جمعه ۲۸ خردادساعت ۱۳:۰۰Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطار شهری»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور گفت: برنامه احداث طرحهای قطارشهری در 10 شهر کشور شامل تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کرج، اهواز، قم،کرمانشاه و اسلامشهر با مجموع جمعیتی حدود 20 میلیون نفر درحال انجام می باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۷    
نصف جهان: مدیرکل دیوان محاسبات استان اصفهان از پروژه های در دست احداث سازمان قطارشهری اصفهان بازدید به عمل آورد. در این بازدید مدیر کل دیوان محاسبات استان از ایستگاه های خرازی و کهندژ از خط دوم قطار شهری اصفهان بازدیدکرد و از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه های مذکور قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
متروی کرج مراحل پایانی را طی می کند ، خط دو این پروژه 27 کیلومتر بوده و یکی از پرترددترین خطوط درون شهری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
شجاعت دو ایرانی در کمک رسانی به موقع و جلوگیری از وقوع حادثه ای بزرگ در برخورد قطار شهری و کامیون در توکیو بازتاب گسترده ای در رسانه های ژاپن داشت.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، برنامه ها واهداف ائتلاف نیروهای انقلابی شهر قلعه نو (ندابنده علی نصرآبدد، حجت الاسلام احمد خسروی، سید ناصر موسوی و سید مرتضی میرنژاد) برای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی 1400بدین شرح است: _پیگیری رفع مشکلات و تامین امکانات مدارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۸    
گروه استان ها نامزد شورای ائتلاف در شورای شهر مشهد گفت: خط 3 و 4 قطار شهری مشهد نیز بسیار مهم است و بهتر است بجای پروژه های روبنایی شهری به موضوع حمل و نقل عمومی و آسفالت معابر حاشیه شهر مشهد بپردازیم.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری محمد رضا خاکسار، با اصحاب رسانه صبح امروز برگزار شد. گیلان صدر : کاندیدای شمشین دوره انتخابات شورای شهر رشت در ابتدای صحبت های خود اجرای توسعه و عمران شهری در بخش های ساماندهی پسماند ، ترافیک ، شهر هوشمند، قطار شهری ، ساخت و سازهای غیرقانونی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از اختصاص 750 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سد هواسان، پروژه قطار شهری کرمانشاه، احداث جاده گیلانغرب به سومار و ساماندهی ناوگان حمل و نقل شهری کرمانشاه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: درمجموع به 3 دلیل ضرورت ترافیکی، استفاده از ظرفیت دستگاه حفار و بهره گیری از اوراق مشارکت، حفاری تونل خط 4 قطارشهری آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگران نگهداری پیمانی خط 5 قطار شهری تهران در ناحیه کرج به هشتگرد از اعتراض صنفی صبح امروز (22خرداد ماه) خود خبر دادند. آن ها به دلیل معوقات مزدی، در ایستگاه مترو هشتگرد تجمع کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۵    
درخواست و پیشنهاد شهروند مشهدی برای رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخ مسئولان
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۵    
در سال 99 شهرداری مشهد توانست بودجه تخصیص داده شده برای ساخت قطار شهری را تامین کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۸    
کرج - ایرنا - علی کمالی زاده شهردار کرج روز سه شنبه در حاشیه بازدید از خط 2 قطار شهری کرج در گفت و گو با خبرنگاران بیان داشت: خط 2 قطار شهری کرج با 97.6درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه انجام تست گرم قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۲۶    
عضو شورای شهر کرج پیشرفت کلی پروژه قطار شهری کرج را 46 درصد عنوان کرد و گفت: این درحالی است که طی 15 سال تنها 30.7 درصد پیشرفت داشت و در طی دو سال و چند ماه در شورای پنجم حدود 15 درصد پیشرفت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۴    
شهردار کرج با اشاره به نزدیک شدن زمان افتتاح بخشی از ایستگاه های خط 2 قطار شهری کرج گفت: اکنون اولویت افتتاح با ایستگاه طالقانی و 45 متری گلشهر است که پیشرفت 97.6 درصد پیشرفت دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار کرج اعلام کرد که فاز یک خط 2 قطار شهری کرج با 97.6درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه انجام تست گرم قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان قطار شهری کرج با تاکید بر اینکه طبق مطالعات حمل و نقل انجام شده روزانه 100 هزار نفر مسافر میان کرج و تهران تردد می کنند، گفت: خط متروی کنونی جوابگوی جابجایی این حجم مسافر نیست و در نهایت توان جابجایی 70 هزار مسافر را دارد، به همین دلیل خط سومی هم باید ایجاد شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- پلیس ژاپن در حال بررسی این ماجرا است،اما کمیته برگزاری بازی های المپیک 2020 هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده است. یاسوشی موریا یکی از مقامات ارشد کمیته برگزاری بازی های المپیک 2020 ژاپن صبح امروز (دوشنبه) با پریدن در مسیر یک قطار شهری اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
"یوسف توشار" یک روز کامل را در ایستگاه قطار شهری داکا پایتخت بنگلادش گذراند تا این صحنه ها رابه تصویر بکشد. حدود 2000 مرد،زن و کودک با نشستن بر روی سقف قطارها با ارتفاع 3/5 متر و تنها بااعتماد به حفظ تعادل خود، از کار به خانه می روند. سرعت متوسط این قطارها در حدود27 مایل در ساعت است. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۰    
سپهرغرب، گروه شهر - طاهره ترابی مهوش: متأسفانه علیرغم قرار گرفتن بودجه قطار شهری همدان در ردیف های ملی هنوز ابلاغ بودجه از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام نشده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه قطار شهری کرمانشاه پیشرفت خوبی داشته و با قدرت درحال فعالیت هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چهارشنبه 16 مرداد سال 86 بود که پس از مطالبات مردمی، کلنگ احداث قطار حومه ای تهران- ورامین با حضور مسوولان وقت به زمین زده شد، قطاری که ساختش در همان زدن کلنگ بر زمین متوقف ماند و این مهم از 8 سال پیش با تبیین برنامه، رفع معارض و تخصیص اعتبار در سال 96 تحقق یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: با توجه به تغییر ساعت کار ادارات مشهد، ساعت کار قطار شهری مشهد از فردا 17 اردیبهشت ماه تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: با توجه به تغییر ساعت کار ادارات مشهد، ساعت کار قطار شهری مشهد از فردا 17 اردیبهشت ماه تغییر می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وحید مبین مقدم، مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد گفت: ساعت کاری قطار شهری مشهد از فردا 17 خرداد تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه گفت: قطار شهری تبریز فردا چهاردهم خرداد آماده جابجایی نمازگزاران است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: تا پایان خرداد ماه امسال عملیات احداث ایستگاه آمادگاه به عنوان سیزدهمین ایستگاه خط دو متروی اصفهان آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- استاندار البرز با اشاره به نزدیکی افتتاح فاز نخست خط 2 قطار شهری کرج اعلام کرد که اکنون این فاز 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
نماینده عالی دولت در استان البرز از راه اندازی سه ایستگاه متروی داخل شهر کرج تا قبل از پایان دولت دوازدهم خبر داد و گفت: در این مرحله امکان جابجایی روزانه 6000 مسافر بین سه ایستگاه در نقاط پرترافیک کرج وجود دارد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم با اشاره به آخرین وضعیت ساخت ایستگاه های مترو در فاز نخست خط یک گفت: تکمیل دو ایستگاه مطهری و میدان کشاورز در اولویت قرار دارد.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، داریوش زارع اظهار داشت: تجهیزات رادیویی در مترو به منظور ایجاد ارتباط میان پرسنل، مسئول ایستگاه، مرکز فرمان و راهبرها نصب و یکی از نقاط مهم تأثیرگذار به شمار می رود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا قاری قرآن گفت: پروژه قطار مسافربری اصفهان- شهر جدید بهارستان در حال حاضر بیش از 87 درصد مسیر تونل آن تکمیل شده و مسیر روسازی با سرعت مطلوب در حال انجام است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر کرج گفت: با پیمایش بیش از شش کیلومتر از مسیر اولویت اول پروژه خط دو قطار شهری کرج، آخرین اقدامات و فعالیت های انجام شده توسط شرکت سایبر را مورد بازدید قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱    
کرمانشاه - ایرنا - عملیات اجرایی فاز اول قطار شهری کرمانشاه، حد فاصل ابتدای منطقه کارمندان تا میدان آزادی، این روزها شتاب بیشتری پیدا کرده و زیرساخت کار تا حدودی زیادی جلو رفته است. بخش زیادی از تجهیزات ریل گذاری هم انبار شده و آماده استفاده است.(عکاس: بهمن زارعی) ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مقام های محلی سن حوزه در ایالت کالیفرنیا اسامی قربانیان تیراندازی در محوطه قطار شهری این منطقه را اعلام کردند که یک ایرانی نیز از جمله آنهاست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مقامات محلی امریکا در "سن حوزه" در ایالت کالیفرنیا اسامی 9 قربانی تیراندازی روز چهارشنبه در محوطه قطار شهری این منطقه را اعلام کردند که در میان آن ها نام یک ایرانی به چشم می خورد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: مقام های محلی در سن خوزه کالیفرنیا اسامی 9 قربانی تیراندازی در محوطه کارگاه قطار شهری این منطقه را اعلام کردند. عبدالوهاب علاقمندان، 63 ساله، که برای 20 سال کارمند شرکت ریلی و اتوبوسرانی منطقه سانتاکلارا بود هم در میان قربانیان است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نوبخت گفت: آماده تعریف مشارکتی برای پایان پروژه قطار شهری بهارستان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: روند توسعه طرح قطار شهری اصفهان به بهارستان در یک سال با دستور رییس سازمان برنامه و بودجه 35 درصد داشته که قابل توجه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای تکمیل طرح قطار شهری اصفهان- بهارستان با توجه به سرعت بالای اجرای آن، آماده مشارکت در این کار تا پایان دولت دوازدهم هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج با اشاره به تلاش های شبانه روزی مهندسان و کارگران فنی اعلام کرد که فاز یک قطعه 2 قطار شهری کرج با 97 درصد پیشرفت فیزیکی به روزهای افتتاح نزدیک شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۶    
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم از اجرای تکنولوژی جوش فلش بات در جوش درز ریل برای نخستین بار در مترو قم خبرداد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان - جلسه شهردار اهواز با نمایندگان قرارگاه خاتم در خصوص ادامه عملیات پروژه قطار شهری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد اعلام کرد که طرح توسعه قطار شهری شهرجدید هشتگرد - گلشهر کرج تا پایان خردادماه جاری تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۵    
کرمانشاه- ایرنا- اگر به نرخ روز حساب کنیم، قطار شهری کرمانشاه تاکنون 2 هزار میلیارد تومان هزینه برداشته است، پروژه پرسر و صدایی که از همان ابتدا با چالش های زیادی مواجه شد اما مدیران استان کرمانشاه اکنون وعده جدیدی درباره زمان افتتاح آن به مردم داده اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
بر اثر برخورد دو قطار شهری در کوالالامپور پایتخت مالزی بیش از 200 مسافر مصدوم شدند. به گزارش ایسنا، مقامات کوالالامپور با بیان اینکه این حادثه داخل یک تونل رخ داد، اظهار داشتند: یکی از این دو قطار در دست تعمیر و خالی از مسافر بوده است که با یک قطار حامل 213 مسافر برخورد کرد ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی مالزی برناما اعلام کرد برخورد دو قطار شهری در کوالالامپور بیش از 200 مصدوم برجای گذاشت.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهدبا اشاره به طرح محاسبه کرایه قطار شهری براساس مسافت نیز گفت: براساس مصوبه شورای شهر برای محاسبه کرایه براساس مسافت مقدمات کار انجام شده و در حال نهایی کردن نرم افزار مورد نیاز برای عملیاتی کردن این طرح هستیم. ...