چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی سمنان»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: کل موارد ترخیص بیماران مبتلا به کووید19 به 2949 نفر رسید که در حال حاضر 54 نفر از بیماران در بخش ICU بستری و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 528 نفر فوت شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از دورهمی های خانوادگی به عنوان یکی از عوامل شیوع کووید19 در این روزها نام برد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در 72 ساعت گذشته 86 مورد جدید مبتلا به بیماری کرونا شناسایی شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، نوید دانایی در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه همزمان با شامگاه شنبه و از طریق ویدئوکنفرانس به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه تا کنون سه هزار و 444 نفر بیمار کرونایی در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان شناسایی شده اند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، از ابتدای اسفند ماه 98 و با شیوع بیماری کرونا در سطح استان سمنان تا نخستین روز آبان ماه 99، 16 هزار و 816 نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در سطح شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود به ثبت رسیده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در 24 ساعت گذشته 189بیمار جدید مبتلا به کووید19 با جواب مثبت تست PCR آزمایشگاه در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان شناسایی شدند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۸    
افزایش احتمالی فوتی های کرونا تا 3 هفته دیگر دبیر ستاد استانی مقابله با کروناویروس سمنان اظهار کرد: از امروز تا 3 هفته آتی احتمالا موارد مرگ و میر ناشی کروناویروس افزایش پیدا خواهد کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان شیوع ویروس عالمگیر کرونا تاکنون جان 672 نفر را در جمعیت تحت پوشش دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود گرفته است که 495 نفر در بیمارستان های تحت پوشش علوم پزشکی سمنان و 177 نفر از آنان در بیمارستان امام حسین شاهرود جان باخته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: از ابتدای شیوع بیماری تا به امروز سه هزار و 503 نفر با ابتلای قطعی به کرونا در شهرستان های زیرمجموعه این دانشگاه شناسایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته 28 بیمار مبتلابه کرونا در حوزه این دانشگاه شناسایی شدند، گفت: 54 بیمار مبتلابه این بیماری در بیمارستان بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه در 24 ساعت گذشته 28 بیمار مبتلابه کرونا در مرکز و غرب استان شناسایی شدند، گفت: مجموع مبتلایان این بیماری به سه هزار و 444 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۵    
مدیر امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان درباره کمبود انسولین در داروخانه های استان سمنان توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: اعتبارات اختصاص یافته به این دانشگاه با حجم خدمات و پروژه های عمرانی بسیار، همخوانی ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شناسایی 28 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته (26 الی 27 آبان ماه 99) در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان آخرین و جدید ترین آمار مبتلایان به کرونا در استان را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پیشتازی کرونا در 6 شهرستان زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان همچنان ادامه دارد و تا امروز سه هزار و 221 نفر به این ویروس مبتلا شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هر چند منابع غیر رسمی آمار مبتلایان به سالک در سمنان را بیش از این عنوان می کنند اما رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از ابتلای 280 نفر شهروندان امیریه دامغان به سالک خبر داد و گفت: هیچ گونه کمبود واکسن و داروی مبارزه با زخم سالک نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شناسایی 56 مورد جدید مبتلا به بیماری کرونا در 24 ساعت گذشته در شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان : با شناسایی 74 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در 48 ساعت گذشته، مجموع مبتلایان قطعی در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه به دو هزار و 986 رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان بنا به گفته رؤسای دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود، شمار موارد قطعی کووید19 این استان از مرز 6000نفر گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: وضعیت استان به واسطه گزارش ها، فوق بحرانی است و پیش بینی می شود تا دو هفته آینده نیز در این وضعیت قرار داشته و شاهد شیوع بیشتر بیماری باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۵    
همایش پژوهشی سالیانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان، کارگاه تفکر جانبی و خلاقیت سرآغاز نوآوری و شکوفایی و کارگاه مالکیت معنوی و شرایط ثبت اختراع در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شناسایی 87 مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در شهرهای تابعه این دانشگاه خبر داد و گفت: سیر شیوع کرونا در سمنان همچنان صعودی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به وضعیت قرمز استان سمنان در شیوع کرونا گفت: تلاش برای پیشگیری از شیوع کرونا در استان سمنان باید انجام شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۶    
معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به وضعیت کرونا در استان گفت: مراکز درمانی و کادر سپاه استان سمنان آمادگی همکاری کامل با دانشگاه علوم پزشکی سمنان را دارند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نوید دانایی در گفتگو با گروه تازه ترین ها ، ضمن بیان اینکه کرونا متأسفانه همچنان سیر صعودی در سمنان دارد، بیان کرد: 89 مورد کرونای مثبت در سه روز منتهی به شامگاه شنبه در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان به ثبت رسیده است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: با شناسایی 76 مورد جدید مبتلا به کرونا در 3 روز گذشته، آمار مبتلایان به بیماری کرونا در مجموعه بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه به عدد دو هزار و 266 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از شناسایی 76 مورد جدید ابتلا به کرونا در مجموعه زیرپوشش این دانشگاه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به افزایش تعداد بیماران کرونایی عنوان کرد: پنج دستگاه ونتیلاتور پیشرفته به ارزش 12 میلیارد و پانصد میلیون ریال برای بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ولایت نصب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان شمار مبتلایان به ویروس کرونا را در شهرستان های زیرپوشش این دانشگاه، دو هزار و 92 نفر اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گرمسار- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از بهره برداری شش تخت آی سی یو در گرمسار برای ارتقای زیرساخت های مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آیین تجلیل از طلاب بسیجی جبهه مبارزه با کرونا و پیشکسوتان روحانی عرصه جهاد و شهادت عصر امروز با سخنرانی حجت الاسلام حسینی دیباجی مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در حوزه علمیه صادقیه سمنان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه در روزهای اخیر شاهد افزایش مبتلایان کرونا در سمنان بودیم،گفت:تاکنون 281 نفر در بیمارستان های تحت مدیریت این دانشگاه جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در دامغان : کارانه سه ماهه بیمارستانی و مطالبات کارکنان سلامت و پرستاران در روزهای آینده پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دامغان- رئیس شورای اسلامی شهر دامغان خواستار پیگیری ساخت دومین بیمارستان بزرگ در این شهر شد و گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان به وعده های خود عمل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۱    
در جلسه ای مشکلات بهداشت و درمان شهرستان دامغان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان در پی ابتلای 8 دانشجوی خوابگاه اندیشه این دانشگاه به بیماری کووید 19، در نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواستار تعطیلی واحد های آموزشی شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در حال حاضر شاخص تخت در سمنان 1.6 و در دامغان 1.7 است و به طور کلی استان سمنان از لحاظ شاخص تخت نسبت به جمعیت از نرم کشوری بالاتر است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به اینکه در مجموع چهار هزار و 732 نفر در مجموعه تحت مدیریت این دانشگاه به کرونا مبتلا شدند، گفت: 262 نفر در این منطقه تاکنون بر اثر کرونا فوت شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: واکسن آنفولانزا در سه مرحله در استان سمنان توزیع می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان از فوت 262 بیمار کرونایی دانشگاه علوم پزشکی سمنان خبر داد و گفت: روند کاهشی بیماران مبتلا به کرونا و آنفولانزا در استان سمنان آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواستار راه اندازی قطار آمبولانس با نگاه ملی در استان سمنان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان از کاهش مأموریت های اورژانس سمنان در سوانح رانندگی خبر داد و گفت: زمین برای ساخت ساختمان جدید اورژانس سمنان فراهم شده است.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: با شناسایی 57مورد جدید مبتلا به کرونا، آمار مبتلایان به بیماری کرونا به عدد هزار و 752نفر رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از کم کاری های دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواستار اعزام نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت و درمان به دامغان شد و گفت:کرونا در دامغان از حالت قرمز هم عبور کرده است و وضعیت شهرستان غیر قابل تحمل است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان گفت: تنها بیمارستان شهر دامغان محل رجوع و بستری کلیه بیماران است که به مرکز خطری برای گسترس شیوع ویروس کرنا تبدیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: با شناسایی 43مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا، آمار مبتلایان به این بیماری به عدد هزار و 695نفر رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۴    
رئیس سازمان نظام پزشکی دامغان از بستری 75 بیمار کرونایی در بیمارستان ولایت دامغان خبر داد و گفت: خیرین حوزه سلامت آمادگی دارند تا بیمارستان دوم دامغان را بازگشایی نمایند اما دانشگاه علوم پزشکی مخالفت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۶    
با حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی سه طرح آموزشی بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۲    
ایسنا/سمنان چندین پروژه عمرانی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان با حضور دکتر حقدوست معاون آموزشی وزیر بهداشت افتتاح و به بهره برداری رسید.