یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعت کار ادارات»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۱    
از پیشنهاد تغییر ساعت کار ادارات اصفهان در تابستان تا شهروندان اصفهانی به سلامت آب آشامینی مطمئن باشند عناوین روزنامه های امروز اصفهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اصفهان امروز سه شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه 1400 را با عناوین مختلف مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- نیاز انتخابات به شعارهای واقعی، سرگذشت اقماری های اصفهان، شهروندان به سلامت آب آشامیدنی مطمئن باشند، شمارش معکوس برای بازگشت برجام و پیشنهاد تغییر ساعت کار ادارات اصفهان در تابستان از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های سه شنبه اصفهان است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: استاندار اصفهان در نشستی که با حضورمدیران ادارات استان اصفهان برگزار شد بر تشکیل کمیته ستاد ومدیریت بحران انرژی تاکید کرد و از تمام ادارات خواست که در مدیریت مصرف آب و برق تلاش لازم را داشته باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس ابلاغیه جدید استانداری هرمزگان، ساعت کار ادارات هرمزگان یک ساعت و نیم کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر با اشاره به مدیریت مصرف برق در فصل تابستان گفت: از اول خردادماه ساعت کار ادارات استان بوشهر برای کاهش مصرف برق مانند سال های قبل تغییر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به مدیریت مصرف برق در فصل تابستان گفت: از اول خردادماه ساعت کار ادارات استان بوشهر برای کاهش مصرف برق مانند سال های قبل تغییر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی از تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از اول خرداد ماه خبر داد و گفت: این تغییر ساعت کاری ادارات به منظور مدیریت مصرف انرژی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
به علت برگزاری شب های احیا ، فعالیت ادارات در خوزستان روز یک شنبه از ساعت 9 و 30 دقیقه آغاز می شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شروع کار همه وزارتخانه ها، سازمانها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روز های 19و23 رمضان با 2ساعت تأخیر آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- ساعات کار ادارات یزد از فردا یکشنبه 12 اردیبهشت ماه جاری و در تمامی روزهای غیر تعطیل هفته از ساعت 7:30 دقیقه صبح الی 13 ظهر تغییر می یابد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت کاری ادارات در روزهای 19 و 23 ماه مبارک رمضان با دو ساعت تاخیر شروع می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۹۵ سایت دیگر  
شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روزهای نوزدهم و بیست و سوم رمضان به موجب مصوبه هیات وزیران با دو ساعت تأخیر صورت می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۷    
آقازاده گفت: ت آقازاده بر تغییر ساعت کار ادارت و بانک ها به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی تاکید کرد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار خبر داد: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار معاون استاندار لرستان از تمدید فعالیت و نحوه حضور کارکنان دستگاه های اجرایی استان تا پایان هفته جاری از ساعت 9 خبر داد. ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: با هدف کاهش شیوع کرونا کار ادارات از امروز ساعت 9 شروع می شود. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سید موسی خادمی گفت: از امروز شنبه 28 فروردین ماه ساعت کاری ادارات 9صبح شروع می شود • ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۷    
خبرنگاران خلیج فارس در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا با بیان این که کنترل شدید بر تمام مرزهای زمینی و دریایی خوزستان صورت می گیرد گفت: در حال حاضر موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
صدای ایران -دکتر فرهاد ابول نژادیان سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیمات گرفته شده، مقرر گردید ساعات کاری ادارات تا پایان هفته جاری مطابق مصوبات قبلی اجرا گردد. لازم به ذکر است فعالیت بانک ها مطابق ابلاغیه بانک مرکزی خواهد بود. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل پست استان اصفهان از افزایش ساعت کار ادارات پست در شهرستان ها و نواحی پست اصفهان از فردا 10 اسفند ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان ، در ابلاغیه ای، از بازگشت ساعت کار دستگاه های اداری را به روال قبل خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: با نارنجی شدن شرایط کرونایی در استان از روز شنبه 22 آذرماه ساعت کار ادارات به روال سابق بازمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در خوزستان ساعت حضور کارکنان ادارات و بانک ها را در هفته آینده در اهواز اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات طبق نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا در شهر های قرمز همچنان بر مبنای حضور یک سوم کارکنان خواهد بود .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونا و کاهش ساعت کار ادارات و بانک های این استان در شهرستان های سیاه و بحرانی در پی تشدید وضعیت بیماری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محدودیت های کرونایی کاهش قابل توجهی در تعداد مسافران اتوبوس نداشته است، پیشنهاد شناورسازی ساعت کار ادارات و شرکت های خصوصی را برای کاستن از بار مسافران مطرح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کرونا طی هفته گذشته به تاخت و تاز خود در استان ایلام ادامه داد و تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان ها، 2 رقمی شدن تعداد فوتی ها، افزایش تعداد شهرستان های سیاه، ابتلای یک چهارم کارمندان و کاهش ساعت کار ادارات و بانک ها را در پی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونا و کاهش ساعت کار ادارات و بانک های این استان در شهرستان های سیاه و بحرانی در پی تشدید وضعیت بیماری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری از فردا 1.5 ساعت کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۰    
گروه استان ها - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به لغو قانون یک سوم فعالیت ادارات، گفت: فعالیت تمامی ادارات استان به جز دستگاه های خدمات رسان و امدادی کاهش فعالیت 1.5 ساعتی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: به دلیل وضعیت حاد کرونا ویروس در سه شهرستان سیاه استان ساعات کار ادارات و بانکها کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه ساعت کار تمامی ادارات سه شهرستان ایلام کاهش یافته است، گفت: این مصوبه برای هفته جاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرستان های اهواز، کارون و مسجدسلیمان جزو شهرهای پرخطری کرونا ویروس شناخته شدند لذا ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری به مدت ده روز از ساعت 8 صبح تا 13:30 کاهش یافته و در عین حال باید گروه های سه و چهار نیز تعطیل شوند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه:فرماندار شهرستان کارون از بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی به این شهر خبر داد. معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون گفت: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونای استان گروه های شغلی 3 و 4 به مدت 10 روز از تاریخ 14 آبان ماه در این شهرستان با محدودیت و منع فعالیت مواجه خواهند شد و بر همین اساس ساعت ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات و بانک ها در شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان از چهارشنبه، 14 آبان ماه تا اطلاع بعدی از ساعت 8 تا 13:30 می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۹    
طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان جزو شهرهای پرخطری کرونا ویروس شناخته شدند لذا ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری تا اطلاع بعدی از ساعت 8 صبح تا 13:30 کاهش یافته و در عین حال باید گروه های سه و چهار نیز تعطیل شوند.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اهواز و مسجدسلیمان که اعلام شده است شرایط پرخطری دارند ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری تا اطلاع بعدی از ساعت 8 تا 13 و 30 تغییر یافت و در عین حال باید گروه های سه و چهار تعطیل شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان ساعت کار ادارات و بانک ها در شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان کاهش یافت.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران طرح دورکاری این شرکت با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره ابتلا تا پایان آبان ماه 1399 تمدید و ساعت کار ادارات شرکت مخابرات ایران نیز همچنان از 8 الی 15 است. ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا 15 مهر ماه تمدید شد و ساعت کاری نیز همچنان از 8 الی 15 است . به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، طرح دورکاری این شرکت با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره ابتلا ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا یکشنبه(16 شهریور) از ساعت 7:30 تا 14:30 خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان که برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی تغییر کرده بود، به روال گذشته بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: از شنبه یکم شهریورماه ساعت کار ادارات در این استان به روال عادی برمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات از روز شنبه به روال عادی برمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونا در استان قزوین گفت: از ابتدای شهریور ماه زمان فعالیت ادارات به روال عادی و سابق برمی گردد.
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که شنبه، یکم شهریورماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است. غلامرضا قبله ای - مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی مالیاتی - اظهار کرد: با توجه به اینکه 31 مردادماه که آخرین مهلت مقرر قانونی برای ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل در سال جاری است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ساعات کاری ادارات استان مرکزی از یکم شهریورماه به روال قبل برمی گردد.