سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۱:۴۹Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرب و روی»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رویکرد شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در تحقق مقوله گردشگری معدنی و پیشتازی مجتمع بزرگ سرب و روی انگوران زنجان در این راستا بسیار ارزشمند و هوشمندانه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵    
گروه استان ها عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه "عمده خاک معادن سرب و روی استان از کشور ترکیه وارد می شود" گفت: صنایع کشورمان نباید وابسته به مواد اولیه کشور ترکیه باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها شهرستان ماهنشان با داشتن ظرفیتی همچون بزرگ ترین معدن سرب و روی خاورمیانه از لحاظ بهره مندی از امکانات خصوصاً راه آسفالته روستایی جز عقب مانده ترین شهرستان ها محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان شمالی گفت: بتازگی گزارش هایی مبنی بر برداشت غیرمجاز از معادن سرب و روی در برخی معادن دارای پروانه شهرستان اسفراین گزارش شده که سبب نگرانی شده است.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش 5 هزار تن ورق فولادی شرکت مجتمع فولاد گیلان، شمش فولادی (بیلت) شرکت آذر غلطک، 250 کیلوگرم شمش نقره شرکت ملی سرب و روی ایران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دو سالی است که معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین بر سر زبان ها افتاد البته در گذشته نیز امر برداشت غیرمجاز از این معدن انجام می شد اما طی دو سال اخیر برداشت و رفت و آمدها به شدت افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اداره امور معادن سازمان صمت خراسان شمالی از دست درازی برخی از سودجویان به معادن اطراف معدن آلبلاغ برای برداشت سرب و روی خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر دو روزه خود به استان یزد معدن سرب و روی تاج کوه و طرح کنسانتره روی متعلق به شرکت سرب و روی مهدی آباد در شهرستان مهریز را افتتاح کرد بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در بافق و صنایع جوار معدنی آن از دیگر برنامه های سفر وزیر صمت به استان یزد بود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد امروز در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرح توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد در شهرستان مهریز بهره برداری شد. به گزارش انتهاج ، علیرضا رزم حسینی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد وزیر صمت در آخرین برنامه ی سفر دو روزه ی خود به یزد طرح توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد در شهرستان مهریز شامل تولید سالانه 100 هزار تن کنسانتره روی که با سرمایه گذاری هفت هزار میلیارد ریال توسط بخش خصوصی را افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز از سفر علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان یزد دو طرح معدنی در شهرستان های بافق و مهریز به بهره برداری رسید. بازدید از شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق و صنایع معدنی جوار آن و بازدید از معدن سرب و روی مهدی آباد مهریز از دیگر برنامه های سفر رزم حسینی در استان یزد بود.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد، فاز دوم کارخانه توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد را مورد بازدید و افتتاح رسمی قرار داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، این فاز توسعه ای ظرفیت تولید 150 هزار تن در سال کنسانتره روی را دارد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
لحظاتی قبل با حضور وزیر صمت فاز دوم کارخانه توسعه سرب و روی مهدی آباد مهریز افتتاح شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۸    
رییس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان شمالی گفت: سودجویان و برداشت کنندگان غیر مجاز معدن آلبلاغ به سوی دیگر مناطق معدنی استان برای برداشت سنگ های معدنی سرب و روی هجوم برده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یزد طرح توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان مهریز بهره برداری شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد از مجتمع سرب و روی مهدی آباد( مهریز) بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ظرفیت احتمالی سنگ سرب و روی معدن آلبلاغ، دو میلیون تن برآورد شده ولی تعیین ظرفیت قطعی آن، از جمله مسئولیت های ایمیدروست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان دومین روز سفر خود به استان یزد یک واحد تولید کنسانتره سرب و روی را افتتاح و یک مرکز جامع سلامت را کلنگ زنی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت کارخانه کنسانتره معدن سرب و روی تاجکوه بافق به بهره برداری رسید
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان روز دوم سفر به استان یزد، عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت روستایی سبزدشت( بساب) شهرستان بافق را آغاز کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل ازشاتا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یزد وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز از واحد تولید کنسانتره سرب و روی در شهرستان بافق بهره برداری کرد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان یزد، معدن سرب و روی تاجکوه بافق را مورد افتتاح قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مجتمع معدنی سرب و روی تاجکوه بافق با ظرفیت تولید سالانه 25 هزار تن کنسانتره سرب و روی به دست وزیر صمت افتتاح شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه معادن سرب و روی - رئیس هیات عامل ایمیدرو ظرفیت فعلی سرب کشور را 70 هزارتن اعلام کرد و گفت: با توسعه مجتمع نخلک و تولید حدود 42 هزار تن کنسانتره سرب در این مجموعه، بیش از 40 درصد سرب کشور در این مجتمع تولید خواهد شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
با حضور وزیر صمت این طرح ها که شامل توسعه واحد نخ سیرنگ شهرستان اشکدز، واحد تولیدی گرانول شهرستان میبد، معدن سرب و روی تاجکوه شهرستان بافق و طرح توسعه سرب و روی مهدی آباد شهرستان مهریز است. ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه معادن سرب و روی - 6 پروژه و طرح مجتمع سرب نخلک با حضور وجیه اله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو در استان اصفهان افتتاح شد. کارخانه 1800 تنی فرآوری کنسانتره سرب و برنامه احداث کارخانه 20 هزارتنی تولید کنسانتره از مهم ترین پروژه های مجتمع فوق است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۹    
دنیای معدن -هدف: نوسازی کارخانه قدیمی مجتمع با توجه به قدمت بالا و فرسودگی دستگاه های خط تولید، ارتقای ایمنی، افزایش کارایی تولید، سازگاری بیشتر با محیط زیست و کاهش انرژی نسبت به کارخانه قدیمی.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری دانشجو و به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی روزهای شنبه و یکشنبه طرح توسعه واحد تولیدی نخ سیرنگ (شهرستان اشکدز)، طرح تولیدی یکتا گرانول (میبد) ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۸    
پس از گذشت یک سال از خبر احداث کارخانه فرآوری و تولید شمش سرب و روی در کوهبنان مدیر پروژه تامین خوراک را مهم ترین چالش پیش روی این کارخانه اعلام کرد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بلاتکلیفی معدن سرب و روی آلبلاغ و وقوع حوادث و کشته شدن افرادی که به صورت غیر قانونی اقدام به برداشت سنگ های با ارزش از این معدن می کنند، آلبلاغ را به پای ثابت تیتر رسانه های استان تبدیل کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۲    
منطقه بکر البرز مرکزی و گلستانک بر اثر اکتشاف معدن سرب و روی با خطر تخریب مواجه است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴    
صنایع سرب و روی کشور در مسیر فعالیت خود با چالش های جدی روبه رو هستند که از مهم ترین آنها می توان به دشواری در ارتباطات بین المللی و کمبود مواد اولیه اشاره کرد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته سرب و روی خانه معدن ایران گفت: تحقق شعارهایی مثل جهش تولید با افزایش چندبرابری حقوق دولتی و ممنوع کردن ماشین آلات معدنی امکان پذیر نیست. چرا که در عمل اقدام مناسبی برای مبارزه با خام فروشی صورت نمی گیرد و فقط در حد شعار باقی مانده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
احیای معدن راکد سرب و روی و احداث جاده جدید دسترسی به این معدن طی هفته های اخیر باعث نگرانی فعالان محیط زیست و راه اندازی پویش نه به اکتشاف معدن در قلب البرز مرکزی و گلستانک توسط تشکل های مردم نهاد شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۲۲    
سارا اصغری : سرب و روی یکی از ارزشمندترین مواد معدنی موجود در ایران است که ذخیره قطعی آن به بیش از 210میلیون تن می رسد. 9 درصد ذخایر سرب و روی دنیا در ایران واقع شده که میزان قابل توجهی به شمار می رود. ایران پس از ترکیه دومین کشور تولیدکننده سرب و روی در بین کشورهای خاورمیانه و آفریقای شمالی است ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ طاهر رستمی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با استقرار ایست و بازرسی ها، حضور سودجویان و برداشت کنندگان از این معدن کاهش یافته است و بر اساس اعلام معتمدان و اعضای شورای اسلامی روستاهای اطراف، اکنون افراد کمتری در منطقه حضور دارند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی دو سالی است که معدن سرب و روی آلبلاغ اسفراین بر سر زبان ها افتاد البته در گذشته نیز امر برداشت غیرمجاز از این معدن انجام می شد اما طی دو سال اخیر برداشت و رفت و آمدها به شدت افزایش یافت.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دنیای معدن -بعد از گذشت هفت ماه از صدور اولین مجوز گردشگری معدنی کشور، نخستین تور گردشگری معدنی به میزبانی مجتمع سرب و روی انگوران به نام خبرنگاران کلید خورد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گویا سرمایه سالاران قصد راه اندازی و بهره برداری از یک معدن قدیمی سرب را در سر دارند، معدنی که هم در نزدیکی باغ های گیلاس و مرکبات اهالی منطقه واقع شده است و هم حیات وحش بی نظیر این نقطه از کشور را متاثر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین فم تور خبرنگاران از مجتمع گردشگری معدنی سرب و روی انگوران زنجان برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، با بیان اینکه مجتمع سرب و روی انگوران جاذبه گردشگری منحصر بفرد ایران است، گفت: انگوران یکی از کریدورهای گردشگری شمال غرب کشور در مسیر مجموعه تخت سلیمان در آذر بایجان غربی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/زنجان بعد از گذشت هفت ماه از صدور اولین مجوز گردشگری معدنی کشور، نخستین تور گردشگری معدنی به میزبانی مجتمع سرب و روی انگوران به نام خبرنگاران کلید خورد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- رنگ رونا، رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان گفت: بیش از 70 درصد عمده صادرات استان زنجان در حوزه فلزات رنگین به ویژه سرب و روی است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- منطقه حفاظت شده البرز مرکزی، بی شک یکی از ارزشمند ترین ذخیرگاه های حیات وحش کشور و ضامن پایداری تنوع زیستی در استان مازندران است که گلستانک، زون امن آن، یکی از امن ترین زیست بوم های کشور به شمار می رود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر-اگر چه به اعتقاد برخی صاحبنظران احیای معدن راکد سرب و روی در روستای ناصرآباد، بخش کجور را به قطب معدن در مازندران مبدل خواهد کرد،اما کشاورزان و دوستداران حیات وحش نگران عاقبت آن هستند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه معدن سرب و روی کوه قلعه کوهبنان کرمان با مشارکت بخش خصوصی (شرکت آریا جنوب ایرانیان) روز گذشته برگزار شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی سرب و روی ایران با انتشار اطلاعیه ای پیش بینی سود هر سهم در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند 1399 را مبلغ 3 هزار و 975 ریال اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت ملی سرب و روی ایران با انتشار اطلاعیه ای پیش بینی سود هر سهم در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند 1399 را مبلغ سه هزار و 975 ریال اعلام کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی سرب و روی ایران درآمد هر سهم تا پایان سال مالی 1399 را پیش بینی کرد.