سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۰:۱۲Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انگوران»

اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، مجید گلشنی اظهار کرد: کل حقوق دولتی وصول شده معادن استان در سال جاری 1476 میلیارد تومان است که بدون احتساب معدن انگوران بالغ بر 126 میلیارد تومان است. ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری ماهنشان با بیان اینکه 3 اقامتگاه بوم گردی به مناسبت دهه فجر در ماهنشان افتتاح می شود گفت: این سه اقامتگاه در روستاهای ینگجه سینار، انگوران و قوزلو به بهره برداری خواهند رسید.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری ماهنشان با بیان اینکه در جهت گسترش جنگل در این منطقه اقدامات خوبی انجام گرفته گفت: کاشت نهال های صنوبر به منظور توسعه جنگل کاری در ماهنشان در دستور کار است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران از تمدید سه ساله پروانه بهره برداری گردشگری معدنی این مجتمع به وسیله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- با هدف ترویج فرهنگ مطالعه؛ برنامه من هم می خوانم ویژه کودکان روستای انگوران اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۲    
رئیس شورای شهرستان ماهنشان با اشاره به اینکه مطالبات مردم مظلوم شهرستان ماهنشان متعدد است ولی طبق اولویت بندی ها نیاز نخست آنها رسیدگی به راه های پر پیچ و خم این شهرستان است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۷    
زنجان - ایرنا - افتتاح هفت واحد صنعتی در سفر رییس جمهور به استان، تجلی بصیرت و زمان شناسی ملت ایران در 9 دی، کسب رتبه نخست زنجان در جذب سرمایه گذاری خارجی کشور و سرشماری جمعیت قوچ و میش های منطقه انگوران از جمله اخبار مهم استان در هفته گذشته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۷:۵۳    
رئیس محیط زیست ماهنشان با بیان اینکه سر شماری مناطق حفاظت شده و پناهگاه حیات وحش انگوران انجام شده گفت: جمعیت قوچ و میش های ارمنی در این زیستگاه به یک هزار و 337 راس رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۷    
زنجان - ایرنا -مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: سال گذشته تعداد یک هزار و 179 راس قوچ و میش نژاد خالص ارمنی در منطقه حفاظت شده و پناهگاه حیات وحش انگوران سرشماری شد که امسال خوشبختانه 13.5 درصد جمعیت این گونه ارزشمند در منطقه افزایش یافته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان، گفت: طبق سرشماری صورت گرفته جمعیت قوچ و میش ارمنی در منطقه حفاظت شده انگوران به 1337 رأس افزایش پیدا کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو)، از دریافت لوح افتخار دو مجتمع فروکروم جغتای و سرب و روی انگوران در بیست و چهارمین همایش صنعت و معدن سبز کشور خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمپاسکو از دریافت لوح افتخار دو مجتمع فروکروم سبزوار و سرب و روی انگوران در بیست و چهارمین همایش صنعت و معدن سبز کشور خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۷    
زنجان-ساسانی،رئیس خانه صنعت استان زنجان،با بیان اینکه بخش معدن استان زنجان از لحاظ اکتشافی ضعیف است ،گفت: معدن انگوران نیز رو به اتمام بوده و در این خصوص باید تمهیداتی اندیشیده شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: پنج شکارچی حیوانات در مناطق حفاظت شده و شکار ممنوع انگوران ماهنشان و فیله خاصه زنجان دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، ناصر حبیبیان فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان اظهار داشت: پس از اعلام گزارش مردمی به اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ماهنشان و نیروی انتظامی شهر دندی ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
معدن24: امید فلاح که این هفته از مدیریت مجتمع سرب و روی انگوران تودیع شده بود، به عنوان مدیر جدید مجتمع سرب و روی مهدی آباد معرفی شد. مراسم تودیع حمیدرضا حمایت مدیر مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون شرکت توسعه معادن و فلزات با بیان اینکه اکتشافات جدی در حوزه سرب و روی صورت نگرفته و بیشتر در زمان سایر اکتشافات، ذخایر این مواد معدنی به صورت اتفاقی کشف شده اند، گفت: معدن مهدی آباد آماده بهره برداری شد.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معدن 24:مراسم تودیع امید فلاح مدیرمجتمع معدنی سرب و روی انگوران با حضور معاون اکتشاف و بهره برداری ایمپاسکو و با تقدیر و تشکر از تلاش های وی در این مجتمع برگزار شد. شهرام ادیب فر و محمد نیک طبع با حضور در مجتمع سرب و روی انگوران، عارف باقری را به عنوان مدیر جدید مجتمع معرفی کردند. ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: باید بخشی از درآمد معدن انگوران در جهت توسعه استان زنجان و در راستای اقدامات اکتشافی و ژئوفیزیکی معدنی استان هزینه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲    
زنجان- یک عضو گروه جهادی 313 بخش انگوران گفت: یکی از دغدغه های گروه های جهادی نبود تجهیزات لازم برای ارائه خدمات به محرومان است.
پاون   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب انگوران گفت: با انسداد 47 حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سالجاری تاکنون در این منطقه سالانه حدود 48 هزار مترمکعب آب صرفه جویی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماهنشان گفت: محیط بانان پناهگاه حیات وحش انگوران در حین گشت و کنترل منطقه سه فرد متخلف را در حین شکار قوچ وحشی در منطقه دربند بهستان مشاهده و موفق به دستگیری دو نفر از متخلفین شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - ️رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماهنشان گفت: محیطبانان پناهگاه حیات وحش انگوران هنگام گشت و کنترل منطقه، سه فرد متخلف را در حال شکار قوچ وحشی در داخل منطقه دربند بهستان مشاهده و 2 نفر از آنها را دستگیر کردند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن-مدیر مجتمع سرب و روی انگوران اعلام کرد: میزان استخراج بخش روباز این مجتمع طی 7 ماهه سال 1402نسبت به برنامه، 27 درصد افزایش یافت.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر مجتمع سرب و روی انگوران از افزایش 27 درصدی استخراج ماده معدنی بخش روباز مجتمع سرب و روی انگوران در هفت ماهه اول سال 1402، نسبت به برنامه خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۴    
به منظور پایداری برق در ایستگاه معدن انگوران زنجان، به همت اداره کل ساختمان و تاسیسات، نیروگاه برق اضطراری ایستگاه انگوران زنجان احداث شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این پروژه با هدف مقابله با تهدیدها و بحران ها و همچنین تداوم سیگنال رسانی ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش انگوران با بیان اینکه نسل کشی در غزه نتیجه همفکری اسرائیل با آمریکا است گفت: رژیم موقت صهوینیستی دومین جنایتکار جنگی دنیا است
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۰    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو بر تعریف پروژه های جدید به منظور توسعه فعالیت های معدن سرب و روی انگوران تاکید و سهم این معدن در ایفای مسئولیت های اجتماعی در منطقه را مطلوب توصیف کرد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو بر تعریف پروژه های جدید به منظور توسعه فعالیت های معدن سرب و روی انگوران تاکید و سهم این معدن در ایفای مسئولیت های اجتماعی در منطقه را مطلوب توصیف کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن- محمدرضا موثقی نیا، رئیس هیات عامل ایمیدرو ظهر امروز وارد مجتمع معدنی سرب و روی انگوران شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و مجتمع سرب و روی انگوران 3 شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 5 آبان ماه را به ثبت رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماهنشان گفت: محیط بانان پناهگاه حیات وحش انگوران روز گذشته یک فرد متخلف را به جرم شروع به شکار چهارپایان دستگیر کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران از افزایش 31 درصدی استخراج ماده معدنی بخش روباز معدن انگوران در شش ماهه اول سال 1402، نسبت به برنامه تعیین شده خبر داد.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی انگوران از طراحی و راه اندازی “سامانه بومی هوشمند پایش و نظارت افراد در بخش زیرزمینی” این مجتمع توسط متخصصان داخلی خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه سه کلاسه روستای زمایین در منطقه انگوران از توابع شهرستان ماهنشان زنجان، با حضور معاون مدیر شعب بانک مسکن زنجان، امام جمعه، بخشدار، رییس آموزش و پرورش منطقه انگوران و همچنین معاون اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان زنجان، جمعی از دانش آموزان و اهالی روستای زمایین افتتاح شد. م همزمان با
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدرسه سه کلاسه روستای زمایین در منطقه انگوران از توابع شهرستان ماهنشان زنجان، با حضور معاون مدیر شعب بانک مسکن زنجان، امام جمعه، بخشدار، رییس آموزش و پرورش منطقه انگوران و همچنین معاون اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس استان زنجان، جمعی از دانش آموزان و اهالی روستای زمایین افتتاح شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مهدی دوستی ، استاندار هرمزگان و احمد مرادی، نماینده مجلس و موافقت شرکت آب آسیا مجری طرح آب شیرین کن یک میلیون متر مکعبی بندرعباس، طرح ملی انتقال آب از آب شیرین کن خلیج فارس به شهر علوی و چندین روستای شهرستان بندرخمیر در دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ورود دومین دستگاه حفاری عمیق، موجب سرعت گرفتن عملیات اکتشافی در معدن سرب و روی انگوران شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدی انگوران در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری اولین دوره تکرار و تمرین امداد و نجات آتش نشانان استان در دریا خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری دو دوره فنی و حرفه ای و c mans با محوریت دریا و سد و رودخانه که در سال 1401 به عنوان اولین استان کشور این اداره کل برگزار شد ...
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر مجتمع سرب و روی انگوران اعلام کرد: نخستین گمانه اکتشافی این معدن (زیرمجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران)، از عمق 700 متر عبور کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: با هدف شناسایی ذخایر جدید ماده معدنی، اکتشافات تکمیلی و عمقی در دستور کار شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران - مجتمع معدنی سرب و روی انگوران قرار گرفته است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با هدف شناسایی ذخایر جدید ماده معدنی، اکتشافات تکمیلی و عمقی در دستور کار شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع معدنی سرب و روی انگوران قرارگرفته است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۰    
پروژه ساماندهی مزار مطهر شهدای بخش انگوران و بخش مرکزی شهرستان ماهنشان تکمیل به بهره برداری رسید.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مهدی انگوران در بازدید از مرز مهران و روند بازدید و خدمت رسانی به زائران شهدای دشت کربلا بیان داشت: مازندران به همراه استان های تهران مرکزی، قزوین و البرز پنج استان معین کشور هستند که در مهران مستقر شدند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بهره برداری از پروژه ساماندهی مزار مطهر شهدای بخش انگوران و بخش مرکزی شهرستان ماهنشان برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۲    
فرماندار ماهنشان با بیان اینکه احداث استخر دندی از جمله مطالبات چندین ساله اهالی بخش انگوران است گفت: میزان اعتبار مورد نیاز برای این پروژه 100 میلیارد تومان است.
مدرسه 6 کلاسه خیری زنده یاد دکتر ابراهیم تیموری انگوران از توابع شهرستان ماهنشان استان زنجان با حضور خاتمی نماینده مردم شریف ماهنشان در مجلس، اسلامی مدیرکل نوسازی مدارس استان و دیگر مسئولین شهرستانی به بهره برداری رسید.