شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۰:۱۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حفاظت محیط زیست»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مقرر شد 4 استان در جمهوری اسلامی و 4 استان در کشور عراق در خصوص گردو غبار وارد حوزه میدانی شوند. سوریه همکاری لازم را با ایران داشته و دادهای بسیار خوبی در این حوزه اعلام کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به همکاری های فناورانه و نوآورانه طبق پیمان شانگهای گفت: توافقات ارزشمندی با ترکمنستان و سایر کشورهای همسایه برای رفع معضل گردوغبار انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روز چهارشنبه (20 تیرماه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به همکاری های فناورانه و نوآورانه طبق پیمان شانگهای گفت: توافقات ارزشمندی با ترکمنستان و سایر کشورهای همسایه برای رفع معضل گردوغبار انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که کانون های گرد و غبار در عراق و ایران شناسایی شده و هیئت های کارشناسی هم مبادله شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، پیش بینی می شود که متوسط دمای هوا در تابستان جاری، 1.5 درجه از متوسط درازمدت بیشتر است و به نظر می رسد که این موضوع بر افزایش توفان های گرد و غبار نیز تأثیرگذار باشد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:به پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران 12 جولای هر سال را به عنوان روز جهانی" مقابله با توفان های ماسه و گردوغبار" در مجمع عمومی سازمان ملل متحد تصویب شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با وزیر محیط زیست قطر بر تداوم همکاری در زمینه اجلاس گرد و غبار تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به سیاست های تولید انرژی سبز در دولت سیزدهم گفت: هدف گذاری ما در دولت شهید رئیسی تولید 10 هزار مگاواتی برق از انرژی های پاک بود و در این زمینه اقدامات بسیاری نیز انجام گرفت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه مجمع توسعه سبز سازمان همکاری های شانگهای با وزیر محیط زیست قطر دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با عبدالله بن عبدالعزیز بن ترکی السبیعی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۲:۱۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استفاده از ظرفیت کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای می تواند راهگشای توسعه سبز در منطقه و نیز الگوی تمام عیار برای همکاری های محیط زیستی در سطح جهان باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استفاده از ظرفیت کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای می تواند راهگشای توسعه سبز در منطقه و نیز الگوی تمام عیار برای همکاری های محیط زیستی در سطح جهان باشد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برای شرکت در مجمع بین المللی توسعه سبز راهی چین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به منظور بازدید از مناطق تحت مدیریت این سازمان ، در سفری یک روزه به استان قزوین سفر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان اگر رئیس جمهور شود، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را انتخاب خواهد کرد و در این مورد نیازی به رأی یا تأیید مجلس ندارد. قانون حفاظت و به سازی محیط زیست هم وظیفه ها و اختیارات رئیس سازمان را مشخص کرده است. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با دعوت از وزیر محیط زیست چین برای سفر به ایران، نسبت به گسترش روابط محیط زیستی با این کشور ابراز تمایل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه دهمین نشست وزرای محیط زیست کشورهای عضو گروه بریکس در روسیه در دیدار با وزیر محیط زیست این کشور بر توسعه همکاری های ایران و روسیه تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دهمین نشست وزرای محیط زیست کشور های عضو گروه بریکس گفت: نیازمند ابزاری برای گذار عادلانه به سوی آینده ای سازگار با محیط زیست هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دهمین نشست وزرای محیط زیست کشورهای عضو گروه بریکس گفت: نیازمند ابزاری برای گذار عادلانه به سوی آینده ای سازگار با محیط زیست هستیم.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۱:۳۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به اینکه شهید جمهور آقای رئیسی بت خانه نشینی، پشت میزنشینی، تحریم و بن بست را شکست، گفت: ایشان در هر برهه ای از خدمت؛ خودش را بیشتر خادم ملت می دانست تا رئیس جمهور.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید سعی شود که برای انتخابات ریاست جمهوری فردی انتخاب شود که محیط زیست را یکی از راهبردهای اصلی و از مسائل مهم و زیربنایی توسعه بداند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره آتش سوزی جنگل های لرستان گفت: از همه ظرفیت ها برای مهار آتش جنگل های لرستان استفاده می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - برنامه ملی آینده سازان محیط زیست در قالب طرح شهید بهنام محمدی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست رونمایی شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۸    
پس از سال ها کش و قوس فراوان، سرانجام سایت پسماند آرادکوه جابه جا می شود. این خبر را دیروز رئیس سازمان حفاظت محیط زیست عنوان کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۲:۲۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به خبرنگار قدس می گوید: به روزرسانی برخی قوانین اصلی و بنیادی حوزه محیط زیست از موضوعات و دغدغه های جدی ما در دولت سیزدهم بود و به دولت چهاردهم و کسی که این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت توصیه می کنم این موضوع را همچنان دنبال کند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری تهران برای جابه جایی سایت پسماند آرادکوه همکاری می کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این سازمان تغییر دیدگاه انجام داد و تقابل بین محیط زیست و توسعه رفع شد.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دیگر پروژه ای با عنوان پتروشیمی میانکاله وجود ندارد و الان هیچ ساخت و سازی در منطقه انجام نمی شود.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تأمین سالانه 300 میلیون مترمکعب حق آبه از تصفیه خانه های تبریز و ارومیه به عنوان یک اقدام کلیدی برای احیای دریاچه ارومیه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست خبری که به میزبانی سخنگوی دولت و با حضور وزیر نفت برگزار شد، مهم ترین اقدامات این سازمان در دولت سیزدهم را بیان کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بحث تأمین حق آبه پایدار از تصفیه خانه تبریز و ارومیه به میزان سالانه 300 میلیون مترمکعب یک اقدام مهم و اثرگذار بود که برای احیای دریاچه ارومیه انجام شد.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی امروز در نشست خبری مشترک با وزیر نفت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه وزارت نفت در دولت سیزدهم مجموعه ای نوآور بوده است، اظهار کرد: در این دولت ایده های تازه ای از سوی وزارت نفت مشاهده شد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری مشترک، علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و جواد اوجی وزیر نفت، صبح شنبه (2 تیر 1403) در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در دولت سیزدهم، قانون حفاظت و بهسازی و قانون شکار و صید، قرار شد پس از 50 سال با توجه به شرایط، تغییر کند که لایحه آنها در دولت آماده شد و به مجلس رفت.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه تولید نفت خام تا پایان سال جاری به 4 میلیون بشکه در روز می رسد، گفت: ایران هم اکنون بیش از 100 میلیون متر مکعب گاز از پارس جنوبی نسبت به قطر برداشت دارد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: درخصوص پالایشگاه میانکاله گفت: هیچ ساخت و سازی در بحث میانکاله دیگر وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از تاکیدات رئیس جمهور شهید، مدیریت پسماند در کشور بود و تاسیس سازمانی ملی در این راستا بود که جلسات متعددی در این زمینه برگزار شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: در نشست خبری امروز سخنگوی دولت که با حضور وزیر نفت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد اقدامات دولت سیزدهم در این دو حوزه تبیین شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر اقتصاد به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با حضور در مجتمع پتروشیمی شازند، از محل نگهداری موقت پسماند آهکی این مجتمع بازدید نمود. ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشست خبری مشترک علی بهادری جهرمی سخنگو دولت با حضور جواد اوجی وزیر نفت و علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز (شنبه 2 تیرماه 1403) در ساختمان کوثر ریاست جمهوری برگزار شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
24 خرداد ماه 1403 یعنی تنها دو روز پس از پایان هفته ملی محیط زیست بود که خبری با عنوان سلاجقه: ادعای کاهش تراز دریاچه ارومیه کذب است به انضمام فیلم مصاحبه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ایستگاه سنجش آلودگی هوای پالایشگاه امام خمینی(ره) را افتتاح و طرح تولید کمپوست از لجن هاضم تصفیه خانه فاضلاب پتروشیمی شازند، آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۲۶    
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: طرح جامع تالاب میقان اراک باید هرچه سریعتر تهیه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۹    
در سفر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به استان مرکزی وضعیت تالاب میقان از نزدیک مورد بررسی و بازدید قرار گرفت.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: دولت سیزدهم به طرح های توسعه ای صنایع استان مرکزی اجازه نداده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا ویژه شهر اراک به زودی با حضور وزرای مربوطه و مسئولان استان مرکزی و نمایندگان مردم اراک، کمیجان وخنداب در تهران برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: موضوع مدیریت پسماند، یکی از دغدغه های جدی شهید آیت الله رئیسی در مسائل اجتماعی کشور بود؛ به نحوی که در چهارمین و آخرین جلسه شورای عالی حفاظت محیط زیست در دولت سیزدهم با جدیت به سازمان ماموریت دادند موضوعات مربوط به پسماندها با اولویت و مشارکت همه دستگاه ها ...
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: دولت با اقدامات شبانه روزی، 54 فلر پتروپالایشی کشور را برای اولین بار خاموش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: به دلیل فرسودگی نیروگاه شازند خواستار اورهال این نیروگاه هستیم.