شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۳:۲۹Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجع»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
میامی- فرمانده انتظامی میامی از کشف دو تن چوب تاغ قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: دو نفر در این ارتباط دستگیر و به مراجع قضایی منتقل شدند.
حوزه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مراسمی با حضور گسترده علما و نمایندگان بیوت مراجع تقلید و فضلای حوزه های علمیه نجف و کربلا ،اعضای کنسولگری و سفیر ایران و عموم مردم عراق در نزدیکی قبر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی برگزار گردید.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
آیت الله سیدعلی قاضی طباطبایی عارف و استاد اخلاق اهل تبریز بود که در حوزه علمیه نجف در قرن چهاردهم قمری حضور داشت. بسیاری از علما، فقها، مراجع تقلید و عرفای معاصر در مکتب اخلاقی او حضور داشتند ...
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ دفتر آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در خصوص اهانت به مقدسات مسلمانان در آتش زدن قرآن کریم در سوئد بیانیه صادر کرد.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ورود مبهم دو محموله اسلحه بادی به کشور با سکوت دستگاه های ذی ربط مواجه شده است. درحالی که در کشورمان توان تولید چنین کالایی وجود دارد. باید دید چرا تولید داخل قربانی منافع عده ای واردکننده می شود؟
خبرگزاری رضوی   ۵ ساعت پیش    
مشهد آیت الله سیدعبدالله موسوی شیرازی از مراجع پیشگام در توجه به بحران های جهان اسلام به شمار می آیند. ایشان نسبت به اتفاقات کشورهایی مانند ایران، عراق، افغانستان، فلسطین، پاکستان و... بی تفاوت نبوده و عکس العمل نشان می دادند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
محسن برهانی، حقوقدان در واکنش به طرح مجلس برای کنترل فعالیت و اظهار نظر افراد مشهور توئیتی منتشر کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان با بیان این که با تورم افسارگسیخته ای روبرو هستیم، اظهار کرد: مشکل اقتصادی جامعه با حراج سکه و ارزپاشی حل نمی شود. این راهی است که دیگران رفتند و به منزل نرسیدند. این خطایی است که دولت های قبلی هم مرتکب شدند و ثمر نداد. ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اگر امید از مردم گرفته شود کار مشکل می شود؛ باید کاری کنیم که مردم امیدوار باشند و امیدشان تبدیل به یأس نشود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات تاکید کرد: از آنجایی که تا قبل از این بخش قابل توجهی از ارتباطات تصویری بر بستر یک پلتفرم خارجی انجام می شد که اکنون با توجه به دستور مراجع ذیصلاح فعالیت آن در کشور محدود شده ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی در پیامی از مراجع عظام، اساتید و فضلای حوزه علمیه و سایر شخصیت ها و عموم مردم که در مراسم تشییع و مجلس ترحیم همسر ایشان شرکت کردند، تشکر و قدردانی کرد. به گزارش شفقنا، متن پیام حضرت آیت الله سبحانی به این شرح است: ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز توفیق داشتیم در قم خدمت مراجع تقلید رسیدیم و همه آن ها نسبت به دولت و آیت الله رئیسی اظهار لطف داشتند.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دادسرای جنایی تهران درباره حمله مرد جوان به سفارت آذربایجان توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قم- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از دغدغه های مطرح شده مراجع تقلید را موضوع کاغذ برای انتشار کتاب های دینی برشمرد و گفت:اقدامات لازم صورت پذیرفته در این بخش گزارش شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
این ماده می گوید اگر اتفاقی در سطح جامعه رخ دهد و نیاز به اظهارنظر مراجع رسمی باشد، تا وقتی اظهارنظر رسمی درباره آن رخداد، حادثه یا اتفاق صورت نگیرد، این دسته افراد که در مجموع می توان به آنها افراد مشهور و پرمخاطب گفت، اظهارنظری که بر پایه اظهارنظرهای رسمی نباشد، نباید پیرامون آن موضوع داشته باشند.
محمدمهدی اسماعیلی در جدیدترین یادداشت خود در فضای مجازی با اشاره به دیدارهای روز گذشته با مراجع عظام تقلید و علما در شهر قم نوشت: دولت مردمی علی رغم همه مشکلات قبلی و توطئه های دشمنان از اهتمام جدی برای رفع مشکلات مردم برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
جمعیت الوفاق بحرین در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: شیخ عیسی احمد قاسم از مراجع شیعیان بحرین در پیامی از دولت های کشور های جهان خواست از دشمنان اسلام حمایت نکنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید جهان تشیع گفت: حوزه فرهنگ مهمتر از اقتصاد است و به دولت اختصاص ندارد؛ بلکه دولت و ملت و حوزه و دانشگاه همه باید با این اصل روبه رو باشند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی، یکی از مراجع تقلید در دیدار محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در دفتر این شخصیت حوزوی انجام شد، نقش این وزارتخانه را در تبیین مسائل فرهنگی مهم دانست و اظهار کرد: وزارت ارشاد باید به مسائل اسلامی و فرهنگی توجه بیشتری کند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی با تأکید بر اینکه نباید طوری رفتار کنیم که دولت تضعیف شود، گفت: عدم تضعیف دولت به این معنی نیست که منتقد دولت نباشیم. مردم از ما می خواهند که شما صدای ما را برسانید و مشکلات را بگویید. ما مشکلات را می گوییم، اما باید گوش شنوایی هم باشد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز 6 بهمن ماه در شهر مقدس قم با چند تن از مراجع عظام تقلید دیدار کرد که در این دیدارها بر توجه بیشتر به اتخاذ تصمیمات مناسب برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، نهادینه کردن علم دینی در امور فرهنگی و توجه به دغدغه های رهبر معظم انقلاب تأکید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۳    
برطبق بازدید های میدانی و دوره ای حراست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی روز گذشته دستگاه تقطیر کشف و تحویل مراجع قضایی شد
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهتمام جدی دولت مردمی بر جبران بخش عمده ای از عقب افتادگی های حوزه فرهنگ در دهه گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با سفر به شهر مقدس قم با تعدادی از مراجع و علمای قم دیدار و گفتگو کرد و در جمع طلاب مدرسه علمیه حقانی و در نشست فعالان فرهنگی و هنری جامعه المصطفی العالمیه حضور یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان نظام پزشکی گفت: سه رابط متخلف خارج از سازمان نظام پزشکی، تعدادی از کارمندان متخلف سازمان و برخی کارمندان متخلف در دانشگاه های علوم پزشکی را شناسایی و به مراجع قانونی معرفی کرده ایم.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی گفتند: مهم ترین مشکل ما این است که ما به فکر همه چیز هستیم به جز خودمان! اکثریت ما به فکر این نیستیم که بعد چه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه سفر یک روزه به قم با مراجع و علما این استان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه امروز ناشران مشکل تامین کاغذ دارند، گفت: مؤلفان و ناشران خودشان نمی توانند برای تهیه کاغذ اقدام کنند و مشکلاتی در این زمینه دیده می شود که وزارت ارشاد باید از آنان حمایت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز با سفر به شهر مقدس قم با مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در راستای سفرهای استانی خود این هفته عازم قم شده است از صبح امروز با حضور در بیوت مراجع تقلید و دیدار با برخی علما به ارائه گزارش فعالیت های فرهنگی هنری صورت گرفته در یکسال و نیم گذشته این وزارتخانه پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
انتخاب : سید هاشم حسینی بوشهری گفت: حل مشکلات اقتصادی، مورد عنایت مراجع بزرگوار تقلید است و دولت نیز لازم است با تمام توان پیگیر حل مشکلات باشد و در جهت تأمین معیشت شهروندان تلاش کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه امروز ناشران مشکل تامین کاغذ دارند، گفت: مؤلفان و ناشران خودشان نمی توانند برای تهیه کاغذ اقدام کنند و مشکلاتی در این زمینه دیده می شود که وزارت ارشاد باید از آنان حمایت کند.
سلامت نیوز / نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سال ها برای آرامش روح و روان مردم نسخه پیچیدند و برای تعیین تکلیف زندگی مردم نطق های آتشین کردند. حال ِ مردم و انتظاراتشان از جامعه روانشناسی و مشاوره را هم خوب می شناختند که مخاطبانشان نظرات آنها را به گوش جان می شنیدند و جلسات مشاوره و کلیپ های سخنرانی شان بیشتر از متخصصان علم روانشناسی که سال ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: تعداد زیادی از ناشران دینی در قم هستند و تقاضا دارند مشکل کاغذ چاپخانه ها حل تا رکود کار ناشران قم برطرف شود.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۹    
به گفته معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران، چاپخانه داران متخلف در شهرری که در انتشار بیش از 40 هزار جلد کتاب از عنوان جعلی خلیج عربی استفاده کرده بودند، به مراجع قضایی معرفی شدند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: متقاضیان ایرانی بدون هویت که دارای مدارک متقن هستند پس از سیر مراحل قانونی شناسنامه دار می شوند. مجتبی فاطمی با اعلام اینکه رویکرد دولت سیزدهم ارائه خدمات مطلوب به مردم است، اظهار کرد: افراد ایرانی الاصل فاقد هویت سجلی هستند با ارائه مدارک لازم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز پنجشنبه به استان قم سفر کرده است در نخستین برنامه کاری خود باتولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: مسئولان فرهنگی کشور باید به دغدغه ها و توصیه های رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید توجه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور دیدار با مراجع تقلید و حضور در نشست های جداگانه با فعالان فرهنگی و حوزوی وارد شهر قم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور دیدار با برخی از علما و مراجع تقلید و حضور در نشست های جداگانه با فعالان فرهنگی و حوزوی به قم سفر کرد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
طرح جدید کمیسیون قضایی می خواهد ماده ای به ماده 512 قانون مجازات اسلامی اضافه کند تا در موضوعات مختلف اظهارنظر ها در راستای قرائت رسمی باشد. موسی غضنفرآبادی رییس کمیسیون قضایی مجلس، می گوید که مثلا شایعه ای مطرح شده و هنوز مقام رسمی در مورد آن اظهارنظری نکرده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محیط بانان استان زنجان در حین گشت و کنترل 5 فرد متخلف را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در راستای پیگیری حقوق عامه و با دستور قضایی و تهیه دستوالعمل مدون وسایل نقلیه توقیف شده در 78 پارکینگ مراجع انتظامی استان فارس تعیین تکلیف می شود. رئیس کل دادگستری استان فارس در گفت وگو با میزان با بیان اینکه تعیین تکلیف وسایل نقلیه موجود در این پارکینگ ها در جهت لزوم حمایت از حقوق عامه در بحث ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : وزارت امور خارجه ایران روز گذشته تحریم هایی را علیه سه نهاد و 22 شخص از اتحادیه اروپا و یک نهاد و هشت شخص از انگلیس اعمال کرد. وزارت خارجه در بخشی از بیانیه ای که در این راستا منتشر کرد نوشت: کلیه نهادهای جمهوری اسلامی ایران طبق مصوبات مراجع مربوطه ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: تأکید ما در دستگاه قضایی آن است که نظارت و رفع کاستی ها و نواقص را از مجموعه خودمان آغاز کنیم. به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با حضور در دادگاه عالی و دادسرای انتظامی قضات ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی با ذکر داستانی درباره برخی توجیه های درباره وضعیت اقتصادی کشور هشدار داد. توییتر آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید در رشته توئیتی به نقل از سخنان ایشان در دیدار سوم بهمن با جمعی از اعضای مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد نوشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گفته شهردار تهران اعلام اسامی ساختمان های پرخطر شهر تهران با مراجع قانونی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۲   + ۱۱۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص اعمال تحریم علیه برخی اشخاص و نهاد های اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس بیانیه ای منتشر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
کرج- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندای کرج گفت: هیچ فردی بدون اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح اجازه برگزاری هیچ گونه رویدادی را با عناوین کارآفرینی، بلاگری در حوزه مد و لباس و.. ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف 145 کیلوگرم تریاک در شهرستان علی آباد کتول خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان سرهنگ فرزاد تاجره گفت : با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس علی آباد کتول ...