شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۱۳Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

شیرازه (shiraze.ir)

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مشارکت حداکثری در انتخابات 11 اسفند 1402 زمینه ساز یک انتخاب هوشمندانه و برگزیده شدن افرادی کارآمد و دارای برنامه به مجلس شورای اسلامی به عنوان رأس هرم قانون گذار برای سرعت بخشی به روند تحولی ایران ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دوره توانمندسازی خادمان کاروان های راهیان نور بسیج دانشجویی فارس با عنوان صراط نور برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۳    
در جریان برگزاری مراسم گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی یک واحد گلخانه هوشمند گل رز به مساحت 10 هزار مترمربع در شهرستان بیضا توسط جمعی از مسئولان این شهرستان مورد بازدید قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۳    
شهید مصیب جوکار سال 1328 در خانواده ای مذهبی و زحمت کش پا به عرصه حیات نهاد و تحصیلاتش را تا پایه ششم ابتدایی ادامه داد و در کنار تحصیل به کار کشاورزی و باغداری نیز پرداخت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموز اهل فیروزآباد فارس پس از کسب رتبه دوم در نهمین رویداد جهانی اربعین جایزه 800 یورویی خود را به انصارالله یمن هدیه کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۸    
12پروژه، عمرانی شهری و روستایی، تولیدی، کشاورزی با اعتبار 75 میلیارد و 500 میلیون تومان در سطح شهرستان استهبان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان همیاری شهرداری های فارس گفت: رسانه ها مدیرانی که فعال نیستند را به چالش بکشد و قطعاً امروز رسانه ها می توانند سازمان ها را شیشه ای کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی اوجی نزدیک به یک دهه می شود که با گروه سرود فرزندان ایران در جشنواره های مختلف سرود خوش درخشیده و آهنگ پاشو بیا ایران آنها همه نگاه ها را به سمت آنها خیره کرده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
هم زمان با دهه مبارک فجر دو طرح زیرساختی و یک طرح تولیدی در شهرک صنعتی آباده و یک طرح تولیدی در شهرک صنعتی استهبان است که برای بهره برداری از آنها مجموعاً 77 میلیارد تومان هزینه شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: 3 میلیون و 703 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در استان فارس هستند که از این تعداد از 146 هزار نفر رأی اولی هستند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت:در ارزیابی های سازمان امور مالیاتی کشور، اداره مبارزه با پول شویی و فرار مالیاتی اداره کل امور مالیاتی فارس رتبه سوم کشوری را کسب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حکومت اسلامی متعلق به امام علی (ع) و اولاد آن حضرت است و خیانت در این امانت خیانت به اسلام است، بنابراین این امانت را باید حفظ کنیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های متنوع فرهنگی هنری و ادبی، به مناسبت دهه مبارک فجر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهرم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
پیکر شهید اکبر زارع از شهدای حادثه نی ریز با بدرقه پرشور مردم خرامه تشییع شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۳    
شهید غلام حسین کیانی در وصیت نامه خود می گوید: ما پیروان امام خمینی (ره) فقط بندگان خدایم و دیگر در برابر هیچ قدرتی تسلیم نخواهیم شد و در آن هنگام هیچ آرزوی نداریم غیر از لقاءالله و غیر از پیشرفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۸    
محفل انس با قرآن با حضور استاد شاکرنژاد قاری بین المللی در شهرستان بوانات برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: لارستان دارای ظرفیت های تاریخی و گردشگری غنی است اما نتوانسته آن چنان که باید به یک مقصد گردشگری تبدیل شود و زیست بوم تاریخی لار نیاز به ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در همایش آیه های ایثار، با بیان اینکه مرهون پدران و مادران شهدا هستیم، بر تجلیل از خانواده شهدا به عنوان یک فرهنگ تصریح کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۸    
محرومیت و نداشتن شبکه فاضلاب در همسایگان شهرک سعدی این روزها دل هر رهگذری را به درد می آورد و مردم شهرک سعدی مسئولان را فرا می خوانند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۸    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز با تصریح اینکه یکی از مشکلات در حوزه حمل و نقل ریلی، تأمین واگن است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۳    
45 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشت و امروزه رسانه های مختلف داخلی و خارجی در حال پاسخ دادن به این سؤال هستند که بزرگ ترین دستاورد این انقلاب و تحول سیاسی عظیم در ایران سال 57 چیست؟
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: طی دو سال گذشته برنامه های شرکت توزیع نیروی برق شیراز بر سه اصل کاهش هزینه، افزایش بهره وری و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود استوار شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مربیان کبدی شیراز اعتقاد دارند این رشته پرافتخارترین رشته ورزشی ایران است ولی این رشته نیز مانند سایر رشته های ورزشی در استان فارس به شدت مغفول مانده است و از لحاظ امکاناتی و زیرساختی در مضیقه قرار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با اشاره به تلاش دشمن برای القای ناامیدی به جامعه و کاهش میزان مشارکت مردم در انتخابات گفت: انسجام، وحدت و حضور مردم در صحنه موجب عقب نشینی دشمنان می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دانشگاه های علوم پزشکی در سه تیپ یک، دو و سه در حوزه پژوهش و فناوری ارزشیابی و برترین های آنها معرفی شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس بخش عمده ای از روشنایی کمربندی شیراز تا شب عید نوروز تأمین خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۳    
شهید غلام رضا اسدالهی در وصیت نامه خود آورده است: از برادران و خواهرانم می خواهم که به دستورات امام گوش داده و عمل کنند و راه شهدا را ادامه دهند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 70 خانواده اقلیدی، چهارشنبه های هر هفته در پویش اطعام رضوی مشارکت می کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۳    
امام جمعه شهرستان اقلید گفت:مردم هستند که از نظر فرهنگی و اجتماعی در مدار و محور جامعه حضور دارند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: مسیر پرفروغ انقلاب اسلامی ادامه بعثت پیامبر (ص) است که تداوم آن به ظهور حضرت ولی عصر (عج) منتهی می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی استان فارس با صدور اطلاعیه ای، از شهادت یکی از مأموران مجروح حادثه تیراندازی اشرار مسلح در شهرستان نی ریز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۸    
این جدیدترین ادعای دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده در مورد حادثه 11 سپتامبر است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی فارس گفت: پس از عبور سامانه بارشی امروز (جمعه 13 بهمن ماه) کاهش دما استان را در بر می گیرد و خطر سرمازدگی محصولات کشاورزی وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استقرار امام خمینی در مدرسه علوی و تجدید بیعت هزاران نفر از مردم ایران با رهبر انقلاب اسلامی و شوق مردم برای دیدار با ایشان مهم ترین خبر 13 بهمن 1357بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۲:۴۸    
تربیت و اخلاق در یک خانواده مهدوی، با آرمان ها و نیز هدف مقدّس حضرت صاحب الزّمان (عج) هماهنگی دارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۸    
وقتی می گوییم پرچم سه رنگ، به یاد رشادت های مردانی می افتیم که برای دفاع از آن جان ناقابل خود را فدا کردند تا پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان در جهان با افتخار برافراشته شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی هنری سپاه فجر استان فارس از برگزاری همایش مثل مصطفی 2 خبر داد و گفت: در راستای نقش آفرینی و توانمندسازی شبکه فرهنگی هنری بسیج در انتخابات پیش رو و تحقق ایران قوی و حضور حداکثری مردم ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شیراز گفت: امنیت تردد دانش آموزان برای پلیس راهور بسیار مهم است و خط قرمز محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار فارس، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را سه شعار اصلی انقلاب دانست و گفت: آنچه که رسالت امروز همه ما مدیران است اینکه در جهت تحکیم شعار جمهوری اسلامی تلاش بیشتری انجام دهیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
پیکر پاک شهدای امنیت نیروی انتظامی شهید رضا شاهسونی و شهید علی شاهسونی در شهرستان نی ریز فارس تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش فارس گفت:70 هزار نفر در دو آزمون استخدامی جدید به عنوان معلم جذب آموزش وپرورش کشور خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهدا اعضای بدن جوان 35ساله در فیروزآباد به 3 بیمار نیازمند، جان دوباره بخشید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳    
جلسه شورای اداری شهرستان کوه چنار با موضوع تشریح برنامه های اجرایی در ایام الله دهه فجر در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی گفت: طرح های توجیهی اقتصادی شرکت های استان جهت تأمین مالی در این کمیسیون بررسی می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده فارس از آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری 86 پروژه راهداری استان با اعتباری بالغ بر 23 هزار و 450 میلیارد ریال خبر داد
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۸:۴۸    
شهید هاشمی در تاریخ 1336/08/02 در خانواده ای مذهبی در روستای جیان بوانات چشم به جهان گشود پدرش از روحانیون معتمد محل بود در اوایل انقلاب برپایی تظاهرات به شیراز می رفت و هرازگاهی به بوانات باز می گشت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه قیروکارزین از برگزاری بیش از 180 عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دهه فجر فرصت مناسبی برای بازخوانی آرمان های والای انقلاب، دستاوردهای نظام اسلامی، نقش امام در احیا دین مقدس اسلام و کرامت ملت ایران به نسل جوان است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان فارس از برگزاری سومین همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی به میزبانی شهر شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته مساجد و بقاع متبرکه ستاد دهه فجر استان فارس گفت: مراسم های دهه فجر با بزرگداشت 12 بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام راحل (ره) به میهن اسلامی آغاز خواهد شد و اصحاب مساجد با بنیان گذار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار کلان شهر شیراز گفت:امروز شهرداری بار خیلی از دستگاه های اجرایی را به دوش می کشد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: هر کجا و در هر حوزه و عرصه ای که در کشور شاهد پیشرفت بوده ایم علت آن حضور مردم، گروه های مردمی و گروه های جهادی در میدان بوده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۸    
استاندار فارس گفت: هم زمان با دهه مبارک فجر، یک هزار و 581 پروژه عمرانی در حوزه های مختلف با اعتباری افزون بر 350 هزار میلیارد ریال در این استان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سپیدان از افتتاح و کلنگ زنی 51 پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وقایع ورزشی 11 بهمن در استان فارس را در شیرازه بخوانید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه فجر، آmین نواختن زنگ انقلاب امروز، 11 بهمن ماه به صورت هم زمان در مدارس استان فارس برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه جهرم از برگزاری بیش از 800 برنامه به مناسبت ایام الله دهه فجر با شعار محوری جشن ملی، مشارکت پرشور و آینده روشن در شهرستان جهرم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در ایام الله مبارک فجر 103 طرح عمرانی و اشتغال زا با مجموع سرمایه گذاری 13 هزار و 560 میلیارد و 452 میلیون ریال در زیر بخش های مختلف بخش کشاورزی این استان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته با بالارفتن قیمت ارز، بازار طلا و سکه نیز از سقف تاریخی عبور کردند؛ هرچند در ادامه با کاهش قیمت دلار ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
با وجود آثار شناخته شده دخانیات بر سلامت قلب و دردسترس بودن راه حل هایی برای کاهش مرگ ومیرهای مرتبط، اکثر مردم آگاهی کافی در مورد اینکه دخانیات یکی از علل اصلی بیماری های قلبی عروقی است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس بر لزوم اصلاح کانال های انتقال آب به باغ ها و زمین های کشاورزی تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
چو هیون وو، دروازه بان کره جنوبی، با مهار دو پنالتی، ستاره کره جنوبی در دیدار با عربستان بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه در فارس توسط بسیج دانشجویی این استان راه اندازی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۸    
شهید عبدالرضا مصلی نژاد در جبهه درحالی که فیلم بردار جنگی بود مسئولیت محور عملیاتی لشکر 33 المهدی (عج) برعهده داشت. سرانجام در 24 دی ماه سال 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
لحظاتی پیش زمین لرزهای به بزرگی 3.3 ریشتر استان فارس - حوالی شیراز را لرزاند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۷:۴۸    
برخی از مردم شهر کوهنجان طی تماس های متعدد با پایگاه تحلیلی خبری شیرازه اعتراض خود را نسبت به اقدام مرکز بهزیستی این شهر مبنی بر راه اندازی مرکز اقامت میان مدت (اردوگاه ترک اعتیاد) در مجاورت سه ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۵۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار حدود هزار نفر از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان با اشاره به ظرفیت و توان کاملاً مؤثر بخش خصوصی برای تحقق اهداف کلان اقتصادی، حمایت دولت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم خواست تا در راهپیمایی 22 بهمن هر یک با عکس یک شهید و پرچم حضور یابند تا یاد شهدای میهن اسلامی فراموش نشود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به مناسبت دهه مبارک فجر و در راستای تکریم مودیان مالیاتی، در بخشنامه ای شرایط و میزان بخشودگی جرایم مالیاتی و عوارض و جرایم عدم انجام تکالیف را به مدیران کل امور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس حفاظت محیط زیست بوانات گفت: یک گروه سابقه دار که در بوانات، حیوانات وحشی را شکار کرده بودند، بازداشت شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس برنامه های دهه فجر در دانشگاه های این استان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
فرماندار شیراز با بیان اینکه در انتخابات پیش رو این شهرستان دارای 875 شعبه اخذ رأی خواهد بود، گفت: از این شعب، تعدادی مربوط به اقلیت های مذهبی هستند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۸    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس از افتتاح جام پرچم و جام یاری گران زندگی در سالن شهید دستغیب شیراز در دهه فجر 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۳    
شهرستان فسا تولد غیور مردی دیگر به نام محمدرضا را به یاد دارد که در تاریخ 1334/07/01 در شهرستان فسا در خانواده ای با ایمان به دنیا آمد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۸    
گسترش و نفوذ روزافزون رسانه های اجتماعی، در کنار فرصت هایی نظیر تسهیل فرایند ارتباطات و گردش سریع اطلاعات، تهدیدهای قابل توجهی را نیز به همراه داشته است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۸۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فارس از شهادت 2 پلیس در فارس خبرداد و گفت:بامداد امروز در تیراندازی قاچاقچیان مسلح ناشناس به سمت پلیس، 2 نفر شهید و 4 نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی فارس در جلسه هم اندیشی با تشکل های حرفه ای واحدهای اقامتی فارس شرکت در نمایشگاه را از تاکتیک ها و ابزار کارآمد مارکتینگ و بازاریابی برشمرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جام ملت های آسیا اگر چه ستارگان بسیار زیادی دارد؛ اما برخی از بازیکنان انتظارات را برآورده نکرده اند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به سیر صعودی پخش شیرخشک توسط شرکت های پخش به داروخانه ها خبر داد و گفت: از فروردین ماه سال جاری تا دی ماه امسال توزیع شیرخشک سیر صعودی داشت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: این استان توانسته است رتبه اول امنیت سرمایه گذاری را کسب کند و همچنین از لحاظ تعداد شغل، بیشترین شغل را ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: دهه مبارک فجر، دهه آشناکردن نسل جوان با ارزش های والای انقلاب و یادآور عظمت ملت و خون های پاک شهدا، شجاعت ایثارگران و تدابیر امام راحل (قدس سره) است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه برای اجرای پروژه بزرگ مقیاس بزرگراه استوار 22 هکتار زمین کشاورزی تملک شده بود ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از افتتاح و کلنگ زنی 10 پروژه به ارزش 313 میلیارد تومان در دهه فجر خبر داد و گفت: کلنگ زنی 6 سالن ورزشی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر به واکنش رسانه ای و اظهارنظر عده ای از ایرانیان به آنچه در کشور می گذرد نگاه کنیم، به یک اخلاق زشت مگسی برخورد می کنیم که جای بسی تأمل و تعجب دارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه سروستان، از اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی بصیرتی تبیینی در دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن ارزیابی مثبت فرایند سوخت رسانی در استان هدف از حضور اعضا هیئت مدیره در مناطق را کمک به رفع چالش ها و بهبود کمی و کیفی زیرساخت های سوخت رسانی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس با بیان اینکه نصب کنتور و تجهیزات اندازه گیری برای مدیریت و پایش برداشت از منابع زیر زمینی با اولویت در استان فارس دنبال می شود گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۷۵ سایت دیگر  
از اولین تصویر سینا مهراد و پردیس احمدیه در فیلم سینمایی دو روز دیرتر به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی محسن شیرازی، رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۳    
اجلاسیه شهدای اطلاعات امروز 9 بهمن ماه با حضور خانواده های شهدای اطلاعات استان فارس در شیراز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
هم زمان با برگزاری اجلاسیه شهدای اطلاعات سپاه و بسیج، برای نخستین بار یادداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص شهدای واحد اطلاعات و عملیات منتشر می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کاروان سرای میان کتل کازرون یادگار دوران صفویه در گیرودار کارهای اداری و سنگ اندازی ها و وعده های پوچ به حال خود رها شده و به تدریج رو به نابودی و در حال محو از صفحه تاریخ است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: دستگاه های اجرایی و شهرداری باید تلاش کنند به جای کار روزمره ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدتقی محرابی دانش آموز پایه دوازدهم رشته انسانی مدرسه نمونه دولتی امام رضا در شهرستان فیروزآباد است که در رویداد جهانی جایزه اربعین در بخش سفرنامه رتبه دوم را کسب و پس از دریافت جایزه 800 یورویی آن ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
زائران برای نماز جماعت به طرف شبستان امام خمینی حرکت می کنند؛ اما پسر جوان، گوشه ای از صحن به مناجات می ایستد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۰۳    
فرماندار شهرستان مرودشت گفت: جرئت می توان یکی از آسیب های مهم انتخابات بخصوص در مناطق سنتی را رأی دادن بر اساس تعصبات قومیتی دانست این خیانت به خود و دیگر رأی دهندگان است که رأی خود را بر اساس نسبت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: محله اسلامی سازی باید با خانه های ایرانی ایجاد شود نه قوطی کبریت های هوایی که از سبک زندگی اسلامی - ایرانی عبور می کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۷    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: سال گذشته مشکلاتی را در حوزه تأمین سمعک و تست قند خون داشته ایم که مشکلات برطرف شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه عدم بازپرداخت حقوق معادن به استان باعث کاهش انگیزه فعالیت معادن استان خواهد شد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های دانشجویی خواستار ورود جدی تر امام جمعه شیراز به مطالبه گری از مسئولان شهر و استان شدند و در مقابل ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیران هنرستان های شهرستان جهرم در دیدار و گفتگو با امام جمعه جهرم از نبود دانشکده فنی و حرفه ای در این شهرستان گلایه کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...