دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۳۹Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منوط»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع محرومیت های شهر مرزی رُفَیِع منوط به تخصیص مالیات بر ارزش افزوده و حق آلایندگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۱    
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از بازگشایی مدارس بصورت حضوری منوط به واکسینه شدن تمام افراد جامعه به ویژه دانش آموزان و معلمان خبرداد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حمید رضارخشانی گفت: در بازگشایی مدارس تابع تصمیمات ستاد ملی پیشگیری از کرونا هستیم و تضمین سلامت دانش آموزان و فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۸    
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: بازگشایی حضوری مدارس زنجان منوط به تایید معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان بوده و حضور فرهنگیان استان زنجان از مهرماه امسال در مدارس مشروط به دریافت دو دُز واکسن کرونا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین ادامه فعالیت اصناف را منوط به همراه داشتن کارت واکسیناسیون کرونا دانست.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بانک ها و موسسات اعتباری فقط برای اشخاصی می توانند بن کارت یا کارت هدیه صادر کنند که در آن بانک حساب دارند از همین رو بانک ها دیگر نمی توانند در ازای دریافت پول نقد از مشتریان کارت هدیه صادر کنند و این کارت ها فقط از طریق واریز پول به حساب کارت هدیه صادر خواهد شد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰    
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس هیأت مدیره سندیکای قطعه سازان موتورسیکلت کشور خودکفایی در صنعت موتورسیکلت کشور را منوط به بومی سازی انجین و قوای محرکه در این صنعت دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرادید| دولت در تلاش است تا آموزش مدارس و دانشگاه ها را به روال حضوری برگرداند. هر چند وزیر بهداشت می گوید که برگزاری کلاس ها به شکل حضوری منوط به واکسینه شدن دانشجویان و کادر آموزشی مدارس است. اما وزارت آموزش و پرورش خود را برای آموزش حضوری دانش آموزان در آبان ماه آماده می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: ارائه خدمات به ارباب رجوع در ادارات شهرستان منوط به همراه داشتن کارت واکسیناسیون کرونا است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: با توجه به حذف محدودیت سنی برای تزریق واکسن کرونا در این شهرستان، دستگاه های مختلف ارائه خدمات را منوط به ارائه کارت واکسیناسیون کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با اشاره به روند نزولی کرونا و دو رقمی شدن بستری های روزانه، عنوان کرد: تداوم این روند کاهشی منوط به همکاری مردم با کادر بهداشت و درمان است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۸    
در بسته خبری امشب از پاسخ پورابراهیمی به انتقادات پیرامون انتخاب استاندار تا احتمال ارائه برخی خدمات منوط به کارت واکسناسیون می شنوید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۱۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: پیرو بخشنامه شماره 384127 .98 مورخ 1398.11.6 موضوع ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل شیوه صدور کارت هدیه و بن کارت ریالی ، با عنایت به مفاد ماده (101) آیین نامه اجرایی ماده (14) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی موضوع تصویب نامه شماره 92986 . ت57101ه مورخ 1398.7 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۴    
گروه استان ها استاندار قزوین گفت: تا زمانی که واکسیناسیون ضد کرونایی در همه گروه های هدف و رده های سنی اعلام شده تکمیل نشده، مدارس استان قزوین به صورت آموزش مجازی فعالیت خواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: عبور از پیک کرونا و عادی شدن شرایط کسب و کار و رفع محدودیت ها منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت مستمر از سوی مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به خروج هفت شهرستان این استان از وضعیت نارنجی، گفت: استمرار روند نزولی آمارهای کرونا منوط به رعایت پروتکل ها است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴    
زینی وند گفت: از آنجایی که ممکن است ستاد ملی مقابله با کرونا در آینده تصمیم بگیرد ارائه برخی خدمات را منوط به ارائه کارت واکسن بکند، پس مردم خود را معطل نکنند و واکسن بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر لزوم تامین منابع پایدار پیش از هرگونه افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: این احتمال وجود دارد که مسئولین دولت قبل در ماه های پایانی با هدف هزینه تراشی برای دولت بعد دست به افزایش دومینووار دستمزد کارکنان دولتی زده باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی تنها چند روز به آغاز سال تحصیلی جدید مانده که تصمیم قطعی برای آموزش حضوری یا مجازی دانش آموزان منوط به سیاست های ستاد ملی مقابله با کرونا است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان اجرای الگوی کشت را منوط به اجرای ساز و کار های عملی دانست و گفت: الگوی کشت در استان زنجان با راه اندازی کشاورزی قراردادی و تجاری امکانپذیر است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
فرماندار گالیکش در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: بازگشایی مدارس شهرستان در سال تحصیلی جدید منوط به برقراری شرایط عادی و سفید کرونا و تایید ستاد ملی و استانی کرونا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: بازگشایی مدارس منوط به واکسیناسیون بوده و احتمال برگزاری کلاس های درس دانشگاه ها به صورت حضوری در آبان ماه وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه ادامه مذاکرات برجامی مشروط به رسیدن به نتیجه است، گفت که رویکرد دولت این بوده که در صورتی مذاکرات ادامه پیدا کند که به نتیجه برسد و مذاکره برای مذاکره هیچ فایده ای ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱    
به گزارش مشرق، سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی در توییتر نوشت: منوط و مشروط خواندن عضویت ایران در شانگهای به تبعیت از FATF یا لغو تحریم ها، اگر از مصادیق اختلال در دستگاه محاسباتی یک جریان خاص در نتیجه القائات دشمن نباشد ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده تا پایان مهر ماه، سال تحصیلی جدید به صورت مجازی آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار قریشی گفت: واکسیناسیون مردم شهرستان پردیس با روند فعلی فعالیت خوب همکاران بهداشت و درمان و مشارکت بسیجیان، زودتر از موعد اعلام شده در کشور انجام شود و تحقق این امر منوط به، به موقع رسیدن واکسن مورد نیاز است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اندکی پس از آنکه رئیس قوه قضائیه در جمع فعالان اقتصادی تصریح کرد که با اقتصاد دولتی نمی توان به جایی رسید و اقتصاد تعاونی نیز در چهار دهه اخیر به هدف مورد نظر قانون اساسی نرسیده است و سپس رفع مشکلات اقتصادی را منوط به کمک جدی بخش خصوصی کرد ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری اهواز گفت: هرچند همکاری خوبی بین آبفا و شهرداری در حال انجام است و امکانات بین دو دستگاه تقسیم می شود اما حل نهایی مشکل فاضلاب و آبگرفتگی منوط به توجه مدیران تصمیم گیرنده ای است که بودجه و منابع مالی را در اختیار دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره انجمن صنفی قطعه سازان استان تهران تحقق وعده وزیر جدید صمت مبنی بر اصلاح ساختار مدیریتی شرکت های خودروسازی را منوط به اصلاح ساختار مالکیت صنعت خودرو دانست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز واکسیناسیون دانش آموزان تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: در قالب قرنطینه هوشمند، حضور افراد در تجمعات و استفاده از برخی خدمات از جمله حمل و نقل عمومی باید با کارت واکسن باشد تا به دیگران، آسیبی وارد نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش در شورای آموزش و پروش استان گفت: در آغاز سال تحصیلی جدید برای برگزاری کلاسهای حضوری باید همه معلمان و کادر آموزشی واکسینه شوند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت و درمان کشور در بازدید از مرکز کووید 19 شهرستان اسدآباد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: واکسیناسیون به خوبی در کشو در حال انجام است و باعث افتخار است که مرد هم همراهی می کنند. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور برنامه ورزشگاه شبکه 5 سیما صحبت های مختلفی را درباره وضعیت استقلال انجام داد که بخش هایی را از این مصاحبه را در زیر می خوانید: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به واکسیناسیون بیش از 800 نیروی مستقیم و همکار با این سازمان در برابر کرونا گفت: تاکنون واکسیناسیون بیش از یکهزار و 500 مددجو گرمخانه ها و سامانسراهای شهرداری انجام نشده و منوط به تصمیم وزارت بهداشت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشایی مدارس و دانشگاه ها منوط به واکسیناسیون همه دانش آموزان و دانشجویان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از جانمایی پارکینگ طبقاتی بلوار مولانا، گفت: پیشرفت کرج منوط به مدیریت آمیخته با تجربه است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای قضایی استان با انتقاد از اینکه پس از اعطای مجوز استخراج مواد معدنی رودخانه ای و کوهی نظارتی توسط متولیان صورت نمی گیرد، افزود: عدم نظارت مسئولان، مصداق ترک فعل بوده و علاوه بر اینکه جنبه کیفری دارد مسئولیت مدنی هم به لحاظ ایجاد خسارت متوجه آنان خواهد بود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه کار فرهاد مجیدی را منوط به تصمیم هیات مدیره دانست.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اسلحه سلاحی خطرناک است که استفاده از آن بصورت آزاد و غیر مجاز موجبات سلب آرامش عمومی می شود. استفاده از اسلحه گرم یا همان تفنگ های شکاری و نظامی در برخی کشور ها مانند ایالات متحده آمریکا برای عموم آزاد است و این موضوع در ایران ممنوع اعلام شده و شرایط استفاده از اسلحه گرم منوط به دریافت مجوز از ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
استفاده از اسلحه گرم منوط به دریافت مجوز از سازمان هایی مانند محیط زیست و نیروی انتظامی است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: تعیین سهمیه پروازهای اربعین امسال از فرودگاه اهواز منوط به میزان تقاضای ثبت شده در سامانه سماح است.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه کار فرهاد مجیدی را منوط به تصمیم هیات مدیره دانست.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در بازگشایی مدارس تابع تصمیمات ستاد ملی پیشگیری از کرونا هستیم و تضمین سلامت دانش آموزان و فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که با محوریت پروژه مهر 1400 و موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد، گفت: بیش از 85 درصد کار سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان انجام شده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار تعیین هرچه سریع تر رئیس کل بانک مرکزی با توجه به نقش موثر آن در بازسازی اقتصادی شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ناصر قوامی، فعال سیاسی و نماینده ادوار مجلس با تأکید بر اینکه نگاه دولت نباید صرفا به شرق یا غرب باشد، برقراری تعامل سازنده با دیگر کشورها را در عرصه سیاست خارجی، مهم ترین چالش دولت می داند و عمل به بسیاری از قول های دولت و نیز حل بسیاری از چالش ها را منوط به همین امر می داند.
در پنجاه و سومین نشست هیأت مقررات زدایی با حضور سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی بحث اعلانی کردن برخی از مجوزها که از مراجع صدور مجوز امکان پذیر است ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی گفت: واردات بی رویه خودرو مورد نظر مجلس نیست. مجلس برای واردات خودرو محدودیت قرار داده و آن را منوط به صادرات خودرو کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه ، اظهار داشت: برای بازگشایی مرز بازرگان ماکو نامه ای برای دستگاه های مربوطه تنظیم و با مسئولان گمرک، معاون حمل و نقل جاده ای و پایانه ها و پیش از آن نیز با وزیر بهداشت در این زمینه صحبت شده است. ...