شنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۵۳Sep 2020 26

جدیدترین‌های «مبتلا به کرونا»

 
بسیج   ۲۱ دقیقه پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 172 نفر از بیماران مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد و گفت: 372 هزار و 51 نفر از بیماران بهبود پیدا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۶ دقیقه پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان: با شناسایی 57مورد جدید مبتلا به کرونا، آمار مبتلایان به بیماری کرونا به عدد هزار و 752نفر رسید.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کروناویروس 183 مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند. ...
بهار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: دبیر مراقبت و کنترل بیماری کرونا در لرستان گفت: مجموع مبتلایان به این بیماری در استان به 24 هزار و 992 نفر رسیده است.مریم کوشکی امروز شنبه پنجم مهر در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی 608 بیمار جدید مبتلا به کرونا در لرستان ...
قم نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 736 نفر بستری مشکوک به کرونا در بیمارستان ها بوده که حال 121 نفر آنها وخیم است.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی 24 ساعت 26 بیمار مبتلا به کرونا شناسایی و4 نفر نیز فوتی بر اثر این بیماری داشته ایم .
روزانه نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز ، تمیز کردن به معنی حذف میکروب ها، آلودگی ها و ناخالصی ها از سطوح است . در این فرایند، میکروب ها کشته نخواهند شد، بلکه تعداد آن ها کاهش یافته و خطر انتشار آن ها کاهش می یابد. ...
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:درشبانه روز گذشته تعداد 133 مورد بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های استان اصفهان بستری شدند.
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 172 تن از بیماران مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد و گفت: 37251بیمار بهبود پیدا کرده اند. به گزارش مهر، سیما سادات لاری، بعد از ظهر شنبه در ارتباط تصویری با شبکه خبر سیما، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. ...
صاف نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 31 بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 2 نفر در 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.
شبکه خبری اسکای نیوز تصاویری از سگ هایی منتشر کرد که فرد مبتلا به کرونا را تشخیص می دهند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – سحنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: یک هزار و 413 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.
مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر کمتر از 10 نفر از دانشجویان اینترن و کارورز در کل کشور مبتلا به کرونا هستند و در قرنطینه بسر می برند.
بهار نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از جان باختن یک بیمار دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 171 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند ...
زئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: بیش از 1000 نفر بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری و 230 نفر در بخش های ویژه و 110 نفر زیر دستگاه ونتیلاتور هستند.
فرماندار روانسر گفت : با وجود همه تلاش ها و اعمال محدودیت ها تعداد افراد مبتلا به کرونا در این شهرستان رو به افزایش است و باتوجه به قرمز شدن وضعیت منطقه، روز های خطرناکی را در پیش رو داریم.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار لرستان از روند صعودی تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این استان از دو هفته پیش تا کنون خبر داد.
وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ گزارش رسمی مبنی بر ابتلای دانش آموزان در مدارس پس از بازگشایی مدارس از تاریخ 15 شهریورماه، وجود ندارد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: موارد جدید بستری مبتلا به کرونا طی 24 ساعته گذشته در بیمارستان های استان، 19 نفر بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت : بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 183مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 13653 نفر رسیده است .
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از بستری بودن 171 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های این استان تا ظهر امروز خبر داد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی های مبتلا به کرونا در پنجم مهر ماه را تشریح کرد.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در 4 روز اول پاییز، 14هزار و 401نفر مبتلا به کرونا شدند و 744 نفر جان باختند.
آنا / موج   ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
یافته های جدید دانشمندان "موسسه ملی سلامت" به توضیح اینکه چرا برخی از افراد به کووید-19 شدید مبتلا می شوند، کمک می کند. این یافته ها همچنین ممکن است اولین توضیح مولکولی را در مورد دلیل مرگ بیشتر مردان نسبت به زنان در اثر کووید-19 ارائه دهد.
دیار جنوب   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 05 مهر 1399 دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر ضمن تشریح 3 فوتی جدید گفت: 5 شهرستان در وضعیت قرمز و مابقی در وضعیت هشدار قرار دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: تعداد فوتی های کرونایی استان زنجان به 495 نفر رسید.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از جان باختن یک بیمار دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 171 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.
بیماران مبتلا به کرونا که سطح ویتامین دی خونشان به اندازه کافی است با کاهش قابل توجه خطر ابتلا به عوارض جانبی بالینی از جمله بیهوش شدن، هیپوکسی (کم اکسیژنی) و مرگ مواجه بودند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بیشترین موارد مبتلا به کرونا در روز گذشته در شهرستان های گچساران، چرام و دنا بوده است.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 736 نفر بستری مشکوک به کرونا در بیمارستان ها بوده که حال 121 نفر آنها وخیم است.
سلامت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :دانشمندان می گویند 80 درصد افراد مبتلا به کرونا که تصور می کنند هیچ علائمی از این بیماری را ندارند، با گذشت زمان و به هر میزان که از وجود ویروس در بدن آن ها می گذرد، علائم کرونا در آن ها دیده می شود. ...
خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش گفت: گزارشی از ابتلای دانش آموزان به کرونا در مدارس وجود ندارد. محسن حاجی میرزایی در پاسخ به این سئوال که آمار دانش آموزان مبتلا به کرونا چه تعداد است، گفت: هیچ گزارش رسمی مبنی بر ابتلای دانش آموزان در مدارس پس از بازگشایی مدارس از تاریخ 15 شهریورماه، وجود ندارد ...
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 172 نفر از بیماران مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد و گفت: 37251 بیمار بهبود پیدا کرده اند. سیما سادات لاری، بعد از ظهر شنبه در ارتباط تصویری با شبکه خبر سیما، به ارائه تازه ترین آمار کرونا در کشور پرداخت. ...
پیام خبر   ۵ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: ظرفیت همه بیمارستان های خصوصی و دولتی در حال حاضر به دلیل افزایش آمار مراجعات تکمیل شده است.
موج   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به روز جهانی بهداشت محیط از گندزادایی مراکز، اماکن عمومی و منازل بیماران مبتلا به کرونا جهت کنترل بیماری خبر داد.
اکنون تعداد کل بیمارانی که در شهرستان های استان به جز کاشان و آران و بیدگل با تشخیص کرونا بستری هستند، هزار و 413 نفر است که از این تعداد 229 نفر وضعیت وخیم تری دارند و در بخش مراقبت های ویژه و آی سی یوهای مراکز درمانی در حال دریافت خدمات درمانی هستند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: کاهش سن بیماران بدحال مبتلا به کرونا در این مطقه را نگران کننده است که اکنون کمترین سن 34 سال است در حالی که این موردها برای بیماران در سنین بالا رخ می دهد.
در 24 ساعت گذشته 2 بیمار مبتلا به کرونا در اردبیل جان باخت و 31 بیمار جدید مبتلا در مراکز درمانی بستری شدند.
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس ، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (شنبه) درباره آخرین آمار کرونا در کشور اظهار داشت: از دیروز تا امروز و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، سه هزار و 204 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و هزار و 274 نفر از آن ها بستری شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 25 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: با احتساب آمار جدید، شمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان به 10 هزار و 297 رسیده است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با فوت 172 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید 19 در کشور به 25 هزار و 394 نفر رسید، 24 استان کشور در وضعیت قرمز هستند. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید.
تقریب   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی،3204 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی 24 ساعت 26 بیمار مبتلا به کرونا شناسایی و4 نفر فوتی براثر این بیماری داشته ایم .
اکو فارس   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت 172 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید19 در کشور به 25 هزار و 394 نفر رسید، 24 استان کشور در وضعیت قرمز هستند.
دنیای معدن   ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3204 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی یک روز گذشته در کشور خبر داد.
روز نو   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت 172 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید19 در کشور به 25 هزار و 394 نفر رسید، 24 استان کشور در وضعیت قرمز هستند.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: تاکنون بیمارستان اسدآباد دانش آموزی مبتلا به کرونا نداشته است.
شفا آنلاین   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 172 نفر از بیماران مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد و گفت: 37251بیمار بهبود پیدا کرده اند.