سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۳۱Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واحد های صنفی»

همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا گفت: نظارت ها بر اجرای طرح جامع هوشمند بیماری کرونا بسیار جدی است؛ طی سه روز اخیر بیش از 11 هزار خودرو در کشور جریمه شده و در حوزه اصناف هم 69769 مورد تذکر داده شده و 7398 مورد نیز پلمپ شده اند.
همدان پرس   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت همدان از ثبت یک هزار و 514 مورد بازدید بهداشتی از واحدهای صنفی، صنعتی، اماکن عمومی، تجمعی و خدماتی در همدان با هدف پیشگیری و مقابله با کرونا خبر داد | نظارت بر موازین بهداشتی با اعزام تیم های سلامت از مرکز بهداشت و اجرای برنامه بازدید مشترک با نمایندگان فرمانداری، اتاق اصناف ...
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از بازار بزرگ تهران بازدید کرد و در جریان نحوه اجرای محدودیت های کرونایی و تعطیلی واحدهای صنفی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
صبح امروز گشت نظارت بر محدودیت های کرونایی در تهران با بازرسی برخی واحدهای صنفی تهران اقدام به برخورد و پلمب واحدهای صنفی متخلف کرد. در این بازرسی 8 واحد تذکر دریافت کردند و 3 واحد متخلف پلمب شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز پیرو محدودیت های جدید کرونایی نظارت و سرکشی گشت های مشترک از اصناف در سطح شهر تهران صورت گرفت و در راستای این نظارت و بر اساس گفته نماینده فرماندار تهران نظارت گشت های مشترک برای برخورد با اصناف متخلف با جدیت مستمر تا پایان طرح ادامه دارد و برخورد قاطع با تمامی تخلفات انجام خواهد شد.
عصر کاسپین   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به تداوم نظارت و بازرسی ها در بازار گفت: قیمت سیمان به صورت رسمی به واحدهای عرضه کننده اعلام می شود. عصر کاسپین ...
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ازابتدای آذرماه محدودیت های دو هفته ای به منظور کنترل بیماری کرونا در شهر تهران به اجرا درآمد. کسبه بازار و اصناف مشمول این طرح واحد های صنفی خود را در بازار قدیم و جهت حفظ سلامتی عمومی و کاهش آمار مبتلایان به کرونا تعطیل کرده اند ...
با نقض کنندگان محدودیت های کرونایی برخورد تعزیراتی شدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اتاق اصناف اصفهان گفت: 90 گروه بازرسی این نهاد تخلفات واحدهای صنفی این خطه و مرتبط با محدودیت های 2 هفته ای کاهش شیوع ویروس کرونا را رصد و بررسی می کنند.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۶    
کلام تازه | در راستای پیگیری پیام های مردمی مبنی بر باز بودن تعدادی از واحدهای صنفی گروه 3 و 4 با سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چناران گفت و گو کردیم.
صنایع کوچک و واحدهای صنفی کوچک در دوران شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه با مشکلات ارزی، تامین مواد اولیه، رشد قیمت مواد اولیه، مشکلات مالیاتی، تسویه چک و پرداخت اجاره بها دست و پنجه نرم می کنند که البته دولت با ارایه تسهیلاتی تلاش می کند تبعات منفی شیوع کرونا را کاهش دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: مشارکت و همراهی مردم و بازاریان در اجرای روند تعطیلی واحدهای صنفی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در سومین روز اجرای محدودیت ها بسیار مناسب است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۳    
فرماندار شهرستان البرز گفت: واحدهای صنفی کسبه و اصنافی که در اجرای طرح هوشمند محدودیت و ممنوعیت ایجاد شده کرونایی کوتاهی کنند، پلمب می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان گفت: امروز توزیع 30 تن روغن خوراکی در واحدهای صنفی شهرستان شادگان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از انجام هفت هزار و 408 مورد بازرسی در دومین روز از اجرای محدودیت های گروه های شغلی 2، 3 و 4 در شهرستان های قرمز این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تعطیلی واحدهای صنفی و افزایش خرید و فروش های غیرحضوری و اینترنتی، توصیه ها و هشدارهایی را به شهروندان و کسبه ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بازدید های مشترک از واحد های صنفی شهرستان کوه چنار در راستای مقابله با کرونا، تشدید شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: نظارت بر واحدهای صنفی عرضه گوشت و مراکز تهیه و طبخ غذای بیرون بر در ایام اعمال محدودیت های کرونایی در این شهرستان تشدید می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
گراشی گفت: با توجه به اعمال محدودیت در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و تلاش در راستای قطع زنجیره انتقال این بیماری و لزوم تعطیلی واحد های صنفی که مشمول محدودیت می باشند در صورت بی توجهی به تذکرها، این واحد ها در روزهای آینده پلمپ می شوند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از فعالیت حدود 160 هزار واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: با اجرای طرح محدودیت فعالیت تقریبا نیمی از واحدهای کسبی استان تعطیل و نیمی دیگر فعال هستند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان بر ضرورت ساماندهی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در استان تاکید کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از 45 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا خبر داد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۷    
معاون برنامه ریزی فرماندار اهواز گفت: در طرح اجرای محدودیت ها بیش از 90 درصد اصناف غیرضرور با تعطیل کردن واحد های صنفی خود با ستاد مقابله با کرونا شهرستان اهواز همکاری کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا: واحدهای صنفی پیشوا فقط تا ساعت 20 مجوز فعالیت دارند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۸    
دستورالعمل تعطیلی گروهی از اصناف زمینه را برای ایجاد برخی تخلفات جدید در جامعه صنفی ایجاد کرده است. دستورالعمل تعطیلی گروهی از اصناف زمینه را برای ایجاد برخی تخلفات جدید در جامعه صنفی ایجاد کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۷    
سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امینیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به آغاز طرح جامع اعمال محدویت های پویا در مقابله با کرونا از روز گذشته گفت: دولت مجبور به تعطیلی واحدهای صنفی شد و از متضرر شدن اصناف و کسبه ناراحت است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۶    
همدان- بسیاری از واحدهای صنفی امیدی به دریافت تسهیلات کرونایی ندارند و اظهار می کنند اگر پرونده واحدهای صنفی آنها برای پرداخت تسهیلات از پیچ و خم ستاد ملی مقابله با کرونا هم عبور کند، بانک ها با سختگیری های خود نمی گذارند واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا وام دریافت کنند ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بعد از گوجه و خیار حالا نوبت به هویج رسیده است. هویج در برخی از واحدهای صنفی موجود نیست. علت کمیاب شدن این صیفی جات افزایش تقاضای مردم و همچنین صادرات آن به عراق است.به گفته عضو هیات مدیره اتحادیه میوه و تره بار، به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید هویج افزایش یافته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۷    
با گذشت دو روز از اجرای محدودیت های هوشمند کرونایی در استان همدان، گزارش ها حکایت از همراهی همکاری ومشاکت موثر اصناف بازار واتحادیه های صنفی با این طرح دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت: شیوه نامه دستوری جدید تنظیم بازار فولاد، نظام توزیع آهن و فولاد کشور و واحدهای صنفی این حوزه که فعالیت قانونی و شفاف را دارند، نادیده گرفته است و با این تصمیمات غیرکارشناسی و یک جانبه امیدی به موفقیت آن وجود ندارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
احمدی، معاون بازرسی ورسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: ارزش پروندهای تخلفاتی واحدهای صنفی در سراسر کشور در 7 ماهه نخست سال جاری، بیش از 3 تریلیون و 594 میلیارد و 167 میلیون و 700 هزار و 481 ریال بود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف اصفهان گفت: در شهرستان اصفهان در روز اول طرح محدودیت های کرونایی بالای 75 درصد واحدهای صنفی محدودیت ها را رعایت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از اعمال جدید محدویت های کرونایی و برقراری 12 تیم گشت ویژه بازرسی از صنوف در سطح شهرستان ری به منظور حفظ سلامت مردم خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد گفت: در جلسه ستاد کرونای اسدآباد با درخواست اتاق اصناف شهرستان واحدهای صنفی گروه 2 و 3 از دادن عوارض سالیانه شهرداری و مالیات سال 99 معاف شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در راستای اجرای تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا، گفت: این سازمان با انجام گشت های مشترک بازرسی با حضور اتاق اصناف، مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی، روزانه در دو نوبت صبح و عصر از واحدهای صنفی در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی ...
اقتصاد آنلاین / بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه تمام واحد های صنفی طلا فروشی و بازار اصلی تا دو هفته آینده تعطیل است گفت: توصیه می کنیم طی این مدت مردم به خرید و فروش طلا و سکه در فضای مجازی ورود نکنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
از یکم آذرماه محدودیت های دو هفته ای به منظور کنترل روند رشد بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور در بندرعباس نیز به اجرا درآمد. همه ی بازاریان و اصناف مشمول این طرح با وجود مشکلات اقتصادی فراوان به علت شیوع ویروس کرونا مغازه ها و واحدهای صنفی خود را در بازار قدیم و همچنین سایر نقاط شهر به خاطر حفظ ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با بیماری کرونا سپس به صاحبان تمام واحدهای صنفی که می توانند فعالیت کنند توصیه کرد بعد از ساعت 8 شب مغازه خود را ببندند و برای تردد به منزل خود از تاکسی استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
چندین تیم نظارتی اتاق اصناف همزمان با اجرای محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان آمل فعال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۰    
اتاق اصناف مازندران برای کمک به واحد های صنفی خسارت دیده از کرونا اعلام آمادگی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/همدان شهردار ملایر به اقدامات مشترک شهرداری، اداره اماکن عمومی و اتاق اصناف برای ساماندهی سد معبر اشاره کرد و گفت: چهارمین مرحله از بازدید مشترک از وضعیت صنوف مستقر در هسته مرکزی شهر انجام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف: واحد های صنفی که نباید باز باشند در صورت فعالیت، بدون اخطار پلمب می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای حل مشکلات واحد های صنفی استان تأکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اعلام تعطیلی سراسری دوهفته ای همه گروه های شغلی، به جز فهرست مشاغل گروه یک (مشاغل ضروری)، شواهد میدانی و عینی نشان می دهد هرچند بسیاری از واحد های صنفی غیرضروری، برای اجرای قانون همراهی کرده اند، کم نیستند واحد هایی که همچنان به روش های مختلف تلاش می کنند قانون را دور بزنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه محدودیت های جدید کرونایی وارد دومین روز خود شده و در کرمانشاه نیز به مانند دیگر شهرهای قرمز مشاغل غیرضروری(گروه های شغلی 2، 3 و 4) امکان فعالیت ندارند و اکثر واحدهای صنفی روز گذشته تعطیل بودند.
باشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۲    
رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان باشت از پلمپ همه واحدهای صنفی پر خطر در شهر باشت خبر داد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کرد: بازار طلا و کلیه واحدهای صنفی اتحادیه طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آبانماه به مدت 15 روز تعطیل می باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون در سطح شهر واحدهای صنفی عرضه کننده مواد غذایی، سوپرمارکت ها، داروخانه، نانوایی ها، میوه فروشی، طباخی، ساندویج فروشی ها همچنان مثل گذشته فعال هستند، اما بیش از 90 درصد واحدهای صنفی در سنندج واحدهای خود را تعطیل کردند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، هر چند که مشاهدات میدانی در برخی از واحدهای صنفی از پاک شدن قیمت ها از روی روغن های جامد و مایع حکایت دارد اما ابوالحسن خلیلی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: در حال حاضر 52 تیم نظارت استان البرز را به مناطق مختلف دسته بندی کرده و در بازرسی های روزانه خود وضعیت فعالیت واحدهای صنفی را رصد و با واحدهای متخلف برخورد مقتضی را انجام می دهند.