سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۲۴Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب مؤتلفه»

خبرگزاری تسنیم   ۳۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: شورای وحدت براساس تأیید صلاحیت ها فرد اصلح و ارجح را انتخاب خواهد کرد و روی آن شخص وحدت خواهد شد.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه در شورای شهر آینده اعضای شورا باید عمدتاً گرایش تخصصی داشته باشند، گفت: در شورای شهر آینده باید گرایش های سیاسی به حداقل برسد و اعضا کارآمد و حلال مشکلات مردم باشند تا به نحو مطلوب اهداف را دنبال کنند.
پیام فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمید رضا ترقی معاون رئیس کمیته مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ایران، توجه زیادی به دو نشست چین که در این روزها در حال برگزاریست نشان میدهد. وی از گزارش کار دولت در سال جاری مبنی بر هدف رشد اقتصادی چین در سال 2021 که بیش از 6 درصد تعیین شده، پیشبرد اصلاحات با نیروی زیاد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اگر بیانیه گام دوم انقلاب در بستر نظام مردم سالاری از نظر اندیشه ورزی و اجرایی پیش برود، اهداف آن محقق می شود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۵    
قائم مقام معاونت سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: نیروهای جوان انقلابی ، جهادی و ولایتمدار نباید از پذیرش مسئولیت شانه خالی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه بخشی از اصلاح طلبان که می دانند به علت سوابقشان رد صلاحیت می شوند به دنبال تحریم انتخابات هستند، گفت: بخش دیگری از اصلاح طلبان معتقدند باید حتما در قدرت بمانند حتی اگر مجبور شوند نامزد اجاره ای معرفی کنند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی گفت: رئیسی کسی است که از نخستین روز های قوه قضائیه در قوه قضائیه بوده و به وضوح همه چیز را می داند؛ لذا به او برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 پیشنهاد داده اند و قبول نکرد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
توکلی بینا گفت: رییسی کسی است که از نخستین روزهای قوه قضائیه در قوه قضائیه بوده و به وضوح همه چیز را می داند. لذا به او برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 پیشنهاد داده اند و قبول نکرد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: در گفت و گو با یکی از قدیمی ترین اعضای حزب مؤتلفه اسلامی خاطرات او از انقلاب اسلامی و دلایل مبارزه با رژیم پهلوی را مرور کردیم و نکات جالبی در این زمینه برای ما بیان کرد از جمله اینکه محمدرضا شاه پهلوی پس از دیدار با اتاترک دست با اصلاحاتی زد اما مردم به او اعتمادی نداشتند و ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۶    
حمله به مؤتلفه پس از اعلام نظر حزب مؤتلفه اسلامی در معرفی نامزد در انتخابات آینده، تهاجمی سیاسی و تخریبی علیه مؤتلفه در برخی رسانه ها در قالب مقاله ، تحلیل و گفتگوی شخصی شروع شد که حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی در قالب مصاحبه و پاسخی کوتاه به عنوان نظر شخصی خود به آن پاسخ داد ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 1400، دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی را به اغماء فرو خواهد برد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۵    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اینکه اصولگرایان به دنبال مشارکت حداقلی هستند، اتهامی کاملاً واهی، غیرواقعی و خلاف رویه اصول گرایان و نیروهای انقلابی در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: وقتی مرام، دغدغه ها و سیره امام خمینی(ره) زیر سؤال می رود همین افرادی که امروز نسبت به ذکر نشدن روشن نام امام در یک بیانیه این گونه موضع می گیرند، سکوت کرده و اطلاعیه و واکنشی نشان نمی دهند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین نوشت: حمیدرضا ترقی گفت: پایش هایی که به صورت مستمر صورت می گیرد نشان می دهد برخی از اشخاص مثل آقای رئیسی از موقعیت برتری نسبت به دیگران بهره مند هستند. ...
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۱:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
برترین ها: سید مصطفی میرسلیم، نماینده تهران در مجلس، در واکنش به حواشی لغو دیدار قالیباف با پوتین در پیامی توییتری نوشت: مقامات ارشد کشور موظفند قبل از سفرهای رسمی خود تمام بررسی های تشریفاتی را بکنند تا نظام ما هزینه تبلیغات جاه طلبانه نشود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۵    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان گیلان گفت: انقلاب اسلامی ظلم ها را به صورت یک باره از ایران بیرون برد و دست همه ستمگران را کوتاه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه از معرفی میرسلیم به عنوان نماینده حزب مؤتلفه در شورای ائتلاف خبر داد و گفت: اسدالله بادامچیان نیز به عنوان نماینده حزب در شورای وحدت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: انقلاب اسلامی توانست با خودکفایی و خوداتکایی، اقتصاد وارداتی صِرف دورۀ پهلوی را به اقتصادی مولد و مقاوم تبدیل کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی از انتخاب دبیرکل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند به عنوان سخنگوی شورای وحدت خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۶    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه بررسی مقاومت ملت ایران از آغاز انقلاب اسلامی تا به امروز بیانگر افزایش روزافزون قدرت ملی و تبدیل شدن ایران از یک قدرت نوظهور به یک قدرت مستقر منطقه ای است ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۸    
نادر مقدسی، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان مرکزی گفت: آن مرحوم بسیار خوش اخلاق، خوش رفتار، بسیار مؤمن و با صفا بود. او بسیار منظم و تابع تشکیلات و وقت شناس بود. ایشان مدیری خوب، با حوصله و با متانت بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۸    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مرحوم حبیبی عاشق حق بود و رویکرد دینی داشت و مقید به احکام الهی بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۸    
مرحوم حبیبی در جلسات نظرات و مشورت ها را از همه می گرفت، ولی تأکید می کرد باید به نظر ولایت توجه کنیم. سعی آن مرحوم دنبال کردن و اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری بود و می کوشید حزب مؤتلفه اسلامی در خدمت ولایت فقیه و اجرای اوامر ولی فقیه باشد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بررسی موشکافانه و همه جانبه روند شکل گیری نهضت عظیم اسلامی در ایران و چگونگی استقرار و تثبیت بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، بدون نگاهی هرچند گذرا به کارنامه درخشان حزب مؤتلفه اسلامی و خدمات بزرگانی مانند حاج حبیب الله عسکراولادی و شادروان محمدنبی حبیبی، اقدامی ناتمام و کاری ابتر خواهد بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۸    
این عضو هیئت مؤسس حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مرحوم حبیبی اعتقاد و ایمان کاملی به تشکل الهی حزب مؤتلفه اسلامی داشت و کمک های شایانی به حزب کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان اصفهان گفت: او که دبیرکلی باسابقه ترین حزب تاریخ انقلاب اسلامی را به عهده داشت، حزب مؤتلفه اسلامی را معبد خود و کار حزبی را عبادت می دانست.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
مجیدی اردبیلی به سفرهای به دور از تشریفات مرحوم حبیبی به استان اردبیل اشاره کرد و گفت: در این سفرها وقتی برای اسکان هتلی را پیشنهاد می دادم او رد می کرد و می گفت می خواهم در دفتر اسکان یابم، ولی به خاطر مسائل امنیتی نمی خواستیم او در دفتر حزب مؤتلفه اسلامی در استان اردبیل بماند ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان فارس گفت: مرحوم محمدنبی حبیبی در زمان استانداری فارس با وجودی که جوان بود از استانداران موفق کشور بود. او در غائله خوانین قشقایی در فیروزآباد با بهره گیری از جایگاه والای روحانیت انقلابی استان و درایتی که به خرج داد، توانست آتش آن فتنه را در آن منطقه به خوبی خاموش کند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در کردستان با اشاره به سفرهای زنده یاد حبیبی به استان بیان کرد: در چندین سفری که به کردستان داشت همیشه سعی می کرد با جامعه روحانیت اهل سنت استان جلسه ای داشته باشد. ضمن اینکه او برای جوانان اهل تسنن احترام خاصی قایل بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان ایلام با اشاره به اینکه حبیبی اهل کار جمعی و تشکیلاتی بود و این ویژگی در شرایط امروز ضرورت دارد، گفت: او معتقد بود نیروهای انقلابی بایستی با هم متحد و منسجم شوند. وی دغدغه دولت حزبی داشت.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
فرزند اول مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل سابق حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برای حاج آقا همه چیز فدای دین بود. یعنی هیچ گونه منفعت اندیشی، مسامحه و مصلحت اندیشی در ذهن ایشان در مقابل دین و مسائل دینی تعریف نشده بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان سمنان به مناسبت دومین سالگرد درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل سابق حزب پیرامون شخصیت آن مرحوم گفت: ایشان مدیری وارسته و شایسته و اخلاق مدار بود و با عشق و علاقه در حزب مؤتلفه اسلامی فعالیت می کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: اگر در باره مسائل کاری حزبی از مرحوم حبیبی خواسته ای داشتیم و امکان برآورده شدنش بود ایشان قول می داد و اگر قول می داد حتماً عمل می کرد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در استان گیلان، به مناسبت دومین سالگرد درگذشت مرحوم محمدنبی حبیبی دبیرکل سابق حزب گفت: شخصیت وجودی مرحوم حبیبی همراه بود با کمال جویی و عزت طلبی، ولایت مداری و صبر و تخصص در حوزه های علمی، اجرایی، فرهنگی و تشکیلاتی. او مرد خدا بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان گلستان گفت: مرحوم حبیبی در روزهای فتنه 88 از ما خواست برایشان برنامه ای بریزیم که ایشان با علمای اهل سنت استان گلستان دیدار و گفتگو کند. در آن مقطع سه ملاقات مهم با علمای اهل سنت داشت که محور گفتگوها افشاگری در باره توطئه های دشمن در اختلاف افکنی بین شیعه و سنی بود ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی استان زنجان گفت: وقتی برای استان زنجان قائم مقام تعیین کردم. مرحوم حبیبی وقت گذاشت و با من تماس گرفت و از خصوصیات آن فرد جویا شد و گفت من برای اینکه حکمی را امضا کنم باید به یقین برسم که آن فرد واجد شرایط سپردن مسئولیت به او هست یا نه.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۶    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان یزد گفت: مرحوم حبیبی سعی می کرد در صحبت هایش حداقل زمان صرف شود و توجه زیادی به حق الناس داشت. با اینکه سخنور بود قبل از سخنرانی متن را می نوشت و از روی آن می خواند که وقت کمتر گرفته شود و حق مطلب ادا شود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: احترام به روحانیت از دیگر ویژگی های اخلاقی ایشان بود و همیشه روحانیت را در رأس امور می دید. آن مرحوم به ولایت فوق العاده معتقد و پایبند بود و حفظ ولایت را از اوجب واجبات می دانست و به این امر مقید بود ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان چهار محال و بختیاری گفت: مرحوم حبیبی در جلسه دبیران نتیجه ارزیابی ها و برنامه های آینده و نقاط ضعف و قوت را مطرح می کرد و مقید به ارزیابی و انجام وظیفه و برگزاری به موقع جلسات بود. هیچ وقت ندیدیم ایشان به امور حزب کم توجه یا بی توجه باشد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی آذربایجان غربی گفت: بیش از 20 سال با مرحوم حبیبی آشنایی داشتم. ایشان با تجربه سیاسی شان در حزب بسیار فعال و به روز بود. با وجودی که سنشان قدری بالا بود در مورد مأموریت های حزبی و سرکشی به استان ها واقعاً کم نگذاشت.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
دبیر سابق حزب مؤتلفه اسلامی استان هرمزگان گفت:در کار فرد با تجربه ای بود و کارش را به درستی انجام می داد. به علت تجربه ای که داشت در امور مختلف پیش بینی مسائل زیادی را می کرد و عملکردش بر اساس همان پیش بینی ها بود و به همین علت موفق بود ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۵    
نایب رییس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تاکنون دولت حسن روحانی هیچ بهایی به احزاب و جایگاه احزاب نداده و اصلاً توجهی هم به نظرات و راه حل های احزاب برای حل مشکل کشور نداشته است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵    
حزب موتلفه اسلامی طبق راهبرد حضرت امام خمینی(ره) جذب بیشتر افراد و گسترش شبکه و هم چنین میزبانی از گروه های مختلف که به عمود خیمه انقلاب و ولایت پایبند باشند را در نظر داشته باشد و بین گروه های دیگر ائتلاف ایجاد کند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک شورای معاونین حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر با حوزه معاونت سیاسی استاندار بوشهر بعد از ظهر روز سه شنبه 23 دی ماه سال 1399 برگزار شد
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حسن لاسجردی، عضوشورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، پیرامون فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اینکه اگر امریکا به برجام بازگردد و همه تحریم ها لغو نشود ایران ضرر خواهد کرد، به خبرنگار نما گفت: در خصوص برجام مهم ترین اقدام و سخت ترین کاری که امریکایی ها در مورد ایران دارند انجام می دهند اعمال تحریم هاست ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵    
دکتر اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی انتخاب آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری را به ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تبریک گفت
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن غفوری فرد، مشاور شورای مرکزی حزب مؤتلفه، پیرامون لزوم وحدت با محوریت روحانیت در انتخابات 1400 به خبرنگار نما گفت: عموماً اصولگرایان و خصوصاً حزب مؤتلفه اسلامی، جبهه پیروان خط امام و رهبری، تشکیلات جامعه اسلامی ورزشکاران ...
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فیلم تلویزیونی" رگبار" به کارگردانی محمدرضا ورزی ، امشب 25 دی ماه و فیلم تلویزیونی" فرار "به کارگردانی رضا صافی جمعه 26 دی ماه از شبکه یک پخش می شود. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ساعت24-1400 احتمالا تنها و آخرین فرصت برای میرسلیم و بادامچیان بود تا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند، اما قانون مجلس مانع انجام چنین کاری از سوی این دو چهره قدیمی حزب مؤتلفه می شود.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: 1400 احتمالا تنها و آخرین فرصت برای میرسلیم و بادامچیان بود تا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند، اما قانون مجلس مانع انجام چنین کاری از سوی این دو چهره قدیمی حزب مؤتلفه می شود.