شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۴۷May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به تداوم روند تقابلی غرب با نظام اسلامی گفت: باید فارغ از قدرت و توسعه اقتصادی غرب به خودکفایی در این حوزه برسیم.
قم فردا   ۱ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اینکه نقش مشارکت سیاسی مردم در انتخابات بسیار موثر است، گفت: مشارکت مردم در انتخابات مهترین اصل بقا و سلامت نظام اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مردم تبریز و آذربایجان در گذشته و حال ثابت کرده اند هر جا پای دفاع از آرمان های انقلاب و نظام اسلامی باشد، حضور به هنگام داشته اند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۳:۴۶    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: اگر انقلاب و نظام اسلامی برقرار باشد یعنی خون همه شهدا حفظ شده و نگرانی و دغدغه نداریم و اگر اینجا آسیب ببیند آنوقت همه ما دچار خسارت سنگین می شویم .
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: اگر انقلاب و نظام اسلامی برقرار باشد یعنی خون همه شهدا حفظ شده و نگرانی و دغدغه نداریم و اگر اینجا آسیب ببیند آنوقت همه ما دچار خسارت سنگین می شویم .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۰۷    
امام جمعه کوهبنان بیان داشت: در آستانه انتخابات هستیم برخی بدنبال دو قطبی کردن جامعه و دلسرد کردن مردم هستند در حالی که انتخاب اصلح و آگاهانه باید مد نظر همگان باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۵    
حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه مردم باید با نگاه تکلیف محورانه در انتخابات شرکت کنند، گفت: مردم با حضور در انتخابات در کنار رأی به افراد در حقیقت به نظام اسلامی رأی می دهند که باید با انتخاب صحیح مسئولان، کشور را به اوج برسانند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه امروز خط رسانه ای دشمن در شبکه های اجتماعی، ماهواره ها و... برای این است که تصویری نامطلوب و ناکارآمد از نظام اسلامی ارائه دهد، گفت: نظام سلطه چنین القا می کند که راه رسیدن به موفقیت راه سازش، مذاکره و تسلیم در مقابل زور گویی های نظام سلطه است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: حضور حداکثری در انتخابات 1400 نه تنها نشان از مقبولیت مردمی نظام اسلامی ایران است ، بلکه اقتدار بین المللی کشور را افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: انتخابات مصداق مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است و شهروندان با هر رای، مطالبات خود را از حاکمیت ابراز می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نمانیده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران با صدور پیامی مشترک با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، بر تداوم حمایت ملت ایران و مردم ولایتمدار مازندران از آرمان آزادی فلسطین تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: ریشه همه مشکلات نظام اسلامی از وجود اسرائیل منحوس است و تا زمانی که این رژیم از بین نرود٬ مشکلات وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: شجره طیبه بسیج، منشاء خدمات بسیاری در نظام اسلامی و در عرصه محرومیت زدایی و خدمت صادقانه به آحاد مختلف مردم بویژه محرومین و مستضعفین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مسئولان دولت اسلامی نباید به سمت اشرافی گری سوق داده شوند، گفت: امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند که خدای متعال بر کارگزاران نظام اسلامی واجب کرده است تا زندگی خود را با زندگی توده های مستضعف هماهنگ کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۹    
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت علی(ع) فرمودند خداوند به کارگزاران نظام اسلامی تأکید کرده زندگی خود را بازندگی توده های مستضعف هماهنگ کنند تا فقر سبب آزار فقرا نشود، از شاخصه های مهم دولت اسلامی ساده زیستی و پرهیز از اشرافی گری است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: کریمی قدوسی، نماینده مشهد در مجلس در اقدامی بحث برانگیز با انتشار تصویری از رئیس جمهور در لباس یک بازداشتی خواستار محاکمه روحانی شد! در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: سایت دولت: کریمی قدوسی، چوپان دروغگو است کریمی قدوسی در اینستاگرام خود نوشت: ...
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۹    
استاد رسول جعفریان معتقد است ما برای استقرار نظام اسلامی در دراز مدت به فقه و حقوق نیاز داریم نه به تاریخ. این که ما اراده کرده ایم برای شرعی نشان دادن کارها به نقل های تاریخی استناد کنیم، یک ضرر مهمش آن است که به ازای آن، فقه را از دایره عمل بیرون کرده ایم ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۸    
عباس عبداللهی گفت: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی توانیم مانند سالیان گذشته برنامه های حضوری برگزار کنیم و بیانات رهبر معظم انقلاب در روز قدس که نشان دهنده موضع نظام اسلامی است از مهمترین برنامه های این روز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۷    
گروه استان ها- رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب خراسان شمالی گفت: تعصب بی منطق آغاز انحرافات و خودنگری ها است لذا شورای وحدت با هدف تجمیع تمامی نیروهای انقلابی و دلسوز به نظام اسلامی شکل گرفته و پذیرای تمامی افکار و سلایق مختلف است .
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار صحنه گفت: برگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی بوده و هست.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه ناجا- فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به پیش رو بودن انتخابات 1400 گفت: حضور پرشور در انتخابات مایه اقتدار ملی و موجب شکست توطئه های بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۴۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در مراسم مجاز مکتب حاج قاسم، مقاومت فلسطین و بیداری اسلامی گفت: شهید سلیمانی و سپاه قدس یکی از مؤلفه های قدرت ملی و اقتدار نظام اسلامی هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۳    
حوزه/ سخنران حرم بانوی کرامت گفت: اطرافیان حاکمان و دولتمردان اسلامی نباید به دنبال ویژه خواری و امتیازات ویژه در زندگی خود باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رویوران با بیان اینکه در تمام نظام های دنیا، مناسبات بر اساس دولت و ملت بوده اما در نظام اسلامی بحث امت و ملت مطرح است، گفت: این ویژگی یعنی دفاع از مظلومان فراتر از مرزها در هیچ جای دنیا وجود ندارد و تنها مختص نظام اسلامی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۶    
نماینده مجلس خبرگان با بیان اینکه وز جهانی قدس یادگار ارزشمند امام راحل است، گفت: چشم امید دنیای اسلام به نظام اسلامی ایران و رهبر انقلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۱    
در سومین جلسه ستاد استانیِ رسیدگی به تخلفات انتخابات شوراهای اسلامی آذربایجان غربی ،راهکارهای حضور حداکثری مردم تا ساماندهی فضای مجازی در آستانه انتخابات بحث و بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: حضور هرچه باشکوه تر در انتخابات ضمن لبیک به اعتقادات و آرمان های دینی و سیاسی، تبعیت از ولایت و شادی روح شهدا، باعث تقویت بیش از پیش نظام مقدس اسلامی خواهد شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل بنیاد استان همدان گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ادای دین به ارزش های نظام اسلامی است و تکریم این عزیزان همواره موجب دلگرمی همه مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات رسانی می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان - سید محمدجواد سایبان - درجامعه اسلامی امروزی عده ای گمان می کنند امیرالمؤمنین علیه السلام با تمام فضائل و کمالاتی که دارا بودند، آگاه به علم سیاست نبوده و بینش سیاسی نداشته اند ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
( و اذا حکمتم بین الناس ان تحکموا بالعدل ) به گزارش عصر همدان ؛ عدالت طلبی همان اصلی است که از آدم تا خاتم دنیا را به دو قطب حق و باطل تقسیم کرده. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۷    
مازندران - حجت الاسلام فلاح، نادیده گرفتن مجاهدت ها و از خودگذشتگی های سرداران جبهه مقاومت در تقویت عزت و اقتدار نظام اسلامی را خیانتی نابخشودنی دانست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم از معلم به عنوان یک فرد خدمتگزار در عرصه های مختلف جامعه نام برد و گفت: دستاوردهای نظام اسلامی در بخش های مختلف ازجمله علمی و نظامی را مدیون آموزش وپرورش هستیم که به تربیت نیروهای توانمند، پرداخته است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نقشه ای که رهبر انقلاب مقابله با آن را جز با تولید ملی و خود باوری و تکیه بر داشته های داخلی میسر نمی داند: برای آن که نظام اسلامی بتواند نقشه های دشمن را هوشمندانه خنثی کند می بایست گره های اصلی مشکلات اقتصادی کشور را شناسایی کرده و با برنامه ریزی دقیق و جامع و با همدلی میان نهادهای دولتی و ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور گفت: نخبگان ایثارگر ذخایر عظیم و سرمایه های بزرگی برای نظام اسلامی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرماندار فردیس گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا موجب نا امید دشمنان اسلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مسؤولان جمهوری اسلامی باید به وعده ای الهی ایمان داشته باشند، گفت: مسؤولان باید مقابل صف آرایی دشمن ایستادگی کنند و حقوق مسلم نظام اسلامی را برابر فشارها به حراج نگذارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۳    
سیره سیاسی دولت علوی الگوی کامل برای همه مسلمانان بویژه مسئولان نظام اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه اردبیل گفت: بسیاری از کج روی ها و انحراف ها نتیجه پشت کردن به این مکتب ارزشی است و ضرورت دارد در نظام اسلامی ما بیش از هر زمان دیگر جامعیت رفتاری و شخصیت بی نظیر علی(ع) مورد توجه و الگوی مردم، مدیران و مسئولان قرار گیرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در گفتگو با مهر ، در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که سیاست گذاری در حوزه سیاست خارجی را وزارت خارجه تعیین نمی کند اما وزارت امور خارجه مجری است، آیا این تعبیر از مقام معظم رهبری به معنی هیچ کاره بودن وزارت خارجه است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: مردم با مشارکت جدی در انتخابات بار دیگر مشتی بر دهان یاوه گویانی خواهند زند که منتظر تزلزل ایران اسلامی هستند و موجبات یاس دشمنان نظام اسلامی را بیش از پیش فراهم خواهند آورد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود_فرماندار ویژه شهرستان شاهرود در بازدید از دفتر خبرگزاری بسیج شاهرود گفت: دشمنان نظام اسلامی و رسانه های آنها با برجسته کردن برخی مشکلات تلاش دارند مردم را از مشارکت در انتخابات مایوس کنند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است: انا لله و انا الیه راجعون درگذشت مرحوم سید محمدهادی نژاد حسینیان، وزیر اسبق صنایع سنگین و دیپلمات متعهد و برجسته کشورمان، موجب تاثر فراوان شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر علوم قرآنی با بیان اینکه دولت اسلامی وظیفه دارد برای زنانی که وظیفه اداره خانواده را بر عهده دارند برنامه ریزی کند، گفت: دولت اسلامی باید در برنامه های خود حمایت ویژه ای از مستضعفان داشته باشد و حرکت کلی نظام در راستای زدودن استضعاف از چهره جامعه باشد.
حجت الاسلام و المسلمین صالحی نسب: رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری، اقتدار ملی و بین المللی نظام اسلامی ایران را افزایش خواهد داد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۹    
سرهنگ حسین روح افزابابیان اینکه موفقیت 40 ساله نظام اسلامی بواسطه حضورپرشوروحماسی مردم وبسیجیان کشوردرزیر نظرولایت فقیه بوده است گفت:این فرصت طلایی وهمراهی مردم باولایت رامتاسفانه بسیاری ازائمه معصومین نداشتند
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رییسی با تأکید بر لزوم تبعیت و پیروی شیعیان و محبان امیرالمؤمنین(ع) از سیره و سلوک آن حضرت، گفت: نظام اسلامی به دنبال آن است که در برنامه ها و دستورالعمل ها و رفتارهایش از علی(ع) تبعیت کند و قانونگذاری و اجرا و قضاوتش بر پایه عدالت علوی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه انتخابات عرصه ای مهم برای نظام اسلامی است، گفت: الگوی بارز داشتن آگاهی و بصیرت در عرصه های سیاسی سردار سلیمانی است که نه تنها یک ابرفرمانده یک دیپلمات کار کشته بود که بسیاری از تهدیدها را از سر ایران، منطقه و جهان دور کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: انتخابات نماد دموکراسی، مردم سالاری دینی و فرصتی ارزشمند برای تجلی حمایت همه جانبه آحاد مردم از آرمان های نظام اسلامی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: بدون تردید این خون های پاک ریخته شده موجب قوام و پایداری نظام اسلامی شده است و امروز به لطف این رشادت ها، روحیه و فرهنگ مقاومت در جای جای این کره خاکی به تأسی از شهدای انقلاب اسلامی شکل گرفته است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر محمدرضا ابن الدین حمیدی با حضور در برنامه راهبرد سیزده به موضوع انتخابات و ارتباطات آن با مشروعیت نظام اسلامی پرداخت و عنوان کرد: ایران اسلامی در 42 سال گذشته در بزنگاه های انتخاباتی خود که نماد مردم سالاری دینی است ...