شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۱۲Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

عصر همدان (asrehamedan.ir)

عصر همدان 29 اسفند 1398 عصر همدان 30 اسفند 1399 عصر همدان 1 فروردین 1400 عصر همدان 28 اسفند 1401 عصر همدان 31 فروردین 1402 عصر همدان 31 اردیبهشت 1402 عصر همدان 19 خرداد 1402 عصر همدان 31 تیر 1402 عصر همدان 31 مرداد 1402 عصر همدان 1 شهریور 1402 عصر همدان 30 مهر 1402 عصر همدان 30 آبان 1402 عصر همدان 30 آذر 1402 عصر همدان 30 دی 1402 عصر همدان 30 بهمن 1402 عصر همدان 1 اسفند 1402 عصر همدان 2 اسفند 1402 عصر همدان 3 اسفند 1402 عصر همدان 4 اسفند 1402 عصر همدان 5 اسفند 1402 عصر همدان 6 اسفند 1402 عصر همدان 7 اسفند 1402 عصر همدان 8 اسفند 1402 عصر همدان 9 اسفند 1402 عصر همدان 10 اسفند 1402 عصر همدان 11 اسفند 1402 عصر همدان 12 اسفند 1402 
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۷    
دیروز ملت ایران با خلق حماسه ای دیگر بار دیگر ثابت کردند که هیچ گاه دشمنی های مزدوران مملکت را از یاد نبرده و زیر بار هیچ مشکل و سختی ای سر خم نخواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نتایج قطعی انتخابات در 6 حوزه انتخابیه استان همدان اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۷    
مردم استان همدان در انتخابات روز جمعه با شور و اشتیاق فراوان شرکت کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۷    
در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات، ائمه جمعه استان تاکید کردند: هر ملتی که در عرصه ها حضور پرشور داشته باشد، استکبار جهانی از میل حمله به آن ملت مایوس می شود
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۲    
مردم همدان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با شور و اشتیاق فراوان پای صندوق های رأی حاضر شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان از مشارکت بالای مردم در انتخابات خبر داد و گفت: تا ساعت 12 ظهر امروز حدود 125هزار تعرفه مصرف شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه میزان مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت بازدارندگی ایجاد کرده، گفت: با حضور حداکثری دشمن از توطئه و تفرقه افکنی مأیوس شده و حرکت آنها کند خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در همدان با خطاب به مسئولان و نامزدهای انتخاباتی، گفت: امیدواریم هر عزیزی که مورد اعتماد مردم قرار گرفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان گفت: مخفی با پیش بینی افزایش مشارکت نسبت به سال های قبل، گفت: امروز مردم همدان به فرامین مقام معظم رهبری لبیک گفتند و حضور پرشوری را در پای صندوق های رای داشته تا افراد اصلح ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم همدان از ساعات اولیه پای صندوق های رای حاضر شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۷    
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه امسال در 112 شعبه انتخاباتی در این شهرستان رأی اخذ می شود، گفت: مشکلی برای تعرفه نداریم و به اندازه کافی موجود است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: حضور پرشور و حداکثری در انتخابات باعث ادامه دادن مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی و تضمین کننده پیشرفت کشور است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷    
پدر شهیدان عبدکوند با تأکید بر اینکه مبادا با رأی ندادن خود امید را به ناامیدی بکشانید، گفت: نمایندگانی که در این انتخابات بر کرسی مجلس می نشینند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
33 داوطلب برای راهیابی به مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهاوند با یکدیگر رقابت می کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۵۷    
حسن قراباغی نامزدها به ویژه عباس صوفی را به مناظره رسمی پیرامون برنامه و عملکرد وی دعوت کرد و گفت: چندروز قبل هم این دعوت را انجام دادم اما آقای صوفی قبول نکردند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مناظره دو کاندیدای مجلس شورای اسلامی به همت بسیج دانشجویی در دانشکده علوم قرآنی برگزار شد و حواشی آن از متن مناظره بسیار پر زنگ تر بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ رابطه ای با انتصاب شهردار همدان نداشته ام، گفت: حکم شهردار با شورا بوده و من برای حل مشکل شورا وقتی را از وزیر گرفته ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر احیای کنارگذر غربی در همدان، گفت: احیاء کنار گذر غربی، طرح اشکالات بر طرح جامع و رفع آن ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۱    
فرماندار فامنین با دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات، این روز را جشن ملی و پیروزی بر منافقین و روز یأس و ناامیدی دشمنان توصیف کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حضور پرشور مردم در تجمعات و تبلیغات انتخاباتی نشان از آمادگی مردم ملایر برای حضوری گسترده در انتخابات دارد و روز جمعه شاهد حماسه آفرینی ملایری ها خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۲    
استاندار همدان با بیان اینکه امروز باید قوی در صحنه حاضر شویم، گفت: درخواست می کنم افرادی که با جوانان و نوجوانان و رای اولی ها در ارتباط هستند آن ها را تشویق کنند تا پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۲    
مردم شهرستان های بهار و کبودراهنگ در حال آماده شدن برای حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۷    
استاندار همدان با اشاره به 118 کتابخانه، گفت: در سطح استان شاهد رشد و پویایی بسیارخوبی در ایجاد کتابخانه ها، افزایش تعداد کتاب ها و همین طور کتابخوان ها داریم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۲    
مدیرکل کتابخانه های استان همدان گفت: جامعه آگاه و کتابخوان برای آینده روشن و خرد ورز بسیار مهم است و امروز جامعه تشنه آگاهی و بصیرت است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: از ابتدای سالجاری با اعتبار 11 میلیارد ریال مساجد تاریخی همدان تعمیر و مرمت شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۷    
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد با بیان اینکه حق هر ایرانی است با حضور در پای صندوق های رأی آن را بگیرد، گفت: اگر ما برای خود تصمیم و مسیر و هدف نداشته باشیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۷    
فرماندار ملایر گفت: شهرستان ملایر در کنار سه حوزه انتخابی دیگر کشور به عنوان مراکز برگزاری تمام الکترونیک انتخاب شده است و آمادگی بسیار خوبی برای برگزاری انتخابات در 11 اسفند وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۷    
فرماندار همدان گفت: در حوزه انتخابی همدان و فامنین 375 شعبه اخذ رای داریم که آمادگی لازم هم برای آنها ایجاد شده و همه شرایط برای برگزاری یک انتخابات خوب مهیا شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای دانش آموزی کشور گفت: دانش آموزان و رأی اولی ها پای کار اصلی انتخابات هستند و حضور آنان باعث رقم خوردن آینده درخشان برای خودشان و کشور می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر همدان ؛ با بازگشتِ زمستان در اسفندماه از روز یکشنبه 6 اسفندماه مصادف با نیمه شعبان شهرستان های استان همدان سفیدپوش شد و بارش برف مردم را خوشحال نمود ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در اقدامی عجیب خبری مبنی بر تعطیلی مدارس استان همدان در خبر صداوسیمای مرکز همدان منتشر شد که البته مجددا از سوی روابط عمومی آموزش و پرورش در همان بخش خبری تکذیب شد!
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان همدان بر ضرورت آموزش عوامل و دست اندرکاران انتخابات و تشدید نظارت ها تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان با بیان اینکه سیاست شهرداری آن است که عملیات برف روبی کاملا مکانیکی انجام و کمترین ضرر به محیط زیست و سطوح برسد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۷    
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه از امروز به مرور از شدت بارش ها کاسته و در بخش هایی از مناطق شرقی و دامنه ارتفاعات می توانیم بارش خفیف و پراکنده برف را پیش بینی کنیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت نیمه شعبان کتابی با موضوع نخستین تحلیل تاریخی و روایت شناختی از حکایت تشرف حاج شیخ عبدالله راشد، یکی از موحدان امام زمان(ع) با عنوان پیدا رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری را هر روز در کنار خود می بینم که در یک پرسش مهم گرفتار شدند! مشکلات حل می شود یا نه؟!
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۲    
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: با اینکه از ظهر روز گذشته بارش ها در استان همدان به طور مستمر شروع و هنوز ادامه دارد اما هیچ راهی بسته نشده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: تمهیدات برگزاری انتخاباتی پرشور در نهاوند فراهم شده و حدود چهار هزار نفر در روند برگزاری انتخابات فعالیت خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۷    
انقلاب اسلامی در سپیده دم 22 بهمن ماه سال 1357 در سرزمین ایران به رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) طلوع و دستاوردهای فراوان کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۷    
در دورِ قبلِ انتخابات مجلس بود، دقیقاً چهار سالِ پیش که بحث شفافیت بین مطالبه گران از کاندیداهای مجلس بسیار داغ بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۷    
کاندیداها توجه داشته باشند که سیاه نمایی اثرات مخربی دارد که بر جامعه اثر مستقیم گذاشته و جامعه را نسبت به آنان بدبین می کند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: کمیته حقوقی ستاد انتخابات شهرستان با هماهنگی مقام محترم قضایی با تبلیغات غیرمتعارف و غیرقانونی داوطلبان قطعا برخورد می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۸    
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه تعطیلات عید را پیش رو داریم و افرادی که اعتبار گواهینامه آن ها تمام شده است هرچه زودتر برای تمدید گواهینامه اقدام کنند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۸    
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه استان همدان در هفته پیش رو شاهد ورود دو موج بارشی خواهد بود، گفت: بارش ها به دلیل برودت هوا به صورت برف است و هفته ای سرد پیش رو داریم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات 29 هزار تن محصول گلخانه ای در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با روز نیمه شعبان جشن بزرگ یک کیلومتری در ملایر با برپایی 75 موکب برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۸    
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان همدان گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و حکومتی و وظیفه قانونی و فردی است بنابر این باید در انتخابات سهیم باشیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۳    
تولید و کارآفرینی، دو بال پرواز اقتصاد کشور هستند که در انتخابات 11 اسفندماه کاندیداهای مجلس آن را بعنوان مهمترین موضوع حوزه اقتصادی مطرح و به آن می پردازند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۳    
بحثِ مشارکت در انتخابات یکی از چهار رُکن اصلیِ رهبر انقلاب در مورد انتخابات است، از همین رو خبرنگار واحد سیاسی پایگاه خبری تحلیلی عصرهمدان به جمع مردم رفت تا از آن ها در مورد لزوم شرکت در انتخابات و ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با شروع رسمی آغاز تبلیغاتِ کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بهار و کبودراهنگ یکی از داغ ترین و رقابتی ترین انتخابات ِ دوره های اخیر رسماً شروع شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۳    
انتخابات یا امتحانات، فرصتی برای خدمت به مردم که ممکن است برای تعداد اندکی از کاندیدا ها پیش بیاید و فرصتی برای مردم تا با ملاک ها و سنجش های صحیح، یک یا چند کاندیدا را برای خدمت به مردم انتخاب کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن نهاوند گفت: واحدهای طرح نهضت مسکن ملی ساخته شده در شهرک شهید حیدری نهاوند سال آینده تحویل مالکان می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امامان جمعه در همدان تاکید کردند: شرکت در انتخابات کمک به نظام است و نباید بی تفاوت باشیم و حضور در عرصه بسیار مهم و اثرگذار است
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به همت دانشگاه علوم پزشکی همدان، مرکز مردمی نفس (نجات فرزندان سقط) اولین مرکز مردمی با هدف پیشگیری و آگاهی بخشی در زمینه سقط ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کاندیدای مجلس دوازدهم مجلس شورای اسلامی اختلاف نظرات نمایندگان در 4 سال گذشته را سَمِ مهلکی برای توسعه استان همدان دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۲    
مشاور عالی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ما در جنگ بدنبال تشکیل امت اسلامی بودیم اما متاسفانه به سمت حزب اسلامی رفتیم، بنابراین اگر مسئولان بفکر تشکیل حکومت اسلامی نباشند خائن هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۷    
در حال حاضر، شور و شوق انتخاباتی در همدان به اوج خود رسیده و ستادهای انتخاباتی نامزدها در سطح شهر فعال هستند و تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی نیز رونق فراوانی دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۸    
یک روانشناس کودک و نوجوان با بیان اینکه در دوره نوجوانی بچه ها به ارتباطات صمیمی در خانواده حساس هستند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۳    
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نگاهی به مهم ترین دستاوردهای این انقلاب در حوزه های مختلف اقتصادی، علمی و فناوری، و علوم نظامی می اندازیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند گفت: برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری نمادی از اقتدار نظام و مردم سالاری دینی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۷    
استاندار همدان با بیان اینکه دشمنان قسم خورده سرزمین و مردم ایران همه تلاش خود را می کنند تا انسجام مردم را دچار شکست کنند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲    
مجموعه اشعار دفاع مقدس استان همدان در قالب باغ باور منتشر شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲    
مدیرکل کار و امور اجتماعی استان همدان گفت: خانوارهای دهک 1 تا 7 در صورت خرید الکترونیکی 11 قلم کالای اساسی، می توانند یارانه مضاعف دریافت کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب رشته تحصلی دانش آموزان امری مهم است که در آموزش و پرورش به از آن به عنوان هدایت تحصیل نام برده می شود و دانش آموزان باتوجه به علایق و ظرفیت های شخصی و توانمندی در دروس مختلف به سمت رشته های ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۷    
به دنبال واریز فجرانه به شکلِ کالابرگ الکترونیکی به مبلغ 220 هزار تومان به ازایِ هر فرد در دهه فجر و حواشی آن، به بُعدِ دیگری از حاشیه های فجرانه و یا کالابرگ الکترونیکی می پردازیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: برای تکمیل و بهسازی پروژه های جاده ای شهرستان 860 میلیارد تومان اعتبار جذب شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات نهاوند گفت: در روزهای اخیر در شهرستان دو سایت اینترنت 5G و هفت سایت 4G به بهره برداری رسیده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۷    
رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی با بیان اینکه بدون شک، یک رأی ما، موجب تقویت اقتدار و عزت کشور خواهد شد، گفت: هرکسی گردش صحیح نخبگان را در ساختار قدرت دوست دارد، باید در انتخابات شرکت کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۲۷    
مشاور خانواده و مدرس دانشگاه با اشاره به سالیانه نیم میلیون سقط جنین در کشور، گفت: اگر ما بتوانیم فقط یک چهارم جنین ها را نجات بدهیم، وضعیت جمعیتی ما کاملاً از نرخ جایگزینی بالاتر خواهد رفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۷    
استاندار همدان با تاکید بر اینکه افراد شایسته ای را انتخاب کنیم تا منشا ء خدمت و اثر برای مردم باشند، گفت: باید افراد اصلح و فرد شایسته را انتخاب کنیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تاکید بر اینکه اهالی فرهنگ و هنر در آینده این کشور و در عرصه های مختلف کشور جزء تاثیرگذارترین اقشار هستند، گفت: چون این قشر جزء نخبگان هستند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
فرماندار فامنین گفت: مشارکت جوانان در مسائل و مشکلات شهرستان نوید بخش است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر مواد غذایی و ارزیابی محصولات آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه مصرف مکمل های ورزشی باید با تجویز پزشک انجام شود ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: هم زمان با ایام هفته جوان و از 2 اسفندماه بیش از 20 برنامه مختلف فرهنگی ورزشی برگزار می شود
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: باوجود همه توطئه های دشمنان ولی مردم در روز انتخابات پاسخ آن ها را با حضور در شعب اخذ رأی خواهند داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۳    
تا انتخابات امسال و حماسه آفرینی مردم در پای صندوق های رأی کمتر از 10 روز باقی مانده و مردم استان همدان همچون ملت ایران با وجود برخی مشکلات رأی می دهند، در این گزارش به پاسخ های جالب آنان پرداخته ایم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۳    
یک جراح و دندانپزشک با بیان اینکه برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها باید از آغاز نوزادی کودکان به دنبال فرهنگ سازی رعایت بهداشت دهان و دندان باشیم، گفت: مصرف نکردن قند و شیرینی جات ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۳    
نماینده جنبش از ما در همدان گفت: وعده هایی انتخاباتی نمایندها را باید ثبت کرد و بعد از او آن وعده را درخواست کرد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۸    
نماینده شورای وحدت با تاکید بر اینکه راه را در بدنه مدیریتی برای جوانترها باز کنید، گفت: کسانی در پست مدیریتی هستند که بخاطر کهولت سن توانایی حل مسائل را ندارند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۳    
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، مالی و گردشگری شورای شهر همدان در رابطه با عملکرد نماینده های فعلی مجلس همدان در تحقق شعارها گفت: اینکه یک نماینده در یک یا چند دوره وجود دارد ملاک انتخابات نبوده ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از پرداخت مبلغ 771 میلیارد تومان برای هزینه های درمانی بیمه شدگان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۴    
فرمانده و یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: فقر مطلق، کابوس 70٪ ایرانیان در دوران قبل از انقلاب بود که به طور کامل سرمایه های ایران را بلعیده بودند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۴    
مدیرکل کار و امور اجتماعی استان همدان گفت: عرضه کالای غیر از 11 قلم کالای اساسی با کارت کالابرگ ممنوع است و سامانه فروشگاه های متخلف قطع و به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۹    
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه می تواند کانون جلب مشارکت حداکثری جوانان و دانشگاهیان برای انتخابات باشد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
دادستان همدان با تأکید بر استانداردسازی مصالح ساختمانی و افزایش کیفیت ساختمان ها گفت: اداره کل استاندارد استان در این زمینه ورود جدی تری داشته باشد و نظارت های خود بر روند تولید و توزیع مصالح ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۴    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در عملکرد بازار داخلی ضعیف بوده اما الان در حال تلاش برای رفع نواقص است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۹    
معاون آموزش حوزه علمیه صاحب الزمان(عج) برادران اسدآباد با اشاره به شاخصه های یک انتخاب اصلح از دیدگاه حضرت علی(ع) ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: وضع موجود سرانه مذهبی در همدان، کمتر از نصف سرانه قانونی و استاندارد است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۴    
سالِ گذشته قیمت بالای سیب زمینی، کشاورزان را صاحبِ سودهای خوبی کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۹    
انقلاب اسلامی در سپیده دم 22 بهمن ماه سال 1357 در سرزمین ایران به رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) طلوع و دستاوردهای فراوان کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سحرگاه 30 بهمن سال 52 بود که به دستور مستقیم شاه 6 مبارز انقلابی گروه ابوذر نهاوند در چیتگر تهران مظلومانه آسمانی شدند و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم علیه طاغوت را رقم زدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۸۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی فرمودند: همه باید در انتخابات شرکت کنند، انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است و راه اصلاح کشور انتخابات است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ با اشاره به فعالیت 69 واحد گلخانه ای در کبودراهنگ گفت: این میزان گلخانه در مساحتی حدود 40 هکتار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۸    
دو کتاب جدید با عناوین خداحافظ سالار و مهتاب خین به روایت زندگی و مجاهدت های سردار شهید حاج حسین همدانی، به قلم همسر و همرزم ایشان می پردزاد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه احتمال بارش پراکنده برف در ساعاتی از بعدازظهر امروز و امشب وجود دارد، گفت: این بارش ها بیشتر برای مناطق شمالی و کوهستانی استان همدان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸    
جراح و متخصص چشم با بیان اینکه 30 درصد افراد نزدیک بین، بخاطر سبک زندگی اشتباه دچار مشکلات بینایی شدند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مبلغین حوزه علمیه سطح عالی امام حسن مجتبی (ع) ملایر با حضور در بین مردم به شبهات انتخاباتی آنان پاسخ می دهند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۸    
سفر راهیان نور اساتید بسیجی فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین آشنایی اساتید با رشادت ها و فداکاری های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۸    
انتخابات 1402 در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که شور و هیجان انتخاباتی در بین مردم به وضوح قابل مشاهده است، در این میان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۳    
این روزها که امپراطوری رسانه ای نظام سلطه، پوشش و حجاب جامعه ایرانی را مورد حمله قرار داده، در تبلیغات رسانه ای خود با تحریف و دروغ پردازی پوشش را به ورود دین اسلام به ایران نسبت می دهد در حالیکه ...
مشاهده نتایج بیشتر...