پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۴۱Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد مظفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اجرای 38 کیلومتر خط انتقال آبرسانی از سد کلان به شهر ملایر که تاکنون بیش از 57 میلیارد تومان برای اجرای آن هزینه شده، 12 میلیون مترمکعب آب مورد نیاز شهر ملایر تامین خواهد شد. وی افزود: بخش عمده خط انتقال آب این [...]
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به این که استان اصفهان حدود 4 تا 5 متر مکعب بر ثانیه کمبود آب دارد، خاطر نشان کرد: تونل 27 کیلومتری این سامانه به اتمام رسیده است اما خط انتقال آب آن در حال ساخت است و پیش بینی می شود خط اضطراری طرح سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ با اعتباری افزون بر 300 ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی و وزارت صمت برای اجرای طرح انتقال آب 16 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهند کرد.
همشهری: دولت روحانی برای تامین نیاز آبی صنایع بزرگ و البته بخشی از نیاز شهرهای دارای تنش آبی در 6استان هرمزگان، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی سرمایه گذاری سنگینی را با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و بانک ها انجام داده که پس از بهره برداری از فاز نخست در آبان ماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر، ساخت بیمارستان 110 تخت خوابی شهدای هسته ای در مدت 3.5 سال را اقدامی بی نظیر دانست و گفت: همه ظرفیت ها برای تکمیل پروژه انتقال آب به جم به کار گرفته می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۹    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید میدانی از تاسیسات آبرسانی شهر سی سخت گفت: عملیات تعمیرات و مرمت شبکه توزیع و خطوط انتقال آب آسیب دیده از زلزله اخیر در شهرستان دنا به اتمام رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۶    
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت: بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان، 50 درصد از هزینه انتقال آب و رفع مشکل آبرسانی به روستاهای دشتخاک، سربنان و رشک ها را با حفر چاه و لوله کشی بر عهده گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۸    
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان از توقف عملیات غیرقانونی و غیرکارشناسی انتقال آب بن-بروجن توسط قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی : انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان ، مطالبه مهم و اصلی ما از دولت است.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان صبح امروز در نشست مطبوعاتی خود با خبرنگاران با اشاره به پروژه انتقال آب هلیل رود به کرمان گفت: سدصفارود مجوز اثرات زیست محیطی ندارد و از ابتدا بدون دریافت مجوز احداث شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲    
با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و مقامات دستگاه های مرتبط روز سه شنبه طرح ملی نمک زدایی آب دریا و انتقال آب از خلیج فارس به مرکز فلات ایران برای استان های کرمان، یزد، اصفهان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
طرح ملی نمک زدایی آب دریا و انتقال آب از خلیج فارس به مرکز فلات ایران برای استان های کرمان، یزد، اصفهان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی در نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و مقامات دستگاه های مرتبط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
در این جلسه که روز سه شنبه برگزار شد، گزارش وزارت خانه های نیرو، صمت و سازمان های حفاظت از محیط زیست و برنامه و بودجه در خصوص مسائل مرتبط با انتقال آب از خلیج فارس به مرکز فلات ایران مطرح و درباره چگونگی حل و فصل برخی مسائل، بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
توقف پروژه انتقال آب بن-بروجن، حذف گوشت قرمز از سفره اقشار متوسط جامعه، در مورد توافق با آژانس زود قضاوت نشود، شهر نفس می کشد، رهسازی آب زاینده رود در اردیبهشت، ساخت 300 ویلا در اصفهان طی 20 روز، وزیر بهداشت نه مدیرکل مرده شورخانه، توقف تمام نظارت های فراپادمانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: تونل خط انتقال آب از صفارود به کرمان مجوز محیط زیست دریافت کرده اما سد صفارود مجوز محیط زیست ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- توقف تمام نظارت های فراپادمانی، تندترین صف کشی؛اسم رمز برجام، توقف پروژه انتقال آب بن- بروجن، اشتغال 3160 نفر با توسعه صنایع اصفهان، ساخت 300 ویلا طی 20 روز در اصفهان و 28 اسفند آغاز تعطیلات نوروزی دانش آموزان از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های سه شنبه اصفهان است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت : رئیس سازمان صمت استان فارس گفت: این استان از یک طرف گرایش به صنعتی شدن دارد و از طرفی دیگر با کمبود آب و بارش باران مواجه است ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: دستگاه قضا در پی شکایت نظام صنفی و تشکل های کشاورزی و زیست محیطی استان اصفهان و شماری از دوستداران زاینده رود و فعالان محیط زیست، رای به توقف پروژه انتقال آب بن_بروجن داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۳    
نمایندگان مجلس از خط قرمزهای طرح های انتقال آب صحبت می کنند اما عملا اراده ای برای حذف بودجه این طرح ها از سوی آن ها دیده نشده است این در حالی است که طبق آیین نامه داخلی مجلس طرح های بدون مجوز زیست محیطی باید از لیست بودجه خارج شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۹    
از پمپ های کف کش شناور و لجن کش برای انتقال آب صاف یا فاضلاب در مصارف آبیاری تحت فشار کشاورزی و تصفیه فاضلاب استفاده می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان رأی به توقف عملیات غیرقانونی انتقال آب بن-بروجن داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان، راه اندازی سیستم پیشرفته ازن زنی تصفیه خانه شماره یک سنندج، شستشوی مداوم مخازن و آغاز عملیات انتقال آب خام با کیفیت از سد آزاد به تصفیه خانه را مهمترین اقدامات انجام شده برای ارتقای گوارایی و کاهش طعم و بوی آب شرب سنندج عنوان کرد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه کار گروه آب ، خاک ، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان به ریاست آقای صفری فرماندار و با حضور دیگر اعضاء با دستور پیگیری تامین آب برای مزارع خسارت دیده شهرستان ناشی از اجرای طرح انتقال آب چشمه لنگان و تامین آب برای نگهداری و حفظ فضای سبز شهر فریدونشهر برگزار ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ استاندار یزد در صفحه شخصی خود نوشت: تحرک بخشی به موضوع انتقال آب به استان با حمایت وزارت صمت و در قالب مشارکت با سایر استان ها از جمله دستاوردهای سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کردستان با اشاره به اتصال و تحویل آب سالم و پایدار تصفیه خانه شماره 2 سقز به شبکه شهری از بهبود کیفیت آب شرب سالم در استان کردستان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست-بانک پارسیان در راستای تحقق فرامین اقتصاد مقاومتی، افزایش تولید و اشتغال در طرح های قابل توجه و تأثیرگذار بی شماری، در عرصه ی اقتصادی کشور، سرمایه گذاری و مشارکت کرده است. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در نامه استانداران منطقه 5 کشور با رئیس جمهور بر تسریع اجرای طرح انتقال آب دریای عمان به شرق کشور تاکید شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار تهران ازدستگاههای متولی خواست با کار و تلاش جهادی اجرای پروژه های مهم شهرستان های استان را سرعت بخشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی مرحله دوم و سوم انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی و شرق کشور بزودی آغاز می شود.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
به گزارش هه وال موکریان ، محمد مهدی شهریاری در این خصوص گفت: به دنبال سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان و بازدید از تونل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه پرداخت 150 میلیارد تومان اعتبار از حساب موجود در خزانه برای تکمیل این پروژه، از رئیس جمهور درخواست شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: هزار میلیارد ریال اعتبار ویژه با دستور رییس جمهوری در راستای اجرای آخرین مراحل احداث طرح انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه اختصاص یافت.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز در مراسم افتتاح نیروگاه 10 مگاواتی چادرملو (اردکان)، بیان کرد: شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی و شرق کشور یکی از مهمترین اقدامات تأثیرگذار در طول دوران جمهوری اسلامی ایران بوده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
باغات منطقه راوند کاشان به دلیل کمبود آب خشک شده است در حالی که با لطف الهی قنات بی آب این منطقه پرآب شده است اما امکان استفاده به دلیل انسداد مسیر انتقال آب میسر نیست.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار امروز شاهد آغاز عملیات احداث خط آهن و افتتاح پروژه خط انتقال و توزیع شبکه با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و استاندار سمنان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار آذربایجان غربی گفت: 100 میلیارد تومان اعتبار با دستور رئیس جمهور برای پایان طرح تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار خراسان جنوبی گفت: انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان، بازگشایی بازارچه ها مطالبه مهم و اصلی ما از دولت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: لوله خط انتقال آب از زابل به زاهدان پس از 28 ساعت تلاش در راستای رفع نقص با تمام ظرفیت وارد مدار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: پس از انعقاد تفاهمنامه سه جانبه شش شهرک، هزینه احداث پست ثابت 4 شهرک پرداخت شده است و هزینه های 2 شهرک دیگر از فردا واریز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان امام جمعه زابل گفت: ما در کنار اقیانوس هند و دریای عمان زندگی می کنیم و باید تمام تلاش ها معطوف به انتقال آب از دریای عمان به سیستان به قید فوریت آن هم به عنوان یک خواسته عمومی و مطالبه فوری تبدیل گردد، چرا که سیستان دارالولایه بدون آب می میرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰    
زابل - امام جمعه زابل گفت: موضوع انتقال آب از دریای عمان به منطقه سیستان که در سال های گذشته نیز مطرح شده، باید به صورت جدی پیگیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت آب های مرزی و پساب خراسان شمالی، گفت: خراسان شمالی نیازی به انتقال آب از دریای عمان ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
قاسمی گفت: لوله خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت پس از حدود 28 ساعت کار بی وقفه وارد مدار بهره برداری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب بروجن، از اصلاح و جابجایی خط انتقال آب آشامیدنی در این شهر خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک پارسیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیاری انجام داده است. بر اساس آمار موجود این بانک توانسته برای 165 هزار نفر شغل ایجاد کند. برای بزرگی این عدد باید بدانید که این رقم معادل 5 درصد اشتغال ایجاد شده در کشور است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده خواف و رشتخوار در مجلس گفت: انتقال آب خلیج فارس به استان خراسان رضوی برای توسعه صنعت و کشاورزی بسیار حیاتی است و می تواند آثار مثبتی برای این منطقه به همراه داشته باشد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت تأمین آب برای توسعه واحدهای اقتصادی فعال استان یزد را ضروری دانست و گفت: انتقال آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران از جمله اولویت های جدی وزارت صمت است.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عملیات خط دوم انتقال آب به استان یزد تا پایان سال جاری خبرداد و گفت: این طرح با هدف توسعه بخش صنعت و معدن اجرا می شود و خط اول انتفال آب از خلیج فارس به یزد نیز در روزهای آتی با هدف کاهش مشکل تامین آب صنایع این استان بهره برداری می شود.