یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۲۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «خط انتقال آب»

پایان عملیات اجرا و نصب خط دوم ( پدافندی) لوله انتقال 20 اینچ تامین آب شرب شهر یاسوج از ایستگاه پمپاژ تنگ کناره بر روی پل سوم بشار یاسوج
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
چند روز پیش معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار و نیکشهر در مجلس شورای اسلامی طی جلسه با اردکانیان وزیر نیرو در خصوص تشنگی مردم در حوزه های انتخابیه خود سخنانی تاثربرانگیز را به زبان آورد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با قدردانی از نیروی انتظامی در اجرای پروژه های بزرگ بویژه خط انتقال آب از آبشیرین کن به بندرعباس تصریح کرد، دستور فرمانده نیروی انتظامی در تسهیل اجرای این پروژه که نفع آن برای مردم بوده، قابل تقدیر است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۴    
فرماندار آزادشهر خبر داد: به زودی شاهد تحویل چاه شماره یک آزادشهر و خط انتقال آب به نگین شهر توسط معاونت بهره برداری و توسعه شرکت آبفا استان گلستان خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بخشدار اروندکنار با اعلام پایان بازسازی خط انتقال آب آشامیدنی شهر اروندکنار گفت: مشکل قطع آب این شهر مرزی پس از 20 ساعت برطرف شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۷   + ۷۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : 93 درصد از خط انتقال آب خلیج فارس با نقش محوری بانک سپه انجام شده وتا پایان سال صد درصد پروژه به بهره برداری می رسد. برای اجرای طرح انتقال آب خلیج فارس علاوه بر آورده اولیه شرکت متولی، 18 هزار و 101 میلیارد ریال منابع از طریق مشارکت نامه سندیکایی با حضور 9 بانک کشور تامین مالی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها- پروژه خط انتقال آب از سد مراش به دو شهر و 122 روستای ماهنشان بعد از گذشت بیش از یک سال از آغاز عملیات اجرایی این پروژه توسط وزیر نیرو، هنوز بدون پیشرفت در همان مراحل اولیه متوقف شده است.
صدای میناب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۹    
پیگیری صدای میناب نتیجه داد و با تعویض و نوسازی خط انتقال آب ، از هدر رفت یکساله آب آشامیدنی سالم در روستای باغگلان جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره آبفا شهرستان باشت از تلاش بی وقفه آبفا جهت رفع شکستگی خط انتقال آب شادگان با وجود سختی کار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به آغاز طرح رفع حادثه و تعویض شیرآلات رینگ غربی آبرسانی شهر قم، گفت: با اجرای این طرح حادثه نشت خط انتقال 1400 میلی متر رفع و شیرآلات و اتصالات فرسوده نیز تعویض می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۸    
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان گفت: از ابتدای سال 93 تاکنون حدود 200 کیلومتر خط انتقال آب با اعتبای بالغ بر 904 میلیارد تومان در این استان اجرا شده است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۵    
عملیات لوله گذاری خط انتقال آب به روستاهای دُرز و سردشت در حال اجراست. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی امور آبفا لارستان به منظور کاهش هدر رفت...
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۶    
محمد صالح جوکار در نشست خبری با اصحاب رسانه از تامین منابع مالی خط انتقال آب به یزد با کمک معادن استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۰    
با افزون بر 70 میلیارد ریال هزینه 70 کیلومتر شبکه داخلی و خط انتقال آب روستا های شهرستان اردستان با تمام انشعابات تعویض شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب گنبد کاووس از آغاز اجرای عملیات آبرسانی به 2روستای مرزی این شهرستان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی خبر داد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب علی آباد کتول از شستشوی 9 کیلومتر از شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب این شهرستان در شش ماهه نخست سال 99 خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- کلنگ خط انتقال آب مجتمع آبرسانی زیرمجموعه سد پیشین به مجتمع آبرسانی تلنگ، پلان و پیرسهراب با حضور احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان صبح امروز جمعه به زمین زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: آب رسانی به سرخه یکی از مطالبات دیرینه مردم این دیار است که خط انتقال آب از مسیر شمال شهرستان آماده و به زودی محقق می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶    
شمارش معکوس برای تعطیلی پروژه خط انتقال آب به دهستان سفیدآبه در حالی آغاز شده است که به گفته پیمانکار طرح 15 ماه از موعد مقرر می گذرد اما شرکت آبفای سیستان وبلوچستان در پردخت اوراق کوتاهی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان، در بازدید از روند اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان خمیر، از بهبودِ روند تامین آب روستاهای این شهرستان خبر داد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: پروژه توسعه و تقویت شبکه آبرسانی و فاضلاب شهرستان مهران برای خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از تخریب عرصه های منابع طبیعی در پروژه قطار سریع السیر قم -تهران -اصفهان یاد کرد و گفت: بزرگراه شهید سلیمانی از شکوهیه تا سلفچگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۸    
اسماعیل سالم گفت: عملیات رفع شکستگی خط انتقال آب 500 میلیمتری در یکی از خیابان شهرستان دزفول با تلاش کارکنان امداد آب رفع شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۳۵    
کنعانی فرماندار کوثر پیش از ظهر امروز با حضور مدیر عامل آب منطقه ای استان، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستانی از شروع عملیات حفاری تونل خط انتقال آب سد گیوی در پروژه پایاب سد گیوی که با انفجار برای حفاری بیش از 800 متر تونل از دهانه پس از بدنه ی سد گیوی خبر داد و افزود ...
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب اهر گفت: مشکل قطعی آب شهرک صنعتی اهر مرتفع شده و بزودی در مدار مصرف قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۵    
عملیات اجرایی طرح خط انتقال آب به مخزن یک هزار مترمکعبی شهرک فجر لنده آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح خط انتقال آب به مخزن یک هزار مترمکعبی شهرک فجر لنده آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون بهره برداری وتوسعه آب شرکت آب وفاضلاب هرمزگان گفت: طول اجرای خط انتقال آب شیرین کن از اسکله جوادالائمه تا مخازن پارسیان 18 کیلومتر است که برای تکمیل این طرح به 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
استاندار کرمان با حضور در منطقه معدنی و صنعتی گل گهر از پروژه بزرگ انتقال آب خلیج فارس بازدید نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
با حضور استاندار کرمان طرح انتقال آب خلیج فارس به شرکت گل گهر سیرجان افتتاح شد.
با هدف تامین و افزایش کمی آب شرب نصیرشهر عملیات اجرایی عبور عرضی خط انتقال آب شرب از جاده ساوه به طول 65 متر توسط امر آبفای نصیرشهر انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قدس در گفتگو با برنا از اتمام پروژه خط انتقال آب های سطحی به شهرستان قدس تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۲    
گروه استان ها- فرماندار دشتیاری گفت: 120 میلیارد ریال اعتبار به خط انتقال آب از آب شیرین کن پسابندر به بندر صیادی مهم و استراتژیک بریس در سواحل مکران اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۰    
گروه استان ها- فرمانده سپاه ناحیه خدابنده با اشاره به افتتاح طرح های آبرسانی شرب و کشاورزی به روستا های شهرستان از جمله برنامه ها در هفته دفاع مقدس بود گفت:طرح تامین آب شرب روستای نهاویس سجاسرود با 550 میلیون تومان هزینه، یکی از افتتاح های مذکور بود.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر با بیان اینکه یک هزار و600 میلیارد تومان هزینه پروژه سد باغان است گفت: از این میزان هزار و 200 میلیارد تومان هزینه اجرای سد و 400 میلیارد تومان نیز هزینه خط انتقال آب از سد باغان به سمت مسیر ریز و پالایشگاه است که در این مسیرانارستان و ریز نیز از این آب بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- مدیر آب و فاضلاب اردستان از بروز حادثه و ترکیدگی در لوله خط انتقال آب اصفهان به اردستان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۶    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، مناطق ویلا شهر و زاگرس سنندج، از روز پنجشنبه آب شرب شان قطع شده و با سختی بسیاری مواجه شدند، علت را از مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان کردستان جویا شدیم که در این باره توضیح داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - بخشدار خاوران از توابع شهرستان ری گفت: خط انتقال آب کشاورزی روستای قاسم آباد تهرانچی از کانال آب ری - ورامین به طول سه کیلومتر و با اعتبار 13 میلیاردریال در مدت زمان 6 ماه امروز چهارشنبه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۶    
در راستای طرح های محرومیت زدایی سپاه، خط انتقال آب کشاورزی به روستای قاسم آباد تهرانچی از توابع بخش خاوران در شهرستان ری با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال برای آبیاری 300هکتار از اراضی کشاورزی به بهره برداری رسید.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - معاون توسعه عمران و امور زیر بنایی اداره کل امور عشایر فارس در مراسم بهره برداری از مجتمع آبرسانی و تامین آب پایدار سالم و بهداشتی کانون توسعه تخت عروس عنوان کرد این مجتمع آبرسانی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال شامل اجرای خط انتقال آب به طول 20 کیلومتر ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، محمد نیک فکر در گفت و گو با ایرنا افزود: عملیات لوله گذاری خط انتقال آب از میدان استاندارد کرج به فردیس برای رفع کمبود آب اجرایی شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد کارکنان این شرکت برای نخستین بار در کشور موفق شدند لوله هزار میلی متری بتنی آسیب دیده را بدون قطعی آب، ترمیم و بازسازی کنند. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آبفای اردکان از اجرای عملیات حفاری و لوله گذاری خط انتقال آب با هدف تفکیک آب شرب از سایر مصارف در این شهرستان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای قزوین، از اخذ موافقت اولیه گذر آبی جهت احداث نیروگاه برق آبی روی خط انتقال آب شرب قزوین از سد طالقان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
منصور ستوده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تاکنون 37 کیلومتر از خط انتقال آب شرب سد کلان به شهر ملایر اجرا شده و حدود 42 میلیارد تومان برای اجرای این طرح هزینه شده است. وی با بیان اینکه تنها یک کیلومتر در داخل شهر باقی مانده است افزود: این خط [...]
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام ازآغاز عملیات اجرایی پروژه خط انتقال آب دشت ارمو با اعتبار اولیه به مبلغ چهارونیم میلیارد تومان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح آبرسانی ملایر از سد کلان شامل خط انتقال آب و تصفیه خانه سد به عنوان یک مطالبه عمومی و جدی مردم این شهرستان باید هر چه سریعتر تکمیل و بهره برداری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۷    
گروه استان ها- یک سال بعد از گزارش میدانی تسنیم از عدم اجرای خط انتقال آب در مجتمع روستایی سرگوست و قول مساعد مسئولان برای اجرای آن، هنوز این خط اجرایی نشده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مشکل کمبود آب روستای مهردشت (گاوخانه) شهرستان اراک با اجرای هزار و 600 متر خط انتقال آب پس از 10 سال برطرف شد.