائه کرده و مالک بر اساس امکانات موجود صورت جلسه را امضا و واحد [...]
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
کشف اختلاس در یکی از بیمارستان های استان کرمان اداره کل بازرسی استان کرمان اعلام کرد: اختلاس 110 میلیارد ریالی توسط مسئول امور مالی یکی از بیمارستان های این استان کشف شد. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
بازرس کل استان کرمان از بازداشت شهردار ماهان و شهردار سابق کیانشهر کوهبنان به علت مشارکت در اختلاس و دریافت رشوه خبر داد.
مهندس محمدحسین زینلی مدیرعامل شرکت صنایع مس افق کرمان گفت: نتیجه آزمون ارزیابی و جذب نیروی انسانی پیمانکاران اصلی شاغل در مجتمع های مس سرچشمه رفسنجان و شهربابک برای این شرکت عصر امروز دوازده اردیبهشت ماه از طریق سایت مرکز تخصصی دانشگاه صنعتی شریف به آدرس اینترنتی www.karasa.ir قابل مشاهده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران ضمن تشریح دستاوردهای شورای پنجم در حوزه کارگری گفت: از ابتدای امسال شاهد همترازی حقوق نیروهای شرکت شهربان، معبربان و حریم بان با نیروهای شرکت هادیان شهر هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به دلیل آموزش های ایمنی به صورت حضوری و مجازی برای کارگران و کارفرمایان، بازرسی های مستمر از کارگاهها، الزام تمامی کارفرمایان به بکارگیری مسئول ایمنی، برگزاری کمیته های حفاظت فنی و تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران ، حوادث تا 40 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۴    
گروه استان ها- نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: متأسفانه پیمانکاران شهرداری و کارفرمای کارگران پاکبان، پارکینگ ها و اتاق بازرگانی از پرداخت حقوق ماهانه و بیمه کارگران طفره می روند که این وضع کارگران شهرداری و اتاق بازرگانی را مستأصل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: 70 درصد اقدامات موثری که در شهر انجام می شود همچون در حوزه فضای سبز و آرامستان ها به خدمات کارگران بستگی دارد و باید تلاش کنیم که در این شرایط سخت این امور را فقط به پیمانکاران نسپاریم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۴    
نماینده کارگران در شورای عالی کار کشور گفت: جامعه کارگری در زمان کرونا ترک کار نکردند؛ اما شاهد این هستیم که به دلیل نداشتن امنیت شغلی بیماری خود را اعلام نمی کنند ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ........، این موفقیت پس از دو سال کار تحقیقاتی و با مشارکت شرکت های دانش بنیان و پیمانکاران داخلی حاصل شد و خطوط تولیدی یاد شده با حضور "مهدی صادقی نیارکی" معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۴    
جلسه هماهنگی با پیمانکاران عمرانی با هدف تسریع، بهبود و ارتقای وضعیت انجام پروژه های عمرانی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در سالن جلسات فرمانداری رباط کریم به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.