چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۲:۳۳Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تریبون نماز جمعه»

توسعه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۲۴    
حجت الاسلام موسوی زمانی ادامه داد: به واسطه چنین کارهایی یک سری زمزمه ها از مردم به گوش می رسد که آیا انتخابات آتی از سلامت کامل برخوردار خواهد بود یا خیر؟ جمعی از دهیاری ها و شورای ها که بی حواسی کردند که قرار است در انتخابات آینده مجری و پای صندوق باشند و مردم ارتباطات و سفرها را در جورچین ذهنشان ...
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از تریبون نمازجمعه یاسوج از مردم خیر و نیکوکار دعوت کرد تا با مشارکت در برنامه های کمیته امداد و به خصوص در هفته احسان و نیکوکاری و برگزاری جشن نیکوکاری یاریگر نیازمندان استان باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم : حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد گفت: درباره مسمومیت دانش آموزان عزیز انتظار می رود در کوتاه ترین زمان با شناسایی عوامل و برخورد درس آموز از تکرار این حوادث جلوگیری شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان گفت: تریبون نماز جمعه ظرفیتی مناسب برای بیان اعتقادات دینی و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان بر لزوم استفاده از تریبون نماز جمعه برای بیان دستاوردهای نظام و انقلاب از سوی مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
هر سه، روضه خوان های متوسطی هستند جایشان در تریبون نماز جمعه مشهد و تهران نیست. دومین توییت انتقاد عضو دفتر نشر آثار رهبر انقلاب از سخنان علم الهدی / تشبیه بی حجاب ها به روسپی های کودتای 28 مرداد ، دردسرساز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دشتستان گفت: به رغم مطالبه مستمر شهروندان در خصوص نابسامانی بازار روز و طرح آن در جلسات اداری و در تریبون نماز جمعه متاسفانه همچنان مردم از نابسامانی بازار روز معترض و گله مند هستند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۰    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تأکید بر اینکه بارها در تریبون نماز جمعه مشکلات به مسئولان شهرداری و شوراها گوشزد شده است، گفت: این اقدام و تذکرات از باب خیرخواهی بوده تا مسئولان بتوانند به مردم اقدامات قابل قبولی ارائه دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: حجت الاسلام نورپور گفت: در برخی از این مراکز ضمن ترویج فرهنگ زبان های دیگر، ناهنجاری های رفتاری و بی حجابی بیداد می کند. هشدار استاد جامعه شناس: طوفان دیگری در راه است! / همان سیاست هایی که فاجعه مرگ مهسا را رقم زدند، دوباره عینا در حال تکرار است
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۳    
حوزه/ یکی از ائمه جمعه استان بوشهر با بیان اینکه نهاد مقدس نماز جمعه، متعلق به همه مردم است، گفت: ما وظیفه داریم مشکلات، نیازها، درخواست ها و مسائل مربوط به مردم کل بخش را از طریق این تریبون به گوش مسئولین برسانیم و مسئولین هم باید رسیدگی کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
وزیر اوقاف سوریه در سفر به قاهره ضمن ملاقات با شخصیت ها و نهادهای دینی این کشور خطبه نماز جمعه در قاهره را نیز ایراد و بر لزوم همکاری برای مبارزه با تروریسم تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۷    
امام جمعه همدان خطاب به مسئولانی که از تریبون نمازجمعه سخنرانی می کنند، گفت: مسئولان توجه کنند که این گزارش ها راستی آزمایی خواهد شد و درصورت ارائه گزارشات اشتباه از همین تریبون به مردم اعلام خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه همدان گفت: مسئولانی که در تریبون نماز جمعه گزارش می دهند توجه کنند این گزارش ها راستی آزمایی خواهد شد و در صورت ارائه گزارش اشتباه و مبالغه آمیز، این مسئله از همین تریبون به مردم اعلام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان امام جمعه همدان با اشاره به گزارش برخی از مسئولان در نمازجمعه، بیان کرد: مسئولانی که از تریبون نمازجمعه گزارش می دهند، دقت داشته باشند که توسط ما راستی آزمایی می شود بنابراین در نمازجمعه گزارشات صحیح به مردم داده شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات یکی از ائمه جمعه شهرستان ها تاکید کرد: این که تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از تریبون نماز جمعه به رشوه خواری متهم کنند بی تقوایی محض بوده و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه باید به این موضوع ورود کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات یکی از ائمه جمعه شهرستان ها تاکید کرد: این که تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از تریبون نماز جمعه به رشوه خواری متهم کنند بی تقوایی محض بوده و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه باید به این موضوع ورود کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیس مجلس یازدهم نسبت به اظهارنظری مبنی بر اتهام رشوه گیری به نمایندگان از تریبون نماز جمعه انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس مرکز اسلامی گلستان، تریبون مقدس نماز جمعه را ثمره خون هزاران شهید دانست و گفت: این تریبون معنوی و مذهبی باید مروج احکام دین و قرآن کریم باشد و نباید پازل دشمن را کامل کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مجوز فعالیت 20 معدن در عنبران صادر شده که اکنون در 10 معدن اکتشاف صورت می گیرد، اما وسعت تخریب ها و آسیب های فعالیت این 10 معدن به قدری بوده که این مساله در تریبون نماز جمعه اردبیل مطرح شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
علاءالدین بروجردی به مولوی عبدالحمید: جنابعالی که تریبون نماز جمعه را در اختیار دارید بجای تشکر از مسئولین امنیتی و انتظامی که ده ها شهید برای برقراری امنیت تقدیم کردند، در این آتش می دمید و افکار عمومی را تحریک می کنید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریز از جمله کسانی بود که روز گذشته به تلاش اتحادیه اروپا برای گنجاندن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی این اتحادیه واکنش نشان داد. واکنش او، اما فراتر از سخنرانی بود و او با لباس پاسداری پشت تریبون نمازجمعه حاضر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
فارس : خاتمی بیان کرد: شب گذشته مجلس عوام انگلیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزو گروه های تروریستی آورد و تصویب کرد این هم یکی از پروندهای سنگین انگلیس است. سپاه ما و ارتش ما بازوهای مردم هستند می خواهید بگویید مردم ما تروریست پرور هستند؟ پس حقتان است مردم بگویند مرگ بر انگلیس.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس گفت: کسانی که صاحب تریبون هستند از تریبون نماز جمعه تا تریبون مجلس و دولت همه باید تلاش کنند گسلی که الان ایجاد شده تبدیل به یک شکاف نشود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: فعالیت مدارس و دانشگاه های تهران از فردا حضوری است. انتقاد از آلودگی هوا به تریبون نمازجمعه تهران رسید! ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا : خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: خسارت آلودگی هوا به صورت میانگین سالیانه به کشور حدود چندین هزار میلیارد تومان است و همانطور که اشاره شد آلودگی هوا منشاء خسارت ها و آسیب های جدی است و باید رفع این مشکل در دستور کار جدی مسئولان قرار بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، اقامه نماز جمعه را خار چشم دشمنان خواند و گفت: نماز جمعه پایگاه وحدت بخشی و بصیرت است و از تریبون نماز جمعه باید مشکلات مردم به گوش مسئولان برسد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی نوری سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: این هفته در آستانه سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی کتاب از چیزی نمی ترسیدم از تریبون نمازجمعه تهران معرفی می شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۹    
ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان کرد: تریبون نمازجمعه محل بیان مطالبات مردم، ظرفیت ها، ضعف ها ودغدغه های مادی و معیشتی و همچنین بیان خدمات نظام در طول چهار دهه بوده است لذا مواضع ما ائمه جمعه در کنار بیان مطالبات بحق مردم با حکمت و عقلانیت ...
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه تریبون بیان مشکلات مردم و ساماندهی اتباع بیگانه هم مطالبه به حق مردم شهرستان است، ضرروت توجه ویژه مسئولین به این موضوع را خواستار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خطیب جمعه خمام گفت: مردم منطقه چندین سال است که از وضعیت جاده خمام به خشکبیجار در رنج و عذاب هستند، چه بسیار خانواده هایی که در این جاده داغدار فرزندان و عزیزان خود شدند به گونه ای که این مسیر به جاده مرگ معروف شده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۲۳:۳۰    
حجت الاسلام ابراهیمی گفت: به مناسبت گرامیداشت روز روحانی، از ظرفیت تریبون نماز جمعه برای راویت گری راویان و روحانیون رزمنده لرستان پیش از خطبه های نمازجمعه هرشهرستان استفاده خواهد شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۲    
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان ظهر جمعه 20 آذرماه 1360، لحظاتی پس از شهادت آیت الله دستغیب، نماینده امام در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز به دست گروهک تروریستی منافقین و هنگام عزیمت به نماز جمعه، آیت الله سید محمد هاشم دستغیب، فرزند شهید دستغیب، پشت تریبون نمازجمعه قرار گرفته و گفت: ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه پلدختر گفت:اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان صدای مردم را درخصوص امهال وام سیل زدگان به گوش رییس جمهور و هیات دولت برسانند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶    
فعالان دانشجویی اردبیل امروز، 18 آذر، در تریبون نماز جمعه شهرستان های این استان مطالبات خود را از مسئولان مطرح می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم مطالبات خودشان را به رسانه ها و ائمه جمعه بیان می کنند، گفت: رسانه ها و ائمه جمعه از طریق تریبون نماز جمعه می توانند در کنار یکدیگر، پیگیر مطالبات شهروندان برای حل مشکلات باشند.
برترین ها / میهن نوین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عبدالحمید گفت: از زرتشتی ها تا دراویش تا تمام ادیان و روش ها و گرایشها، همه انسانند و حقوق دارند. حقشان رعایت بشود.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مسعود فروغی، سردبیر روزنامه فرهیختگان : همیشه از موانع گفت وگو و انسداد در تریبون های رسمی نوشتیم و انتقاد کردیم. از تریبون نماز جمعه مشهد گرفته تا فلان سخنران مشهور. در 70 روز اخیر مخصوصا و در سال های اخیر نیز، از خطرات زیرزمینی شدن سیاست و تک صدایی در فضای عمومی گفتیم ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه امروز تهران گفت: بسیج امید کشور برای پیشرفت است و هم تفکر بسیجی و هم نهاد بسیج، امید ما برای رسیدن به آرزوهای ملت ایران است. به گزارش ایسنا ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
انصاف باید داد در هیچ دولتی زنان در پوشش این قدر آزاد نبوده اند که از دو ماه قبل و بعد از مرگ دل خراش مهسا این اتفاق افتاده و هیچ صدایی هم از تریبون نمازجمعه ای برنمی خیزد. به یاد آوریم تا قبل جمعه 25 شهریور 1401 جمعه ای نبود که درباره حجاب زنان نگویند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خانم خزعلی سعی کرده مخاطب را قانع کند و نه از الزام شریعت که از حکمت و مصلحت گفته است. این تفاوت نسل اوست با پدرشان. به همین سیاق هم نسل امروز هم با ایشان متفاوت است و البته نه دربارۀ چرایی حجاب به مثابه امر فرهنگی که دربارۀ چرایی اجباری بودن و حکومتی کردن آن می پرسند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۲    
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان با حضور در نماز جمعه اهواز و اعلام حضور از طریق تریبون نماز جمعه پاسخگوی سوالات و مسائل مردم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه جدید بهمئی گفت: تریبون نماز جمعه بهمئی استاندار یاور، فرماندار یاور، نماینده یاور و مسئول یاور است اما شرط ها و شروط ها این است که ابتدا در جهت حل مشکلات مردم و شهرستان شبانه روز نداشته باشند و تمام تلاش خود را بکار گیرند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور حوادث و اغتشاشات اخیر را به دلیل نگرانی منافقان و دشمنان از پیشرفت ها دانست و گفت که دشمنان نگران رشد و پیشرفت غیرقابل برگشت ایران هستند. خواب پاییزی دولت در بحران ها / رئیسی کجاها نیست که باید باشد؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۹    
اسماعیل صلواتی امام جمعه شهر قلعه رئیسی استان کهگیلویه و بویراحمد که در سال 1390به عنوان امام جمعه این شهر منصوب شد؛ امام جمعه ای جوان که حتی در روزهای ابتدایی مورد نقد هم قرار گرفت اما این ابتدای کار نبود و کم کم که پیش رفتیم تریبون نماز جمعه قلعه رئیسی به یکی از تریبون های تاثیرگذار سیاسی و عبادی ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چندی است که برخی ها از عملکرد آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد به خصوص در بحث تربیتی و بصیرت افزایی انتقاداتی دارند و گلایه ها حتی تا تریبون نمازجمعه کشیده شده است. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری کودک و نوجوان در ابتدای این مراسم در سخنانی ضمن تبریک به دست اندرکاران و ناشر کتاب جهت مسأله شناسی و پرداختن به موضوع ادبیات کودک و نوجوان، با اشاره به بخش های پایانی کتاب گفت: در بخشی از کتاب، نویسنده این طور نوشته است که ما باید کودکی کودکان انقلاب مان را بررسی کنیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی کتاب سلام بچه ها با حضور مهدی خوجه گی؛ نویسنده کتاب، محمد حمزه زاده؛ مدیر سابق بنیاد ملی کتاب، علی رمضانی؛ مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران، علی جانباز؛ مدیر حوزه هنری کودکان ونوجوان به میزبانی خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد.
اگرچه آبشخور و سرمنشأ این جنایات صهیونیست ها هستند اما تفکر انگلیسی ایجاد تفرقه نیز در پیشبرد اهداف شوم آنها نقش مهمی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
با وجودی که سال هایی از عمرش را صرف مبارزات انقلابی و تهییج مردم برای حضور فعال در راهپیمایی ها و تظاهرات ها کرد اما دیری نگذشت که همه اعتبار و آبرویش را هزینه غرورش کرد. او خود را بالاتر از سایر یاران انقلاب می دانست و از همین مسیر در دام منافقین افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، تریبون نماز جمعه را تریبون مطالبه گری دانست و گفت: هیچ مکانی نمی تواند همانند تریبون نماز جمعه، مطالبات واقعی مردم را مطرح، پیگیری و محقق کند.