سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۵May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

استاندار کردستان از فرایند عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب از تصفیه خانه شماره 2 به تصفیه خانه شماره 1 و مخازن شهر سقز بازدید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - زاهدان- شماری از علمای شیعه و سنی به همراه فرماندار و مسوولان و معتمدان به منظور قدردانی از خدمات و تلاشهای دست اندرکاران تحقق وعده های دولت سیزدهم از پروژه خط انتقال آب کارواندر به خاش بازدید و برای تلاشگران دعای خیر و آرزوی موفقیت کردند. ...
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: استاندار کردستان از فرایند عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب از تصفیه خانه شماره 2 به تصفیه خانه شماره 1 و مخازن شهر سقز بازدید کرد.
جهان نیوز   ۶ ساعت پیش    
پمپ آب از جمله مهم ترین تجهیزات صنعتی در انتقال آب و سایر سیالات از نقطه ای به نقطه ای دیگر محسوب می شود. نکته حائز اهمیت حفظ فشار سیال حین انتقال است که این حفظ فشار در جابجایی عمودی (برای مثال حین جابجایی آب از طبقات پایین به طبقات بالای ساختمان) و یا در جابجایی افقی (مثل جابجایی آب از یک نقطه ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، با بیان اینکه پروژه انتقال آب دریا به این استان در حال پیشرفت است گفت: بیشتر حجم آبی که از این طریق به استان منتقل می شود برای مصرف صنعت است و صنایع بزرگ فارس از این آب استفاده خواهند کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۲    
اکنون با نخستین اما و اگرها پیرامون اجرای درست و به هنگام این پروژه و رسیدن سهمیه مقرر آب شیرین شده به صنایع اصفهان، زنگ خطر به صدا درآمده، زیرا در طول سالیان گذشته از دل همین تعلل ها ظلم در حق اصفهان نهادینه شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان زمین شناسی: حتی اگر بمب اتم هم در اصفهان برخورد می کرد خطرش خیلی کمتر از مرگ آبخوان های اصفهان بود. وقتی مرگ آبخوان اتفاق می افتد، شبیه انسان بیماری است که زندگی اش نباتی است و اگر چاره اندیشی نشود اصفهان به شهری تبدیل می شود که همیشه وابسته به انتقال آب است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۶    
به گزارش سبلان ما ، علیرضا نعمت سلطانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از عملیات بازسازی و ترمیم خط انتقال آب خام از منطقه جعفرآباد (ایستگاه پمپاژ عزیز کندی)به تصفیه خانه آب شرب شهر گرمی خبر داد و افزود:آبرسانی به مراکز شهری و روستایی و مجتمع های آبرسانی در محدوده این خط لوله، به روال عادی بازگشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طرح انتقال آب رودخانه دز به طرح آبرسانی غدیر در مراحل پایانی قرار دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۷    
شیراز- قرار است با اجرای طرح انتقال آب دریا به فارس، سالیانه 400 میلیون متر مکعب آب از خلیج فارس به این استان منتقل شود که با تحقق آن تحول عظیمی در اقتصاد استان ایجاد می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲    
مدیر امور ابفای چرداول گفت: 250متر خط انتقال روستای “جوبشله” و 30 متر خط انتقال روستای دول زرد، شستشوی مخازن روستای، رفع گرفتگی مسیر انتقال آب روستاهای کمول اصلاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - طرح انتقال آب ازخلیج فارس یا دریای عمان به استان اصفهان اگرچه در سال 99 همزمان با سایر نقاط کشور آغاز شد اما هنوز اقدام عملی برای اجرای آن انجام نشده و می طلبد که عزم و تلاش در پیشبرد آن افزایش یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۳    
همدان- ایرنا- با افزایش نوبت کاری و تعداد کارگاه های اجرایی، روند اجرای طرح انتقال آب سد تالوار به استان همدان سرعت گرفت. #روند #اجرای #طرح #عمرانی #انتقال #آب #سد #تالوار #به #همدان منبع * [کد خبرنگار:64567]
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۹    
سبزه از قطع شدن آب شرب کل شهر آق قلا به علت ترکیدگی خط انتقال اصلی آب شرب به این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اجرای دو طرح انتقال آب آشامیدنی و استخر ذخیره آب کشاورزیِ در الموت شرقی آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه کشور، پروژه مخزن 400هزار مترمکعبی و کانال 5.7کیلومتری انتقال آب کشاورزی روستای آقابابا استان قزوین به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی در اصفهان گفت: نکته حائز اهمیت این است که باید حقابه محیط زیست اصفهان بعد از آب شرب در اولویت قرار گیرد چرا که تأمین حقابه محیط زیست باعث رفع مشکلات می شود، در صورت مرگ آبخوان، اصفهان همیشه وابسته به انتقال آب از طرق مختلف چون تانک آبرسانی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- کمبود آب در آذربایجان شرقی در چند سال اخیر و مشکلات آبی دریاچه ارومیه، تنش آبی و بهره برداری بی رویه از منابع آبی و آب های زیرزمینی را به دنبال داشته است به گونه ای که آینده منطقه را از جنبه های مختلف تهدید می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار همدان گفت: تامین آب آشامیدنی مورد نیاز مردم با اجرای خط انتقال آب از سد تالوار به همدان و اجرای طرح نهضت ملی مسکن اولویت اصلی این شهرستان در سال جاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به جنوب سیستان و بلوچستان از رفع مشکل کمبود آب آشامیدنی شهر چابهار طی یک سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۳    
همدان- ایرنا- با افزایش نوبت کاری و تعداد کارگاه های اجرایی، روند اجرای طرح انتقال آب سد تالوار به استان همدان سرعت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: با افزایش ماشین آلات و کارگاه های اجرایی از سوی پیمانکار روند اجرای پروژه انتقال آب از سد تالوار به همدان سرعت می یابد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه نرخ بالای بیکاری در روستای بشمن نگران کننده است، گفت: پروژه انتقال آب به روستاهای غرب انزلی اولویت اصلی است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام در این آیین گزارشی از ضرورت اجرای طرح و آخرین وضعیت پروژه ارائه نمود. علی پوراحمد اعتبار متناسب برای تکمیل پروژه را 350 میلیارد ریال برشمرد و تصریح کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲    
معاون مهندسی و تجهیز منابع مالی حوضه های آبریز جنوبی گفت: آب مورد نیاز 2 هزار هکتار از اراضی دشت یکدار شهرستان جاسک با تکمیل پروژه خط انتقال آب از بند انحرافی سد جگین تامین خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- علیرضا الماسوندی معاون تلفیق و امور تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران روز جمعه به همراه استاندار و جمعی از مسئولان استان همدان، از روند اجرای طرح عمرانی انتقال آب سد تالوار به همدان دیدن کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زمین شناسی ضمن اشاره به تدوین برنامه منشأ گرد و غبار کشور در این سازمان, گفت: انتقال آب از یک حوضه آبریز به حوضه آبریز دیگر تنش آبی را در کشور تشدید کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: به منظور تسریع در روند اجرای طرح انتقال آب سد تالوار به همدان، کارگاه های پروژه با افزودن نوبت کاری توسط پیمانکار افزایش می یابد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی آبفای البرز اعلام از قطعی آب در شهرک #طالقان، به دلیل تعمیر خطوط اصلی انتقال آب در روز شنبه 24 اردیبهشت از ساعت 9 تا 19 خبر داد. بر این اساس جریان آب در مناطق شهرک و کولج با افت فشار و قطعی مواجه خواهد شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۲    
آئین افتتاح مخزن 400 هزار متر مکعبی و کانال انتقال آب کشاورزی 5 هزار و 700 متری روستای آقابابا ظهر امروز با حضور سردار سرتیپ محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۶    
فرمانده سپاه صاحب الامر "عج" استان قزوین گفت: با اجرای طرح مخزن 400 هزار متر مکعبی کانال انتقال آب کشاورزی روستای آقابابا توسط بسیجیان و جهادگران با کمترین اعتبار، اختلاف 40 ساله مردم منطقه رفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، مخزن400 هزار مترمکعبی کانال انتقال آب کشاورزی روستای آقابابا از توابع شهرستان قزوین به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مخزن 400 هزار مترمکعبی و کانال 5700 متری انتقال آب روستای آقا بابا با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه کشور افتتاح شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۷    
به گزارش بازتاب ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای ایلام، در دومین روز بازدید از پروژ ه های در حال ساخت شهرستان دهلران، دکتر بهرام نیا استاندار ایلام، مهندس علیزاده نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، امام جمعه شهرستان دهلران، فرماندار دهلران ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۲    
حادثه شکستگی خط انتقال آب به قطر 400 میلیمتر در خیابان نظر شرقی توسط آبفای منطقه 2 اصفهان رفع شد. به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه، این حادثه که به دلیل شکستگی لوله انتقال آب رخ داده بود در مدت زمان سه ساعت با اصلاح 2 متر -لوله چدن توسط پرسنل حوادث امور آبفا منطقه با کمترین میزان افت فشار و یا قطعی ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
شهردار ورزنه گفت: بهره برداری از طرح انتقال آب بن-بروجن به معنای حمل تابوت بی کفن رودخانه زاینده رود است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: طرح انتقال آب خلیج فارس به اصفهان متوقف نشده بلکه قوی تر از قبل در حال اجرا است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان زمین شناسی ضمن اشاره به تدوین برنامه منشأ گرد و غبار کشور در این سازمان, گفت: انتقال آب از یک حوضه آبریز به حوضه آبریز دیگر تنش آبی را در کشور تشدید کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در طرح انتقال آب از دریای عمان برنامه این است که بیش از 200 میلیون مترمکعب سالانه به این استان انتقال داده شود اما هم اینک مجوز 100 میلیون متر مکعب گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح انتقال آب زیر شاخه های سد آیت الله صالحی مازندرانی در جویبار با 50درصد پیشرفت فیزیکی همراه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۰    
کرمان- استاندار کرمان گفت: بزرگ ترین چالش استان کرمان مربوط به حوزه آب است که باید از طریق انتقال آب حل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۰    
با ورود بسیج سازندگی سپاه ناحیه دهلران و ترمیم خط لوله انتقال آب شرب روستای جلیزی پایین، امید به زندگی در بین اهالی این روستا جان گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای از افت فشار و قطع احتمالی آب در بعضی خیابان های شهر اصفهان خبر داد. طبق اعلام روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان: به دلیل وقوع حادثه شکستگی خط لوله انتقال آب در خیابان نظر شرقی اصفهان ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۷    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: با اصلاح هزار و 700 متر از خط انتقال آب مجتمع حسن آباد، اهالی 16 روستای تحت پوشش با جمعیتی بالغ بر هزار و 100 نفر از نعمت آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
گهرزمین با مشارکت در معدن جانجا و انتقال آب به مناطق خشک کشور موجب خشنودی مقام معظم رهبری می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار کلات بیان کرد: هم اکنون خدمات آب، برق و مخابرات در شهرستان برقرار و پایدار است اما باید توجه داشت خطوط انتقال آب شهرستان در حدود 300 نقطه در معرض آسیب دیدگی از سیلاب قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی نیروی دریایی سپاه و گروه جهادی شهید قورچی زاده خطوط انتقال آب شرب روستا های پشت کوه سیریک در مدت 4 ماه ساخته می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان به اتفاق امید نبی زاده سرپرست اداره کل دیوان محاسبات گیلان از پروژه خط انتقال آب شرب سد شهر بیجار بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - مدیرعامل آب منطقه ای فارس گفت: تلاش می کنیم با همکاری سایر دستگاه های مرتبط، خط دوم انتقال آب شرب به کلانشهر شیراز با ظرفیت کامل به بهره برداری برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: برق 100 حلقه چاه متخلف امسال به دلیل تغییر کاربری، کشت گیاهان آبدوست و انتقال آب به اراضی خارج از محدوده کشاورزی در استان قطع شده است.