شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۲:۱۶Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه»

بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
اخبار منتشره از جبهه اصلاحات، از ناامیدی نسبت به نتیجه انتخابات و تشدید اختلافات در این طیف حکایت می کند چنانکه بهزاد نبوی گفته اگر مثل سال 84 و 92 شکست خوردیم، کسی حق ندارد از میان اصلاح طلبان ما را سرزنش کند.
کیهان   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اخبار منتشره از جبهه اصلاحات، از ناامیدی نسبت به نتیجه انتخابات و تشدید اختلافات در این طیف حکایت می کند چنانکه بهزاد نبوی گفته اگر مثل سال 84 و 92 شکست خوردیم، کسی حق ندارد از میان اصلاح طلبان ما را سرزنش کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
با استقرار صندوق های اخذ رای در مراکز بهداشتی ، مدافعان سلامت در استان زنجان ، در جبهه ی دوم سینه به سینه ی دشمنان ایستادند.
کیهان   ۳ ساعت پیش    
پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم مهدی بیدی فرا رسیده است. او یکی از بازماندگان غافله شهادت از دوران دفاع مقدس است که مطاع خود را در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) یافت. سال 50 متولد شد و در دوران انقلاب، با وجودی که کودکی خردسال بود اما عصبانیت ساواک را برانگیخته و تحت تعقیب قرار گرفته بود ...
کیهان   ۳ ساعت پیش    
پرسش: از منظر آموزه های وحیانی چه راهکارهایی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و تقویت جبهه حق وجود دارد؟ پاسخ: مهم ترین شیوه سران کفار و مشرکین و دشمنان اسلام در مقابله با اسلام استفاده از جنگ نرم بود. البته آنها از جنگ سخت هم فروگذار نکردند و جنگ های بدر، احد، احزاب، خندق و.. ...
کیهان   ۳ ساعت پیش    
نبی ستیزی نخستین جلوة عداوت شیطان با اهل حق، نبی ستیزی است. او پس از سرپیچی و عصیان در برابر امر خداوند، و بیرون شدن از صف ملائک و مقربان، قسم یاد کرد که یک دَم از دشمنی با انسان باز ننشیند و از پیش و پس و چپ و راست،1 برای آنان دام بگشاید و ایشان را در سرکشی از امر حق، با خود همراه سازد. ...
کیهان   ۳ ساعت پیش    
آرش فهیم رهبر معظم انقلاب اسلامی قبل از ورود کشور به فضای انتخاباتی، پیامی صادر کردند که دارای اهمیتی حیاتی است. حضرت آیت الله روز 11 خرداد در بخشی از این پیام تصریح کردند: می دانید که سعی زیاد می شود برای واگرایی هنر و هنرمندان از مفاهیم انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رزمندگان دوران دفاع مقدس علاوه بر حضور در جبهه های نبرد، حالا با حضور پرشور خود در انتخابات شرکت می کنند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران و فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر این نکته که حضور پررنگ مردم در انتخابات باعث کاهش فشار دشمن بر کشور می شود، بیان داشت: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات ریاست جمهوری دشمن را از رسیدن به اهدافش مایوس می کنند.
کرامت نظری جانباز هفتاد درصد لرستانی که در دوران جنگ تحمیلی در دفاع از مام میهن دو پای خود را از دست داده و یک دست وی نیز از کار افتاده است، امروز از طریق صندوق سیار رای خود را به صندوق انداخت و مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کرد.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نکونام بابیان اینکه نگاه جبهه مقاومت به انتخابات ایران است، افزود: بی شک حضور حداکثری و انتخاب درست می تواند جبهه مقاومت را تقویت کند.
همشهری   ۸ ساعت پیش    
مهدی کروبی رئیس اسبق مجلس و از سران جبهه اصلاحات دقایقی قبل رای خود را به صندوق سیار انداخت.
پایگاه خبری قلم   ۹ ساعت پیش    
باید تشویق کنیم همه پای صندوق رای بیایند چراکه اثرگذاری هر رای از ضربه هر گلوله به سوی دشمن بیشتر خواهد بود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
ایرنا- کرمان- حماسه حضور کرمانیان در عرصه حساس انتخابات امروز نشان داد که ایستادگی در برابر دشمن با تکیه بر ولایت و بصیرت، ایستادن در جبهه ای است که خون هزاران شهید را گلگون کرده و در نهایت انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رسانده است.5054 عکاسان: نجمه حسنی-سمیه حسن شاهی
سبلان ما   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سرهنگ پاسدار حمیدرضا الله بداشتی شامگاه امروز در نشست با مدیران بسیج سازندگی و هیئت رییسه مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل اظهار کرد:امروز با افتخار مردم یاری و مردم داری در اولویت برنامه های بسیج و سپاه قرار گرفته است و خدمت خالصانه به مردم توفیق الهی به همه بسیجیان ...
حجت الاسلام محمدحسنی گفت: مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات نشان می دهند هرگز در زمین دشمن بازی نخواهند کرد و برای همیشه دشمن را در دسترسی به منافع ملی و دینی ناامید خواهند کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا امام جمعه موقت قم گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی، موجب تقویت هر دو جبهه میدان و دیپلماسی می شود و به طور حتم با یک انتخابات ضعیف نباید در هر دو عرصه انتظار زیادی داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: در جبهه مقاومت نیز نگاه ها به انتخابات ایران است که اگر انتخابات با مشارکت بالا و رای درست شکل بگیرد حتماً می تواند پایه های اسلام و نجات محرومان را قوت بخشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۸    
گروه استان ها- امام جمعه بوشهر مشارکت در انتخابات را جهاد سیاسی دانست و گفت: مشارکت در انتخابات مانند حضور در جبهه های دفاع مقدس است که در این راستا باید همگان شرکت کنند تا اهداف دشمنان خنثی شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت: جبهه مقاومت به فرماندهی مقام معظم رهبری، طرح خاورمیانه بزرگ را شکست داد و این جریانات مهم باید برای مردم به خوبی و روشنی تبیین شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر نمی خواهیم دشمنان جبهه انقلاب درسراسر دنیا شادمان شوند؛ امروز با حضور پررنگ خود، صحنه انتخابات را صحنه دفاع مقدس بدانیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس جامعه مدرسین حوزه گفت: مردم عزیز ایران، بدانید اگر یک لحظه غفلت کنید دشمن برنده و همه ما بازنده ایم، اگر بخواهیم دشمنان جبهه انقلاب و نظام اسلامی در سراسر دنیا بار دیگر با سیلی محکم همراهی کنیم باید حضوری پررنگ و شادمان را امروز در پای صندوق های رأی داشته باشیم.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش المیادین، محمد محیی خاطرنشان کرد: هر جبهه ای که رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی باز کند ما نیز جبهه های دیگری را خواهیم گشود. هرگز غزه در نبرد با (رژیم صهیونیستی) تنها نخواهد بود و ما به دفاع از ملت فلسطین و مقدساتمان پایبند هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۴۷    
آبادانی ها امروز برای حضور در جبهه ای دیگر به صف شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه امروز ما در یک جبهه بزرگ قرار داریم گفت:مردم ما دچار مشکلات اقتصادی هستند، اما قرار نیست این مشکلات اراده محکم مردم ما را در هم بریزد و تسلیم خواست دشمن شویم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۵    
مسعود ده نمکی سکانسی از فیلم اخراجی ها را همزمان با سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه باید رییس جمهور و کارگزاران شهری امانت دار مردم باشند، به مشارکت گسترده مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: همواره مردم ایران نشان دادند برای قدرت و صلابت کشور خود وقت می گذارند که در این دوره از انتخابات نیز چنین خواهد شد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۴    
کاندیدای جبهه اصلاحات در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور گفت: مجموعه فرآیندها نشان می دهد اصلاح طلبان به صورت جدی وارد عرصه انتخابات شده اند و در ریاست جمهوری و شوراها و میاندوره ای مجلس کاندیداهایی دارند.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۴    
تعرفه های انتخابات 30 درصد افزایش یافته است | گروهکهای ضدانقلاب مدتهاست دنبال دلسرد کردن و ناامید کردن مردم هستند اما در جبهه مقابل مردم ما به بهترین شکل ممکن در عرصه هالی حساس نقش آفرینی کردند | ستاد انتخابات در راستای سیاستهای جمهوری اسلامی بستر انتخاباتی امن را در استان همدان فراهم کرده و همکاری ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: امام جمعه بوشهر گفت: انتخابات مایه اقتدار ملی و فراملی، کاهش دهنده توطئه های دشمنان و موجب تحول بنیادین در عرصه برنامه ریزی و مدیریت اجرایی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۵    
کرمان - ایرنا - بوی اسپند می آید، انگار مردمان این دیار در تدارک جشنی پرعظمت هستند جشنی که قرار است بیش از همیشه شور و شعور سیاسی شان و از آن مهم تر عمل به وصیت سردار دلها را به نمایش بگذارد، آری اینجا روستای قنات ملک؛ زادگاه مالک اشتر علی، سیدالشهدای جبهه مقاومت و مرد میدان جهاد و شهادت است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای لیست جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) پای صندوق رای رفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور آگاهانه، انتخاب اصلح و دعوت به شرکت در انتخابات می تواند ملت ما را در دنیا سربلند کند، کشور ما را به عنوان کشور عزتمند در دنیا مطرح کند
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی شجاعی گفت: قدرت جمهوری اسلامی ایران با حضور مردم در پای صندوق های رای به دنیا نمایش داده خواهد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۵۹    
عضو جبهه اصلاحات ایران گفت: مردم می توانند با حضور در انتخابات بازی را برهم بزنند و هر غیر ممکنی را ممکن کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: مردم ایران، مظلومان منطقه، جهان و به ویژه جبهه مقاومت ، انتظار دارند با برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دولتی انقلابی در جمهوری اسلامی روی کار بیاید.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس گروه حماسه و مقاومت آزاده لرستانی: برای دفاع از اسلام مرزی قائل نبودند و هر جا که احساس می کردند، باید جهاد کنند، راهی می شدند؛ روزی پدرشان در جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران، از افغانستان راهی جبهه های مقاومت ایران شد و امروز هم وقتی دیدند مردم سوریه و عراق در چنگال داعشی ها گرفتارند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۵:۴۷    
شهید جهاد خراسان محمود حاتمی یزد که در جبهه فرمانده گروهان بود، پس از بازگشت از خطوط مقدم مسئولیت گشت های شبانه نواحی بسیج در محلات مشهد را برعهده داشت و در نهایت نیز در جریان درگیری با عناصر ضدانقلاب ترور شد و به شهادت رسید.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عکس منتشر شده در صفحات مجازی میان شهروندان گوانگ جوئو که در شرایط همه گیری کرونا هستند، آن ها را تحت تاثیر قرار داده است. در این عکس سه نفر که لباس محافظتی بر تن دارند سوار بر یک موتور برقی با سرعتی بالا رو به جلو حرکت می کنند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرداریوسفی گفت: اولین مورد که می شود به نقش صنایع بزرگ خوزستان در دفاع مقدس اشاره کردحضور نیروهای مختلف این شرکت ها در جبهه ها و مطلبی که خیلی حائز اهمیت است اینکه سنگر اقتصادی وتولید راحتی یک روزتعطیل نکردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شجاعی مهر گفت: عدم مشارکت و حضور در انتخابات سبب تضعیف جبهه اسلام و حق شده و زمینه سیطره دشمن را فراهم کند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
دبیر جبهه وحدت ملی در استان اصفهان: پدرام ،دبیر جبهه وحدت ملی در گفتگو با خبرنگار پیام فوری گفت، فردا 28 خرداد روز سرنوشت سازی برای همه مردم کشور است و امیدواریم مردم با حضور پرشور خود بار دیگر نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی مان را نقش بر آب کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۳    
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم در 28 خرداد حماسه ای رقم می زنند که جبهه انقلاب و مقاومت تقویت شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کاربران توییتر از انصراف سعید جلیلی به نفع سید ابراهیم رئیسی و برای تقویت جبهه انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری استقبال کردند.
اقتصاد آنلاین / آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال کناره گیری سعید جلیلی از صحنه انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران به نفع جبهه انقلاب، سید ابراهیم رییسی با ارسال پیامی، از این تصمیم وی تشکر کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۴    
فعالان ورزشی و فرهنگی اصفهان نیز با پیوستن به پویش همه با هم برای ایران، برای شروعی دوباره که به همت فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اصفهان در ستاد ملت امام حسین(ع) برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو راه اندازی شده، پیوستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
وظیفه شرعی خود می دانم که از این انقلاب دفاع کنم و بنا بر وظیفه به جبهه آمدم این وصیت یکی از ده ها وصیت شهدا درباره انقلاب اسلامی است. امروز نیز خانواده آن ها با خیزش در فضای مجازی برای دفاع از آرمان های کشور بپا خاسته اند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان برای قرار گرفتن در کنار جبهه انقلاب، کافی ست که در کنار مردم ایران می بودید و می ماندید. در کنار مردمی که طی سال های پیشین، صورت نداری خود را با سیلیِ آبروداری، سرخ نگه داشته اند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۹    
اگرچه آمریکا روسیه را تهدید جدی برای امنیت استراتژیک و نظامی خود می داند اما چین جدی ترین رقیبی است که رهبری واشنگتن را در بسیاری از حوزه ها به چالش می کشد برخی تحلیلگران اعتقاد دارند شاید واشنگتن با نشان دادن حسن نیت خود به مسکو تلاش کند تا جبهه ای را در مقابل چین تشکیل دهد و محور مسکو – پکن را ...