پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۰۳Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشگیری از کرونا»

بسیج   ۸ ساعت پیش    
عظیمی گفت: با توجه به شرایط خاص کرونایی استان هنوز مجوزی از سوی ستاد پیشگیری از کرونا استان مبنی بر برگزاری کرسی های سیار قرآنی صادر نشده است و برگزاری این کرسی ها منوط به اخذ مجوز از ستاد پیشگیری از کروناست.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسلمانان شهر پکن نیز همراه با بسیاری از مسلمانان سایر کشورهای جهان از روز سه شنبه 24 فروردین (13 آوریل) ماه رمضان را آغاز کردند. به همین مناسبت، غروب 23 فروردین نماز جماعت در مساجد هواشی و بی شیاگوانگ برگزار شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
گلاب از رایحه خوشی برخوردار است و از آن در صنعت عطرسازی استفاده می شود که علاوه بر آن از این معجون شگفت انگیز در صنعت دارویی و درمانی نیز استفاده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان گفت: اگر مردم تمامی مفاد ابلاغی پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و همچنان به شرکت در دورهمی های خانوادگی ادامه دهند،باید به زودی در انتظار شرایط بحرانی تری هم در این شهرستان باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از مردم برای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، گفتند: کرونا در حالی بی پروا می تازد و قربانی می گیرد که تنها راهکار مقابله با آن استفاده از ماسک است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روزبازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیرمجموعه شرکت ساماندهی به تبعیت از ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت خوی گفت: 6 واحد صنفی متخلف در شهرستان خوی بدلیل عدم توجه به مصوبات ستاد ملی پیشگیری از کرونا پلمب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که در طرح های پیشگیری از کرونا 456 هزار و 554 بازدید نظارتی بهداشتی و کرونایی در سال گذشته از واحدهای صنفی ، مرکز تجمعی و بهداشتی درمانی استان انجام شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت ضمن تشریح روند فعلی گردش ویروس کرونا در کشور، بر لزوم اطلاع رسانی گسترده به منظور انتقال مفاهیم پیشگیری از کرونا با بیانی مردمی، تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
احمدی با بیان اینکه جلوگیری اصناف اهواز از ورود افراد بدون ماسک برای پیشگیری از کرونا ضرورت دارد گفت: در صورت مشاهده تخلف با واحدهای صنفی متخلف برخورد قانونی می شود.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۴    
پیشنهاد می دهیم که به جای بیرون رفتن از خانه که در این روزهای کرونایی نیز خطرناک است، راه خرید به صورت مجازی و اینترنتی را انتخاب کنید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر اداره کل اعزام مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با شروع موج چهار کرونا اداره کل اعزام مبلغ این سازمان، در ماه رمضان امسال از مبلغان بومی استفاده خواهد کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در زمان شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به این ویروس بسیار تاثیرگذار است، در این گزارش به بررسی نحوه ضدعفونی کردن خودرو در ایام پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دولت چین نشان می دهد این کشور از نظر تزریق واکسن کرونا در جهان، بعد از آمریکا مقام دوم را دارد.
سلام مرودشت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۰    
در حال حاضر کنترل شیوع بیماری کووید 19 در جامعه از اولویت های اصلی در سطح شهرستان مرودشت می باشد و اجرای دستورالعمل ها و مصوبات ستاد کرونا از سوی کسبه، بازاریان و شهروندان در پیشگیری از همه گیری این بیماری کمک شایانی خواهد کرد. به گزارش سلام مرودشت، رئیس این اداره از شروع گشت [...]
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روز بازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیر مجموعه شرکت ساماندهی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی گسترده به منظور انتقال مفاهیم پیشگیری از کرونا با بیانی مردمی گفت: وضعیت کرونا از قرمز هم فراتر خواهد رفت و ممکن است آن پاییز و آبان سیاه را که مرگ و میر تا حدود 500 نفر افزایش یافت را تجربه کنیم. ...
برنامه سازان رادیو فرهنگ با پویش ماسک من، زندگی تو هموطنان را به استفاده از ماسک و توجه به شیوه نامه های بهداشتی و توصیه های ستاد ملی پیشگیری از کرونا دعوت کردند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت ضمن تشریح روند فعلی گردش ویروس کرونا در کشور، بر لزوم اطلاع رسانی گسترده به منظور انتقال مفاهیم پیشگیری از کرونا با بیانی مردمی، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرماندار بندرعباس گفت: مسجدها دارای ظرفیت بالایی در زمینه اطلاع رسانی عمومی در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دارند که بایستی از آن بویژه در فرصت ماه مبارک رمضان استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک کارشناس ارشد تغذیه در مورد تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان نکاتی را ارائه کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سلامت رکنا : ویروس منحوس کرونا همه افراد حتی کودکان را هم درگیر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: آن چیزی که در حال حاضر در سطح شهر اعمال می شود مطلقاً با مبانی علم پیشگیری انطباق ندارد و بیشتر به نظر می رسد با الفاظ بازی می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
احتمال ورود شهرستان پارس آباد به وضعیت قرمز در هفته آتی اعلام هشدار به تمامی دستگاههای اجرایی و ادارات و نهادها و شرکتها و اصناف و بازاریان و شهروندان و روستائیان برای رعایت جدی پروتکل های بهداشتی و پرهیز از دور همیها و تردد غیر ضرور ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۶    
یک شنبه 00/1/22 ، بیرجند , (اخبار رسمی) : سازمان بهداشت جهانی استفاده از یک ماسک پارچه ای را برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا روی ماسک جراحی سه لایه توصیه می کند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۸    
مسئول روابط عمومی بهزیستی استان زنجان از تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور ازمدیر کل بهزیستی استان زنجان در در خصوص ارتقاء سطح سلامت جامعه هدف ، پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 و مراقبت و کنترل آن در مراکز تحت پوشش خبر داد .
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج(پانا)- به گزارش دانشگاه علوم پزشکی البرز،232 پلمب در هفته ای که البرز قرمز شد، توسط بازرسان بهداشت محیط صورت گرفت. در اولین هفته از قرار گرفتن استان البرز در وضعیت قرمز کرونایی و تشدید بازرسی و نظارت بر رعایت دستورالعمل های پیشگیری از کرونا تعداد 232 واحد صنفی متخلف توسط بازرسان مراکز بهداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش،تفتان و میرجاوه در مجلس یازدهم گفت: دولت در پیشگیری از کرونا با جدیت پای کار نبوده و توجهی به ابلاغیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
6 واحد صنفی متخلف از قوانین و مقررات ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا در ممسنی بسته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سهراب زاده به شهروندانی که نکات بهداشتی و مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا را نقض می کنند، هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد در اعلامیه شماره 105 خود محدودیت های جدیدی را برای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس در مناطق مختلف استان از شنبه هفته آینده برابر بیست و یکم فروردین ماه جاری به مدت یک هفته اعلام کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خورشیدی گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا 18 فروردین ماه، در مرز زمینی آستارا غربالگری بیش از 2 هزار و 420 نفر جهت پیشگیری از کرونا انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پیگیری اقدامات پیشگیرانه، پنجاه و دومین جلسه استانی کمیته ویژه پیشگیری از کرونا با حضور دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران، معاونین و اعضای کمیته برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان بروجرد به شهروندانی که پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا را نقض میکنند، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵    
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: با توجه به وضعیت موجود و طبق مصوبات امروز ستاد پیشگیری از کرونا از روز شنبه 21 فروردین ماه گروه های شغلی 3 و 4 تعطیل است.
برترین ها / مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ورود خودروهای با پلاک غیربومی از امروز 19 فروردین ماه جاری به پنج شهر درگیر وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در این استان ممنوع است. ...
سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در موقع استفاده از ماسک که یکی از موثرترین راه های پیشگیری از کرونا است باید حواستان به رعایت برخی نکات باشد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل بهزیستی استان زنجان درجلسه فوری قرارگاه پیشگیری از کرونا از تشکیل تیم بازدید و بررسی رعایت پروتکلهای بهداشتی ورعایت فاصله اجتماعی با توجه به وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا در سطح استان خبرداد .
سایت قنوت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله حبیب الله شعبانی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، با تاکید بر اینکه در طول یک سال گذشته در مقام عمل با ستاد پیشگیری از کرونا همراه و هماهنگ بوده ایم، اظهار داشت: همان طور که تا به امروز تمام دستورات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا را اجرا کرده ایم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۴:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر توصیه هایی را برای پیشگیری از ویروس کرونا در بین کارمندان اعلام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: ستاد پیشگیری از کرونا هرمزگان و شهرستان بندرلنگه و اداره بهداشت این شهرستان وظیفه خود را در قبال پیشگیری از کرونا انجام ندادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۲    
نخستین جلسه ستادی کووید 19سال 1400 شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک با موضوع کنترل، پیشگیری از کرونا ویروس در سالن اجتماعات شهید سلیمانی این شبکه برگزار شد.
ورزش خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- دبیر هیات فوتبال خوزستان از برگزاری مجدد مسابقات فوتبال در استان خبر داد. به گزارش خوزستان اسپورت و به نقل از هیات فوتبال خوزستان، علی قاسمی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا 15 فروردین ماه، در مرز رسمی باشماق مریوان غربالگری بیش از یک هزار و 800 نفر جهت پیشگیری از کرونا انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پیگیری اقدامات پیشگیرانه،پنجاه و یکمین جلسه استانی کمیته پیشگیری از کرونا با حضور دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران، معاونین و اعضای کمیته با تاکید بر کنترل و پیشگیری از کرونا برگزار شد.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۵    
به گزارش کازرون نما؛ برای چندمین سال متوالی گشت ویژه ای متشکل از نمایندگان دادستان، شبکه بهداشت و درمان و اداره صمت جهت نظارت و بازرسی از صنوف در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا از کلیه واحدهای صنفی پرخطر بازدید نمودند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر مردانی، متخصص بیماریهای عفونی و عضو کمیته کشوری ستاد کرونا گفت: با توجه به افزایش آمار بستری و تکمیل ظرفیت های بیمارستانی و "آی سی یو ها"، تا قبل از انجام واکسیناسیون عمومی تنها راه پیشگیری از کرونا رعایت دستورالعمل های بهداشتی است. منبع: اعتماد آنلاین
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
شهروندآنلاین: شورای شهری ها می گویند مترو عامل اصلی کرونا نیست و فقط مسافران ماسک بزنند و در مترو نخندد. استفاده از دو ماسک در مترو بسیار می تواند در پیشگیری از کرونا تأثیرگذار باشد، همچنین شهروندان بهتر است در کابین ها با یکدیگر صحبت نکنند یا نخندند تا از این طریق هم بتوان از کرونا پیشگیری کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۱    
زنجان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: تاکنون 39 باب از اماکن و مراکز متخلف به مراکز قضایی معرفی، 33 باب از اماکن نیز به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و پروتکل های پیشگیری از کرونا پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.