دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۱۴Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارمندان»

55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف: حقوق کارمندان و کارگران باید متناسب با تورم افزایش یابد. ما از دهه90 شرایط سختی میگذرانیم.نقدینگی 26برابر شده است و این حاکی از اقتصاد سخت است.
کرد پرس   ۷ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- معاون سابق وزارت دارایی عراق با بیان اینکه جریانهای سیاسی در عراق بر جریانهای علمی غالب است و مشکلات اغلب با اعمال فشارهای سیاسی حل می شوند، گفت: هنوز اقدامات اساسی برای حل مشکل بانکی کردن حقوق کارمندان اقلیم کردستان صورت نگرفته است .
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
افق نیوز؛ به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امشب در میز گرد اقتصادی طی سخنانی اظهار داشت ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۳:۴۲    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه در خانواده ها و مردم بر ما گذشته این است که ذره ذره قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه در خانواده ها و مردم بر ما گذشته این است که ذره ذره قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: آنچه در خانواده ها و مردم بر ما گذشته، این است که ذره ذره قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۰    
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه در خانواده ها و مردم بر ما گذشته این است که ذره ذره قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
اقتصاد ایران: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه در خانواده ها و مردم بر ما گذشته این است که ذره ذره قدرت خرید خانواده ها کاهش یافته و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: طی دهه گذشته ذره ذره قدرت خرید خانواده کاهش پیدا کرده و حقوق کارمندان و کارگران به وسط ماه هم نمی رسد.
تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
قالیباف گفت: همه خانواده های ایرانی به ویژه کارمندان و کارگران که حقوق ثابت دارند، احساس می کنند دخل و خرج زندگی شان با هم نمی خواند. حتما مابه تفاوت تورم را به حداقل حقوق قشر پایین خواهیم داد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۶۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: مرزبانان غیور استان سیستان و بلوچستان در درگیری با گروهک تروریستی در مرزهای جنوب شرق، ضمن ممانعت از ورود آنها به داخل کشور، مقادیر قابل توجهی مواد منفجره و غیره کشف کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس، با اشاره به اینکه، ایجاد محدودیت در تامین انرژی صنایع تبعات منفی گسترده ای دارد، گفت: قرار بر این شد تا قطعی یا محدودیت مصرف برق صنایع به صورت کاملا برنامه ریزی شده باشد و با اطلاع واحدهای تولیدی انجام شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی صندوق کشوری اعلام کرد: عدم واریز مزایا به دلیل نداشتن اطلاعات کافی بوده است و اگر بازنشستگان مشمول باشند معوقات خود را با حقوق خردادماه دریافت خواهند کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت:در دیدار با رییس طرف روسی این کمیسیون،همه موارد دستور کار مناسبات دو کشور طی سه سال اخیر بررسی و درباره سرمایه گذاری روسیه در میادین نفتی ایران مذاکره و تصمیم های خوبی گرفته شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۷۲ سایت دیگر  
سومین جراحی جداسازی دوقلو های به هم چسبیده در بیمارستان نمازی شیراز با موفقیت به پایان رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
این بخشودگی در مورد کلیه وسایل نقلیه مشمول، صرفا در صورت خرید بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده با مدت اعتبار یک ساله در این بازه زمانی، اعمال خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در صبح اولین روز هفته را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
قالیباف گفت: همه خانواده های ایرانی به ویژه کارمندان و کارگران که حقوق ثابت دارند، احساس می کنند دخل و خرج زندگی شان با هم نمی خواند. حتما مابه تفاوت تورم را به حداقل حقوق قشر پایین خواهیم داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودروهای ایرانی در تاریخ 27 خرداد. برای مشاهده قیمت صفر ماشین های ایرانی وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، با اشاره به ابلاغ قانون ترمیم حقوق کارکنان نظام سلامت، گفت: پرداخت فوق العاده خاص به تمامی رسته های کارکنان نظام سلامت تعلق می گیرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۵    
بشار اسد، رئیس جمهور سوریه امروز دوشنبه همزمان با افزایش قیمت بنزین در این کشور، دو فرمان برای افزایش 50 درصدی حقوق ها در سوریه صادر کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- وزارت دارایی عراق اعلام کرد که ظرف چهار ماه بیش از 3 هزار و 225 میلیارد دینار به اقلیم کردستان ارسال کرده است که بیش از 2 هزار و 350 میلیارد دینار آن برای پرداخت حقوق کارمندان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نود و سومین جلسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری به صورت علنی در تالار شورای شهر با حضور حد نصاب اعضاء برگزار و موضوعات مختلفی شامل، پروژه های برزمین مانده، حقوق کارمندان شهرداری، بهره مندی از ظرفیت ها، ساماندهی دستفروشان مورد بررسی قرار گرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۰    
افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان در سال 1402 اقتصاد24 نوشت:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق کارمندان دولت به طور میانگین با 25 درصد افزایش حقوق همراه خواهد بود. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- ریواز فایق رئیس پنجمین دوره پارلمان کردستان خطاب به مسرور بارزانی، نخست وزیر اقلیم کردستان گفت: تضمین پرداخت حقوق کارمندان نتیجه حکم و وجدان رئیس و اعضای دادگاه عالی فدرال، پیگیری ها و شجاعت معلمان و کارمندان اعتصابی بوده است ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ در بیانیه وزارت اقتصاد و دارایی اقلیم کردستان آمده است در چارچوب روند بانکی کردن حقوق کارمندان اقلیم کردستان چهارمین لیست کارمندان اقلیم کردستان را به بانک بازرگانی عراق (تی بی آی) ارائه داده اند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۰۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- جنبش نسل نو اعلام کرد: علیرغم ارسال پول به اقلیم کردستان توسط بغداد، دولت انتقالی، حقوق کارمندان را پرداخت نمی کند و پول ها را مصادر کرده است .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۰    
انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد ایران لیست بیمه حقوق کارمندان لیست حقوق لیست حقوق کارمندان لیست حقوق کارمندان بیمه ایران
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عصر ترکیه نوشت: با توجه به لایحه ای که در تاریخ 21 دی 1401 از سوی رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی تحویل شد، بودجه دستگاه های دولتی و اجرایی مورد بررسی قرار گرفت. این لایحه در مورد افزایش حقوق کارمندان و حداقل حقوق بازنشستگان در سال 1402 است و سقف افزایش حقوق برای بازنشستگان کشوری و [...]
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۱    
یزدفردا: دخل و خرج دولت که متعادل و تراز نیست، پس کسری بودجه می آورد. تولید و مصرف بنزین تراز نیست و مشکل می آفریند. برق و آب و گاز و حقوق کارمندان و نظام بانکی و صندوق های بازنشستگی و... هم همین وضعیت را دارند. صادرات و واردات ما هم با این مشکل روبرو است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- قباد طالبانی، معاون نخست وزیر اقلیم کردستان، گفت: حکومت اقلیم کردستان و بغداد برای حل مسائل فی مابین به ویژه بودجه و حقوق کارمندان حکومتی از جمله حقوق نیروهای امنیتی اقلیم کردستان جدی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: شرایط کشور در سال 1400 خارج از نگاه سیاسی، شرایط خطرناکی بود و در دولت بحث بود که حقوق کارمندان چگونه پرداخت و ذخایر استراتژیک استان ها چگونه تامین شود اما امروز از صادرات خدمات فنی و مهندسی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ریاست عمومی اداره امور طالبان اعلام کرد که حقوق تمام کارمندان زن در افغانستان 5 هزار افغانی تعیین می شود.
اتاق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۷    
دولت در پیش نویس بودجه 1403، رشد 20درصدی حقوق کارمندان را پیش بینی کرده است؛ عددی که با توجه به نرخ تورم بر شکاف میان دستمزدها و تورم می افزاید. میانگین نرخ تورم طی 6سال گذشته، 40درصد بوده است. در حالی که میانگین رشد دستمزد کارمندان یا کارگران حدود 20درصد بوده است ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو کمیسیون اقتصاد و دارایی پارلمان عراق گفت: توافقات حاصل شده و اقلیم کردستان باید در تکمیل روند توطین(ملی کردن حقوق) عجله کند .
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سعیدی، امام جمعه قم گفت: تفکری که موجب ایجاد مشکلات در کشور شده اند، در انتخابات جدید هم قصد ورود دارند و می خواهند زحمات شهید رئیسی را خراب کنند. به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله سیدمحمد سعیدی ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۸    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ پس از آن که دفتر مطبوعاتی نخست وزیری عراق اعلام کرد که بانک TBI روند ملی کردن حقوق 75% از کارمندان اقلیم کردستان را انجام می دهد یکی از مقامات وزارت اقتصاد و درایی اقلیم کردستان اطلاعات تازه ایی را در این باره ارائه داد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۴    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- در جلسه کمیسیون اقتصاد و دارایی نمایندگان عراق با طیف سامی وزیر دارایی عراق، اطمینان داده شد که حقوق کارمندان اقلیم کردستان هرماه در زمان مقرر ارسال خواهد شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۴    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- وزارت دارایی و اقتصاد دولت اقلیم کردستان اعلام کرد که 50 درصد درآمد داخلی ماه فوریه سال جاری را به دولت فدرال ارسال کرده و این اقدام در چاچوب توافقاتی بوده که با بغداد در ازای ارسال حقوق کارمندان حاصل شده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۵    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دفتر اطلاع رسانی نخست وزیر عراق اعلام کرد که محمد شیاع سودانی نخست وزیر عراق برای رسیدگی به موضوع بانکی کردن حقوق کارمندان کردستان جلسه ویژه ای را تشکیل داده است. سودانی در این جلسه گفت که باید در تکمیل سابق اطلاعاتی کارمندان اقلیم کردستان عجله شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۱:۳۵    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- بشیر حداد معاون رئیس سابق پارلمان عراق گفت: به کارمندانی که ترفیع آنها برای چندین سال تعلیق شده بود، غرامت پرداخت می شود و افزود: فرایند ملی کردن حقوق کارمندان اقلیم کردستان ادامه دارد و اقلیم کردستان باید لیست کارمندان را در اسرع وقت به بانک تی بی آی ارسال کند .
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۵    
بانکی که ربوی عمل کند فقط حقوق کارمندانی که در ارتباط با فعالیت ربوی هستند ربا و حرام است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دولت اقلیم کردستان لیست اسامی کارمندان وزارت داخلی را به بغداد ارسال کرده است، اما حاضر نیست لیست اسامی پیشمرگه و کارمندان دستگاه امنیت را ارسال کند، درحالی که بغداد ارسال این لیستها را شرط حواله حقوق کارمندان قرار داده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- نماینده دولت اقلیم کردستان در بغداد اعلام کرد که هیئت وزرای اقلیم کردستان تصمیم گرفته است درآمدهای غیرنفتی را درازای ارسال پول حقوق کارمندان اقلیم کردستان به دولت فدرال تحویل دهد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت سیزدهم اعلام کرد: حقوق کارکنان و یارانه درحال پرداخت است. مشکلی در تامین مالی، کالاهای اساسی و سوخت نداریم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۱۲۳ سایت دیگر  
براساس تصمیم شورای هماهنگی بانک ها، شعب کشیک بانک ها فردا چهارشنبه دوم خرداد فعال خواهند بود. براساس تصمیم شورای هماهنگی بانکها، شعب کشیک بانک ها فردا چهارشنبه دوم خرداد فعال خواهند بود. ...