شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۹:۰۴Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه عاشورا»

بسیج   ۱۳ دقیقه پیش    
تبریز- فرمانده و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا از حضور مردم آذربایجان شرقی در انتخابات روز گذشته قدردانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرمانده سپاه عاشورا گفت: رای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان، ابتدا رای به نظام مقدس جمهوری اسلامی سپس به نامزدهای انتخاباتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - فرمانده سپاه عاشورا با حضور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: تا آخرین قطره خون خود پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده ام.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۴    
تبریز- سردار عباسقلی زاده؛ فرمانده سپاه عاشورا در دقایق آغازین رای گیری، با حضور در یکی از شعب انتخابات، رای خود را به صندوق آرا انداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز-فرمانده سپاه عاشورا گفت: مشارکت مردم در انتخابات برای دشمن شکننده و ناامید کننده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا گفت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات، شکستی بزرگ برای دشمن و امیدوار کننده ی رزمندگان جبهه های مقاومت و مردم ایران است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۴۲    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با اشاره اهمیت انتخابات یازدهم اسفند و شرکت حداکثری مردم گفت: فردی که از انقلاب حمایت می کند، رأی دادن وی بعنوان تأیید نظام و آرمان های نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۳    
تبریز-ایرنا- فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت حضور مردم در پای صندوق های رای، گفت: مردم از شرایط اقتصادی و معیشتی گلایه مند هستند، اما هرگز مساله مهم انتخابات را رها نمی کنند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: از کشور های پاکستان و هندوستان به مناطق عملیاتی جنوب آمده بودند تا با راه و سیره شهدا آشنا شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- جانشین فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری و پرشور مردم در انتخابات، گفت: نمایندگان مردم باید در طراز انقلاب، همسو با انقلاب بوده و منافع ملی را به منافع شخصی ارجحیت داده و دارای برنامه و آگاه به مشکلات مردم باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۷    
تبریز- 90 دستگاه بخاری گازی بمناسبت میلاد حضرت صاحب الزمان(عج) برای نیازمندان دهستان های هدف قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۷    
تبریز- آیین تجلیل از هنرمندان، عوامل و دست اندرکاران نمایش بزرگ میدانی نامیرا ویژه کنگره ملی 10 هزار شهید آذربلیجان شرقی به همت بسیج هنرمندان سپاه عاشورا شب گذشته در تالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تبریز برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۷    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به تاثیر هنر و هنرمندان در جامعه و بیان رشادت های رزمندگان، از هنر به عنوان بهترین قالب برای بیان دفاع هنرمندانه رزمندگان یاد کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۶:۱۲    
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: ما هر جا عقب نشینی کردیم هزینه داده ایم، برای حفظ اقتدار این انقلاب هزینه سنگین دادیم و برای انتخابات پیش رو نباید قهر کنیم و مولفه های روشنگری را در مقابل جبهه دشمن تداوم دهیم. هدف دشمن این است که سوخت رسان یا به تعبیری اقتدار مردم را در انقلاب تخریب کند
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهارداشت: تلاش سپاه حضور حداکثری مردم در انتخابات است و جز این هیچ ماموریت دیگری برای خود متصور نیست.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۹    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهمیت انتخابات یازدهم اسفند، اظهارداشت: چشم مردم مظلوم و آزادیخواه جهان بخصوص غزه نیز به آن است چراکه اقتدار ایران در منطقه حمایت از این مردم مظلوم بوده و هرچه حضور مردم در انتخابات گسترده تر باشد آن ها نیز دلگرم تر و دشمنان مایوس تر خواهند بود.
آناج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد راهیان سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: تا آغاز ماه مبارک رمضان میزان شرکت کنندگان در اردوی راهیان نور به 15 هزار نفر خواهد رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در ستاد کل سپاه به همراه سردار سلامی و هیئت همراه در نمایشگاه فعالیت ها و دستاورد های ورزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از غرفه تربیت بدنی لشگر 31 سپاه عاشورا دیدن کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۷    
تبریز - جواد فروغی؛ قهرمان رشته تیراندازی المپیک توکیو از غرفه معاونت تربیت بدنی سپاه آذربایجان شرقی بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۷    
تبریز - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از غرفه دستاوردهای ورزشی سپاه آذربایجان شرقی بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۷    
تبریز _ معاونت تربیت بدنی سپاه آذربایجان شرقی در نمایشگاه فعالیت ها و دستاوردهای ورزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا اظهارداشت: امروز همه بسیجیان پرچمدار دعوت آحاد جامعه به حضور حداکثری در انتخابات هستند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۸    
بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا در سالروز قیام تاریخی مردم تبریز بیانیه ای صادر و تأکید کرد: قیام تبریز نشان داد، آذربایجان کانون تبلور وحدت اسلامی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۲    
فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده به معنی افزایش اقتدار و حفظ یکپارچگی ملی ایرانیان است.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲    
وقت نیوز - فرمانده سپاه عاشورا گفت : رسانه ها در آستانه انتخابات با ایجاد شور انتخاباتی و تشویق مردم به حضور در پای صندوق های رای به نقش تاریخی خود عمل کنند و رویکرد مطالبه گری را در جامعه نهادینه سازند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۲    
تبریز- نشست هم اندیشی اصحاب رسانه آذربایجان شرقی به همت بسیج رسانه ظهر امروز با حضور سردار عباسقلی زاده پیرامون موضوع انتخابات برگزار شد./ عکس ها از: حسین قلی زاده
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهمیت انتخابات یازدهم اسفند، رسانه هارا خط مقدم ایجاد شور انتخاباتی در برای مشارکت مردم دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه در خط مقدم مطالبه گری مردم از مسئولان قرار دارند، گفت: شرکت ما در انتخابات برابر با امنیت، احساس آرامش، احترام و ارزش گذاشتن به مردم و نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر نقش مهم خبرنگاران در توسعه سیاسی و ترغیب و تشویق مردم به حضور در انتخابات، گفت: رسانه ها باید موضوع مهم مطالبه گری را قبل و بعد از انتخابات پیگیر بوده و آنرا بسیار جدی بگیرند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مسئول بسیج اقشار سپاه عاشورا از پدر شهید مدافع حرم فخیمی تجلیل شد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۷    
با حضور نماینده مجلس خبرگان رهبری و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا از حجت الاسلام بجانی مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) تقدیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به تبلیغات منفی استکبار جهانی در رسانه های معاند نظام اسلامی علیه انتخابات پیش رو در کشور گفت: هر صدایی برای تحریم انتخابات همسویی با آمریکا و اسرائیل است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، بعدازظهر امروز، چهارشنبه حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از طرف رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) با همراهی سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده، فرمانده سپاه عاشورا و علی اکبر سلمانی ...
ایانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار آذربایجان شرقی و فرمانده سپاه عاشورا با اهدای لوح تقدیر از رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی برای تلاش در برگزاری هر چه باشکوهتر کنگره ملی ده هزار شهید آذربایجان شرقی تجلیل کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی، معاونان و مدیران استانداری با فرماندهان سپاه عاشورا به مناسبت روز پاسدار دیدار کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه شهدا، عزت دنیوی و اخروی خود را مدیون ولایت پذیری هستند گفت: شهدا همواره در رکاب ولایت بودند و در وصیت نامه های خود نیز به آن تاکید کردند، بنابراین در شرایط کنونی نیز مطیع ولایت بودن، ادامه دادن راه شهداست.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۳    
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا در پی حضور پرشکوه مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن پیام قدردانی صادر کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۲    
فرمانده سپاه عاشورا به دنبال درخشش کارگردان تبریزی در جشنواره فیلم فجر، در پیامی خطاب به طاهرفری فر کارگردان این فیلم تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۸:۰۹    
سردار عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورا در جریان بازدید شبانه از روند آماده سازی محل برگزاری راهپیمایی مردم تبریز حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن را علاوه بر اعلام پایبندی و حمایت ملت افتخار و اقتدارآفرین ایران اسلامی از جمهوری اسلامی ایران ...
جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان سپاه عاشورا امروز با نماینده عالی دولت مردمی در آذربایجان شرقی دیدار کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه عاشورا در آستانه 22 بهمن، با تبریک دهه فحر بیانیه ای به همین مناسبت صادر کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۲    
تبریز- مسئول معاونت سیاسی سپاه عاشورا در جمع کارکنان سپاه میانه، با تشریح مولفه های قدرت کشور، گفت: بالاترین مولفه قدرت انقلاب اسلامی، حمایت قاطع مردم از نظام است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه عاشورا با صدور پیام تبریکی از اهالی روستاهای هدف قرارگاه، امامان روستا مسئولان دهستان ها و هسته ها و گروه های جهادی بسیجی برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی در سایه خون شهدا و تبعیت مردم از مقام معظم رهبری محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۲    
دوره توانمندسازی سرشبکه های گروه های سفیران مهر و هدایت امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا و تجلیل از فعالان امربه معروف و نهی از منکر در سپاه عاشورا برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۷    
رئیس سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا در نشست هیئت اندیشه ورز بسیج که با حضور مدیران دستگاههای اجرائی استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد با تشریح برنامه های 1403 در حوزه اندیشه ورزان بر ضرورت تبیین و روشنگری در سازمان ها و ادارات در راستای جهاد تبیین با موضوع ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر آذربایجان شرقی با حضور استاندار، فرمانده سپاه عاشورا و سایر مسئولان استانی برگزار و منتخبان این دوره از جشنواره معرفی شدند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: همه زیرساخت های موجود در کشور وابسته به صنعت برق بوده و شرکت توزیع نیروی برق تبریز در صحنه های مختلف طرح های خودحفاظتی و پدافندی و دیگر طرح هایی که متصور است به صورت فعال حضور دارند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۴    
تبریز- یکی از مسئولان سپاه عاشورا در این آیین گفت: پیرو فرمایشات رهبری لازم است همه ساله در دهه فجر از حرکت تاریخ ساز ملت ایران، به سمت اهداف و ارزش های الهی و ایستادگی ملت ایران به پای انقلاب خدا را شکر کنیم.