یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۴۵Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
استاندار کرمان گفت: ترویج فعالیت های قرآنی و ترویج زندگی اسلامی و قرآنی ناکافی و به دور از شان نظام اسلامی توصیف کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۷    
سعید عرفان منش سرپرست روزنامه جوان استان اصفهان در یاداشت سیاسی خود با انتقاد از عملکرد نماینده شهرستان فلاورجان می نویسد سوء مدیریت آب در کنار مشکلات این شهرستان مثل وضعیت نا بسامان مسکن ،بهداشت ،درمان ، آموزش ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
در پیام تسلیت جمعی از علما و فضلایِ حوزه های علمیه به مناسبت درگذشت حجت الاسلام حسین رضوانی، آمده است: آن مرحوم از فضلای متعهد و ایثارگر حوزه های علمیه بود که در همه صحنه های مورد نیاز نظام اسلامی بویژه در دفاع مقدس و بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منوره درخشید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه اقدامات جهادی سپاه و ارتش و نیرو های مردمی و اقدامات جبرانی دستگاه های اجرایی در روز هایی که خوزستان مقاوم و مظلوم به دلیل ضعف مدیریت و بی مهری مدیران دولت بار دیگر با مشکل کمبود آب مواجه شده بود، سبب حل مشکل فعلی آنان گردید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه کرج گفت: مردم خوزستان سنگر دار نظام اسلامی بوده اند و از اول انقلاب تا امروز همه مردم منطقه با عشیره های مختلف با بزرگواری تمام سختی ها را تحمل کرده اند؛ مساله خوزستان باید اساسی برطرف شود و گلایه هایی که مطرح می شود به حق است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستان های آذربایجان غربی برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گلپایگان گفت: گرایش مردمی بودن در برخی مسئولان ضعیف است و این زیبنده نظام اسلامی نیست که مسئولان با رأی مردم به منصب قدرت می رسند اما روحیه مردم سالاری ندارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام محمد جعفری گفت: با توجه به تمرکز دشمنان در مقابله با نظام اسلامی در عرصه های فکری و فرهنگی و تمرکز بر پنج ضلع عملیات روانی و جنگ نرم، نماز جمعه کارکردی بس مهم در تقابل با این اضلاع دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۵    
اردبیل - ایرنا_ امام جمعه خلخال گفت: نماز جمعه از سنگرهای مستحکم نظام اسلامی ایران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۱    
ساوه - ایرنا - خطیب جمعه ساوه گفت: آیین معنوی نماز جمعه علاوه بر اینکه مرکزی برای تقوای سیاسی، اخلاقی و اجتماعی است، تریبون و رسانه ای برای بیان سخن و نظر مردم و همچنین تبیین راهبردهای نظام اسلامی به شمار می آید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت: سردار حسن کرمی در دیدار با شیوخ و سران طوایف عرب زبان استان خوزستان ضمن ابلاغ سلام فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به مردم غیور استان خوزستان و تبریک دهه ولایت، اظهار کرد: خوزستان استانی است که از موقعیت جغرافیایی، سیاسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه بر بهره گیری مدیران و مسئولان نظام اسلامی از سنگر نماز جمعه برای حل مسائل و مشکلات جامعه و تلاش جهادی برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: مسائل مردمی در تریبون نماز جمعه مطرح می شود؛ این مسائل مربوط به گرفتاری ها و فشارهای عمومی مردم است و نماز جمعه یک ابزار قوی برای حضور مردم ما در صحنه نظام است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۷    
حجت الاسلام میهن پرست با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی از مشارکت پرشور مردم در انتخابات عصبانی است، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی تمرکز جنگ رسانه ای خود را بر ایران قرار داده تا کشور را در آستانه جابجایی و انتقال دولت دچار التهابات ساختگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهادت این نیروی خدمت گذار به اسلام را تسلیت عرض می کنم، اینان شهدای راه اسلام هستند و برای پیاده کردن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ماموستا قادری گفت: امروز پلیس پشتوانه مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی است و ماموران آن مجاهدانه برای حفظ امنیت مردم تلاش می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ارسلان زارع: رسانه ملی در سال های اخیر در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی توانسته به خوبی حافظ منافع ملت ایران باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۰    
کرمانشاه حجت الاسلام والسلمین حجتی گفت: تِز فتنه گری دشمن این است که قومیت ها و مذاهب کشور را در برابر نظام اسلامی قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان گیلان در واکنش به فساد در ادارات استان گفت: برخی از مدیران موجبات وهن در نظام اسلامی را فراهم می آورند.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم خوزستان بارها و بارها وفاداری خود را نسبت به نظام اسلامی به اثبات رسانده و دین خود را نسبت به انقلاب و کشور و اسلام ادا کرده اند، بنابراین اکنون نوبت نظام است که دَین خود را نسبت به مردم خوزستان ادا نماید.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
دادستانی خوزستان با صدور اطلاعیه ای هشدار داد: خط قرمز نظام اسلامی حفظ ثبات و امنیت پایدار، اموال بیت المال، عمومی و اموال و کیان مردم شریف استان بوده و با ایجاد هرگوته ناامنی و بی ثباتی و اخلال در نظم عمومی قاطعانه مقابله و با عوامل آن به شدت هرچه تمام تر براساس نص قانون برخورد نموده و دراین راستا ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفری ملک میان گفت:از شاخصه های اصلی مدیران نظام اسلامی طهارت و پاکدستی است و طبق تاکیدات دین مبین اسلام و انقلاب این دو مهم باید همواره در سرلوحه کار مدیران و مسئولان قرار بگیرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: مجاهدان عرصه سلامت با تاسی از روحیه بسیجی آفرینشگر حماسه های بزرگی برای نظام اسلامی شدند و ایستادگی آن ها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۳    
مرصاد نیوز: امام جمعه هرسین در خطبه های نماز عید سعید قربان در هرسین گفت: امروز در مناطقی از کشور موضوع ناامنی را داریم این امنیت به چه قیمتی به دست می آید ، باید دعا کنیم برای همه کسانی که پاسدار نظام اسلامی هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
حجت الاسلام مرادبیگی با بیان اینکه امید است دولت جدید بتواند با تفکر جهادی مشکلات عدیده کشور را به سامان برساند، گفت: عید قربان بهترین فرصت انسان برای کمک کردن به نیازمندان و مستمندان جامعه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۲:۱۵    
اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی دانشکده الهیات و معارف اهل بیت (ع) دانشگاه اصفهان گفت: عید سعید قربان، نشانه و یادآوری برای کسب رضای خدا و حفظ دین و نظام اسلامی است و توجه انسان را به شناخت از پروردگار معطوف می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
انسان موفق در پس سربلندی از آزمون ها بویژه در ساحت خداوند بزرگ می آموزد که باید در مسیر جلب رضایت حضرت دوست آنچه را انجام می دهد، برای او باشد تا او نیز همه چیز را در خدمت عبدصالح خویش قرار دهد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین شماره نشریه حریم امام به فردی که پیش از انتخابات ساز و کارهای نظام اسلامی را با استناد به قوانین خودساخته بشر، زیر سؤال برده، تریبون داده شده است!
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴    
سرهنگ مالک ناجی گفت: در نظام اسلامی به مدیران اتوکشیده نیاز نداریم و باید همواره مدیران اسلامی پای کار پاسخگویی به مطالبات اعتقادی و نیز روزمره مردم باشند.
امیر سرتیپ حیدری: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز ارتش ثابت کرد که پای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده و با حضور موثر خود در حوزه امدادرسانی به هموطنان عزیزمان در جای جای کشور بار دیگر ولایتمداری خود را به اثبات رسانده است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس امور سیاسی طالبان با تاکید بر این که این گروه با سلفیت و داعش به لحاظ فکری و فقهی تفاوت دارد، اظهارداشت که برای نیروهای طالبان محتوای نظام اسلامی مهم است و مردم نیز با هر نامی که نظام اسلامی را بیشتر در ذهن ها جلب کند، موافقت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۰    
خمین - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمنان مشکلات کشور را به مسائل امنیتی تبدیل کرده و از آن برای آسیب زدن به نظام اسلامی استفاده می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۵    
حجت الاسلام نقوی با تاکید بر اینکه نماز جمعه وابسته به هیچ تفکر سیاسی درکشور نیست، گفت: نهاد نماز جمعه مسئولیت حفظ نظام اسلامی و انقلاب اسلامی را بر عهده دارد و به همه احزاب و جریان های سیاسی متعلق است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اعتلای تعلیم و تربیت موجب اعتلای نظام اسلامی است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: با وجود تمامی مشکلات نباید از آموزش و پرورش کاسته شود و این جزء وظیفه ذاتی معلمان است و آن ها باید در خدمت تعلیم و تربیت باشند چرا که اعتلای تعلیم و تربیت یعنی اعتلای نظام اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
امام (ره) با تصمیم عقلانی و سنجیده خود، نرمش قهرمانانه ای را به سمت بازسازی و تداوم حیات نظام اسلامی برداشتند که ثمرات آن را می توان امروز در عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مشاهده کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز به برکت خون مطهر شهیدان نظام اسلامی پس از 43 سال حیات طیبه خود در برابر تهدیدات دشمن بیمه شده و رمز پیروزی ما حرکت در مسیر نورانی شهیدان است .
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۹    
پایگاه خبری جماران: از عروج ملکوتی و شهادت سیدالمجاهدین زنده یاد آقای حاج سید علی اکبر محتشمی پور چهل روز گذشت. مجاهدی که دوست قدیمی و یار ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی بود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۵    
سردار یوسفعلی زاده گفت: تبیین ارزش های مجاهدت شهدا و ایثارگران در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن تا به امروز با جانفشانی های مستمر نیروی انتظامی ممزوج شده و در تبیین این نقش فاخر، باید به عرصه های ایثارگری مرزبانان نیز توجه کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبر طالبان در پیامی به مناسبت عید قربان، خروج نیروهای خارجی از افغانستان را به مردم تبریک گفت. به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتنیک، مولوی هبت الله آخوندزاده، رهبر طالبان با تأکید بر اینکه این جنبش به دنبال راه حل اقتصادی، سیاسی و دیپلماتیک است، تأکید کرد: علی رغم دستاوردهای نظامی و پیشرفت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرتیپ دوم مرادی گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی می دانند کوچکترین غلطی از آنان سر بزند با کوبنده ترین پاسخ نیروهای مسلح مواجه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: شورای نگهبان نبض نظام اسلامی و حافظ جمهوریت و اسلامیت انقلاب است .
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاجتی : مردم ما هوشیارند و می دانند که دشمن به دنبال این است که بهانه ای پیداکرده و ایجاد اغتشاش کرده و به نظام اسلامی لطمه وارد کند؛ ازاین رو می بایست همان طور که پشتیبان ارزش های انقلاب هستند ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۲۷    
امام جمعه مهدی شهر گفت: شورای نگهبان باعث تداوم نظام اسلامی شده است .
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو فقهای شورای نگهبان گفت:گرامیداشت شورای نگهبان، گرامیداشت یک سرمایه برای اساس نظام اسلامی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقناافغانستان – ملابرادر، معاون سیاسی رهبر طالبان در نشست قطر اعلام کرد که هدف بزرگ مردم افغانستان برای ایجاد نظام اسلامی در آستانه اجرایی شدن است و نیز امیدواریم که این مذاکرات به نتیجه مثبتی برسد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، آیت الله سید حسن عاملی عصر شنبه در دیدار با اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان اردبیل در گرامیداشت سالروز تشکیل شورای نگهبان در اردبیل اظهار کرد ...