یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۲۴Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان کارشناس ارشد طرح های انتقال آب در مهندسین مشاور، استفاده از پساب، اصلاح الگوی کشت و انتقال آب را راهکارهایی برای جلوگیری از فرونشست دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره امور عشایر شهرستان خوسف از حمل 9 هزار متر مکعب آب در شش ماهه اول امسال به مناطق عشایری خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: با توجه به گزارش اقدامات انجام شده، عملیات اجرایی طرح انتقال آب به استان تا 2 ماه آینده آغاز می شود.
وزارت نیرو   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز رودخانه کارون بزرگ از طرح های انتقال آب حوضه کارون به زاینده رود بازدید کرد.
یزد – استاندار یزد از آمادگی بخش خصوصی در اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به استان خبرداد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد”مهران فاطمی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
معاون نگهداری و تعمیرات شرکت آب جنوب شرق از تعمیر و اورهال ضربتی پمپ شماره 6 تاسیسات آبرسانی کوت امیر خبر داد.
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشست ویژه با متولیان بخش خصوصی صنعت و معدن استان یزد از آمادگی بخش خصوصی در اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا بر آخرین توافق صورت گرفته با وزیر نیرو که در مصوبات سفر استانی دولت به فارس هم مورد تاکید قرار گرفته است، تخصیص آب دریا برای استان فارس از 290 میلیون مترمکعب به 400 میلیون مترمکعب افزایش پیدا کرده است که از سه مسیر انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۸    
نمایندۀ قزوین با اشاره به پیشرفت 80 درصدی پروژۀ انتقال آب به آبیک گفت: متأسفانه با توجه به تورم و گرانی ابزار لازم برای تکمیل پروژۀ انتقال آب از سد طالقان ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: مطالعات 71 طرح در حوزه های محتلف از جمله سدسازی، خطوط انتقال آب و پساب فاضلاب، ایجاد شبکه های آبیاری و زهکشی و ... در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: موضوع حقابه هیرمند، انتقال آب چاه نیمه ها و بهره برداری از آب چاه های ژرف در دست اقدام است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز(پانا)-وزیر نیرو از کمتر بودن 44 درصد میانگین بارش استان فارس خبر داد و گفت فارس در 15 سال اخیر شرایط خوبی از نظر بارش نداشته است. علی اکبر محرابیان در جلسه شورای اداری فارس، ادامه داد: 134 محدوده مطالعاتی و دشت در استان فارس وجود دارد که 94 محدوده ممنوعه و مطلق محسوب می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- تضمین زندگی در استان تشنه خراسان جنوبی رقم خورد و پس از ماه ها پیگیری و جلسات متعدد اجرای خط انتقال آب از خلیج فارس به شهرستان های غرب استان خراسان جنوبی را به مرحله عملیاتی نزدیک کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: آب سقف بام ها نباید وارد شبکه فاضلاب شود و برخلاف مقررات است چرا که فاضلاب برای فاضلاب انسانی طراحی شده است و هر آبی غیر از آن که وارد چرخه شود سیستم تصفیه را دچار مشکل می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۳    
شیراز- ایرنا- نماینده داراب و زرین دشت و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در سفر وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان داراب مقرر شد 150 میلیارد تومان جهت انتقال آب سد رودبال تخصیص یابد و آب این سد به کشاورزان داراب برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره آب و فاضلاب باغملک گفت: عملیات احداث خط انتقال آب به روستای مرغاب از توابع این شهرستان به طول 500 متر در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش و اوز بر تسریع انتقال آب دریا به جنوب فارس تاکید کرد و خواستار تکمیل خط آبرسانی سد سلمان فارسی به طول 60 کیلومتر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۱    
بهره برداری از طرح خط انتقال آب از سدبار به شهر فیروزه آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شواری اسلامی گفت: انتقال آب دریای عمان به استان یزد با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آن صورت می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس وزیر نیرو اعلام کرد که یکی از اولویت های اصلی دولت سیزدهم، تامین آب فلات مرکزی ایران، از طرق مختلف خصوصا اجرای طرح های انتقال آب از خلیج فارس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد: بخش خصوصی آماده اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به استان است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: در حال حاضر عملیات اجرای تصفیه خانه آب شرب تویسرکان 96 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
علیرضا رزم حسینی وزیر سابق صمت دولت دوازدهم، مشاور معاون اول رییس جمهور در امور پروژه های انتقال آب از دریا شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۷    
حجت الاسلام نصیرایی با تاکید بر لزوم بازنگری در طرح اولیه انتقال آ ب به خراسان جنوبی گفت: مطالعات اولیه انجام شده در اجرای طرح نیاز به بازنگری و بررسی بیشتر برای برخورداری عادلانه مردم منطقه از منافع پروژه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۸    
بیش از چند سال از وضعیت نامطلوب کیفیت آب شهر سنندج می گذرد و پای این موضوع به جلسات بسیاری در استان و حتی کشوری هم رسیده است، اما خبری از عملی شدن وعده ها نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- نماینده مردم جهرم و خفر فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: در جمع بندی سفر هیئت دولت به فارس یکی از مطالبات، انتقال آب در سه خط، مرکز استان، شرق و غرب استان صورت گیرد و همه استان فارس و اصفهان نیز بتوانند از این آب استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آب خلیج فارس ظرف مدت دو سال به تمام شهر های خراسان جنوبی می رسد و عملیات انتقال آب از نیمه آذر آغاز می شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۹    
ایجاد انبار نفتی در جهرم، انتقال آب، ایجاد مرکز تحقیقات کشت گلخانه ای، کد گمرکی و تجهیز گمرک جهرم، تضمین خرید خرما تنها برخی از درخواست های جهرمی ها از...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابناک، طی حکمی از سوی محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور علیرضا رزم حسینی به عنوان مشاور معاون اول رئیس جمهور در امور پروژه های انتقال آب به نقاط نیازمند کشور منصوب شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۶    
بندرعباس - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان عصر چهارشنبه با حضور در محل پروژه انتقال آب به روستاهای شهرستان های میناب و سیریک از نزدیک با وضعیت آن آشنا شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ساداتی نژاد گفت: در مورد انتقال آب از سد میرزای شیرازی مدلی طراحی شده و با کمک مردم و تسهیلات بانک کشاورزی و حمایت های دولتی این 70 کیلومتر را طی چند سال آینده به سرانجام خواهیم رساند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: انتقال آب از سد میرزای شیرازی که اصلی ترین مطالبه مردم شهرستان خفر است، با مدلی که با نماینده مردم این شهرستان توافق کردیم دنبال می شود و امیدواریم این حقابه تخصیص یافته و کار انتقال اجرایی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به دستور وزیر ، انتقال آب از سد میرزای شیرازی به خفر انجام خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۱    
معاون اول رئیس جمهور، علیرضا رزم حسینی را به عنوان مشاور در امور پروژه های انتقال آب برگزید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی انتقال آب دز را غیرکارشناسی دانست و گفت: آب دز در صورت انتقال، تنها باید برای تامین آب شرب جنوب استان خوزستان منتقل شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :بیرجند - 91 درصد مساحت خراسان جنوبی متأثر از خشکسالی است که از این مقدار 9 درصد در وضعیت طبیعی، 20 درصد خشکسالی خفیف، 35درصد خشکسالی متوسط، 25درصد خشکسالی شدید و 11 درصد خشکسالی بسیار شدید است. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بجستان از آغاز اجرای طرح کوتاه مدت رفع اتفاقات خطوط انتقال آب این شهر در خراسان رضوی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود گفت: اجرای 210 کیلومتر خط انتقال آب، حفر دو چاه عمیق برای تامین آب شرب روستایی، ایجاد سه چاه عمیق در آینده نزدیک و ساخت چندین مخزن آبی برای رفع مشکل کم آبی 12 روستای بخش نظرکهریز در حال اجراست و کارهای اجرایی این پروژه ها در دستور کار ادارات متولی قرار گرفته است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ منوچهر فخری در نشست پیگیری حل مشکلات آب شرب شهر کرمانشاه که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری، فرماندار کرمانشاه و مدیران آبفا و آب منطقه ای برگزار شد ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: ظرفیت انتقال آب از سد چم گردلان به منظور تامین آب شرب شهر ایلام روزانه به 630 لیتر در ثانیه افزایش خواهد یافت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: چطور ورودی و خروجی خطوط شبکه انتقال آب به درستی محاسبه نشده است وقتی تعداد مشترکان شهر گرگان، شهر جلین و تمام کسانی که از این انشعاب استفاده می کردند مشخص است چطور متوجه کسری آب نشده بودند؟.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ وزیر کشور گفت: الگوی بهره وری آب کشور باید اصلاح شود و در این شرایط کم آبی الگوهای کشت و صنعتی به گونه ای طراحی شود که بهترین نتیجه داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: با دستور وزیر نیرو حجم انتقال آب از طرح غدیر افزایش یافته است و با این اقدام میزان شوری شبکه آب آشامیدنی شهرستان شادگان از چهار هزار به 2 هزار و 450 میکرموس بر سانتیمتر کاهش یافته است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه برای تامین آب تهران به ویژه انتقال آب سد ماملو به تهران تلاش بسیاری صورت گرفته است، گفت با همکاری شورا و شهرداری تکمیل رینگ تامین آب پایتخت نیز در شرف اتمام است و امید است اجرای شبکه فاضلاب تهران نیز با سرعت بیشتری اجرا شود. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۱    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه وضعیت تأمین آب پایتخت مناسب نیست، گفت: البته برای حل موضوع اقداماتی برای انتقال آب از سد ماملو به تهران انجام شده است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه به منظور ذخیره سازی آب سد اکباتان و تامین بخشی از کسری آب شرب همدان، چاه های آب استیجاری کشاورزان وارد مدار می شوند، از شناسایی 26 حلقه چاه آب کشاورزی در نزدیکی خطوط انتقال آب شرب قابل استفاده به منظور اجرای طرح اضطراری تامین آب شرب شهر همدان خبر داد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تکریم عباس رضایی استاندار سابق و معارفه سیدرضا مرتضوی استاندار جدید استان اصفهان، با حضور وزیر کشور و جمعی از مقامات لشکری و استانی در تالار نگین سپاهان شهر برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری کمبود آب و خشکسالی یکی از بزرگ ترین چالش های موجود در کشور است که می تواند در آینده بسیار نزدیک منشاء بسیاری از تحولات اقتصادی و اجتماعی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - تامین آب در خراسان جنوبی با توجه به خشکسالی متوالی و کم آبی یکی از نیازهای اساسی این استان است که در سفر رییس جمهوری به خراسان جنوبی نیز مطرح شد و تسریع در اجرای طرح انتقال آب به عنوان یکی از راهکارها مورد تاکید قرار گرفت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علیرضا قاسمی” با بیان اینکه موقعیت خاص سراوان به لحاظ کوهستانی بودن در بیشتر مناطق و عدم وجود منابع آب زیرزمینی قابل اطمینان و پایدار شرایط ویژه ای را در استان به خود اختصاص داده است ...