یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۴۵Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مبتلا به کرونا»

مرور نیوز   ۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دولت چین در پی افزایش آمارهای مبتلا به کرونا در کشور از ساخت شش بیمارستان جدید خبر داد.
شبستان   ۲۵ دقیقه پیش    
رحمانیان از افزایش تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان جهرم خبر داد و گفت: این مهم زنگ خطری برای ورود به موج جدید کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به حساب می آید.
خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه در 24 ساعت 37 بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی البرز بستری شدند، گفت: در این مدت زمان سه البرزی مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند؛ در حال حاضر 288 بیمار با علائم کرونا بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرج - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: سه بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در این استان جان خود را از دست دادند.
شیوا بیان   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری 33 نفر بیمار جدید مبتلا به کرونا و فوت 2 نفر طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در سایه سیاست خصمانه رژیم صهیونیستی برای شیوع عامدانه ویروس کرونا در میان فلسطینیان، شمار اسرای فلسطینی مبتلا به کووید 19 بار دیگر افزایش پیدا کرد.
سازمان بهداشت جهانی شمار کل مبتلایان به کرونا در آمریکا را 24،306،043 نفر و شمار بهبودیافتگان را 14،343،644 نفر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته جان کسی را در استان سمنان نگرفت و اکنون 70 نفر مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۱    
رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش گفت: دو بیمار مبتلا به کرونا در بخش تنفسی بیمارستان کیش بستری هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۳    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر 37 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده اند، گفت: این در حالی است که هنوز 387 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند و سه مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان در ارتباط اینترنتی با خبر20: با شناسایی 14مورد مثبت جدید بیماری کرونا در 2روز اخیر، مجموع مبتلایان قطعی در جمعیت تحت پوشش این دانشگاه به چهار هزار و 315نفر رسید.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، 57 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری و 5 بیمار مثبت قطعی هم فوت شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۲    
اقتصاد ایران: شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: شش بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری طی 24 ساعت گذشته شناسایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در بیست و هفتمین روز از دیماه، دو مرد 63 ساله از بندرعباس بر اثر ابتلای به کرونا جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در هرمزگان به 982 نفر رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمعز الجعبه اسیر فلسطینی مبتلا به کرونا شامگاه شنبه در پی وخامت شرایط جسمانی به بیمارستان صهیونیستی سوروکا منتقل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: شش بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری طی 24 ساعت گذشته شناسایی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
62 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های گیلان بستری شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۵    
همتی گفت: در شبانه روز گذشته، چهار فرد مبتلا به کرونا در استان فوت کرده اند که آمار فوتی های فارس را به سه هزار و 87 نفر رسانده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت:32 بیمار جدید مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی شناسایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 29 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
با شناسایی 17 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان همدان به 9 هزار و 963 بیمار رسیده است | تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در 24 ساعت گذشته 256 مورد بوده که از این تعداد 32 نفر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا استان به 424 خبر داد و گفت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 2 بیمار مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۵    
جمالیان از 4 فوتی و شناسایی 45 مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 96بیمار کووید19 طی 24ساعت گذشته و شناسایی 6100 بیمار جدید خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۱    
ایجاد 230 مرکز ایست بازرسی در واشنگتن؛ اعلام آمادگی هواداران ترامپ برای حمله به مراسم تحلیف؛ ادامه استعفا در کابینه ترامپ و فوت 402 هزار آمریکایی مبتلا به کرونا از مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته آمریکا بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 2 بیمار مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در 24 ساعت گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مهدی شفیعی عصر شنبه در خصوص آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 در استان کرمان گفت: موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان های استان کرمان 133 مورد است. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 88 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۶    
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از 26 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در استان ایلام خبر داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
27 بیمار جدید مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در بیمارستان های بابل بستری شدند.
اقتصاد ایران: کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از افزایش 10 درصدی بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های منطقه کاشان نسبت به روز گذشته خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سیما لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۴    
تهران - ایران پرس: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران گفت: با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 56 هزار و 717 نفر رسیده است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 29 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۶    
بیرجند - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 32 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان خراسان جنوبی شناسایی شدند که 29 مورد از طریق نمونه گیری سرپایی بوده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قم، این استان را بر اساس آمار روزآمد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آخرین استان کشور در فهرست بستری شدگان کرونایی معرفی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 88 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۸    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در این کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 56 هزار و 717 نفر رسیده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 29 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی به دست آمده، در 48 ساعت گذشته 45 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی شناسایی شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خلیج فارس:سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 96 بیمار کووید19 در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از 26 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در استان ایلام خبر داد.