سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۴۱Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حفاظت محیط زیست»

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از مجلس شورای اسلامی انتظار داشتیم در قانون بودجه 1401 حداقل 20 درصد از عوارض آلایندگی پیش بینی شده در قانون هوای پاک را به صندوق ملی محیط زیست اختصاص دهد که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بهره برداری از آب ژرف در سیستان با انتشار خبر تغییر نظر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست جدی تر شده است. اما مهدی فصیحی هرندی کارشناس سیاست گذاری و دیپلماسی آب، نکاتی را مطرح می کند که نشان می دهد مسئله آب ژرف هنوز با علامت سؤال بزرگی مواجه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سامانه اطلاعات مکانی این سازمان، فرایند ارزیابی طرح های محیط زیست را بسیار کوتاه می کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از واریز یک درصد قیمت خودرو های تولیدی به صندوق محیط زیست خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بر لزوم ورود دو وزات خانه امور خارجه و نیرو برای دریافت حقابه تالاب هامون تاکید کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایران پرس: رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: باید دو وزارت خانه امور خارجه و نیرو پیگیری کنند تا حق آبه تالاب هامون به نحو مطلوب پیگیری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اظهارات اخیر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نشان می دهد که ابهاماتی که درباره وجود یون های مختلف در آب ژرف، شوری زدایی و تخلیه پساب این منبع آبی وجود داشت، برطرف شده و نظر معاون رئیس جمهور را در خصوص استحصال این آب ها تغییر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در گفت وگو با تسنیم گفت: در زمینه مدیریت ریزگردهای منطقه سیستان ما با دو منشأ داخلی و خارجی مواجه هستیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد برای افزایش سواد محیط زیستی دانش آموزان باید در تمام کتاب های آموزشی مباحث محیط زیستی گنجانده شود و کتب درسی پیوست محیط زیست داشته باشند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تحقق حق آبه تالاب بین المللی هیرمند به عنوان یک مطالبه اصلی دنبال می شود گفت: با آب چاه های ژرف، با بیش از 90 درصد راندمان آب و 10 درصد پسماند در غالب حوضچه های تبخیری ایجاد شده مدیریت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پاسخ به تسنیم با تاکید بر اینکه موضوع آب های ژرف برای ما ناشناخته است، گفت: از بهره گیری آب ژرف برای تامین آب شرب مردم منطقه سیستان حمایت می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بازدید از تالاب بین المللی هامون واقع در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تحقق حق آبه تالاب بین المللی هیرمند به عنوان یک مطالبه اصلی و با بکارگیری تمام ظرفیت های دو جانبه و بین المللی دنبال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر به شمال سیستان و بلوچستان از چاه های ژرف حفر شده در منطقه سیستان بازدید کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تحقق حق آبه تالاب بین المللی هیرمند به عنوان یک مطالبه اصلی دنبال می شود، گفت: به مردم منطقه سیستان قول می دهیم که برای احقاق حق رودخانه هیرمند پای کار باشیم و از تمام ظرفیت های دو جانبه و بین المللی در این زمینه استفاده کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: متأسفانه نقش کشورهای دیگر در پرداخت نکردن حق آبه ایران از هیرمند مشهود است و دست های پشت پرده ای مانع از پرداخت حق آبه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از همکاری این سازمان با 50 سمن تخصص در حوزه پسماند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سامانه اطلاعات مکانی به منظور دسترسی به داده های محیط زیست با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این سازمان افتتاح شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ،مقام معظم رهبری در سخنرانی نخستین روز سال 1401، تولیدات دانش بنیان،نیازها و فرصت ها را شعار سال تعیین کردند و در در تبیین شعار سال جدید، تنها راه دستیابی به پیشرفت عادلانه و حل مشکل فقر را حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان خواندند و در زمینه کاهش هزینه های تولید ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه باید در تمام کتاب های آموزشی مباحث محیط زیستی گنجانده شوند،گفت: همزمان با رشد جسمی دانش آموزان، رشد فکری و ذهنی در زمینه حفظ محیط زیست هم لازم است و برای دستیابی به این هدف می توان از ظرفیت شاد استفاده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید، رشته محیط بانی در دو استان فارس و خوزستان راه اندازی می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: امروز در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و وزیر آموزش و پرورش، علی سلاجقه از راه اندازی رشته محیط بانی در مدارس 2 استان فارس و خوزستان در رشته فنی و حرفه ای خبر داد و یوسف نوری تاکید کرد که در تغییرات کتاب های درسی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از ابتدای سال تحصیلی امسال، رشته محیط بانی در دو استان فارس شهر شیراز و خوزستان شهر شوشتر راه اندازی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از توسعه کسب وکار پایدار در حوزه صنایع دستی و گردشگری به عنوان یکی از برنامه های اصلی اجرای طرح جامع مشارکت برای حفاظت از ذخیره گاه زیست کره پارک ملی گلستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: معاون رییس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که طرح گردشگری آشوراده براساس اصول محیط زیستی انجام خواهد شد، گفت: دولت سیزدهم به وعده خود برای نجات خلیج گرگان از خشکسالی پایبند بوده که اجرای چند طرح همزمان برای رسیدن به این هدف، یکی از نشانه های این اهتمام ویژه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
آزادشهر- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: با جانمایی محل جدید دفن پسماند آزادشهر در شرق گلستان، اجازه نمی دهیم زباله ها، منابع آب و خاک این استان را آلوده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
علی آبادکتول- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه استاندار و جمعی از مدیران گلستان با حضور در جنگل کبودوال، از محل پروژه تله کابین علی آبادکتول بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/گلستان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اعمال سیاست های تشویقی برای ادارات، کارخانجات و صنایع در راستای توسعه اقتصاد سبز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با همراهی استاندار گلستان، از محل پروژه تله کابین گرگان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت:یکی از اهداف تاکید بر پرداختن به اقتصاد سبز در برنامه هفتم توسعه رعایت ملاحظات محیط زیستی و شکوفایی اقتصادی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از توجه ویژه به اقتصاد سبز در برنامه هفتم توسعه کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با استقبال مسئولان استان گلستان وارد گرگان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: متاسفانه پدیده بیابان زایی در کشور ما در حال پیش روی است و روند آن در حال پیشی گرفتن از سرعت بیابا ن زدایی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کانون های داخلی منشأ گردوغبار مطالعه و کاملاً شناسایی شده و در قالب برنامه 10 ساله و با تخصیص اعتبارات، اقدامات مناسبی برای کنترل و تثبیت گردوغبار در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تونل "کانی سیب" با یک مشکل فنی زمان بر روبه رو شده و هنوز زمان دقیقی برای پایان تعمیرات آن اعلام نشده است اما وزارت نیرو برای ترمیم تونل بسیج شده و به محض ترمیم، رهاسازی حق آبه دریاچه ارومیه انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در پی تاکیدات رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در کارگروه پسماند مبنی بر اولویت ساماندهی پسماند استان های شمالی کشور، معاون دفتر مدیریت پسماند سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با افزایش ظرفیت کارخانه های کمپوست به جای زباله سوزها باید از ظرفیت های موجود برای حل این مشکل استفاده کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: 52 میلیون هکتار از اراضی کشور قابلیت تبدیل شدن به کانون های گرد و غبار را دارند که از این میزان 34 میلیون هکتار تبدیل شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از یک فرصت سه ماهه به دستگاه های اجرایی برای ارزیابی عملکرد آنها در زمینه اجرای سیاست های ابلاغی محیط زیست خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از تخریب موج شکنی که مانع ورود آب به تالاب بین المللی انزلی می شود خبر داد و گفت : ساخت این موج شکن موجب شده تالاب محبوس شود. البته اولین قدم برای احیای تالاب انزلی را حذف فاضلاب و احداث تصفیه خانه ها است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: 100 میلیون متر مکعب آب از محل تصفیه خانه های تبریز و ارومیه برای احیای دریاچه ارومیه رها شده است. رئیس جمهور بر احیا و حفظ اکوسیستم تالاب انزلی تاکید کردند. در همین راستا یک قرارگاه جهادی با 5 کارگروه تشکیل شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: 100 میلیون متر مکعب آب از محل تصفیه خانه های تبریز و ارومیه برای احیای دریاچه ارومیه رها شده است. رئیس جمهور بر احیا و حفظ اکوسیستم تالاب انزلی تاکید کردند. در همین راستا یک قرارگاه جهادی با 5 کارگروه تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: قرارگاه جهادی حفظ اکوسیستم تالاب انزلی تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آخرین اقدامات برای احیای دریاچه ارومیه را تشریح کرد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره اقدامات دولت برای احیای دریاچه ارومیه، اظهار داشت: دومین جلسه ستاد احیای دریاچه ارومیه تشکیل شد و صد میلیون مترمکعب آب از تصفیه خانه های شهرهای تبریز و ارومیه رها شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه اجازه نمی دهیم تالاب انزلی به دریاچه ارومیه دیگری تبدیل شود، از مشخص شدن وظایف همه دستگاه ها در برنامه 7 ساله احیای این تالاب خبر داد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پس از حضور در نشست کمیته احیای تالاب ها در انزلی از وضعیت تالاب انزلی بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و استاندار گیلان ظهر امروز (سه شنبه) از بخش های مختلف تالاب انزلی بازدید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح برنامه 3 مرحله ای احیا تالاب انزلی تأکید کرد: نگاه دولت سیزدهم به تالاب انزلی، نگاه ملی است و اجازه نمی دهیم که این تالاب به سرنوشت دریاچه ارومیه دچار شود.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور و استاندار گیلان ظهر امروز (سه شنبه) از بخش های مختلف تالاب انزلی بازدید کردند. ...