جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۵۱Oct 2020 23

جدیدترین‌های «حزب مؤتلفه»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی تامید کرد: پیگیری مجدانه مسئولین و برخورد عاجل و قاطع با عوامل شهادت مظلومانه شهید محمدی، کمترین انتظار و مطالبه ملتی غیوری است که قلوبشان از این جنایت فجیع جریحه دار گردیده است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۵    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ب پیرامون موانع صادرات گفت: اکثر مشکلات در صادرات به دولت برمی گردد. دولت باید برای صادرات و کارهای دیگری که موجب رونق اقتصادی ما می شود همتش را بگذارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن غفوری فرد عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: حزب مؤتلفه اسلامی در حال بررسی شرایط انتخابات سال 1400 بوده و هنوز به صورت مصداقی کاندیداهای احتمالی خود را مشخص نکرده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مرعشی گفت: اصولگرایان هم اکنون به دو بخش کلی تقسیم شده اند: یکی اصولگرایان قدیمی هستند که ما به آن ها اصولگرایان میانه رو می گوییم و نماینده آن ها ناطق نوری، باهنر، علی لاریجانی، حزب مؤتلفه اسلامی و .. است که البته در جریان اصولگرایی مانند اصلاح طلبان حذف شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: حضور ضرغامی در میان مردم در حدی نبوده که شناخت عمیقی نسبت به او داشته باشند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مؤسس حزب مؤتلفه اسلامی در باره عدم ارائه راهکار و اقدام جدی از سوی دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور گفت: به نظر من دولت فعلی دولتی منفعل است و حرفی برای گفتن و طرح و پیشنهادی ندارد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شاخص حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگویی به موضوع انتخابات در کشور و مسائل مرتبط با آن پرداخته است. اهم سخنان میرسلیم در این گفتگوی تفصیلی به شرح ذیل است: ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: حضور پررنگ مؤتلفه ای ها در کابینه های دهه 60 برخلاف دهه های اخیر، با دولت رجایی و باهنر شروع شد و بسیاری از دولتمردان رجایی و باهنر در دولت بعدی هم سر کار باقی ماندند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خطاب به اصلاح طلبان گفت: شما نمی توانید خود را از اینکه عامل بیشتر مشکلات و نارضایتی های مردم از دولت اصلاح طلب و سایر مسئولیت های در اختیار اصلاحات هستید، تبرئه کنید ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۴    
ساعت 24 -به گزارش ایسنا، حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای که در پایان اجلاس دبیران استان های این حزب قرائت شد به نکاتی درباره سال پایانی دولت تدبیر و امید اشاره کرد .
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای که در پایان اجلاس دبیران استان های این حزب قرائت شد به نکاتی درباره سال پایانی دولت تدبیر و امید اشاره کرد. بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۰    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه با وجود مشکلات شدید اقتصادی، کشور دچار بحران اقتصادی نیست، گفت: این مشکلات با تدبیر و اتخاذ تصمیمات به موقع حل شدنی اند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر حضور جدی این حزب در انتخابات پیش رو، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بر اساس سیاست گذاری شورای مرکزی حزب، اقدام مستقل و حضور جدی خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اینکه آمریکا در نبرد جدی و همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران است بر کسی پوشیده نیست؛ همه می دانند اگر حمایت های آمریکا از صدام نبود هشت سال جنگ بر این ملت تحمیل نمی شد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ائمه جمعه هم اطلاعات مذهبی و دینی و هم اطلاعات و اخبار سیاسی و جنگ را به مردم می دادند و مردم را روشن می کردند که دشمن در چه وضعی است و چه کسانی به صدام کمک می کنند و به او اسلحه می دهند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲    
این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی اظهار کرد: نماز جمعه میعادگاه رزمندگان بود. آنها وقتی برای مرخصی می آمدند و می خواستند همدیگر را ببینند در نماز جمعه شرکت می کردند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۲    
رخ صفت پیرامون ویژگی برجسته تشکیلاتی مرحوم رفیق دوست گفت: آن مرحوم علاقه وافری به تشکیلات داشت. وقتی ایشان را به جلسات دعوت می کردند خیلی منظم بود و سر ساعت در جلسات حضور می یافت و هر کاری را که به او محول می کردند به بهترین نحو انجام می داد و مورد رضایت همه مسئولین در حزب مؤتلفه اسلامی بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در باره مرحوم محمدجواد رفیق دوست به خبرنگار ما گفت: ایشان بسیار مؤمن و متدین بود. از قبل از انقلاب انقلابی بود و بعد از انقلاب انقلابی تر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: اصلاح طلبان باید به خاطر تورم، کاهش ارزش پول ملی، گرانی بی سابقه ارز و مسکن و افزایش قیمت هر روزه کالاهای مورد نیاز از مردم پوزش بخواهند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت هدفش حاشیه نشینی نیست اما ما پدرسالار نیستیم و قصد آقابالاسر بودن نداریم. ...
امید نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱    
شرق نوشت: ماجرای واگذاری دناپلاس به نمایندگان مجلس با واکنش تند مصطفی میرسلیم، نماینده تهران و رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مواجه شد. چند روز پیش بود که روح الله ایزدخواه، عضو کمیسیون صنایع ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: نمایندگان نباید از امکانات دولتی برای سرکشی در حوزه انتخابیه خود استفاده کنند، زیرا این وابستگی قدرت نظارتی آنها را کاهش می دهد.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: حاج محمدجواد رفیقدوست از موسسین موتلفه اسلامی دعوت حق را لبیک گفت. به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، ابوالشهید حاج محمدجواد رفیقدوست از پیشکسوتان نهضت انقلاب اسلامی و از موسسین موتلفه اسلامی که عمر خود را در خدمت به محرومان سپری کرد، بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۳    
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: متاسفانه دولت به نصایح و برنامه های دلسوزان بی اعتناست؛ به گونه ای که بعضی تصور دارند نفوذی ها در دولت هستند که به این مشکلات دامن می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: متاسفانه دولت به نصایح و برنامه های دلسوزان بی اعتناست؛ به گونه ای که بعضی تصور دارند نفوذی ها در دولت هستند که به این مشکلات دامن می زنند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲    
دبیر دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در استان مازندران با اشاره به اقداماتی در راستای کمک به کنترل شیوع کرونا در خصوص کمک مؤمنانه خاطرنشان کرد: این رزمایش جلوه دیگری از همدلی ها و همراهی های ملت ایران را به رخ جهانیان کشید و کار بسیار ارزشمندی بود که با شور و شعور ایرانیان در کوچه و پس کوچه های کشور اتفاق ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۸    
ابوالفضل توکلی بینا عضو هیئت مؤسس حزب مؤتلفه اسلامی پیرامون افزایش قیمت ها و کنترل آن گفت: علت اصلی گرانی، دولت و شرکت های دولتی است. 80 درصد امور اقتصادی دست دولت است. در صورتی که طبق اصل 44 باید اینها به مردم و بخش خصوصی واگذار شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در دیدار دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان، گفت: اگر دولت آقایان اشرف غنی و عبدالله عبدالله قدرت داشتند زندانیان آمریکایی را آزاد نمی کردند، اگر پشتوانه مردم را به همراه داشتند و این رأی کم را نداشتند هرگز با آمریکا سازش نمی کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای خشونت سازمان یافته گروه های افراطی علیه مسلمانان در هند را محکوم کرد.
مهر نوشت: بادامچیان خیانت دولت بحرین در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و گفت: سید حسن نصرالله این پیش بینی را داشت که بعد از خیانت بزرگ امارات که دست به چنگال جلادان اسرائیلی که آلوده به خون فلسطینیان است داد ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۸    
در مفهوم رجل مذهبی-سیاسی و ارائه تعریفی جامع در این زمینه و در این مقطع از حیات طیبه جمهوری اسلامی ضروری به نظر می آمد بر همین مبنا دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تقدیم نامه ای به شورای نگهبان که مسئولیت تفسیر قانون اساسی را بر عهده دارد، خواستار ارائه تعریفی جامع از این قید مهم شد ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۸    
پویایی یک جریان و حزب بیش از هرچیز به میزان فعالیت ها و نگرش آن به شرایط کشور است، بهبود وضعیت زیست سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی مردم در نظام اسلامی همواره مورد توجه حزب مؤتلفه اسلامی بوده است بر همین اساس طرح ها و برنامه های در دست اجرا چه در ارکان داخلی تشکیلات و چه در ابعاد بیرونی مبتنی بر ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۸    
مدیر بخش بانوان حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه اصلاح طلبان به دنبال وقت کشی هستند و اقبال از ریاست جمهوری جو بایدن هم در این راستاست گفت: اصلاح طلبان در برجام و دیگر امور جاری کشور اصلاً کارنامه موفقی نداشتند و نگران هستند شکستی که در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خوردند در انتخابات ...
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت که توافق امارات با رژیم صهیونیستی پایان خوشی ندارد و به زودی ابطال خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
حزب مؤتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای بر تقویت روابط حزب الله و جنبش حماس بر پایه ایمان، برادری تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- حزب مؤتلفه اسلامی استان مرکزی در پی اهانت به قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) با صدور بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۹    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برخورد ترامپ با رئیس جمهور صربستان افشای واقعیت روابط آمریکا با کسانی است که تسلیم خواسته های آمریکا هستند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی از مردم برای حضور در مراسم 17 شهریور دعوت کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۸    
قائم مقام معاون بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه پیروزی جو بایدن در انتخابات امریکا هیچ تأثیر مثبتی بر کشور ما نخواهد گذاشت، گفت: عناد و دشمنی امریکا و دو حزب اصلی این کشور با جمهوری اسلامی ایران مسلم و پایدار است. فقط تفاوت در تاکتیک ها و شیوه کار است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۸    
این عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد: اگر نتوانستیم مجالسی با جمعیت انبوه برگزار کنیم، مجالس کوچکی با نشانه ها و علامت های زینبی و حسینی تشکیل دهیم و در آنها از قیام امام حسین(ع) و برنامه زندگی سالار شهیدان و سبک زندگی اسلامی مورد پسند اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت زینب(س) یاد کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برخی ها تصور می کنند که روحیه جهادی در نیروهای نظامی بیشتر و در نیروهای غیرنظامی کمتر است،
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲    
خبر آنلاین: سید مصطفی میرسلیم، نماینده مردم تهران و عضو بلندپایه حزب مؤتلفه اسلامی در پاسخ به این سئوال که با برآورد بیش از سه ماهه حضورتان در پارلمان آیا تفاوت هایی را نسبت به دوره های قبل حس می کنید گفت: هنوز زود است که بتوان درباره مجلس یازدهم و قابلیت های آن نظر داد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: هدف سند 2030 سربازگیری برای اجرای الگوهای غلط غربی است. باید دشمن را از اجرای پیدا و پنهان این سند استعماری ناامید کرد.
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۷    
جنوب نیوز: مصطفی میرسلیم، عضو حزب مؤتلفه و از نمایندگان مجلس یازدهم که عداوت او با قالیباف شهره عام و خاص شده است به تازگی در بخشی از یک مصاحبه که اعتمادآنلاین آنرا منتشر کرد در اشاره به هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفته است: ...
روزنامه شرق: من با یک عملکرد و سابقه ای وارد عرصه رقابت های انتخاباتی شده ام؛ آیا حیف نیست که از عرصه انتخابات کنار بروم؟ کشور را کسانی باید اداره کنند که کار علمی را بفهمند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۰۹    
حوزه/حاج محمد عرب دیپلمات سابق و فعال سیاسی و نخستین معاون وزیر امور خارجه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در شب شهادت سید الساجدین دارفانی را وداع گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۳    
ایرنا- تهران - حسن غفوری فرد عضو سابق شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و رئیس هیئت بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت و گوی اختصاصی به سوالات خبرنگار ایرنا پاسخ داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مهم بودن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای دولت و ملت ایران یک اشتباه محاسباتی و نتیجه عدم شناخت دقیق از سیاست های سردمداران کاخ سفید نسبت به ایران است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی از تشکیل کارگروه تخصصی و پرداختن به موضوعات مختلف امر به معروف و نهی از منکر خبر داد. تاریخ انتشار: 14:47 - 05 شهریور 1399 - کد خبر: 650592
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: رهبر انقلاب در بیانات خود فرمودند که دولت 3 فرصت صد روز و یک فرصت 65 روزه دارد تا تولید ملی را رونق دهد؛ تولید ملی کلید اصلی حل مشکلات معیشت، اشتغال،کاهش تورم و بالا بردن ارزش پول ملی است؛ از همین رو باید فکری برای جهش و رونق تولید داشته باشیم.