دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۲Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال آب»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مشارکت خیرین در اجرای عملیات خط انتقال آب شرب به روستای مرزی چشمه لی شهرستان مراوه تپه خبر داد.
استانها / چهارمحال و بختیاری نادر امینی گفت: چرا برخی اقدامات بصورت قُلدرمآبانه با مردم استان چهارمحال و بختیاری صورت می گیرد؟ مانند انتقال آب شرب به مردم استان چهارمحال و بختیاری که اجرای آن را در قبال اجرای تونل جهنمی بهشت آباد درخواست می نمایند و منجر به نابودی مردم میزدج و لار و کیار و ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کارگر شاغل در پروژه انتقال آب چشمه روزیه مهدی شهر سمنان، پس از سقوط در کانال وریزش خاک بیل مکانیکی روی سرش به طرز معجزه آسایی نجات یافت.
ایمیدرو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو به همراه معاونان و مدیران این سازمان و تعدادی از مقامات استان هرمزگان از تاسیسات انتقال آب خلیج فارس دیدن کرد.
4 مورد شکستگی لوله در خط انتقال آب شرب مناطق لیلاکوه و ملاط شهرستان لنگرود مرتفع شد. سرپرست امور آبفای لنگرود گفت: شکستگی ایجاد شده در خط انتقال آب شرب لیلاکوه و ملاط که باعث افت فشار و قطعی آب آشامیدنی در بخشهایی از این مناطق شده بود، ترمیم شد. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۶    
فرماندار قرچک از مراحل ساخت مخازن ذخیره آب شرب و خطوط انتقال آب به شهرستان بازدید کرد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۲    
وزیر راه و شهرسازی با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی ضمن اعلام احیای خلیج گرگان با لایروبی و انتقال آب خزر، از اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در این حوزه تقدیر کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۳    
سخنگوی آبفای کشور گفت: انتقال آب مسیل ها، جوی ها و باران به شبکه های فاضلاب خسارت های هنگفتی به بار می آورد. به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از آبفای کشور، هاشم امینی سخنگوی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: با توجه به اقلیم کشورمان ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خط انتقال آب شرب از تنگه گزی به شهر جاجرم با حضور مسؤولان استانی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی خط انتقال آب شرب از تنگه گزی به شهر جاجرم با حضور مسؤولان استانی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قشم گفت: آبفا در اقدامی جهادی انتقال آب از قشم مولد (آبشیرین کن) را عملیاتی کرد که در پی آن زمان آبرسانی به شهر لافت و روستای پی پشت به طور محسوس کاهش می یابد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب گناباد از اصلاح چهار کیلومتر خط انتقال این شهر خبر داد و گفت : قرار داد اصلاح و نوسازی هفت کیلومتر دیگر از مسیر پر اتفاق این خط 120 کیلومتری با پیمانکار منعقد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۳    
بجنورد- ایرنا- طرح خط انتقال آب شرب از منطقه تنگه گزی به جاجرم امروز (شنبه) در آیینی با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسوولان استانی بهره برداری شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه 8 از اجرای 5 هزار و 500 متر لوله گذاری انتقال آب خام به فضای سبز محدوده مرکزی شهر، توسط شهرداری منطقه 8 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم گفت: سه هزار و 500 متر از خط انتقال آب 80 روستای این استان در قالب طرح جهاد آبرسانی، اصلاح، بازسازی و وارد مدار بهره برداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۲    
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از تعمیر خط انتقال آب یکهزار میلی متری GRP در خیابان دفاع مقدس ارومیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در جریان سفر خود به استان یزد ضمن بهره برداری از خط انتقال آب به سایت مجموعه پردیس زندگی، کلنگ انتقال گاز این مجموعه را هم به زمین زد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایروانی گفت: شروع عملیات اجرایی 40 کیلومتر خط انتقال آب در دستور کار است که با بهره برداری از این خط؛ آب شرب عشایر شهرستان نهبندان در یک پایداری مطمئن قرار می گیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
با اتمام عملیات اجرایی خط اضطراری انتقال آب، امکان انتقال آب خام از چاه های دشت هامون هیرمند، به منطقه سیستان فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب گفت: با اتمام عملیات اجرایی، امکان انتقال آب خام از چاههای دشت هامون هیرمند ، به منطقه سیستان فراهم شده است .
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید رضا نامداری مدیرعامل شرکت آبفای البرز از عملیات تکمیلی انتقال آب سطحی به شهرهای نظرآباد و اشتهارد با سه راه گیری از خط چدن داکتیل باقطر 600 میلیمتر از انتهای شبکه اصلی شهر نظرآباد به خط 400 میلیمتر GRP انتقال آب به شهرستان اشتهارد با برداشت اولیه 40 لیتر برثانیه خبرداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۹    
باتوجه به خشکسالی های پیاپی که در ایران رخ داده و فشار ناشی از بار محیطی به جنوب شرق ایران و استان سیستان بلوچستان با توجه به عدم دریافت حقآبه هیرمند مضاعف بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: انتقال آب از سد قوچم به دهگلان با جدیت در حال انجام است و هزار و 800 میلیارد نیز در سفر اخیر رئیس جمهور به استان مصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زارعی کوشا گفت: انتقال آب از سد قوچم با جدیت در حال اجراست که با افتتاح آن دغدغه آب شرب، کشاورزی و صنعت در شهرستان های قروه و دهگلان برطرف می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از احیای خلیج گرگان با لایروبی و انتقال آب خزر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا-در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی کردستان مطرح شد مشکلات آب شهرستان های قروه و دهگلان در حوزه شرب، کشاورزی و صنعت با اجرای کلان پروژه سدقوچم برطرف می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا میرتاج الدینی به همشهری آنلاین گفت: با بحران پیش آمده برای دریاچه ارومیه، انتقال آب از خلیج فارس را از دولت مطالبه خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس امور آب و فاضلاب گناباد گفت: هم اکنون 10 کیلومتر از خط انتقال آب این شهرستان معادل هشت درصد فرسوده است که این موضوع بزرگترین چالش تامین آب گناباد به شمار می رود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر راه و شهرسازی از احیای خلیج گرگان پس از لایروبی و انتقال آب خزر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۸    
نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور با تامین اعتبار انتقال آب های سرانی خراسان شمالی از صندوق توسعه ملی خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش با انتشار پیامی در شبکه های اجتماعی ضمن اعلام احیای خلیج گرگان با لایروبی و انتقال آب خزر، از اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در این حوزه تقدیر کرد. وزیر راه و شهرسازی از جمله اثرات بازگشایی کانال آشوراده و لایروبی خلیج گرگان را احیای [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از احیای خلیج گرگان پس از لایروبی و انتقال آب خزر خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
با حضور استاندار یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، فرماندار و مسئولین و مدیران لشکری و کشوری شهرستان ابرکوه، آیین کلنگ زنی خط انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه برگزار شد. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: عملیات آبرسانی به روستای بی بهره شیروان با اعتباری بالغ بر6 میلیارد و 500 میلیون تومان به اتمام رسید.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -با حضور استاندار یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، فرماندار و مسئولین و مدیران لشکری و کشوری شهرستان ابرکوه، آیین کلنگ زنی خط انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: عملیات آبرسانی به روستای بی بهره شیروان با اعتباری بالغ بر6 میلیارد و 500 میلیون تومان به اتمام رسید.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۲    
در راستای اجرای طرح جهاد آبرسانی، 1200 متر خط انتقال آب به محله کاشانک در منطقه بهارستان اجرا شد. به گزارش روابط عمومی آبفای بهارستان، در پی توسعه آبرسانی پایدار به شهروندان و تاکیدات صالح معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و پیگیری افلاکی مدیر امور آب و فاضلاب منطقه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در ازای انتقال آب دریای عمان، برداشت 60 میلیون مترمکعب آب توسط صنایع بزرگ از رودخانه زاینده رود متوقف می شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
عیسی بزرگ زاده سخنگوی صنعت آب کشور بیان داشت که پنج ابرپروژه انتقال آب دریا در دولت سیزدهم در حال اجرا است.یکی از این طرح ها، انتقال آب از خلیج فارس بوده که از استان های کرمان، یزد و در بخشی از مسیر از استان هرمزگان نیز عبور می کند و اکنون در مرحله بهره برداری است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: تزریق به موقع اعتبارات، عملیات اجرایی طرح انتقال آب سهم ساوه از سد کوچری را تسریع خواهد بخشید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز گفت:پس از جذب بودجه 6 هزار میلیارد ریالی و پس از سه سال پیگیری مستمر؛هم اکنون خط انتقال آب سد طالقان به نظرآباد تکمیل شده و کار ساخت تصفیه خانه و مخزن آب 5 هزار مترمکعبی نظرآباد نیز به پایان رسیده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۴    
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس، گفت: اگر صدور پروانه انتقال آب زاینده رود برای تامین آب آشامیدنی باشد حق مردم چهارمحال و بختیاری است اما برداشت آب برای مصارف صنعتی و کشاورزی با مصوبات شورای عالی آب مغایرت دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
امید بازگشت رودخانه دائمی زاینده رود به تکمیل پروژه های انتقال آب در کنار مقابله با برداشت های بی رویه در بالادست، همچنین اصلاح شبکه ها و الگوی کشت در پایین دست گره خورده است و کارشناسان معتقدند با اجرای این سه گام، تا سه یا چهار سال آینده شاهد جریان همیشگی رودخانه خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - چهارمین نشست طرح جامع مدیریت منابع آب فارس با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس، نایب رئیس شورای راهبردی آب و معاون تلفیق و تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد و در این نشست راهکارها برای انتقال آب دریا و برنامه ریزی جهت استفاده از پساب در صنعت مورد بررسی قرار گرفت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان بوکان از عملیات جمع آوری کامل و قطع خط انتقال غیر مجاز جهت آبیاری اراضی دیمی به طول تقریبی 4 کیلومتر خبر داد
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۲    
اجرای خط انتقال آب سرآسیاب فرسنگی با پیشرفت 90 درصدی در حال انجام می باشد و عملیات حفاری پرس افقی خط انتقال آب سرآسیاب فرسنگی در 5 محور پایان یافته است. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون پنج طرح انتقال آب دریا به مناطق کم آب فلات مرکزی و نوار شرقی کشور درحال طرح ریزی یا انجام است
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; با تلاش اکیپ بحران آبفای استان اصفهان و همکاری آبفای شاهین شهر خط انتقال آب از سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ با قطر 1400 میلی متر به شاهین شهرکه به دلیل فرسودگی دچار شکستگی شد در کمترین زمان ممکن مورد اصلاح و بازسازی قرار گرفت و هم اکنون در مدار بهره برداری قرار دارد. ...