سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۴۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتیرانی»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
در راستای حفظ منافع سهامداران، با ثبت افزایش سرمایه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ظرف سه روز کاری پس از برگزاری مجمع، سهام جایزه به پرتفوی سهامداران حکشتی اضافه شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رود کارون به طول 950 کیلومتر پر آب ترین رودخانه ایران و بخشی از آن قابل کشتیرانی است؛ این رود شهر اهواز را به 2 بخش شرقی و غربی تقسیم کرده است که در طول این رودخانه 10 پل تاریخی و مهندسی ساز وجود دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن کشتیرانی کشور اظهار داشت: دولت چین اقدامی برای سرمایه گذاری در بندرعباس بعمل نیاورده و بخش خصوصی این کشور ورود کرده و مباحث لجستیکی و موضوعات کالایی را دنبال می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با راه اندازی قطار ایران و چین و همچنین راه اندازی خط مستقیم کشتیرانی بین ایران و ونزوئلا شاهد تقویت روابط ایران در حوزه های مختلف حمل ونقلی و احیای جاده ابریشم خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن کشتیرانی گفت: با همکاری دولت تا 4 ماه آینده، 17 فروند کشتی به ناوگان حمل و نقل دریایی کشور اضافه خواهد شد.
معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با انعقاد تفاهم نامه سازمان بنادر و دریانوردی با شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و برقراری سرویس منظم کانتینری از مبدا و مقصد چابهار، عملیات کانتینری از این بندر طی سال جاری، نسبت به سال گذشته از افزایش 30 درصدی برخوردار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع استرالیا تاکید دارد که هیچ تعهدی مبنی بر شرکت در جنگ در کنار ایالات متحده در ازای خرید زیردریایی های هسته ای که به گفته او برای محافظت از خطوط کشتیرانی مورد استفاده قرار خواهند گرفت، داده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: به طور متوسط هر 10 روز یک کشتی به طور مستقیم از چین در بندر چابهار پهلوگیری می کند که مدت زمان تحویل کالا را از 45 روز به 2 هفته کاهش داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن کشتیرانی با بیان اینکه دولت برای توسعه بندر چابهار باید مشوق هایی برای جذب سرمایه گذار و توجیه پذیر شدن حمل و نقل در این بندر به اجرا برساند، گفت: اپراتور هندی در چابهار آن میزان سرمایه گذاری لازم را که در قرارداد تعهد کرده بود، انجام نداده و محتملا با ایران بازی کرده است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت خدمات بازرگانی معتبر در حوزه صنعت کشتیرانی جهت جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهر بندرعباس، از متقاضیان همکاری مطابق شرایط ذکر شده در ذیل استخدام می نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با اعلام رفع موانع و استرداد پنج هزار کانتینر از ایجاد منافع و درآمدسازی 750 میلیارد تومانی برای بخش خصوصی، دولتی و خطوط کشتیرانی در نتیجه برگشت این کانتینرها به چرخه حمل و نقل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با اعلام رفع موانع و برگشت 5 هزار کانتینر از ایجاد منافع و درآمدسازی 750 میلیارد تومانی برای بخش خصوصی، دولتی و خطوط کشتیرانی در نتیجه برگشت این کانتینر ها به چرخه حمل و نقل خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰    
وزارت اقتصاد مکلف شده بود، از محل باقی مانده سهام متعلق به دولت در بانک های صادرات، ملت و تجارت، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، شرکت مخابرات ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس، نسبت به واگذاری مستقیم سهام به افراد فاقد سهام عدالت تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اقدام کنند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مجمع فوق العاده گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در شرایطی برگزار شد که با موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار، سرمایه این شرکت با رشد 168 درصدی از 21 هزار و 560 میلیارد ریال به 57 هزار و 722 میلیارد ریال افزایش یافت. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از خرید 3 فروند شناور از روسیه برای تردد در دریای خزر خبر داد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۷    
امروز سه شنبه 23 اسفند 1401 مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (حکشتی) با حضور سهامداران به منظور تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه برگزار شد. گزارش کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۵    
طاهره کشتیرانی مدیر فنی تیم ملی، به همراه ملی پوشان راهی مرحله نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شد.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشتی سازی دولتی چینی کشتی عظیم MSC Tessa را به شرکت کشتیرانی مدیترانه تحویل داده است. مساحت عرشه این کشتی حدوداً چهار زمین فوتبال، است و می تواند تا 24116 کانتینر را در یک زمان بارگیری کند. یعنی 26 کانتینر روی هم می توانند در آن قرار بگیرند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۸    
بهشهر- احیای کارخانه کشتی سازی صدرا پس از چندسال رکود با همت دولت سیزدهم، مازندران را به گردونه کشتیرانی در کریدور شمال – جنوب و دریای کاسپین برگرداند و ناخداها، بادبان ها را برای تجارت برافراشتند.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه مربوط به پیشنهاد افزایش سرمایه 233 درصدی شرکت کشتیرانی دریای خزر در 20 اسفند 1401 بر سامانه کدال منتشر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حکشتی، پارس سویچ بسویچ متوقف خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت 4 فروند شناور مدرن مورد نیاز کشور از سوی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به شرکت کشتی سازی صدرا واگذار شد
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از جابه جایی یک میلیون و 800 هزار تُن کالا طی سال جاری در دریای خزر خبر داد و گفت: صنعت کشتیرانی در دنیا بر اساس تسهیلات بانکی کار می کند؛ اما متأسفانه در داخل کشور، ما از این تسهیلات بی بهره هستیم و امیدواریم با توجه و کمک دولت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۱    
طاهره کشتیرانی به همراه تیم ملی فوتبال دختران کشور در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بازدید از شرکت صنعتی دریایی شمال ایران(صدرا) در خصوص شروع عملیات اجرایی دو فروند کشتی 3500 تنی با حضور مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدرس خیابانی مدیرعامل کشتیرانی کشور، حسینی پور استاندار، مسلمی فرمانده سپاه کربلا از مهمترین اقدامات سفر به مازندران بود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۴۶    
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مجموع سرمایه گذاری گروه کشتیرانی در حمل و نقل دریای خزر برای توسعه فعالیت در کریدور شمال-جنوب را حدود 90 میلیون دلار اعلام کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت دو فروند شناور مدرن مورد نیاز کشور از سوی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به شرکت کشتی سازی صدرا با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران️ از آغاز عملیات اجرایی ساخت دو فروند شناور مدرن مورد نیاز کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از جابه جایی یک میلیون و 800 هزار تُن کالا طی امسال در دریای خزر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدرس خیابانی گفت: با هدف افزایش ماموریت کشتیرانی امسال 90 میلیون دلار در کریدور شمال - جنوب سرمایه گذاری شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۷    
بهشهر- مدرس خیابانی، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فعالیت 150 فروند کشتی در آب های کشور گفت: سالانه یک فروند کشتی به ناوگان حمل و نقل دریایی ایران افزوده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران میزان قرار داد کشتی رانی صدرا را 24 میلیون دلار برای ساخت دو کشتی اعلام کرد و گفت: در مجموع برای توسعه کشتیرانی در خزر 90 میلیون دلار سرمایه گذاری انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عملیات اجرایی ساخت 4 فروند شناور مدرن مورد نیاز کشور از سوی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به شرکت کشتی سازی صدرا واگذار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برنامه ریزی شده تا مبادی حمل و نقل دریایی را افزایش دهیم، گفت: شرکت پشتیبانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران وابسته به وزارت تعاون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان : با توافق های صورت گرفته بندر امام خمینی به زودی از خط منظم کشتیرانی جهت توسعه هرچه بیشتر صادرات و واردات کالا برخوردار خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات فوتبال استان قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: طاهره کشتیرانی نایب رئیس بانوان هیات فوتبال استان به عنوان مدیر تیم ملی فوتبال زیر 20 سال در رقابت های بنگلادش حضور دارد و در جایگاه مدیر تیم ملی 15 اسفند راهی مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا در بنگلادش شد.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۷    
با توسعه دانش و فناوری بشری از قرن هجدهم میلادی به بعد این امکان به وجود آمده است که همه حوزه های حمل و نقل تکامل پیدا کنند. نخستین نوآوری مهم و معنادار در این زمینه اختراع موتور بخار بوده است که در قرن های هجدهم و نوزدهم راه آهن و صنعت کشتیرانی را دچار تحول عظیمی کرد ...
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-همایش هم افزایی و همکاری معاونت علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و همچنین آیین افتتاح مرکز نوآوری رادیناس 15 اسفند ماه در سالن اجتماعات سازمان کشتیرانی تهران با حضور ، معاون علمی ، فناوری واقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، وزیر کار ...
مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برقراری خط منظم کشتیرانی به مقصد بندر لاگوئرا در ونزوئلا، از آمادگی این شرکت برای جابه جایی کالاهای صادراتی تجار و بازرگانان ایران به این کشور خبر داد و تصریح کرد که برنامه منظم حرکت کشتی های این شرکت، به شرط وجود بار، در اواخر اردیبهشت، مرداد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: همایش هم افزایی و همکاری معاونت علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و همچنین آیین افتتاح مرکز نوآوری رادیناس 15 اسفند ماه در سالن اجتماعات سازمان کشتیرانی تهران با حضور ، روح ا.. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
همایش هم افزایی و همکاری معاونت علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و همچنین آیین افتتاح مرکز نوآوری رادیناس 15 اسفند ماه در سالن اجتماعات سازمان کشتیرانی تهران با حضور ، روح ا.. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۱    
چگونه در انواع روش های حمل و نقل و با استفاده از شماره بارنامه، وضعیت ارسال بارتان را پیگیری کنید. برای پیگیری بار با شماره بارنامه در کمترین زمان و به صورت غیرحضوری مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با توافق انجام شده و در راستای تکریم جایگاه و منزلت مسافران خط کشتیرانی بوشهر - خارگ، سالن شرکت والفجر توسط این اداره بصورت موقت تجهیز و در اختیار مسافران قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه می گوید خط منظم کشتیرانی میان ایران و ونزوئلا برقرار شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات نمایندگی کشتیرانی هوپاد دریا در نظر دارد تعداد 4 دستگاه خودرو را با مشخصات مشروحه ذیل از طریق مزایده بفروش برساند. متقاضیان حقیقی و حقوقی می توانند از تاریخ انتشار آگهی بمدت هفت روز کاری جهت هماهنگی، بازدید و دریافت اسناد مزایده به آدرس شعبه مراجعه نمایند. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۳:۰۲   + ۵۴ سایت دیگر  
سفارت ایران در کاراکاس اعلام کرد: خط مستقیم کشتیرانی بین ایران-ونزوئلا از بهمن 1401 برقرار شده است. به گزارش مهر، سفارت ایران در کاراکاس در بیانیه ای اعلام کرد: خط مستقیم کشتیرانی بین ایران-ونزوئلا با هدف حمایت و پشتیبانی از تجار و بازرگانان ایران و ونزوئلا از بهمن 1401 برقرار گردیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۲    
معاون توسعه بازرگانی شرکت کشتیرانی گفت: تاکنون دو فروند شناور به ونزوئلا اعزام شده و در اردیبهشت ماه سال آینده سومین فروند اعزام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
توضیحات بیات معاون توسعه بازاریابی کشتیرانی ایران را در خصوص خط منظم کشتیرانی بین ایران و ونزوئلا مشاهده می کنید.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۸    
تعداد 98 کشتی غول پیکر کانتینری فعال در حال حاضر متعلق به هشت خط کشتیرانی بزرگ دنیا است که بزرگترین آن ها دو کشتی هر یک به ظرفیت 24346 TEU کانتینر توسط شرکت MSC اداره می شود. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بنادر عربستان (موانی) امروز از اضافه شدن بندر ملک عبدالعزیز (دمام) به سرویس کشتیرانی تازه راه اندازی شده هند-عربستان سعودی-عراق (ISI) توسط فیدر اپراتور سنگاپوری Bengal Tiger Line (BTL) مستقر خبر داد. ...