یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۱۱May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اداری و استخدامی»

اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با راه اندازی سامانه ای مردم می توانند از کارمندان ادارات دولتی که حقوق شهروندی شان را رعایت نکرده اند، شکایت کنند،
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: یک پیش نویس لایحه ای هم در حوزه عادلانه سازی حقوق و دستمزد تهیه شده که اگر در هیئت وزیران بحث شود و جمع بندی صورت بگیرد، می تواند به عنوان یک موضوع در ماه های آینده پیگیر شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان اداری و استخدامی امروز دوشنبه در حاشیه همایش ملی بهره وری ایران در گفت وگو با ایرنا گفت: بیش از 10هزار بنگاه راکد در دولت سیزدهم احیا شده است که احیا این میزان بنگاه غیرفعال اقدام بزرگی در بخش بهره وری بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان بهره وری ایران و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، برگزیدگان طرح های رویداد نوآوری بهره ور و مسابقه بهجام مورد تقدیر قرار گرفتند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رتبه بندی در روز 16 اسفندماه سال 1400 از سوی رئیس مجلس به دولت و 23 اسفندماه 1400 از سوی رئیس جمهور به وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه وبودجه و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد و اینگونه ابراهیم رئیسی به وعده خود عمل کرد
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی تصریح کرد: آیت الله رئیسی بت تجمل، تنبلی و پشت میز نشینی را شکست و هر کسی که بخواهد رئیس جمهور شود باید در این تراز حرکت کند.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۴    
ایران پرس: رئیس سازمان اداری و استخدامی درهمایش ملی بهره وری ایران، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهوری و همراهانش، با بیان اینکه سیدابراهیم رئیسی بر برگزاری این جلسه تاکید داشتند، گفت: بیش از 10هزار بنگاه راکد در دولت سیزدهم احیا شده است که احیا این میزان بنگاه غیرفعال اقدام بزرگی در بخش بهره وری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: بیش از 10هزار بنگاه راکد در دولت سیزدهم احیا شده است که احیا این میزان بنگاه غیرفعال اقدام بزرگی در بخش بهره وری بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر : درپی شهادت رئیس جمهور و همراهانش و برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهدا، رئیس سازمان اداری و استخدامی اعلام کرد: تصمیم دولت بر این شد که تعطیلی نداشته باشیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۵    
در حالی که تصور می شد، پس از قطعیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش، کشور تعطیل شود میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور ایران و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور آب پاکی روی دست همه ریخت و برای عدم تعطیل رسمی به این مناسبت نیز توجیهات جالبی آورد. اظهارات لطیفی را می بینید و می شنوید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور داری و استخدامی گفت: ️ سه سناریو برای سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور در نظر داشتیم و قرار بود تعطیلی نداشته باشیم. ️ مشی رئیس جمهور این بود که یک روز هم کار مردم روی زمین نماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: از دیروز جلسات هیأت دولت در حال برگزاری است و در این جلسه اعلام شد که بنا بر این است که کار نباید تعطیل نشود و هیچ کس نباید خدمت گذاری به مردم را متوقف کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، میثم لطیفی، معاون رئیس جمهور شهید و ، طی پیامی، شهادت دکتر آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت. متن کامل پیام رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به این شرح است: ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کشاورزی، مردمی ترین بخش فعالیت اقتصادی در کشور است طوری که 95 درصد از تولیدات بخش کشاورزی از سوی 4 میلیون و 200 هزار بهره بردار بخش خصوصی انجام می شود . ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی پیامی، شهادت دکتر آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میثم لطیفی؛ معاون رئیس جمهور شهید و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی پیامی، شهادت آیت الله رئیسی؛ رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
طی همکاری فشرده سازمان اداری و استخدامی کشور با وزارت جهاد کشاورزی، سند ارتقای بهره وری زیرمجموعه های این وزارتخانه تدوین و ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر دستگاه های اداری و اجرایی ساختار مناسبی برای انجام ماموریت های قانونی خود داشته باشند، شاهد شکوفایی بیشتر عملکرد آن دستگاه در پیشبرد اهداف سازمانی خواهیم بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت : دو روز تعطیلی در هفته می تواند گامی مثبت در جهت ارتقای کیفیت کار، افزایش رضایت کارکنان و شهروندان و بهبود کارایی نظام اداری کشور باشد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۳    
سازمان اداری و استخدامی کشور، گزارش ارزیابی راهبردی کشور را با احصای شاخص های بین المللی در 16 محور و در مقایسه با سایر کشورهای منطقه و جهان منتشر کرد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۳    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: این نمایشگاه بستری برای تعامل بین ناشران کشورهای مختلف، به ویژه کشورهای جهان اسلام است و تبادل تجربیات بین آن ها می تواند به خلق آثاری ارزشمند در حوزه های مختلف منجر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۰    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: مشاغل روابط عمومی دستگاه های اجرایی، طبقه بندی می شوند. رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و بین الملل سازمان اداری و استخدامی کشور هم گفت: دولت سیزدهم برای نخستین بار در کشور ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان اداری و استخدامی کشور، 27 اردیبهشت ماه، مهدی مشفق؛ رئیس حوزه ریاست، روابط عمومی و بین الملل این سازمان با اعلام خبر طبقه بندی مشاغل روابط عمومی های دستگاه های اجرایی کشور گفت: روابط عمومی در حوزه مدیریتی، فاقد شغل بود و در طراحی مشاغل ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دفترچه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور منتشر شد و متقاضیان از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 تا پایان روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 فرصت دارند در این آزمون، به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش مهارت های تحول دیجیتال، از اعطای مجوز های آموزشی سازمان اداری و استخدامی کشور به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، خبر داد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
با تصویب مجلس سازمان اداری و استخدامی کشور موظف شد متناسب با تغییرات فناوری و در شرایط اضطرار، ساعت کار و نحوه ارائه خدمت و تقویم آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی را تهیه کرده و به تصویب هیات وزیران برساند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
با تصویب مجلس سازمان اداری و استخدامی کشور موظف شد متناسب با تغییرات فناوری و در شرایط اضطرار، ساعت کار و نحوه ارائه خدمت و تقویم آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی را تهیه کرده و به تصویب هیات وزیران برساند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۳    
سایت جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir دفترچه آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور را بارگزاری کرده است، زمان برگزاری این آزمون مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
شورای عالی انقلاب فرهنگی، اساسنامه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور را ابلاغ کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دومین پیش رویداد همایش ملی بهره وری ایران 1403، با موضوع ارزیابی بهره وری شرکت های دولتی با حضور میر سامان پیشوائی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران؛ محمد جواد شریفی زاده، معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی؛ سعید شوال پور، معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور؛ محمد روح الامینی ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مصوبه مصوب جلسه 1403.02.16 هیات وزیران درخصوص اصلاح تصویبنامه موضوع تعیین ضریب حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، قضات و ... طی نامه شماره 28579 در تاریخ 1403.02.22 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معلمان مهرآفرین از بلاتکلیفی وضعیت تبدیل استخدامی خود گلایه دارند. سخنگوی وزارت آموزش و پرورش این وعده را داده است که رایزنی با سازمان اداری و استخدامی برای صدور کد استخدام معلمان مهرآفرین ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پروژه استقرار مدیریت دانش در شرکت آب منطقه ای قزوین با محوریت نظام نامه مدیریت دانش دستگاه های اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور و راهنمای مستندسازی تجارب در صنعت آب و برق، توسط معاونت برنامه ریزی و با همکاری سایر معاونت ها و کلیه مدیریت های در این شرکت آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی و از تمدید ثبت نام آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین در این استان خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای هم استانی ها و پیگیری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و همکاری سازمان اداری و استخدامی کشور این آزمون تمدید شد و تاریخ دقیق آن متعاقباً اعلام می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،در این بازدید مدیر کل دفتر هماهنگی و پیگیری سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن گفت و گو با کارکنان شعب فعال و ادغامی موسسه نور درباره شرایط شغلی آنها، چگونگی استقرار و تعیین تکلیف کارکنان این موسسه در بانک ملی ایران را مورد بررسی قرار داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال های 1402 و 1403 با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه حدود 200 هزار ردیف استخدامی برای جذب نیروی آموزش و پرورش منظور شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایران اکونومیست ، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه 5 اردیبهشت امسال هیأت وزیران در خصوص آیین نامه اجرایی قانون نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس مصوب 1401 مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت اطلاعات، وزارت دادگستری و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
روح الله دهقانی فیروزآبادی گفت: در شرایط کنونی منتظر یک مصوبه هستیم تا سپس به نحو جدی تری در حوزه جذب نخبگان موضع گیری کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری به شکایت مطرح شده توسط تعدادی از مستخدمان دولت علیه سازمان اداری و استخدامی کشور، شورای حقوق و دستمزد و شورای توسعه سرمایه انسانی رئیس جمهور در مورد مقرره ای که این ترمیم حقوق را در سایر مولفه های پرداختی بدون تاثیر ذکر کرده بود رسیدگی کرد.
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: دریافت هدیه در مقابل انجام وظایف مرتبط با شغل کارمندان دستگاه های اجرایی از قبیل امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس قانون ممنوع است. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: زمینه و ظرفیت های لازم از طریق بنیاد ملی نخبگان برای جذب ایرانیان خارج از کشور در دستگاه های اجرایی و به خصوص کسانی که در سطوح عالی در دانشگاه ها هستند، فراهم و پیش بینی شده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علی فرهادی گفت: افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان تصویب می شود چرا که سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه با آن موافق هستند که با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند چرا که نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
علی فرهادی گفت: افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان تصویب می شود چرا که سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه با آن موافق هستند که با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند چرا که نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اظهارات معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش، گرچه رایزنی بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی در خصوص تبدیل وضعیت معلمان خرید خدمات آموزشی به قرارداد معین انجام شده اما تا لحظه این پیگیری به نتیجه نرسیده است و از طرفی مجوز جذب حدود 20 هزار نیروی خدماتی و سرایداری برای ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: دریافت هدیه در مقابل انجام وظایف مرتبط با شغل کارمندان دستگاه های اجرایی از قبیل امتیاز، تسهیلات، حق مشاوره، هدیه و موارد مشابه از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی بر اساس قانون ممنوع است. ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و کارگزینی کارکنان اداری قوه قضائیه از صدور احکام افزایش حقوق سال 1403 کارمندان رسمی، پیمانی و قراردادی قوه قضاییه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۵    
نخستین جلسه مهداده به ارائه طرح هوشمندسازی توزیع یارانه آرد و نان در مرکز نوآوری سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: حدود 400 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند و تا نیمه خرداد نتایج آن اعلام و اول مهر این افراد در دستگاه های اجرایی مشغول به کار می شوند. ...