شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۲:۵۱Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جهت پرس (jahatpress.ir)

  ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد در بیانیه ای به حمله تروریستی به سفارت پاکستان در افغانستان واکنش نشان داد.
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکایی ها امروز اذعان می کنند که در رویکرد یک جانبه گرایی و ایجاد نظام تک قطبی موفق نبوده اند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اصول قانون اساسی و ارزش ها قابل تغییر نیست، اما روش و سازوکار اجرای قانون قابل تغییر است و به اقتضا می توان سازوکارها را تغییر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه غربی مدعی شد که روسیه یک ناوگان سایه برای دور زدن تحریم غرب تشکیل داده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه ضمن رد خطر خاموشی برق در این کشور، از شهروندان فرانسه خواست که انرژی کمتری در فصل زمستان مصرف کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا روز شنبه با ابراز نگرانی در باره شهادت دستکم 10 فلسطینی طی تیراندازی نیروهای رژیم صهیونیستی در 72 ساعت گذشته ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اسطوره فوتبال دنیا به بخش مراقبت های پایان عمر منتقل شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تیم های فوتبال هلند و آمریکا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام جهانی قطر به مصاف هم رفتند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رتبه تیم ملی در میان 32 کشور شرکت کننده در جام جهانی قطر مشخص شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از 10 تغییر مدیریتی دولت در سطوح ملی و استانی خبر داد و اعلام کرد: خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی شد و بذرپاش نیز به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس معرفی می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
تصویری از هزینه های جدید آزادسازی مدرک تحصیلی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. ابلاغ و انتشار این هزینه ها واکنش های زیادی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از بی نتیجه ماندن شیمی درمانی، پله اسطوره برزیلی فوتبال جهان به بخش مراقبت های پایان عمر بیمارستانی در برزیل منتقل شد.
  ۴ ساعت پیش    
با اجرای شفافیت تسهیلات و تعهدات کلان و اشخاص مرتبط بانکی ، وضعیت بانک هاحدود 50 درصد از کل تسهیلات بانکی معادل حدود 2000 هزار میلیارد تومان برای عموم شفاف شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران با صدونامه ای با امضا 1358 نفر از دانشگاهیان این دانشگاه در سالروز تصویب قانون اساسی به بیان مطالبات خود پرداختند.
  ۵ ساعت پیش    
شبکه سعودی اینترنشنال نقاب از چهره برداشت و بعد از دعوت به شعار "من یک تجزیه طلب هستم" حالا نوبت به ترغیب علنی به ترور اشخاص رسیده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی هیچ گاه مورد اعتماد نبوده اند و خروج آمریکا از برجام نمونه بارز بدعهدی این کشور به پیمان های بین المللی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه سعودی اینترنشنال و و رسانه های ضدانقلاب که از انتشار اخبار دروغ و اغراق آمیز دریغ ندارند در خبری عجیب ادعا کردند که یکی از فرماندهان ارشد سپاه با نشنال سعودی گفتگو کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک روسای جمهور آمریکا و فرانسه که اخیرا برگزار شد، دو کشور از اغتشاشات ایران حمایت کردند تا با ایجاد آشوب و ناامنی بتوانند باز هم از ایران امتیاز بگیرند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
ظهر امروز خبری در فضای مجازی مبنی بر اقدام به خودکشی یکی از دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در فضای مجازی منتشر شد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
مهدی کوهیان، عضو کمیته پیگیری دستگیری هنرمندان خبر از دستگیری میترا حجار بازیگر و فعال محیط زیست داد.
  ۵ ساعت پیش    
یکی از فعالان رسانه ای درباره حادثه ای که در مراسم تدفین مهران سماک رخ داده بود، نوشت: تو مراسم تدفین مهران سماک یه نفرو بخاطر ظاهرش فکر می کنن بسیجیه و تا سر حد مرگ با چاقو و سنگ می زننش و به رسم ...
  ۵ ساعت پیش    
وظیفه هر ایرانی حمایت از نظام و انقلاب ایران اسلامی است، چرا که دشمنان کشورمان با هر حیله و شیطنتی به دنبال این هستند که به کشور آسیب بزنند.
  ۶ ساعت پیش    
تصاویری از دختران دهه هشتاد برای دفاع از کشور و حضور در یگان های ویژه در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۶ ساعت پیش    
فیض الله قادری، کاسب سنندجی که به استقبال رئیس جمهور رفته بود، تحت فشار و تهدید مجبور به انتشار ویدیو عذرخواهی شد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
پیگیری های نشان می دهد که ویلای غیرقانونی خانواده رکابی بعد از 14 ماه تذکر و اخطارهای متعدد تخریب شده و اصلاً ربطی به حوادث اخیر و ماجرای الناز رکابی ندارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همخوانی سرود دختران انقلاب با اجرای زنده حاج ابوذر روحی در اجتماع بزرگ دختران انقلاب .
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ترس خاخام صهیونیستی در این ویدیو از نبرد با ایران بخاطر این است که راهی جز فرار از دریا ندارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
صبح امروز 12 آذر جلسه سوم رسیدگی به پرونده عاملان شهادت بسیجی شهید سید روح الله عجمیان در کرج، به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید موسی آصف الحسینی رئیس شعبه اول دادگاه انقلاب استان البرز برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
جواد آقایی از کاربران توئیتر با انتشار تصویری از آسیب به یک کامیون به دلیل نپیوستن به اعتصابات نوشت:" خوی دیکتاتوری در انقلاب اجباری همه جا خودش را نشان می دهد چه در بازار و چه در حمل و نقل ...
  ۶ ساعت پیش    
مصطفی نخعی عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره تجربه های ایران در همکاری های پالایشگاه های فراسرزمینی گفت: راه اندازی این پالایشگاه ها برای ارزآوری و خنثی سازی تحریم ها بسیار مفید است.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد: پس از تخلیه آثار قیمتی اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها روند رشد شتابان تورم کاسته شده و انتظار می رود در صورت ثبات سایر شرایط و تشدید انضباظ پولی و مالی دولت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴۱ سایت دیگر  
شورای امنیت کشور با صدور بیانیه ای با اعلام اینکه 200 نفر اعم از شهدای امنیت، شهدای مردمی، افراد بی گناه ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی مختلط شدن توالت های عمومی انگلیس به علت کمبود بودجه برای بازگشایی و تعمیر؛ بانوان شهر کمدن انگلستان دست به اعتراض زدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان می گویند برای جلوگیری از خطرات آلودگی هوا بهتر از منابع غذایی حاوی ویتامین E استفاده کنید.
  ۸ ساعت پیش    
اعتراضات کانادا موسوم به کاروان اعتراضی از ژانویه سال گذشته آغاز شد و نخست وزیر کانادا برای حفظ امنیت کشور به پلیس اختیار دخالت و سرکوب معترضین را داد، کاری که برای ایران بد دانسته شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ، مدیر امنیت سایبری رژیم صهیونیستی با اشاره به قدرت هکری و سایبری ایران در مرکز امنیت ملی اسرائیل گفت: اینگونه پیشرفت ها در اختیار کشورهای بسیار محدودی از قبیل آمریکا ...
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مراسم رونمایی سری شیائومی 13 که ابتدا قرار بود در 10 آذر برگزار شود، به تأخیر افتاد و حالا مشخصات مربوط به این مدل قبل از معرفی رسمی فاش شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
عدم توجه داود رکابی، مالک ساختمان به اخطارهای جهاد کشاورزی مبنی برساخت و ساخت غیر مجاز منجر به تخریب این ویلا شد.
  ۸ ساعت پیش    
نخست وزیر انگلستان که هفته گذشته از ناآرامی ها در ایران حمایت و اغتشاشگران را افرادی شجاع معرفی کرده بود اینبار در مواجهه با اعتراضات در کشور خود ...
  ۹ ساعت پیش    
پس از شکست پروژه اعتصاب کامیون داران، ضدانقلاب اینبار در پی نا امن کردن محور های مواصلاتی کشور برای کامیون ها می باشد و دست به اقدامات خرابکارانه ای همچون حمله مسلحانه به کامیون ها زده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، 33 هیئت مذهبی به برگزاری مراسم مذهبی می پردازند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۹    
حمید قره حسنلو پزشکی که به جای کمک به بسیجی شهید سیدروح الله عجمیان به او لگد زد و از متهمان اصلی این پرونده است، جز قائله درویش گنابادی در خیابان پاسداران هم می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۵    
یادتان هست عده ای می گفتند که فروش نفت ایران به خاطر لطف بایدن است و اگر توافق نشود ایران دیگر نمی تواند نفت بفروشد و چین هم از تحریم ها تبعیت خواهد کرد؟
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱    
آستروتورفینگ به معنای ایجاد کمپین یا موجی از ابراز نظر و احساساتِ در ظاهر مردمی اما در واقع ساختگی، برای مطرح کردن یک جریان است که محمد مهدی مهدوی از دانشجویان دکتری علوم ارتباطات ربط آن را به فتنه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۳    
در فتنه اخیر علیه جمهوری اسلامی ایران شعاری را به نظام نسبت میدادند که جمهوری اسلامی کودک کش است ولی طبق فرمایشات سردار اوصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا این شعار کذب است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۷    
با شروع اعتراضات در کانادا حاج فیدل از کاربران توئیتر با انتشار تصاویر و ویدیویی از وضعیت نوشت: "در ایران پلیس کشی و قتل بسیجی و آتش زدن اماکن عمومی اعتراض مسالمت آمیزه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۱    
محسن برهانی که به گفته خودش از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران نیز می باشد در توئیتی مدعی شده است کسانی که باسنگ و مشت و لگد قتل می کنند محارب نیستند!
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۹    
هر چند روز یکبار ضدانقلاب مردم را دعوت به اعتصاب می کند که هرسری نیز با مخالفت مردم و واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی روبه رو می شوند که این بار به سراغ توئیت امید مهدی نژاد از کاربران توئیتر رفته ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار اوصانلو گفت: یکی از سران تروریست ها چون کنار خانواده اش بود، او را هدف قرار ندادیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه کرج گفت: ترافیک مردم را کلافه کرده بنابراین باید برای آرامش در تردد مردم برنامه ریزی کلان با تامین بودجه داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
پلنگی که اوایل هفته گذشته در محدوده پادگان سرخه حصار دیده شده بود، چند روزی است که مشاهده نشده و احتمالاً به طبیعت بازگشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تشدید بارش ها از فردا (شنبه) در کشور و بارش برف و باران در تهران و برخی استان ها خبر داد و گفت: برای نوار شمالی کشور در اوایل هفته آینده کاهش محسوس دما پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور بیان کرد: اون آقایی که در سیستان و بلوچستان نشسته و خودشان برای زن هیچ حرمتی قائل نیست، امروز سنگ حمایت از زن را به سینه می زند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کانادا طی بیانیه ای اعلام کرد که این کشور، تحریم هایی را علیه چند فرد و نهاد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر و سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز اعمال کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۷    
اصغر ابراهیمی اصل، معاون قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ابتدای امسال معاون نخست وزیر روسیه، سفیر ایران در این کشور را به جلسه ای دعوت کرد و به او گفت، به ما در این تحریمها کمک کنید ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاره سابق تیم ملی فوتبال ژاپن از ایلان ماسک دعوت کرد برای دین بازی ژاپن به قطر بیاید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سریال نون خ این روزها خودش را برای عید نوروز و ماه رمضان سال 1402 آماده می کند، نام بیژن بنفشه خواه هم به عنوان بازیگر جدید این سریال به گوش می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یک زندانی امنیتی روایت کرد: رونقی موقعی که به زندان آمد هیچ آسیب بدنی ای نداشت و پاهایش کاملا سالم بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۶۸ سایت دیگر  
باشگاه چلسی برای جذب ستاره ایرانی پورتو در زمستان وارد عمل شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی در روز تعطیل خود به کاخ سعدآباد رفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی و صنعت هند از رشد 2 برابری واردات این کشور از ایران در هشتمین ماه سال جاری میلادی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
ابرستاره پرتغالی پیشنهاد باشگاه النصر عربستان را رد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو) روز پنجشنبه از ثبت "فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای" به نام جمهوری باکو در فهرست میراث ناملموس بشری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
در پی حوادث هفته گذشته دانشگاه های صنعتی اصفهان، خوارزمی واحد کرج و صنعتی اراک شاید بتوان ادعا کرد، دانشگاه های کشور با یک بحران جدی یعنی موج مسمومیت غذایی دسته جمعی دانشجویان مواجه هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۷۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به بحران سیاسی در رژیم صهیونیستی و افزایش نفرت ملت ها علیه این رژیم تصریح کرد: زنگ های خطر برای رژیم صهیونیستی و حامیانش به صدا درآمده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
کارشناسان شبکه قطری به شکل تمسخر آمیز از آلمان حاشیه ساز در جام جهانی وداع کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آبفا خرمشهر با اعلام قطع شبکه آب آشامیدنی این شهر از ساعت 20 حمعه شب از شهروندان خرمشهری خواست نسبت به ذخیره سازی آب آشامیدنی مورد نیاز خود اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نیروی هوایی آمریکا اعلان کرده که هواپیمای بمب افکن راهبردی"بی - 21 رایدر"از سال آینده به ناوگان جنگی این کشور خواهد پیوست که دارای فناوری پیشرفته نامرئی از دید رادار و توانایی حمل جنگ افزارهای هسته ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دروغ پردازی و کشته سازی رسانه های معاند در راستای اهداف شان این بار با شایعه کشته شدن نوجوانی 15 ساله بهنام عرشیا امامقلی زاده علمداری در شهرستان جلفا به عنوان محور خبری جدید ناکام ماند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک جهانی درآمد ارزی ایران از محل اعزام نیروی کار به خارج در سال 2022 را 600 میلیون دلار برآورد کرد و ایران را در بین کشورهای منطقه از این نظر در جایگاه هشتم قرار داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان زاهدان گفت: برخی افراد معلوم الحال در کنار رسانه های معارض و معاند از روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر کردند و مدعی شدند که 2 نوجوان زیر 18 ساله در سیستان وبلوچستان به اتهام محاربه به اعدام ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به توسعه و پیشرفت چشمگیر تجهیزات ارتش در دریا و آب های آزاد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۳    
ستاره تیم ملی آلمان پس حذف این تیم از جام جهانی 2022 قطر، از تیم ملی کشورش خداحافظی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد اعلان کرد که شواهد، مدارک و اسناد تازه گردآوری شده در عراق، یافته های نخست را در باره ارتکاب جنایت علیه بشریت و جنایت جنگی علیه جامعه مسیحیان این کشور ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مالک اشتر، نمونه خوبی است تا نشان دهد چگونه می توان هم دلسوز حکومت علوی بود و آن را به نقد کشید، هم فدایی و جان برکف او.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
منافقین در دهه 60 علاوه بر تلاش برای ترور مقامات نظام اسلامی ایران وارد مرحله پاسدارکُشی شدند که یک مشکل بزرگ هم داشت؛ چند برابر و خیلی خیلی بیشتر از پاسداران، مردم عادی ترور شدند!
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مجتهدزاده گفت: منافقینی که در کارنامه خود 17 هزار ترور مردم بی گناه را دارند و بدترین شرایط را برای افراد خود در اردوگاه اشراف فراهم کردند و شعار زن ، زندگی و آزادی سر می دهند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
آمارها نشان میدهد که سفره مردم اتحادیه اروپا در حال کوچک شدن است و چشم انداز آن حداقل در کوتاه مدت تیره و تار است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسبق آمریکا ضمن انتقاد از اقدامات رئیس جمهور سابق این کشور، خواستار توقف مذاکرات با ایران شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
چند سفارتخانه اوکراین اعلام کردند که نامه های تهدید آمیزی آغشته به رنگ قرمز دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان امروز در نماز جمعه تهران حضور یافت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برای کارهایی که معلولان از عهده آن ها برمی آیند این عزیزان در اولویت باشند، اگر امکان اشتغال معلولان در دستگاه های دولتی وجود دارد، این کار باید با جدیت انجام شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در صورت کلاهبرداری و یا بروز هر تخلفی در بستر فضای مجازی داخلی، می توانیم حمایت های لازم را از لحاظ حقوقی و قضایی از کاربران داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز از نمایشگاه دستاوردهای معلولان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: همه کشورهای استکباری و امکاناتشان در برابر ایران همیشه شکست خورده اند و همه تهدیدهای استکباران توسط ملت ایران به فرصت تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد که تا کنون حدود 13 هزار نظامی این کشور در عملیات نظامی ویژه روسیه کشته شده اند؛ ولی این تعداد بسیار کمتر از آن چیزی است که متحدان کی یف اعلام کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ده ها نفر در آرژانتین با تجمع مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در بوئنوس آیرس ، همبستگی خود را با ملت فلسطین در روز جهانی آن اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای تاکید کرد: تا پایان جام جهانی قطر خدمات کنسولی به هموطنان ایرانی ارائه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
نشان فداکاری اعطایی فرماندهی معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی (ع) طی مراسمی در این دانشگاه، توسط فرمانده کل ارتش به فرماندهان پیشین نیروی زمینی ارتش اهدا شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۶۲ سایت دیگر  
دراگان اسکوچیچ می گوید اتفاقی که برای کی روش در مسیر جام جهانی افتاد را هرگز ندیده بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ناصر کنعانی گفت: رژیم اشغالگر، تروریست و نژادپرست صهیونیستی، صلاحیت اخلاقی اظهار نظر در خصوص مقوله حقوق بشر و عملکرد دیگران در این زمینه را ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۶۸ سایت دیگر  
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران شب بازی با آمریکا مجوز ورود یک دستگاه خودروی خارجی را دریافت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
آلن شیرر، ستاره سالهای دور فوتبال انگلیس پس از حذف آلمان از جام جهانی با انتشار یک توییت، حسابی جنجال به پا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تیم ملی ژاپن موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم ملی اسپانیا را شکست دهد و بدین ترتیب به عنوان صدرنشین گروه E رقابت ها راهی دور حذفی شود و در مرحله بعد حریف تیم ملی کرواسی شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ژاپن از گروه E جام جهانی قطر امروز از ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استفانی فراپار، نوزا بک و کارن دیاس سه داور بازی آلمان - کاستاریکا بودند و تاریخ ساز شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلان ماسک کارآفرین مشهور و مالک برندهای بزرگ توییتر و تسلا، پیروزی ژاپن مقابل اسپانیا را تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی پیشین کاخ سفید با بیان اینکه تحریم ها اثر بخش نیستند، گفت نیازمند انقلاب فرهنگی در سیاست های تحریمی هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جدول گروه F را در روز دوازدهم جام جهانی قطر، در این بسته مشاهده کنید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیلی ها با عادی سازی روابط با کشور های عربی به دنبال جلوگیری از انزوای خود بودند، اما در جام جهانی 2022 قطر فهمیدند که چقدر نزد ملت های منطقه منفورند.
مشاهده نتایج بیشتر...