پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۱۰:۰۰Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمین»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۰    
اینکه دشمن در کمین نشسته و در صدد ضربه زدن های مکرر است، شکی وجود ندارد، اما باید مشخص شود که نیروی داخلی حافظ این تاسیسات اهمال داشته یا خیر؟ باید مشخص شود که مکانیزم های پیشگیرانه کاهنده و ممانعت کننده از تکرار این فاجعه ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد: اسرائیل نباید در برابر تهدیدهای دشمنان کمین کرده اش بی تفاوت بماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر 3 هزار بسیجی جوان و 8 هزار همیار سلامت جوان فعالیت دارند، گفت: کرونا در کمین همه است و جوانان باید بدانند که در صورتی که پروتکل ها را رعایت نکنند، اما متاسفانه رعایت پروتکل ها از 95 درصد به 50 درصد رسیده است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷    
سیاهدانه یکی از پرخاصیت ترین دانه هایی است که به صورت خوراکی و مصرف موضعی روغن آن توصیه شده است اما مصرف این دانه نیز مانند خوراکی های دیگر می تواند برای گروهی خاص خطرناک و مرگبار باشد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۸    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت عامل موساد در پخش زنده یک برنامه درباره حادثه نطنز اعتراف کرد و گفت: خطر در کمین است و از حملاتی که حزب الله لبنان (به تلافی اتفاقات سایت هسته ای نطنز) انجام خواهد داد می ترسیم! ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شمار بستری های روزانه کرونا در خراسان رضوی به 349 نفر و سر جمع بستری ها به 1228 افزایش یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۶    
نگاهی به بازار سه گانه (وارداتی و تولیدی)، هنر رسانه های پویانمایی / بازی های رایانه ای / کتاب کودک و نوجوان نشان می دهد، یک هرج و مرج عجیب و غریب فرهنگی در فضای ورودی های فرهنگی در این سه عرصه حکمفرماست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان با اشاره به کاهش استفاده ماسک در بین جوانان، ادامه داد: کرونا در کمین همه است و جوانان باید بدانند که در صورتی که پروتکل ها را رعایت نکنند، علاوه بر ابتلای خودشان، خانواده ها را نیز درگیر می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اصفهان ابراز کرد: در بحث انتخابات 1400خطری در کمین است و آن دوقطبی کردن جامعه توسط آمریکایی ها است که توصیه من به همه نامزدهای انتخابات 1400 این است مراقب این حربه دشمن باشید.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خواب خوب، برای هر کودک در حال رشد مهم است. در حالی که ممکن است برخی از کودکان به اندازه کافی استراحت کنند، کیفیت خواب آنان کاملا متفاوت است. به نقل از ساینس، گروهی از محققان دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند (UMSOM) تغییرات ساختاری در مغز کودکانی که غالبا خروپف می کنند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۵    
مناظره ژنرال هشام جابر، سرلشکر بازنشسته لبنانی و کارشناس و عامل صهیونیستی در موساد را درباره حواشی حمله خرابکارانه به نطنز.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۲:۲۰    
بدن انسان برای نشستن طولانی مدت در یک جا ساخته نشده است، اما این روزها مشاغل زیادی به کار با کامپیوتر و نشستن پشت میز محدود می شوند که منجر به بروز بیماری های بسیاری شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یک پسر پشت چراغ قرمزهای تهران برای زنان کمین می کرد!
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشریه اسپورت در خبری اختصاصی خر از مصدومیت عثمان دمبله از ناحیه پوبیس داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی تاکید کرد: کشاورزان مبارزه با آفت سن غلات در مزارع را جدی بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها تاخت و تاز کرونا در استان گلستان ادامه دارد و هر روز بر تعداد مبتلایان و بستری شدگان کووید 19 افزوده می شود؛ در این بین رنگ بندی شهرها نیز دستخوش تغییر شده است.
شارا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کارشناسان آلمانی خواستار روشنگری بیشتر در مورد ریزذرات ترشحی معلق در هوا هستند. آنها می گویند ابتلا به ویروس در محیط های بسته رخ می دهد و رعایت فاصله اجتماعی در این اماکن به معنای ایمنی در برابر ویروس نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها همچنان که قابل پیش بینی بود سفرهای نوروزی کار خود را کردند و اینک شاهد هستیم که موج پشت موج می آید و راهکاری نیز برای مقابله اندیشیده نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - به گفته کارشناسان سیاسی، حزب اسلامی جمهوری آذربایجان که برخاسته از تفکر شیعی بوده و در آزادسازی قره باغ نیز نقش مهمی داشته است، نباید با تفرقه اندازی صهیونیستها کوچک شمرده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰    
مدیر گروه تغذیه مرکز بهداشت یزد گفت: روزه داران در ماه رمضان سال 1400 که ویروس کرونا در کمین است توجه خاصی به تغذیه خود داشته باشند.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
با اسلحه ای که از قبل داشتم شب حادثه به کمین آرش نشستم. وقتی مغازه را تعطیل کرد با تهدید اسلحه آرش را سوار خودروام کرده و برای اینکه در مسیر کسی به ما شک نکند او را بی هوش کردم و به راه افتادیم.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
/fa/tag/1/هویزه سردار سید محمد صالحی اظهار کرد: پلیس خوزستان با کار اطلاعاتی، از ورود یک محموله سلاح و مهمات جنگی به شهرستان هویزه مطلع و دستگیری قاچاقچیان را در دستور خود کار قرار دادند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان دریافته اند که افراد با گروه خونی A،B و AB ممکن است بیشتر در معرض خطر حمله قلبی قرار بگیرند و مقاله مربوط به این تحقیق در مجله علمی American Heart Association, AHA منتشر شده است. در این کار تحقیقی بیش از 400 هزار نفر شرکت داشتند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام این مطلب که نباید هرگز اطلاعات شخصی و خانوادگی را در فضای مجازی منتشر کرد به تهدیدهای موجود در فضای سایبری اشاره و اظهار داشت ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در این نشست نوید محمودی (تهیه کننده)، سروش محمدزاده (کارگردان) و تعدادی از بازیگران سریال حضور داشتند. نوید محمودی، تهیه کننده سریال در این نشست گفت: هم بازی حاصل تلاش ویژه گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما بود. ما دوست داشتیم که در نوروز مردم یک سریال تازه ببینند ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۰    
ویروس منحوس کرونا با توانی مضاعف در حال پیشروی است و این کلاف ویروسی آن قدر درهم پیچیده شده که تنها راه گره گشایی آن رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با توجه به نبود بارش در چند سال گذشته و امسال، زنگ های خطر به صدا درآمده و خطر خشکسالی در کمین کشور و استان کردستان است.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از تسنیم، امیر مرادی، درباره کمبود آب زراعی گیلان در فصل زراعی پیش روی اظهار داشت: با وجود بارش های خوب در سال گذشته اما وزش باد گرم در زمستان باعث آب شدن حجم بالایی از برف ها شد و به همین سبب قسمتی از آب مورد نیاز کشاورزی را در این ایام از دست دادیم. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا : سارقانی که با پنچر کردن لاستیک خودروی بانوان در شیراز سرقت می کردند بازداشت شدند.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دولت در حالی مبنای محاسبه حقوق ورودی کالا در گمرک را در بودجه 1400، نرخ حاشیه بازار ارز در نظر گرفته که این موضوع سبب رشد هزینه تولید خودروهای داخلی خواهد شد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۴    
بر اساس نتایج تحقیق محققان استرس روانی - اجتماعی به طور معمول ناشی از دشواری کنار آمدن با محیط های چالش برانگیز است و ممکن است به صورت هم افزایی اثر کند تا زنان را در معرض خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب قرار دهد.
اقتصاد ایران: شیراز - مدیرکل محیط زیست استان فارس گفت: خشکسالی سال جاری در استان چالش بزرگی پیش روی حفاظت از حیات وحش خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۲    
ایسنا/زنجان طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت، ویروس کرونا همچنان ناشناخته بوده و غافل گیرکننده است، بنابراین درمان قطعی برای بیماری کرونا وجود ندارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سایت رهبرانقلاب همزمان با انتشار تقریظ رهبرانقلاب بر کتاب در کمین گل سرخ، لحظات منتشرنشده ای از اعطای درجه سپهبدی صیاد شیرازی توسط حضرت آیت الله خامنه ای به فرزند شهید را برای اولین بار منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حضور کمتر از 15 تا 20 دقیقه در مترو خطر کمتری در انتقال کرونا دارد، گفت: با تعطیلی برخی از اصناف و مشاغل در پایتخت حمل و نقل عمومی خلوت تر شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۹    
آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهد پس از شیوع کرونا ارائه خدمات برای بیماری های غیر واگیر کاهش یافته است اما میزان مرگ و میر سالانه ناشی از بیماری های غیرواگیر نشان می دهد هیولایی بدتر از ویروس کرونا همراه با مردم ایران زندگی می کند، اما نه مسئولان و نه مردم هیچ هراسی از مرگبارتر شدن آن ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تحقیقات جدید ناسا شامل بررسی مکان های سقوط سفینه در سایر سیارات، کمین کردن برای یافتن بیگانگان در سیارک ها و ایجاد تلسکوپ رادیویی دائمی در ماه اعلام شده که هدف آن جستجوی هوش فرازمینی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی بر اساس نتایج تحقیق محققان دانشکده بهداشت عمومی درون سیف دانشگاه درکسل، امریکا، استرس روانی - اجتماعی به طور معمول ناشی از دشواری کنار آمدن با محیط های چالش برانگیز است و ممکن است به صورت هم افزایی اثر کند تا زنان را در معرض خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب قرار دهد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۱    
کارشناس اداره تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا قم در کارگاه آموزشی که با حضور تعدادی از فعالان ومددکاران سازمان بهزیستی استان برگزار شد به مباحثی پیرامون ضرورت نظارت و اصل شفاف سازی آسیب ها و خطرات در کمین کودکان و نوجوانان در فضای مجازی پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
آمار سالانه مرگ و میر ناشی از بیماری های غیرواگیر نشان می دهد هیولایی بدتر از ویروس کرونا همراه با مردم ایران زندگی می کند، اما نه مسئولان و نه مردم هیچ هراسی از مرگبارتر شدن آن ندارند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۵۷    
موج چهارم کرونا با کمین برای همه شهروندان در حال گرفتن قربانی است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۴    
با وجود تجربه یک ساله دولت مردان در مدیریت پاندمی کرونا، همچنان تصمیمات متناقض و سخنان متفاوت مسئولان موجب سردرگمی و در نهایت عادی انگاری برخی شهروندان شده است و در میان بازی رنگ بندی شهرها، پس از کرونای انگلیسی، خطر کرونای برزیلی بیخ گوش خوزستان در کمین جان مردم بی گناه است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : گرمای شدید و خشکی هوا در تابستان سال 2018 میلادی و تا حدودی 2019، اروپا را دچار بحران شدید بی آبی کرد. از جمله عوارض آن می توان به آتشسوزی های حیات وحش در جنوب و حتی شمال اروپا، توقف کشتیرانی در رودخانه های بزرگ مانند دانوب، محدودیت در سیستم های آبیاری و کاهش تولید برق اشاره کرد. ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آغاز رزمایش بزرگ زنگ خطر کرونا در 28 نقطه شهر مرکز استان و 12 شهرستان با فرمان استاندار ایلام دکتر نوذری: ♦️امیدواریم مردم استان این هشدار را جدی بگیرند/در این شرایط بحرانی کرونا خطر در کمین مردم است/در نقطه اوج پیک کرونا در موج چهارم قرار داریم/اگر رعایت نکنیم فاجعه اتفاق می افتد ... ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یکسال از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد، علی رغم اینکه به موجب مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی الزامی شده، اما بسیاری از رانندگان تاکسی درون شهری و شهروندان هنوز خطر ابتلا به ویروس کرونا را جدی نمی گیرند و بدون ماسک از وسیله نقلیه عمومی استفاده می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه از توقف رهاسازی آب از سد های حوضه آبریز به سمت دریاچه ارومیه خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۱:۰۲    
با وجود ابتلای 80 هزار پرستار به کرونا، بیم تشدید فرسودگی و افزایش مبتلایان وجود دارد امین جلالوند با افزایش روزافزون آمار بیماران بستری در مراکز درمان کرونا، دوباره روزهای سخت و پراضطراب پرستاران آغاز شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در شبانه روز گذشته با شناسایی 42مورد جدید مبتلا به کرونا مجموع مبتلایان در مجموعه تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی سمنان به 5072نفر رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
کروناویروس جدید، جدیدترین عامل بیماری زایی است که از حیوانات به انسان منتقل شده است؛ اما هزاران ویروس دیگر هنوز در حیوانات وجود دارند که ممکن است تهدیدی مشابه برای انسان باشند. اکنون یک نرم افزار آنلاین، ویروس ها را بر اساس احتمال انتقال از حیوانات به انسان ها و ایجاد همه گیری رده بندی کرده است.