جمعه ۱۵ اسفندساعت ۲۳:۲۳Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تریبون نماز جمعه»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۱    
حوزه/ با ابتکار حجت الاسلام والمسلمین نکونام، تریبون نماز جمعه این هفته شهرکرد در اختیار یک جوان دانشجوی مطالبه گر و دغدغه مند قرار گرفت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰    
لرستان - مهرابی بر ضرورت استفاده از ظرفیت تریبون نماز جمعه برای اطلاع رسانی به خانواده ها و جوانان در زمینه پذیرش حوزه های علمیه تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۷    
حجت الاسلام حقیان، به ظرفیت تریبون نماز جمعه برای آگاهی بخشی به جامعه اشاره کرد و گفت: این تریبون فرصتی مناسب برای اطلاع رسانی به خانواده ها از نحوه پذیرش حوزه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۹    
حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان لرستان گفت: تریبون نماز جمعه ظرفیتی تبلیغی مناسب برای جذب خواهران علاقمند به حوزه های علمیه است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۰    
در استان کهگیلویه و بویراحمد در بسیاری از بخش های محروم ائمه جمعه زبان گویای مردم شده اند به نحوی که بهترین رسانه اکنون در چنین مناطقی ائمه جمعه شده اند و صدای رسای محرومین و مستضعفین هستند که لوداب از داشتن آن محروم است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز یکشنبه در نشست فصلی ائمه جمعه آذربایجان غربی به تعیین درست مصادیق مطالبه گری در بین مردم نیز تاکید کرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه یکی از شاخصه های انقلاب اسلامی، حضور مردم در میدان، مشارکت های مردمی و مردمی بودن این انقلابی است گفت: تریبون نماز جمعه محلی برای بیان مطالبات مردم و انتقادات آنان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۱    
حوزه / امام جمعه شهر محمدیه گفت: نماز جمعه تریبونی برای بیان مشکلات مردم و زبان گویای آنها برای بیان مشکلات و سخنان مردم برای انتقال به مسئولان و گره گشایی از مشکلات آنها است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاهرخی، با تاکید بر اینکه نماز جمعه جایگاه بصیرت، همدلی و ایمان است، گفت: تریبون نماز جمعه متعلق به مردم است و از این تریبون باید خواسته های مردم با خرد ورزی و تدبر بیان شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- چابهار- نشست هم اندیشی علما با موضوع اهمیت و جایگاه روحانیت و تریبون نماز جمعه در افزایش تعامل و تقویت ارتباطات جامعه و حاکمیت، نقش گفتمان دینی در تعالی سازی فرهنگ و ترویج و تقویت شیوهای نوین تدریس در مدارس و حوزه های علمیه در راستای افزایش غنای علمی طلاب علوم حوزوی در پلان چابهار برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۹    
ایسنا/کردستان امام جمعه دیواندره با اشاره به اینکه تریبون نماز جمعه تریبون برحق و مشروع مطالبات مردمی است، گفت: انقلاب اسلامی انقلاب مردم سالاری دینی و مظهر اعطلای معارف دینی، اسلامی و انقلابی است و اطاعت از رهبر معظم انقلاب یک وظیفه دینی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه لامرد گفت: خاصیت تریبون نماز جمعه مطالبه گری و راهبری است که در همین راستا، مطالبات مردمی را به طورجدی پیگیری می کنیم.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
خطیب جمعه شهرستان ورامین با اشاره به اینکه باید قدر این انقلاب را بدانیم، گفت: این انقلاب یک حرکت الهی است که باید زمینه ساز آن وعده الهی باشد یعنی گام دوم انقلاب و زمینه سازی در آن، وای به حال کسانی که قدر نعمت ولایت را ندانند و به دین و شهدا دهن کجی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: تریبون نماز جمعه یکی از ابعاد فرهنگی است که باید در راستای وحدت آفرینی و هماهنگی پیش برود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال اظهارات ائمه جمعه و برخی علمای دینی در استان های یزد و اصفهان درباره فساد در بومگردی ها ، رییس کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری کشور گفت: نزدیک به دو سال است گردشگری کشور به واسطه چندین بحران سیاسی، اجتماعی و بهداشتی از جمله خروج یکسویه (آمریکا) از برجام، اعتراض، ترور ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد به نمایندگی از اعضای شورای دور پنجم و مدیریت شهری پشت تریبون نماز عبادی- سیاسی جمعه قرار گرفت و به تشریح مسائل و مشکلات حوزه شهری پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۵    
حجت الاسلام حافظی، نماز جمعه را چتر ولایت خواند و گفت: تریبون نماز جمعه فرصتی برای بصیرت بخشی و روشنگری در جامعه است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۶    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: درست است که امام جمعه به صورت مستقیم مسئولیت اجرایی ندارد، اما تریبون نماز جمعه محلی برای بیان حرف مردم و رساندن مشکلات جامعه به مسئولان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۲    
حوزه/ امام جمعه بروجرد، تریبون نماز جمعه را محل بیان معارف دینی و سیاسی دانست و تصریح کرد: اقامه نماز جمعه مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب و موجب خنثی سازی توطئه های آنان خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مسعود رضایی رهبر معظم انقلاب اسلامی را امام جمعه ای در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضرت امام خامنه ای بهترین الگو برای ائمه جمعه داخلی و خارجی محسوب می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بعد از فتح فاو، به صورت موقت اتفاق نظری بین برخی از سیاسیون و فرماندهان نظامی برای تجهیز هر چه بیشتر جبهه ها صورت گرفت. ماحصل این اتفاق نظر، اعزام قوی یکصد هزار نفری قوای محمد (ص) در آذرماه 1365 به جبهه ها بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: به همه ائمه جمعه ابلاغ خواهیم کرد که در ستادهای نماز جمعه یک نفر از اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ها عضویت داشته باشد تا دغدغه های این نهاد مردمی که بر خواسته از بطن مردم است را به ائمه جمعه انتقال کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن آذربایجان غربی گفت: تریبون نمازجمعه سخنگوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امامان جمعه حلقه اتصال موثر بین مردم و مسوولان هستند که باید از این ظرفیت، برای شناسایی و حل مشکلات مردم استفاده شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید حسن عاملی با اشاره به نقش ائمه جمعه در خنثی کردن فتنه هایی مانند فتنه سال 88 بیان داشت: تریبون نماز جمعه رکن بزرگی در مبارزه با جنگ روانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۰۲    
امام جمعه دهگلان گفت: رسالت روحانیون تبیین و آگاهی بخشی به جامعه است و نباید خود را به مسائل سیاسی آلوده کنند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید مسئولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات باهدف جلوگیری از گسترش بیماری که منجر به توقف موقت برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
تبدیل نماز جمعه به میز خدمت هم چنین تبدیل تریبون نماز جمعه به تریبون طرح و پیگیری مطالبات مردمی و هم زمان حضور مداوم نماینده ولی فقیه در میادین و عرصه های مختلف سبب شده در میان عامه مردم به جای عنوان امام جمعه به عنوان امام هر روز هفته مطرح شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: ائمه جمعه در خطبه های مکتوب و مجازی این هفته خود به موضوعات مختلفی از جمله مسئله ترور شهید فخری زاده و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره لغو تحریم ها اشاره کردند؛ مسئله بودجه 1400 هم از دیگر مباحثی بود که در این خطبه ها مطرح شد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه نماینده ولی فقیه در استان و تریبون نماز جمعه با رفتار و کردار عاقلانه محور اصلی وحدت و همدلی در خراسان شمالی است، گفت: تریبون نماز جمعه با محوریت انسجام و همدلی صدها هزار میلیارد ارزش دارد که قابل تعویض با چیزی نیست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: ترامپ چوب ترور شهید قاسم سلیمانی و چوب بداخلاقی و خارج شدن از برجام و تحریم را می خورد و این شکست را باید بپذیرد، نوش جانش. ...
برترین ها / راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق: پیش شرط هر گونه تعامل، تعارض یا تقابل با هر پدیده طبیعی، اجتماعی، اقتصادی یا سیاسی، شناخت آن رویداد است. هر اقدامی در مقابل رخدادها بدون شناخت، در خوش بینانه ترین حالت اتلاف سرمایه است؛ اما وجه بدبینانه و شاید بهتر است گفته شود نتیجه محتوم و طبیعی آن ...
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۶:۵۳    
اقدام رئیس جمهور فرانسه، اقدامی جاهلانه و نابخردانه بود/ مناظرات انتخاباتی آمریکا یک رونمایی بود از افول آمریکا/ حضور امروز حجت الاسلام امینی در نماز جمعه مسجدسلیمان نشان از صدق ایشان برای ماندن در این شهر دارد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ائمه جمعه در سراسر کشور اظهارات و اقدامات اخیر دولت فرانسه در توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را به شدت محکوم کردند.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شیخ فرهنگ پس از 16 سال از تریبون نماز جمعه مسجدسلیمان کناره گیری کرد/ به قولی که به شما داده ام پایبند و در کنار شما در بحث حوزه های علمیه، مساجد، هیئات و.. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حیدری با تاکید بر استفاده از ظرفیت ائمه جمعه در افزایش سرانه مطالعه در جامعه،گفت: تریبون نماز جمعه بستر مناسبی برای بیان نقش و اهمیت کتاب و کتابخوانی است.
برترین ها / تجارت امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: چه خوشمان بیاید، چه خوشمان نیاید، توهین و فحاشی و هتاکی بخشی پررنگ از ادبیات سیاسی ماست؛ حالا اینکه کجای سفره سیاست نشسته باشیم تعیین می کند که بیشتر امکان فحش دادن داریم یا بستر مناسبی هستیم برای فحش خوردن. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نیک میدانیم تریبون مقدس نماز جمعه نماد وحدت، همبستگی، برادری ومودت بوده و همچنین ابزاری برای بیان مطالبات بحق مردم است نه قرار دادن مردم در مقابل هم، که شرعا و اخلاقا دارای ایراد می باشد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دو امام جمعه کشور در اصفهان و بجنورد درخواست ناامن کردن فضا برای افرادی که پوشش اسلامی ندارند را مطرح کرده اند. این اظهارات بازتاب فراوانی در جامعه داشته است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
منتخب شورای شهر اصفهان می گوید بیش از یک دهه است که نهاد های رسیدگی کننده به آسیب های اجتماعی در شهر اصفهان و دیگر شهرهای کشور با ریاست ائمه جمعه تشکیل جلسه داده و سیاستگذاری می کنند ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: آیت الله سیدمحمد غروی و آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با جماران تأکید کردند که باید با پدیده بی حجابی برخورد معقول و قانونی داشته باشیم و وظیفه ما این نیست که پرخاشگری کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه دهدشت وضعیت جاده سوق را نتیجه ناکارآمدی مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری دانست و گفت: اگر برای رفع این معضل اقدام عاجل صورت نگیرد از تریبون نماز جمعه به مردم می گویم چه دست هایی پشت پرده اجازه کار کردن نمی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۹    
امام جمعه بندرلنگه بعد از گلایه های رهبر معظم انقلاب درباره پایین بودن سرانه مطالعه مردم کشور، از طریق تریبون نماز جمعه هر هفته اقدام به معرفی یک کتاب می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه ساوه گفت: کارگران با درک شرایط کشور و بصیرت و دشمن شناسی رفتار کنند تا زمینه برای افراد فرصت طلب و زیاده خواه ایجاد نشود زیرا هر حرکتی که باعث خوشحالی و استقبال دشمنان ملت ما شود، خلاف منافع ملی است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ملارد استان تهران بابت سخنان خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می شد، از سعید نمکی طی نامه ای عذرخواهی کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته ویدئویی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن حجت الاسلام سیدحسین حسینی نوری، امام جمعه ملارد، از پشت تریبون نماز جمعه خطاب به وزیر بهداشت و فرزندش سخنانی گفت، سخنانی که بحث آقازادگی و رانت خواری پسر سعید نمکی را پیش کشید و حسابی جنجالی شد.
امید نامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شرق نوشت: وزیر بهداشت در نامه ای به امام جمعه ملارد استان تهران، عذرخواهی او را پذیرفت و اعلام کرد کوچک ترین شکواییه و ملال خاطری از ایشان ندارد. هفته گذشته ویدئویی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از سخنان حجت الاسلام حسینی نوری از تریبون نماز جمعه پخش شد که در آن اتهامی درباره فرزند سعید نمکی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد : سیدحسین حسینی نوری، امام جمعه شهرستان ملارد استان تهران بابت سخنان هفته گذشته خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می شد، از نمکی طی نامه ای عذرخواهی و طلب حلالیت کرد ...