شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۵۲Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آینده کشور»

جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۷    
تعداد بازدید : 4 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی فرزندانی که از دل همین جامعه آماده اند و منتظر نیستند که کسی دست شان را بگیرد و آن ها را به مسیر موفقیت هدایت کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی با تشریح آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور طی امروز پنجشنبه و ساعات و روزهای آتی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایمانیه با تاکید بر اهمیت جوانان در آینده کشور گفت: فرمانداران به صورت ویژه برای جوانان وقت بگذارند و در کنار آنها باشند، زیرا اگر وضعیت اشتغال و ازدواج جوانان درست شود امنیت جامعه نیز بیشتر خواهد شد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تاریخ ثابت کرده که نه ظلم پایدار می ماند نه ظالم و نه آن که مدافع ظالم است و یا در مقابل ظلم سکوت می کند.جواب فریادهای نوجوانان و جوانان مردم نامید از آینده کشور را با گلوله پاسخ می دهید؟ بترسید از روز جزا که بسیار نزدیک است.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری گفت: کودکان ارزشمندترین سرمایه ملی هر جامعه ای هستند و آینده کشور را می سازند و کانون پرورش فکری خانه آن هاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه محور فعالیت های کنگره شهدای استان مرکزی رویکرد تبیینی است گفت: امروز دشمن با جنگ شناختی به دنبال نا امیدکردن مردم از آینده کشور است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۵۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برنامه های توسعه ای ریل گذاری آینده کشور است، گفت: باید دستگاه ها برنامه های پیشین را آسیب شناسی کنند.
حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر سبزیان در مراسم رونمایی از کتاب من محروم نیستم با اشاره به فعالیت کتابخانه ها در نواحی کم برخوردار، توجه کافی به استعدادهای کودکان و نوجوانان در این مناطق را عاملی مهم در تربیتِ نسل آتیِ مدیران، نخبگان، دانشمندان و فرهیختگان جامعه عنوان کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مهدی اسماعیلی گفت: دانشجویان ما عمدتاً دانشجویان انقلابی هستند و آینده کشور در دست آن ها است؛ حال ممکن است که عده ای در لباس های مختلف در قالب دانشجو در فضای دانشگاه هم اقدامات اغتشاش آفرین و هنجارشکنانه انجام دهند، اما ما باز حساب اینها را از دانشجویان خط امامی و خط ولایی مان جدا می کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز در بیشتر مناطق کشور شاهد جوی پایدار هستیم و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب برای ارتفاعات واقع در شمال هرمزگان ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان منافق و سلطنت طلب دوسلدورفِ آلمان مهناز افشار یار همراه و همگام خود را با ضرب و شتم و توهین از صحنه تظاهرات راندند؛ این صحنه که جهان را متحیر کرد، نمونه از مظاهر دموکراسی غرب بود که سرکردگان متوهم این جریان دموکراسی وهم سلطنت بر آینده کشور را در سر دارند!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرادحاجتی ضمن استقبال از یادواره هایی ارزشی و معنوی برای نسل دانش آموز گفت: مخاطب اصلی امروز ما در جهاد تبیین همین نسل نوجوان و دانش آموز هستند که باید آینده کشور را به دست آن ها بسپاریم.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر ضرورت مسئولیت پذیری افراد در قبال آینده کشور و تربیت فرزندان ایران اسلامی، "شور عاطفه ها" را نمونه ای از احساس وظیفه جمعی در قبال آموزش نسل آینده ساز جامعه دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه دانشجویان آینده کشور را رقم خواهند زد، گفت: دانشجویان خراسان شمالی با ورود به مسائل و مشکلات استان، می توانند در حل معضلات یاری گر باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی بحث سالمندی و افزایش جمعیت سالمند در سال های اخیر یکی از مباحث بسیار مهم در آینده کشور مطرح شده و آذربایجان شرقی نیز از این قائده مستثنی نیست چرا که این استان، پنجمین استان پیر کشور است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در دیدار با فردین وکیلی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تاکید بر اهمیت آموزش های مهارتی و نقش این آموزش ها در تسریع روند توسعه استان و کشور از طریق تربیت نیروی متخصص و کارآمد و کمک به بهره وری تولید گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش بزرگداشت روز جهانی سالمند اعلام کرد: وضعیت سالمندی فعلی جامعه ایثارگری در 20 سال آینده برای همه جامعه رخ می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عاطفه سعیدی نژاد گفت: دختران امروز ما نسلی هستند که آینده کشور را رقم می زنند. باید مهمترین فرصت های ارتباطی با این قشر که همان فضای ارتباطی مدارس و آموزش و پرورش است را دریابیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۷    
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اینکه آینده کشور در آموزش و پرورش رقم می خورد، تصریح کرد: شعارمان این است که حوزه علمیه در مسائل اجتماعی نقش دارد و باید مطالبه گر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه در حوادث اخیر کشور دشمنان به اهداف خود نرسیدند، گفت: آینده کشور امیدوار کننده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۷    
شفقنا آینده- یک استاد دانشگاه درباره چالش های مهم خارجی ایران در یک دهه آینده می گوید: به نظر می رسد ما امروزه بیش از هر زمان دیگر نیازمند توافق بر روی یک دستور کار مشترک همه طیف های سیاسی داخل کشور به منظور تبیین دستورالعملل به روز شده در حوزه سیاست خارجی هستیم که هم منافع ملی کشور تامین شود و هم ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۳    
به گزارش قدس آنلاین ، فینال مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی کشور چندی قبل با قهرمانی کمرنگ و پرحرف و حدیث تیم تهران و نایب قهرمانی خراسان رضوی در مشهد(با نتیجه 60- 65) به پایان رسید ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
صادق زیباکلام طی یادداشتی در ارمان ملی نوشت: کمتر ایرانی را شاید بتوان این روزها سراغ گرفت که نگران اوضاع و احوال کشور نباشد. به هر حال چه طرفداران نظام و چه منتقدین هر کدام نگران از آینده کشور هستند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۵    
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آینده کشور بر عهده شما دانش آموزان است و باید سرنوشت کشور را رقم بزنید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار لرستان با اشاره به بدست آوردن امکانات علمی و پژوهشی در کشور ، گفت : دانش آموازان چشم و چراغ و آینده کشور هستند .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۷    
فیروزکوه- ایرنا- فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس با آغاز هفته دفاع مقدس گفت: همه دانش آموزان برای ساخت آینده کشور به شهدای دانش آموز تاسی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به فرمایشات و تعبیر رهبر کبیر انقلاب که دانش آموزان آینده سازان مملکت هستند، گفت: آینده کشور در سایه تربیت و تعلیم دانش آموزان مصداق می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه دانش آموزان امروز، بزرگان و مدیران آینده کشور هستند از آموزش و پرورش خواست در کنار آموزش درسی دانش آموزان، تربیت با بصیرت آنان را نیز در دستور کار قرار دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید ( 1401 – 1402)، زنگ دبیرستان شهید زهره بنیانیان واقع در منطقه 7 شهرداری تهران از سوی حبیب کاشانی عضو و خزانه دار شورای شهر تهران نواخته شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
اگر شهدا نبودند، کشور بارها تجزیه شده بود
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه دانش آموزان در کنار درس، تهذیب و ارتباط با خدا داشته باشند که بهترین کمک برای دانش آموزان در راستای ترقی و دستییابی به قله های علم است، گفت: دانش آموزان تحصیل، تهذیب و ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند.
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رییس جمهور صبح امروز زنگ آغاز سال تحصیلی جدید مدارس را نواخت و سوالی از دانش آموزان و معلمان در مهر 1401 مطرح کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان با هدف افزایش علم و ثروت، توسعه اقتصادی بر پایه علم تاسیس می شوند و تاثیر به سزایی در تحقق اهداف علمی و اقتصادی کشور دارند. با حمایت از این شرکت های خصوصی و تعاونی می توان به آینده کشور امیدوار بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دوران دفاع مقدس را سرمایه ای بی نظیر و دانشگاهی عظیم برای مردم و مسئولین به ویژه نسل جوان و آینده کشور دانست و گفت: دوران دفاع مقدس گنج عظیمی است که رهبر معظم انقلاب نیز همواره به آن اشاره داشته اند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جنگ تحمیلی را باید به سه دوران قبل از جنگ، حین جنگ و پس از جنگ تقسیم کرد که هر دوره نیز دارای ویژگی های خاص خود است و اتفاقات متفاوتی در این سه دوره رخ داده است. درباره هر کدام از این دوره ها نیز ساعت ها می توان صحبت کرد و هر دوره دارای اتفاقاتی که است که در مسیر انقلاب و آینده کشور نقش مهمی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان به نگاه متعالی دولت سیزدهم به آموزش و پرورش در جهت ایجاد تحول اشاره و با بیان اینکه هزینه در مسیر تعلیم و تربیت، سرمایه گذاری برای آینده کشور است، گفت: بازگشایی مدارس با شور و نشاط اجتماعی برای دانش آموزان همراه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس گفت: اتکا به سرمایه عظیم جوانان دانشمند و انقلابی کشور و طراحی و برنامه ریزی آینده کشور بر اساس ابتکارات برخاسته از دانش و درک صحیح و عمل مجاهدانه با روحیات دوران ...
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: امروز نگاه به درون و داشته های ملی و جوانان با روحیات دوران نورانی دفاع مقدس، تنها مسیر فتح خرمشهر ها خواهد بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جوان سازی جمعیت دغدغه ای است که به یکی از ضرورت های امروز کشور تبدیل شده است اما اینکه این مهم تا چه میزان برای آینده کشور دارای اهمیت است، بررسی موانع موجود و راهکارهای رفع آن موضوعی است که می طلبد بیش از پیش و با حساسیت لازم به آن پرداخت.