چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۰۸Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضمانت نامه»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی و تأمین اجتماعی نسبت به دریافت سفته یا ضمانت نامه بانکی به جای دریافت چک برای واحدهای تولیدی اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: با صدور ضمانت نامه های لازم و عقد اولین قراردادهای کارخانه هپکو با بخش های مختلف صنعتی کشور این کارخانه در مسیر شکوفایی قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته (صحا) گفت: با صدور 177 فقره ضمانت نامه به ارزش یک هزار و 110 میلیارد ریال در سال 99 برای صنایع پیشرفته، شاهد رکوردشکنی در این بخش از زمان تأسیس صندوق بودیم.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از حوزه عملکرد امور مالی استان در شهریور ماه 1400 به شرح ذیل خبر داد: به روزرسانی تضامین: 1.صدور 160 فقره تمدید ضمانت نامه به بانک های استان ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از صدا و سیما، مهرداد جمال ارونقی در حاشیه نشست تخصصی رفع چالش های تأمین قطعات اصلی خودرو و کاهش خودروهای ناقص گفت: ما چهار مورد داشتیم که موجب می شد ترخیص کالاها در گمرک بیشتر زمان ببرد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از پیشنهاد این صندوق برای افزایش سقف ضمانت نامه های صادره برای صنایع کوچک از سه به پنج میلیارد تومان خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۲    
خرمشهر- رئیس اداره تعاون خرمشهر گفت: زنان اولویت اول را در اخذ تسهیلات مشاغل خانگی دارند و اولویت بعدی با افرادی است که طرح آنها توجیه اقتصادی را داشته و ضمن واجد شرایط بودن بتوانند ضمانت نامه لازم را ارائه دهند .
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از تمدید142 فقره ضمانت نامه بانکی کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی گیلان در آستانه ورود به سال زراعی جدید توسط همکاران امور مالی این شرکت خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران با اعلام آمادگی برای حمایت همه جانبه از صادرات کشور، بر جذب صادرکنندگان فعال برای ارائه خدمات و تسهیلات تاکید کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۹    
سازمان ملل اعلام کرده که گروه طالبان برای تامین امنیت نیروهای امدادی سازمان ملل ضمانت کتبی ارائه داده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان ملل اعلام کرده که گروه طالبان برای تامین امنیت نیروهای امدادی سازمان ملل ضمانت کتبی ارائه داده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی در شش ماهه ابتدای سال 1400 تعداد 9172 فقره ضمانت نامه به مبلغ بیش از 12717 میلیارد ریال برای مشتریان شرکتی صادر کرده است.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ورزش سه: چندی پیش بود که بالاخره طلسم حضور گابریله پین مربی ایتالیایی در تمرینات استقلال شکسته شد و این مربی کهنه کار راهی دبی شد تا به تمرینات آبی پوشان اضافه شود. اما نکته ای که در این میان وجود داشت، مشکل حضور او روی نیمکت استقلال بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی صنایع خلاق تاکنون 140 میلیارد ریال به شرکت های خلاق تسهیلات ارائه داده و آنها را در مسیر توسعه محصول و بازار یاری کرده است، همچنین 6 ضمانت نامه برای گسترش بازار محصولات صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: دستورالعمل جذب بازیکن خارجی برای تمام باشگاه ها و بدون تبعیض اجرا می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال گفت: در مورد جذب بازیکنان خارجی باید توضیحاتی داده شود تا نگرش جامعه فوتبال نسبت به این موضوع کامل و جامع باشد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد، هیئت محترم بازرسی پس از حضور در یزد از اسناد مالی و ضمانت نامه های موجود در امور مالی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد بررسی بعمل آوردند. طی این بررسی توصیه ها و راهکار هایی نیز ارائه گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
طرح الزام دولت به صدور ضمانت نامه بانکی، شرکتی و دولتی برای تامین مالی خارجی بخش های غیردولتی در مجلس کلید خورد.
مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از صدور 16 بیمه نامه فعالیت های معدنی به ارزش بیش از 614 میلیارد ریال از ابتدای امسال تا پایان تیرماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
متن کامل دستورالعمل جذب بازیکنان و مربیان خارجی منتشر شد که در آن تاکید شده باشگاه ها باید ضمانت نامه مالی یکساله به سازمان لیگ برای پرداخت دستمزد خارجی بدهند.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: با تصویب هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران و تصویب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دستور العمل جذب بازیکنان و مربیان خارجی به تایید نهایی رسید و این دستور العمل به باشگاه ها ابلاغ شد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت صنایع خاک چینی ایران (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به اجرای نما کاری ساختمان رفاهی از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای مندرج در اسناد مناقصه به شرح ذیل اقدام نماید: ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: عدم ارائه خدمات پس از فروش وفق تبصره ماده 58 قانون نظام صنفی ع کم فروشی تلقی شده و برخورد قانونی لازم درچارچوب قوانین نظام صنفی وتعزیرات حکومتی را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۸    
در این روزها که عموم مردم جامعه نیازمند تهیه ی تجهیزات پزشکی، جهت مقابله با همه گیری بیماری ناشی از ویروس کرونا هستند، مهمترین مسئله خرید این تجهیزات از فروشگاه هایی است که محصولات با کیفیت و استاندارد رو با ضمانت نامه ی شرکتی ارائه میکنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:سعیدی کیا از پرداخت مشوق های واحدهای صنعتی کوچک خبر داد و گفت : مشوقهای متعددی در واگذاری ، دریافت حداقل پیش پرداخت ، تقسیط بلند مدت و تسهیل استقرار واحدهای دانش بنیان ، صدور ضمانت نامه بانکی تا سقف 30 میلیارد ریال برای هر متقاضی وجود دارد .
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۲:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از جمع بندی 20 راهکار از سوی این کمیسیون برای مهار موج پنجم کرونا و ارائه آن به رییس مجلس خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران از ارائه خدمات تسهیلاتی و ضمانتنامه ای به صرافی های فعال در قالب "طرح صرافان" خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این بانک در قالب "طرح صرافان" به صرافی های فعال دارای اجازه نامه برای شروع و ادامه فعالیت عملیات صرافی از بانک مرکزی چ.ا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی از سال 97 تا پایان 99 به میزان 3هزار و 686 میلیارد تومان به شرکتهای دانش بنیان ضمانت نامه بانکی ارایه کرده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از کنترل و بروز رسانی ضمانت نامه های بانکی کارگزاران خبر داد ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۶    
جلسه کارگاه آموزش مجازی کارآموزان وکالت، روز پنج شنبه مورخ 14 مرداد ماه 1400، رأس ساعت 9 صبح ، به صورت برخط برگزار می گردد. عنوان: ضمانت نامه بانکی در حقوق ایران و رویه قضایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در پروسه دریافت تسهیلات از بانک ها توسط شرکت های دانش بنیان، بانک ها با قوانین داخلی خود از جمله نرخ سود بالا، موضوع ضمانت نامه ها و تغییر رقم تسهیلات با دانش بنیان ها برخورد می کنند و شاید راه حل تأسیس بانک نوآوری و شکوفایی باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خدمات پس از فروش و ارائه ضمانت نامه مربوط به جبران ضرر و زیان کالا های معیوب (گارانتی) به یکی از اصلی ترین عوامل انتخاب کالا از سوی خریداران در سراسر جهان تبدیل شده و نقش تعیین کننده ای در فروش بیشتر و محبوبیت کالا ها به خود اختصاص داده است در صورتی که فروشنده یا تولید کننده به هر دلیل از انجام ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۱    
رئیس اداره فناوری اطلاعات آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت مجازی در حال برگزاری است، از اتصال بیش از 3 هزار مدرسه در استان کرمان به شبکه ملی اطلاعات از سال 92 تاکنون خبر داد. ...
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۲    
صدور ضمانت نامه بانکی یکی از خدمات مهم بانک ها به حساب می آید. بانک ها به ارائه این خدمات هم خود سود می برند و هم با امن کردن فضای معاملات به اقتصاد کشور رونق می بخشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۷    
سهمیه بنزین مرداد امشب واریز می شود، پُرخرج ترین روستاهای کشور کجاست؟، دلار جهانی عقب نشست، حذف ودیعه نقدی از متقاضیان ضمانت نامه سرمایه گذاری صنایع کوچک بخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
در راستای نامگذاری سال جاری با عنوان " سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک مقرر گردید جهت تسهیل در امر صدور ضمانت نامه، در خصوص تعیین میزان وثایق و ضامنین دریافتی از متقاضیان، تغییراتی به نفع صاحبان صنایع کوچک صورت پذیرد
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای معاونت امور تعاون وزاتخانه، 200 میلیارد تومان برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرست خانوار اختصاص یافته است. در همین حال، تا سقف 500 میلیون تومان بدون وثیقه برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرت خانوار ضمانت نامه اختصاص یافته است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۷۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی به شبکه بانکی ابلاغ کرد که تمهیدات لازم برای تامین اسکناس خودپردازها در تعطیلات 6 روزه انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در حال حاضر فروش برخی شرکت های دانش بنیان به حدود 15 تا 20 هزار میلیارد تومان نزدیک شده است و بخشی از این شرکت ها نیز به توانمندی صادراتی دست یافته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق گفت: استارتاپ ها، تیم ها و فعالان خلاق که فاقد ماهیت حقوقی هستند، می توانند از برخی خدمات این صندوق مانند سرمایه گذاری، صدور ضمانت نامه، خدمات مشاوره سرمایه گذاری و تجاری سازی و در برخی موارد تسهیلات بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
با تصویب سیاست های تشویق و حمایت از کارافرینان پیشرو در هیئت وزیران، زمینه اعطای تسهیلات صندوق توسعه ملی و حمایت های گمرکی، ضمانت نامه بین المللی و تکریم کارآفرینان نوآور به عنوان استاد مدعو در دانشگاه های کشور فراهم شد.
وزارت صمت طی بیانیه ای در خصوص آزادسازی معادن اعلام کرد اهلیت و صلاحیت متقاضیان مهمترین معیار سنجش در واگذاری ها محسوب می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۹    
قلم | qalamna.ir : پیشنهاد ویژه : جهت خرید گاوصندوق دست دوم به فروشگاه گاوصندوق طباطبایی مراجعه نمایید. 09123070378 – 09122084335 –02133523630 – 02155625086 وب سایت: www.safekaveh.com ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
صدور ضمانت نامه بانکی در سه ماه نخست سال 1400 در موسسه اعتباری ملل نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد 38 درصدی داشته است.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۹    
مجموعه فروشگاهی چرخ و یدک از معتبرترین شعب نمایندگی فروش لاستیک هانکوک اصلی با قیمت مناسب در تمامی مدل ها و سایزهای این برند محبوب و پرطرفدار کره ای است ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بانک ها با اجرای برنامه های دقیق و منسجم، در تلاش هستند جایگاه ویژه ای از نظر صدور ضمانت نامه ریالی و ارزی برای کسب و کار داشته باشند.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران با نوآوری و تسریع در صدور استعلام ضمانت نامه های بانکی توانسته کمک بزرگی به فعالان اقتصادی در تعاملات داخلی و بین المللی داشته باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر صمت در یک برنامه تلویزیونی به انتقادات اخیر از مزایده 6هزار معدن پاسخ داد و شائبه معدن فروشی در پایان دولت دوازدهم را رد کرد. مهم ترین سوالاتی که در این برنامه از علیرضا رزم حسینی پرسیده شد، شامل کم و کیف دریافت ضمانت نامه برای حضور در مزایده ، فرآیند واگذاری معادن متروکه ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سید مجتبی حسینی در گفتگو با جام جم آنلاین گفت : سال گذشته شعب این بانک در سطح استان با صدور 800فقره ضمانت نامه بانکی به مبلغ 1850 میلیارد ریال ، موفق به تحقق 109 درصدی اهداف در پایان سال 1399 شده که نمایانگر استقبال خوب فعالان اقتصادی استان از خدمات و محصولات بانک توسعه تعاون است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۰:۵۵    
مدیر شعب بانک توسعه استان بوشهر ،از موفقیت شعب این استان در تحقق 109 درصدی برنامه هدف صدور ضمانت نامه بانکی در پایان سال 1399 خبر داد.