یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۹:۵۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «منابع انسانی»

میزان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – به همت معاونت منابع انسانی نشست نقد آراء قضایی با حضور رئیس کل دادگستری مازندران برگزار شد. در این نشست که با هدف ایجاد رویه های واحد قضایی و اتقان ارا برگزار گردید، رییس کل دادگستری استان مازندران، معاونین رییس کل، قضات دادگاه تجدیدنظر و کیفری یک استان حضور داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شهرداری بندرعباس گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 400 نفر در این مجموعه به این بیماری مبتلا شده اند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه هر سازمانی خواند و با تأکید بر لزوم تدوین و سپس اجرای برنامه های عملی از سوی دستگاه ها برای تحقق راهبرد کارآمدی گفت: باید در سایه قانون مداری، جلب رضایت مردم و تکریم آنان، بر نشاط و امیدواری جامعه بیافزاییم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با حضور در یکی از حوزه های امتحانی از روند برگزاری آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال 99 بازدید کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۰    
آزمون سراسری قضاوت سال 1399 با حضور معاون منابع انسانی قوه قضاییه و جمعی از مدیران قضایی کشور در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۰    
معاون منابع انسانی قوه قضاییه: چنانچه شرکت کنندگان در مراحل آزمون های شخصیت شناسی و روانشناسی اعتراض داشته باشند، مجددا بررسی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه امروز صبح با حضور در دانشگاه امیر کبیر تهران فرایند برگزاری آزمون عمومی تصدی منصب قضا را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۰    
معاون قضایی رئیس کل و معاون منابع انسانی دادگستری استان البرز با تاکید بر استقلال کانون وکلا و به رسمیت شناخته شدن این استقلال توسط قوه قضائیه گفت: اداره کل جدید بر حوزه مقابله با فساد و نظارت های مغفول مانده تمرکز خواهد داشت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حضور ویدئو کنفرانسی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی نشست هیات رئیسه ورزش های ناشنوایان استان خراسان رضوی برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۲    
مدیر منابع انسانی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی مشروط به تدوین و تصویب نمودار جدید سازمانی این شرکت پتروشیمی بوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۸    
علی پیروزمنش معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب بازدید کرد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مهندس یوسف عرفانی نسب ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، مهران مامقانی نژاد به عنوان سرپرست جدید معاونت منابع انسانی و تحقیقات این شرکت منصوب شد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۰    
در جلسه شورای فرهنگی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن اشاره به تصویب دستورالعمل این شورا در وزارت راه و شهرسازی، اعضا بر هماهنگی و انسجام و نیز وحدت رویه در برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کردند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل بهزیستی لرستان در حکمی اکبر عادلی را به عنوان معاون پشتیبانی بهزیستی لرستان منصوب کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست فرزین مینو معاون توسعه منابع انسانی وزارت نفت اقدامات این معاونت در خصوص کارکنان نفت تشریح شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه انسان توسعه یافته می تواند آبادانی و موفقیت را رقم بزند، گفت: توسعه یافتگی یک منطقه به معنای توسعه منابع انسانی است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۲    
نشست برخط مجازی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پرسنل اداره کل کانون استان تهران 29مهر برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله رسول فلاحتی، فقدان منابع انسانی در تراز انقلاب اسلامی را بزرگ ترین مانع و آسیب راه انقلاب عنوان کرد و گفت: تداوم انقلاب اسلامی روحیه جهادی می خواهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۸    
ایلام- معاون توسعه و منابع انسانی سازمان عشایری کشور با اشاره به اینکه 625 پروژه آبرسانی برای عشایر کشور در حال اجرا است، گفت: 38 درصد جمعیت عشایری کشور از آب آشامیدنی بهره مند نیستند.
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور خرید سامانه مدیریت منابع انسانی و حقوق دستمزد اقدام به برگزاری مناقصه کرده است. که شرح و جزئیات آگهی مناقصه در زیر درج شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، با تاکید بر برگزاری هر چه بهتر آزمون جامع مهارت آموزان در آذر ماه سال جاری اشاره کرد آزمون اصلح تضمینی برای کیفیت مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان تامین اجتماعی استان کرمان در جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه استان، نحوه خدمت رسانی به بیماران کرونایی در مراکز درمانی، مدیریت منابع انسانی و تامین دارو و تجهیزات پزشکی را تشریح کرد و بر تداوم آمادگی و خدمت رسانی مراکز درمانی کرمان به بیماران کرونایی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توسعه و منابع انسانی سازمان عشایری کشور گفت: 25 درصد گوشت قرمز مورد نیاز کشور توسط جامعه عشایر تامین می شود و برنامه هایی برای افزایش میزان تولید آن در دست اقدام است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
نماینده شهردار و دبیر هیات مرکزی گزینش شهرداری تهران بر استفاده حداکثری از توانمندی های منابع انسانی تاکید کرد و گفت: عدم استفاده از توانمندی های منابع انسانی مصداق بارز اسراف است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۲    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با تاکید بر سرد شدن هوا و شیوع بیماری در استان خواستار تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی در اداره کل توسط همکاران شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۱    
حسین نوحی معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل طی ابلاغی از خدمات و زحمات ابوالفضل تشرفی در سمت رئیس اداره مالی استان تقدیر و طی حکمی علی اکبر فیض را به سمت سرپرست اداره امور مالی بهزیستی استان منصوب کرد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: پیگیر تخصیص اعتبار مورد نیاز جهت اتمام طرح بزرگراه ارومیه - سرو به ارزش 300 میلیارد ریال هستیم تا روند اتمام این محور مهم بین المللی سرعت بگیرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس روز سه شنبه گفت تا زمانی که وی رئیس جمهور است، این ملت است که تصمیم گیری می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: این استان در ساماندهی نیرو ی انسانی کارنامه قابل قبولی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
منصوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سمنان با تاکید بر اینکه پژوهشها باید مسئله محورباشد ، گفت: پژوهش ها با رویکرد حل مسائل و با بررسی دقیق واقعیت جامعه باشد .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۰    
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در حکمی علی عشاقی آغبلاغ مشاور اجرایی خود را به عنوان مدیر کانون ارزیابی و توسعه شایستگی های عمومی مدیران وزارت راه و شهرسازی، منصوب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای اعلام کرد: پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 98 قوه قضاییه پرداخت خواهد شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه و نیز مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از مجموعه فرهنگی و ورزشی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بازدید کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی تازه ترین ها ، دی ماه سال 97 شورای اسلامی شهر تهران لایحه اصلاح ساختار شهرداری را تصویب کرد و قرار شد شهرداری ظرف مدت شش ماه لایحه را ارائه دهد تا وضعیت شهرداری سر و سامان گرفته و بسیاری از موازی کاری ها برطرف شود ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سیروس نظریان آزاد از انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری کووید-19 در شهرداری منطقه 12 از نخستین روزهای شیوع این بیماری خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی دستیابی به موفقیت های عرصه پژوهش و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی را نشانه شکست غرب در ایجاد موانع برای جلوگیری از پیشرفت نظام اسلامی دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
طلائی مقدم گفت: قدر منابع انسانی شهرستان را بدانید و به راحتی همدیگر را تخریب نکنید باید منابع انسانی شهرستان را حفظ کنیم و اگر نقطه ضعفی وجود دارد با کمک هم آن را حل کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۱    
با حکم معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری به عنوان دبیر سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی حرفه ای منابع انسانی دوره ی ابتدایی کشور منصوب شد. ...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی در شورای هماهنگی راه و شهرسازی آذربایجان غربی، به کارگیری نیروهای بومی را گام اول در توسعه منابع انسانی برشمرد و بر ساماندهی، پالایش نیروها و پشتیبانی از منابع انسانی تأکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی شهرداری نسیم شهر از راه اندازی سامانه نامگذاری معابر خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، گفت: با تصویب شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی قانون بومی گزینی در آزمون های استخدام رسمی به صورت شهرستانی اجرا می گردد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 98 سازمانهای استانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مفتخر به کسب رتبه دوم در کشور شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۵    
ایرنا- یاسوج- محمود غفاری معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در سفر به کهگیلویه و بویراحمد با استاندار دیدار و از محور های ارتباطی یاسوج- سی سخت و پاتاوه - دهدشت بازدید کرد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
روشن ضمیر مدیرکل منابع انسانی وزارت کشور با اشاره به تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی امسال از 9 آبان ماه به 6و 7 آذرماه گفت: با توجه به اصلاح قانون خدمات کشوری در مجلس و در راستای جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان بومی ...
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، این واژه کلاهبردار درباره سیدمحمدهادی طلوعی از کجا آمده است؟ کلاه بردار صفتی است که به محض پیش آمدن نام افراد موفق و مشهور و خصوصا کارآفرینان جوان و موفق ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۹    
صبح روز بیست و هشتم مهرماه به مناسبت بزرگداشت هفته تربیت بدنی مراسم تجلیل و قدردانی از دفتر تربیت بدنی و فوق برنامه بهزیستی استان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و معاون پشتیبانی و منابع انسانی سید مهدی خدمت بین دانا ، مسئول روابط عمومی حجت الاسلام حمید نادم ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: همایش ملی مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد ریسک های منابع انسانی، روز 30 دی ماه سال جاری در تهران برگزار می شود. به گزارش اقتصادتهرن به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، با توجه به اهمیت موضوع منابع انسانی در صنعت بیمه و با هدف اعتلای علمی کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت :با ارزش ترین و استراتژیک ترین سرمایه یک سازمان، منابع انسانی است از شناسایی، استخدام، پرورش، انتخاب و نگهداری در این حوزه جای میگیرد .