دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۲۲Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل گمرک»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کل گمرک از افزایش 57 درصدی حجم تجارت خارجی بدون نفت ایران در 3 سال خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴    
رئیس کل گمرک از افزایش 57 درصدی حجم تجارت خارجی بدون نفت ایران در 3 سال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: تجارت بدون نفت ایران از 74 میلیارد دلار در سال 1399 به 116 میلیارد دلار در سال 1402 رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل گمرک ایران از رشد 40 درصدی صادرات غیرنفتی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: تجارت بدون نفت ایران از 74 میلیارد دلار در سال 1399 با 57 درصد افزایش به 116 میلیارد دلار در سال 1402 رسیده است.
بیش از دو سال از مطرح شدن بحث واردات خودرو می گذرد و از اواخر سال 1401 نیز ثبت نام از متقاضیان خودروهای وارداتی در دستور کار قرار گرفت. چقدر خودرو وارد کشور شده و دورنمای خودرودار شدن این متقاضیان چگونه است؟
می متالز - آئین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی شرکت فولاد مبارکه سه شنبه 22 خردادماه با حضور سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک کشور و محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۱    
محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران که عملکرد سوال برانگیزی داشته است آمارهایی منتشر می کند که نشان می دهد در این نهاد مهم اوضاع مناسبی حاکم نیست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آئین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی شرکت فولاد مبارکه سه شنبه 22 خرداد ماه با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک کشور و محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه برگزار شد. (عکاس: یوسف اکبری)
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: آیین افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی فولاد مبارکه روز سه شنبه 22 خردادماه با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد رضوانی فر، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه و رسول کوهستانی پزوه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۵    
رئیس کل گمرک کشور گفت: خواسته رئیس جمهور تسهیلگری، روان سازی و مهیا کردن شرایط برای فعالیت های اقتصادی بود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: افتتاح طرح توسعه گمرک اختصاصی فولاد مبارکه اتفاق میمون و مبارکی است و امیدوارم بتوانیم طی ماه های آینده مدل موفق فولاد مبارکه در ایجاد گمرک اختصاصی را به سایر حوزه های بزرگ تولیدی و صنعتی کشور تعمیم دهیم.
مجله ماشین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۷    
رئیس کل گمرک ایران از ورود بیش از 12 هزار دستگاه خودروی سواری نو به کشور در 5 ماهه نخست سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عصر خودرو- رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری در محوطه های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۸۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در گزارش جدیدی آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور را تشریح کرد و با اعلام اینکه هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری در محوطه های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۹   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در گزارش جدیدی آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور را تشریح کرد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران جزئیات فعالسازی گوشی های جامانده در طرح ریجستری را توضیح داد. او اعلام کرد که برای فعالسازی گوشی های جامانده، کاربران باید مراحلی را دنبال کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران از شروع ثبت گمرکی گوشی های وارداتی به شکل مسافری خبر داد.
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: جاماندگان ثبت موبایل و ریجستری از امروز می توانند گوشی های خود را ثبت نهایی کنند.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: افرادی که تاکنون موفق نشده اند این فرآیند را تکمیل کنند، می توانند برای ثبت گوشی های خود اقدام کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۹    
محمد رضوانی فر مدیر امام صادقی دولت سیزدهم و رئیس کل گمرک ایران با شرکت دو رگه مدیران خودرو به راهبرد سکوت در "رها بودگی" دولت ادامه می دهند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با موافقت وزیر نفت امکان صادرات فرآورده های اصلی نفتی از گمرک برای اشخاص حقیقی احیا شد. عصراقتصاد: در مکاتبه اواخر اردیبهشت ماه امسال فلاحتیان معاون برنامه ریزی وزیر نفت با رئیس کل گمرک در خصوص مجوز صادرات به خریداران بورسی از شرکتهای پالایش نفت دارای مجوز از وزارت نفت آمده است؛ ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل گمرک ایران با اشاره به اینکه در سال1402،تعداد بخشنامه های مرتبط با تجارت خارجی حدود 53 درصد کاهش پیدا کرد، گفت: 1.2 میلیون تن کالا دچار ماندگاری شده که این عدد نسبت به سال های گذشته که شاهد ارقام 3.5 تا 4 میلیون تن بوده ایم کاهش یافته است.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۳    
در مکاتبه اواخر اردیبهشت ماه امسال فلاحتیان معاون برنامه ریزی وزیر نفت با رئیس کل گمرک در خصوص مجوز صادرات به خریداران بورسی از شرکتهای پالایش نفت دارای مجوز از وزارت نفت آمده است؛
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۰    
به گفته رئیس کل گمرک ایران، ارزش مبادلات تجاری ایران با کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی در دو ماهه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل با افزایش 14 درصدی به 9.2 میلیارد دلار رسید.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران، گفت: در خصوص واردات گوشی تلفن همراه، بر اساس مصوبه اول خرداد هیئت دولت ابلاغ شد در ضمائم آن، در ردیف 226 ...
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
حجم مبادلات تجاری ایران با 15 کشور همسایه در دو ماهه امسال به 9.2 میلیارد دلار رسید. از این عدد 4.9 میلیارد دلار سهم صادرات ایران است که حدود 25 درصد افزایش را نشان می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم : رئیس کل گمرک ایران در مکاتبه ای با رئیس سازمان توسعه تجارت که زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، خواستار رفع ابهام و تعیین تکلیف در خصوص مصوبه پیشنهادی سازمان توسعه تجارت برای ممنوعیت واردات گوشی های تلفن همراه هوشمند با برند تجاری اپل شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،گمرک ایران امروز دوباره در نامه ای به رئیس سازمان توسعه تجارت خواستار رفع ابهام و تعیین تکلیف در خصوص مصوبه پیشنهادی سازمان توسعه تجارت برای ممنوعیت واردات گوشی های تلفن همراه هوشمند با برند تجاری اپل شد ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۳    
ساعت 24 - رئیس کل گمرک ایران در مکاتبه ای با رئیس سازمان توسعه تجارت که زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، خواستار رفع ابهام و تعیین تکلیف در خصوص مصوبه پیشنهادی سازمان توسعه تجارت برای ممنوعیت واردات گوشی های تلفن همراه هوشمند با برند تجاری اپل شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک خواستار رفع ابهام برای ممنوعیت واردات آیفون شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۹    
رئیس کل گمرک گفت: همچنان واردات تلفن همراه هوشمند با نشان تجاری اپل ممنوع است و در صورت لغو ممنوعیت آن، سود بازرگانی آن به میزان 96 درصد خواهد بود. وی همچنین از امکان فعالسازی گوشی های جامانده در طرح رجیستری (فرایند ثبت گوشی همراه) از 20 خرداد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک در نامه به رئیس سازمان توسعه تجارت خواستار رفع ابهام و تعیین تکلیف در خصوص مصوبه پیشنهادی سازمان توسعه تجارت برای ممنوعیت واردات گوشی های آیفون شد
رئیس کل گمرک در خصوص ابهامات ممنوعیت برند اپل گفت: آنچه که فعلا در نص صریح (مصوبه هییت دولت) است ممنوعیت واردات تلفن همراه هوشمند با این نشان تجاری است و در صورت لغو ممنوعیت آن، سود بازرگانی آن به میزان 96 درصد خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در مکاتبه ای با رئیس سازمان توسعه تجارت که زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت است، خواستار رفع ابهام و تعیین تکلیف در خصوص مصوبه پیشنهادی سازمان توسعه تجارت برای ممنوعیت واردات گوشی های تلفن همراه هوشمند با برند تجاری اپل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک اعلام کرد صادرات غیرنفتی ایران به کشور های همسایه در دو ماهه نخست امسال حدود 25 درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سکوت محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران درحالیکه شرکت ایرانی چینی به صراحت نظر خود را به خریداران اعلام می کند ادامه دارد که نشان می دهد با یک دولت بی اعتقاد به پاسخگویی مواجه هستیم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران اعلام کرد: میزان صادرات غیر نفتی کشور در 2 ماه نخست امسال با افزایش 3.8 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به 8 میلیارد دلار رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه ارزش تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25 میلیارد و 280 میلیون دلار رسیده است، از افزایش 3.8درصدی صادرات غیرنفتی کشور در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه ارزش تجارت خارجی کشور در سال جاری به 25 میلیارد و 280 میلیون دلار رسیده است، از افزایش 3.8 درصدی صادرات غیرنفتی کشور در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کل گمرک ایران از رشد 24 درصدی در وزن و 28 درصدی در ارزش دلاری صادرات محصولات کشاورزی در سال جاری خبر داد و اعلام کرد: در دو ماهه نخست امسال یک میلیون و 562 هزار تن محصولات کشاورزی به ارزش 684 میلیون دلار از کشور صادر شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۲    
دکتر رضوانی فر در خصوص تاریخ برگزاری آزمون کارگزاری گمرک اعلام کرد: با توجه به مکاتبات صورت پذیرفته و تمهیدات انجام شده، آزمون کارگزاری گمرک در روز جمعه 5 بهمن ماه 1403 با نظارت کامل سازمان گمرک و توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: صادرات محصولات پتروشیمی که 44درصد از ارزش صادرات غیرنفتی کشور را در دو ماه نخست امسال به خود اختصاص داده، از نظر وزنی 4.5درصد و از نظر ارزشی 8درصد افزایش یافته است.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک بیان کرد: صادرات محصولات پتروشیمی که 44 درصد از ارزش صادرات غیرنفتی کشور را در دو ماهه اول امسال به خود اختصاص داده، از نظر وزنی 4.5 درصد و از نظر ارزشی هشت درصد افزایش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: طبق دستور رئیس سازمان امور مالیاتی، از ابتدای آبان امسال، واردات شمش طلا از پرداخت مالیات علی الحساب معاف می شود. محمد هادی سبحانیان طی نامه ای به رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده که با توجه به درخواست های مکرر واردکنندگان شمش طلا و با توجه به شرایط تحریمی کشور ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک از افزایش 26 درصدی واردات کالاهای اساسی در دو ماه سال جاری خبر داد.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۴۱ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم، معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران با اعلام این خبر گفت: این میزان درآمد وصولی و واریزی به خزانه در دو ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در پیامی شهادت رئیس جمهوری را تسلیت گفت و بر تلاش شبانه روزی در گمرکات برای خدمت به مردم با تاسی از رئیس جمهور شهید تاکید کرد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - در دهمین جلسه کمیسیون تسهیل و توسعه تجارت اتاق تهران، ضمن تشریح نحوه تعیین سهمیه واردات، خبری مبنی بر اتصال گمرک به سامانه جامع تجارت مطرح شد که به گفته مشاور رئیس کل گمرک، این امر به یکپارچه سازی اطلاعات و در نهایت تسهیل تجارت کمک می کند. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در نشست مسئولان و کارشناسان روابط عمومی گمرکات سراسر کشور به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: امروز گمرک از یک دستگاه سنتی به سرعت در مسیر هوشمندسازی و روان سازی تجارت در کشور در حال حرکت می باشد و در این مسیر روابط عمومی نیز متناسب با گمرک هوشمند ...