دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۱۷Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

عصر همدان   ۴ ساعت پیش    
به گزارش عصرهمدان؛ مسلم مخفی، سرپرست فرمانداری همدان عصر امروز در جمع تشکل خواهران انقلابی همدان گفت : دولت انقلابی انقلابی دکتر رئیسی دلسوز مردم و با جدیت پیگیر رفع مسایل و مشکلات فراوان مردم است. ...
خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از غیرتمندی، ایستادگی و روحیه انقلابی عشایر کشور در راه تحقق آرمانهای نظام اسلامی تجلیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
سرهنگ پاسدار امیری مقدم گفت: پیشکسوتان دفاع مقدس ذخیره های ارزشمند نظام اسلامی و یادگاران حماسه های ماندگار و تاریخی انقلاب هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۶    
امیر عظیمی گفت: امنیت کشور خط قرمز نیروهای مسلح است و نظام اسلامی به حدی از اقتدار و بازدارندگی رسیده که اینگونه حوادث و ناملایمتی ها ذره ای خدشه به اقتدار جمهوری اسلامی ایران وارد نخواهد کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۵    
حوزه/ جانشین گروه سیاست مرکز تحقیقات اسلامی مجلس گفت: حکمرانی، فرایندی تعاملی، مشارکتی، گفت وگویی و مسئولیت پذیرانه میان کارگزاران حکومتی، شهروندان و جامعه مدنی است که به تصمیم گیریها و تصمیم سازیهای دقیق و سنجیده منجر خواهد شد و قوانین و رفتارها بر اساس آن شکل می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری گفت: بالاترین منکر، تضعیف نظام اسلامی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد سفر رییس جمهور به کردستان بیان داشت: در مقطعی که دشمن در تلاش است تا کردستان را جدا شده از نظام اسلامی معرفی کند حضور آیت الله رییسی در این استان به موقع و دارای اهمیت است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان ایثار اردبیل که به همراه رئیس کل دادگستری استان اردبیل انجام شد، گفت: امنیت و استقلال نظام اسلامی مهمترین ره آورد ایثارگران از جبهه های حق علیه باطل است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان ایثار اردبیل که به همراه حجت الاسلام کثیرلو رئیس کل دادگستری استان اردبیل انجام شد، گفت: امنیت و استقلال نظام اسلامی مهمترین ره آورد ایثارگران از جبهه های حق علیه باطل است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: قضات را باید تکریم کرد آن هم برای اینکه با وجود محدودیت های زندگی اجتماعی و به صورت شبانه روزی، با وضعیت معیشت نه چندان مناسب، خدمت می کنند و خود را وقف نظام اسلامی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان بوشهر نقش بسیجیان در همه عرصه های انقلاب اسلامی را مهم دانست و گفت: بسیجیان ورزشکار سفیران انقلاب در صحنه های ورزشی در دفاع از ارزش های نظام اسلامی هستند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۳    
حجت الاسلام پورمحمدی با اشاره به تکاپوی دشمن در مواجهه با نظام اسلامی گفت: به نظر من دیگر از آن دستکش مخملی که دشمن در زیر آن، دست چدنی اش را پنهان کرده بود هم خبری نیست و با همان پنجه فولادین به مبارزه با جمهوری اسلامی آمده است ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت لارستان با بیان اینکه نظام اسلامی با پشتیبانی مردم در اغتشاشات آمریکایی به سلامت عبور کرده اظهار داشت: پروژه تجزیه سازی ایران با شکست مواجه شده و...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی گفت: دشمنی دشمنان با جمهوری اسلامی به خاطر این است که انقلاب دست اجانب را از منابع این کشور کوتاه کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۵    
حوزه / امام جمعه شهرستان خمیر گفت: تمدن سازی، آرمان نهایی دانشجوی دانشگاه های نظام اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور در نشستی با مسئولان استان فارس، گفت: اکنون وضعیت مساجد آن چیزی که شایسته نظام اسلامی است، نیست؛ در واقع باید هر هزار نفر یک مسجد و هر مسجد یک روحانی فعال و دارای منابع پایدار که بودجه نخواهد، باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۰    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: دانشجویان، حوزویان و دانشگاهیان سرمایه نظام اسلامی محسوب می شوند و همواره به عنوان قشر تأثیرگذار جامعه در شرایط حساس نقش آفرین بوده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
متاسفانه رسانه های معارض و معاند نظام اسلامی با هدف برهم زدن امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان و ایجاد تفرقه قومی مذهبی میان شیعه و سنی دست به هر نوع شایعه و دروغ پراکنی می زنند که بصیرت و هوشیاری مردم این دیار تاکنون تمامی نقشه های آنها را نقش بر آب کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- امام جمعه قم هدف دشمنان را ایجاد فاصله و جدایی ملت از نظام اسلامی برشمرد و گفت: طراحی های دشمن در این زمینه راه به جایی نخواهد داشت و آرزوهایشان را به گور می برند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: آمریکایی ها پس از توقیف قایق هایشان در دریای سرخ به التماس افتادند تا قایق هایشان را پس دهیم و دیگر جرأت نکردند وارد این منطقه شوند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان خبر صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر 18 ساله در زاهدان را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
منافقین در دهه 60 علاوه بر تلاش برای ترور مقامات نظام اسلامی ایران وارد مرحله پاسدارکُشی شدند که یک مشکل بزرگ هم داشت؛ چند برابر و خیلی خیلی بیشتر از پاسداران، مردم عادی ترور شدند!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امینی گفت: امروز جامعه پزشکی و پرستاری ما سراسر افتخار و مملو از حماسه سازی است و این عزیزان مشعل امید و نشاط را در نظام اسلامی پر فروغ نگه داشته اند و پرچم دار کرامت و عزت هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب به دلیل اهداف بلندی که برای خود تعریف کرده، مورد خشم و غضب دشمنان قرار داشته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار علی فدوی گفت:خیلی از گرفتاری هایی که در داخل کشور وجود دارد زیبنده نظام اسلامی نیست، آیات قرآن کریم تمام وجوه زندگی بشر را عنوان کرده و خدا برای مردم کم نگذاشته است، اما مهم عمل کردن به آن آیات است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۶    
معاون رئیس جمهور در امور مجلس نوشت: نمایندگان مجلس یازدهم با نگاه انقلابی و جهادی کنار دولت مردمی سیزدهم حرکت بزرگی را برای توسعه و پیشرفت کشور آغاز کرده اند و بی تردید توطئه دشمن، فتنه منافق و تعلل عافیت طلبان نمی تواند عهد آنها را برای خدمت به مردم و نظام اسلامی ضعیف یا خدشه دار کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید بر این که امروز به شکل بی سابقه تمام کفر و نفاق و رنگین کمان سپاه شیطان در برابر ایران، انقلاب و نظام اسلامی ایستاده است، گفت: کسانی می خواهند از اسلام ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی با تاکید بر اینکه دشمن اساس نظام اسلامی را هدف قرار داده است گفت: اجازه نخواهیم داد یک عده وطن فروش به همه ارزشهایی که برای آن شهید دادیم آسیب وارد کنند.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
پرچم ایران ،امروز حال و هوای مجلس را تغییر داد و باعث شد فضای نشست علنی مجلس حال و هوای حماسی بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حکمتی نیک حیات آمریکا را در ناامنی دنیا دانست و گفت: نظام اسلامی همیشه مخالف استکبار، استعمار و ظلم و طرفدار حقوق بشر بوده و بر این نگاه ها تاکید دارد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر صباحی فرد با بیان اینکه دشمن در منزوی کردن ایران ناکام ماند، گفت: آمریکا با وجود جنجال های تبلیغاتی فراوان در مقابل نظام اسلامی و صلابت ملت شجاع ایران شکست خورده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید محمد حسینی روز چهارشنبه به مناسبت شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس در پیامی نوشت: انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: اردوهای راهیان نور از مصادیق بارز جهاد تبیین و ظرفیتی عظیم برای مقابله با جنگ شناختی و ترکیبی دشمنان نظام اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مردم و نیروهای نظامی و امنیتی در موضوع ناآرامی های اخیر با بصیرت و هوشمندی وارد عرصه شده و نشان دادند که پشتیبان نظام اسلامی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای فراوان انقلاب و نظام اسلامی گفت: دشمنان هیچ هدفی جز تضعیف انقلاب اسلامی ندارند.
آنا / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت صیانت از سلامت نظام اداری، نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه ها، حضور سرزده در ادارات و ارتباط بی واسطه با ارباب رجوع را از جمله راهکار های تامین سلامت اداری دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۰    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه مدیران نظام اسلامی باید مقاوم و آماده باشند، گفت: ضرورت دارد مسئولان با تأسی به مکتب حضرت زینب(س)، در مسیر خدمت به مردم ثابت قدم و راسخ باشند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دوستی با بیان اینکه نقش مادری و نقش زن در اسلام در بالاترین تراز دیده می شود گفت: دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به جامعه زنان به میدان آورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۲:۰۰    
امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز یاریگران دولت و نظام اسلامی هستند و به کمک دولت شتافتند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی شورای نگهبان گفت: مردم در تشکیل حکومت اسلامی مختارند؛ یعنی باید بخواهند که چنین حکومتی را بر سر کار بیاورند. در صورت خواستن، در راه تشکیل حکومت وظیفه بسترسازی و مهیا کردن شرایط را دارند و رای و نظر آن ها زمینه ساز است. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز شبیه خون فرهنگی و ناتوی فرهنگی را در جامعه انقلاب اسلامی پیاده کرده است که هدفشان سه عمود نظام اسلامی است، اول وحدت دوم ایمان سوم رهبری انقلاب را نشان قرار داده اند و امروز نسل چهارم و پنجم انقلاب را که قبل انقلاب را ندیده، انقلاب را ندیده، جنگ را ندیده، امام را ندیده ...
مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها مشارکت کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک پژوهشگر کلیمی گفت: وضعیت یهودیان در ایران که متفاوت از یهودیان در دیگر کشورها است. این یک تجربه فرهنگی است که یک یهودی در نظام اسلامی زندگی می کند و با ایرانیان تعامل دارد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۲    
متاسفانه باید عرض کنم دولت های قبلی در رابطه با این قشر بسیار ضعیف عمل کردند، که اگر کاری انجام داده بودند در حال حاضر 18هزار پدر و مادر شهید در تهران مستاجر نبودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : فریدون عباسی گفت: ما نباید به خاطر تهدید دشمن خود را زندانی کنیم. باید در صحنه باشیم و تلاش کنیم. افتخار است که در راه اسلام و نظام اسلامی شهید شویم.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی گفت: راهپیمایی 22 بهمن سال جاری می تواند به انعکاس صدای مردم و ملت ایران تبدیل شود و انتظار داریم با برنامه ریزی دقیق و منسجم و اهتمام تمامی دستگاه های عضو این ستاد، مراسم ویژه و باشکوهی را برگزار نماییم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید باقری با اشاره به راهکارهای عدالت سیاسی در نظام اسلامی گفت: بسترسازی برای دست یابی جامعه به عدالت یکی از راهکارهای عدالت سیاسی در حکومت اسلامی است.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در تازه ترین موضع گیری مداخله جویانه مقام های غربی در امور داخلی ایران مدعی شد که ناآرامی های اخیر ریشه در مخالفت با نظام اسلامی دارد.