پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۲:۵۵Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

ایسنا   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو در خصوص طرح انتقال آب کرج به تهران گفت: مسئولیت هرگونه تبعات بعدی از جمله پیامدهای زیست محیطی، اقتصادی، اجتماعی، تامین آب شرب و فرونشست زمین برعهده مسئولین ذی ربط خواهد بود.
خبر فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه انتقال آب کارون را نمی دهیم، گفت: خوزستان آب مازاد ندارد که چشم به انتقال آن دوخته شود. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-رییس اداره آب و فاضلاب آستانه اشرفیه از بهره برداری ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب تصفیه روستای صفرابسته بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران، از انتقال آب سد کرج به شهر جدید پرند تا اواخر خرداد سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۱    
عملیات اجرایی انتقال آب به مزارع کشاورزی منطقه سیستان در شمال سیستان و بلوچستان آغاز شد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۶    
در حالی که اخبار مربوط به انتقال آب دریای خزر به شهر رییس جمهورپرور سمنان از دوسال گذشته سر زبان ها بود که حالا منابع محلی مازندران خبر از غرق اجباری سه روستا به بهانه حیات این استان می دهند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۷    
اسلامشهر (پانا) - مدیرعامل شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی شهرستان اسلامشهر از لزوم اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان برای جابجایی خط لوله انتقال آب شرب اسلامشهر خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز حدود 15 سال از آغاز ساخت یک تونل 30 کیلومتری در دل رشته کوه البرز برای انتقال آب از سد کرج تا تهران گذشته و حالا با اتمام ریزه کاری های این پروژه، قرار است حجم زیادی از آب به جای حرکت در مسیر زیبای رودخانه کرج و جاده چالوس مستقیم وارد تونل و به تهران منتقل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان از لوله گذاری و اجرای خط انتقال آب برای رفع مشکل آب گرفتگی در 10 نقطۀ حساس این منطقه خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
باید این فعالیت ها را به دور از هیاهوی رسانه ها دنبال کنیم. این گفته حالا پس از چهار ماه به هیاهوی رسانه ها راه یافته است و توصیه مدیرعامل شرکت آب نیرو به مسوولان یزد در سالن کوثر استانداری یزد بی اثر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح انتقال آب از دریای خزر به فلات مرکزی ایران نخستین بار در اواخر دهه 30 مطرح شد. به دلایلی این طرح که ایرانرود نامیده می شد تا بعد از انقلاب مسکوت ماند تا این که دوباره در مجلس نهم بر سر زبان ها افتاد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی حلالی در روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که مدیر عامل شرکت آب و نیروی کشور به مسئولان یزد توصیه می کند خبر تایید پروژه خط دوم انتقال آب از خوزستان به یزد را رسانه ای نکنید تا مثل اصفهان نشوید!!! ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بر توقف طرح انتقال آب کارون و اطلاع رسانی شفاف و مستند آن به مردم خوزستان و چهارمحال بختیاری تأکید کرد و گفت: طرح انتقال آب کارون مجوز و پیوست زیست محیطی، امنیتی، اجتماعی و ردیف بودجه ندارد و انجام چنین طرح هایی به صلاح نیست و نباید انجام شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۱۳    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان با اشاره به اینکه وضعیت شرق استان بحرانی است، گفت: با توجه به اینکه در شرق استان با مشکل و معضل کمبود آب چه در بحث آب شرب و چه در بحث سفره های آب زیرزمینی روبه رو هستیم انتقال آب سد آزاد بهترین گزینه برای حل مشکلات کم آبی روستاها و شهرهای شرق استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجموعه کشت و صنعت شهرکرد گفت: مجوز استفاده از آب طرح بن - بروجن و آب رودخانه را داریم اما هنوز امکان انتقال آب به این منطقه وجود ندارد و نمی توانیم از ظرفیت های این منطقه استفاده کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۴    
استاندار کردستان گفت: مناطق شرقی استان از جمله قروه و دهگلان با بحران کم آبی مواجه است و نیاز است آب سد آزاد به این مناطق انتقال یابد.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان با اشاره اینکه بیشترین مشکل کم آبی کردستان مربوط به دشت های شرقی استان است که انتقال آب از سدهای آزاد و قوچم به این دشت ها، بخشی از نگرانی ها را رفع می کند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۳    
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: با توجه به مشکل کمبود آب و کاهش منابع آبی زیرزمینی در مناطق شرقی استان، از وزارت نیرو درخواست می کنیم کار انتقال آب از سد آزاد به شهرهای قروه و دهگلان را سرعت بخشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۶    
اجرای طرح آبرسانی بِن به بروجن به رغم دارا بودن مصوبه 2 دولت و مجوز های قانونی با مشکل مواجه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۸    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان مهم ترین مشکلات تامین آب در سیریک را فرسودگی خط لوله انتقال آب و برداشت غیرمجاز و بیش از اندازه منابع آب زیرزمینی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با تکمیل مطالعات عملیات انتقال آب عمان به شرق کشور همین امسال آغاز می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۱    
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان صحنه به همراه مدیر آبفای شهرستان از پروژه های آب رسانی خطوط انتقال آب شرب و اجرای طرح فاضلاب شهرستان صحنه بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یزد دادستان عمومی خاتم از جمع آوری 30 هزار متر از خطوط لوله انتقال آب به اراضی غیر در شهرستان خاتم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: عملیات اجرایی انتقال آب به مزارع کشاورزان با هدف افزایش راندمان آبیاری و تسهیل در بهره برداری از طرح 46 هزارهکتاری آبیاری با لوله دشت سیستان و توزیع عادلانه آب بین بهره برداران پایین دست هر حوضچه پنج هکتاری آغاز شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طاهری فرماندار شهریار با اشاره به مشخص شدن اداره آب و فاضلاب به عنوام متولی پساب خروجی تصفیه خانه شاهدشهر با پیگیری های مکرر فرمانداری شهریار از وزارت نیرو، گفت: با تامین برق لازم و وجود کانال انتقال آب از تصفیه خانه شاهدشهر، 50 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه از آب خروجی بهره مند خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شکستگی قسمتی از لوله خط انتقال آب شرب مجتمع گنداب که بر اثر بارش شدید باران و رانش زمین دچار مشکل شده بود، رفع و آب وارد مدار بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان گفت: عملیات رینگ دوم خط انتقال شهر فرمهین در سال جاری با اعتبار 20 میلیارد ریال اجرا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۵:۵۷    
یوسف غفارزاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص کارکرد سد شهید مدنی و علت عدم بهره برداری کامل از آن اظهار کرد: عملیات اجرایی این سد از سال 1385 شروع و پروژه در سال 91 افتتاح شد اما با توجه به اینکه یکسری کارها از جمله راه های جایگزین چند روستا، اجرای شبکه انتقال آب شرب تبریز، [...]
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۴:۳۳    
یوسف غفارزاده روز دوشنبه در گفت و گو با راهبردنیوز در خصوص کارکرد سد شهید مدنی و علت عدم بهره برداری کامل از آن اظهار کرد: عملیات اجرایی این سد از سال 1385 شروع و پروژه در سال 91 افتتاح شد اما با توجه به اینکه یکسری کارها از جمله راه های جایگزین چند روستا، اجرای شبکه انتقال آب شرب تبریز، [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز از ایجاد شهرک گلخانه ای و پایانه گل و گیاه در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا-تبریز- عملیات اجرایی سد شهید مدنی تبریز از سال 1385 شروع و پروژه در سال 91 افتتاح شد اما با توجه به اینکه یکسری کارها از جمله راه های جایگزین چند روستا، اجرای شبکه انتقال آب شرب تبریز، خطوط برق و پاکسازی مسیر باید انجام می شد، به همین خاطر سد آبگیری نشد . و با توجه [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا-تبریز- عملیات اجرایی سد شهید مدنی تبریز از سال 1385 شروع و پروژه در سال 91 افتتاح شد اما با توجه به اینکه یکسری کارها از جمله راه های جایگزین چند روستا، اجرای شبکه انتقال آب شرب تبریز، خطوط برق و پاکسازی مسیر باید انجام می شد، به همین خاطر سد آبگیری نشد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر، به عنوان اولین پروژه مهم انتقال آب پایتخت پنج شنبه افتتاح خواهد شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده ی مجلس گفت: صدها روستا مثل غیزانیه داریم، این روستاها در کنار چاه های نفت و آب بی آب شده اند، خواهش می کنم مسئولان سفرهای خود به خوزستان را ادامه دهید و پروژه های انتقال آب را از دستور خارج کنید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: کاراحداث تونل انتقال آب از سد کانی سیب در شهرستان پیرانشهر به دریاچه ارومیه درحال انجام است که با اتمام آن بزرگ ترین طرح آبرسانی به دریاچه ارومیه در دولت تدبیر و امید به بهره برداری خواهد رسید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰    
این فیلم مربوط به جلسه ای است که در مورد طرح انتقال آب خوزستان تصمیم می گیرند و میگویند، چون طرح پیوست محیط زیستی تکمیل نشده نگذارید رسانه ها بفهمند!
روزنامه سایه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه از اتمام فاز نخست طرح انتقال آب از سواحل هرمزگان تا اردکان خبر داد و اعلام کرد: با نقش محوری این بانک، رؤیای انتقال آب خلیج فارس به مرکز ایران به واقعیت تبدیل شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، فریدون همتی در این مراسم که محمد آشوری نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان و مدیرعامل شرکت تامین و انتقال آب خلیج فارس حضور داشتند، گفت: با بهره برداری از سایت شیرین سازی 40 هزار متر مکعبی ...
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و زارعی، نماینده مردم ساری و میاندورود و مدیران کل بنیاد مسکن، آب و فاضلاب و راه و شهرسازی، از پروژه های در حال اجرای طرح هادی در بعضی روستاهای شهرستان میاندورود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه درمجلس شورای اسلامی گفت: خط انتقال 32 کیلومتری آب به شهرک های صنعتی مورچه خورت و شمال اصفهان بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دولت افزون بر 40 میلیارد تومان برای احداث این طرح هزینه کرده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۰    
طبق اعلام وزارت نیرو تونل 30 کیلومتری انتقال آب از سد امیرکبیر و تصفیه خانه ششم تهران پنجشنبه این هفته به بهره برداری می رسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین پروژه مهم آبی پایتخت که همان تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر است بنا به گفته معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا به زودی افتتاح می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب به قلعه رستم سیستان و پیگیری ها برای پایان دادن به آرزوی دیرینه مردم این روستا تا پایان سال 99 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجری طرح آبرسانی اردبیل از آغاز عملیات اجرایی بخش اول انتقال آب چاه های داخل شهر اردبیل به شبکه توزیع آب شرب خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر، به عنوان اولین پروژه مهم انتقال آب پایتخت پنج شنبه افتتاح خواهد شد.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
این وسیله می تواند 2500 گالن در دقیقه انتقال آب داشته باشد و به صورت کنترل از راه دور توسط کنترلری هدایت می شود که بازخورد ویدئویی HD برای مانورپذیری در زمینهای ناهموار ارائه می کند.
پایان عملیات اجرا و نصب خط دوم ( پدافندی) لوله انتقال 20 اینچ تامین آب شرب شهر یاسوج از ایستگاه پمپاژ تنگ کناره بر روی پل سوم بشار یاسوج
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: با انتقال آب سد ماملو به شهرستان قرچک گام مهمی در تأمین پایدار آب شرب مردم این شهرستان در بخش روستایی و شهری و تحقق شعار عدالت محوری برداشته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - قم پیشروترین استان در طرح اقدام ملی مسکن، نداشتن محدودیت در توزیع گاز مایع، بازگشت 17 واحد راکد و نیمه تعطیل به مدار تولید، حفظ قنات های قنوات با انتقال آب های سطحی و اتصال روستاهای جعفرآباد به اینترنت پرسرعت همراه؛ از اخبار هفته گذشته استان قم بود.