دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۲:۵۰Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون عمرانی»

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: عدم هماهنگی بین دستگاه های مختلف استان در اجرای این طرح به هیچ وجه قابل قبول نبوده و تعلل در اجرای طرح تبعات اجتماعی زیادی را به دنبال خواهد داشت و استانداری قزوین بعنوان ناظر بر حسن انجام کار این مهم را تسهیل و پیگیری خواهد نمود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۴    
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تشکیل کمیته مدیریت بهینه مصرف آب در استان برای برنامه ریزی در مصرف مناسب و صیانت از منابع آبی اقدام خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۰    
جلسه برنامه ریزی مدیریت مصرف بهینه انرژی برق در ماه های گرم سال 1400 با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیر کل مدیریت بحران و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان برگزار شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۴    
معاون عمرانی استاندار ایلام بر تسریع در عملیات اجرا وتکمیل تقاطع غیر همسطح و ورودی سمت بیمارستان امام علی(ع) شهر سرابله تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۰    
معاون عمرانی فرمانداری گناوه با اشاره به وقوع زلزله صبح امروز در این شهرستان گفت : کلیه دستگاه های اجرایی و نیروهای امدادی برای انجام خدمات در منطقه مشغول بکار هستند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین فلاح فرماندارمیبد دردیدارهای جداگانه با معاون عمرانی استانداریزد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و رئیس صمت استان در خصوص تخصیص اعتبارات سال 1400 و اعتبارات معادن نسبت به آسفالت جاده ای رایزنی نمود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۲    
فرماندار گالیکش گفت: پروژه تجهیز، نوسازی و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی منطقه بش اویلی از توابع بخش لوه شهرستان گالیکش که از سال 97 آغاز شده بود به 80درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در هفته دوم پویش #هر_هفته_الف_ ب _ ایران، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو، پروژه های پست و خط شرکت برق منطقه ای خوزستان با ارزش سرمایه گذاری بیش از 4 هزار میلیارد ریال به صورت همزمان افتتاح رسمی شد. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خانواده عباسی عطیبه با صدور پیامی از لطف و محبت و همدردی همه مردم در پی درگذشت مهندس نصراله عباسی عطیبه تقدیر و تشکر کردند. به گزارش دیارجنوب در این پیام آمده است: بسمه تعالی ما از خدائیم و به سوی او بازمی گردیم... ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به پیشروی ساخت 400 واحد مسکن ملی در قالب مجموعه 1200 واحدی و همچنین 430 واحد در قالب مجموعه 1300 واحدی؛ 830 واحد مسکن ملی در سال 1400 به متقاضیان تحویل داده می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار یزد گفت: از آنجایی که کاهش مراکز دفع پسماند کشور در دستور کار معاونت عمرانی وزارت کشور است و قرار است تعداد مراکز دفع پسماند به 300 مرکز کاهش یابد از این رو تسریع در تهیه طرح جامع پسماند استان نیز در راستای تجمیع مراکز از اهمیت بسزایی برخوردار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۰    
ایلام- معاون عمرانی استاندار ایلام از هدف گذاری برای افتتاح و بهره برداری از 44 پروژه عمرانی در ایلام طی سال 1400 خبر داد و گفت: این پروژه ها نقش اساسی در توسعه استان دارند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مهرداد سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در حاشیه نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: پروژه مسکن مهر پاوه مدت ها متوقف بود ولی با تلاش های بسیاری انجام شد تاکنون تعداد 192 واحد تحویل متقاضیان گردیده و 100 واحد دیگر نیز آماده تحویل است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون عمرانی اداره کل تبلیغات اسلامی یزد گفت: سال 1399 از محل بودجه استانی 9 میلیارد ریال صرف توسعه طرح های فرهنگی، تبلیغی و تکمیل خانه های عالم شد.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۲۳    
به گزارش دریافتی کازرون نما، علی مظفری معاون استاندار و فرماندار ویژه کازرون در نشستی که با حضور معاون عمرانی فرمانداری و نماینده دفتر نماینده مردم در محل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کازرون برگزار شد تاکید کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۵    
معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تشریح این امر که باید با اهتمامی جدی تر از قبل به اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام در کشور همت گماریم؛ گفت: شیرینی و حلاوت اتمام این پروژه ها باید در همین بازه زمانی باقی مانده از عمر دولت دوازدهم چشیده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیگیر اعتبار اتصال مسیر امامزاده نورالدین(ع) به مسیر پاتاوه به دهدشت هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون عمرانی استانداری گیلان با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های عمرانی استان، گفت: تکمیل و بهره برداری از طرح های اولویت دار و با پیشرفت فیزیکی بالا در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تشریح این امر که باید با اهتمامی جدی تر از قبل به اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام در کشور همت گماریم؛ گفت: شیرینی و حلاوت اتمام این پروژه ها باید در همین بازه زمانی باقی مانده از عمر دولت دوازدهم چشیده شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۴۲    
جلسه مشترک شهرداران شهرستان تاکستان با جمالی پور استاندار ، فرخ زاد معاون عمرانی و مدیران کل دفتر شهری ، دفتر فنی و بازرسی استانداری
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 40 درصدی جاده پاتاوه دهدشت در دو سال اخیر خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست مانع زدایی و پشتیبانی از اجرای طرح ساخت مجموعه 500 واحدی تعاونی مسکن کارکنان فرمانداری کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استاندار، فرماندار کرمانشاه و مدیران دستگاه های مربوطه برگزار شد؛ اظهار داشت: مدیریت ارشد استان با تمام توان در راستای تحقق شعار سال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار بوئین زهرا گفت: تمام محدودیت های وضعیت قرمز در سطح شهرستان بوئین زهرا اعمال می گردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۷    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: ویروس کرونا سنین پایین را در بروجرد درگیر کرده است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵    
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از لزوم و ضرورت حذف نقاط حادثه خیز این استان خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری لرستان گفت : اجرای طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان بدهکار تأمین اجتماعی فرصتی کلیدی و طلایی برای شهرداریهای استان به منظور بهره مندی از تسهیلات آن و معافیت از پرداخت جرائم است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری چادگان گفت: به علت تغییر رنگ شهرستان چادگان از نارنجی به قرمز ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان چادگان ممنوع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار سمنان از افزودن دو پیمانکار جدید برای تسریع در اجرای طرح آزاد راه حرم تا حرم خبر داد.
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تغییر در هر منصب مدیریتی ممکن است رخ دهد لذا قبول مسئولیت در هر سنگری و زیر سایه این نظام فقط خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات آنان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی استان و فرمانداری و اعضای مدیریت بحران رسیدگی به مناطق زلزله زده شهرستان مریوان با مدیریت واحد در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با نظارت میدانی و نقطه به نقطه بر ساخت و سازهای شهر زلزله زده سی سخت دستوراتی برای تسریع در روند کار صادر کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۵    
جلسه بررسی مسائل و مشکلات عمرانی شهرستان فیروزکوه صبح روز شنبه به ریاست عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار، صحرایی مدیرکل فنی استانداری، معاونین فرماندار، بخشدار ارجمند و دیگر اعضا در محل استانداری برگزار شد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از حرف تازه، گزارش های دریافتی حاکی از آن است با صدور حکمی، دقایقی قبل علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل منطقه آزاد انزلی شد. اوسط مقدم پیش از این در مسئولیت معاون عمرانی استانداری گیلان مشغول فعالیت بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون عمرانی و امور زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: طرح توسعه باند جنوبی فرودگاه کیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۵    
معاون عمرانی فرماندار خوانسار گفت: طرح آمران سلامت با شعار در خانه بمانید از 22 فروردین در شهرستان خوانسار اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - معاون عمرانی استاندار فارس گفت: واحدهای اقتصادی و صنعتی استان فارس نزدیک به 70 میلیون متر مکعب آب در طول سال نیاز دارند.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۷    
با حضور دادستان و معاون عمرانی فرماندار نمین، بخشدار عنبران، رئیس اداره منابع آب نمین، مدیر و کارشناسان حقوقی شرکت آب منطقه ای اردبیل، نماینده مجری طرح سد عنبران از محل احداث سد بازدید و آخرین وضعیت سد به منظور تسریع در تکمیل عملیات آن بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: شهرستان وضعیت سیاه یا همان بحرانی پیدا کرده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به همراه رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی، خطیبی و کاغذلو فرمانداران قرچک و ورامین، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک، معاون عمرانی فرماندار ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از خط قرمز، درحالی که نام اوسط مقدم به عنوان گزینه مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی و با عنوان مهره اصلی و مورد حمایت محمدباقر نوبخت در رسانه ها منتشر شده است و شنیده ها و دیده ها در فضای مجازی حاکی از این است که طرفداران این معاون عمرانی استاندار که یکی از دوستان گرمابه و ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری ایلام از انسداد تفرجگاهها و مراکز گردشگری خبر داد به گزارش آفتاب ایلام؛ احمد کرمی اظهار داشت: با همکاری منابع طبیعی و محیط زیست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: امسال به علت کاهش 60 درصدی میانگین بارندگی ها نسبت به سال قبل و تشدید کرونا کوچه بهاره به تعویق افتاده و از اواخر فروردین ماه انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که رئیس شورای اسلامی شهر همدان عنوان می کند طرح جامع شهری همدان فعلا تصویب نشده است، معاون عمرانی استاندار اعلام کرده طرح پس از چند ماه کار کارشناسی، با قید شرایطی به تصویب رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۷    
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: بر اساس زمان بندی ابلاغ شده مقرر شد سازمان آب و برق خوزستان نسبت به ارایه نتیجه مطالعه شیوه تثبیت این دیواره ظرف مدت مقرر اقدام نماید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رحمتی، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بزرگراه ورزقان- تبریز به مرز نوردوز متصل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: بسیاری از مشکلات آبی در استان، مدیریتی هستند و نیاز به اعتبارات بالایی ندارند.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۸    
طیب امینی معاون عمرانی فرماندار ؛ رییس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان نمین انتخاب شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: عدم هماهنگی بین دستگاه های مختلف استان موجب شده تا پروژه های اقدام ملی مسکن پیشرفتی نداشته باشد این در حالی است که سایر استان های همجوار، در طرح اقدام ملی مسکن بسیار پیشتاز بوده اند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" در مراسم آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی به معادن گیلانغرب، ضمن تشکر از پیگیری ویژه و تلاش های معاون عمرانی و فرماندار گیلانغرب برای اجرای این طرح گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از روند آواربرداری منازل آسیب دیده از زلزله روستاهای دنا بازدید کرد.