یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۱:۵۸Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطار شهری»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
استاندار البرز با اشاره به طراحی پروژه های راهی بزرگ در استان البرز، گفت: این پروژه ها به منظور تسهیل تردد مردم در دستور کار قرار گرفته است که در این میان نیمه نخست سال 1400 شاهد بهره برداری از کمربند شمالی و قطار شهری کرج خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- شهردار کرمانشاه با اشاره به دریافت اوراق مشارکتی از دولت به ارزش حدودی 500 میلیارد تومان گفت: قطار شهری کرمانشاه سال آینده ریل گذاری می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در حوزه قطارشهری انقلابی شکل گرفته است، گفت: یکی از مصداق های توسعه شهری ایجاد و راه اندازی حمل و نقل ریلی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه از مسافران خواست در داخل قطار فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با توافق شهرداری اردبیل و قرارگاه خاتم الانبیاء قرار است طرح انبوه بر ریلی تراموا در دستور کار پیگیری و اخذ مجوزهای قانونی قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، گفت: 31 رام قطار نسل اولی نیاز مبرم به تعمیرات اساسی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه: 31 رام قطار نسل اولی نیاز مبرم به تعمیرات اساسی دارند .
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به تحویل 6 کراس آور متروی قم تا پایان سال از طی شدن تمامی آزمایشات و دریافت استانداردهای بین المللی تجهیزات داخلی متروی قم خبر داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به ضرورت تقویت بودجه های در نظر گرفته شده برای حمایت از حمل ونقل همگانی درون شهری (توسعه، نوسازی و بهسازی سامانه های اتوبوسرانی و مینی بوسرانی درون شهری و سامانه های قطار شهری مبتنی بر مطالعات جامع و ساماندهی حمل ونقل شهر ها و نیز مطالعات حمل ونقل همگانی شهری) ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای شهر مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد عزم و اراده جدی برای بهره گیری از تکنولوژی و سیستم های قطارشهری دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه چند سال پیش دو رام قطار برای قطار شهری کرج خریداری اما در اختیار متروی تهران قرار گرفته بود، گفت: این دو قطار پس از رسیدگی و انجام یک سری تعمیرات در مپنا، یکشنبه هفته آینده به کرج تحویل داده می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۲    
سومین دسترسی ایستگاه متروی شهید کاوه در خط 2 قطار شهری، دیروز با حضور مسئولان شهری به بهره برداری رسید.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۸    
جلسه مجمع عمومی اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشور که با حضور مدیران عامل سازمان ها و شرکت های قطار شهری و اعضای اتحادیه در محل احداث مترو اسلامشهر برگزار شد
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین رجب صلاحی در خلال جلسه مجمع عمومی اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشور به میزبانی سازمان مترو اسلامشهر گفت: شهرداری اسلامشهر با عزم جهادی و همت بالا، عملیات احداث پروژه عظیم و ملی مترو اسلامشهر را آغاز کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸    
روز گذشته مجمع عمومی اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور به میزبانی سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری اسلامشهر برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد گفت: دسترسی سوم ایستگاه میدان سعدی خط دو قطار شهری تا پایان سال افتتاح می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
موحدی زاده با بیان اینکه امیدوارم ایستگاه سلامت و پایانی خط 2 نیز در سال 1400 تکمیل و به بهره برداری برسد، گفت:توسعه صنعت مدرن قطار شهری کار بسیار سخت و دشواری است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو قطار شهری مشهد طی مراسمی با حضور محمدرضا کلائی شهردار مشهد؛ محمدرضا هاشمی فرماندار و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشور گفت: طی سنوات گذشته و با توجه به مشکلات اقتصادی گریبان گیر دولت از میزان اعتبارات دولتی سهم کمتری به بخش پروژه های مترو و قطار شهری تخصیص داده شده که امیدواریم در طی سالیان آتی این میزان اعتبارات افزایش چشمگیری یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۵    
شهردار اصفهان گفت: تکمیل خط اول و پیشرفت چشمگیر خط دوم قطار شهری اصفهان در شرایط تحریم، انقلاب عمرانی در مدیریت شهری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-نمایندگان مجلس به شهرداری های مجوز دادند با تأیید وزارت کشور حداقل 50 درصد تا سقف 80 هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی ریالی را به طرح های قطار شهری و حمل و نقل شهری اختصاص دهد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به نیاز متروی قم به 31 ماشین سوزن گفت: 19 دستگاه از آن ها در مسیر دپو و 12 ماشین سوزن برای مسیر استفاده می شود.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای با اختصاص دو میلیارد دلار فاینانس برای ساخت و بهره برداری از خطوط قطار شهری و کاهش آلودگی هوا موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها سرپرست سازمان قطار شهری شهرداری گفت: شرکت کیسون پس از فسخ قرارداد از سوی شهرداری حاضر به تحویل کارگاه ها نیست و این مسئله با شکایت شهرداری در دادگاه در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان گفت: چهار طرح بزرگ و توسعه محور استان شامل قطعه سوم کنارگذر شرق، قطار شهری اصفهان - بهارستان، آبرسانی گلاب 2 و 6 بانده شدن جاده اصفهان - شهرضا تا پایان دولت دوازدهم بهره برداری می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد گفت: دسترسی دوم ایستگاه شهید کاوه خط دو با هزینه 17 میلیارد تومان آماده بهره برداری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به پیشرفت 80 و 67 درصدی ایستگاه های A9 و A13 متروی قم، بر لزوم اقدام همزمان در حوزه های کاری سازه ای و تجهیزاتی تأکید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آئین افتتاح رسمی پل آفتاب و خیابان های آسمان و تابان و همچنین آغاز عملیات حفاری تونل خط 2 قطار شهری با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز دراصفهان انجام شد ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز با حضور واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور عملیات حفاری تونل خط 2 قطار شهری اصفهان از جبهه غرب به شرق به طول شش و نیم کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 4 هزار میلیارد ریال آغاز شد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود واعظی روز جمعه در آیین آغاز عملیات حفاری تونل جبهه غرب به شرق خط 2 قطار شهری کلانشهر اصفهان افزود: با این وجود مردم و مسئولان باید در مقابل دشمنان بایستند و کوتاه نیایند که به طور قطع پیروزی نصیب ملت ایران است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ضمن اعلام آغاز عملیات حفاری بخش میانی خط 2 قطار شهری اصفهان گفت: این مجموعه با در اختیار داشتن بیشترین دستگاه حفار مکانیزه (TBM) در کشور، از قابلیت منحصر به فردی در حفاری مکانیزه تونل در منطقه برخوردار است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به افتتاح پروژه های متعدد برای توسعه و عمران اصفهان گفت: خوشبختانه امروز همه ایران و از جمله اصفهان به کارگاه سازندگی تبدیل شده و این نشان می دهد که فشار حداکثری و جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران شکست خورده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، چهارشنبه 17 مرداد سال 86 بود که با حضور مسوولان وقت وزارت راه و شهرسازی، شرکت راه آهن و مسوولان محلی، کلنگ احداث مترو ورامین به زمین خورد. یکی از مطالبات مهم مردم جنوب شرق استان تهران، راه اندازی مترو و دسترسی آسان به شبکه قطار شهری [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل قطار شهری تهران و حومه اعلام کرد: ایستگاه یادگار امام (ره) در خط 6 مترو آماده بهره برداری است و در هفته های آینده این ایستگاه افتتاح خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵    
کلایی گفت: پروژه های عظیم مشهد مانند قطار شهری و تقاطع چهار سطحی آزادگان با کمک قرارگاه خاتم الانبیا در حال انجام است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹    
با توجه به ضرورت توسعه حمل و نقل ریلی، خط یک مترو اصفهان در محور شمالی - جنوبی به طول 20 کیلومتر و با 20 ایستگاه راه اندازی شد. در محور شرقی - غربی نیز خط دو قطار شهری به طول 20 کیلومتر حد فاصل خیابان زینیبه اصفهان و میدان شهدای خمینی شهر احداث خواهد شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته های تخصصی و فنی اتحادیه قطارشهری های کشور با حضور روسای کمیته ها به صورت حضوری و ویدیو کنفرانس به میزبانی اتحادیه شرکت های قطارشهری کشور برگزار شد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۶    
به گزارش مشهد فوری، کیامرز، مدیر عامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: در حفاری خط 3 قطار شهری و قبل از آن در خط 2 ، به دلیل اینکه در میدان شهدا آب فاضلاب پایین نمی رود ما در هنگام حفاری به آب فاضلاب برخورد می کنیم ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه شهرداری تهران، پیروز حناچی، در این دیدار با اشاره به وضعیت سیستم حمل و نقل عمومی تهران گفت: شهرداری تهران به دنبال برقی سازی ناوگان حمل و نقل عمومی مانند تاکسی ها، اتوبوس ها و همچنین موتورسیکلت هاست همچنین توسعه قطار شهری که در حال حاضر نیز 250 کیلومتر از آن ساخته شده [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گله شهروند محترم از آغاز حفاری خط 4 قطارشهری پیش از پایان خط 3، همراه با پاسخ مسئولان.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری اصفهان گفت: حفاری 6.5 کیلومتری جبهه غربی خط دوم مترو( از غرب به شرق) از هفته جاری با تی بی ام با قطر 9.5 متر آغاز می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
صفحه نخست روزنامه های سه شنبه 5 اسفند به بهره مندی مردم 14 استان کشور از آزادراه غدیر و بهره برداری از قطار شهری کرج تا سال 1400 اختصاص داشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: سرفاصله اصلی در افق طرح با شکل گیری شبکه خطوط مترو دو و نیم دقیقه است که برای این هدف گذاری، حداقل 38 رام قطار در خط یک نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۰    
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: گزارش ارائه شده کمیسیون عمران در خصوص حادثه قطار شهری که به دستور رئیس شورای شهر بررسی شده است، شفاف نیست و نواقص و ایرادات گرفته شده به صورت کامل و شفاف بررسی نشده است که تقاضا داریم مجدداً به صورت قانونی و شفاف بررسی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
پیشنهاد تعیین بهای بلیط قطار شهری برای سال 1400 در شورای شهر اصفهان تصویب شد.
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۷    
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار دارند یا خدمات ضعیفی دریافت می کنند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷    
خلیلی اردکانی با اشاره به تمرکز و جدیت شورای اسلامی شهر کرج برای بهره برداری از قطاری شهری به عنوان مطالبه عمومی مردم گفت: قطار شهری کرج فروردین 1400 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج با اشاره به اینکه دو ایستگاه 45 گلشهر و چهارراه طالقانی قطار شهری کرج 87 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطارشهری قم با بیان اینکه این شهر در بومی سازی سوزن کراس آور خط شکن بوده است، گفت: برای حمایت از تولیدات بومی باید در ابرپروژه های شهری به دستاوردهای مهندسان ایرانی اعتماد کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از آنجایی که جایز ندانستیم که به خاطر تعویق مراسم افتتاح به دلیل محدودیت ها، بیش از این منتظر بهره برداری بمانیم، در روزهای آتی با حضور یکی از مسئولان کشوری خیابان های آسمان و تابان که هم اکنون در اختیار شهروندان است، افتتاح می شود. ...