دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۰۷Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

یافته   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دیوان محاسبات لرستان در بازدید از طرح های حوزه آب شهرستان الیگودرز مطرح کرد: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرکل دیوان محاسبات استان گفت: درصورت راه اندازی ایستگاه پمپاژ اضطراری طرح قمرود ...
سلامت نیوز / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: رئیس جمهور به وزارت امور خارجه تکلیف کرده که هر چه سریع تر با اتمام حجت به افغانستان حقابه هیرمند را بگیرند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار فارس عملیات اجرایی خط انتقال آب سد چشمه عاشق به بخش قطرویه آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی چندی پیش خبر احیای پروژه انتقال آب ارس به دشت شبستر و دریاچه ارومیه به دستور استاندار آذربایجان شرقی، سرتیتر اخبار استان قرار گرفت که این موضوع، امید دوباره را برای عبور از بحران کم آبی شهر تبریز و خشکی دریاچه ارومیه در یادها زنده کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - یزد - محمود رحمانی : بارندگی های غیرقابل پیش بینی در جنوب و بخش هایی از مرکز ایران به ویژه استان یزد، امید تازه ای را برای جبران حدود سه دهه اخیر زنده کرده که با خبر تامین آب پایدار از طریق انتقال آب از دریا به کویر عجین شده است ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۳    
شهردار جزیره خارگ گفت : کوچه رز واقع در خیابان چاه قندی پس از اصلاح شبکه ی انتقال آب شرب و حل مشکل دیرینه ی آن ( ترکیدگی مداوم لوله های آب) سنگ فرش می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
خیلی خوش خیالانه است اگر باور کنیم انتقال آب خلیج فارس می تواند یک منبع پایدار آب برای مصارف کشاورزی و صنعتی فراهم کند.
آنا / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: اولویت وزارت جهاد کشاورزی گسترش آبیاری هوشمند است و در این راستا 16 نقطه کشور به عنوان پایلوت انتخاب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم حوزه انتخابیه زابل در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای انتقال آب از تهلاب به زاهدان خبرداد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ارائه شده در جریان نظارت میدانی کمیسیون کشاورزی، تونل انتقال آب کانی سیب به دریاچه ارومیه تا 28 بهمن ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم در راستای توسعه، پیشرفت و آبادانی استان سیستان و بلوچستان، تاکید کرد: تمام تصمیمات اتخاذ شده در این سفر با توجه به تاکیدات رئیس جمهور تا مرحله اجرا و نهایی شدن پیگیری می شود.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری اصفهان گفت: روند اجرایی طرح انتقال آب کوهرنگ 3 دوباره آغاز شده است و تکمیل این پروژه از سر گرفته می شود.
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در نشست مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان، گفت: تمام تصمیمات اتخاذ شده در این سفر با توجه به تاکیدات رییس جمهور تا مرحله اجرا و نهایی شدن پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرامورآب گچساران گفت:قبل از انقلاب هیچ گونه طرح تامین آب شرب آشامیدنی و کشاورزی در سطح این شهرستان وجود نداشت درحالی که امروز اراضی که از طریق پروژه ها ،کانال ها و سامانه مدرن انتقال آب و شبکه های آبیاری نوین و کلاسیک تحت فشار در این شهرستان در مدار بهره برداری قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد مخبر شامگاه سه شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در سفر به این استان علاوه بر مصوب شدن مصوباتی در بخش های مختلف نظیر ساخت سدها، خطوط انتقال آب از دریا و آبرسانی به روستاها و گازرسانی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پیگیر حقابه هیرمند هستیم محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور برای بازدید، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح عمرانی و زیرساختی در استان سیستان و بلوچستان به زابل رفت ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۵    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه انتقال آب از دریا و استخراج آب های ژرف از مهم ترین برنامه های دولت برای حل مشکلات آب این استان است، افزود: با پیگیری های دستگاه دیپلماسی، حق آبه هیرمند را دنبال می کنیم.
آنا / قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به پیگیری های دستگاه دیپلماسی برای احیای حقابه هیرمند تاکید کرد: افغانستان باید به حقابه هیرمند متعهد باشد و دولت جمهوری اسلامی ایران این موضوع را از مجاری بین المللی پیگیری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مخبر، معاون اول رییس جمهور: اینکه یک استان در کنار دریا بوده و در اعماق زمین نیز آب به وفور دارد اما روی زمین خشک باشد اصلا موضوعیت ندارد. انتقال آب از دریا، آب های ژرف و پیگیری حق آب تالاب هامون به جد مورد تاکید دولت است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: انتقال آب از دریا و استخراج آبهای ژرف از مهم ترین برنامه های دولت برای حل مشکلات آب این استان است و همچنین با پیگیری های دستگاه دیپلماسی بدنبال پیگیری حقابه هیرمند هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
محمد مخبر گفت: موضوعات انتقال آب از دریا، آب های ژرف و پیگیری حقابه هیرمند از اولویت های مهم دولت در این استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی گفت: پدافند غیرعامل بر استفاده از منابع آب دریا، چه در شمال و چه در جنوب تأکید داشت، اما توجه به ملاحظات زیست محیطی و سایر ضوابط و الزامات اجرایی، ضرورتی انکارناپذیر است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 32 درصد از مجموع هفت هزار و 100 کیلومتر شبکه انتقال آب استان فرسوده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
لغو توقف اجرای طرح بهشت آباد توسط دیوان عدالت اداری که چندی پیش رسانه ای شد، بار دیگر نام این پروژه پرحاشیه را بر سر زبان ها انداخت؛ طرحی که سال هاست مخالفان و موافقان اجرای آن در برابر یکدیگر صف کشیده اند و با رو کردن مدرک و استدلال های مختلف به متقاعد کردن هم مشغولند. ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۹    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در توضیح اهمیت ملاحظات فنی تداوم کارکرد های شبکه آب از دریا، پیش بینی ذخایر متناسب با حجم نیاز های مختلف در مراحل ساخت، امکان ارتباط خطوط انتقال با هم برای امکان پذیری مدیریت انتقال و کمک خطوط انتقال به یکدیگر را ضروری دانست.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح انتقال آب دریای عمان به 16 استان کشور، طرحی ملی است که سابقه طرح آن به دودهه می رسد، این پروژه که در روزهای اخیر توسط رئیس جمهور در استان یزد افتتاح شد، از همان ابتدا مخالفان و موافقان پرشوری داشت. به گفته مسوولان طرح، فاز اول این پروژه در سال 1405 به بهره برداری می رسد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی عصر امروز با همراهی دو تن از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دیدار با دکتر ممبینی جانشین رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تقویت اعتبارات پرداخت مطالبات طلبکاران و ایفای تعهدات موضوع بند (ب) تبصره (5) قانون بودجه سال 1401 کل ...
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۳۸    
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): افشین شعبانی(فعال محیط زیست)- عصر دنا: به نام خدای مارون و بشار، متاسفانه با رخنه مافیای آب در بدنه مدیریتی کشور در چند دهه اخیر درگیری های زیادی در سطح کشور در خصوص انتقال آب بین استان ها و قومیت های مختلف به وجود آمده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها، از احیای دشت حاصل خیز "خانمیرزا" با اجرای طرح انتقال آب سد چشمه علی به این دشت پس از دو دهه خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه98 درصد کارهای اجرایی این سد انجام شده است، گفت:در رابطه با سد قدرونی،تعیین تکلیف بندهای خاکی بالادست، پروژه انتقال آب از این سد و تصفیه خانه آن است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۱    
مدیر امور آب و فاضلاب رامیان از اصلاح و توسعه بیش از 14 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شرب در شهرهای رامیان ، خان ببین و دلند از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز طی سه ماه نخست سال 1402 به بهره برداری می رسد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- طرح انتقال آب خلیج فارس به استان فارس چند سالی است که در حال پیگیری و اجرا است و در حالی که خط مشابه در برخی استان های همجوار به بهره برداری رسیده، سؤالاتی درباره زمان بندی نهایی اجرای این طرح در فارس مطرح است که یک نماینده مجلس به آنها پاسخ داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد با اشاره به کسری منابع آب گفت: در اجرای طرح انتقال آب از خلیج فارس به یزد، به دنبال تامین آب پایدار هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت پروژه انتقال آب کنارک به چابهار کُند و نگران کننده است .
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت پروژه انتقال آب کنارک به چابهار کُند و نگران کننده است به نظرم از طرف وزارت نیرو کوتاهی صورت گرفته است، در منطقه محروم اگر آب و امکانات نباشد مردم چکار باید بکنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد بازرگان /دبیر کارگروه آب و محیط زیست مجمع تشخیص مصلحت نظام در کشمکش توسعه و اشتغال و فرآیندهای مرتبط با انتقال آب از حوضه های مختلف به دیگر حوضه ها یا برداشت های آب از سفره های زیرزمینی، در کنار تغییرات جهانی دما و کاهش بارش و دیگر مولفه های تغییر اقلیم ...
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با تاکید بر اتمام هرچه زودتر طرح های انتقال آب به این دریاچه گفت: یکی از این طرح های مهم، طرح تصفیه خانه فاضلاب ارومیه و انتقال آب آن به دریاچه ارومیه است که باید در کوتاه ترین زمان خاتمه و به بهره برداری برسد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : حنیف رضا گلزار کارشناس ارشد خاک وآب، لایحه بودجه در فصل "آب" را مانند سال های گذشته ناامیدکننده خواند و به سلامت نیوز گفت: بیش از 90 درصد از بودجه "فصل آب" لایحه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه با تعیین ضرب الاجل برای اتمام پروژه انتقال آب تصفیه خانه فاضلاب به دریاچه ارومیه گفت: رئیس جمهور مستقیما برای احیای دریاچه ارومیه ورود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از پایان عملیات حفاری تونل اول انتقال آب شبکه آبیاری پایاب سد گیوی به طول 800 متر خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۶    
هرمزگان با هویتی معلق رشد 13 درصدی مجوز بارگیری های پایانه بار بندرعباس بهسازی و نورپردازی های جدید در منطقه 3 شهرداری بندرعباس ارزیابی طرح انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران از نگاه محقق ها سود 56 ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت گل گهر گفت: شرکت گل گهر همواره در راستای بهبود فرهنگ و رفتار سازمانی خود با ایجاد بستر مناسب کاری برای کارکنان و ترویج روحیه تیمی با دخیل دانستن همه اعضای سازمان در پیشبرد اهداف خود قدم برداشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علیرضا اسلامیان، نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری پس از بازدید از طرح های انتقال آب چهارمحال و بختیاری، ضمن ابراز خرسندی از فعال بودن پروژه در هوای سرد زمستانی و حتی روزهای تعطیل، دست یکی از کارگران مشغول به کار را به نیابت از همه عوامل تامین کننده آب شرب، بوسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: به دستور وزیر نیرو تأمین اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه صورت گرفت و تصفیه خانه آب شرب این شهر نیز همزمان با انتقال آب به مخزن آب شهر نظرآباد بهره برداری خواهد شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۲    
مدیر امور آب و فاضلاب آبدانان افزود : عملیات شستشوی و رسوب زدائی مخازن و خطوط انتقال آب شرب شهر و روستا های این شهرستان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم خرامه، سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت 30 درصدی پروژه احداث خط انتقال آب شرب و صنعتی از سد درودزن به شهرستان خرامه خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پروژه انتقال آب از جنوب به شمال در چین بزرگترین پروژه در این زمینه است که تاکنون انجام شده؛ این پروژه شامل برداشت آب از رودخانه های جنوبی و رساندن آن به شمال کشور است ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
فرماندار تربت جام گفت: دلایل متعددی در قطعی و کاهش فشار آب در برخی نقاط شهری تربت جام وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تربت جام دلیل اصلی قطع و اُفت فشار آب در برخی نقاط شهری را احتمال ترکیدگی انشعاب آب واحدهای خالی از سکنه ناشی از قطع گاز و لوله شبکه اصلی انتقال آب شهری براثر یخبندان و سرمای 20 درجه زیر صفر اعلام کرد.