چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۱:۲۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل گمرک»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک با اشاره به مصوبه شورای گفت و گو درباره مهلت 7 روزه پاسخگویی سازمان های همجوار گمرک گفت: در این مورد هیچ الزام و ضمانت اجرایی وجود ندارد. ما از طریق وزیر اقتصاد موضوع را پیگیری می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری از بکارگیری تمام ظرفیت های گمرک در راستای تحقق شعار سال در حوزه گمرک خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۵    
در خبرهای گمرکی آمده بود: رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در سفر به استان خوزستان از گمرکات این استان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، رضوانی فر در این سفر، ضمن بازدید از بخش های مختلف گمرکات استان به صورت رودرو با همکاران گفتگو و از تلاش های آنان قدردانی کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ محاسباتی ارز در گمرک برای محاسبه حقوق ورودی بر مبنای نرخ ثابت 28500 و نرخ حوالجات صادراتی متغییر خواهد بود. به گزارش تسنیم، بر اساس مکاتبه مسئولان بانک مرکزی با رئیس کل گمرک ایران، تغییراتی در روند اعلام نرخ محاسباتی ارز در گمرک اعمال شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک با بیان اینکه ترانزیت کالا از کشور با رشد 10 درصدی همراه شده است، گفت: برای سال آینده حقوق ورودی 87 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه تحقق دیپلماسی اقتصادی در گرو توسعه دیپلماسی گمرکی است، از افزایش حداکثری در سرعت انجام تشریفات گمرکی در سال آینده خبر داد و با اشاره به آخرین وضعیت آمار تجارت خارجی کشور گفت: پتروشیمی ها در صادرات کشور پیشتاز هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رضوانی فر، رئیس کل گمرک از تسهیلات ویژه گمرک به شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: گمرک ایران تشریفات گمرکی 70 درصد از اظهارنامه شرکت های دانش بنیان را از مسیر سبز گمرکی انجام داده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: پیش بینی شده تا در سال آینده از محل ورادات خودرو، عوارض بیش از 30 هزار میلیاردتومانی از سوی گمرک اخذ و به حساب خزانه داری کل کشور واریز شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد رضوانی فر در مراسم افتتاح بندر خشک آپرین تهران با اشاره به برنامه مدون گمرک برای تسهیل عملیات گمرکی و بهبود فرایندها، اظهار داشت: افزایش سرعت انجام تشریفات گمرکی در دستور کار گمرک قرار دارد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمد رضوانی فر در یازدهمین جلسه پیگیری رفع موانع سرمایه گذاری و تولید با موضوع درخواست های پارک های علم و فناوری اظهار کرد: طبق لایحه بودجه سال آینده ورود ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید مشمول حقوق و عوارض گمرکی می شوند اما نرخ عوارض از 4 درصد به یک درصد کاهش پیدا می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
یازدهمین جلسه پیگیری رفع موانع سرمایه گذاری و تولید با موضوع درخواست های پارک های علمی و فناوری با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل گمرک، نمایندگان شرکت های پارک های علمی و فناوری و صادرکنندگان، برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: صادرات شرکت های دانش بنیان در 11 ماهه امسال 37 میلیون دلار و میزان واردات آنها 406 میلیون دلار بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک در جلسه پیگیری رفع موانع سرمایه گذاری در وزارت اقتصاد گفت: 70 درصد اظهارنامه شرکت های دانش بنیان از مسیر سبز گمرکی ترخیص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: دولت برای کمک به کاهش هزینه واردات کالاهای اساسی، نرخ محاسباتی ارز برای کالاهای وارداتی را بدون تغییر هر دلار 28500 تومان تعیین کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- پروژه منازل سازمانی گمرک دیر با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل گمرک ایران، مدیرکل گمرک بوشهر و مسئولین استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه - با افزایش 35 درصدی درآمد ارزی شرکت های صادرکننده از محل افزایش نرخ تسعیر ارز بهانه ها صادرکنندگان برای عدم بازگشت ارز گرفته شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بنا بر اعلام رئیس کل گمرک ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست جدید اداره کل گمرک استان سمنان طی حکمی از سوی رئیس کل گمرک کشور منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- با حکم محمد رضوانی فر معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک کشور، مرتضی حاجیان نژاد به عنوان سرپرست اداره کل گمرک استان سمنان منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران و رئیس کل خدمات گمرکی ترکمنستان در مرز باجگیران خراسان رضوی و هودان ترکمنستان در پنج محور با یکدیگر گفت و گو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
رئیس کل گمرک گفت: درآمد ارزی از محل صادرات غیرنفتی در 11 ماه امسال به حدود 49 میلیارد دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 12 و 22 صدم درصدی داشته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: درآمدهای ارزی کشور از محل صادرات غیرنفتی در 11 ماه سال جاری به 48 میلیارد و 800 میلیون دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 12 و 22 صدم درصدی داشته است. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۴    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ضمن تشریح جزئیات آمار 11 ماهه تجارت خارجی ایران، از رشد 12 درصدی صادرات غیرنفتی کشور در این مدت خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران تازه ترین گزارش از وضعیت تجارت خارجی کشور را تشریح و اعلام کرد: درآمدهای ارزی کشور از محل صادرات غیرنفتی در 11 ماهه سالجاری به حدود 49 میلیارد دلار رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش 12 و 22 صدم درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: حجم تجارت غیرنفتی ایران شامل صادرات و واردات، در 11 ماه امسال به 102.5 میلیارد دلار رسید.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رضوانی فر، رئیس کل گمرک اعلام کرد که با تحقق درآمد 13 هزار میلیارد تومانی در بهمن رکورد تحقق درآمد گمرکات در یک ماه شکسته شد. به گزارش بازار، محمد رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در نشست هم اندیشی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان ها با ارائه برنامه راهبردی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵    
رئیس کل گمرک گفت: ارائه ضمانت نامه بانکی یکساله، رسیدگی به پرونده های اختلافات گمرکی در خارج از نوبت، انجام تشریفات گمرکی اظهارنامه های در مسیر سبز، انتخاب 10 گمرک به عنوان گمرک اختصاصی برای انجام تشریفات گمرکی از اهم تسهیلات به شرکت های دانش بنیان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در حکمی، امید گلزاری را به سمت سرپرست دفتر همکاری های بین الملل گمرک منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- طی حکمی از سوی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک کشور سرپرست نظارت گمرکات استان کرمانشاه منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در حکمی، محمدرضا ملک محمدی را به سمت سرپرست دفتر حقوقی گمرک ایران منصوب کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ساخت و تامین دستگاه های آشکارساز (X-Ray) در گمرکات کشور تاکید کرد و گفت: ظرفیت فنی، دانش و انگیزه برای ساخت دستگاه های ایکس ری در داخل کشور توسط شرکت های دانش بنیان وجود دارد. ...
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در تشریح عملکرد این سازمان درباره کشفیات قاچاق، از وجود 2 هزار و 721 پرونده قاچاق به ارزش 2 هزار و 600 میلیارد تومان خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: آشکارساز گمرکی ( ایکس ری ) در پایانه گمرکی نوردوز همرمان با دهه فجر با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل گمرک کشور بهره برداری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی در مراسم رونمایی از چهار دستگاه آشکارساز گمرک گفت: این دستگاه های گمرکی توسط شرکت های دانش بنیان داخلی ساخته شده و به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران آخرین وضعیت کشفیات قاچاق مواد مخدر را تشریح کرد.
مجمع واردات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رونمایی از اجرای فرآیند سیستمی ابلاغ الکترونیکی در سامانه جامع گمرکی فرآیند ابلاغ الکترونیکی در سامانه جامع امور گمرکی با حضور خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران آغاز بکار کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس کل گمرک ایران با حضور در اتاق بازرگانی تهران از نزدیک در جریان مشکلات و انتظارات فعالان اقتصادی بخش خصوصی قرار گرفت. دراین جلسه، دبیرکل اتاق تهران در بخش دیگری از سخنانش ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محمد رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در حکمی، دکتر ابراهیم نقدی را به سمت سرپرست معاونت حقوقی و نظارت گمرک ایران منصوب کرد.
رئیس کل گمرک ایران با حضور در اتاق بازرگانی تهران از نزدیک در جریان مشکلات و انتظارات فعالان اقتصادی بخش خصوصی قرار گرفت و از رفع این مشکلات از طریق برقراری ارتباط تنگاتنگ با اتاق تهران و تشکل ها سخن گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در پی صف طولانی بیش از 1000 کامیون صادراتی و ترانزیتی در گمرک مرزی آستارا، محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک روز جمعه از این گمرک مرزی بازدید کرد تا مشکلات را از نزدیک بررسی کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک بر تشکیل یک کارگروه ویژه با حضور معاونین گمرک در گمرک آستارا تاکید کرد، تا مشکلات اصلی این گمرک با حضور معاونان گمرک، از نزدیک بررسی و حل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: به گفته رئیس کل گمرک ایران، درآمد تجارت خارجی مثبت 20میلیارد دلاری نشان می دهد که در 10ماه گذشته دولت نسبت به سال قبل موفق تر عمل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک ایران بلافاصله پس از اتمام برنامه های روز جهانی گمرک به مرز آستارا سفر کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت::حدود 124 برنامه عملیاتی با شاخص های قابل ارزیابی برای گمرک استخراج شده که میتواند گمرک را در ترازی برای تحقق درآمد های پیش بینی شده لایحه بودجه 1402 یاری کند و هم تسهیل گری و روان سازی را برای توسعه تجارت خارجی داشته باشد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی از رشد تجارت خارجی و رکوردشکنی صادرات غیرنفتی در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر، رئیس کل گمرک ایران در مراسم رونمایی از برنامه راهبردی گمرک در روز جهانی گمرک جمهوری اسلامی ایران با اشاره به عملکرد تجاری در سال جاری اظهار داشت: میزان صادرات قطعی کالا های غیرنفتی کشور به غیر از نفت خام، نفت کوره و نفت سفید و
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: درآمدهای گمرک از محل حقوق ورودی رشد 150 درصدی داشته است و این آمار به استثنای درآمد ورودی خودرو است که به زودی از آن محل نیز درآمدهای پیش بینی شده محقق خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران با بیان عملکرد درآمدی گمرک در 10 ماهه سال جاری، اظهار داشت: جمع کل درآمدهای گمرک در مدت یاد شده 171 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از افزایش 10 درصدی صادرات غیر نفتی در 10 ماهه امسال نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته خبر داد و گفت: درآمدهای گمرکی پیش بینی شده در لایحه بودجه سال آینده افزایش قابل توجهی نسبت به امسال دارد که قابل تحقق است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل گمرک ایران گفت: صادرات قطعی کالاهای غیرنفتی کشور به استثنای نفت خام، نفت کوره و نفت سفید بدون احتساب صادرات از محل تجارت چمدانی و صادرات خدمات فنی و مهندسی و برق در 10 ماهه سال جاری بیش از 103 میلیون تن به ارزش 45 میلیارد و 300 میلیون دلار بود.