جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۰Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعت کار ادارات»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونا و کاهش ساعت کار ادارات و بانک های این استان در شهرستان های سیاه و بحرانی در پی تشدید وضعیت بیماری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محدودیت های کرونایی کاهش قابل توجهی در تعداد مسافران اتوبوس نداشته است، پیشنهاد شناورسازی ساعت کار ادارات و شرکت های خصوصی را برای کاستن از بار مسافران مطرح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کرونا طی هفته گذشته به تاخت و تاز خود در استان ایلام ادامه داد و تکمیل شدن ظرفیت بیمارستان ها، 2 رقمی شدن تعداد فوتی ها، افزایش تعداد شهرستان های سیاه، ابتلای یک چهارم کارمندان و کاهش ساعت کار ادارات و بانک ها را در پی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: محدودیت های کرونا و کاهش ساعت کار ادارات و بانک های این استان در شهرستان های سیاه و بحرانی در پی تشدید وضعیت بیماری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ساعت کاری ادارات و دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری از فردا 1.5 ساعت کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۰    
گروه استان ها - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به لغو قانون یک سوم فعالیت ادارات، گفت: فعالیت تمامی ادارات استان به جز دستگاه های خدمات رسان و امدادی کاهش فعالیت 1.5 ساعتی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: به دلیل وضعیت حاد کرونا ویروس در سه شهرستان سیاه استان ساعات کار ادارات و بانکها کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه ساعت کار تمامی ادارات سه شهرستان ایلام کاهش یافته است، گفت: این مصوبه برای هفته جاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرستان های اهواز، کارون و مسجدسلیمان جزو شهرهای پرخطری کرونا ویروس شناخته شدند لذا ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری به مدت ده روز از ساعت 8 صبح تا 13:30 کاهش یافته و در عین حال باید گروه های سه و چهار نیز تعطیل شوند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه:فرماندار شهرستان کارون از بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی به این شهر خبر داد. معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون گفت: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونای استان گروه های شغلی 3 و 4 به مدت 10 روز از تاریخ 14 آبان ماه در این شهرستان با محدودیت و منع فعالیت مواجه خواهند شد و بر همین اساس ساعت ...
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات و بانک ها در شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان از چهارشنبه، 14 آبان ماه تا اطلاع بعدی از ساعت 8 تا 13:30 می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۹    
طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان جزو شهرهای پرخطری کرونا ویروس شناخته شدند لذا ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری تا اطلاع بعدی از ساعت 8 صبح تا 13:30 کاهش یافته و در عین حال باید گروه های سه و چهار نیز تعطیل شوند.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اهواز و مسجدسلیمان که اعلام شده است شرایط پرخطری دارند ساعت کار ادارات در این دو شهرستان از چهارشنبه هفته جاری تا اطلاع بعدی از ساعت 8 تا 13 و 30 تغییر یافت و در عین حال باید گروه های سه و چهار تعطیل شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان ساعت کار ادارات و بانک ها در شهرستان های اهواز و مسجدسلیمان کاهش یافت.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران طرح دورکاری این شرکت با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره ابتلا تا پایان آبان ماه 1399 تمدید و ساعت کار ادارات شرکت مخابرات ایران نیز همچنان از 8 الی 15 است. ...
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا 15 مهر ماه تمدید شد و ساعت کاری نیز همچنان از 8 الی 15 است . به گزارش ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شرکت مخابرات ایران، طرح دورکاری این شرکت با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره ابتلا ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی استان از فردا یکشنبه(16 شهریور) از ساعت 7:30 تا 14:30 خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان که برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی تغییر کرده بود، به روال گذشته بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: از شنبه یکم شهریورماه ساعت کار ادارات در این استان به روال عادی برمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت کار ادارات از روز شنبه به روال عادی برمی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونا در استان قزوین گفت: از ابتدای شهریور ماه زمان فعالیت ادارات به روال عادی و سابق برمی گردد.
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که شنبه، یکم شهریورماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است. غلامرضا قبله ای - مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی مالیاتی - اظهار کرد: با توجه به اینکه 31 مردادماه که آخرین مهلت مقرر قانونی برای ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل در سال جاری است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ساعات کاری ادارات استان مرکزی از یکم شهریورماه به روال قبل برمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به تداوم گرمای هوا و لزوم صرفه جویی در مصرف برق، تغییر ساعت کار ادارات استان کرمانشاه تا 31 مرداد ماه تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه اعلام کرد که ساعت کار دستگاه های اجرایی با توجه به استمرار گرمای هوا و لزوم رعایت حداکثری صرفه جویی در مصرف برق تا پایان مرداد ماه به حالت عادی باز نمی گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه ساعت کار جدید دستگاه های اجرایی را با توجه به استمرار گرمای هوا و لزوم رعایت حداکثری صرفه جویی در مصرف برق برای کاهش مصرف انرژی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: به دلیل تداوم گرما و ضرورت صرفه جویی در مصرف برق، تغییر ساعت کار ادارات کرمانشاه که اجرای آن تا 20 مرداد اعلام شده بود، با درخواست شرکت توزیع برق تا پایان مرداد ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ساعت کار دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه از روز سه شنبه (21 مرداد) به روال سابق برمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: کاهش ساعت کار اداره های استان تا تاریخ 24 مردادماه جاری تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندارقم گفت: مصوبه ستاد بحران استان مبنی بر کاهش 90 دقیقه ای ساعت کار اداره های قم، تا 23 مردادماه تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: کاهش ساعات کار اداره ها و دستگاه های اجرایی استان به مدت 2 هفته دیگر و تا پایان مرداد تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: کاهش ساعات کار اداره ها و دستگاه های اجرایی استان به مدت 2 هفته دیگر و تا پایان مرداد تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهربا بیان اینکه "پیک مصرف برق در این استان به مرز 2 هزار مگاوات رسید" گفت: تغییر ساعت کار دستگاه های اجرایی و اداری استان بوشهر مصرف برق را 100 مگاوات کاهش داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ساعات کاری ادارات استان بوشهر به منظور صرفه جویی در مصرف برق در روزهای آینده تغییر کرد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 12 مرداد 1399 معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: با توجه به افزایش گرمای هوا و مصرف برق در این استان ساعت آغاز و پایان کار ادارات در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری از 06:30 تا 11 تعیین شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۶    
بوشهر-ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: با توجه به افزایش گرمای هوا و مصرف برق در این استان ساعت آغاز و پایان کار ادارات در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری از 06:30 تا 11 تعیین شده است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
: ساعت کار ادارات استان خوزستان در روز های یکشنبه و دوشنبه کاهش یافت. به گزارش ، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: با توجه به گزارش هواشناسی در خصوص افزایش دما و رطوبت به دستور استاندار خوزستان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیریت بحران استانداری خوزستان، به دلیل افزایش دما و شدت رطوبت، ساعت کاری ادارات استان کاهش پیدا کرد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
: استانداری خوزستان پایان کار ادارات را ساعت 13 و 30 دقیقه اعلام کرد. به گزارش ، استاندار خوزستان گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش دمای هوا ساعت کار ادارات استان خوزستان از امروز به حالت عادی برگشته است . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی برق منطقه ای استان کرمان با اشاره به تقاضای شرکت های توزیع برق مبنی بر تغییر ساعات کار ادارات، عنوان کرد: ساعات کار ادارات جنوب استان تغییر کرده است اما در حوزه مرکزی و شمال استان وضعیت بهتری داریم و در برخی از مناطق شمالی استان وضعیت سبز داریم بنابراین استانداری با ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور تداوم برق رسانی به مشترکین و پیشگیری از خاموشی، ساعت کاری ادارات و بانک های این استان در روزهای باقیمانده از مردادماه، از ساعت 6:30 تا 13:30 است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان ساعت کار ادارات استان از 9 تا 17 مرداد ماه کاهش یافت.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: به منظور تداوم برق رسانی به مشترکین و پیشگیری از خاموشی، ساعت کاری ادارات و بانک های استان در روزهای باقیمانده از مردادماه، از ساعت 6:30 الی 13:30 خواهد بود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان های شمالی استان ایلام بدلیل گرمای هوا تغییر کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شمال نیوز : معاون توسعه مدیریت منابع شرکت طی ابلاغیه ای اعلام کرد : باتوجه به افزایش قابل ملاحظه دما و رطوبت در روزهای آینده و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی تغییر در ساعات کار ادارات را خواهیم داشت ....
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر بر اساس اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری و بنا به درخواست شرکت نیروی برق استان بوشهر، ساعات کاری ادارات استان در روز های شنبه و یکشنبه 4 و 5 مرداد، از ساعت 6:30 الی 11:00 صبح خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۱    
در جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی مقرر شد برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تا پایان مرداد تالارها تعطیل شوند، تغییر ساعت کاری ادارات از دیگر تصمیمات مهم این جلسه بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از کاهش ساعت کار ادارات استان از روز شنبه چهارم مرداد ماه از ساعت 6 و چهل و پنج دقیقه صبح تا 13 و 30 دقیقه ظهر در استان خبرداد.
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی از کاهش ساعت کار ادارات در مردادماه 99 خبر داد.