جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۰Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۲:۲۱    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: امنیت، آسایش و اقتدار نظام اسلامی مدیون رشادت و ایثارگری های شهدا و رزمندگان است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نشریه خط حزب الله با عنوان مردم ولی نعمتند چهار اصل بنیادین نظام اسلامی درباره ارتباط میان مسئولان و مردم را مرور کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، شماره دویست و شصت و چهارم هفته نامه خط حزب الله با عنوان مردم، ولی نعمتند منتشر شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۱    
فرمانده پایگاه بسیج مسجد امام علی (ع) چابهار گفت:بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تفکر و عمل بسیجی است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر سیاسی طالبان درباره بن بست مذاکرات بین الافغانی و مشروعیت جنگ در افغانستان گفت که تا برپایی نظام اسلامی و خروج نظامیان خارجی جنگ ادامه دارد و در مذاکرات صلح در قطر نیز توافقی نشده است و به زمان نیاز دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۹    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در بیانیه ای اعلام کرد: تفکر و روحیه بسیجی ضرورت امروزی و گسترش فرهنگ بسیجی رمز اصلی حیات و مانایی انقلاب و نظام اسلامی ایران در کوران حوادث مختلف است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۱    
مشهد استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مرحوم دیانی با انتخاب زندگی ساده طلبگی از موقعیت های دنیوی دوری می کرد، گفت: ایشان با تربیت طلاب در عرصه های مختلف برای نظام اسلامی پشتوانه سازی کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه شهرستان راسک گفت: فرهنگ بسیجی به مثابه الگویی کارآمد در عرصه های مختلف مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱    
شهردار اردبیل با اشاره به اینکه اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با نیت پیشگیری، آگاه سازی، پایش بیماری و پشتیبانی در حال انجام است، گفت:اجرای این طرح نتایج مفیدی در کنترل اپیدمی بیماری کرونا بوجود خواهد آورد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نشریه خط حزب الله با عنوان مردم ولی نعمتند چهار اصل بنیادین نظام اسلامی درباره ارتباط میان مسئولان و مردم را مرور کرده است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: خرید زمین به عنوان ذخیره شهری از الزامات توسعه و عمران شهری است که ما در اردبیل توجه جدی به این موضوع داریم. حمید لطف اللهیان در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک هفته بسیج از تفکر سازنده بسیج به عنوان حرکت پیشرو و بالنده نظام اسلامی یاد کرد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- یکی از پیشکسوتان و فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: بسیج برگرفته از متن نظام اسلامی و مردم محور است که براساس اعتقادات و باورهای فرهنگی، انقلابی و دینی شکل گرفته است.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مراجع تقلید و علمای حوزه علمیه قم در پیام های جداگانه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین را به تمام بسیجیان غیور تبریک گفته و از خدمات جهادی آنان قدردانی کردند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۲    
کلات(پانا)-در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به دستور رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، آیین نواختن زنگ بسیج مستضعفان با حضور مسئولین شهرستان کلات در محل آموزشگاه شهید دکتر باهنر برگزار شد. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۴    
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل گفت: تشکیل بسیج در نظام اسلامی از الطاف و برکات انقلاب است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۸    
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه امام صادق(ع) تصریح کرد: حقیقتاً یکی از مهم ترین عوامل موفقیت و پویایی انقلاب و نظام اسلامی، وجود تفکر و روحیه بسیجی در کشور است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۵    
معاون هماهنگ کننده سپاه پیرانشهر گفت: ادامه دادن راه شهداء گلگون کفن نظام اسلامی یک تکلیف الهی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۵    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران گفت: شهدای گلگون کفن نظام اسلامی بر اعمال ما مسئولان ناظر هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۳    
حجت الاسلام رجبی گفت:امروز زمانی که دشمن به هر وسیله ای قصد ضربه زدن و تخریب جبهه واحده امت اسلامی را دنبال می کند وظیفه بسیج طلاب و روحانیون بیش از گذشته سنگین تر است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسوول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، بیان کرد: هر مدیری و کارمندی که روحیه بسیجی و انقلابی دارد می تواند مشکل مردم را حل کنند و باعث رضایت مردم از انقلاب و نظام اسلامی می شو
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
سردار شاهرخی گفت: بسیج ظرفیت عظیمی است که توانمندی اجرایی کردن ماموریت های نظام اسلامی را دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:شهیدان گلگون کفن این مرز و بوم برای دفاع از اسلام و انقلاب و حفظ نظام اسلامی به میدان جنگ رفتند پس نباید بگذاریم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به دست فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۶    
بسیجی با ترویج تفکر انقلابی و مدیریت جهادی به جناح های سیاسی وابسته نیست و به مقابله با سطحی نگری فرهنگی و سیاسی و اجتماعی مبادرت می ورزد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۶    
مازندران - امام جمعه تنکابن، بسیج را مظهر عزت و اقتدار نظام اسلامی در عرصه های مختلف معرفی و بر ضرورت بهره گیری از توان و ظرفیت بالای این نیروی انقلابی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه ایثارگران ضامن پایداری نظام هستند، گفت: ایثارگران و جانبازان ولی نعمتان مردم و کشور هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۰    
حجت الاسلام سوزنچی گفت: تا زمانی که حوزه در مقابل دانشگاه باشد و دانشگاه علم برخاسته از حوزه را علم نداند و این دو علیه هم کار کنند وحدتی پدیدار نخواهد شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی ، نادر صادقی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با اشاره به دیدار اخیر رؤسای سه قوه و دیگر اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی با مقام معظم رهبری گفت ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مسعود امرالهی با اشاره به بیانات رهبری که فرمودند، بسیجی بودن به میدان آوردن همه توانایی ها در راه آرمان های نظام اسلامی است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۲    
حجت الاسلام علی لقمانپور گفت: بسیج کانون و مرکز ثقل ارزش ها و منشاء خدمات و برکات فراوانی برای نظام اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل خبرگزاری فارس در حاشیه افتتاح گروه خبری تعلیم و تربیت که با حضور وزیر آموزش و پرورش انجام شد، گفت: در نظام اسلامی ما علاوه بر اینکه راه پیشرفت از تعلیم وتربیت می گذرد، خود تعلیم و تربیت هدف نیز هست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در امور بانوان گفت: خشونت علیه زنان، یک پدیده ی ناپسند اجتماعی است و در نظام اسلامی ما که مبتنی بر اسلام ناب محمدی است، جایگاهی ندارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام KHAMENEI.IR ، رهبر انقلاب 29 آبان 1392 در دیدار پنجاه هزار فرمانده بسیج سراسر کشور بیاناتی ایراد فرمودند که به مناسبت هفته بسیج بازخوانی می شود. صوت بیانات رهبر انقلاب در دیدار پنجاه هزار فرمانده بسیج سراسر کشور بسم الله الرّحمن الرّحیم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۱:۲۵    
شاید در مورد بسیج همین یک جمله از مقام معظم رهبری کفایت کند که فرمودند: بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطرجمع می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۲    
کمتر از یک ماه پس از تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان سال 1358 و در شرایطی که امریکایی ها با بهره گیری از تمامی ظرفیت های بین المللی وتوان نظامی، اقتصادی و سیاسی خود تلاش داشتند این پاسخ اندک مردم ایران به قریب به بیش از 30 سال جنایات و مداخله امریکا در ایران را به عرصه ای برای شکست انقلاب و نظام ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
محسن حسینی نهوجی پس از تسخیر لانه جاسوسی در تاریخ 13 آبان 58، تهدیدات آمریکا علیه انقلاب اسلامی و نظام اسلامی برآمده از آن، آشکارتر گشت و ناوگان آمریکا در خلیج فارس آرایش جنگی به خود گرفت و خطر حمله آمریکا به ایران جدی تر شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۲    
فرمانده تیپ 38 زرهی تربت جام گفت: بسیج مستضعفین در طول 40 سال عمرش خوش درخشیده و مایه افتخار نظام اسلامی و ارتش است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رفعت نژاد گفت:سازمان بسیج دانشجویی با رویکرد های مختلف و با تاسی از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری که در نهایت به تربیت کادر طراز انقلاب اسلامی منجر می شود در خدمت نظام و انقلاب است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۸    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تبریک هفته بسیج این مجموعه را بزرگترین تشکل دینی و انقلابی نظام اسلامی عنوان کرد.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اساتید و طلاب بسیجی جامعه الزهرا علیهاالسلام با بهره مندی از توان و تخصص خویش در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی با استفاده از مبانی غنی دینی و مبتنی بر اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) و امام خامنه ای دام ظله در مسیر جهاد علمی گام خواهند برداشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای پژوهشگاه قوه قضاییه با بیان اینکه احیای حقوق عامه در اقامه دین نهفته شده است، اظهار کرد: احیای حقوق عامه با رعایت حقوق متقابل دولت و ملت لازم است؛ زیرا رعایت حقوق متقابل دولت و ملت عامل انسجام بخشی و عزت دین است و در سایه حقوق عامه اعتماد مردم به جامعه اسلامی بیشتر می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران هرمزگان گفت: بسیج از همان ابتدای تشکیل در راستای تثبیت نظام اسلامی و خنثی کردن توطئه های بیگانگان نقش کلیدی و حائز اهمیتی داشته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - مدیر حوزه علمیه کنگاور گفت: حوزه انقلابی یکی از ضروریات کنونی است و انقلابی بودن و ماندن حوزه های علمیه کشور خود ضامن بقای این نظام اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: نهادینه کردن تفکر بسیجی در تمامی عرصه ها ضامن اقتدار و عزت بیشتر نظام اسلامی ایران عنوان کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت پنجم آذر سالروز صدور فرمان بینانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج را همیشه به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی دانست. متن این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
اقتصاد ایران: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت پنجم آذر سالروز صدور فرمان بینانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج را همیشه به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی دانست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۶    
حوزه/عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان این که بسیج چشم بینای نظام و کاملا مراقب همه چیز است، گفت: بسیج امروز یک سازمان یا یک نهاد یا یک شخصیت حقوقی و حقیقی نیست بلکه این شجره طیبه به برکت خون شهدا شناخته شده و یک فرهنگ، گفتمان و یک ایدئولوژِی اصیل در جهان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای به مناسبت پنجم آذر سالروز صدور فرمان بینانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج را همیشه به عنوان بازوی توانمند و یار وفادار نظام اسلامی دانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۱    
مازندران - امام جمعه بهشهر، ساده زیستی و پرهیز از اشرافی گری را شاخصه یک مدیر در نظام اسلامی دانست و گفت: مسؤولی که دارای روح اشرافی گری است نمی تواند خادم مردم باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۳    
حوزه/ حجت الاسلام قره باغی گفت: مخالفین نظام اسلامی از یک طرف در نجف اشرف، به فکر سامان دادن یک کنگره فقهی برای نشان دادن الگوی جایگزین برای ولایت فقیه هستند و از طرف دیگر، به جریان های داخلی خود سفارش کرده اند که هر گونه امید به ادبیات انقلابی و مقاومت را خنثی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۱    
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
خراسان شمالی - حجت الاسلام تکمیلی گفت: علت بقای انقلاب و نظام اسلامی تفکر بسیجی بود و امروز هم راه قوی شدن و ایستادگی در برابر هجمه دشمن بسیجی بودن است.