سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۹:۵۲Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح سلامت»

کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۴۳    
وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: با اجرای طرح سلامت خانواده، برای هر فرد به صورت خانه به خانه پرونده تشکیل می شود که در صورت بروز بیماری، با نظام ارجاع، دولت تا 95 درصد هزینه های درمانی را تقبل می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به لزوم تشکیل پرونده سلامت برای هر ایرانی، اجرای طرح سلامت بخش در بوشهر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۷    
وزیر بهداشت درسفر به چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح سلامت خانواده در 58 شهرستان کشور خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیته نظارتی طرح سلامت الکترونیک که با محوریت اتمام مراحل اصلی این کلان طرح در سال جاری برگزار شد و در مجموع 22 راهکار فنی، عملیاتی و اجرایی برای تحقق این بخش مهم از پروژه دولت الکترونیکی در سازمان های حوزه سلامت و درمان طی یک دستورالعمل اجرایی ارایه شد. ...
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
همچنین طرح سلامت دندان را برای هزار نفر از ساکنان حاشیه شهر مشهد به مرحله اجرایی رسانده ایم و اکنون با همکاری سازمان بازآفرینی پیگیر راه اندازی و ساخت سه درمانگاه در مناطق حاشیه شهر مشهد هستیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به مزایای اجرای طرح سلامت خانواده با رویکرد پزشکی خانواده و نظام ارجاع، هدف از اجرای برنامه پزشکی خانواده شهری را برقراری عدالت در سلامت و کاهش هزینه بهداشت و درمان مردم برشمرد و گفت: در گام نخست در شهرستان مانه و سملقان 47 نیرو اعم از پزشک، ماما ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با ارائه توضیحاتی درباره طرح سلامت بخش نسبت به ایرادات سازمان نظام پزشکی به طرح سلامت خانواده واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه اکنون یک ماه است که پایلوت طرح سلامت بخش در سه استان کشور در حال اجراست، گفت: باید توجه کرد که این طرح هم سطح تخصصی و هم سطح فوق تخصصی را شامل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه برتر کشوری برای دومین سال متوالی، در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مصطفی رضایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، گفت: در راستای نهادینه سازی بحث پزشکی خانواده و افزایش استقبال مردم از این موضوع باید دو رویکرد را پیگیری کنیم؛ اول ایجاد مشوق هایی برای گیرندگان خدمات و دوم مشوق هایی برای ارائه دهندگان خدمات ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به ادعای وزیر بهداشت، در طرح سلامت خانواده ، درمان مجانی است . اگر فرد به متخصص مراجعه کند، تنها 5 درصد از هزینه درمان را پرداخت خواهد کرد و 95 درصد هزینه را دولت تقبل خواهد کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۹    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: اجرای طرح سلامت خانواده از امروز(دوشنبه) در شهر بالای 20 هزار نفری آشخانه خراسان شمالی آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۰    
پزشکان خانواده استان فارس درخصوص پرداخت سرانه سالیانه و اجرای طرح سلامت خانواده گله مند هستند و مقابل دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجمع کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان خانواده در فارس در اعتراض به اجرای طرح سلامت خانواده مقابل دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجمع کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رییس سازمان نظام پزشکی کشور معتقد است، وزارت بهداشت در یک اشتباهی طرح سلامت خانواده را جایگزین آن کرده است در حالیکه اجرایی شدن طرح پزشک خانواده می تواند باعث شود تا تمرکززدایی از خدمات نظام بهداشت و درمان انجام گیرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در آستانه روز جهانی ماما تعداد زیادی از ماماهای کشور استخدام می شوند. به گارش صبح ساحل، خبر خوب وزیر بهداشت برای جامعه مامایی کشور بهرام عین اللهی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۸:۳۴    
38 درصد از پزشکان کشور در تهران مستقرند که 11 درصد از جمعیت کل کشور را داراست. 50 درصد جمعیت کشور در مناطقی هستند که سرانه پزشک آنها کمتر از 38 پزشک به ازای 100 هزار نفر است و اجرای طرح سلامت یار در آنها ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه در هفته سلامت، 200 هزار دانش آموز کرمانشاه تحت پوشش طرح سلامت دهان و دندان قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی طرح سلامت خانواده با حضور وزیر و معاونان وزارت بهداشت، و همچنین رئیس و اعضای هیأت رئیسه فرهنگستان علوم پزشکی کشور در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 9 هزار و 500 کودک در طرح سلامت جسمانی و آمادگی تحصیل در خراسان جنوبی سنجش شده اند و این سنجش تا پایان اردیبهشت ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از انجام 27 هزار و 414 مورد بازرسی در قالب اجرای طرح سلامت رمضان در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: در قالب اجرای طرح سلامت نوروزی، 7 واحد کارگاه شیرینی پزی و قنادی در این شهرستان پلمب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل سلامت شهرداری تهران از اجرای آزمایشی یک طرح سلامت محور با عنوان وزن خوب؛ حال خوب با هدف کاهش یک میلیون کیلوگرم از وزن تهرانی ها در منطقه 22 شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
شیراز- وزیر بهداشت با اشاره به آغاز به کار برنامه سلامت خانواده در حدود 57 شهر کشور از ابتدای اردیبهشت امسال، اولویت اجرای این برنامه را مناطق محروم کشور عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵    
طرح سلامت خانواده از ابتدای اردیبهشت ماه با اولویت مناطق محروم در سراسر کشور آغاز شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس شبکه بهداشت ودرمان هشترود عملکرد این اداره را در طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان تشریح کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار و ارقام ارائه شده از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور از طرح سلامت نوروزی نشان می دهد ورودی بیمارستان ها در نوروز 46 درصد افزایش داشته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳    
آمار و ارقام ارائه شده از سوی رئیس سازمان اورژانس کشور از طرح سلامت نوروزی نشان می دهد ورودی بیمارستان ها در نوروز 46 درصد افزایش داشته است.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور اقدامات انجام شده در طرح امداد نوروزی را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، دکتر جعفر میعادفر در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی گفت: در طرح سلامت نوروزی، از 24 اسفند کار را آغاز کردیم و تا 14 فروردین ماه خدمات خوبی از سوی اورژانس ارائه شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۶    
با توجه به آمار فعالیت مراکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر و امیرالمومنین (ع) شهرستان سمنان در مدت زمان طرح سلامت نوروزی 1402 از روز بیست و چهارم اسفند ماه 1401 الی چهاردهم فروردین 1402، در مجموع 4983 بیمار به این بیمارستان ها مراجعه کردند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۰:۳۰    
کارشناسان اورژانس 115 در طرح سلامت نوروزی (24 اسفند تا 15 فروردین)، به 3003 تماس مددخواهی پاسخ گفتند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از ارائه 27 هزار و 343 خدمت بهداشتی و درمانی در ایام نوروز 1402 در شهرستان گناوه خبرداد. به گزارش خبرنگار مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در طی برگزاری طرح سلامت نوروزی 34 هزار و 359 کیلوگرم موادغذایی فاسد و تاریخ گذشته جمع آوری و امحا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۸    
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 47 تن انواع موادغذایی و لبنی فاسد و تاریخ گذشته از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون در جنوب سیستان و بلوچستان کشف و معدوم شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر طرح سلامت الکترونیک شورای فناوری اطلاعات اعلام کرد: بیمه های تکمیلی باید به سامانه نسخه الکترونیک، متصل شوند و کاغذ را حذف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۰    
مدیر طرح سلامت الکترونیک شورای فناوری اطلاعات اعلام کرد: بیمه های تکمیلی باید به سامانه نسخه الکترونیک، متصل شوند و کاغذ را حذف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۴    
ایسنا/کرمان مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار جنوب گفت: در طرح بسیج سلامت نوروزی 2045 کیلوگرم مواد خوردنی و آشامیدنی تاریخ گذشته و فاقد صلاحیت بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای از سطح عرضه جمع آوری و معدوم سازی شد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۶    
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران گزارش عملکرد طرح سلامت نوروزی را که از 28 اسفند ماه 1401 تا 14فروردین ماه 1402 اجرا شده است منتشر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: 259 بازرسی توسط کارشناسان این معاونت ویژه طرح سلامت نوروزی در جنوب غرب خوزستان صورت گرفت. زینب جوانمردی یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در طرح سلامت نوروزی افزود ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سامانه نظام ارجاع پزشک خانواده رونمایی شد و به گفته وزیر بهداشت از ابتدای اردیبهشت ماه طرح سلامت بخش در سراسر کشور اجرایی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یزد- رئیس گروه سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی یزد از پلمب 80 مرکز متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در طرح سلامت نوروزی در استان یزد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی، 16 هزار و 101 مورد بازرسی از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی در سطح استان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال اجرای طرح بسیج سلامت رمضان 126 متخلف در استان شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس گروه سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی یزد از پلمب 80 مرکز متخلف تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در طرح سلامت نوروزی در استان یزد خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت به ضرورت اجرایی شدن برنامه پزشکی خانواده در کشور تاکید کرد با اشاره به اجرای طرح سلامت بخش در سه استان بوشهر، کردستان و خراسان جنوبی، گفت: در مورد سایر استان ها هم گسترش طرح با اولویت مناطق محروم آن نقاط مد نظر است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از انجام بیش از 16 هزار بازدید بهداشتی در طرح سلامت نوروزی در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان از انجام 34 هزار و 708 بازدید بهداشتی از مراکز غذایی و عمومی استان در طرح سلامت نوروزی خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اورژانس 115 سپیدان گفت: با اجرای طرح سلامت نوروزی، به 418 بیمار و مصدوم سوانح جاده ای، خدمات پیش بیمارستانی ارائه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی رفسنجان گفت: در طرح سلامت نوروزی 1402 شماره های این مرکز 5 هزار و 421 بار به صدا در آمدند.