چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۳۷Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس جمهور»

راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.
کرج رسا   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، محمد هادی زاهدی وفا در حاشیه جلسه هیات دولت درباره آخرین تصمیمات برای حقوق بازنشستگان گفت: با تاکید رییس جمهور اختیارات هیات وزیران به وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی تفویض شد ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور یکی از راههای جلوگیری از فرار نخبگان و نیز بازگشت آنها را تمرکز لازم بر راهکارها و اجرای سیاست های تشویقی برشمرد و گفت: این سیاست ها فقط مربوط به یک دستگاه و مجموعه نیست و نیازمند همکاری دستگاه های مختلف است.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری از خبرگزاری برنا بازدید کرد. وی ضمن عرض تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، با خبرنگاران خبرگزاری برنا گفتگو کرد و روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت.
سلام نو / شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری در جدیدترین اظهاراتش درباره برجام گفت: در شرایط دشوار کنونی، انگیزه ها و دغدغه ها را در مقیاس ملی سنجید و تلاش کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - هفتاد و هفتمین جلسه شورای هدایت استعدادهای درخشان و تبادل توافقنامه سه جانبه حمایت از استعدادهای برتر عصر چهارشنبه ( 19 مرداد 1401) با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور برگزار شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: 39 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رییس جمهور به این اداره کل ابلاغ شد که برای تکمیل پروژه های نیمه تمام هزینه می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی گفت: 900 طرح اشتغالزا برای دریافت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات از محل سفر رییس جمهور به بانک های این استان معرفی شد.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، این تفاهم نامه همکاری بین سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران به امضا رسید. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: توافقنامه سه جانبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان و این معاونت موجب تقویت رشته های علوم پایه می شود.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری_صنعتی و ویژه اقتصادی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: در راستای این تفاهم نامه پیش بینی می کنیم که ما بتوانیم سرعت رشد و توسعه را در مناطق آزاد بهبود ببخشیم و در جهت صرفه و صلاح کشور گام مهمی برداریم.
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از خبرگزاری برنا، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت سیزدهم در سفرهای استانی رکورد زد و در یکسال به همه استان ها سفر کرد.
یک کارشناس مسائل آمریکا گفت تصریح کرد که برای نخستین بار است که اف .بی.آی به منزل یک رییس جمهور سابق این کشور با تعداد نیروی بالا حمله می کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تربت حیدریه- ایرنا -معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با تشریح دستاوردهای سفر رییس جمهور به خراسان رضوی گفت: ارمغان این سفر برای مردم تربت حیدریه 104 مصوبه با اعتباری افزون بر 6 هزار میلیارد ریال است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس، متمرکز کردن صنایع در اطراف اصفهان و سوءمدیریت در این استان را از عوامل مهم بروز آلودگی هوا در این منطقه دانست و افزود: اگر با دستور صریح رییس جمهور هر گونه بارگذاری صنایع جدید در اصفهان ممنوع شود هم به توازن جمعیت ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان آیت الله رئیسی رییس جمهور ظهر پنجشنبه 20 مردادماه با همراهی جمعی از اعضای هیات دولت سیزدهم و در آخرین مرحله از دور نخست سفرهای استانی دولت در سفری دو روزه به استان کرمان سفر خواهند کرد.
به گزارش ایران آنلاین، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حدود 6 هزار میلیارد تومان بودجه تعرفه خدمات پرستاری برای امسال اختصاص یافته که به زودی از طریق سازمان بیمه سلامت به پرستاران پرداخت می شود. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار سفر رییس جمهور به این جمعیت ابلاغ شد که برای تکمیل پایگاه های امداد و نجات و طرح های نیمه تمام هزینه می شود.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: دکتر مهدی اسلام پناه، معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت روز خبرنگار، با ارسال پیامی از تلاش اصحاب رسانه در مطالبه حقوق عامه قدردانی کرد.
پارس فوتبال   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور سابق آمریکا چند سال پیش در نشست با اینفانتینو رئیس فدراسیون فوتبال جهان اعلام کرد تحریم خزانه داری آمریکا علیه ایران شامل درآمدهای فدراسیون فوتبال ایران نزد فیفا هم می شود و بعد از این بود که درآمدهای فدراسیون فوتبال مسدود شد و هم اکنون میزان زیادی از درآمدهای ایران در فیفا انباشت شده ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
جیرفت - ایرنا - سرپرست فرمانداری جیرفت خواستار احیای ستاد راهبردی جنوب کرمان با مجوز هیات دولت در سفر رییس جمهور به این استان شد.
فاش نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - تشکل های ایثارگری در قالب شبکه ملی ایثارگران با ارسال نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور، خواستار پاکسازی پیکره ی دولت انقلابی از افراد فرصت طلب، ضعیف و ناتوان در جهت تحقق مطالبات قانونی ایثارگران و دیگر اقشار جامعه شدند. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست فرمانداری سیرجان با اشاره به اینکه تسریع در احداث تاسیسات آب آشامیدنی این شهر از محل انتقال آب از خلیج فارس از موارد مهم برای مطرح شدن در سفر رییس جمهور به استان کرمان است گفت: یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح نیاز است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: با تخصیص 100 میلیارد ریال اعتبار از محل مصوبات سفر استانی رییس جمهور در کنار 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان مرکزی، اصلاح سیستم گرمایش 402 کلاس مدارس نفتی و دارای ایرادات سیستم گرمایش گلستان به پایان می رسد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: بعد از مدت ها انتظار این هفته سفر دولت به این استان انجام خواهد شد و رییس جمهور از ظهر پنجشنبه (فردا) تا جمعه شب در این استان حضور خواهد داشت.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: بعد از مدت ها انتظار این هفته سفر دولت به این استان انجام خواهد شد و رییس جمهور از ظهر پنجشنبه (فردا) تا جمعه شب در این استان حضور خواهد داشت.
598   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با اشاره به رشادت ها جانفشانی های فعالان عرصه خبر، تصویر و رسانه به ویژه در هشت سال دفاع مقدس و جبهه های جنگ تحمیلی افزود: خبرنگاران و اهالی رسانه، شجاع ترین، مقید ترین و دلسوز ترین اقشار در تمام حوادث و جریان ها و رویداد ها به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهور گفت: در آینده شاهد رونمایی از دستاوردهای جدیدی در زمینه دانش هوا فضا خواهیم بود که کمک شایانی به محیط زیست، اکتشافات معدنی، مدیریت مخاطرات طبیعی و پایش مرزها می کند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهور بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تعامل گسترده و توسعه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در چارچوب احترام متقابل بین کشورها تأکید کرد.
معاون اقتصادی رییس جمهور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا که جهت حضور در مراسم تاسوعا و عاشورا به استان های قزوین، زنجان و اردبیل سفر کرده بود، به کرونا مبتلا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه دستاوردها و مصوبات خوبی در حوزه راه و جاده داشت بطوریکه قرار است در قالب چندین پروژه، حدود 850 کیلومتر از راه های استان شامل آزادراه و بزرگراه که در سنوات گذشته شروع شده بود، تکمیل شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ تنها چند روز بعد از آغاز فعالیت محمد جمشیدی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در شبکه اجتماعی توئیتر و انتشار اولین پست وی در این شبکه اجتماعی که به مواضع جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای باز می گشت صفحه وی که تنها یک مطلب در آن پست شده بود ، از جانب توئیتر مسدود شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهور رئیسی با تاکید بر اینکه باید زیارت اربعین، آسان ، ارزان و دلنشین شود، خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد عده ای در ایام اربعین کالا و خدمات را برای زائران گران کنند.
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
چند روز پس از آغاز فعالیت توئیتری محمد جمشیدی، معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور، این شبکه اجتماعی حساب کاربری جمشیدی را مسدود کرد.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: برای تحقق پیش بینی پذیری بازار سرمایه لازم است مقررات این بازار کاملا شفاف باشد و در عین حال از تغییرات مکرر در مقررات به طور جدی پرهیز شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
حساب کاربری معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در توئیتر، از سوی این شبکه اجتماعی بسته شد.
مجتبی مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در آستانه سفر رییس جمهور به کرمان خبرداد: راه اندازی میز ارتباطات مردمی دستگاههای تابعه وزارت مردم در کرمان
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه سه شنبه با حضور رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه و الهام علی اف، رییس جمهور جمهوری آذربایجان و سران بسیاری از کشورها آغاز شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور صفحات مجازی منتسب به دکتر محمد مخبر را جعلی دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی به میزبانی ترکیه به طور رسمی در استادیوم اصلی در شهر قونیه افتتاح شد. در این مراسم که از ساعت 9 به وقت محلی آغاز شد، رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه و الهام علی اف رییس جمهور کشور آذربایجان حضور داشتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش کرمان با بیان اینکه 166 پروژه نیمه تمام آموزشی در این استان وجود دارد گفت: 600 میلیارد تومان برای تکمیل این طرح های نیمه تمام در بخش آموزش درخواست شده که در سفر رییس جمهور پیگیری می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رییس جمهور در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در آستانه سفر رییس جمهور و هیات همراه به استان کرمان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از راه اندازی و استقرار میز ارتباطات مردمی سازمان امور اداری و استخدامی کشور در محل این سازمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - ایجاد مرکز درمان ناباروری در بیمارستان شهید بهشتی نوشهر به عنوان یکی از مصوبات سفر استانی رییس جمهور به مازندران با تزریق بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار وارد فاز اجرا شده و مسوولان زمان بهره برداری از این طرح را پاییز امسال عنوان می کنند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
فارس: انتشار تصویر شباهت یکی از عزاداران مراسم سوگواری سیدالشهدا با جانی دپ بازیگر هالیودی واکنش هایی را در فضای مجازی در پی داشت. پس از انتشار این تصویر توییتی به نقل از مخبر معاون اول رییس جمهور با متن زیر منتشر شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس جمهور اسبق افغانستان گفت آمریکا در 20 سال گذشته با بمباران خانه های مردم موجب کشته شدن غیرنظامیان زیادی در این کشور شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۶:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سازمان حج و زیارت به تازگی طرح سفر ارزان قیمت عراق را به اجرا گذاشته که قیمت آن به کمتر از سه میلیون تومان می رسد. حمیدرضا محمدی، مدیرکل دفتر پذیرش و اعزام زائران عتبات عالیات درباره جزئیات سفر ارزان به عراق گفت ...