چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۰۱Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطار شهری»

ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- شهردار کرج با بیان اینکه هزینه تکمیل آزادراه شهید سلیمانی در شمال این کلانشهر 70 هزار میلیارد ریال برآورد شده است، اعلام کرد: عزم مدیریت شهری با حمایت دولت سیزدهم بر تکمیل این آزاد راه و بخش عمده قطار شهری کرج در سال آینده معطوف شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۲    
مدیرعامل سازمان قطار شهری قم گفت: سال 1401 شهرداری قم به وزارت کشور تعهد داد که در صورت تامین واگن در سال 1402، فاز نخست متروی قم را راه اندازی کند که هم اکنون آماده هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: در تلاش هستیم فاز اول خط سه قطار شهری با وجود تمام محدودیت ها سال آینده در مسیر میدان شهدا، باب الجواد(ع) و پایانه مسافربری به بهره برداری برسد و تا پایان سال تست گرم انجام خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد از ارائه خدمات رایگان در روز عید نیمه شعبان و ولادت حضرت قائم (عج) خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
الله اکبر های دو مرد با هیبت داعش که با جیغ های بی وقفه دو زن همراه شده، ایستگاه مترو را ملتهب می کند. این نمایشی است که به صلاحدید مدیر مجموعه فرهنگی و هنری مترو در یکی از ایستگاه های مترو به نمایش درآمده و در ابتدا رعب و وحشت مسافران قطار شهری را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - عضو شورای شهر اهواز گفت: با توجه به اراده جدی دولت برای تکمیل قطار شهری اهواز، قرارداد این طرح باید در سال جاری منعقد شود.
پایگاه خبری مشهد رخداد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۲    
مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد بیان کرد: ارزانترین حمل و نقل ریلی در دنیا متعلق به مشهد است مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد گفت: یکی از ارزانترین حمل و نقل ریلی در دنیا متعلق به مشهد است. هزینه تمام شده دو مولفه دارد که بر اساس تورم حمل و نقل مشخص می گردد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در این بسته خبری از جابه جایی دوچرخه با اتوبوس شهری در یزد تا مشکل نقدینگی قطار شهری کرج کاهش یافت و سیستم نظارت بر خطوط تاکسیرانی تهران هوشمند شد را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری شهرداری مشهد گفت: در آستانه سیزدهمین سالروز بهره برداری قطارشهری مشهد هستیم، دوم اسفند، نخستین فعالیت قطارشهری رسما آغاز شد و در حال حاضر مفتخر به گنجینه تجارب و ظرفیت ها هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد، گفت: تنها 10 درصد هزینه مترو از شهروندان دریافت می شود و مابقی هزینه ها بر دوش مدیریت شهری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: بنا داریم تا از سال آینده مترو تا ساعت 22:30 فعال باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: براساس اولویت موجود، قطارشهری به سمت شرق اصفهان هدایت شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تامین لوازم یدکی و بهسازی واگن های مترو مشهد در سال آینده نیاز است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد گفت: امروز و پس از سال ها فعالیت، در حال حاضر روزانه 300 هزار نفر جابه جایی صورت می گیرد؛ اما متاسفانه کمبود 60 دستگاه واگن در خط یک وجود دارد و خط دو به صورت کامل به بهره برداری نرسیده و امیدواریم هرچه زودتر شاهد تکمیل خط سه و چهار باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان جزئیات بودجه بررسی شده 1403 را تشریح کرد و گفت: سهم 70 درصدی اعتبارات عمرانی به 30 درصدی بودجه جاری در بودجه سال آینده حفظ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- شهردار کرج با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت شهری اعلام کرد: در زمان حاضر مشکل نقدینگی برای ادامه ساخت قطار شهری کرج کاهش یافته است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
شهردار کرج در نشست با مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی کرج، مدیرعامل شرکت سابیر و مدیر پروژه قطار شهری از تلاش تیم مدیریت شهری این کلانشهر و عوامل سازنده طرح برای اتمام هر چه سریع تر ایستگاه شهید سلطانی و اتصال متروی کرج به تهران خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها تولید کننده ریل در غرب آسیا جزو لیست خرید سازمان های قطار شهری کشور قرار گرفته و آمادگی کامل خود را برای تامین ریل مورد نیاز همه متروهای کشور اعلام نموده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار کرج اعلام کرد: لایحه بودجه 1403 با چکش کاری کارشناسی در جلسات متعدد کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر و با رویکرد محله محوری، محرومیت زدایی و توسعه عمران و آبادانی شهری به مبلغ 20 هزار و 455 میلیارد تومان مصوب شد که به نسبت بودجه مصوب 1402، افزایش بیش از 100 درصدی دارد. ...
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز کیانی، در بخش دیگری از این دیدار به تلاش های مدیریت شهری کرج برای پیشرفت کلانشهر و تامین آسایش و آرامش شهروندان اشاره کرد و افزود: به رغم وجود مشکلات و موانع متعدد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۶    
قم - ایرنا - با حضور مدیرعامل سازمان قطار شهری قم، به بررسی ابعاد پیدا و پنهان مترو قم و برخی از موضوعات و ابهامات مطرح شده در خصوص این پروژه شهری پرداخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - با حضور مدیرعامل سازمان قطار شهری قم عوامل عقب ماندگی مترو قم از زمانبدی اولیه خود و برخی موضوعات مطرح شده در خصوص احتمال سوء جریان در این پروژه شهری بررسی شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۷    
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛علی قاسم زاده با حضور در آیین ورود دستگاه تی.بی.ام به ایستگاه میدان امام حسین(ع) و آغاز ریل گذاری خط دوم قطار شهری با بیان این مطلب گفت: پروژه خط 2 مترو هم اکنون در 20 جبهه کاری، 16 ایستگاه و 2 تونل در حال احداث است و ریل گذاری آن از امروز آغاز [...]
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: ریل ذوب آهن اصفهان بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل قطار شهری اصفهان گفت: دستگاه تی بی ام به ایستگاه امام حسین (ع) رسید و عملیات ریل گذاری خط دو متروی اصفهان هم آغاز شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، علی قاسم زاده ظهر سه شنبه با حضور در آئین ورود دستگاه تی. بی. ام به ایستگاه میدان امام حسین (ع) و آغاز ریل گذاری خط دوم قطار شهری که در قالب بیست و هشتمین ویژه برنامه به احترام مردم اصفهان برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: پروژه خط 2 مترو هم اکنون در 20 [...]
ماین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - مصادف با میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار، دستگاه حفار مکانیزه (TBM ) تونل خط 2 مترو اصفهان به ایستگاه میدان امام حسین که از جمله میادین کلیدی و گره های ترافیکی شهر اصفهان است، رسید ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - شهردار اصفهان از پیش بینی 60 هزار میلیارد ریال اعتبار برای احداث خط دوم قطار شهری این کلانشهر در سال آینده خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه با بیان اینکه خط دوم متروی این کلان شهر با قوت پیش می رود، گفت: سال جاری بیش از سه هزار میلیارد تومان قرارداد منعقد کردیم که اگر منابع مالی آن تامین می شود، اواخر سال آینده بهره برداری آزمایشی مترو از ایستگاه زینبیه تا طوقچی را خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه ریل گذاری خط دو متروی این کلان شهر از ایستگاه اول یعنی دارک آغاز خواهد شد، گفت: ریل ها در محل دپوی قطار شهری قرار دارد و هم زمان با ورود دستگاه TBM در روز ولادت امام حسین(ع)، ریل گذاری خط دو نیز آغاز می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمرکز شورای ششم بر تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام همچون آزادراه شهید سلیمانی و پروژه قطار شهری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شورای شهر مشهد برای انجام مطالعات امکان سنجی و اولویت سنجی طرح توسعه خطوط قطار شهری در مسیر میدان فردوسی تا آرامگاه فردوسی مهلت یک ساله به شهرداری داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج – ایرنا- شهردار کرج با بیان اینکه عملیات طرح توسعه خط 2 قطار شهری کرج شتاب یافته است، اعلام کرد: روسازی و ریل گذاری 6 کیلومتر دیگر این خط پایان یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه با بیان اینکه دستگاه حفار خط دو متروی این کلان شهر در حال حاضر حدفاصل ایستگاه های خلجا و امام حسین (ع) مشغول حفاری است و روز بیست وچهارم بهمن به ایستگاه امام حسین (ع) می رسد، گفت: این ایستگاه بزرگترین و عمیق ترین ایستگاه خطوط متروی اصفهان است.
افتخار میهن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مشهد مقدس از تخفیف و تقسیط عوارض شهرداری به مناسبت 22 بهمن خبر داد. محمدرضا قلندرشریف اظهار کرد: در ایام دهه فجر تعداد زیادی پروژه افتتاح و برخی آغاز عملیات اجرایی داشته اند که این پروژه ها جزو کلان پروژه های تأثیرگذار در مشهد هستند و از جمله آن می توان به پیگیری فاز اول خط سه قطار شهری مشهد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مردم غیور و ولایی مشهد با حضور پرشور در میدان حماسه آفریدند. این شهروندان قدرشناس، پیمان خود با انقلاب را از ازدحام گسترده جمعیت در ایستگاه های قطار شهری آغاز کردند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، این مراسم در آستانه مبعث رسول اکرم(ص) هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کلان شهر شیراز و جمعی دیگر از مقامات مسئول و مدیران شهری با همراهی اصحاب رسانه در محل پروژه برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه پروژه خیابان و فضای سبز گرکان وارد مراحل اجرایی شده است، گفت: پروژه هایی همچون فضای سبز و زیرگذر حصه، تملک کمربندی مشترک با منطقه 15 و قطار شهری در بودجه سال آینده این منطقه پیش بینی شده است.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با توجه به اهمیت سرویس دهی بیشتر در روز 22بهمن بیان داشت: با هدف تسهیل در رفت و آمد راهپیمایان این کلانشهر، قطار شهری کرج آماده استقبال از حضور باشکوه و انقلابی شهروندان عزیز است. منتشر شده در تاریخ 21 بهمن ماه 1402
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از پیشرفت 80 درصدی ایستگاه شهید سلطانی به عنوان نقطه اتصال متروی کرج و خط پنج متروی تهران خبر داد. خلیل کوزه کنانی با اشاره به آخرین وضعیت پیشرفت پروژه قطار شهری کرج اظهار کرد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ علی قاسم زاده اظهار کرد: خط دو قطار شهری نسبت به مدت زمان احداث خط یک زودتر آماده می شود و طبق پیش بینی ها، فاز نخست بهره برداری این خط حدفاصل ایستگاه های دارک تا طوقچی تا پایان سال آینده تکمیل خواهد شد. او افزود: دستگاه حفار مکانیزه جبهه غربی روز سه شنبه 24 بهمن [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
قطارشهری اصفهان در روز 22 بهمن رایگان مسافران شهری را جابجا می کند.
قم نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز : رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم با اشاره به تایید سوء جریان در پرونده قطار شهری توسط بازرسی استان، گفت: ادعای مدیران شهرداری قم در خصوص نظر اداره کل بازرسی استان در رابطه با عدم تخلف در این پروژه شهری، کذب است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه گفت: در راستای تکمیل اولویت نخست بهره برداری خط دو متروی این کلان شهر، نخستین محموله ریل خریداری شده از شرکت ذوب آهن وارد محل دپوی زینبیه شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد از سرویس دهی رایگان قطار شهری به راهپیمایان 22 بهمن خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه مدیریت شهری قم در یک دهه اخیر گام های مثبت بسیاری برای آبادانی شهر برداشته است، گفت: امروز هم شاهد این بودیم که پروژه بسیار مهم قطار شهری قم از هر نظر آماده است و تنها نیاز به واگن، این پروژه را متوقف نگه داشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا_ مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری از مترو تهران اعلام کرد: حوالی ظهر امروز/چهارشنبه/ یک مرد بر اثر برخورد با قطار شهری جان خود را از دست داد. هادی زند روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه، تجاوز به حریم ریلی در ایستگاه مترو انقلاب گزارش شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری از مترو تهران اعلام کرد: حوالی ظهر امروز/چهارشنبه/ یک مرد بر اثر برخورد با قطار شهری جان خود را از دست داد.