یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۱۳Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق کارمندان»

افق نیوز   ۷ ساعت پیش    
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره درخواست وزیرکار از رئیس جمهور برای افزایش 50درصدی فوق العاده شاغلان وزارت کار گفت: عدم امنیت شغلی، عقب ماندگی مزدی ،کاهش قدرت خرید مشکلات کارگرانی است که هیچ کس به فکر آنها نیست.
امروز قرار است در ارتباط با افزایش فوق العاده ویژه کارمندان دولت در هیات دولت تصمیم نهایی گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره درخواست وزیرکار از رئیس جمهور برای افزایش 50درصدی فوق العاده شاغلان وزارت کار گفت: عدم امنیت شغلی ، عقب ماندگی مزدی ،کاهش قدرت خرید مشکلات کارگرانی است که هیچ کس به فکر آنها نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حدود 80 درصد سهام وصندوق متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و بقیه سهام نیز در بورس عرضه شده و اشخاص حقیقی و حقوقی سهامدار آن هستند. ماهیانه 22.5 درصد از حقوق کارمندان دولت به حساب صندوق واریز می شود ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بررسی جزئیات افزایش حقوق کارمندان در سال 1400 نشان می دهد که در عمل افزایش حقوق به میزان 75 درصد بوده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۶    
طلبکار می تواند درخواست کند تا معادل بدهی، از اموال بدهکار توقیف شود. کاملاً طبیعی است که اگر بدهکار، کارمند باشد حقوق و مزایای او به عنوان بخشی از اموالش، قابل توقیف خواهد بود.
وزیر کار در نامه ای به رییس جمهور خواستار افزایش حقوق همه ی کارمندان دولت شد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
چین اولین تراکنش های یوان دیجیتال بر پایه بلاکچین را در منطقه جدید شهر شیونگ ان انجام داده است. به نقل از کوین تلگراف، چین در حال ادامه آزمایش های ارز دیجیتال بانک مرکزی است و پرداخت از طریق یوان دیجیتال با استفاده از بلاکچین را امکان پذیر کرده است ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس صورت های مالی منتشر شده از سوی سازمان بورس، میانگین دستمزد ماهانه کارکنان سازمان بورس و شرکت های فرعی آن در سال 99 بیش از 20 میلیون تومان بوده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
بر اساس صورت مالی تلفیقی، شرکت مخابرات ایران در سال 99 حقوق کارکنان خود را 100 درصد افزایش داده است این در حالی است که سود خالص این شرکت برای سال 99 حدود هفت درصد کاهش را نشان می دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را تحت عنوان طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه مطرح کرده اند که در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شده و کلیات آن نیز به تصویب رسیده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ماه گذشته(اردیبهشت) برای پرداخت حقوق [کارمندان دولت] از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت دستش را در جیب مردم برد و از محل بالا رفتن تورم حقوق کارمندانش را پرداخت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امین کاوئی 1- آیا فقط به فکر کسب درآمد برای دولت هستیم؟ مشابه مالیات بر خانه های خالی، تنها فایده این نوع مالیات، تامین مالی بودجه دولت است؛ به خصوص در کوتاه مدت و در شرایط فعلی که به دلیل شرایط فعلی تحریم و فشار مخارج رفاهی و افزایش حقوق کارمندان دولت، فشار کسری بودجه زیاد است.
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مدیرکل دفتر وزارتی گفت: برای اجرای افزایش 50 درصدی حقوق و مزایای کارکنان آموزش عالی، اعتبار لازم از محل مانده اعتبارات سنواتی و درآمد اختصاصی سال جاری قابل تامین است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۷    
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که افزایش حقوق کارمندان در سال 1400 به طور متوسط 34 درصد خواهد بود. در ادامه جدول افزایش حقوق کارمندان را ببینید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: در سال جاری کارمندان دولت به طور متوسط با افزایش 34 درصدی حقوق مواجه شدند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سید حمید پورمحمدی در نشست خبری به گزارش عملکرد 8 ساله دولت پرداخت و اظهار داشت: سال 99 سال ویژه ای برای کشور بود و تحریم های حداکثری و بلای طبیعی کرونا کشور را درگیر کرد و اقتصاد با این دو تکانه روبرو شد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رشد اقتصادی در بدترین شرایط منفی 11- درصد بود / معاون نوبخت مطرح کرد؛ جزئیات طلب دولت از بانک مرکزی / شرایط صادرات و فروش نفت به نحوی پیش رفته بود که حتی در مقاطعی گازوئیل 46 سنتی به 16 سنت کاهش یافته بود و پیشنهاد فروش نفت به پنج دلار هم رسیده بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
براساس آمار سازمان برنامه و بودجه، حقوق کارمندانی که در سال99 کمتر از چهار میلیون تومان بوده، 53درصد افزایش یافت (حدود2میلیون تومان).همچنین این میزان برای افرادی که حقوقهای بیش از18 میلیون تومان دریافت می کردند 23 درصد (حداقل 4 میلیون) بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: سال گذشته حقوق کارمندانی که کمتر از چهار میلیون تومان دریافت می کردند، 53 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان برنامه بودجه گفت: دولت سال گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم، کرونا و افزایش تورم با هدف حمایت از کارمندان حقوق آنها را بین 23 تا 53 درصد افزایش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه جزییات افزایش 34درصدی حقوق کارمندان دولت برای جبران آثار اقتصادی کرونا و تحریم را تشریح کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
بی تدبیری دولت دوازدهم در افزایش حقوق بدون تامین منابع مالی مشخص در سال 99، سازمان تامین اجتماعی را متقاعد کرده است، برای پرداخت حقوق مستمری بگیران، سهام شرکت های زیرمجموعه خود را در بورس واگذار کند. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بی تدبیری دولت دوازدهم در افزایش حقوق بدون تامین منابع مالی مشخص در سال 99، سازمان تامین اجتماعی را متقاعد کرده است، برای پرداخت حقوق مستمری بگیران، سهام شرکت های زیرمجموعه خود را در بورس واگذار کند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :مسعود مجرد دبیر خانه پرستار در استان آذربایجان غربی در پاسخ به مصاحبه اخیر دکتر تقوی نژاد معاونت توسعه وزارت بهداشت در مطلبی انتقادی خاطرنشان کرد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۷    
وعده های عجیب و غریب کاندیداهای انتخاباتی، باعث شکسته شدن شان نهاد دولت در کشور شده، به گونه ای که سطح انتظارات از دولت در کشور، تا حد تامین کننده حقوق کارمندان و کالا در بازار، دچار فروکاستگی شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵    
عصر ایران؛ پیام مخاطبان* همسان سازی حقوق از شما خواهش میکنم پیگیر همسان سازی حقوق نیروهای قراردادی طبق بخشنامه تاریخ 23 فروردین ماه 1400 باشید. حکم جدید افزایش 25درصدی حکم قبل هستش و خبری از همسان سازی نیست. امور اداری ادارات کل هم پاسخگو نیستند. امید ما به شما رسانه هاست. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان برنامه و بودجه گفت: ایران ایر باید پاسخگوی عدم پرداخت حقوق کارمندانش باشد، چرا که سازمان برنامه و بودجه مسئولیت و مجوزی برای پرداخت حقوق پرسنل این شرکت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه گذاری و امور شورا درباره حقوق کارمندان بازنشسته شهرداری توضیحاتی داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۳    
خرید میلیاردی سازمان تبلیغات اسلامی در حالی که پرداخت حقوق کارمندان این سازمان با مشکل مواجه شده، خبرساز شد!
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شماری از شرکت های بزرگ چینی از این پس حقوق کارمندان خود را با یوان دیجیتالی پرداخت می کنند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور مصوبه جدید دولت درخصوص اصلاحیه مصوبه ضریب حقوق سال 1400 کارمندان را ابلاغ کرد. به گزارشگروه اقتصادی اول فارس ، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، در ابلاغیه ای به سازمان برنامه و بودجه کشور _ سازمان اداری و استخدامی کشور مصوبه، هیئت وزیران را بلاغ کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس مصوبه جدید دولت درخصوص اصلاحیه مصوبه ضریب حقوق سال 1400 کارمندان را ابلاغ کرد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا، حامد مظاهریان از اصلاحیه نهایی تصویب نامه هیات وزیران در خصوص میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان ثابت و رسمی خبر داد و اظهارداشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، اصلاحیه مصوبه مربوط به تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری را ابلاغ کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به کارکنان اداری قوه قضاییه اعلام وصول شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از اعمال ضریب ریالی، مجموع مبلغ مندرج در حکم کارگزینی (قرارداد) کارکنان، نباید از مبلغ 35 میلیون ریال کمتر شود و باید مابه التفاوت آن با مبلغ 35 میلیون ریال، با عنوان "تفاوت تطبیق موضوع جزء (3) بند (الف) تبصره (12)" در احکام درج گردد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۰    
حقوق کارمندان در این شرکت آرژانتینی سه بار در سال در "جلسه تعیین حقوق" تعیین می شود که همه در آن شرکت دارند به جز کارکنان جدید که هنوز در دوره آزمایشی هستند. کارمندان یا نمایندگان آنها می توانند درخواست افزایش حقوق خود را مطرح کنند و بعد صریح و آشکار درباره آن بحث می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : اخیرا محمود کارگر امام جمعه آبدان استان بوشهر در اظهارنظری نسبت به حقوق کارگران و کارمندان اپل ابراز نگرانی و تاسف کرد. او گفته بود که اپل حقوق کافی نمی دهد و از کارگران خود بیگاری می کشد، اما دستمزدهای این غول فناوری چگونه است؟
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری امروز در جلسه هیات دولت بخشی از اظهارات خود را به میزان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان از جمله بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اختصاص داد و از افزایش 150 درصدی دریافتی حداقل بگیران خبر داد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: حقوق کارمندان از زمان آغاز کرونا تاکنون اضافه شده و کسانی که حقوقشان از چهار میلیون تومان کمتر بوده، 53 درصد به میزان حقوق آنان در سال 99 اضافه شد و کسانی هم که حقوقشان زیر 6 میلیون تومان بود، 45 درصد به میزان حقوقشان اضافه شد.
رئیس جمهور جزئیات دقیق افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال گذشته را اعلام کرد. بر این اساس از بهمن سال 98 تا مهر مهر سال 99 به طور متوسط 34 درصد حقوق اضافه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
جزئیات ضوابط اجرایی بودجه سال 1400 نشان می دهد پرداخت حقوق کارکنان دولت فقط با ثبت در سامانه پاکنا میسر خواهد بود که اطلاعات آن باید تا 20 اردیبهشت ثبت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز هیأت های امنا و هیأت های ممیزه وزارت علوم از اجرای همسان سازی حقوق و مزایای اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم با حقوق اعضای هیأت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت و همچنین تغییر تاریخ اجرای مصوبه افزایش 50 درصدی حقوق کارمندان دانشگاه های ...
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۹    
فروشگاه بزرگ آنلاین چینی به نام JD.com بعد از آزمایش موفقیت آمیز امکان خرید برخی اقلام با یوان دیجیتال، از تصمیم خود مبنی بر پرداخت حقوق کارمندانش با یوان دیجیتالی خبر داد. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
قاتم مقام وزیر علوم در بخشنامه ای اعلام کرد: سازمان برنامه و بودجه کشور با اصلاح تاریخ اجرای افزایش حقوق و مزایای اعضای غیر هیات علمی از تاریخ یک بهمن 99 به تاریخ یک اسفند 98 موافقت کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۵۵ سایت دیگر  
ضوابط اجرایی قانون بودجه نشان میدهد، طبق تبصره یک ابلاغ تخصیص و پرداخت سه ماهه دوم اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی مندرج در جدول 7 قانون و همچنین دستگاه های استانی، منوط به مبادله موافقتنامه ای هزینه ای است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۴    
شفقنا- یک منبع دولتی اعلام کرد: کابینه کویت به منظور کاهش حقوق و لغو پاداش و امتیازات کارمندان سازمان ها و نهادهای دولتی، با توجه به مشکلات مالی که دولت به دلیل پیامدهای بیماری همه گیر کرونا با آن روبه رو است، با این نهاد ها و سازمان ها گفتگو کرده است. ...