یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۴۸Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارمندان»

روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
هادی ابوی(نماینده کارگران در شورای عالی کار ) گفت: تورم عامل اصلی ضربه به سفره کارگران است. در صورتی که دولت بتواند تورم را مهار کند قدرت خرید کارگران بیشتر و تقاضا برای خرید افزایش می یابد و تولید رونق می گیرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴    
آقایان که سنگ عدالت به سینه می زنند چرا در شهریور ماه سال گذشته که یک میلیون تومان به حقوق کارمندان دولت اضافه شد عدالت را درباره کارگران نیز اجرا نکردند؟
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان در سال جدید خبر داد
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بهنام صحرانورد؛ بازار: انگیزه نگارش این تحلیل، مانع تراشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پرداخت حقوق اسفند ماه جامعه فرهنگیان می باشد. بر طبق قوانین جاری کشور، پرداخت حقوق کارمندان، از بدیهی ترین حقوق کارمندان می باشد ...
چشم اندازی که از اقتصاد 1402 ترسیم شده، به نگرانی ها از این بابت که قدرت خرید مردم باز هم کاهش یابد، دامن زده است. به همین دلیل چشم امید حدود 14 میلیون کارگر به نتیجه نهایی نشست شورای عالی کار است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دستمزد کارگران در سال گذشته 57درصد افزایش پیدا کرد و برای سال 1400 نیز 3درصد رشد داشت و حال وزیر کار در تازه ترین اظهارات خود اعلام کرده که حداقل حقوق کارگران برای سال 1402 باید به اندازه حقوق کارمندان یعنی به اندازه 20درصد افزایش داشته باشد، یعنی 30درصد کمتر از نرخ تورم کنونی.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بودجه ای که دیرهنگام و پرحاشیه به مجلس رفت، با افزایش 40 درصدی هزینه ها همراه بود. در حالی که دولت تصمیم گرفت درآمدهای مالیاتی خود را رشد 50 درصدی بدهد، در مقابل خبری از افزایش چشمگیر حقوق کارمندان نبود و یارانه هم قرار شد به همان میزان قبلی به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۶    
فعالان کارگری به رویکرد دولت در جلسات مزدی انتقاد کردند. به گزارش ایلنا، در آخذین نشست شورای عالی کار که بدون حصول نتیجه خاتمه یافت، نمایندگان دولت اعداد بسیار پایینی در محدوده افزایش حقوق کارمندان در بودجه را پیشنهاد داده و بر آن پافشاری کرده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: پیش بینی دولت برای افزایش حقوق ها به صورت متوسط 20 درصد بود و ما پیش بینی افزایش پلکانی داشتیم یعنی کسی که حقوق کمتری می گیرد، افزایش بیشتری داشته باشد و بالعکس ولی متأسفانه سال گذشته و امسال تاکنون در مجلس مورد موافقت قرار نگرفت.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: فعالان کارگری به رویکرد دولت در جلسات مزدی انتقاد کردند.به گزارش ایلنا، بیست و ششم اسفند، نشست پانزده ساعته ی شورایعالی کار بدون حصول نتیجه خاتمه یافت؛ ظاهراً نمایندگان دولت اعداد بسیار پایینی در محدوده ی افزایش حقوق کارمندان در بودجه را پیشنهاد داده و بر آن پافشاری کرده اند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
از همین حالا بسیاری از اصناف و خدمات از گران تر شدن کالاهای خود خبر می دهند و این درحالی است که حقوق کارمندان و کارگران حتی به اندازه پر کردن چاله های ناشی از تورم افزایش نیافته است
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در واکنش به صحبت های وزیر کار در مورد حداقل حقوق کارگران گفت: طبق قانون، مرجع تعیین دستمزد کارگران شورایعالی کار است و استناد به افزایشِ حقوق کارمندان در بودجه و تأکید بر افزایش حقوق کارگران هیچ وجاهت قانونی ندارد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان حوزه کار بر این باورند که با وجود افزایش 57درصدی دستمزد ها در سال 1401، باز هم فاصله حداقل حقوق با سبد معیشت 3 میلیون تومان شد که البته بعد از گذشت چند ماه از شروع سال، این فاصله به دلیل بالا رفتن نرخ تورم و افزایش قیمت ها ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نوسانات اخیر ارزی باعث شد یک بار دیگر به صحت پیشنهاد نرخ شناور مدیریت شده برای تعیین قیمت ارز پی ببریم. در احکام دائمی قانون بودجه، تعیین شده است نرخ پایۀ ارزی باید همان متوسط نرخ ارز صادراتی ما باشد و نباید یک عدد ثابت و قیمت مقطوعی را برای آن در نظر گرفت. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۰    
زمانی که از یک نرم افزار تخصصی به منظور مدیریت مانده مرخصی و اضافه کار پرسنل استفاده شود، علاوه بر این که محاسبه حقوق کارمندان به همراه اضافه کار آسان تر خواهد بود؛ به کمک آن می توان در صورت لزوم برای کارمندانی که از حق مرخصی خود استفاده نکرده اند، تبعیض قائل شد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
وزیر کار: امیدوارم تا اوایل هفته آینده حقوق کارگران مشخص شود. حداقل حقوق کارگران باید به اندازه حداقل حقوق کارمندان باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت: برخلاف گفته های سخنگوی دولت در لایحه بودجه موضوع پلکانی کردن حقوق ذکر نشده و تنها دراین لایحه تاکید شده بود که حقوق ها متوسط 20 درصد افزایش یابد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۳    
پانزدهم اسفند 1311 روزنامه اطلاعات خبری از کمیسیون محاسبات کشور منتشر کرده که در آن از مدیران ادارات خواسته شده که فهرست حقوق بگیران را تا بیستم اسفند به این کمیسیون ارسال کنند تا حقوق اسفند ماه در 25 به سمت ادارات گسیل شود و قبل از پایان سال به دست کارمندان برسد.
نام ساکت الهامی به عنوان یکی از 7 گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی مطرح شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده به صورت پلکانی پیش بینی و متوسط آن 20 درصد اعلام شد. سخنگوی دولت امیدوار است تغییراتی در راستای افزایش پلکانی حقوق ها در شورای نگهبان روی لایحه بودجه اعمال شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده به صورت پلکانی پیش بینی و متوسط آن 20 درصد اعلام شد، اما در مجلس تنها با میزان این افزایش موافقت شد و سخنگوی دولت امیدوار است که تغییراتی در راستای افزایش پلکانی حقوق ها در شورای نگهبان روی لایحه بودجه اعمال شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره افزایش حقوق کارمندان گفت: دولت پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق به نفع کسانی که حقوق پایین تری می گیرند، در بودجه داده بود و همچنان بر این موضوع اصرار دارد؛ زیرا اجرای این افزایش حقوق به عدالت نزدیک تر است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت: پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق ها پلکانی است. افزایش پلکانی حقوق به عدالت نزدیک است. بودجه هنوز در مرحله بررسی شورای نگهبان است می توانیم شاهد تغییر در این زمینه باشیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۶    
سخنگوی دولت: پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق ها پلکانی است. افزایش پلکانی حقوق به عدالت نزدیک است. بودجه هنوز در مرحله بررسی شورای نگهبان است می توانیم شاهد تغییر در این زمینه باشیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۶    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. 4 روز کاری در هفته: قانون جدید برخی از کشور های جهان آنچه باید درباره حقوق کارمندان و کارگران بدانید این گیاه خوشبو قاتل سرطان است! پوشش خواننده و بازیگر معروف در مراسم اسکار ...
وانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: سال 1401 متوسط 10 درصد حقوق را در میانه سال افزایش دادیم و اکنون حقوق سال 1402 را 20 درصد افزایش دادیم و افرادی که حقوق 10 میلیون به پایین دریافت می کنند، از مالیات معاف شدند که به نوعی کمک به معیشت آنان است. از اقدامات دیگر، امسال پیش بینی کردیم که به تولید نیز توجه کنیم ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس امشب در برنامه گفتگوی تلویزیونی با توجه به بررسی لایحه بودجه 1402 شرایط پرداخت مالیات برای حقوق کارمندان را در سال آینده اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۶    
یکی از مسائلی که همواره فکر افراد را در روزهای پایانی هر سال به خود مشغول می کند، موضوع افزایش حقوق در سال جدید است. با توجه به تورم موجود، اکثر اشخاص با پرس وجو و مشاوره قانون کار برآنند تا میزان دستمزد خود در سال جدید را محاسبه کنند. در سال 1401 حقوق کارمندان و کارگران به میزان 57 ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هرچه به آخر سال نزدیک تر می شویم بحث ها و گمانه زنی ها درباره میزان حقوق کارمندان و کارگران بیشتر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۱    
در صورتی که شما صاحب کسب و کاری باشید می دانید که گرداننده هر کاری هزینه های خاص خود را دارد، از حقوق کارمندان فروش و پشتیبانی گرفته تا بروز رسانی ها و نیروهای پشتیبان مشتری که به آن ها پاسخ می دهند ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۶۸ سایت دیگر  
بخشی از حقوق بازنشستگان تابع قانون عمومی دولت است که در لایحه بودجه همانگونه که حقوق کارمندان با 20 درصد افزایش مواجه می شود حقوق بازنشستگان دولتی هم به همان اندازه افزایش می یابد.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق لایحه دولت قرار بود حداقل حقوق 7 میلیون تومان و افزایش حقوق ها به صورت پلکانی باشد که نمایندگان مجلس با این موضوع مخالفت کردند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه کارکنان شورای شهر تهران عملا کارمند شهرداری تهران به حساب می آیند و از این نهاد حقوق می گیرند ...
سلام نو / دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
اصغر آهنی ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار، ضمن بیان روند عیین دستمزد کارگران گفت: طبق ماده 41 قانون کار، افزایش حقوق کارگران باید براساس نرخ تورم و سبد معیشت باشد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۲    
نمایندگان مجلس بررسی بودجه سال آینده را در آخرین روزهای سال به پایان بردند و حالا شمارش معکوس برای تایید این مصوبات در شورای نگهبان آغاز شده است. بر اساس تصمیمات اتحاذ شده میزان افزایش حقوق کارمندان دولت 20 درصد تعیین شده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با پایان ماراتن بررسی بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی، تکلیف میزان افزایش حقوق، حداقل و حداکثر پرداختی به کارکنان دولت و بازنشستگان و همچنین سربازان روشن شد .
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف پرداختی کارکنان کشوری و لشکری در سال 1402 را 55 میلیون تومان تعیین کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، با تصویب اصلاحات اعمال شده در بند (د) تبصره 12 مانع از افزایش سقف 55 میلیون تومانی حقوق کارکنان دولت شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با پیشنهادی مبنی بر کاهش حدود یک میلیون تومانی پایه حداقل حقوق دریافتی کارکنان مخالفت کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در سال آینده ضریب حقوق گروههای مختلف حقوق بگیر به میزان 20 درصد نسبت به سال 1401 افزایش می یابد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
پاداش پایان خدمت کارکنان دولت و دستگاههای اجرایی در ازای هر سال خدمت حداکثر تا 30 سال و تا سقف پنج میلیارد و دویست میلیون ریال در بودجه 1402 خواهد بود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده حقوق کارکنان دولت 20 درصد افزایش پیدا کند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
7 میلیون و 920 هزار تومان؛ حداقل حقوق کارمندان در 1402؛طبقه لایحه دولت قرار بود حداقل حقوق 7 میلیون تومان و افزایش حقوق ها به صورت پلکانی باشد که نمایندگان مجلس با این موضوع مخالفت کردند. با این مصوبه افزایش حقوق کارمندان در سال آینده 20 درصد خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۱۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده حقوق کارکنان دولت 20 درصد افزایش پیدا کند و حداقل حقوق نیز 7 میلیون و 920 هزار تومان تعیین شد. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت سوم امروز (یکشنبه) و در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1402 کل کشور ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: پیشنهاد بنده آن است که حقوق شاغلان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری برای سال آینده 30 درصد افزایش پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 با اشاره به افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان در سال آتی،گفت: به واقع این میزان افزایش حقوق کفاف زندگی کارگران بخش دولتی را نمی دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۲    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: پیشنهاد بنده آن است که حقوق شاغلان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری برای سال آینده 30 درصد افزایش پیدا کند.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: پیشنهاد بنده آن است که حقوق شاغلان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری برای سال آینده 30 درصد افزایش پیدا کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۵    
افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال جدید سوالاتی برای مردم ایجاد کرده است بسیاری به دنبال جزئیات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان می باشند . در ادامه جزئیات کامل از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان را می خوانید .