چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۲۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آینده کشور»

ایرنا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: بی تفاوتی به انتخابات خیانت به کشور است و فارغ از اینکه چه کسی انتخاب می شود با مشارکت حداکثری، آینده کشور را می سازیم.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش اگر وزیر خوبی باشد باید هر ماه به دانش آموزان و معلمان گزارش بدهد که چه اقداماتی را انجام داده و چه مشکلاتی وجود دارد گفت: هر اتفاقی بخواهد برای آینده کشور رقم بخورد، بذر آن باید در مدرسه کاشته شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس اندیشکده مدیریت اسوه با اشاره به لزوم حضور پای صندوق رای بدون سوگیری سیاسی گفت: مردم با شرکت در انتخابات برای آینده کشور نقش ایفا کنند.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی دولت، با بیان این که انتخابات تضمین کننده تحولات اقتصادی در کشور است، گفت: مجلس، آینده کشور را در حوزه های مختلف رقم می زند.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: نظر سنجی ها نشانگر مشارکت بالای مردی در انتخابات 11 اسفند است. به گزارش صبح ساحل، طحان نظیف امروز در یک نشست خبری با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی، ضمن اعلام امادگی کامل شورای نگهبان برای نظارت بر فرآیند برگزاری انتخابات به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. ...
عصر کاسپین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل سابق شرکت شهرک های صنعتی گیلان و فعال سیاسی گفت: انتخابات برای مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور یک ظرفیت و فرصت متعالی به شمار می رود که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد سومدیریت و استفاده از افراد غیر متخصص در مدیریت کشور باعث ناکارآمدی و نا امیدی در بخش عمده ای از ...
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تأکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی، ضامن اقتدار و عزت ایران اسلامی خواهد بود. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین به همت ایسنا قزوین، میزگرد کنشگری سیاسی دانشجویان در آستانه انتخابات مجلس دوازدهم برگزار شد و علت تغییر رفتار دانشجویان از مطالبه گری و شکل دادن به انقلابی به بزرگی انقلاب اسلامی تا بی صدایی و عدم دغدغه بر آینده کشور در این میزگرد بررسی شد.
استانداری تهران   ۷ ساعت پیش    
سرپرست فرمانداری ملارد گفت: ما باید همه تلاش خود را برای حضور حداکثری و انتخاب اصلح انجام دهیم، چرا که چشم دوست و دشمن به انتخابات 11 اسفند دوخته شده است.
سپیدار آنلاین   ۸ ساعت پیش    
دور روز دیگر به یکی از سرنوشت سازترین روزها برای ایرانیان باقی مانده و کسی نیست که نداند تنها با یک حضور پرشور و گسترده در انتخابات یازدهم اسفندماه است که می توان برای مدیریت آینده کشور تصمیم گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رئیس خانه احزاب گفت: بانوان در بسیاری از عرصه های مهم کشور نقش پررنگ تری از آقایان دارند و تاثیر بسزایی در آینده کشور خواهند داشت.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت، با بیان این که انتخابات تضمین کننده تحولات اقتصادی در کشور است، گفت: مجلس، آینده کشور را در حوزه های مختلف رقم می زند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۵    
جامعه عشایر و ایلات استان فارس در آستانه انتخابات از آمادگی برای تعیین سرنوشت آینده کشور می گویند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شیخ یوسف جمالی امروز (هشتم اسفندماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اهمیت و جایگاه انتخابات در تحکیم وحدت، اظهار کرد: انتخابات تبلور جمهوریت نظام اسلامی است و مردم برای آینده کشور خود نقش آفرینی می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دشمن درصدد مایوس کردن مردم از صندوق های رای است، گفت: مردم با آرای خود می توانند نسبت به آینده کشور تاثیرگذار باشند و افراد صالح و خدوم را به عنوان نماینده خود انتخاب کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: حضور ما پای صندوق های رای تأثیر قطعی در آینده خواهد داشت. ایران کشور عزیز ماست و وظیفه داریم تا با حضورمان آینده کشور را بسازیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با دعوت از خانواده بزرگ هلال احمر برای مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات، سرمایه گذاری برای آینده است و اعضا و داوطلبان هلال احمر بدون هیچ جانبداری سیاسی، در سرنوشت و آینده کشور مشارکت می کنند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن-مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: آینده کشور در گروی حضور متعهدان و متخصصان در مجلس شورای اسلامی است که این امر با مشارکت حداکثری و بصیرت محقق خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۶    
اردبیل - ایرنا - نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشگین شهر با اشاره به اینکه آینده کشور و توسعه آن در گرو انتخاب نمایندگان اصلح و توانمند است ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فرهنگستان علوم گفت: هر شهروند ایرانی با حضور فعال در انتخابات از ایران اسلامی دفاع خواهد کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۸    
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: انتخابات، دژ فولادین و نمایش قدرت مردم ایران است. کسانی که دل به نظام دارند و آینده کشور را می خواهند و دلسوز هستند و خواهان نظام هستند باید شرکت کنند تا هدیه ای برای ملت و اسلام باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه زنان استان اصفهان با تاکید بر تاثیر حضور زنان در انتخابات 1402 و تعیین سرنوشت کشور از فعالیت های بسیج برای بصیرت افزایی، آگاه سازی و تلاش برای حضور پررنگ تر مردم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دانش آموزی استان یزد: انتخابات مقدرات آینده کشور را رقم می زند و از این حیث، هم انتخاب ما و هم به واسطه این که آن چه امروز برمی گزینیم و گستره گزینشی فردای ما را تعیین می کند، مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: حضور و مشارکت در انتخابات یک دغدغه مهم عمومی و البته به فرموده مقام معظم رهبری حق مسلم و ذاتی آحاد مردم برای تعیین سرنوشت و آینده خود و کشور محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جمعی از پزشکان ملایری در یک اقدام مبتکرانه و با مشارکت در پویش "نسخه حضور" از اقشار مختلف مردم دعوت کردند که با حضور در انتخابات، در تعیین و ساخت آینده کشور سهیم باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، رضامراد صحرایی امروز در آیین انعقاد تفاهمنامه تامین مسکن فرهنگیان گفت: امروز یک نقطه عطف است چرا که مدت زمان زیادی است درباره تامین مسکن فرهنگیان صحبت می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۳    
ایسنا/زنجان نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ زنجان و طارم گفت: اولویت اصلی ام سلامت و اقتصاد مردم است .
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۳    
در نظام جمهوری اسلامی، رهبر، رئیس جمهور، اعضای مجلس شورای اسلامی و.. توسط مردم انتخاب می شود و این بالاترین نقش و سهم در وضعیت جامعه می باشد که هر کدام از نهادهای فوق نقش مهمی در بهبود شرایط و آینده کشور را بر عهده دارند تمام این ها توسط مردم انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: مردم با حضور در انتخابات 11 اسفند حماسه ای سیاسی را خلق خواهند کرد و این مشارکت در تعیین آینده کشور تاثیرگذار است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۲    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: باید نمایندگانی شایسته انتخاب کنیم تا بتوانیم در آینده کشور سهیم باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -حضور پرشور جوانان و نوجوانان به خصوص رأی اولی ها درتبلیغات انتخاباتی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه وبویراحمد؛ تنور انتخابات در این دیار را پر رونق و گرم کرده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از کیهان،چهار روز به انتخابات باقی مانده و شور انتخاباتی کشور را فراگرفته است. در شهرهای مختلف تجمعات انتخاباتی برپاست و مردم علاقه خود را برای حضور در این امر عمومی و سرنوشت ساز نشان می دهند. انتخابات یک میدان سیاسی است و حضور مردم را می طلبد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان با اشاره به رسیدن به بلوغ سیاسی و اجتماعی رأی اولی ها گفت: انتخاب صحیح امروز پیشرفت آینده کشور را رقم می زند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان با بیان اینکه جمهوریت انقلاب اسلامی و اسلامیت نظام در گرو حضور مردم در انتخابات است، گفت: مشارکت و حضور مردم، جزو ذات انقلاب و جمهوری اسلامی است و امری تزئینی نیست. ...
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بانوان به عنوان نیمی از جمعیت ایران در انتخابات پیش رو نقش موثر و مهمی داشته و مشارکت سیاسی آنان شاخص حائز اهمیت در فرآیند توسعه پایدار است. مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود به نقش اجتماعی و سیاسی زنان در آینده کشور اشاره کردند و بار سنگین تر و صریحی برای زنان در نظر گرفتند که نه تنها خودشان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۲    
صبح نو نوشت: گرچه برخی جریانات با ارائه لیست مجزا سعی کردند شانس خود را در انتخابات پیش رو بیازمایند؛ اما شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری که دو جریان مهم و اصلی اصول گرایی هستند با یک لیست مشترک نشان دادند که برای آینده کشور برنامه مشابه دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پزشکان استان قزوین در پویش نسخه حضور از اقشار مختلف مردم دعوت کردند تا ضمن حضور در انتخابات، در تعیین آینده کشور خود سهیم باشند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه های انقلاب گفت: حضور در انتخابات باعث ناامیدی دشمن و مشتی بر دهان استکبار است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پزشکان از اقشار مختلف مردم دعوت کردند تا ضمن حضور در انتخابات، در تعیین آینده کشور خود سهیم باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تغییرات نظام قدرت در حاکمیت مستقیما در گرو برگه رایی است که آحاد جامعه در صندوق رای انداخته و اینگونه برای آینده کشور تصمیم می گیرند. بزنگاهی که تنها از طریق کانال انتخابات فراهم می شود و می توان گفت اساسا اهمیت مشارکت ملت در انتخابات همین به کرسی نشاندن افراد اصلحی است که سرنوشت یک ملت را برای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۰    
انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری تا به امروز، برآمده از متن ملت بوده و این انقلاب مردمی در هر صحنه ای سعی کرده است، ظرفیت مردمی خود را نشان دهد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها زیرساخت توسعه آینده کشور و یکی از پروژه های امیدبخش دولت است و در نتیجه حال مردم را خوب می کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی گفت: حضور میلیونی مردم در انتخابات، پشتوانه کشور و نظام بوده و پیش برنده کشور در عرصه های مختلف است.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه انجمن های علمی انرژی ایران با انتقاد از قیمت گذاری دستوری حامل های انرژی گفت: ناترازی انرژی تا سال 1408 کشور را وارد یک ابربحران خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه من طلبه خدمتگزار به مردم هستم و هویتی که برای خود قائلم وابسته به انقلاب است، گفت: باید شبانه روزی کار و تلاش جهادی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: توجه به کیفیت انتخاب هم عرض توجه به کمیت حضور اهمیت دارد و باید جدی گرفته شود، یک تصمیم درست می تواند آینده کشور را تغییر دهد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر رسانه و رئیس اداره تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعة الزهراء گفت: وقتی ما در انتخابات شرکت می کنیم، خودمان آینده کشور را رقم می زنیم و این باعث می شود که یک بالندگی و اقتداری را برای کشور ایجاد کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام با بیان اینکه راه شکل گیری مجلس قوی مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای است، گفت: مجموعه قوانین و مقررات در راستای تنش زدایی و ایجاد ثبات باشند تا آینده کشور به شکل مثبت جلوه کند.