شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۹:۲۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب مؤتلفه»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ضمن تشریح تدبیر حضرت امام(ره) برای برگزاری همه پرسی جمهوری اسلامی در 12 فروردین در خصوص تعبیر ایشان از این روز به روز نخستین حکومت الله گفت ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی ایران اخیرا در گفتگوی آنلاین سطح بالای بین اعضای حزب کمونیست چین و احزاب سیاسی این کشور شرکت کرده است. وی بعد از برگزاری این نشست، در مصاحبه با خبرگزاری شین هوا تاکید کرد که طرح و ابتکار تمدن جهانی پیشنهاد شده از سوی شی جین پینگ دبیرکل حزب کمونیست چین ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دولت آمریکا رفاه و معیشت مردم کشورش را به گروگان هزینه های سیاستهای سلطه طلبانه خود گرفته است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۱    
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه مرحوم دکتر غفوری فرد یکی از شخصیت های برجسته نظام و خط امام و رهبری در طول مدت عمر بود، گفت: مشی مؤتلفه اسلامی و خط اصیل امام این است که با حفظ همه ارزش ها و اجرای این سیاست ها، با همه افرادی که در این مملکت هستند تعامل داریم ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
دکتر حسن غفوری فرد، متولد سال 1322 در تهران، استاد تمام دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیر کبیر، دبیر کل جامعه اسلامی ورزشکاران، رئیس هیأت بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی ، عضویت در شورای مرکزی حزب مؤتلفه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مرحوم غفوری فرد یک سیاستمدار دانشمند و سیاستگذار بود و از مسائل آکادمیک و دانشگاهی، فهم بسیار عمیق و همه جانبه ای از مسائل داشت.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران، عضو سابق شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و از نمایندگان ادوار مجلس به دلیل کهولت سن درگذشت.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
مرحوم حسن غفوری فرد که دارای مدرک دکترای ذرات هسته ای بود، دارای سوابق مدیریتی و اجرایی بسیاری در دوران جمهوری اسلامی از جمله وزارت نیرو، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، استانداری، رئیس سازمان تربیت بدنی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه و رئیس هیئت بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران، عضو سابق شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و از نمایندگان ادوار مجلس به دلیل بیماری و کهولت سن درگذشت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۱    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به جنایت توصیف کردن مسمومیت دانش آموزان از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: مسئولان باید در برخورد با این جنایت و نیز مدیریت عملیات روانی این اتفاقات از سوی رسانه های معاند، هوشمندانه تر عمل کنند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو حزب مؤتلفه گفت: در اینکه این اقدامات مسمومیت های اخیر از سوی دشمنان انقلاب اسلامی و توسط عوامل ضد انقلاب در داخل دنبال می شود هیچ تردیدی وجود ندارد چرا که اسناد و مدارک متعددی در این رابطه وجود دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۴    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی فرمان عفو رهبری و نگاه اخلاقی و انسانی ایشان به فرزندان خطاکار خود را ممیزه یک رهبر و حکمران دینی از غیر دینی دانست و بیان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: به حماسه حضور راهپیمایی 22 بهمن معنادار باید بالید و این رویداد نشان داد که مردم مدافع و حامی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و فتنه 1401 و فتنه گران را به ایستگاه آخر توطئه و بن بست رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: در این راهپیمایی پیر و جوان و کودک حضور داشتند و این یک حضور مردمی به معنای واقعی کلمه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حزب مؤتلفه اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: پاسخ متین مردمی در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، خنثی کننده توطئه های آمریکایی سعودی و صهیونیستی در توطئه جدایی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین گسست بین آحاد مردم است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل حزب مؤتلفه در برنامه حضور در حسینیه جماران گفت: دولت آقای رئیسی در بخش معیشت مردم باید تجدیدنظر کند، چه مدیریتش، چه در سیاست های معیشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: اوایل انقلاب عده ای بحث حجاب اجباری را مطرح کردند که امام (ره) آن را نفی کرد. بعد امثال اکبر گنجی که الان فراری شده، وقتی از جبهه برمی گشتند به لباس مردم تیغ می کشیدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی فرمان عفو رهبری را توطئه شکن خواند و گفت:اقدام مقام معظم رهبری خنثی کننده باقی مانده فتنه 1401 بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۷    
گفتگو با اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در خبرگزاری فارس انجام شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب مؤتلفه در استان قزوین گفت: پایه و ستون اصلی پیروزی انقلاب اسلامی حضور آگاهانه مردم در جریان پیروزی انقلاب بود که با عنایت خدا توانستند رژیم را سرنگون و حکومت اسلامی را در جامعه مستقر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ولایت فقیه، ثمره انقلاب اسلامی و سدی محکم و نفوذناپذیر در برابر ابرقدرت های جهان و گفتمان براندازی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه گفت: دولت و مجلس در حل مشکلات مردم موفق نبودند و به نظر می رسد حداقل نیمی از ترکیب فعلی مجلس در دور آینده تغییر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: نهم دی روزی بود که نشان داد جمهوری اسلامی حرم است، یادمان نرود انقلابی گری کار سختی است، فقط شعار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: مردم ایران با خلق حماسه 9 دی نشان دادند فریب آمریکا و پادوهای آن را نمی خورند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان گلستان گفت: امنیت جامعه ما در آگاهی دادن به مردم است، نظام تبلیغی ما به شدت ضعیف و فاقد ممارست کافی در انتقال حقایق است لذا نظام فرهنگی کشور باید اصلاح شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه با بیان اینکه حماسه 9 دی پایانی بر 8 ماه مناقشه خیابانی و ماجراجویی سیاسی بود، گفت: در اغتشاشات اخیر آمریکایی ها باز هم به دنبال تکرار اشتباه خود در 1401 بودند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۵    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر پاسخگویی دولت ها به مردم و اقناع افکار عمومی در خصوص مشکلات یا عدم تحقق وعده ها گفت: انتظار از همه دولت ها این است که در پاسخگویی به مردم و اقناع افکار عمومی تلاش بیشتری انجام دهند و واقعا این عرصه را عرصه جهاد تبیین بدانند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۱    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: جریان اصلاح طلبی با تحلیل های انحرافی سعی دارند حماسه نهم دی ماه را از حافظه تاریخی ملت ایران پاک کنند که البته در این هدف خود ناکام خواهند ماند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه اتفاقات اخیر کشور اهمیت جهاد تبیین را برای فعالان جبهه انقلاب مضاعف کرد، گفت: در سایه شکل گیری نهضت روشنگری مردمی ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
گویا وزیر ارشاد دولت دوم هاشمی رفسنجانی و نامزد رسمی حزب مؤتلفه در انتخابات ریاست جمهوری 96، فراموش کرده یک سوزن به خود بزند و یک جوال دوز به دیگران! انگار او چنان غرق در فضای ناآرامی ها کشور شده که سریع تر از هر دادرسی قانونی خواهان اعدام دیگران است ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان گلستان با اشاره به سناریوی تکراری دفاع از قمه کش ها گفت: چرا برخی سلبریتی ها و جریانات خاص حتی یکبار هم مدافع آدم خوب و مظلوم نیستند چرا اینها همیشه مدافع قاتل و. اغتشاشگران هستند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۰    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی، در گفت وگو با ایکنا، درباره گام اول در انجام اقدامات اصلاحی در کشور پس از پایان نسبی ناآرامی ها و برخی تحلیل ها مبنی بر ریشه های اقتصادی این اتفاقات گفت: اغتشاشات اخیر ارتباطی به مسائل و مشکلات اقتصادی نداشت هرچند اقتصاد مسئله اول کشور است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۴    
رئیس هیات داوری حزب مؤتلفه اسلامی، درباره ویژگی های یک جامعه میانه رو به خبرآنلاین گفت: جامعه ما متکی به اصول و ارزش های اسلامی است و بر اساس این ارزش ها خواستار برقراری تعادل اجتماعی و سیاسی است و هر عاملی که این تعادل را برهم زند، مقبول نیست ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت های دانشگاه ها و احزاب برای پر کردن خلأهای اجتماعی، سیاسی و امنیتی از سوی دولتمردان گفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: نان برخی اصلاح طلبان در تنور بی ثباتی و عدم وجود آرامش در کشور است و تمایل دارند از این مسیر سرمایه اجتماعی از دست رفته خود را احیا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: بسیجی همواره با فهم اولویت ها نسبت به تمام حوادث منطقه و جهان هوشیار است و حاشیه پردازی های دشمنان، آن ها و مسئولان بسیجی را از رسیدگی به امور مهم و آینده باز نمی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، زندگی و امید را که عوامل و مزدوران طراحان و آمران فتنه اخیر از جامعه ربوده بودند، به خیابان ها برگرداند و با پیروزی خود ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: در فتنه و جنگ ترکیبی اخیر بر همه ما واجب است با وجود مشکلات، پای نظام و انقلابمان محکم تر از قبل بایستیم چراکه سکوت، یعنی همراهی و همصدایی با دشمنان، تجزیه طلبان، فرصت طلبان و منافقان.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: خواص در اغتشاشات اخیر مقهور جنگ نرم دشمن شدند و برای اینکه قدرت و ثروت خود را از دست ندهند سکوت اختیار کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی اصلاح طلبان به دروغ دم از گفت وگو می زنند اما در واقع آنها می کوشند شعله آشوب ها حفظ شود و آرامش به کشور باز نگردد. این ارزیابی را معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی در واکنش به بیانیه اخیر اصلاح طلبان عنوان کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: عصر آقای [اسدالله] بادامچیان، [دبیر اجرایی حزب مؤتلفه اسلامی] آمد. توضیحاتی درباره اشکالات سیاسی، فرهنگی، اداری و اقتصادی کنونی کشور داد و از آینده اظهار نگرانی کرد، ولی طرح روشنی برای چاره جویی نداشت ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۶    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اقدامات شبکه سعودی انگلیسی اینترنشنال در اغتشاشات اخیر از جمله ترویج خشونت، آموزش تهیه و ساخت سلاح و بمب و تحریک قومیت گرایی و تجزیه طلبی در ایران گفت ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکمرانی اصیل و هنر سیاست ورزی این است که مشکلات را با هزینه کمتر حل کنیم . به گزارش شفقنا از ایرنا، آقای علی لاریجانی عصر شنبه در نهمین سالگرد درگذشت حبیب الله عسگراولادی دبیرکل فقید حزب مؤتلفه اسلامی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۰:۰۵    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اهمیت جامعه دانش آموزی برای دشمن در قضایای اخیر، گفت: حضور پررنگ دهه هشتادی ها در کنار دانشجویان در مراسم 13 آبان و سایر مناسبت های انقلابی به مانند آبی روی آتش و تیر خلاصی به دشمن است و به دشمن این پیام را می رساند که نمی تواند از این نسل در جهت ضدیت با ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حزب مؤتلفه اسلامی در بیانیه ای به مناسبت یوم الله 13 آبان اعلام کرد: دیوار کفار فروریختنی است و در تسخیر لانه جاسوسی کفار از خانه ذلت خود بیرون رانده شدند، امروز أَیْدِی الْمُؤْمِنینَ در انقلاب اسلامی بقایای آن ها را به نابودی خواهد کشاند و البته که این دور نیست.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی و مهدی رحمانیان، مدیر مسئول روزنامه شرق از مدتی پیش گفت وگوی مکتوب را میان خود آغاز کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به معرفی سید صولت مرتضوی را برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آن را اقدامی مناسب دانست و گفت: وی فردی آگاه و مدیری قوی است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان کرمان حضور گسترده مردم در روز 24 مهر سال 57 و مبارزه با رژیم طاغوت را نشانه اتحاد و شعور سیاسی کرمانی ها دانست.
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
احمد کریمی اصفهانی، دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار اعلام کرده که یک گروه 30، 40نفره می خواستند بازار را تعطیل کنند، اما بازاریان به آنها بی اعتنایی کردند و برای آنکه اموالشان به سرقت نرود، مغازه هایشان را ساعتی زودتر بستند که اقدام قابل تحسینی بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، در گفت وگو با سایت خبرسراسری گفت: دستم زیر چانه ام بود و به تاجزاده نگاه می کردم که از من پرسید به چه نگاه می کنی؟ صریح گفتم به آینده نکبت بار تو؛ گفت چرا در مورد من اینطور فکر می کنی، گفتم برای اینکه برگردی.