چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۱۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد غذایی فاسد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای آغاز شیوع در اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از 15 تن مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در این شهرستان کشف و معدوم سازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۲    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردبیل گفت: با تلاش اکیپ های نظارتی ستاد مدیریت کرونا، طی 2 روز گذشته 8 واحد ناقض پروتکل های بهداشتی در شهرستان اردبیل پلمب شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 446کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و معدوم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲    
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد گفت: بازرسان مرکز بهداشت حدود 600 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف و فاسد را در این شهرستان کشف و ضبط کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
دادخدا سالاری گفت: در راستای بازدیدهای تخصصی تیم امنیت غذایی، بهداشتی و پیشگیری دادسرای عمومی و انقلاب کرمان 2 واحد از مراکز صاحب برند و دارای نام به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و نگهداری مواد غذایی فاسد به طور کامل پلمپ شدند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان اردبیل از تشکیل اکیپ ویژه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در فرمانداری اردبیل خبرداد و گفت: این اکیپ برای برخورد با موارد نقض پروتکل های بهداشتی بویژه در اماکن دارای ممنوعیت فعالیت می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ادویه های مختلف در آشپزی ها مور استفاده قرار می گیرند و به غذا طعم و رنگ می دهند، اما آیا ادویه ها هم مانند سایر مواد غذایی فاسد می شوند؟ در ادامه به این پرسش پاسخ داده می شود
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۵:۵۱    
ادویه های مختلف در آشپزی ها مور استفاده قرار می گیرند و به غذا طعم و رنگ می دهند، اما آیا ادویه ها هم مانند سایر مواد غذایی فاسد می شوند؟ در ادامه به این پرسش پاسخ داده می شود
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۰    
فرزانه برخوری گفت: در هفته گذشته بیش از 6 تن مواد فاسد و تاریخ گذشته از سطح بازار جیرفت جمع آوری شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال در بازرسی های بعمل آمده 22هزار و 944 کیلوگرام مواد غذایی فاسد معدوم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از جمع آوری و معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۴    
جیرفت - ایرنا - رئیس مرکزبهداشت جیرفت از کشف و معدوم سازی یکهزار تن مواد غذایی فاسد در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۹    
فرزانه برخوری گفت: طی بازدیدهای انجام شده توسط بازرسان بهداشت محیط شهرستان جیرفت در یک هفته گذشته بیش از یک تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته کشف و معدوم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: طی سه ماهه دوم سال جاری شبکه بهداشت و درمان جاسک فعالیت های بهداشت محیطی خود را با شدت ادامه داده و بر رعایت مقررات و موازین بهداشتی اصناف، نظارت مستمر داشته است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیرهای هراز و فیروزکوه از ساعت 12 بامداد امشب تا ظهر یکشنبه بر روی خودروهای پلاک تهران بسته می شود. ایرج کهریزی به ایرنا گفت: بر اساس محدودیت اعلام شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از امحای 2 تن انواع مواد غذایی فاسد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۵    
6 تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در قوچان معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۵    
رئیس مرکز بهداشت اندیمشک از معدوم سازی بیش از 250 کیلو گرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در اندیمشک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از کشف انواع مواد غذایی فاسد در کارخانه ای در یکی از روستا های شیراز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 250 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در اندیمشک معدوم سازی شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح بازرسی و نظارت بهداشت محیط ، مواد غذایی فاسد در شهرستان آباده معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: بیش از 3 میلیون واحد دامی بر علیه انواع بیماری ها در استان اردبیل واکسینه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رییس مرکز بهداشت جیرفت از کشف یکهزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۱    
فرزانه برخوری گفت: در بازرسی های انجام شده طی 7 روز گذشته از 497 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و 85 مکان عمومی، یکهزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 23 هزار و 226 کیلوگرم انواع موادغذایی تاریخ گذشته و فاسد امسال در شهرستان های زیر پوشش این دانشگاه کشف و معدوم سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان اندیمشک از معدوم کردن بیش از 200کیلو مواد غذایی فاسد خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در شش ماهه گذشته هزار و پانصد و دو کیلوگرم مواد غذایی فاسد، تاریخ مصرف گذشته و غیر مجاز در کیش معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در سه ماهه دوم امسال، چهار هزار و 958 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته و غیرمجاز از سوی اکیپ های بهداشت محیط کشف و امحاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۶    
مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در فیروزآباد کشف و معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت اندیمشک از معدوم سازی بیش از 200 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در اندیمشک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۳    
جیرفت - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان عنبرآباد از کشف2تن موادغذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان از معدوم کردن بیش از هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف در لارستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مسئول بهداشت محیط شهرستان پردیس گفت: یک تن مواد غذایی فاسد دریک انبار بزرگ واقع در یکی از روستاهای شهر بومهن معدوم شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ارجمند از کشف و معدوم سازی بیش از 2 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در شهرستان جهرم خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: با بررسی و بازدید کارشناسان این شبکه از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 662کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد کشف و ضبط شد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس گفت: طی یک ماه گذشته 2 هزار و 338 کیلوگرم موادغذایی فاسد معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان فردیس گفت که در اجرای طرح های ضربتی و نظارتی، 2 هزار و 338 کیلوگرم مواد غذایی فاسد از اصناف این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس ضعف نظارت بر سلامت مواد غذایی را یکی از عوامل موثر در افزایش سرطان ها دانست وگفت: مواد غذایی تاریخ گذشته و فاسد به مردم عرضه می شود و هیچ برخوردی هم با متخلفان نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست مرکز بهداشت خرمشهر از پلمب یک واحد صنفی متخلف و معدوم سازی 600 کیلوگرم سوسیس و کالباس تاریخ مصرف گذشته خبر داد.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دادستان عمومی و انقلاب فیروزکوه از کشف دو هزار نوع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در جریان بازدید از واحدهای عرضه مواد غذایی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از کشف 30 هزار بطری آب آشامیدنی و مقدار قابل توجهی مواد غذایی فاسد در یک انبار و 2 واحد صنفی عمده فروشی در ری توسط بازرسین این واحد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) با نظارت بازرسان مرکز بهداشت قم 555 کیلوگرم انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف و فاسد شناسایی و از گردونه مصرف خارج شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه نتیجه بازدیدهای انجام گرفته در زمان شیوع بیماری کرونا، منجر به معرفی 1405مورد متخلف به مراجع قضایی شد، گفت: در طی این بازدیدها همچنین 24 هزار و 660کیلو مواد غذایی فاسد معدوم و 1182 واحد نیز تعطیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران گفت: پیش از صنعت پلاستیک بیش از 60 الی 70 درصد مواد غذایی فاسد می شدند و یا انتقال مواد غذایی به مناطق دوردست ممکن نبود اما صنعت پلاستیک میزان هدر رفت مواد غذایی را تا 30 درصد کاهش داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بیش از سه تن موادغذایی فاسد توسط کارشناسان محیط این دانشگاه در زاهدان کشف و معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۶    
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی یزد شایعه بار مواد غذایی فاسد به مقصد یزد را رد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: در راستای ارتقا سلامت شهروندان و در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از مراکز حساس تهیه و توزیع مواد غذایی یک هزار و 589کیلوگرم فاسد کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از کشف و امحا یک هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.