یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۱۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط انتقال آب»

معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد: با رسیدن آب خلیج فارس به مجتمع صنعتی چادرملو و شروع برداشت از این منبع، سالانه به میزان 2،100 ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ارتقا کمی و کیفی آب شرب شهر سنندج و همچنین اطمینان پذیری در تامین نیاز شهری، انتقال آب از میانه مسیر خروجی تونل میانی و مخزن ده هزار متر مکعبی ایستگاه پمپاژ اصلی سامانه سد آزاد به تصفیه خانه سنندج، انجام می پذیرد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد، از احداث نیروگاه برق آبی کوچک در سه نقطه از تاسیسات خط اول انتقال آب یزد با ظرفیت تولید حدود 4.3 مگاوات برق تا نیمه دوم سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست آبفای رامهرمز از رفع شکستگی حاد خط انتقال آب شرب شهری از مخزن تاسیسات سرطا در این شهرستان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای یزد، از احداث نیروگاه برق آبی کوچک در سه نقطه از تاسیسات خط اول انتقال آب یزد با ظرفیت تولید حدود 4.3 مگاوات برق تا نیمه دوم سال آینده خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سیدسلمان ذاکر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: تنها 400 متر از تونل خط انتقال آب از جنوب آذربایجان غربی به دریاچه ارومیه باقی است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم هرچه سریعتر به بهره برداری برسد. وی با بیان اینکه این طرح خط انتقال سالانه بیش از 650 میلیون مترمکعب آب [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمان-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان گفت: خط اصلی قرارداد پروژه انتقال آب از سد نسا به شهرهای بم و بروات 53 کیلومتر بود که تنها 200 متر آن باقی مانده است و طی 2 روز آینده لوله گذاری این خط نیز تکمیل خواهد شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۴    
عصر روز شنبه 27 شهریور ماه ، جلسه بررسی مشکلات حوزه آب شهرستان علی آباد کتول با حضور مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، جمالی فرماندار و نوروزی نماینده شهرستان علی آباد کتول و مدیران عامل آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب گلستان و مسئولین شهرستانی آنها ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۲    
محمدرضا پورابراهیمی گفت: پروژه اول خط انتقال آب از خلیج فارس عملیاتی شد و سه مجموعه بزرگ صنعتی به آب دسترسی پیدا کردند اما کارشکنی وزارت نیرو در دولت قبل، امکان تخصیص آب صنعت و شرب از خلیج فارس به کرمان را فراهم نکرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد – مدیر امور آبفای هرات از بهره برداری از مخزن یک هزار متر مکعبی مجتمع فتح آباد در سال جاری خبر داد . به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱    
هرمزگان/قلمنا-استاندار هرمزگان با حضور در محل خط انتقال آب آبشیرینکن یک میلیون مترمکعبی خلیج فارس در منطقه کشار بندرعباس، ضمن امکان سنجی اجرای خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای شمال بندرعباس، تازیان بالا و پایین، چگونگی اجرای این طرح مهم را مورد بررسی قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طرح آبرسانی به رضوان از خط انتقال آب خلیج فارس به استان کرمان و یزد آغاز شد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۸    
استاندار هرمزگان با حضور در محل خط انتقال آب آبشیرینکن یک میلیون مترمکعبی خلیج فارس در منطقه کشار بندرعباس، ضمن امکان سنجی اجرای خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای شمال بندرعباس، تازیان بالا و پایین، چگونگی اجرای این طرح مهم را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-استاندار هرمزگان گفت: یک هزارو 500میلیارد ریال اعتبار برای خط انتقال آب رسانی از آب شیرین کن خلیج فارس به روستاهای شمال بندرعباس نیاز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت : هرمزگان با آبرسانی به شهرها و روستاهای مختلف این استان از طریق خط انتقال آب از خلیج فارس از آبشیرین کن یک میلیون مترمکعبی بندرعباس به خوبی از مزیت این زیرساخت بهره مند شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
بهروزی گفت: 120 متر از شبکه فرسوده خط انتقال آب در شهرک اندیشه شهرستان ایوان اصلاح و تعویض شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مخزن ذخیره و خط انتقال آب شهرستان کهک با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال با حضور جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پایاب سد خاکی نساز که از 10سال پیش متوقف شده بود، از اردیبهشت امسال با کمک بنیاد علوی از سر گرفته شده است. به گزارش خلخالیم به نقل از روابط عمومی نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان های خلخال و کوثر، عملیات اجرایی خط انتقال آب سد خاکی نساز، که از 10سال پیش احداث و آبگیری شده بود ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳    
فرماندار شهرستان ضمن بازدید از پروژه آبرسانی به شهر اسلامشهر گفت: اجرای این پروژه به 900 متر پایانی رسیده است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب صالح آباد گفت : در پی بروز اتفاق در خط انتقال آب شهر صالح آباد ، اکیپ رفع اتفاق به محل اعزام و تا پاسی از شب موفق به مرمت خط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه آبفا منطقه6 تهران گفت: عملیات ترمیم شکستگی خط انتقال آب 400 میلی متری روستای فیروزآباد شهرستان ری پس از 48 ساعت تلاش مداوم و خستگی ناپذیر در دو مرحله با موفقیت انجام پذیرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس از قول مساعد اختصاص اعتبار به خط انتقال آب از سیمین دشت تا گرمسار توسط شرکت آبفا به میزان 15 الی 20 میلیارد تومان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ “سیدسعید شاهرخی” عصر دوشنبه در بازدید از خط انتقال آب از سد کلان به ملایر ااظهار داشت: پس از ساخت و بهره برداری از سد کلان ملایر به عنوان یکی از سدهای خوب استان همدان، امسال خط انتقال و تصفیه خانه ذیل این سد افتتاح شد. وی افزود: موانع زیادی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: توزیع آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی باز می گردد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد: در دو سه روز گذشته شکستگی در خط انتقال آب به مرکز استان اتفاق افتاد که تعمیرات آن هم بسیار سخت بود، ولی با تلاش همکاران انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استانداری یزد با بیان اینکه موضوع تامین اب اصلی ترین دغدغه مدیران استان و از نیازهای مردم شهر یزد است گفت: انتقال آب دریای عمان با خط مشترک یزد و اصفهان به زودی اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
عبدالحمید حمزه پور گفت: آب شهر بوشهر که از چند روز گذشته به دلیل شکستگی بزرگ خط انتقال آب قطع شده بود، پس از تعمیرات اساسی در یکی دو روز آینده به حالت عادی بازمی گردد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۲    
قم نیوز: عملیات اجرایی اتصال خط انتقال آب قم به تصفیه خانه تازه احداث شده استان قم، طی شبانه روز گذشته انجام شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی شاهد فاجعه بی آبی و خشکسالی در سیستان و بلوچستان هستیم که این استان پهناور در جوار اقیانوس قرار دارد و انتقال آب دریای عمان می تواند آبی بر عطش مردمان این دیار باشد، پروژه ای که با گذشت بیش از 10 سال همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به اطلاع مشترکان ساکن در حدفاصل خیابان شهید رجایی(فنس) تا خیابان شهید مطهری و حدفاصل خیابان امام رضا تا خیابان شهید بهشتی(فرودگاه) شامل ضلع غربی خیابان آتش نشانی، شهید باهنر، شهید مدرس، بی سیم، امام رضا، نیدی، بدر(حاج نجف) ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: پروژه آبرسانی رینگ جنوبی خط انتقال آب سد کمال صالح به شهر اراک به طول 14 کیلومتر حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تاکنون عمده شیرآلات و اتصالات و حدود 80 درصد لوله های مسیر تامین شده اند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: بهره مندی از آب شرب با کیفیت حق مردم شهر جلیل آباد است و با توجه به نزدیکی خط انتقال آب سد ماملو، در کنار ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سید محمد رضا میرتاج الدینی نماینده تبریز،آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از پروژه اصلاح خط انتقال آب از سد نهند به تبریز بازدید کرد و به تشریح نتایج آن پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت پیمانکاری جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر جهت همکاری در کارگاه خط انتقال آب شهرستان مهریز استان یزد دعوت به همکاری می نماید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۱۴    
صبور گفت: برای آبیاری فضای سبز خوسف از سال 98 چاهی حفر شده ولی به دلیل عدم تخصیص اعتبارات کافی، خط انتقال آب و برق آن را نمی توانیم اجرا کنیم لذا درختان 20 ساله شهر در حال خشک شدن هستند که باید در این خصوص چاره اندیشی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان گفت:خط آبرسانی شهر مرزی رفیع از توابع شهرستان هویزه روز سه شنبه پس از بازسازی در مدار انتقال قرار گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۷    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از اجرای عملیات خط انتقال آب شرب در روستای چهار باغ به طول 3هزار و 500متر خبر داد . قربان غلامی با اعلام این خبر افزود : عملیات اجرایی 3 هزارو 500متر اصلاح خط انتقال آب شرب از محل چشمه تا مخزن زمینی این روستا توسط این امور و با مشارکت دهیاری و شورای محل اجرا شد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اراک کمال آبادی: با حضور آقا زاده ، استاندارمرکزی و بختیاری ، فرماندار شهرستان اراک ، دو پروژه آبرسانی در این شهرستان شامل آبرسانی به پارک علم و فن آوری و خط انتقال آب روستای هزاوه به بهره برداری رسید. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: با بهره برداری از این طرح بزرگ آبرسانی و اتصال شبکه آب روستای مرتضی گرد به رینگ آب تهران و خط انتقال آب سطحی ماملو، رویا و آرزوی چند ساله ساکنان این روستای [...]
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی زینی وند روز دوشنبه در حاشیه بهره برداری از چند طرح آب آشامیدنی و برق در شهرستان سیرجان با اشاره به اجرای پروژه خط انتقال آب خلیج فارس به کرمان افزود: باید از این آب برای تامین آب آشامیدنی این استان بهره برد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، پروژه مجتمع آبرسانی حصار و اجرای خط انتقال آب چاه های جدید حصار به بوکان کلنگ زنی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با اجرای تعمیرات اصلاحی خط انتقال خروجی و ذخیره، آب با فشار یکسان در روستا های پیکان و سعادت آباد منطقه جرقویه بصورت عادلانه توزیع می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
8400 هکتار از اراضی شبکۀ آبیاری و زهکشی پایاب سد کرم آباد در استان آذربایجان غربی، همزمان با هفته دولت آب اندازی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۷    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب روستای کفشگیری این شهرستان خبر داد . به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
در دومین روز از هفته دولت ، با حضور مهندس آقا زاده ، استاندارمرکزی و دکتر بختیاری ، فرماندار شهرستان اراک ، دو پروژه آبرسانی در این شهرستان شامل آبرسانی به پارک علم و فن آوری و خط انتقال آب روستای هزاوه به بهره برداری رسید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، پروژه آب رسانی به روستاهای جفیر از خط انتقال آب غدیر با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی به بهره برداری رسید. ساکنان روستاهای جفیر یک و دو تاکنون از آب آشامیدنی سالم محروم بوده اند که با افتتاح این طرح از طریق خط انتقال آب غدیر از این نعمت بهره مند می شوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۹:۴۵    
همدان- معاون بهره برداری و توسعه آب و فاضلاب همدان گفت: در روستای ابرو مشکل تامین آب نداریم و قطعی آب ناشی از ایراد فنی در خط انتقال آب از منبع ذخیره بوده که نیاز به تعمیر داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اشکذر، تکمیل پروژه آبرسانی مجتمع امام حسین (ع) خضرآباد و اصلاح خط انتقال آب شهری اشکذر را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نبود اعتبار همچون سدی محکم در مقابل پروژه خط انتقال آب از سد مراش به شهرستان ماهنشان و 122 روستای آن قرار گرفته و با پیشرفت فیزیکی 12.8 درصد هنوز افق بهره برداری از این طرح و دسترسی به آب پایدار از آن مشخص نیست.