پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۹Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح سلامت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۰    
با اجرای طرح سلامت نوروزی در شهرستان فیروزه یک تن مواد غذایی فاسد از واحد های صنفی این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا در مراسم تجلیل از خادمان سلامت نوروزی 1403 از کاهش آمار مجروحان و مصدومان حوادث در طرح سلامت نوروزی ابراز رضایت کرد و آن را حاصل یک کار جمعی، نظام مند و هوشمند دانست.
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: طرح سلامت خانواده سال گذشته طرح سلامت خانواده از پردیسان شروع شده و تا پایان تیرماه تا 200 هزار نفر تحت پوشش این طرح قرار خواهند کرد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، صبح امروز همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی 1403 همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت با حضور بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرمانده پلیس راهور فراجا ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در طرح سلامت نوروزی 1403 بیش از یک میلیون و 700 بازدید بهداشتی صورت گرفت و بیش از یک میلیون و 500 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طرح سلامت خانواده امسال در شهر های استان به طور کامل اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- مدیر توسعه شبکه و ارتقای سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از طرح سلامت خانواده و نظام ارجاع به عنوان یکی از برنامه های مهم دولت سیزدهم یاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: 38 طرح سلامت محور در سال گذشته در مرکز رشد واحدهای فناورانه دانشگاه علوم پزشکی استان ثبت شد که 81 درصد افزایش نسبت به سال 1401 را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اجرای طرح سلامت خانواده در شهرهای بالای 20 هزار خانوار در سال جاری خبر داد و گفت: در این طرح همه مردم تحت پوشش قرار خواهند گرفت و نیروهای مورد نیاز بهداشتی و درمانی به مردم خدمت خواهند کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
این هفته امسال با شعار “سلامت خانواده و مردمی سازی سلامت” آغاز شده و در طی آن تلاش بر این است تا موضوع سلامت، بهداشت و درمان در خانواده ها نهادینه شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: براساس تفاهم نامه ای که با وزارت بهداشت داشتیم، ساخت 156 پروژه در دستور کار قرار دارد که 36 پروژه (بالغ بر 15 هزار مترمربع ) توسط خیران و 120 پروژه از محل اعتبارات دولتی ساخته خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از نیاز این استان به 122 پزشک برای اجرای طرح سلامت خانواده و نظام ارجاع خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، دکتر علیرضا اسلامی در نشست خبری بررسی علل شیوع سرطان در استان و آخرین یافته های تحقیقاتی در این زمینه اظهار داشت: در ایام اجرای طرح سلامت نوروزی، سه هزار و 199 عمل جراحی در مراکز درمانی انجام شد و کادر بهداشت و درمان دانشگاه در همه حوزه ها ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، مهدی فولادی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری دوازدهمین دوره المپیاد آماده خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: 150 مرکز تهیه و توزیع متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی و 121 مرکز متخلف بهداشتی در طرح سلامت نوروزی پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی، سلامت دهان و دندان بیش از 100 دانش آموز مهابادی، ارزیابی و درمان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته معاون بهداشت وزارت بهداشت با اجرای طرح سلامت خانواده شبکه سلامت در سطح کشور تقویت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۷    
با اجرای طرح سلامت نوروزی هزار و 795 کیلو گرم مواد غذایی غیر بهداشتی در فیروزه جمع آوری و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بازرسان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بازرسی از 138 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته بیش از 12 هزار کیلوگرم مواد غذایی کشف و معدوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست مرکز بهداشت بوکان با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: هفت هزار و 600 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف و 480 لیتر روغن سوخته و چند بار مصرف در سطح این شهرستان کشف و از چرخه مصرف خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: 259 مرکز و اماکن متخلف طی بازرسی های طرح سلامت نوروزی امسال تعطیل شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی مشکلات صنف دندانپزشکان کیش، نقش سازمان های بیمه گر در ارتقا سلامت دهان و دندان و پیگیری مطالبات کیشوندان از آنها، در دستور کار کمیته تخصصی دندان پزشکان شورای سلامت کیش قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از مراجعه بیش از 33 هزار بیمار به مراکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بابل، از شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش دو برابری بسیاری از شاخص های بازرسی های بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی 1403 نسبت به سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 40 تن و 926 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان کشف و معدود شد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: با ادامه دادن برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع امیدواریم تا پایان سالجاری بتوانیم 27 میلیون نفر دیگر را نیز وارد برنامه طرح سلامت خانواده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: 33 هزار و 630 بیمار در طرح سلامت نوروزی امسال به مراکز درمانی بابل مراجعه کردند که این آمار نسبت به سال گذشته 42 درصد رشد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- صابر بابا زاده، مدیر برنامه سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: امکانات و تجهیزات لازم فراهم شده و از اول مهرماه طرح سلامت دهان و دندان در سطح مدارس اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی در استان معدوم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی و تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان از 15 اسفند ماه تا 25 فروردین، توسط بازرسان بهداشت محیط شناسایی و معدوم شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳    
دکتر صیادی رئیس دانشگاه طی نشستی با مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث استان و جمعی از معاونین و مدیران این مرکز صبح روز یکشنبه ، 26فروردین ماه دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: در طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان بیش از 13 هزار بازدید بهداشتی در استان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تالش- مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش گفت: بیش از 11 هزار بازدید در مراکز تهیه و عرضه غذا و اماکن عمومی تالش همزمان با طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان انجام شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بوشهر_ رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: هم زمان با ایام تعطیلات عید نوروز 1403، بیش از 8 هزار و 202 نفر با مراجعه به بیمارستان امام حسین (ع) اهرم از خدمات درمانی بهره مند شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از کشف حدود دو تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته خبر داد و گفت: در مجموع با اجرای طرح سلامت نوروزی 32 واحد صنفی متخلف را پلمب کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت ثامن مشهد گفت: 48 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی متخلف مستقر در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در قالب طرح سلامت نوروزی مهر و موم و متصدیان این مراکز به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی گفت:155 تن فراورده دامی غیر بهداشتی با اجرای طرح سلامت توسط این اداره کل در استان شناسایی و ضبط شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی گفت: 36 مرکز متخلف عرضه و فروش فراورده های خام دامی در این استان در قالب بازدیدهای نظارتی طرح سلامت نوروزی پلمب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 177 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی دارای تخلف استان در قالب طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان پلمب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: موضوع پیشگیری از بیماری های قلبی مادرزادی به طور ویژه در برنامه های طرح ملی سلامت خانواده و نظام ارجاع قرار می گیرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۵    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران با تشریح کارنامه نوروزی این معاونت از ارائه بیش از 147 هزار خدمت بهداشتی درمانی در طرح سلامت نوروزی 1403 خبر داد و گفت: ارائه خدمات بهداشتی درمانی تا 25 فروردین ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین بسیج جامعه پزشکی استان یزد: ویزیت رایگان، مشاوره و آموزش چهره به چهره با موضوعات سبک زندگی سالم و جوانی جمعیت از محور های طرح 30 شب، 30 مسجد است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تشریح اقدامات و عملکرد دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز گفت : معاونت های (درمان، بهداشت، غذا و دارو) و فوریت های پزشکی (اورژانس 115) ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان از توابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: بیش از 2 و نیم تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون کشف و نابود شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی گفت: همزمان با ایام تعطیلات سال نو و اجرای طرح سلامت نوروزی 67 هزار و 374 نفر از خدمات نوروزی بهداشت و درمان بهره مند شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شادگان از انجام 2 هزار و 315 بازدید بهداشتی در قالب طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس مرکز بهداشت یزد با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی از 15 اسفندماه سال گذشته تا 25 فروردین ماه امسال در این شهرستان گفت: در اجرای این طرح 52 واحد صنفی به دلیل تخلفات بهداشتی پلمب شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، معصومه جودکی گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری، مراقبت فوری و به موقع و انجام اقدامات کنترلی در بیماری های واگیر به منظور جلوگیری از انتشار و گسترش عوامل بیماریزا ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع در مرحله اول از اردیبهشت ماه سال گذشته در 58 شهرستان کشور با اولویت بندی آغاز شده و مهریز در استان یزد نیز یکی از همین شهرستانهاست.