دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۹:۳۲Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه عاشورا»

بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا تجدید قوا و مایه روحیه بخشی هر فردی است، اظهارداشت: خانواده شهدا با ایثارگری خود موجب بقا و دوام اسلام و انقلاب هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا گفت: باید این روز ها را که دست امداد الهی به وضوح درآن دیده شد با برنامه های مختلف گرامی داشت و به نسل های آینده اهمیت این پیروزی را یادآور شویم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا اظهارداشت: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران باید این نکته را به یاد داشته باشند که اولویت اصلی ما خدمت و رضایت مردم است و نگاه مادی و دنیوی جزو اولویت های آخر یک مسئول انقلابی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز با حضور فرمانده سپاه عاشورا و تعدادی از مسئولین استان و به همت سپاه عاشورا، بسیج اصناف واداره کل صمت استان آذربایجان شرقی تعداد یک هزار بسته معیشتی دربین خانواده های نیازمند درتبریز توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا در آیین تجلیل از معلم فداکار روستای گرامی نظرکهریزی هشترود از آغاز 250 پروژه در سطح استان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا از حضرت فاطمه(س) به عنوان بانویی بی بدیل در تربیت بهترین انسان ها نام برد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهارداشت: دشمنان اسلام کاملا علمی به میدان می آیند ولی در مقابل پیوند میان ملت و ولایت و فرهنگ شهادت عاجز مانده اند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۲    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: دستور قرآن یاد کردن انبیا و پیروان آن هاست و شهدا به عنوان پیروان رسولان الهی در همه اعصار بوده و باید راه و منش ان ها همیشه در زندگی ما جاری و ساری باشد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با انتقاد از عدم حضور مسئولین استانی در مراسم وداع با پیکر 4 شهید گمنام گفت: مگر میز و صندلی خود را مدیون خون شهدا نیستید؟
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا نقش بسیج خواهران را در برنامه های فرهنگی شهرداری موثر خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا ولایت پذیری، پیروی و اطاعت محض از ولی فقیه را مهم ترین پیام شهدا عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا-تبریز- پیکر پاک و مطهر چهار شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با استقبال با شکوه مردم و مسئولان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد. پیکرهای این شهیدان پس از انجام تشریفات نظامی با استقبال مردم تبریز به صورت حرکت خودرویی کاروان شهدا به سپاه عاشورا انتقال یافت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، همزمان با ورود پیکرهای چهار شهید گمنام به فرودگاه تبریز ، این شهر دوباره عطر و بوی شهادت به خود گرفت و پیکرهای این شهیدان پس از انجام تشریفات نظامی با استقبال مردم شهید پرور تبریز به صورت حرکت خودرویی کاروان شهدا به سپاه عاشورا انتقال یافتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه عاشورا اعلام کرد:پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه هوراند انبار داروی خارج از شبکه توزیع را در یک واحد مسکونی کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در روزهای گذشته خبری از دستگیری رئیس سابق و بازنشسته میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و برخی مدیران سابق این اداره کل توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا طبق دستور مقام قضایی منتشر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا موفق ترین معاونت تخصصی در سطح کشوری و سپاه های استانی انتخاب شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا گفت: طرح سردار سلیمانی مسئولیت مهمی را برای همه ما ایجاد می کند و آن پیاده کردن عملکردی مثبت و نتیجه ای شایسته به نام ایشان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۹    
تبریز- مدیر بانوان تربیت بدنی سپاه عاشورا در حاشیه افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی افق در منطقه شادآباد تبریز، گفت: سلامت جامعه در گرو سلامت جسمانی بانوان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر امروز فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی از نفرات برتر کنکور و نخبگان علمی فرزندان پاسداران سپاه عاشورا تجلیل کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۴    
تبریز - مرحله مقدماتی جشنواره الگوی برتر تدریس ویژه اساتید و مربیان عقیدتی سپاه عاشورا با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۹    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تبلیغات را موثرترین سلاح دشمن برای مقابله با اسلام و انقلاب عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: موثرترین سلاح علیه دشمنان، تبلیغات است و هرکس بتواند حرفه ای تر عمل کند به اهدافش رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه دشمنان و در راس آن ها آمریکا در ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی، گفت: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار و قدرت، جواب هرگونه خطای راهبردی دشمن را خواهد داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- همایش توان افزاری و توان سنجی علمی و مهارتی مربیان صادقین سپاه عاشورا با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: ایران در دوران دفاع مقدس، در مقابل آماج حملات دشمنان ایستادگی کرد و اکنون در اوج اقتدار و توان دفاعی و نظامی جواب هرگونه خطای راهبردی آن ها را خواهد داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۹    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه ایجاد امنیت پایدار در کشور خواسته رهبر فرزانه انقلاب است، گفت: رزمندگان و پاسداران انقلاب اسلامی نیز در راستای تلاش و مجاهدت می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۱    
معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا گفت: بسیج باید به عنوان الگو بودن و الگوسازی مطرح شود و تفکر بسیجی از طریق نخبگان در جامعه گسترش یابد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی باید در ارکان مختلف جامعه بسط و گسترش یابد، گفت: این نیروی مردمی باید با هر گونه کج روی مقابله کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۰    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: بدخواهان خبیث به ویژه عاملان جنایت ترور شهید فخری زاده بدانند که انتقام و مجازات سنگینی در انتظارشان است و دست انتقام خداوند بر سر آنان فرود خواهد آمد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۴    
مسئول نمایندگی سپاه عاشورا اظهار داشت: سردار سلیمانی با تفکر بسیجی توانست تمام نقشه های استکبار را نقش بر آب کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه عاشورا اعلام کرد:پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه شبستر 85 تن انواع نهاده های دامی خارج از شبکه توزیع را در یک انبار کشف و ضبط کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: فلسفه وجودی بسیج، تربیت نسل جوان و عبد صالح است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۹    
امروز صبح نشست هم اندیشی و تعامل مسئولان نهاد رهبری دانشگاه های آذربایجان شرقی با مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در سپاه استان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اخلاص، محبت به اهل بیت(ع)، عمل به تکلیف و جهاد در راه خدا را از جمله ویژگی های سردار سلیمانی برشمرد و گفت: ایشان در نتیجه همین شاخص ها محبوب دل ها شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی به وبینار مکتب شهید سلیمانی در تبریز ، تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی، پایان نیست، آغاز و شروعی برای جهانی سازی گفتمان مقاومت است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / دانشنامه سردار سلیمانی در هشت فصل به همت بسیج فرهنگیان سپاه عاشورا و با تلاش یکصد نفر از اساتید بسیجی و صاحب نظران تدون شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه سردار سلیمانی، فریاد مستضعفان جهان و شهید همه مظلومان جهان است، گفت: سردار سلیمانی شناسنامه مقاومت امت اسلام و فاتح قلوب همه جوانان نهضت های اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی شناسنامه جبهه جهانی مقاومت است، گفت: شهادت سردار سلیمانی نشان داد شرف مرز ندارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۲۹    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: 40 سال مجاهدت و جانبازی، کارنامه مثال زدنی شهید سلیمانی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بناب- مسئول عملیات سپاه عاشورا گفت: در سایه ایثار و تلاش های شبانه روزی حاج قاسم و رزمندگان جبهه مقاومت است که امروز استکبار جهانی درمانده تر از همیشه شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / فرمانده سپاه عاشورا در پی ارتحال آیت الله مصباح یزدی پیامی صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی جانشین فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به ابعاد شخصیتی و فرماندهی سردار سلیمانی، بارزترین ویژگی سردار را ولایتمداری محض، عنوان کرد و گفت: سردار سلیمانی، تابع مطلقه ولی فقیه بود که در دوران دفاع مقدس تابع حضرت امام راحل و بعد از آن نیز تابع رهبر معظم انقلاب بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: بزرگ ترین اقدام برای انتقام سخت، الگو قرار دادن سردار سلیمانی برای جوانان است تا بدین گونه انقلاب اسلامی تضمین شده وبتوان مشکلات موجود را حل کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول تربیت بدنی سپاه عاشورا گفت: مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی حرفه ای، یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف بالابردن آمادگی رزمی و مهارت افزایی پایوران منتخب نیرو های مسلح استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مسوول بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: این مجموعه در راستای خدمات رسانی در مناطق محروم، برنامه اشتغالزایی برای تعداد 2 هزار و 200 نفر را با اختصاص 77 میلیارد تومان پیگیری می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
در آستانه سالگرد شهادت سردارسلیمانی و باتوجه به کاهش منابع بانک خون استان با فراخوانی بسیج جامعه زنان سپاه عاشورا بانوان کارمند و بسیجی با حضور در مرکز انتقال خون تبریز به یاری نیازمندان شتافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه روحانیت همیشه پیشرو و پیش برنده است گفت: در عرصه های مختلف نقش آفرینی این قشر موجب افتخار برای نظام است.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - جانشین فرمانده سپاه عاشورا اعلام کرد : همزمان با بزرگداشت " هفته مقاومت "از دانشنامه ملی سردار قاسم سلیمانی در تبریز با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه رونمایی خواهد شد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۳    
جانشین فرمانده سپاه عاشورا از رونمایی مقدمه دانش نامه شهید سلیمانی به صورت وبینار خبر داد.