سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۳۵May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد غذایی فاسد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آبادان- سرپرست مرکز بهداشت آبادان از معدوم سازی 2 هزار و 550 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف شده در یک فروشگاه زنجیره ای در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوکان از امحاء بیش از 4 هزار و 500 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسین بهداشت محیط در شهرستان بوکان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و آرایشگاه های متخلف در نقاط مختلف استان فارس تعطیل شدند.
رسانه اقتصادی کیان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱    
به گزارش کیان آنلاین ، نگهداری مواد غذایی در دمای مناسب یکی از دغدغه های اصلی هر فردی در خانه است و یخچال ها به عنوان یکی از مهم ترین لوازم خانگی، نقش اساسی در تازه و سالم ماندن مواد غذایی ایفا می کنند. با این حال گاهی ممکن است با مشکل سرد نکردن یخچال مواجه شویم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۱    
12 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته دربردسکن کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان سلسله گفت: یک تن و 400 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف مصرف گذشته از سطح بازار این شهرستان جمع آوری و به شیوه بهداشتی معدوم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست مرکز بهداشت شادگان از کشف و ضبط یک هزار و 715 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط کارشناسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ملارد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد از کشف و پلمب مراکز غیرمجاز تولید و پخش رب گوجه فرنگی ، ترشی و شوریجات غیربهداشتی و کارگاه بدون مجوز فرآوری بادام زمینی آلوده به کپک توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی میاندوآب گفت: بیش از 2 هزار کیلوگرم انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و امحا شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان میرجاوه گفت: بیش از سه تن مواد غذایی بدون شرایط مصرف و تاریخ مصرف گذشته که در چهار ماه اخیر از اماکن تهیه و توزیع شهرستان جمع آوری شده بودند، با هماهنگی و حضور نماینده دادگاه عمومی شهرستان معدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت تاکستان گفت: 2530 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در تاکستان معدوم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهداشت شبکه و رئیس مرکز بهداشت لامرد از کشف و معدوم سازی بیش از 230 کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان، خبر داد.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ روح الله شکری امروز (10 اردیبهشت ماه) به خبرنگاران اظهار کرد: اجرای طرح ضربتی بازرسی های بهداشتی از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی به منظور کنترل و نظارت وضعیت بهداشتی این مراکز اجرا شد و کشف و توقیف مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در راستای حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز، از معدوم سازی بیش از 26 تن کالای سلامت محور کشف شده در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا -معاون سیاسی فرماندارd ویژه دهلران، از ضبط و معدوم سازی 196 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان البرز از کشف و معدوم سازی 211 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد در استان البرز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۶    
مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: تلاش شبانه روزی کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان منجر به کشف و معدوم سازی 4.5 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی و مواد خام غیر قابل مصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۰    
با اجرای طرح سلامت نوروزی در شهرستان فیروزه یک تن مواد غذایی فاسد از واحد های صنفی این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در طرح سلامت نوروزی 1403 بیش از یک میلیون و 700 بازدید بهداشتی صورت گرفت و بیش از یک میلیون و 500 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوکان یک هزارو 61 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد را توقیف و معدوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: بیش از 4 تن مواد غذایی فاسد و فاقد مصرف کشف، ضبط و پس از سیر مراحل قانونی معدوم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: با بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی دو هزار و 110 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته فاسد جمع آوری و معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
بیش از چهار تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در شهرستان آباده جمع آوری و معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسکو از کشف و معدوم سازی مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف در سطح این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۸    
بازرسان بهداشت محیط این دانشگاه از 15 اسفند پارسال تا 25 فروردین امسال بیش از 12 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته را در 6 شهرستان زیر پوشش در غرب خراسان رضوی ضبط و معدوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت بوکان گفت: 7 هزار و 600 کیلوگرم موادغذایی فاسد و 480 لیتر روغن سوخته و چندبار مصرف در سطح این شهرستان کشف شد و از چرخه مصرف خارج شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - مدیر گروه سلامت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بازرسان بهداشت محیط این دانشگاه از 15 اسفند پارسال تا 25 فروردین امسال بیش از 12 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته را در 6 شهرستان زیر پوشش در غرب خراسان رضوی ضبط و معدوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - سردخانه یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ در زاهدان به علت وجود کالای تاریخ گذشته با دستور قضایی پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 40 تن و 926 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان کشف و معدود شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ارتقای سلامت شهروندان، مسافرین و زائران امام رضا(ع) به زبرخان، حدود 3 تن موادغذایی فاسد جمع آوری و معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی در استان معدوم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی و تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان از 15 اسفند ماه تا 25 فروردین، توسط بازرسان بهداشت محیط شناسایی و معدوم شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از کشف حدود دو تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته خبر داد و گفت: در مجموع با اجرای طرح سلامت نوروزی 32 واحد صنفی متخلف را پلمب کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان از توابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: بیش از 2 و نیم تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون کشف و نابود شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: بیش از 17 تن مواد غذایی غیر بهداشتی و فاسد در طرح سلامت نوروزی امسال این دانشگاه کشف، ضبط و معدوم شد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت کیش گفت: کارشناسان بهداشت در ایام نوروز به دو هزار و هفتصد و شش نفر خدمات بهداشتی ارائه کردند
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بازرسی، نظارت و رسیدگی به شکایات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از امحای 13560 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته طی 14 روز (29 اسفند گذشته تا 13 فروردین امسال)، خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سه تن مواد غذایی غیرمجاز و غیربهداشتی با ارزش ریالی یک میلیارد تومان در بازدید از رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی شهرستان دماوند از چرخه مصرف خارج شد.
ماژین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ماژین نیوز، دکتر مریم کوشکی اظهار کرد: واحدهای بهداشت محیط شبکه های بهداشت و درمان لرستان در برنامه سلامت نوروزی و رمضان، 43 هزار و 843 بازدید نظارتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی این استان انجام دادند. ...
گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ در چند سال اخیر یکی از دغدغه های اصلی مردم گیلان اخبار بی نام و نشانی است که به دلایل بهداشتی و کشف مواد غذایی فاسد و... در فروشگاه های استان خبر می دهد، اما نام این مراکز به دلایل گوناگونی از مردم پنهان مانده و این عدم شفافیت به بقا آنان که با جان مردم بازی می کند قوت می بخشد. ...
رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به بسیج تمام امکانات مجموعه دانشگاه جهت حفظ سلامت و رفاه شهروندان و هموطنان در ایام نوروز و قدردانی از کارکنان حوزه ها و بخش های مختلف مجموعه، به بیان گزارش بخشی از خدمات ارائه شده در حوزه سلامت شهرستان در طرح سلامت نوروزی پرداخت.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز از معدوم سازی بیش از 500 لیتر لبنیات و آبلیمو تاریخ مصرف گذشته و فاسد در این استان خبر داد. حمیدرضا کیوانفر" روز شنبه گفت: این مقدار مواد غذایی فاسد در جریان گشت مشترک شعبه هفتم تعزیرات حکومتی و بازرسان اصناف و بهداشت البرز از بازار روز های کرج کشف شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت سنندج گفت: حدود 14 هزار و 585 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف در طرح سلامت نوروزی این شهرستان کشف و معدوم شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز از معدوم سازی بیش از 500 لیتر لبنیات و آبلیمو تاریخ مصرف گذشته و فاسد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، از کاهش 19 درصدی ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی، تزریق 6 هزار سرم هاری و نابودسازی بیش از یک تن موادغذایی فاسد در نظارت های بهداشتی خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از معدوم سازی یک میلیون و 730 هزار کیلو مواد غذایی فاسد در طرح سلامت نوروزی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از معدوم سازی 21 تن مواد غذایی فاسد در تعطیلات نوروز در واحد های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 34 تن و 393 کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان تا 14 فروردین 1403 در این استان کشف و معدوم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۷    
کاشمر- رییس مرکز بهداشت شهرستان کاشمر از کشف و جمع آوری هزار و 323 کیلو گرم انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.