دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۳:۲۷Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جده»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پادشاهان عربستان و بحرین در دیداری در جده، بر تمایل خود به پیشبرد همکاری های دوجانبه و گسترش هماهنگی های متقابل در زمینه های مختلف تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پادشاهان بحرین و عربستان در جریان دیداری مشترک در کاخ السلام در جده درخصوص تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه و وزیر مالی و خزانه داری این کشور به دیدار ولی عهد عربستان سعودی رفتند و با او درباره روابط دوجانبه گفت وگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم کالین سخنگوی دفتر ریاست جمهوری ترکیه در کاخ السلام جده با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دیدار کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اولاف شولتس، صدراعظم آلمان پس از ورودش به عربستان، با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی بحران گاز اروپا، صدر اعظم آلمان به عربستان سفر کرده و با ولیعهد سعودی در شهر جده با هدف ایجاد شراکت و همکاری در زمینه انرژی دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان امروز در رأس یک هیأت بلندپایه صنعتی در شهر جده با ولیعهد عربستان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع رسانه ای عربی از دیدار صدراعظم آلمان با ولیعهد عربستان سعودی در شهر جده خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان با چند تن از مسئولان آمریکایی در جده دیدار و با آن ها درباره بحران یمن و اوکراین بحث و گفتگو کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- "رادیو عمومی ملی آمریکا" در یک گزارش میدانی از شهر جده عربستان، به رویه های عجیب دولت عربستان در تخریب سریع و گسترده خانه های بیش از 60 محله با بافت فرسوده در این شهر، بدون اختصاص دادنِ زمان کافی به ساکنان خانه ها و مغازه های ساکن در این محله ها جهت تخلیه پرداخته است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
فارس : خبرگزاری رسمی عربستان سعودی گزارش داد ولیعهد سعودی روز جمعه در کاخ پادشاهی السلام در جده با برت مک گورک ، هماهنگ کننده امور خاورمیانه و شمال آفریقا در شورای امنیت ملی آمریکا، آموس هوچشتاین ، مشاور ارشد دولت آمریکا در امور امنیت انرژی و تیم لندرکینگ ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۷    
ولیعهد عربستان در دیوان پادشاهی این کشور در کاخ السلام در شهر جده از مشاور و فرستاده ویژه رئیس جمهوری اوکراین استقبال کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان و رئیس شورای پارلمان اروپا طی دیداری در جده، موضوع انرژی و مسائل منطقه ای و بین المللی را مورد بررسی قرار دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان با شارل میشل، رئیس شورای اروپا در قصر السلام در شهر جده دیدار کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۰    
شهادت 2 فلسطینی در جریان درگیری با صهیونیست ها در جنین، تلاش پاریس و متحدانش برای خروج از بن بست مذاکرات احیای توافق هسته ای و دیدار ولیعهد عربستان با رئیس شورای اروپا در جده از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان و نخست وزیر کویت در جریان دیدار با یکدیگر در کاخ السلام جده درخصوص روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۴    
ولیعهد عربستان در دیوان پادشاهی در کاخ سلام جده با رئیس شورای اروپا دیدار کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۸    
روزنامه سعودی عکاظ به نقل از یکی از مقامات قطار الحرمین نوشت که مقدمات افزایش سفرهای این قطار که گزینه های بسیار خوبی برای حرکت زائران بین جده و مکه است در حال انجام است.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۱    
بندر ملک عبدالعزیز در دمام از طریق راه آهن به بندر خشک ریاض متصل است و در آینده از طریق شبکه لند بریج عربستان به بندر جده در سواحل دریای سرخ متصل می شود.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با معاون نخست وزیر پاکستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، وزیر ورزش و جوانان ایران که برای حضور در پنجمین اجلاس وزرای کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در جده عربستان حضور دارد، عصر امروز با معاون نخست وزیر پاکستان دیدار کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۳:۱۹    
نشست مشترک وزرای پنجمین اجلاس کنفرانس اسلامی برگزار شد. گزارش نشست کارشناسان ارشد مورد تصویب قرار گرفت و سپس بیانیه های هیات کشورهای عضو قرائت شد. تصویب قطعنامه جامع درباره جوانان و ورزش، تصویب بیانیه جده و تصویب گزارش نهایی کنفرانس از دیگر برنامه های این اجلاس بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سید حمید سجادی که برای حضور در پنجمین اجلاس وزرای کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به جده عربستان سفر کرده است در خصوص کمک به تحقق اهداف سازمان همکاری اسلامی تا سال 2025 در دو حوزه ورزش و جوانان اعلام آمادگی کرد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سید حمید سجادی که برای حضور در پنجمین اجلاس وزرای کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به جده عربستان سفر کرده است در خصوص کمک به تحقق اهداف سازمان همکاری اسلامی تا سال 2025 در دو حوزه ورزش و جوانان اعلام آمادگی کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس وزرای ورزش و جوانان کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با شعار توسعه جوانان و ورزش برای ساختن امتی متحد در شهر جده عربستان آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس وزرای ورزش و جوانان کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با شعار توسعه جوانان و ورزش برای ساختن امتی متحد در شهر جده عربستان برگزار می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، شبکه تلویزیونی راشاتودی اعلام کرد: عربستان سعودی با رد اتهامات مبنی بر استفاده از ورزش و رویدادهای معتبر برای بهبود چهره آسیب دیده خود در عرصه بین الملل، اعلام کرد که میزبانی از المپیک هدف نهایی ریاض است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۹    
ولید بن طلال، تاجر سعودی در جدیدترین اظهارنظر خود تاریخ تکمیل بلندترین برج جده در جهان را فاش کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حمود ابومسمار، از فعالان سعودی در حساب تویئتری خود نوشت: اوایل ماه جاری ده ها زندانی در یک زندان مخفی در جده غرق شدند. این زندان مخفی متعلق به سرویس های اطلاعاتی و امنیتی سعودی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان سنگین وزن اوکراینی با برتری مقابل آنتونی جاشوا از عناوین قهرمانی خود دفاع کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش امروز (شنبه)، العربی الجدید به نقل از یک دیپلمات بلندپایه مصری شاغل در وزارت امور خارجه این کشور نوشت: علت تنش میان واشنگتن - قاهره به دنبال رویکرد چند روز اخیر مصر به سمت مسکو و خرید پنهانی چهار جنگنده چند منظوره سوخو-35 از مسکو است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آنتونی جاشوا و اولکساندر اوسیک بار دیگر با هم مبارزه می کنند. به گزارش طرفداری، نبرد آنتونی جاشوا و اولکساندر اوسیک در دسته سنگین وزن این بار در جده برگزار می شود ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های سعودی اعلام کردند که محمد بن سلمان ولی عهد عربستان شب گذشته (پنج شنبه) در جده با عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی در عراق دیدار و گفت وگو کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی عربستان سعودی از دیدار محمد بن سلمان ولیعهد این کشور با سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت عراق، در شهر جده خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۶    
خبرگزاری رسمی عربستان سعودی از دیدار محمد بن سلمان ولیعهد این کشور و سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت عراق، در شهر جده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جریان حکمت ملی عراق با ولیعهد سعودی در شهر جده عربستان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
واکنش ضارب سلمان رشدی به ارتباط با ایران، هشدار تند چین به رژیم اسرائیل، سه اتهام جدید علیه ترامپ در ارتباط با اسناد محرمانه آمریکا، شرط روسیه برای استفاده از سلاح هسته ای و دیدار بن سلمان و عمار الحکیم در جده از مهم ترین خبرها و رویدادهای منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی عربستان سعودی از دیدار محمد بن سلمان ولیعهد این کشور با سید عمار حکیم رهبر جریان حکمت عراق، در شهر جده خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان و سید عمار الحکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در شهر جده با یکدیگر دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲    
ازبکستان و عربستان سعودی در چارچوب سفر رئیس جمهور ازبکستان به شهر جده قراردادهایی به ارزش بیش از 13 میلیارد و 100 میلیون دلار امضا کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق امروز وارد شهر جده عربستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق، بامداد امروز (پنجشنبه)، در سفری رسمی وارد عربستان سعودی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۸    
معاون نخست وزیر ازبکستان و وزیر محیط زیست، منابع آب کشاورزی عربستان سعودی در دیداری در شهر جده همکاری های دو کشور در زمینه کشاورزی را بررسی کردند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه -دیدگاه نظریه پردازان و حقوقدانان اسلامی می گوید: سه ویژگی قرارداد؛ عدم اطمینان و احتمالی بودن آن، وجود قرار در قراردادهای بیمه ای و شائبه وجود بهره (ربا) در بیمه های رایج بازرگانی با قوانین و الزامات شریعت اسلامی همسو نیست ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
منابع خبری عربستان از وقوع یک حادثه امنیتی و انفجار با کمربند انفجاری توسط عامل انتحاری در جده عربستان خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه مصر با انتشار بیانیه ای نسبت به عملیات انتحاری در جده عربستان واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ در بیانیه این وزارت خانه ضمن تأکید بر همبستگی با عربستان در مسیر مقابله با آنچه که امنیت این کشور را تهدید می کند گفت در مسیر مقابله با اشکال مختلف تروریسم ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سرویس امنیتی عربستان از یک عملیات انتحاری در جده عربستان خبر داد که بر اثر آن 4 نفر از جمله 3 مامور امنیتی زخمی شدند.