دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۶:۵۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط انتقال آب»

بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
از آغاز سال جاری تاکنون بیش از 43 هزار و 400 متر از خطوط انتقال و شبکه توزیع آب و جمع آوری و دفع فاضلاب شهری و روستایی جنوب تهران و شهرستان ری نوسازی و بازسازی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۹    
مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان گفت: آب شیرین کن جدید زاهدان نیز با تولید 15 هزار مترمکعب آب تا پایان سال، تست و نهایی می شود که 15 هزار نفر از آن بهره مند خواهند شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: برای تابستان سال آینده از ظرفیت خط انتقال آب از زابل به زاهدان استفاده خواهد شد، تابستان بهتری را پیش بینی می کنیم اما کمبود آب به صورت 100 درصد از بین نخواهد رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر برق شهرستان روانسر با اشاره به اصلاح و بهینه کردن شبکه برق فشار ضعیف هشت روستای این شهرستان و خط انتقال آب کاوات ، گفت: برای اجرای این طرح 15 میلیارد و 551 میلیون ریال اعتبار از محل دریافت عوارض برق هزینه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو طی دیدار با نماینده مردم لارستان گفت: تا پایان دولت، پروژه خط انتقال آب به غیزانیه فارس پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب روانسر گفت: برای احداث خط انتقال آب از چاه به مخزن ذخیره آب مجتمع حسن آباد این شهرستان هفت میلیارد ریال هزینه شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
غول خط انتقال آب در ایران به دلیل تناقض گویی دولتی ها وضعیت مبهمی پیدا کرده و به دغدغه جدی مردمان سیستان و بلوچستان تبدیل شده است؛ سوال مردم این است که آیا آب دریای عمان به این استان می رسد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالی در مجلس با اشاره به سخنان امروز رئیس جمهور درباره خط انتقال آب دریای عمان گفت: به طور جد نسبت به رفع تبعیض و قرار گرفتن استان در این مسیر اقدام و پیگیری خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خط انتقال آب شیرین کن سیراف به جم در استان بوشهر تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
محمد مظفری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اجرای 38 کیلومتر خط انتقال آبرسانی از سد کلان به شهر ملایر که تاکنون بیش از 57 میلیارد تومان برای اجرای آن هزینه شده، 12 میلیون مترمکعب آب مورد نیاز شهر ملایر تامین خواهد شد. وی افزود: بخش عمده خط انتقال آب این [...]
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به این که استان اصفهان حدود 4 تا 5 متر مکعب بر ثانیه کمبود آب دارد، خاطر نشان کرد: تونل 27 کیلومتری این سامانه به اتمام رسیده است اما خط انتقال آب آن در حال ساخت است و پیش بینی می شود خط اضطراری طرح سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ با اعتباری افزون بر 300 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: تونل خط انتقال آب از صفارود به کرمان مجوز محیط زیست دریافت کرده اما سد صفارود مجوز محیط زیست ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شیراز- محمد صداقت : رئیس سازمان صمت استان فارس گفت: این استان از یک طرف گرایش به صنعتی شدن دارد و از طرفی دیگر با کمبود آب و بارش باران مواجه است ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایدرو نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی گرمسار امروز شاهد آغاز عملیات احداث خط آهن و افتتاح پروژه خط انتقال و توزیع شبکه با حضور معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران و استاندار سمنان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: لوله خط انتقال آب از زابل به زاهدان پس از 28 ساعت تلاش در راستای رفع نقص با تمام ظرفیت وارد مدار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب بروجن، از اصلاح و جابجایی خط انتقال آب آشامیدنی در این شهر خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی با بیان این که پس از حدود 28 ساعت کار بی وقفه خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت وارد مدار بهره برداری شد، گفت: با توجه به اجرای عملیات و قطعی آب، آبرسانی سیار و اجاره آب شیرین کن ها به منظور کاهش اثرات تنش از سوی آبفا انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: لوله خط انتقال آب از زابل به زاهدان با تمام ظرفیت پس از حدود 28 ساعت کار بی وقفه وارد مدار بهره برداری شد.
معدن24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان یزد با حضور در منطقه چادرملو (اردکان) از خطوط انتقال و تاسیسات پروژه مهم انتقال آب خلیج فارس به استان یزد بازدید به عمل آورد. پروژه انتقال آب خلیج فارس به استان یزد برای استفاده در معادن چادرملو (اردکان) در قالب خط اول انتقال تعریف شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح نیروگاه 10 مگاواتی چادرملو (اردکان)، بیان کرد: شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی و شرق کشور یکی از مهمترین اقدامات تأثیرگذار در طول دوران جمهوری اسلامی ایران بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خط انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران گفت: خیلی افراد انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران را غیرممکن می دانستند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم از پیشرفت 55 درصدی عملیات اجرایی مخزن ذخیره و خط انتقال آب شهر کهک خبر داد و گفت: این پروژه پیش از آغاز فصل گرما به بهره برداری خواهد رسید. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانجات یکتا گرانل میبد انتقال آب خلیج فارس به اردکان را امتیاز بزرگی برای توسعه یزد دانست و گفت: این خط انتقال تا پایان سال اجرایی خواهد شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: خط انتقال آب خلیج فارس به اردکان از امتیازات یزد است که امیدواریم تا پایان سال افتتاح شود به این معنا که یزد دارای دو خط لوله مستقیم انتقال آب از خلیج فارس خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: آب شهر زاهدان به منظور تکمیل و رفع نقص خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در 24ساعت آینده قطع خواهد شد.
صبح امروز در نشست کارگروه استانی منطقه 5 کشور که با حضور استانداران استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان تشکیل شد، محمدعلی شجاعی خواستار تعیین سهم این استان در طرح انتقال آب دریای عمان شد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۴    
شهردار گرمدره این شهر با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در خصوص تامین آب شرب گرمدره و همچنین توافق در خصوص مطالعات و ایجاد شبکه فاضلاب شهر گرمدره گفت: با توجه به سرانه جمعیتی شهر گرمدره و افزایش این جمعیت در سالهای آتی مطلبید که زیرساخت های شهر حداقل برای 15 سال آینده در این شهر مهیا گردد که دراین ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه طرح انتقال آب از دریا به استان اصفهان ممنوعیت و مغایرت با سیاست های سازمان حفاظت محیط زیست ندارد، اظهار کرد: با وجود این مورد به مورد طرح های انتقال آب از دریا مشمول ارزیابی زیست محیطی است و باید محل برداشت آب ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به اتفاق هیات همراه از سازمان برنامه بودجه استان گلستان از محل کارگاه آبرسانی عملیات تکمیلی خط انتقال آب از مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت تا زون 3و 4 شبکه توزیع شهرگرگان بازدید بعمل آوردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گچساران -ایرنا - مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه وبویراحمد گفت: به علت ترکیدگی لوله اصلی خط انتقال آب شبکه آب برخی از نقاط شهر دوگنبدان دچار اخلال شده است.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، با حضور معاون استاندار، فرماندار اصفهان و سایر مقامات استانی و محلی عملیات احداث پکیج تصفیه خانه فاضلاب تودشک آغاز شد، همچنین12 کیلومتر خط انتقال آب به روستای جشوقان و مخازن آب روستاهای چیرمان و آبچویه به بهره برداری رسید. ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۱    
بهسازی چشمه و خط انتقال آب شرب روستای اشتوت پایین در رازو جرگلان به طول سه کیلومتر به مناسبت دهه فجر انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کهگیلویه گفت: طی سال جاری 5 کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال آب و 6 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب در شهرستان کهگیلویه اجرا شده است.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۱    
✍️عصر امروز خدابخشی بخشدار مرکزی به همراه فلاح رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان از پروژه خط انتقال آب روستای قطرم، احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی و آب شیرین کن شهرستان بازدید کردند. ⬅️رئیس آبفا در حاشیه بازدید از بهره برداری از این پروژه در قالب طرح الف ب ایران تا پایان امسال خبر داد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور مهندس ولدخانی، عملیات اجرایی و افتتاح سه پرژه در ناحیه یوتیلیتی شرکت پتروشیمی شازند آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۱    
نصف جهان: مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت فعالیت سه مجموعه ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه و پالایشگاه اصفهان به عنوان سهامدار خط انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان، توضیح داد: این پروژه در سطح ملی مطرح است و تاکنون این خط به کرمان رسیده است. ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه بهره برداری از پروژه های آبرسانی به شهر ها و روستاهای استان مرکزی ، خط انتقال آب روستای نهرپشتبه از توابع کمیجان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۶    
سرپرست اداره آب و فاضلاب منطقه اندیمشک با اشاره به نهضت رفع شکستگی خط انتقال آب در اندیمشک گفت: بیش از 4588 دستور کار در حوزه آب وفاضلاب در اندیمشک اجرا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان و فرماندار پارسیان، پروژه خط انتقال آب بستانو به زیارتِ پارسیان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی می گوید که در یک ماه گذشته دو نوبت خط انتقال آب به یزد قطع شده و کشاورزان با بی آبی مواجه شده اند. از طرفی دیگر به علت برداشت آب از حوزه بالادست تالاب گاوخونی این تالاب خشک شده است.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹    
فرماندار آبیک: رفع دغدغه سرمایه گذاران کاسپین یک با اجرای خط انتقال آب نقش موثر گلخانه ها در ایجاد اشتغال
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب روستای قیزلر، دماغ، خیر خواجه علیا و سفلی شهرستان گنبد کاووس با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور آغاز شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب گالیکش از آیین افتتاح پروژه خط انتقال آب شرب این شهرستان در روز پنج شنبه همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر به صورت متمرکز خبر داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تاکنون با مشارکت شهرک های صنعتی و معدنی، 350 کیلومتر از مسیر انتقال آب از خلیج فارس به شرق کشور ایجاد و همه اقدامات زیرساختی آن انجام شده است و در مجموع طرح انتقال آب از خلیج فارس به مشهد 35 درصد پیشرفت اجرایی دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی خط دوم و سوم طرح ملی انتقال آب خلیج فارس تا اوایل اسفند خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۵    
معاون عمرانی استانداری خبر داد: شروع عملیات اجرایی خط انتقال آب از خلیج فارس در اواخر بهمن ماه و یا اواسط اسفندماه با حضور ریاست جمهوری کلید می خورد.